Home
2022 Meets
2021 Meets
Archive & Records
Forms & Documents
Officiating
Member Pools
Board & Minutes
About RCSL

Meet Results / Record Listing

(Meters Time = Yards Time x 1.11 ----- Yards Time = Meters Time / 1.11)

                                     2009 JVRA vs CAML - 6/10/2009

                                                Results



                       Final Score:Jones Valley Recreation Assn.       313

                       			   Camelot                             240





Event 1  Girls 8 & Under 100 Yard Medley Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 CAMELOT                          A                    1:26.94       1:31.43



      1) Putman, Haley 8     2) Hu, Alison 8       3) Paul, Emily 7      4) Phillips, Keri 8

   2 JONES VALLEY RECREATION          A                    1:53.45       1:46.83



      1) Davis, Faith 8      2) Roberts, Ella 8    3) Patz, Callie 7     4) Roberts, Anna 7

 --- JONES VALLEY RECREATION          B                    2:14.04      X2:04.72



      1) Mikatarian, Mikaya  2) Stucky, Caroline 8 3) Wessel, Lochlin 7  4) Williamson, Lauren

 --- JONES VALLEY RECREATION          C                    2:36.91      X2:16.72



      1) Joiner, Eleanor Ann 2) Schlichter, Emily 83) Williamson, Julia 84) Anderson, Lainey 5



Event 2  Boys 8 & Under 100 Yard Medley Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 JONES VALLEY RECREATION          A                    2:06.05       2:04.47



      1) Lehman, Robert 8    2) Jones, Noah 8      3) Barker, Luke 7     4) Boothe, Blake 7

 --- JONES VALLEY RECREATION          B                    3:15.33      X2:44.32



      1) Duncan, Tate 7      2) Sickels, Noah 7    3) Tao, Mathew 7      4) Hardy, Jackson 6

 --- CAMELOT                          A                    2:01.02            DQ



      1) MacDonald, Trevor 8 2) Stokes, Christopher3) Thorington, Jake 7 4) VanAllen, Hudson 7



Event 3  Girls 9-10 200 Yard Medley Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 CAMELOT                          A                    2:41.44       2:38.46



      1) Thorington, Taylor  2) Woody, Mae Mae 10  3) Taylor, Azette 10  4) Taylor, Afura 10

   2 JONES VALLEY RECREATION          A                    3:12.78       3:19.62



      1) Hui, Chloe 10       2) Patz, Avery 9      3) Ward, Molly 9      4) Accardi, Hollon 9

 --- CAMELOT                          B                    5:01.97           XDQ



      1) Duckwitz, Kaylee 9  2) Swann, Kaytlin 9   3) Swann, Caroline 9  4) Bader, Torey 10



Event 4  Boys 9-10 200 Yard Medley Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 JONES VALLEY RECREATION          A                    3:06.13       2:53.20



      1) Lioce, Dominick D 9 2) Vest, Jackson 9    3) Phelps, Colin 9    4) Luther, Michael 10

   2 CAMELOT                          A                    3:22.23       3:25.92



      1) Wheeless, Collin 9  2) Butler, Willem 9   3) Hayes, Garren 10   4) Hurley, Scott 10

 --- CAMELOT                          B                    4:04.43      X5:08.13



      1) Boerner, William 10 2) Davis, Trevor 10   3) Dye, Tyler 10      4) Dunn, Clark 10



Event 5  Girls 11-12 200 Yard Medley Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 JONES VALLEY RECREATION          A                    2:22.00       2:23.29



      1) Pirani, Catherine 1 2) Clark, Amanda 12   3) Wilson, Caroline 124) Lioce, Bonnie 11

   2 CAMELOT                          A                    2:37.87       2:30.67



      1) Currie, Allie 12    2) Lewis, Erica 12    3) Paul, Erin 11      4) Woody, Maddie 11

 --- JONES VALLEY RECREATION          B                    2:54.84      X2:47.19



      1) Taylor, Layne 12    2) Davis, Zoey 11     3) Starck, Jacqueline 4) Vest, Ellis 12

 --- CAMELOT                          B                    2:59.01      X3:16.84



      1) VanAllen, Hannah 11                       3) Turner, McKenzie 114) Hurley, Elizabeth 1



Event 6  Boys 11-12 200 Yard Medley Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 CAMELOT                          A                    2:40.89       2:33.29



      1) Hayes, Peyton 11    2) Kuo, Shaun 11      3) Fulmer, Bret 11    4) Ellis, Ross 12

   2 JONES VALLEY RECREATION          A                    2:31.57       2:36.94



      1) Steves, Ben 12      2) Hession, Jack 11   3) Espy, Chandler 12  4) Hession, David 11

(Event 6  Boys 11-12 200 Yard Medley Relay)

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



 --- CAMELOT                          B                    3:15.49      X3:28.32



      1) Gehrdes, Nicholas 1 2) Meagher, Kaegan 11 3) Gehrdes, Jack 11   4) Rivette, James 12



Event 7  Girls 13-14 200 Yard Medley Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 JONES VALLEY RECREATION          A                    2:12.41       2:13.81



      1) Olson, Elizabeth 13 2) Espy, Samantha 14  3) Starck, Jennifer 144) Luther, Michelle 14

   2 CAMELOT                          A                    2:34.67       2:32.56



      1) Currie, Sarah 13    2) Stone, Jordan 14   3) Zimmerman, Ansley 14) Crain, Anna 11

 --- JONES VALLEY RECREATION          B                    2:35.99      X2:54.13



      1) Phelps, Paige 13    2) Ward, Hanly 14     3) Givens, Rachel 13  4) Matus, Mary Katheri



Event 8  Boys 13-14 200 Yard Medley Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 CAMELOT                          A                    2:13.26       2:19.99



      1) Jones, Steven 13    2) Zimmerman, Fritz 143) Lawrence, Jackson 14) Gehrdes, Chuck 13

 --- CAMELOT                          B                    2:29.98      X2:27.75



      1) Sparkman, Nick 14   2) Ogden, Devin 13    3) Prasher, Karl 13   4) Butler, Tate 13



Event 9  Girls 15-17 200 Yard Medley Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 CAMELOT                          A                    2:06.20       2:05.95



      1) Kittredge, Krys 16  2) Woody, Marley 15   3) Smith, Callie 15   4) Newman, Iman 16

   2 JONES VALLEY RECREATION          A                    2:14.43       2:10.25



      1) Steves, Alyssa 17   2) Espy, Ryan 17      3) Wilson, Kristyn 15 4) Steves, Lindsay 15



Event 10  Boys 15-17 200 Yard Medley Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 JONES VALLEY RECREATION          A                    1:52.41       1:51.20



      1) Lewallen, Thomas 16 2) Olson, Nick 15     3) Espy, Tyler 16     4) Kaliszak, Tyler 16

   2 CAMELOT                          A                    1:55.04       1:52.35



      1) Sparkman, Jake 17   2) Hollihan, Brad 15  3) Taylor, Tehuti 16  4) Taylor, Tchaasu 15



Event 11  Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Anderson, Lainey           5 JONES VALLEY RECREATION    25.92         30.16



   2 Dean, Jill Anne            6 CAMELOT                    36.38         30.30



   3 Stucky, Margaret           4 JONES VALLEY RECREATION    41.19         37.11



   4 Mikatarian, Stephanie      5 JONES VALLEY RECREATION    42.12         44.75



   5 Askew, Amber               6 CAMELOT                       NT         55.98



   6 Swann, Emma Grace          4 CAMELOT                  1:49.71       1:50.78





Event 13  Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle Exhibition

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



 --- Schlichter, Caroline       6 JONES VALLEY RECREATION       NT        X39.87



 --- Childs, Sarah Kate         6 JONES VALLEY RECREATION    42.81        X40.36





Event 14  Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Stokes, Nicholaus          6 CAMELOT                    24.75         27.96



   2 Hardy, Jackson             6 JONES VALLEY RECREATION    39.12         30.58



   3 Robin, Luke                6 JONES VALLEY RECREATION       NT         32.32



   4 Claunch, James             6 JONES VALLEY RECREATION       NT         38.87



   5 Myers, Conner              6 CAMELOT                    44.25         40.31



   6 Wiggs, Andrew              6 CAMELOT                    51.90         52.75





Event 16  Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle Exhibition

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



 --- Martin, David              6 JONES VALLEY RECREATION       NT        X33.41



 --- Kruse, Cameron             6 JONES VALLEY RECREATION       NT        X42.06



 --- Lewis, Jes                 5 CAMELOT                    55.43      X1:01.52



 --- Bowman, Jack               6 CAMELOT                    53.85      X1:01.56



 --- Wessel, Frederick          6 JONES VALLEY RECREATION       NT      X1:08.22



 --- Swann, Eli                 6 CAMELOT                    55.59      X1:14.45





Event 17  Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Hu, Alison                 8 CAMELOT                    16.27         17.30



   2 Paul, Emily                7 CAMELOT                    18.05         19.59



   3 Putman, Haley              8 CAMELOT                    20.05         20.73



   4 Roberts, Ella              8 JONES VALLEY RECREATION    20.01         21.11



   5 Davis, Faith               8 JONES VALLEY RECREATION    24.44         21.78



   6 Roberts, Anna              7 JONES VALLEY RECREATION    22.07         24.52





Event 19  Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle Exhibition

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



 --- Williamson, Julia          8 JONES VALLEY RECREATION    29.26        X25.50



 --- Wessel, Lochlin            7 JONES VALLEY RECREATION    31.19        X26.86



 --- Mathews, Laurel            7 JONES VALLEY RECREATION    32.37        X26.92



 --- Joiner, Eleanor Ann        8 JONES VALLEY RECREATION    36.03        X27.94



 --- Schlichter, Emily          8 JONES VALLEY RECREATION    28.95        X28.12



 --- Cox, Ella                  7 JONES VALLEY RECREATION    27.99        X29.02



 --- Day, Jenna                 7 JONES VALLEY RECREATION    36.23        X29.65



 --- Mikatarian, Mikaya         8 JONES VALLEY RECREATION    32.38        X32.72





Event 20  Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Lehman, Robert             8 JONES VALLEY RECREATION    22.33         22.27



   2 Thorington, Jake           7 CAMELOT                    23.45         22.97



   3 Barker, Luke               7 JONES VALLEY RECREATION    25.16         24.56



   4 Stokes, Nicholaus          6 CAMELOT                    24.75         25.57



   5 VanAllen, Hudson           7 CAMELOT                    23.17         26.04



   6 Boothe, Blake              7 JONES VALLEY RECREATION    31.27         29.47





Event 22  Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle Exhibition

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



 --- Sherman, Casey             7 CAMELOT                    34.15        X31.43



 --- Tao, Mathew                7 JONES VALLEY RECREATION    42.00        X34.58



 --- Turner, Evan               7 CAMELOT                    44.03        X41.22



 --- Sickels, Noah              7 JONES VALLEY RECREATION    39.24        X41.23





Event 23  Girls 9-10 50 Yard Freestyle

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Hui, Chloe                10 JONES VALLEY RECREATION    29.31         29.38



   2 Taylor, Afura             10 CAMELOT                    34.15         33.91



   3 Woody, Mae Mae            10 CAMELOT                    35.83         35.00



   4 Thorington, Taylor        10 CAMELOT                    35.75         36.65



   5 Ward, Molly                9 JONES VALLEY RECREATION    46.27         43.91



   6 Accardi, Hollon            9 JONES VALLEY RECREATION    49.35         47.78





Event 25  Girls 9-10 50 Yard Freestyle Exhibition

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



 --- Durham, Bailey            10 CAMELOT                  1:06.16        X56.78



 --- Bader, Torey              10 CAMELOT                    58.85        X58.33



 --- Swann, Caroline            9 CAMELOT                    58.72      X1:01.47



 --- Swann, Kaytlin             9 CAMELOT                  1:11.78      X1:02.41



 --- Duckwitz, Kaylee           9 CAMELOT                  1:15.90      X1:10.34



 --- Matus, Laura Beth         10 JONES VALLEY RECREATION  1:55.84      X1:55.88





Event 26  Boys 9-10 50 Yard Freestyle

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Vest, Jackson              9 JONES VALLEY RECREATION    32.16        J34.53



   2 Phelps, Colin              9 JONES VALLEY RECREATION    35.78        J34.66



   3 Hayes, Garren             10 CAMELOT                    40.17        J48.18



   4 Wheeless, Collin           9 CAMELOT                    40.29        J40.12



   5 Lioce, Dominick D          9 JONES VALLEY RECREATION    50.97        J44.65



   6 Hurley, Scott             10 CAMELOT                    45.81        J45.67





Event 28  Boys 9-10 50 Yard Freestyle Exhibition

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



 --- Hughes, James              9 CAMELOT                    47.47        X43.93



 --- Davis, Trevor             10 CAMELOT                    51.86        X49.56



 --- Boerner, William          10 CAMELOT                    51.25        X49.80



 --- Ivey, Tyler                9 CAMELOT                       NT        X54.11



 --- Turner, Ethan              9 CAMELOT                  1:58.40      X1:47.82





Event 29  Girls 11-12 50 Yard Freestyle

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Clark, Amanda             12 JONES VALLEY RECREATION    28.15        J30.06



   2 Wilson, Caroline          12 JONES VALLEY RECREATION    30.04        J30.62



   3 Pirani, Catherine         12 JONES VALLEY RECREATION    31.30        J30.94



   4 Paul, Erin                11 CAMELOT                    31.17        J32.20



   5 Currie, Allie             12 CAMELOT                    34.36        J33.59



   6 Woody, Maddie             11 CAMELOT                    33.56        J34.53





Event 31  Girls 11-12 50 Yard Freestyle Exhibition

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



 --- Starck, Jacqueline        12 JONES VALLEY RECREATION    35.47        X34.58



 --- Hurley, Elizabeth         12 CAMELOT                    38.65        X38.72



 --- Turner, McKenzie          11 CAMELOT                    37.95        X39.15



 --- Wiggs, Rebecca            12 CAMELOT                       NT        X42.67



 --- MacDonald, Sam            11 CAMELOT                    56.11        X47.43





Event 32  Boys 11-12 50 Yard Freestyle

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Espy, Chandler            12 JONES VALLEY RECREATION    26.96        J26.88



   2 Hayes, Peyton             11 CAMELOT                    30.72        J30.88



   3 Fulmer, Bret              11 CAMELOT                    32.05        J32.09



   4 Steves, Ben               12 JONES VALLEY RECREATION    34.02        J32.86



   5 Kuo, Shaun                11 CAMELOT                    33.14        J32.72



   6 Hession, David            11 JONES VALLEY RECREATION    38.10        J34.72





Event 34  Boys 11-12 50 Yard Freestyle Exhibition

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



 --- Rivette, James            12 CAMELOT                    46.00        X43.56



(Event 34  Boys 11-12 50 Yard Freestyle Exhibition)

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



 --- Gehrdes, Nicholas         12 CAMELOT                  1:03.59        X43.85



 --- Hollihan, David           11 CAMELOT                    47.80        X50.30



 --- Hagan, Cotton             11 CAMELOT                  1:07.05      X1:00.43





Event 35  Girls 13-14 50 Yard Freestyle

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Luther, Michelle          14 JONES VALLEY RECREATION    29.77        J29.02



   2 Espy, Samantha            14 JONES VALLEY RECREATION    29.14        J29.31



   3 Zimmerman, Ansley         13 CAMELOT                    34.56        J31.81



   4 Stone, Jordan             14 CAMELOT                       NT        J32.38



   5 Ward, Hanly               14 JONES VALLEY RECREATION    33.26        J33.00



   6 Currie, Sarah             13 CAMELOT                    34.86        J34.69





Event 37  Girls 13-14 50 Yard Freestyle Exhibition

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Rivette, Maria            13 CAMELOT                       NT         50.83



 --- Phelps, Paige             13 JONES VALLEY RECREATION    34.62        X34.88



 --- Matus, Mary Katherine     13 JONES VALLEY RECREATION    36.23        X36.25



 --- Giardini, Anna            13 JONES VALLEY RECREATION  1:08.81      X1:07.75





Event 38  Boys 13-14 50 Yard Freestyle

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Zimmerman, Fritz          14 CAMELOT                    24.80         25.73



   2 Kaliszak, Luke            13 JONES VALLEY RECREATION    26.07         25.84



   3 Gehrdes, Chuck            13 CAMELOT                    27.65         28.25



   4 Prasher, Karl             13 CAMELOT                    31.03         31.37



 --- Davis, Sam                13 JONES VALLEY RECREATION    44.73            DQ





Event 40  Boys 13-14 50 Yard Freestyle Exhibition

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



 --- Butler, Tate              13 CAMELOT                    32.40        X30.83





Event 41  Girls 15-17 50 Yard Freestyle

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Newman, Iman              16 CAMELOT                    26.35         27.03



   2 Espy, Ryan                17 JONES VALLEY RECREATION    27.46         27.64



   3 Wilson, Kristyn           15 JONES VALLEY RECREATION    28.20         28.06



   4 Smith, Callie             15 CAMELOT                    28.18         28.31



   5 Woody, Marley             15 CAMELOT                    29.31         29.07



   6 Steves, Lindsay           15 JONES VALLEY RECREATION    31.24         31.43





Event 44  Boys 15-17 50 Yard Freestyle

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Taylor, Tehuti            16 CAMELOT                    24.10         23.39



   2 Kaliszak, Tyler           16 JONES VALLEY RECREATION    23.62         23.41



   3 Lewallen, Thomas          16 JONES VALLEY RECREATION       NT         24.76



   4 Sparkman, Jake            17 CAMELOT                    24.67         25.25



   5 Espy, Tyler               16 JONES VALLEY RECREATION       NT         25.75



   6 Taylor, Tchaasu           15 CAMELOT                    24.92         25.82





Event 47  Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Hu, Alison                 8 CAMELOT                    20.65         21.99



   2 Putman, Haley              8 CAMELOT                    26.18         27.07



(Event 47  Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke)

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   3 Roberts, Ella              8 JONES VALLEY RECREATION    28.21         29.44



   4 Phillips, Keri             8 CAMELOT                    28.21         31.20



   5 Stucky, Caroline           8 JONES VALLEY RECREATION    36.73         33.02



   6 Williamson, Lauren         8 JONES VALLEY RECREATION    38.10         37.03





Event 48  Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Jones, Noah                8 JONES VALLEY RECREATION    36.02         33.77



   2 Lehman, Robert             8 JONES VALLEY RECREATION    37.53         36.98



   3 Stokes, Christopher        8 CAMELOT                    35.27         37.41



   4 VanAllen, Hudson           7 CAMELOT                    37.19         38.10



   5 Boothe, Blake              7 JONES VALLEY RECREATION    41.41         41.57



   6 MacDonald, Trevor          8 CAMELOT                    40.85         43.47





Event 49  Girls 9-10 50 Yard Breaststroke

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Hui, Chloe                10 JONES VALLEY RECREATION    55.92         40.67



   2 Woody, Mae Mae            10 CAMELOT                    42.35         41.10



   3 Taylor, Azette            10 CAMELOT                    43.61         43.40



   4 Taylor, Afura             10 CAMELOT                    45.47         44.90



   5 Patz, Avery                9 JONES VALLEY RECREATION  1:17.11       1:13.37



 --- Accardi, Hollon            9 JONES VALLEY RECREATION  1:08.23            DQ





Event 50  Boys 9-10 50 Yard Breaststroke

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Vest, Jackson              9 JONES VALLEY RECREATION    42.97         42.08



   2 Phelps, Colin              9 JONES VALLEY RECREATION    58.59         49.77



   3 Butler, Willem             9 CAMELOT                    52.34         53.31



   4 Hayes, Garren             10 CAMELOT                  1:00.72         55.56



   5 Dunn, Clark               10 CAMELOT                  1:04.56       1:03.72



 --- Lioce, Dominick D          9 JONES VALLEY RECREATION  1:04.70            DQ





Event 51  Girls 11-12 50 Yard Breaststroke

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Clark, Amanda             12 JONES VALLEY RECREATION    40.78        J40.49



   2 Woody, Maddie             11 CAMELOT                    45.19        J41.27



   3 Paul, Erin                11 CAMELOT                    45.47        J45.40



   4 Davis, Zoey               11 JONES VALLEY RECREATION    47.39        J45.54



   5 Taylor, Layne             12 JONES VALLEY RECREATION    47.76        J48.53



   6 Crain, Anna               11 CAMELOT                    46.90        J48.23





Event 52  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Steves, Ben               12 JONES VALLEY RECREATION    46.73        J46.25



   2 Kuo, Shaun                11 CAMELOT                    48.87        J48.86



   3 Fulmer, Bret              11 CAMELOT                    50.17        J49.78



   4 Ellis, Ross               12 CAMELOT                       NT        J50.46



   5 Hession, Jack             11 JONES VALLEY RECREATION  1:04.97        J57.28



   6 Wilson, Frankie           12 JONES VALLEY RECREATION  1:03.75        J52.00





Event 53  Girls 13-14 50 Yard Breaststroke

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Espy, Samantha            14 JONES VALLEY RECREATION    37.30         38.37



(Event 53  Girls 13-14 50 Yard Breaststroke)

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   2 Olson, Elizabeth          13 JONES VALLEY RECREATION    43.17         39.38



   3 Starck, Jennifer          14 JONES VALLEY RECREATION    40.32         39.71



   4 Zimmerman, Ansley         13 CAMELOT                    39.67         40.82



   5 Stone, Jordan             14 CAMELOT                    39.56         41.45



   6 Currie, Sarah             13 CAMELOT                    48.86         47.57





Event 54  Boys 13-14 50 Yard Breaststroke

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



  *1 Zimmerman, Fritz          14 CAMELOT                    32.32        J33.21



  *1 Lawrence, Jackson         14 CAMELOT                       NT        J33.50



   3 Gehrdes, Chuck            13 CAMELOT                    40.54        J39.63



 --- Davis, Sam                13 JONES VALLEY RECREATION  1:05.19            DQ





Event 55  Girls 15-17 50 Yard Breaststroke

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Espy, Ryan                17 JONES VALLEY RECREATION    35.40         34.72



   2 Wilson, Kristyn           15 JONES VALLEY RECREATION    35.52         35.47



   3 Woody, Marley             15 CAMELOT                    36.91         35.87



   4 Kittredge, Krys           16 CAMELOT                    37.07         39.41



   5 Steves, Alyssa            17 JONES VALLEY RECREATION    41.72         41.25





Event 56  Boys 15-17 50 Yard Breaststroke

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Olson, Nick               15 JONES VALLEY RECREATION    32.98        J31.04



   2 Taylor, Tehuti            16 CAMELOT                    32.01        J31.76



   3 Hollihan, Brad            15 CAMELOT                    33.11        J33.44



   4 Lewallen, Thomas          16 JONES VALLEY RECREATION    34.18        J34.59



   5 Espy, Tyler               16 JONES VALLEY RECREATION       NT        J34.54



   6 Sparkman, Jake            17 CAMELOT                    38.78        J35.17





Event 57  Mixed 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 CAMELOT                          A                    1:20.94       1:28.71



      1) Thorington, Jake M7 2) Paul, Emily W7     3) Hu, Alison W8      4) VanAllen, Hudson M7

   2 JONES VALLEY RECREATION          A                    1:29.57       1:35.90



      1) Barker, Luke M7     2) Roberts, Anna W7   3) Roberts, Ella W8   4) Lehman, Robert M8

 --- CAMELOT                          B                    1:39.21      X1:37.94



      1) Stokes, Christopher 2) Phillips, Keri W8  3) Putman, Haley W8   4) Stokes, Nicholaus M

 --- JONES VALLEY RECREATION          B                    1:50.14      X1:46.02



      1) Boothe, Blake M7    2) Williamson, Lauren 3) Davis, Faith W8    4) Jones, Noah M8

 --- JONES VALLEY RECREATION          C                    1:58.28      X2:08.53



      1) Duncan, Tate M7     2) Stucky, Caroline W83) Anderson, Lainey W54) Tao, Mathew M7

 --- CAMELOT                          C                    3:44.27      X5:22.39



      1) Turner, Evan M7     2) Swann, Emma Grace W3) Dean, Jill Anne W6 4) Sherman, Casey M7



Event 59  Mixed 9-10 200 Yard Freestyle Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 JONES VALLEY RECREATION          A                    2:23.52       2:20.78



      1) Phelps, Colin M9    2) Ward, Molly W9     3) Hui, Chloe W10     4) Vest, Jackson M9

   2 CAMELOT                          A                    2:30.36       2:31.74



      1) Wheeless, Collin M9 2) Thorington, Taylor 3) Taylor, Afura W10  4) Hayes, Garren M10

 --- JONES VALLEY RECREATION          B                    3:11.70      X3:26.53



      1) Lioce, Dominick D M 2) Patz, Avery W9     3) Accardi, Hollon W9 4) Barker, Bo M9

(Event 59  Mixed 9-10 200 Yard Freestyle Relay)

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



 --- CAMELOT                          B                    2:44.31      X3:48.69



      1) Dunn, Clark M10     2) Swann, Caroline W9 3) Durham, Bailey W10 4) Hurley, Scott M10

 --- CAMELOT                          C                    2:47.57      X3:54.23



      1) Butler, Willem M9   2) Swann, Kaytlin W9  3) Duckwitz, Kaylee W94) Hughes, James M9



Event 61  Mixed 11-12 200 Yard Freestyle Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 CAMELOT                          A                    2:07.50       2:05.94



      1) Fulmer, Bret M11    2) Lewis, Erica W12   3) Paul, Erin W11     4) Hayes, Peyton M11

   2 JONES VALLEY RECREATION          A                    1:58.33       2:09.55



      1) Steves, Ben M12     2) Wilson, Caroline W13) Hession, David M11 4) Clark, Amanda W12

 --- JONES VALLEY RECREATION          B                    2:20.63      X2:26.12



      1) Hession, Jack M11   2) Lioce, Bonnie W11  3) Pirani, Catherine W4) Wilson, Frankie M12

 --- CAMELOT                          C                    2:25.97      X2:49.27



      1) Meagher, Kaegan M11 2) VanAllen, Hannah W13) Hollihan, David M114) Turner, McKenzie W1

 --- CAMELOT                          B                    2:16.34      X2:53.75



      1) Ellis, Ross M12     2) Currie, Allie W12  3) Gehrdes, Nicholas M4) Mcgough, Aylin W11



Event 63  Mixed 13-14 200 Yard Freestyle Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 JONES VALLEY RECREATION          A                    1:57.03       1:50.48



      1) Espy, Chandler M12  2) Espy, Samantha W14 3) Olson, Elizabeth W14) Kaliszak, Luke M13

   2 CAMELOT                          A                    2:01.87       1:58.39



      1) Lawrence, Jackson M 2) Currie, Sarah W13  3) Zimmerman, Ansley W4) Zimmerman, Fritz M1

 --- CAMELOT                          C                         NT      X2:26.47



      1) Butler, Tate M13    2) Ogden, Devin M13   3) Rivette, Maria W13 4) Sparkman, Nick M14



Event 65  Mixed 15-17 200 Yard Freestyle Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 JONES VALLEY RECREATION          A                    1:44.48       1:42.83



      1) Olson, Nick M15     2) Wilson, Kristyn W153) Espy, Ryan W17     4) Kaliszak, Tyler M16

   2 CAMELOT                          A                    1:43.30       1:42.98



      1) Sparkman, Jake M17  2) Kittredge, Krys W163) Newman, Iman W16   4) Taylor, Tehuti M16



Event 67  Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Paul, Emily                7 CAMELOT                    22.62        J23.93



   2 Putman, Haley              8 CAMELOT                    22.45        J26.22



   3 Phillips, Keri             8 CAMELOT                    26.73        J28.53



   4 Davis, Faith               8 JONES VALLEY RECREATION    30.54        J29.10



   5 Patz, Callie               7 JONES VALLEY RECREATION    32.05        J29.02



   6 Roberts, Anna              7 JONES VALLEY RECREATION    33.41        J29.19





Event 68  Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Lehman, Robert             8 JONES VALLEY RECREATION    29.36         32.14



   2 Thorington, Jake           7 CAMELOT                    33.16         34.15



   3 Stokes, Christopher        8 CAMELOT                    34.71         34.67



   4 MacDonald, Trevor          8 CAMELOT                    32.17         35.30



   5 Barker, Luke               7 JONES VALLEY RECREATION    44.86         43.78



   6 Boothe, Blake              7 JONES VALLEY RECREATION    46.30         45.34





Event 69  Girls 9-10 50 Yard Backstroke

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Hui, Chloe                10 JONES VALLEY RECREATION    34.79        J34.30



(Event 69  Girls 9-10 50 Yard Backstroke)

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   2 Taylor, Azette            10 CAMELOT                    45.77        J44.47



   3 Thorington, Taylor        10 CAMELOT                    43.79        J44.33



   4 Woody, Mae Mae            10 CAMELOT                    46.11        J48.13



   5 Accardi, Hollon            9 JONES VALLEY RECREATION  1:01.74        J58.39





Event 70  Boys 9-10 50 Yard Backstroke

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Lioce, Dominick D          9 JONES VALLEY RECREATION  1:01.70         50.81



   2 Hayes, Garren             10 CAMELOT                    51.07         52.37



   3 Wheeless, Collin           9 CAMELOT                    54.36         53.12



   4 Butler, Willem             9 CAMELOT                  1:01.34       1:01.71



   5 Barker, Bo                 9 JONES VALLEY RECREATION  1:36.37       1:23.34





Event 71  Girls 11-12 50 Yard Backstroke

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Paul, Erin                11 CAMELOT                    35.70         34.83



   2 Pirani, Catherine         12 JONES VALLEY RECREATION    34.89         35.34



   3 Lewis, Erica              12 CAMELOT                       NT         37.71



   4 Wilson, Caroline          12 JONES VALLEY RECREATION    36.86         37.93



   5 Lioce, Bonnie             11 JONES VALLEY RECREATION    40.61         38.66



   6 Woody, Maddie             11 CAMELOT                    40.62         41.63





Event 72  Boys 11-12 50 Yard Backstroke

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Espy, Chandler            12 JONES VALLEY RECREATION    29.72        J29.44



   2 Hayes, Peyton             11 CAMELOT                    36.68        J37.21



   3 Steves, Ben               12 JONES VALLEY RECREATION    40.27        J39.54



   4 Hession, Jack             11 JONES VALLEY RECREATION    49.75        J45.72



   5 Fulmer, Bret              11 CAMELOT                    43.81        J45.65



   6 Meagher, Kaegan           11 CAMELOT                    44.47        J45.63





Event 73  Girls 13-14 50 Yard Backstroke

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Olson, Elizabeth          13 JONES VALLEY RECREATION    31.84         33.10



   2 Starck, Jennifer          14 JONES VALLEY RECREATION    36.14         34.83



   3 Espy, Samantha            14 JONES VALLEY RECREATION       NT         36.50



   4 Currie, Sarah             13 CAMELOT                    41.05         41.67



   5 Spring, Desiree           13 CAMELOT                       NT         50.64





Event 74  Boys 13-14 50 Yard Backstroke

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Kaliszak, Luke            13 JONES VALLEY RECREATION    29.69         29.51



   2 Zimmerman, Fritz          14 CAMELOT                    32.46         32.53



   3 Lawrence, Jackson         14 CAMELOT                    39.55         35.76



   4 Gehrdes, Chuck            13 CAMELOT                    39.52         38.97



 --- Davis, Sam                13 JONES VALLEY RECREATION    58.19            DQ





Event 75  Girls 15-17 50 Yard Backstroke

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Espy, Ryan                17 JONES VALLEY RECREATION    32.96         30.56



   2 Kittredge, Krys           16 CAMELOT                    31.16         31.88



   3 Smith, Callie             15 CAMELOT                    33.47         33.50



   4 Woody, Marley             15 CAMELOT                    35.95         36.02



(Event 75  Girls 15-17 50 Yard Backstroke)

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   5 Steves, Alyssa            17 JONES VALLEY RECREATION    37.69         37.30



   6 Steves, Lindsay           15 JONES VALLEY RECREATION    38.12         38.09





Event 76  Boys 15-17 50 Yard Backstroke

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Kaliszak, Tyler           16 JONES VALLEY RECREATION    27.71         27.12



   2 Olson, Nick               15 JONES VALLEY RECREATION       NT         29.57



   3 Shults, Jacob             17 JONES VALLEY RECREATION    30.36         30.03



   4 Taylor, Tchaasu           15 CAMELOT                    30.47         30.94



   5 Sparkman, Jake            17 CAMELOT                    30.01         31.46



   6 Searcy, Philip            15 CAMELOT                    31.90         32.23





Event 77  Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Hu, Alison                 8 CAMELOT                    18.89         19.32



   2 Paul, Emily                7 CAMELOT                    22.50         24.37



   3 Phillips, Keri             8 CAMELOT                    25.79         27.40



   4 Roberts, Ella              8 JONES VALLEY RECREATION    28.59         29.22



   5 Patz, Callie               7 JONES VALLEY RECREATION    32.63         29.38



   6 Roberts, Anna              7 JONES VALLEY RECREATION    32.52         31.39





Event 78  Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Barker, Luke               7 JONES VALLEY RECREATION    31.84        J32.59



   2 Thorington, Jake           7 CAMELOT                    30.41        J34.07



   3 Jones, Noah                8 JONES VALLEY RECREATION    41.37        J38.71



   4 Duncan, Tate               7 JONES VALLEY RECREATION    54.98        J38.03



   5 MacDonald, Trevor          8 CAMELOT                    42.18        J42.69



 --- Stokes, Christopher        8 CAMELOT                    35.35            DQ





Event 79  Girls 9-10 50 Yard Butterfly

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Taylor, Azette            10 CAMELOT                    41.15         41.43



   2 Taylor, Afura             10 CAMELOT                    45.44         44.50



   3 Thorington, Taylor        10 CAMELOT                    47.41         47.59



   4 Ward, Molly                9 JONES VALLEY RECREATION    51.38         50.02



   5 Patz, Avery                9 JONES VALLEY RECREATION  1:39.59       1:02.43





Event 80  Boys 9-10 50 Yard Butterfly

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Vest, Jackson              9 JONES VALLEY RECREATION    40.06         43.47



   2 Phelps, Colin              9 JONES VALLEY RECREATION    44.17         45.57



   3 Butler, Willem             9 CAMELOT                    52.73         56.71



   4 Hurley, Scott             10 CAMELOT                  1:09.33       1:07.68



   5 Barker, Bo                 9 JONES VALLEY RECREATION  1:20.27       1:36.12



 --- Wheeless, Collin           9 CAMELOT                    53.01            DQ





Event 81  Girls 11-12 50 Yard Butterfly

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Pirani, Catherine         12 JONES VALLEY RECREATION    34.43         34.17



   2 Lioce, Bonnie             11 JONES VALLEY RECREATION    36.29         36.28



   3 Wilson, Caroline          12 JONES VALLEY RECREATION    35.30         36.57



   4 Lewis, Erica              12 CAMELOT                       NT         37.85



(Event 81  Girls 11-12 50 Yard Butterfly)

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   5 Crain, Anna               11 CAMELOT                    43.05         43.89



   6 VanAllen, Hannah          11 CAMELOT                    45.79         45.97





Event 82  Boys 11-12 50 Yard Butterfly

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Espy, Chandler            12 JONES VALLEY RECREATION    28.98         28.81



   2 Hayes, Peyton             11 CAMELOT                    38.06         38.19



   3 Hession, David            11 JONES VALLEY RECREATION  1:08.60         48.53



   4 Meagher, Kaegan           11 CAMELOT                    48.42         51.88



   5 Gehrdes, Jack             11 CAMELOT                  1:01.56         54.43



   6 Wilson, Frankie           12 JONES VALLEY RECREATION  1:02.35       1:03.22





Event 83  Girls 13-14 50 Yard Butterfly

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Starck, Jennifer          14 JONES VALLEY RECREATION    33.50         32.44



   2 Luther, Michelle          14 JONES VALLEY RECREATION    32.50         32.62



   3 Olson, Elizabeth          13 JONES VALLEY RECREATION    32.79         32.78



   4 Stone, Jordan             14 CAMELOT                       NT         36.68



   5 Zimmerman, Ansley         13 CAMELOT                    38.22         38.43





Event 84  Boys 13-14 50 Yard Butterfly

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Kaliszak, Luke            13 JONES VALLEY RECREATION    29.00         28.46



   2 Lawrence, Jackson         14 CAMELOT                       NT         30.89



   3 Sparkman, Nick            14 CAMELOT                    37.31         36.88



   4 Jones, Steven             13 CAMELOT                    35.33         37.85





Event 85  Girls 15-17 50 Yard Butterfly

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Wilson, Kristyn           15 JONES VALLEY RECREATION    30.10         30.59



   2 Kittredge, Krys           16 CAMELOT                    30.46         30.61



   3 Newman, Iman              16 CAMELOT                    31.11         30.89



   4 Smith, Callie             15 CAMELOT                    31.78         31.03



   5 Steves, Lindsay           15 JONES VALLEY RECREATION    34.93         33.92



   6 Holloway, Hannah          15 JONES VALLEY RECREATION    38.01         37.78





Event 86  Boys 15-17 50 Yard Butterfly

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Kaliszak, Tyler           16 JONES VALLEY RECREATION    25.76         25.24



   2 Taylor, Tehuti            16 CAMELOT                    27.00         25.70



   3 Espy, Tyler               16 JONES VALLEY RECREATION    25.99         27.14



   4 Shults, Jacob             17 JONES VALLEY RECREATION    28.47         27.97



   5 Taylor, Tchaasu           15 CAMELOT                    29.20         29.44



   6 Hollihan, Brad            15 CAMELOT                    29.68         30.37





Event 87  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 CAMELOT                          A                    1:18.00       1:24.65



      1) Paul, Emily 7       2) Phillips, Keri 8   3) Putman, Haley 8    4) Hu, Alison 8

   2 JONES VALLEY RECREATION          A                    1:32.12       1:43.16



      1) Roberts, Anna 7     2) Williamson, Lauren 3) Davis, Faith 8     4) Roberts, Ella 8

 --- JONES VALLEY RECREATION          B                    1:48.96      X1:54.73



      1) Stucky, Caroline 8  2) Patz, Callie 7     3) Cox, Ella 7        4) Anderson, Lainey 5

(Event 87  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay)

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



 --- JONES VALLEY RECREATION          C                    2:01.77      X2:02.16



      1) Williamson, Julia 8 2) Mathews, Laurel 7  3) Wessel, Lochlin 7  4) Schlichter, Emily 8



Event 88  Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 JONES VALLEY RECREATION          A                    1:47.59       1:43.34



      1) Barker, Luke 7      2) Boothe, Blake 7    3) Jones, Noah 8      4) Lehman, Robert 8

   2 CAMELOT                          A                    1:42.15       1:49.03



      1) Thorington, Jake 7  2) Stokes, Christopher3) Stokes, Nicholaus 64) VanAllen, Hudson 7

 --- JONES VALLEY RECREATION          B                    2:23.80      X2:00.00



      1) Duncan, Tate 7      2) Sickels, Noah 7    3) Hardy, Jackson 6   4) Tao, Mathew 7



Event 89  Girls 9-10 200 Yard Freestyle Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 CAMELOT                          A                    2:22.14       2:25.32



      1) Thorington, Taylor  2) Taylor, Azette 10  3) Woody, Mae Mae 10  4) Taylor, Afura 10

   2 JONES VALLEY RECREATION          A                    2:59.02       2:59.31



      1) Ward, Molly 9       2) Patz, Avery 9      3) Accardi, Hollon 9  4) Hui, Chloe 10

 --- CAMELOT                          B                    4:15.51      X4:08.75



      1) Bader, Torey 10     2) Swann, Kaytlin 9   3) Durham, Bailey 10  4) Swann, Caroline 9



Event 90  Boys 9-10 200 Yard Freestyle Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 JONES VALLEY RECREATION          A                    2:36.20       2:35.06



      1) Phelps, Colin 9     2) Lioce, Dominick D 93) Luther, Michael 10 4) Vest, Jackson 9

   2 CAMELOT                          A                    2:52.53       3:01.33



      1) Wheeless, Collin 9  2) Dunn, Clark 10     3) Hurley, Scott 10   4) Hayes, Garren 10

 --- CAMELOT                          B                    3:14.53      X3:29.00



      1) Butler, Willem 9    2) Boerner, William 103) Ivey, Tyler 9      4) Hughes, James 9

 --- CAMELOT                          C                    5:08.10      X5:27.71



      1) Reynolds, Henry 10  2) Turner, Ethan 9    3) Bowman, David 9    4) Davis, Trevor 10



Event 91  Girls 11-12 200 Yard Freestyle Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 JONES VALLEY RECREATION          A                    2:02.71       2:09.50



      1) Wilson, Caroline 12 2) Lioce, Bonnie 11   3) Pirani, Catherine 14) Clark, Amanda 12

   2 CAMELOT                          A                    2:14.86       2:12.13



      1) Woody, Maddie 11    2) Lewis, Erica 12    3) Currie, Allie 12   4) Paul, Erin 11

 --- JONES VALLEY RECREATION          B                    2:24.68      X2:28.99



      1) Starck, Jacqueline  2) Davis, Zoey 11     3) Taylor, Layne 12   4) Vest, Ellis 12

 --- CAMELOT                          B                    2:29.03      X2:55.37



      1) Crain, Anna 11      2) Hurley, Elizabeth 13) Turner, McKenzie 114) Mulqueen, Alicia 11



Event 92  Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 CAMELOT                          A                    2:11.19       2:12.85



      1) Fulmer, Bret 11     2) Ellis, Ross 12     3) Kuo, Shaun 11      4) Hayes, Peyton 11

   2 JONES VALLEY RECREATION          A                    2:16.25       2:13.13



      1) Hession, David 11   2) Hession, Jack 11   3) Steves, Ben 12     4) Espy, Chandler 12

 --- CAMELOT                          B                    3:08.59      X2:58.63



      1) Gehrdes, Nicholas 1 2) Gehrdes, Jack 11   3) Hollihan, David 11 4) Meagher, Kaegan 11



Event 93  Girls 13-14 200 Yard Freestyle Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 JONES VALLEY RECREATION          A                    1:57.54       2:05.47



      1) Espy, Samantha 14   2) Starck, Jennifer 143) Luther, Michelle 144) Ward, Hanly 14

   2 CAMELOT                          A                    2:25.27       2:15.84



      1) Currie, Sarah 13    2) Stone, Jordan 14   3) VanAllen, Hannah 114) Zimmerman, Ansley 1



Event 94  Boys 13-14 200 Yard Freestyle Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 CAMELOT                          A                    1:55.68       1:59.88



      1) Gehrdes, Chuck 13   2) Lawrence, Jackson 13) Prasher, Karl 13   4) Zimmerman, Fritz 14

 --- CAMELOT                          B                    2:13.06      X2:12.38



      1) Butler, Tate 13     2) Sparkman, Nick 14  3) Jones, Steven 13   4) Ogden, Devin 13



Event 95  Girls 15-17 200 Yard Freestyle Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 CAMELOT                          A                    1:53.66       1:53.40



      1) Smith, Callie 15    2) Kittredge, Krys 16 3) Woody, Marley 15   4) Newman, Iman 16

   2 JONES VALLEY RECREATION          A                    2:01.91       1:53.77



      1) Wilson, Kristyn 15  2) Olson, Elizabeth 133) Steves, Lindsay 15 4) Espy, Ryan 17



Event 96  Boys 15-17 200 Yard Freestyle Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 JONES VALLEY RECREATION          A                         NT       1:38.02



      1) Kaliszak, Tyler 16  2) Espy, Tyler 16     3) Olson, Nick 15     4) Shults, Jacob 17

   2 CAMELOT                          A                    1:41.58       1:38.97



      1) Sparkman, Jake 17   2) Searcy, Philip 15  3) Taylor, Tchaasu 15 4) Taylor, Tehuti 16







                            Combined Team Scores - Through Event 96



  1. Jones Valley Recreation Assn.       313      2. Camelot                              240

 

 
 

Web Design by:
MerchantWorks, Inc.


Copyright 2004-2022 - Rocket City Swim League, PO Box 10052, Huntsville, AL 35801
info@swimrcsl.org