Home
2022 Meets
2021 Meets
Archive & Records
Forms & Documents
Officiating
Member Pools
Board & Minutes
About RCSL

Meet Results / Record Listing

(Meters Time = Yards Time x 1.11 ----- Yards Time = Meters Time / 1.11)

                                 Whitesburg vs Hampton Cove - 6/17/2009

                                                Results



                       Final Score:Whitesburg Tide                     308  

                                   Hampton Cove Hurricanes              245





Event 1  Girls 8 & Under 100 Yard Medley Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 HAMPTON COVE HURRICANES          A                    1:46.40       1:47.13



      1) Harrison, Kimberly  2) Colvin, Ashley 7   3) Applebaum, Katie 8 4) Stephenson, Sophie

   2 WHITESBURG TIDE                  A                    1:44.50       1:48.16



      1) Cape, Emma 6        2) Honeycutt, Mary 8  3) Blasingame, Claire 4) Duffy, Karisa 7

 --- HAMPTON COVE HURRICANES          B                         NT      X2:10.30



      1) Damian, Sasha 8     2) Fadool, Grace 6    3) Burke, Kate 7      4) Barten, Cora 7



Event 2  Boys 8 & Under 100 Yard Medley Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 WHITESBURG TIDE                  A                    1:36.69       1:37.56



      1) Wimberly, Carter G  2) Jose, Garrett D 8  3) Rice, Rob 8        4) Wilson, Reynolds 8

   2 HAMPTON COVE HURRICANES          A                    1:38.95       1:39.47



      1) McClure, Luke 7     2) Stephenson, Mickey 3) Neill, Blake 8     4) Banks, Sam 7

 --- HAMPTON COVE HURRICANES          B                         NT      X2:07.53



      1) Fadool, Aidan 8     2) Taylor, Skylor 7   3) Neill, West 7      4) O'Halloran, Connor



Event 3  Girls 9-10 200 Yard Medley Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 HAMPTON COVE HURRICANES          A                    3:06.87       3:01.48



      1) Matis, Nicole 10    2) Colvin, Stefani 9  3) Brown, Whitney 10  4) Matis, Jennifer 10

   2 WHITESBURG TIDE                  A                    3:15.29       3:08.62



      1) Cape, Jesse 9       2) Blasingame, Renae 93) Wilkerson, Hannah L4) Hoyt, Judi 10

 --- HAMPTON COVE HURRICANES          B                         NT      X3:25.84



      1) Brown, Catie 10     2) Rhonemus, Emma 10  3) Harper, Abby 10    4) Ward, Elizabeth 10

 --- HAMPTON COVE HURRICANES          C                         NT      X3:55.56



      1) Anderson, Shelby 10 2) Okonski, Arianne 9 3) Skelton, Kyndall 104) Vroom, Grace 10



Event 4  Boys 9-10 200 Yard Medley Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 WHITESBURG TIDE                  A                    2:54.88       2:59.46



      1) Daniel, Wallace R 9 2) Blasingame, Ian 10 3) Bogardus, Jay C 10 4) Daniel, Jared R 10

   2 HAMPTON COVE HURRICANES          A                    3:27.46       3:43.73



      1) Crawford, Will 9    2) Carter, Dan 9      3) Burke, Sean 10     4) Reynolds, Jace 10



Event 5  Girls 11-12 200 Yard Medley Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 HAMPTON COVE HURRICANES          A                    2:29.87       2:25.15



      1) Maurel, Elise 12    2) McMillan, Katie 12 3) Corbett, Audrey 11 4) Damian, Lexi 12

   2 WHITESBURG TIDE                  A                    2:30.45       3:03.76



      1) Cape, Catherine 11  2) Williams, Wreed 10 3) Snead, Morgan 12   4) Duffy, Kayla M 11

 --- HAMPTON COVE HURRICANES          B                    2:29.87      X3:47.37



      1) Rhonemus, Emma 10   2) Wang, Ting 11      3) Moon, Aubrey 11    4) Hanks, Jordan 11



Event 6  Boys 11-12 200 Yard Medley Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 HAMPTON COVE HURRICANES          A                    2:37.06       2:47.21



      1) Wintzinger, Trey 12 2) Stephenson, Max 11 3) Hawkins, Jack 12   4) Aldag, Franklin 11

   2 WHITESBURG TIDE                  A                    2:40.40       3:21.25



      1) Rice, Sam 11        2) Ledbetter, Nathan C3) Deldar, Kayvon 12  4) Murphy, Spencer 9



Event 7  Girls 13-14 200 Yard Medley Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 WHITESBURG TIDE                  A                    2:15.61       2:18.38



      1) Cutter, Amy 14      2) Ingerson, Molly 14 3) Sullins, Ella 13   4) Engle, Annie 14

(Event 7  Girls 13-14 200 Yard Medley Relay)

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   2 HAMPTON COVE HURRICANES          A                    2:36.62       2:27.67



      1) Tolleson, Rachel 14 2) Erickson, Maddie 133) Dailey, Julia 13   4) Vroom, Alex 13



Event 8  Boys 13-14 200 Yard Medley Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 WHITESBURG TIDE                  A                    2:06.53       2:15.78



      1) Bogardus, Zach S 13 2) Abbott, Jake 13    3) Jedlovec, Dylan 13 4) Holder, Dylan 14

   2 HAMPTON COVE HURRICANES          A                    2:30.94       2:30.38



      1) Stephenson, Mitch 1 2) Corbett, Cory 13   3) Dombrowsky, Nichola4) Damian, Luke 13



Event 9  Girls 15-17 200 Yard Medley Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 WHITESBURG TIDE                  A                    2:15.71       2:24.70



      1) Henderson, Sara E 1 2) Hill, Ashley 16    3) Ashcraft, Beth Anne4) Counts, Caroline 17

   2 HAMPTON COVE HURRICANES          A                    2:28.93       2:27.03



      1) Younger, Ashley 17  2) Cardno, Amanda 16  3) Cole, Shelby 15    4) Erickson, Katie 16



Event 10  Boys 15-17 200 Yard Medley Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 WHITESBURG TIDE                  A                    1:56.84       1:57.93



      1) Holder, Caleb 16    2) Engle, John 16     3) Jedlovec, PJ J 16  4) Ashcraft, John 16

   2 HAMPTON COVE HURRICANES          A                    2:10.23       2:14.12



      1) Tepool, Trent 17    2) Harris, Michael 16 3) Moore, Nathan 15   4) Haskell, Sean 14



Event 11  Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Blasingame, Claire         6 WHITESBURG TIDE            21.13         20.75



   2 O'Halloran, Maddy          6 HAMPTON COVE HURRICANES    28.15         28.37



   3 Cape, Emma                 6 WHITESBURG TIDE            27.53         29.46



   4 Ledbetter, Kate            6 WHITESBURG TIDE            32.78         33.73



   5 Summers, Caroline          5 HAMPTON COVE HURRICANES       NT         38.92



   6 Foreman, Stella            6 HAMPTON COVE HURRICANES    31.67         46.40





Event 13  Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle Exhibition

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



 --- Tetrault, Elena            6 HAMPTON COVE HURRICANES       NT        X35.11



 --- McClure, Kara Beth         5 HAMPTON COVE HURRICANES    38.50        X35.69



 --- Rhonemus, Elizabeth        6 HAMPTON COVE HURRICANES    42.07        X36.01



 --- Shiner, Katheryn           6 HAMPTON COVE HURRICANES    44.37        X36.38



 --- Jones, Ruby Claire         6 HAMPTON COVE HURRICANES    46.58        X52.07



 --- Schappell, Anya            5 HAMPTON COVE HURRICANES    47.19        X54.58



 --- Martin, Julia              4 WHITESBURG TIDE               NT      X1:21.99



 --- Hamby, Madalyn             3 WHITESBURG TIDE          1:10.36      X2:30.22





Event 14  Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Wimberly, Carter G         6 WHITESBURG TIDE            25.75         24.97



   2 Cape, James                6 WHITESBURG TIDE            27.53         29.31



   3 Wilson, Hunter             6 HAMPTON COVE HURRICANES    35.39         34.07



   4 Hoyt, Warren               6 WHITESBURG TIDE            21.38         35.06



   5 Gibson, Tynan              6 HAMPTON COVE HURRICANES    41.53         41.56



   6 Morton, John Patrick       6 HAMPTON COVE HURRICANES       NT         42.14





Event 16  Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle Exhibition

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



 --- Wilson, Walker             5 WHITESBURG TIDE            35.13        X32.33



 --- Wimberly, Jack             5 WHITESBURG TIDE            33.56        X38.29



 --- Stinson, Jake              5 WHITESBURG TIDE            53.06        X41.80



 --- Westra, Benjamin           5 WHITESBURG TIDE          1:13.06        X55.62



 --- Hale, Ethan                5 HAMPTON COVE HURRICANES       NT      X1:01.23



 --- Neill, Zach                4 HAMPTON COVE HURRICANES       NT      X1:11.88



 --- Segrest, Evan              5 WHITESBURG TIDE          1:13.70      X1:14.19





Event 17  Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Applebaum, Katie           8 HAMPTON COVE HURRICANES    19.76         19.07



   2 Honeycutt, Mary            8 WHITESBURG TIDE            22.47         21.43



   3 Harrison, Kimberly         7 HAMPTON COVE HURRICANES    21.57         23.24



   4 Stephenson, Sophie         7 HAMPTON COVE HURRICANES    25.01         27.16



   5 Duffy, Karisa              7 WHITESBURG TIDE            25.59         30.89





Event 19  Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle Exhibition

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



 --- Vergara, Nataly            7 HAMPTON COVE HURRICANES       NT        X25.62



 --- Barten, Cora               7 HAMPTON COVE HURRICANES    27.90        X26.37



 --- Parris, Sydney             8 HAMPTON COVE HURRICANES    30.88        X30.82



 --- Burke, Kate                7 HAMPTON COVE HURRICANES    29.83        X31.83



 --- Fadool, Grace              6 HAMPTON COVE HURRICANES    27.33        X32.04



 --- Okonski, Abigail           7 HAMPTON COVE HURRICANES    34.47        X32.71



 --- Engle, Sara Grace          7 HAMPTON COVE HURRICANES    32.44        X37.45





Event 20  Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Jose, Garrett D            8 WHITESBURG TIDE            19.44         19.92



   2 Neill, Blake               8 HAMPTON COVE HURRICANES    19.29         20.12



   3 Rice, Rob                  8 WHITESBURG TIDE            22.69         23.00



   4 Richardson, John           8 WHITESBURG TIDE            28.40         23.74



   5 Neill, West                7 HAMPTON COVE HURRICANES    24.67         24.97



   6 Beckwith, Drew             8 HAMPTON COVE HURRICANES       NT         25.96





Event 22  Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle Exhibition

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



 --- Fadool, Aidan              8 HAMPTON COVE HURRICANES    25.92        X27.05



 --- Billings, Jackson          7 HAMPTON COVE HURRICANES    26.97        X27.83



 --- O'Halloran, Connor         8 HAMPTON COVE HURRICANES    28.03        X28.82



 --- Taylor, Skylor             7 HAMPTON COVE HURRICANES       NT        X33.13



 --- Daniel, Brady N            7 WHITESBURG TIDE            34.90        X35.28



 --- Aldag, Thomas              7 HAMPTON COVE HURRICANES    36.21        X36.97



 --- Snead, Jonah               7 WHITESBURG TIDE            39.71        X37.59



 --- Ratcliffe, Liam            8 HAMPTON COVE HURRICANES       NT        X40.09





Event 23  Girls 9-10 50 Yard Freestyle

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Cape, Jesse                9 WHITESBURG TIDE            36.16         37.23



   2 Matis, Nicole             10 HAMPTON COVE HURRICANES    38.41         39.03



   3 Blasingame, Renae          9 WHITESBURG TIDE            41.28         39.19



   4 Matis, Jennifer           10 HAMPTON COVE HURRICANES    39.20         40.71



(Event 23  Girls 9-10 50 Yard Freestyle)

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   5 Harper, Abby              10 HAMPTON COVE HURRICANES       NT         40.91



   6 Smith, Kendall K           9 WHITESBURG TIDE            56.12         54.20





Event 25  Girls 9-10 50 Yard Freestyle Exhibition

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



 --- Rhonemus, Emma            10 HAMPTON COVE HURRICANES    43.27        X43.44



 --- Vroom, Grace              10 HAMPTON COVE HURRICANES    47.22        X44.63



 --- Vergara, Elayna            9 HAMPTON COVE HURRICANES       NT        X47.20



 --- Ward, Elizabeth           10 HAMPTON COVE HURRICANES    48.69        X47.89



 --- Skelton, Kyndall          10 HAMPTON COVE HURRICANES    45.59        X49.55



 --- Okonski, Arianne           9 HAMPTON COVE HURRICANES    57.19        X52.90



 --- Fadool, Ella              10 HAMPTON COVE HURRICANES    55.06        X57.15



 --- Anderson, Shelby          10 HAMPTON COVE HURRICANES    58.13        X57.93



 --- Martin, Rebecca            9 WHITESBURG TIDE               NT      X1:12.80





Event 26  Boys 9-10 50 Yard Freestyle

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Bogardus, Jay C           10 WHITESBURG TIDE            31.03         30.60



   2 Blasingame, Ian           10 WHITESBURG TIDE            34.64         33.26



   3 Reynolds, Jace            10 HAMPTON COVE HURRICANES    41.75         40.35



   4 Crawford, Will             9 HAMPTON COVE HURRICANES    43.13         45.37



   5 Ratcliffe, Don Ross       10 HAMPTON COVE HURRICANES       NT         53.63



   6 Richardson, Matthew       10 WHITESBURG TIDE          1:01.57         57.85





Event 28  Boys 9-10 50 Yard Freestyle Exhibition

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



 --- Daiber, Sean               9 HAMPTON COVE HURRICANES    56.98      X1:00.84



 --- Westra, Joseph            10 WHITESBURG TIDE          1:16.22      X1:06.47





Event 29  Girls 11-12 50 Yard Freestyle

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Maurel, Elise             12 HAMPTON COVE HURRICANES    29.07         29.07



   2 Damian, Lexi              12 HAMPTON COVE HURRICANES    34.16         34.53



   3 Snead, Morgan             12 WHITESBURG TIDE            36.44         35.12



   4 Wang, Ting                11 HAMPTON COVE HURRICANES    36.19         37.43



   5 Cape, Catherine           11 WHITESBURG TIDE            40.22         41.87



   6 Duffy, Kayla M            11 WHITESBURG TIDE            42.66         44.61





Event 31  Girls 11-12 50 Yard Freestyle Exhibition

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



 --- Hanks, Jordan             11 HAMPTON COVE HURRICANES    50.81        X48.09





Event 32  Boys 11-12 50 Yard Freestyle

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Wintzinger, Trey          12 HAMPTON COVE HURRICANES    30.13         29.46



   2 Deldar, Kayvon            12 WHITESBURG TIDE            33.62         33.18



   3 Aldag, Franklin           11 HAMPTON COVE HURRICANES    38.15         39.46



   4 Stephenson, Max           11 HAMPTON COVE HURRICANES    39.50         39.79



   5 Rice, Sam                 11 WHITESBURG TIDE            39.13         40.38



   6 Ledbetter, Nathan C       11 WHITESBURG TIDE            39.11         40.88





Event 35  Girls 13-14 50 Yard Freestyle

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Sullins, Ella             13 WHITESBURG TIDE            28.00         28.08



(Event 35  Girls 13-14 50 Yard Freestyle)

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   2 Cutter, Amy               14 WHITESBURG TIDE            28.67         29.07



   3 Dailey, Julia             13 HAMPTON COVE HURRICANES    30.15         30.77



   4 Engle, Annie              14 WHITESBURG TIDE            29.88         31.57



   5 Erickson, Maddie          13 HAMPTON COVE HURRICANES    33.97         35.45



   6 Vroom, Alex               13 HAMPTON COVE HURRICANES       NT         35.72





Event 38  Boys 13-14 50 Yard Freestyle

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Bogardus, Zach S          13 WHITESBURG TIDE            27.34         26.98



   2 Dombrowsky, Nicholas      13 HAMPTON COVE HURRICANES    29.26         28.77



   3 Abbott, Jake              13 WHITESBURG TIDE            28.59         29.03



   4 Stephenson, Mitch         14 HAMPTON COVE HURRICANES    29.91         30.07



   5 Damian, Luke              13 HAMPTON COVE HURRICANES    31.08         32.23



   6 Jedlovec, Dylan           13 WHITESBURG TIDE            33.54         32.73





Event 41  Girls 15-17 50 Yard Freestyle

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Ashcraft, Beth Anne       17 WHITESBURG TIDE            27.19         28.14



   2 Henderson, Sara E         15 WHITESBURG TIDE            27.48         28.53



   3 Younger, Ashley           17 HAMPTON COVE HURRICANES    30.47         30.85



   4 Erickson, Katie           16 HAMPTON COVE HURRICANES    31.49         32.06



   5 Hill, Ashley              16 WHITESBURG TIDE            32.82         35.43



   6 Cole, Shelby              15 HAMPTON COVE HURRICANES    33.94         35.47





Event 44  Boys 15-17 50 Yard Freestyle

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Ashcraft, John            16 WHITESBURG TIDE            24.53         24.38



   2 Moore, Nathan             15 HAMPTON COVE HURRICANES    26.96         25.68



   3 Engle, John               16 WHITESBURG TIDE            27.04         26.38



   4 Hill, Stephen             17 WHITESBURG TIDE            32.34         29.55



   5 Harris, Michael           16 HAMPTON COVE HURRICANES    31.06         30.04





Event 47  Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Honeycutt, Mary            8 WHITESBURG TIDE            24.13         24.19



   2 Colvin, Ashley             7 HAMPTON COVE HURRICANES    26.62         29.13



   3 Damian, Sasha              8 HAMPTON COVE HURRICANES       NT         31.24



   4 Stephenson, Sophie         7 HAMPTON COVE HURRICANES       NT         36.12



   5 Duffy, Karisa              7 WHITESBURG TIDE            36.59         36.49





Event 48  Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Jose, Garrett D            8 WHITESBURG TIDE            24.10         25.22



   2 Rice, Rob                  8 WHITESBURG TIDE            27.88         27.73



   3 Wilson, Reynolds           8 WHITESBURG TIDE            26.03         28.43



   4 Beckwith, Drew             8 HAMPTON COVE HURRICANES       NT         29.07



   5 Stephenson, Mickey         7 HAMPTON COVE HURRICANES    29.88         29.71



   6 McClure, Luke              7 HAMPTON COVE HURRICANES    35.90         41.28





Event 49  Girls 9-10 50 Yard Breaststroke

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Brown, Whitney            10 HAMPTON COVE HURRICANES    49.82         48.09



   2 Blasingame, Renae          9 WHITESBURG TIDE            50.09         49.78



(Event 49  Girls 9-10 50 Yard Breaststroke)

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   3 Brown, Catie              10 HAMPTON COVE HURRICANES    53.60         54.36



   4 Colvin, Stefani            9 HAMPTON COVE HURRICANES    57.17         55.38



   5 Williams, Wreed           10 WHITESBURG TIDE            55.96         58.48



   6 Stinson, Emma G            9 WHITESBURG TIDE               NT       1:03.83





Event 50  Boys 9-10 50 Yard Breaststroke

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Blasingame, Ian           10 WHITESBURG TIDE            46.22         46.19



   2 Burke, Sean               10 HAMPTON COVE HURRICANES       NT         58.50



   3 Daniel, Wallace R          9 WHITESBURG TIDE            54.50         59.03



   4 Carter, Dan                9 HAMPTON COVE HURRICANES  1:05.04       1:01.69



   5 Murphy, Spencer            9 WHITESBURG TIDE          1:00.79       1:02.07



   6 Ratcliffe, Don Ross       10 HAMPTON COVE HURRICANES       NT       1:10.59





Event 51  Girls 11-12 50 Yard Breaststroke

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 McMillan, Katie           12 HAMPTON COVE HURRICANES    39.86         39.46



   2 Damian, Lexi              12 HAMPTON COVE HURRICANES    45.99         46.87



   3 Duffy, Kayla M            11 WHITESBURG TIDE            49.84         49.69



   4 Corbett, Audrey           11 HAMPTON COVE HURRICANES    51.18         51.03



   5 Snead, Morgan             12 WHITESBURG TIDE               NT         57.57



   6 Cape, Catherine           11 WHITESBURG TIDE            56.50       1:02.94





Event 52  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Wintzinger, Trey          12 HAMPTON COVE HURRICANES    39.84         38.73



   2 Hawkins, Jack             12 HAMPTON COVE HURRICANES    44.37         44.86



   3 Aldag, Franklin           11 HAMPTON COVE HURRICANES    58.19         54.62



   4 Rice, Sam                 11 WHITESBURG TIDE          1:13.89       1:00.97



   5 Ledbetter, Nathan C       11 WHITESBURG TIDE            59.21       1:02.31





Event 53  Girls 13-14 50 Yard Breaststroke

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Ingerson, Molly           14 WHITESBURG TIDE            42.14         39.29



   2 Tolleson, Rachel          14 HAMPTON COVE HURRICANES    42.24         40.44



   3 Erickson, Maddie          13 HAMPTON COVE HURRICANES    44.69         42.79



   4 Engle, Annie              14 WHITESBURG TIDE            44.82         45.92



   5 Vroom, Alex               13 HAMPTON COVE HURRICANES    51.76         48.93



   6 Jose, Morgan              14 WHITESBURG TIDE            49.50         51.07





Event 54  Boys 13-14 50 Yard Breaststroke

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Abbott, Jake              13 WHITESBURG TIDE            39.69         38.99



   2 Holder, Dylan             14 WHITESBURG TIDE            38.61         39.29



   3 Damian, Luke              13 HAMPTON COVE HURRICANES       NT         42.20



   4 Stephenson, Mitch         14 HAMPTON COVE HURRICANES    43.93         42.60



   5 Corbett, Cory             13 HAMPTON COVE HURRICANES    45.24         44.23



   6 Jedlovec, Dylan           13 WHITESBURG TIDE               NT         53.39





Event 55  Girls 15-17 50 Yard Breaststroke

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Henderson, Sara E         15 WHITESBURG TIDE            28.37         39.31



   2 Cardno, Amanda            16 HAMPTON COVE HURRICANES    42.75         41.55



(Event 55  Girls 15-17 50 Yard Breaststroke)

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   3 Erickson, Katie           16 HAMPTON COVE HURRICANES    45.70         43.98



   4 Hill, Ashley              16 WHITESBURG TIDE            43.62         45.22



   5 Reynolds, Mia             13 HAMPTON COVE HURRICANES    52.15         57.44





Event 56  Boys 15-17 50 Yard Breaststroke

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Tepool, Trent             17 HAMPTON COVE HURRICANES    33.32         33.49



   2 Engle, John               16 WHITESBURG TIDE            35.17         34.17



   3 Holder, Caleb             16 WHITESBURG TIDE            35.94         35.52



   4 Hicks, Elijah             15 WHITESBURG TIDE            37.03         37.09



   5 Harris, Michael           16 HAMPTON COVE HURRICANES       NT         40.22



   6 Moore, Nathan             15 HAMPTON COVE HURRICANES    38.82         40.55





Event 57  Mixed 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 HAMPTON COVE HURRICANES          A                    1:19.43       1:26.23



      1) Neill, Blake M8     2) Harrison, Kimberly 3) McClure, Luke M7   4) Applebaum, Katie W8

   2 WHITESBURG TIDE                  A                    1:24.42       1:30.50



      1) Jose, Garrett D M8  2) Rice, Rob M8       3) Blasingame, Claire 4) Honeycutt, Mary W8

 --- HAMPTON COVE HURRICANES          B                    1:27.86      X1:46.33



      1) Banks, Sam M7       2) Stephenson, Mickey 3) Stephenson, Sophie 4) Damian, Sasha W8

 --- HAMPTON COVE HURRICANES          C                    1:28.16      X1:56.47



      1) Fadool, Aidan M8    2) Fadool, Grace W6   3) Barten, Cora W7    4) O'Halloran, Connor

 --- WHITESBURG TIDE                  B                    1:37.31      X2:35.10



      1) Snead, Jonah M7     2) Cape, Emma W6      3) Ledbetter, Kate W6 4) Daniel, Brady N M7



Event 59  Mixed 9-10 200 Yard Freestyle Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 WHITESBURG TIDE                  A                    2:23.11       2:31.69



      1) Bogardus, Jay C M10 2) Blasingame, Ian M103) Cape, Jesse W9     4) Blasingame, Renae W

   2 HAMPTON COVE HURRICANES          A                    2:42.49       2:41.66



      1) Crawford, Will M9   2) Matis, Nicole W10  3) Reynolds, Jace M10 4) Brown, Whitney W10

 --- HAMPTON COVE HURRICANES          B                    2:50.36      X3:19.73



      1) Brown, Catie W10    2) Burke, Sean M10    3) Matis, Jennifer W104) Ratcliffe, Don Ross

 --- HAMPTON COVE HURRICANES          C                    2:54.43      X3:24.43



      1) Skelton, Kyndall W1 2) Carter, Dan M9     3) Daiber, Sean M9    4) Rhonemus, Emma W10

 --- WHITESBURG TIDE                  B                    2:44.88      X3:40.23



      1) Richardson, Matthew 2) Murphy, Spencer M9 3) Smith, Kendall K W94) Stinson, Emma G W9



Event 61  Mixed 11-12 200 Yard Freestyle Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 HAMPTON COVE HURRICANES          A                    2:06.39       2:09.45



      1) Wintzinger, Trey M1 2) McMillan, Katie W123) Hawkins, Jack M12  4) Maurel, Elise W12

   2 WHITESBURG TIDE                  A                    2:29.39       2:31.37



      1) Deldar, Kayvon M12  2) Rice, Sam M11      3) Snead, Morgan W12  4) Cape, Catherine W11

 --- HAMPTON COVE HURRICANES          B                    2:24.43      X2:32.62



      1) Stephenson, Max M11 2) Corbett, Audrey W113) Wang, Ting W11     4) Aldag, Franklin M11



Event 63  Mixed 13-14 200 Yard Freestyle Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 WHITESBURG TIDE                  A                    1:52.20       1:54.62



      1) Bogardus, Zach S M1 2) Abbott, Jake M13   3) Sullins, Ella W13  4) Cutter, Amy W14

   2 HAMPTON COVE HURRICANES          A                    2:00.39       2:00.39



      1) Stephenson, Mitch M 2) Tolleson, Rachel W13) Dailey, Julia W13  4) Dombrowsky, Nichola



Event 65  Mixed 15-17 200 Yard Freestyle Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 WHITESBURG TIDE                  A                    1:44.51       1:50.07



      1) Ashcraft, John M16  2) Holder, Caleb M16  3) Ashcraft, Beth Anne4) Henderson, Sara E W

   2 HAMPTON COVE HURRICANES          A                    1:59.98       1:55.99



      1) Moore, Nathan M15   2) Erickson, Katie W163) Younger, Ashley W174) Tepool, Trent M17



Event 67  Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Applebaum, Katie           8 HAMPTON COVE HURRICANES       NT        J28.26



   2 Blasingame, Claire         6 WHITESBURG TIDE            28.29        J28.28



   3 Harrison, Kimberly         7 HAMPTON COVE HURRICANES    26.79        J29.69



   4 Cape, Emma                 6 WHITESBURG TIDE            28.73        J34.20



   5 Duffy, Karisa              7 WHITESBURG TIDE            34.13        J33.50



   6 Stephenson, Sophie         7 HAMPTON COVE HURRICANES    29.72        J35.55





Event 68  Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 McClure, Luke              7 HAMPTON COVE HURRICANES    28.94         25.27



   2 Neill, Blake               8 HAMPTON COVE HURRICANES    28.09         26.18



   3 Banks, Sam                 7 HAMPTON COVE HURRICANES    28.40         27.19



   4 Reynolds-Gleason, Jorda    7 WHITESBURG TIDE            32.18         28.64



   5 Wimberly, Carter G         6 WHITESBURG TIDE            33.50         29.07



   6 Wilson, Reynolds           8 WHITESBURG TIDE            32.51         32.14





Event 69  Girls 9-10 50 Yard Backstroke

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Brown, Whitney            10 HAMPTON COVE HURRICANES    44.02        J45.37



   2 Cape, Jesse                9 WHITESBURG TIDE            46.50        J46.92



   3 Matis, Nicole             10 HAMPTON COVE HURRICANES       NT        J48.24



   4 Wilkerson, Hannah L       10 WHITESBURG TIDE            50.00        J48.41



   5 Hoyt, Judi                10 WHITESBURG TIDE            50.22        J50.19



   6 Harper, Abby              10 HAMPTON COVE HURRICANES    50.97        J50.09





Event 70  Boys 9-10 50 Yard Backstroke

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Bogardus, Jay C           10 WHITESBURG TIDE            37.41         38.93



   2 Crawford, Will             9 HAMPTON COVE HURRICANES    53.46         55.87



   3 Reynolds, Jace            10 HAMPTON COVE HURRICANES  1:01.14         56.15



   4 Daniel, Jared R           10 WHITESBURG TIDE            51.27         56.29



   5 Daniel, Wallace R          9 WHITESBURG TIDE            49.67         56.36



   6 Burke, Sean               10 HAMPTON COVE HURRICANES       NT         58.06





Event 71  Girls 11-12 50 Yard Backstroke

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Maurel, Elise             12 HAMPTON COVE HURRICANES    33.57         33.89



   2 McMillan, Katie           12 HAMPTON COVE HURRICANES    36.16         36.88



   3 Corbett, Audrey           11 HAMPTON COVE HURRICANES    43.79         42.83



   4 Cape, Catherine           11 WHITESBURG TIDE            41.92         45.37



   5 Duffy, Kayla M            11 WHITESBURG TIDE               NT         49.21





Event 72  Boys 11-12 50 Yard Backstroke

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Wintzinger, Trey          12 HAMPTON COVE HURRICANES    36.54         36.32



   2 Deldar, Kayvon            12 WHITESBURG TIDE            45.47         42.97



(Event 72  Boys 11-12 50 Yard Backstroke)

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   3 Hawkins, Jack             12 HAMPTON COVE HURRICANES    45.16         44.44



   4 Ledbetter, Nathan C       11 WHITESBURG TIDE            50.90         53.19



   5 Stephenson, Max           11 HAMPTON COVE HURRICANES       NT         54.35





Event 73  Girls 13-14 50 Yard Backstroke

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Cutter, Amy               14 WHITESBURG TIDE            32.41         34.35



   2 Sullins, Ella             13 WHITESBURG TIDE            34.05         35.06



   3 Tolleson, Rachel          14 HAMPTON COVE HURRICANES    36.62         35.90



   4 Dailey, Julia             13 HAMPTON COVE HURRICANES    37.45         39.28



   5 Vroom, Alex               13 HAMPTON COVE HURRICANES    48.74         46.59



   6 Jose, Morgan              14 WHITESBURG TIDE            46.23         46.67





Event 74  Boys 13-14 50 Yard Backstroke

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Bogardus, Zach S          13 WHITESBURG TIDE            32.69        J32.96



   2 Holder, Dylan             14 WHITESBURG TIDE            35.29        J37.00



   3 Dombrowsky, Nicholas      13 HAMPTON COVE HURRICANES    36.91        J36.95



   4 Stephenson, Mitch         14 HAMPTON COVE HURRICANES    39.89        J40.17



   5 Corbett, Cory             13 HAMPTON COVE HURRICANES    43.41        J43.63





Event 75  Girls 15-17 50 Yard Backstroke

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Ashcraft, Beth Anne       17 WHITESBURG TIDE            31.91        J33.86



   2 Henderson, Sara E         15 WHITESBURG TIDE            32.42        J34.11



   3 Younger, Ashley           17 HAMPTON COVE HURRICANES    34.96        J34.60



   4 Erickson, Katie           16 HAMPTON COVE HURRICANES    42.04        J42.53



   5 Cardno, Amanda            16 HAMPTON COVE HURRICANES    40.83        J42.38



   6 Counts, Caroline          17 WHITESBURG TIDE            42.99        J47.95





Event 76  Boys 15-17 50 Yard Backstroke

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Tepool, Trent             17 HAMPTON COVE HURRICANES    30.49         28.53



   2 Holder, Caleb             16 WHITESBURG TIDE            30.14         29.43



   3 Ashcraft, John            16 WHITESBURG TIDE            30.35         29.91



   4 Engle, John               16 WHITESBURG TIDE            35.71         36.45



   5 Harris, Michael           16 HAMPTON COVE HURRICANES       NT         44.38





Event 77  Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Applebaum, Katie           8 HAMPTON COVE HURRICANES       NT        J25.37



   2 Blasingame, Claire         6 WHITESBURG TIDE            28.09        J28.81



   3 Honeycutt, Mary            8 WHITESBURG TIDE            24.47        J28.68



   4 Harrison, Kimberly         7 HAMPTON COVE HURRICANES    30.97        J30.34



   5 Colvin, Ashley             7 HAMPTON COVE HURRICANES    36.86        J37.39





Event 78  Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Stephenson, Mickey         7 HAMPTON COVE HURRICANES    26.95         23.88



   2 Rice, Rob                  8 WHITESBURG TIDE            24.75         23.96



   3 Neill, Blake               8 HAMPTON COVE HURRICANES    23.10         24.30



   4 Banks, Sam                 7 HAMPTON COVE HURRICANES    27.31         26.66



   5 Wilson, Reynolds           8 WHITESBURG TIDE            32.02         26.93



(Event 78  Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly)

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   6 Jose, Garrett D            8 WHITESBURG TIDE            26.68         28.40





Event 79  Girls 9-10 50 Yard Butterfly

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Brown, Whitney            10 HAMPTON COVE HURRICANES    44.18         42.09



   2 Matis, Nicole             10 HAMPTON COVE HURRICANES    50.05         49.09



   3 Wilkerson, Hannah L       10 WHITESBURG TIDE            50.19         49.11



   4 Blasingame, Renae          9 WHITESBURG TIDE            52.47         50.73



   5 Cape, Jesse                9 WHITESBURG TIDE            50.20         53.01



   6 Matis, Jennifer           10 HAMPTON COVE HURRICANES       NT         55.33





Event 80  Boys 9-10 50 Yard Butterfly

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Bogardus, Jay C           10 WHITESBURG TIDE            36.32         39.51



   2 Blasingame, Ian           10 WHITESBURG TIDE            40.49         41.75



   3 Daniel, Jared R           10 WHITESBURG TIDE            45.75         50.22



   4 Crawford, Will             9 HAMPTON COVE HURRICANES    57.19         53.68



   5 Burke, Sean               10 HAMPTON COVE HURRICANES       NT       1:01.99



   6 Reynolds, Jace            10 HAMPTON COVE HURRICANES    58.01       1:03.99





Event 81  Girls 11-12 50 Yard Butterfly

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Maurel, Elise             12 HAMPTON COVE HURRICANES    33.57        J34.27



   2 McMillan, Katie           12 HAMPTON COVE HURRICANES    37.48        J36.44



   3 Snead, Morgan             12 WHITESBURG TIDE            40.73        J40.13



   4 Corbett, Audrey           11 HAMPTON COVE HURRICANES    42.28        J39.90





Event 82  Boys 11-12 50 Yard Butterfly

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Hawkins, Jack             12 HAMPTON COVE HURRICANES       NT         47.13



   2 Deldar, Kayvon            12 WHITESBURG TIDE            52.03         51.80



   3 Rice, Sam                 11 WHITESBURG TIDE            51.60         51.82



   4 Aldag, Franklin           11 HAMPTON COVE HURRICANES       NT         56.07



   5 Taheri, Mauhaun           11 HAMPTON COVE HURRICANES  1:04.97       1:03.96





Event 83  Girls 13-14 50 Yard Butterfly

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Sullins, Ella             13 WHITESBURG TIDE            32.35         33.06



   2 Cutter, Amy               14 WHITESBURG TIDE            31.28         33.15



   3 Dailey, Julia             13 HAMPTON COVE HURRICANES    36.56         35.00



   4 Tolleson, Rachel          14 HAMPTON COVE HURRICANES    35.93         36.36



   5 Engle, Annie              14 WHITESBURG TIDE            36.79         38.77



   6 Erickson, Maddie          13 HAMPTON COVE HURRICANES    42.13         42.15





Event 84  Boys 13-14 50 Yard Butterfly

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Jedlovec, Dylan           13 WHITESBURG TIDE            34.78        J33.34



   2 Bogardus, Zach S          13 WHITESBURG TIDE            32.72        J33.27



   3 Holder, Dylan             14 WHITESBURG TIDE            35.50        J35.64



   4 Dombrowsky, Nicholas      13 HAMPTON COVE HURRICANES    34.73        J36.29



   5 Corbett, Cory             13 HAMPTON COVE HURRICANES    42.04        J41.67



   6 Damian, Luke              13 HAMPTON COVE HURRICANES    43.77        J41.84





Event 85  Girls 15-17 50 Yard Butterfly

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Ashcraft, Beth Anne       17 WHITESBURG TIDE            30.09         33.63



   2 Cole, Shelby              15 HAMPTON COVE HURRICANES    39.73         39.16



   3 Hill, Ashley              16 WHITESBURG TIDE            38.72         40.96



   4 Cardno, Amanda            16 HAMPTON COVE HURRICANES    41.87         41.43



   5 Reynolds, Mia             13 HAMPTON COVE HURRICANES       NT         53.28





Event 86  Boys 15-17 50 Yard Butterfly

     Name                     Age Team                   Seed Time   Finals Time



   1 Ashcraft, John            16 WHITESBURG TIDE            27.78        J28.64



   2 Holder, Caleb             16 WHITESBURG TIDE            28.75        J29.29



   3 Tepool, Trent             17 HAMPTON COVE HURRICANES    29.89        J29.14



   4 Jedlovec, PJ J            16 WHITESBURG TIDE            26.51        J29.91



   5 Moore, Nathan             15 HAMPTON COVE HURRICANES    31.30        J31.74





Event 87  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 HAMPTON COVE HURRICANES          A                    1:27.91       1:40.10



      1) Harrison, Kimberly  2) Stephenson, Sophie 3) Damian, Sasha 8    4) Applebaum, Katie 8

   2 WHITESBURG TIDE                  A                    1:36.72       1:47.65



      1) Honeycutt, Mary 8   2) Cape, Emma 6       3) Duffy, Karisa 7    4) Blasingame, Claire

 --- HAMPTON COVE HURRICANES          B                         NT      X2:19.55



      1) Fadool, Grace 6     2) Barten, Cora 7     3) Clarke, Annie 6    4) O'Halloran, Maddy 6

 --- HAMPTON COVE HURRICANES          C                         NT      X2:19.57



      1) Colvin, Ashley 7    2) Burke, Kate 7      3) Parris, Sydney 8   4) Engle, Sara Grace 7



Event 88  Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 HAMPTON COVE HURRICANES          A                    1:23.34       1:29.74



      1) Neill, Blake 8      2) McClure, Luke 7    3) Banks, Sam 7       4) Stephenson, Mickey

   2 WHITESBURG TIDE                  A                    1:26.32       1:30.11



      1) Rice, Rob 8         2) Richardson, John 8 3) Wilson, Reynolds 8 4) Jose, Garrett D 8

 --- HAMPTON COVE HURRICANES          B                    1:32.17      X1:47.73



      1) Billings, Jackson 7 2) Fadool, Aidan 8    3) Neill, West 7      4) O'Halloran, Connor

 --- WHITESBURG TIDE                  B                         NT      X2:18.19



      1) Cape, James 6       2) Reynolds-Gleason, J3) Daniel, Brady N 7  4) Snead, Jonah 7

 --- HAMPTON COVE HURRICANES          C                         NT      X2:18.81



      1) Taylor, Skylor 7    2) Aldag, Thomas 7    3) Ratcliffe, Liam 8  4) Beckwith, Drew 8



Event 89  Girls 9-10 200 Yard Freestyle Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 HAMPTON COVE HURRICANES          A                    2:40.74       2:42.30



      1) Matis, Nicole 10    2) Harper, Abby 10    3) Matis, Jennifer 10 4) Brown, Whitney 10

   2 WHITESBURG TIDE                  A                    2:47.19       2:47.59



      1) Blasingame, Renae 9 2) Wilkerson, Hannah L3) Hoyt, Judi 10      4) Cape, Jesse 9

 --- HAMPTON COVE HURRICANES          B                         NT      X3:09.52



      1) Brown, Catie 10     2) Rhonemus, Emma 10  3) Skelton, Kyndall 104) Colvin, Stefani 9

 --- HAMPTON COVE HURRICANES          C                         NT      X3:29.03



      1) Vroom, Grace 10     2) Ward, Elizabeth 10 3) Okonski, Arianne 9 4) Fadool, Ella 10



Event 90  Boys 9-10 200 Yard Freestyle Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 WHITESBURG TIDE                  A                    2:26.06       2:39.57



      1) Blasingame, Ian 10  2) Daniel, Wallace R 93) Daniel, Jared R 10 4) Bogardus, Jay C 10

(Event 90  Boys 9-10 200 Yard Freestyle Relay)

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   2 HAMPTON COVE HURRICANES          A                    2:56.01       3:17.12



      1) Crawford, Will 9    2) Burke, Sean 10     3) Ratcliffe, Don Ross4) Reynolds, Jace 10



Event 91  Girls 11-12 200 Yard Freestyle Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 HAMPTON COVE HURRICANES          A                    2:16.48       2:14.37



      1) Damian, Lexi 12     2) McMillan, Katie 12 3) Wang, Ting 11      4) Maurel, Elise 12

   2 WHITESBURG TIDE                  A                    2:18.67       2:54.34



      1) Cape, Catherine 11  2) Duffy, Kayla M 11  3) Stinson, Emma G 9  4) Snead, Morgan 12

 --- HAMPTON COVE HURRICANES          B                    2:40.62      X3:03.39



      1) Hanks, Jordan 11    2) Moon, Aubrey 11    3) Anderson, Shelby 104) Corbett, Audrey 11



Event 92  Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 HAMPTON COVE HURRICANES          A                    2:20.81       2:29.38



      1) Hawkins, Jack 12    2) Stephenson, Max 11 3) Aldag, Franklin 11 4) Wintzinger, Trey 12

   2 WHITESBURG TIDE                  A                    2:09.78       2:59.99



      1) Rice, Sam 11        2) Richardson, Matthew3) Ledbetter, Nathan C4) Deldar, Kayvon 12



Event 93  Girls 13-14 200 Yard Freestyle Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 WHITESBURG TIDE                  A                    2:04.61       2:08.64



      1) Cutter, Amy 14      2) Engle, Annie 14    3) Jose, Morgan 14    4) Sullins, Ella 13

   2 HAMPTON COVE HURRICANES          A                    2:13.94       2:19.08



      1) Tolleson, Rachel 14 2) Reynolds, Mia 13   3) Erickson, Maddie 134) Dailey, Julia 13



Event 94  Boys 13-14 200 Yard Freestyle Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 WHITESBURG TIDE                  A                    1:51.24       1:59.90



      1) Abbott, Jake 13     2) Cleveland, Jonah N 3) Holder, Dylan 14   4) Bogardus, Zach S 13

   2 HAMPTON COVE HURRICANES          A                    2:07.26       2:13.04



      1) Stephenson, Mitch 1 2) Corbett, Cory 13   3) Damian, Luke 13    4) Dombrowsky, Nichola



Event 95  Girls 15-17 200 Yard Freestyle Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 WHITESBURG TIDE                  A                    1:59.47       2:08.57



      1) Henderson, Sara E 1 2) Counts, Caroline 173) Hill, Ashley 16    4) Ashcraft, Beth Anne

   2 HAMPTON COVE HURRICANES          A                    2:20.66       2:11.69



      1) Cardno, Amanda 16   2) Cole, Shelby 15    3) Erickson, Katie 16 4) Younger, Ashley 17



Event 96  Boys 15-17 200 Yard Freestyle Relay

     Team                         Relay                  Seed Time   Finals Time



   1 WHITESBURG TIDE                  A                    1:43.65       1:51.89



      1) Holder, Caleb 16    2) Jedlovec, PJ J 16  3) Engle, John 16     4) Ashcraft, John 16

   2 HAMPTON COVE HURRICANES          A                    1:55.92       1:59.46



      1) Moore, Nathan 15    2) Harris, Michael 16 3) Haskell, Sean 14   4) Tepool, Trent 17







                            Combined Team Scores - Through Event 96



  1. Whitesburg Tide                     308      2. Hampton Cove Hurricanes              245

 

 
 

Web Design by:
MerchantWorks, Inc.


Copyright 2004-2022 - Rocket City Swim League, PO Box 10052, Huntsville, AL 35801
info@swimrcsl.org