Home
2016 Meets
2015 Meets
Archive & Records
Forms & Documents
Officiating
Member Pools
Board & Minutes
About RCSL

Meet Results / Record Listing

(Meters Time = Yards Time x 1.11 ----- Yards Time = Meters Time / 1.11)



Licensed to RCSL Swimming Champ. Meet                 HY-TEK's MEET MANAGER 3.0
                  RCSL City Meet 2011 - 7/9/2011 to 7/10/2011                  
                                    Results                                    
 
Event 27  Girls 15-17 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  7 1-1 Byrd Spring                                             2:16.11  
     1) Hinely, Megan 15                2) Lindow, Michaila 16            
     3) Keller, Sydney 16               4) Luttrell, Anna 17              
 10 1-2 Mountain Springs Swim Team                              2:23.45  
     1) Weakley, Annabeth 17            2) Pattillo, Audrey 17            
     3) Byrd, Sara Kathryn K 16         4) Weakley, Callie 14             
 11 1-3 Sharon Johnston                                         2:23.72  
     1) Bishop, Brooke 17               2) Lozier, Rachel 15              
     3) Wilson, Jesica 15               4) Bailey, Alex 15                
 12 1-4 YMCA Seals                                              2:28.13  
     1) Freeman, Clara 14               2) Dunn, Aubrey 16                
     3) Jerman, Alicia 17               4) Peterson, Julie 16             
 13 1-5 Camelot                                                 2:29.13  
     1) Mills, Grace E 15               2) Woody, Marley 17               
     3) Stone, Jordan L 16              4) Wilson, Cady 17                
  1 2-1 Jones Valley Recreation Assn.                           1:59.71  
     1) Starck, Jennifer 16             2) Espy, Samantha 16              
     3) Wilson, Kristyn 17              4) Olson, Elizabeth 15            
  2 2-2 Greenwyche Gators                                       2:05.50  
     1) Johnson, Emily 17               2) Toth, Katie 17                 
     3) Katta, Meghna 15                4) Cooper, Kelly 15               
  3 2-3 Monte Sano                                              2:08.03  
     1) Mokry, Darby 16                 2) Bowlin, Bethany 17             
     3) Scoggins, Sarah 17              4) Phares, Emily 17               
  4 2-4 Whitesburg Tide                                         2:10.33  
     1) Cutter, Amy 16                  2) Ingerson, Molly 16             
     3) Sullins, Ella 15                4) Henderson, Sara E 17           
  5 2-5 Piedmont Piranhas                                       2:12.04  
     1) Wire, Allison 16                2) Lynch, Ailish 15               
     3) Nalley, Lindsey 17              4) Nunn, Kate 15                  
  6 2-6 Blossomwood Swim Team                                   2:12.24  
     1) Moore, Sarah Gwin 15            2) Sherman, Brooke 15             
     3) Parsons, Devon 16               4) Browers, Veronica 15           
  8 2-7 Lily Flagg                                              2:16.12  
     1) Conners, Amelia 17              2) Spearing, Sherry 16            
     3) Busk, Hannah 17                 4) Marett, Savannah 16            
  9 2-8 Sherwood Swim Team                                      2:19.98  
     1) Byrd, Rachel 15                 2) Fitzgibbon, Micaela 16         
     3) Lancaster, Sara 16              4) Danner, Taylor 15              
 
Event 28  Boys 15-17 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  9 1-1 Sherwood Swim Team                                      2:04.24  
     1) Anderson, Cory 16               2) Tomblin, Camren 16             
     3) Laue, Brandon 16                4) Adkins, Logan 16               
 10 1-2 Mountain Springs Swim Team                              2:08.45  
     1) Satterfield, Forrest 16         2) Jones, Ethan 16                
     3) Charlton, Tyler 16              4) Lynn, Jacob 15                 
 11 1-3 Lily Flagg                                              2:10.96  
     1) Foeller, Chris 16               2) Thomas, Ryan 15                
     3) Bryant, Jonathan 15             4) Uecker, Dominic 16             
 12 1-4 Sharon Johnston                                         2:17.55  
     1) Greising, Shaun 17              2) Taylor, Jacob 16               
     3) Jamar, Laban 15                 4) Lack, Josh 13                  
  1 2-1 Jones Valley Recreation Assn.                           1:41.10  
     1) Kaliszak, Luke 15               2) Day, Szymmy 15                 
     3) Espy, Chandler 14               4) Kaliszak, Zack 17              
  2 2-2 Piedmont Piranhas                                       1:44.85  
     1) Calatrello, Jack 15             2) Lawrence, Jackson 16           
     3) Smith, John 15                  4) Calatrello, Thomas 16          
  3 2-3 Camelot                                                 1:51.48  
     1) Searcy, Philip 17               2) Hollihan, Brad R 17            
     3) Zimmerman, Fritz R 16           4) Gehrdes, Chuck 15              
  4 2-4 Greenwyche Gators                                       1:52.92  
     1) Bohannon, Evan 16               2) Brown, Matthew 16              
     3) Sutphin, Jared 15               4) Larsen, Taylor 16              
  5 2-5 Blossomwood Swim Team                                   1:53.21  
     1) Smith, Karter 16                2) Roberts, Christopher 15        
     3) Hudson, Harrison 17             4) McDonald, Carter 15            
  6 2-6 Monte Sano                                              1:57.88  
     1) Wisener, Jared 16               2) Craig, Brian 15                
     3) Petroff, Ryan 17                4) Crook, Lowell H 15             
  7 2-7 Hampton Cove Hurricanes                                 1:58.00  
     1) McCarthy, Sean 17               2) Packard, Austin J 15           
     3) Dombrowsky, Nic 15              4) Damian, Luke 15                
  8 2-8 Whitesburg Tide                                         2:00.61  
     1) Bogardus, Zach S 15             2) Holder, Dylan 16               
     3) Cleveland, Jonah N 15           4) Abbott, Jake 16                
 
Event 33  Girls 15-17 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- 1- Katta, Priya           16 GREN                            X32.89  
 -- 1- Hopkins, Mary Beth     17 LILY                            X34.98  
 -- 1- Smith, Janae           16 SJST                            X40.80  
 -- 2- Hickman, Emily         15 Piedmont                        X31.61  
 -- 2- Hinten, Brittany       15 SJST                            X33.31  
 -- 2- West, Kristin          16 Piedmont                        X33.78  
 -- 2- Nuwayhid, Allyson      15 Piedmont                        X38.24  
 -- 2- Stegall, Sophia        15 SJST                            X38.47  
 -- 2- Brown, Ridley          15 Piedmont                        X38.59  
 -- 2- Hartley, Amber         16 SJST                            X40.12  
 
Event 34  Boys 15-17 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- 1- Purves, Chris          15 Sherwood                        X32.59  
 -- 1- Corder, Mitchell       16 Sherwood                        X34.37  
 
Event 39  Girls 15-17 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 2-1 Busk, Hannah          17 LILY                   26.39      25.47  
  2 2-2 Moore, Sarah Gwin     15 Blossomwood            26.24      25.82  
  3 2-3 Wilson, Kristyn       17 JVRA                   26.21      25.96  
  4 2-4 Hinely, Megan         15 Byrd Spring            26.38      26.19  
  5 2-5 Mokry, Darby          16 Makos                  26.75      26.20  
  6 2-6 Toth, Katie           17 GREN                   26.44      26.31  
  7 2-7 Olson, Elizabeth      15 JVRA                   27.15      26.67  
  8 2-8 Clarke, Katelyn       16 MCST                   27.39      27.55  
B - Final
  9 1-1 Henderson, Sara E     17 Tide                   27.63      27.65  
 10 1-2 Cooper, Kelly         15 GREN                   27.71      27.69  
 11 1-3 Keller, Sydney        16 Byrd Spring            28.29      28.20  
 12 1-4 Parsons, Devon        16 Blossomwood            27.66      28.24  
 13 1-5 Scoggins, Sarah       17 Makos                  28.36      28.27  
 14 1-6 Woody, Marley         17 CAM                    28.69      28.47  
 15 1-7 Nunn, Kate            15 Piedmont               28.41      28.53  
 16 1-8 Easterling, Caroline  16 GREN                   28.64      28.61  
 
Event 39  Girls 15-17 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
 --  Bailey, Alex             15 SJST                                     
 39 1-1 Dunn, Aubrey          16 YMCA                              36.79  
 41 1-2 Villanueva, Elizabet  16 Launchers                         37.18  
 32 2-1 Luttrell, Anna        17 Byrd Spring                       32.08  
 33 2-2 Bishop, Brooke        17 SJST                              32.46  
 35 2-3 Mills, Grace E        15 CAM                               32.59  
 36 2-4 Weakley, Annabeth     17 Stingrays                         33.00  
 37 2-5 Erickson, Maddie C    15 HAMC                              33.26  
 38 2-6 Ingerson, Molly       16 Tide                              33.80  
 40 2-7 Peterson, Julie       16 YMCA                              36.93  
 19 3-1 Conners, Amelia       17 LILY                              29.00  
 25 3-2 Spearing, Sherry      16 LILY                              30.59  
 26 3-3 Stone, Jordan L       16 CAM                               30.88  
 26 3-3 Lozier, Rachel        15 SJST                              30.88  
 28 3-5 Byrd, Sara Kathryn K  16 Stingrays                         30.92  
 29 3-6 Lancaster, Sara       16 Sherwood                          31.53  
 31 3-7 Byrd, Rachel          15 Sherwood                          31.60  
  1 4-1 Wilson, Kristyn       17 JVRA                              26.21  
  5 4-2 Toth, Katie           17 GREN                              26.44  
 14 4-3 Nunn, Kate            15 Piedmont                          28.41  
 16 4-4 Woody, Marley         17 CAM                               28.69  
 17 4-5 Wire, Allison         16 Piedmont                          28.89  
 20 4-6 Danner, Taylor        15 Sherwood                          29.15  
 24 4-7 Steves, Lindsay       17 JVRA                              30.01  
 34 4-8 Wilson, Jesica        15 SJST                              32.55  
  3 5-1 Hinely, Megan         15 Byrd Spring                       26.38  
  6 5-2 Mokry, Darby          16 Makos                             26.75  
  7 5-3 Olson, Elizabeth      15 JVRA                              27.15  
  9 5-4 Henderson, Sara E     17 Tide                              27.63  
 18 5-5 Cutter, Amy           16 Tide                              28.94  
 21 5-6 Jerman, Alicia        17 YMCA                              29.31  
 22 5-7 Nalley, Lindsey       17 Piedmont                          29.61  
 30 5-8 Sherman, Brooke       15 Blossomwood                       31.57  
  2 6-1 Moore, Sarah Gwin     15 Blossomwood                       26.24  
  4 6-2 Busk, Hannah          17 LILY                              26.39  
  8 6-3 Clarke, Katelyn       16 MCST                              27.39  
 11 6-4 Cooper, Kelly         15 GREN                              27.71  
 12 6-5 Keller, Sydney        16 Byrd Spring                       28.29  
 13 6-6 Scoggins, Sarah       17 Makos                             28.36  
 15 6-7 Easterling, Caroline  16 GREN                              28.64  
 22 6-8 Phares, Emily         17 Makos                             29.61  
 10 7-1 Parsons, Devon        16 Blossomwood                       27.66  
 
Event 40  Boys 15-17 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 2-1 Smith, John           15 Piedmont               22.85      22.49  
  2 2-2 Kaliszak, Luke        15 JVRA                   23.36      22.89  
  3 2-3 Smith, Karter         16 Blossomwood            23.47      23.13  
  4 2-4 Lawrence, Jackson     16 Piedmont               23.58      23.39  
  5 2-5 Kaliszak, Zack        17 JVRA                   23.81      23.59  
  6 2-6 Zimmerman, Fritz R    16 CAM                    23.73      23.60  
  7 2-7 Day, Szymmy           15 JVRA                   23.90      23.79  
  8 2-8 Calatrello, Thomas    16 Piedmont               24.04      24.03  
B - Final
  9 1-1 McCarthy, Sean        17 HAMC                   24.11      23.81  
 10 1-2 Sutphin, Jared        15 GREN                   24.82      23.99  
 11 1-3 Brown, Matthew        16 GREN                   24.72      24.29  
 12 1-4 Bohannon, Evan        16 GREN                   24.18      24.46  
 13 1-5 Coyle, Austin         17 YMCA                   24.63      24.61  
 14 1-6 Gehrdes, Chuck        15 CAM                    24.77      24.72  
 15 1-7 Bogardus, Zach S      15 Tide                   25.04      24.75  
 16 1-8 Dombrowsky, Nic       15 HAMC                   24.78      24.91  
 
Event 40  Boys 15-17 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
 --  Howard, Sam              15 HAMC                                     
 34 1-1 Satterfield, Forrest  16 Stingrays                         27.33  
 40 1-2 Brink, Stephen        17 MCST                              29.81  
 21 2-1 Petroff, Ryan         17 Makos                             25.31  
 29 2-2 Lynn, Jacob           15 Stingrays                         26.86  
 35 2-3 Damian, Luke          15 HAMC                              27.57  
 36 2-4 Jamar, Laban          15 SJST                              27.65  
 37 2-5 Uecker, Dominic       16 LILY                              27.95  
 38 2-6 Taylor, Jacob         16 SJST                              29.06  
 39 2-7 Guerrero, Nicolas     16 Byrd Spring                       29.57  
 24 3-1 Davis, Steven M       15 CAM                               25.83  
 25 3-2 Adkins, Logan         16 Sherwood                          25.86  
 26 3-3 Crook, Lowell H       15 Makos                             26.56  
 27 3-4 Cleveland, Jonah N    15 Tide                              26.63  
 27 3-4 Stoner, Will          15 MCST                              26.63  
 30 3-6 Greising, Shaun       17 SJST                              26.88  
 31 3-7 Anderson, Cory        16 Sherwood                          26.91  
 32 3-8 Foeller, Chris        16 LILY                              27.04  
  3 4-1 Smith, Karter         16 Blossomwood                       23.47  
  5 4-2 Zimmerman, Fritz R    16 CAM                               23.73  
  9 4-3 McCarthy, Sean        17 HAMC                              24.11  
 15 4-4 Sutphin, Jared        15 GREN                              24.82  
 19 4-5 Wisener, Jared        16 Makos                             25.20  
 20 4-6 Bryant, Jonathan      15 LILY                              25.24  
 22 4-7 McDonald, Carter      15 Blossomwood                       25.32  
 23 4-8 Hudson, Harrison      17 Blossomwood                       25.48  
  2 5-1 Kaliszak, Luke        15 JVRA                              23.36  
  6 5-2 Kaliszak, Zack        17 JVRA                              23.81  
 11 5-3 Coyle, Austin         17 YMCA                              24.63  
 12 5-4 Brown, Matthew        16 GREN                              24.72  
 16 5-5 Bogardus, Zach S      15 Tide                              25.04  
 18 5-6 Jones, Ethan          16 Stingrays                         25.12  
 33 5-7 Abbott, Jake          16 Tide                              27.05  
  1 6-1 Smith, John           15 Piedmont                          22.85  
  4 6-2 Lawrence, Jackson     16 Piedmont                          23.58  
  7 6-3 Day, Szymmy           15 JVRA                              23.90  
  8 6-4 Calatrello, Thomas    16 Piedmont                          24.04  
 10 6-5 Bohannon, Evan        16 GREN                              24.18  
 13 6-6 Gehrdes, Chuck        15 CAM                               24.77  
 14 6-7 Dombrowsky, Nic       15 HAMC                              24.78  
 17 6-8 Laue, Brandon         16 Sherwood                          25.07  
 
Event 45  Girls 15-17 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 2-1 Toth, Katie           17 GREN                   33.22      32.24  
  2 2-2 Wilson, Kristyn       17 JVRA                   32.52      32.29  
  3 2-3 Starck, Jennifer      16 JVRA                   32.72      32.64  
  4 2-4 Hinely, Megan         15 Byrd Spring            33.30      32.84  
  5 2-5 Mokry, Darby          16 Makos                  34.66      33.53  
  6 2-6 Woody, Marley         17 CAM                    34.49      34.71  
  7 2-7 Henderson, Sara E     17 Tide                   35.10      34.99  
  8 2-8 Espy, Samantha        16 JVRA                   35.68      35.35  
B - Final
  9 1-1 Conners, Amelia       17 LILY                   36.21      35.89  
 10 1-2 Landwehr, Parker      15 GREN                   36.71      36.49  
 11 1-3 Cooper, Kelly         15 GREN                   37.47      37.20  
 12 1-4 Lynch, Ailish         15 Piedmont               38.71      37.74  
 13 1-5 Bowlin, Bethany       17 Makos                  38.43      38.39  
 14 1-6 Byrd, Sara Kathryn K  16 Stingrays              39.18      38.76  
 15 1-7 Sherman, Brooke       15 Blossomwood            38.93      39.15  
 16 1-8 Fitzgibbon, Micaela   16 Sherwood               38.64      39.27  
 
Event 45  Girls 15-17 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
 --  Leahy, Kristin           15 YMCA                                     
 31 1-1 Wilson, Dana          16 SJST                              42.50  
 33 1-2 Peterson, Julie       16 YMCA                              43.76  
 34 1-3 Jose, Morgan          16 Tide                              44.55  
 35 1-4 Dunn, Aubrey          16 YMCA                              46.42  
 36 1-5 Villanueva, Elizabet  16 Launchers                         47.31  
 21 2-1 Keller, Sydney        16 Byrd Spring                       40.19  
 23 2-2 Lindow, Michaila      16 Byrd Spring                       40.56  
 24 2-3 Lozier, Rachel        15 SJST                              40.65  
 25 2-4 Tolleson, Rachel      16 Piedmont                          40.87  
 28 2-5 Browers, Veronica     15 Blossomwood                       41.71  
 29 2-6 Erickson, Maddie C    15 HAMC                              41.99  
 30 2-7 Marett, Savannah      16 LILY                              42.48  
 32 2-8 Lancaster, Sara       16 Sherwood                          42.84  
  2 3-1 Starck, Jennifer      16 JVRA                              32.72  
  3 3-2 Toth, Katie           17 GREN                              33.22  
 11 3-3 Cooper, Kelly         15 GREN                              37.47  
 14 3-4 Lynch, Ailish         15 Piedmont                          38.71  
 16 3-5 Byrd, Sara Kathryn K  16 Stingrays                         39.18  
 17 3-6 Spearing, Sherry      16 LILY                              39.24  
 20 3-7 Wright, Carter        17 Makos                             39.84  
  4 4-1 Hinely, Megan         15 Byrd Spring                       33.30  
  5 4-2 Woody, Marley         17 CAM                               34.49  
  6 4-3 Mokry, Darby          16 Makos                             34.66  
 10 4-4 Landwehr, Parker      15 GREN                              36.71  
 12 4-5 Bowlin, Bethany       17 Makos                             38.43  
 13 4-6 Fitzgibbon, Micaela   16 Sherwood                          38.64  
 18 4-7 Stone, Jordan L       16 CAM                               39.31  
 19 4-8 Ingerson, Molly       16 Tide                              39.61  
  1 5-1 Wilson, Kristyn       17 JVRA                              32.52  
  7 5-2 Henderson, Sara E     17 Tide                              35.10  
  8 5-3 Espy, Samantha        16 JVRA                              35.68  
  9 5-4 Conners, Amelia       17 LILY                              36.21  
 15 5-5 Sherman, Brooke       15 Blossomwood                       38.93  
 22 5-6 Nalley, Lindsey       17 Piedmont                          40.30  
 26 5-7 Parsons, Devon        16 Blossomwood                       41.28  
 27 5-8 Byrd, Rachel          15 Sherwood                          41.54  
 
Event 46  Boys 15-17 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 2-1 Zimmerman, Fritz R    16 CAM                    28.25      28.28  
  2 2-2 Day, Szymmy           15 JVRA                   28.53      28.38  
  3 2-3 Hollihan, Brad R      17 CAM                    28.71      28.73  
  4 2-4 Lawrence, Jackson     16 Piedmont               30.10      29.40  
  5 2-5 Calatrello, Thomas    16 Piedmont               31.47      30.68  
  6 2-6 Kaliszak, Zack        17 JVRA                   31.85      31.09  
  7 2-7 Jones, Ethan          16 Stingrays              31.52      31.52  
  8 2-8 Strankman, Stone      15 Piedmont               31.55      31.80  
B - Final
  9 1-1 Sutphin, Jared        15 GREN                   32.72      31.50  
 10 1-2 Petroff, Ryan         17 Makos                  32.24      32.27  
 11 1-3 Wisener, Jared        16 Makos                  32.35      32.77  
 12 1-4 Laue, Brandon         16 Sherwood               33.63      33.00  
 13 1-5 Roberts, Christopher  15 Blossomwood            32.81      33.21  
 14 1-6 Brown, Matthew        16 GREN                   33.86      33.29  
 15 1-7 Holder, Dylan         16 Tide                   34.05      34.69  
 16 1-8 Gehrdes, Chuck        15 CAM                    34.39      35.00  
 
Event 46  Boys 15-17 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
 29 1-1 Uecker, Dominic       16 LILY                              37.58  
 32 1-2 Satterfield, Forrest  16 Stingrays                         38.94  
 35 1-3 Taylor, Jacob         16 SJST                              40.37  
 36 1-4 Thomas, Ryan          15 LILY                              44.00  
 18 2-1 Lynn, Jacob           15 Stingrays                         34.68  
 20 2-2 Bryant, Jonathan      15 LILY                              35.26  
 25 2-3 Stoner, Will          15 MCST                              36.35  
 27 2-4 Hamm, Andy            15 Blossomwood                       36.89  
 28 2-5 Abbott, Jake          16 Tide                              36.98  
 30 2-6 Cardno, Kevin W       16 HAMC                              38.31  
 33 2-7 Greising, Shaun       17 SJST                              39.20  
 34 2-8 Kaylor, Daniel        15 Blossomwood                       40.06  
  4 3-1 Lawrence, Jackson     16 Piedmont                          30.10  
  8 3-2 Kaliszak, Zack        17 JVRA                              31.85  
 10 3-3 Wisener, Jared        16 Makos                             32.35  
 13 3-4 Laue, Brandon         16 Sherwood                          33.63  
 16 3-5 Gehrdes, Chuck        15 CAM                               34.39  
 22 3-6 Jamar, Laban          15 SJST                              35.40  
 24 3-7 Damian, Luke          15 HAMC                              35.64  
 31 3-8 Cleveland, Jonah N    15 Tide                              38.69  
  1 4-1 Zimmerman, Fritz R    16 CAM                               28.25  
  5 4-2 Calatrello, Thomas    16 Piedmont                          31.47  
  9 4-3 Petroff, Ryan         17 Makos                             32.24  
 11 4-4 Sutphin, Jared        15 GREN                              32.72  
 14 4-5 Brown, Matthew        16 GREN                              33.86  
 15 4-6 Holder, Dylan         16 Tide                              34.05  
 17 4-7 Larsen, Taylor        16 GREN                              34.57  
 26 4-8 Packard, Austin J     15 HAMC                              36.56  
  2 5-1 Day, Szymmy           15 JVRA                              28.53  
  3 5-2 Hollihan, Brad R      17 CAM                               28.71  
  6 5-3 Jones, Ethan          16 Stingrays                         31.52  
  7 5-4 Strankman, Stone      15 Piedmont                          31.55  
 12 5-5 Roberts, Christopher  15 Blossomwood                       32.81  
 19 5-6 Craig, Brian          15 Makos                             34.82  
 21 5-7 Tomblin, Camren       16 Sherwood                          35.32  
 23 5-8 Anderson, Cory        16 Sherwood                          35.54  
 
Event 51  Mixed 15-17 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  8 1-1 Lily Flagg                                              1:50.58  
     1) Foeller, Chris M16              2) Spearing, Sherry W16           
     3) Busk, Hannah W17                4) Bryant, Jonathan M15           
  9 1-2 Byrd Spring                                             1:52.54  
     1) Keller, Sydney W16              2) Manush, Ben M13                
     3) Guerrero, Nicolas M16           4) Hinely, Megan W15              
 11 1-3 Hampton Cove Hurricanes                                 1:56.82  
     1) Carter, Meredith W14            2) Erickson, Maddie C W15         
     3) Dombrowsky, Nic M15             4) McCarthy, Sean M17             
 12 1-4 Mountain Springs Swim Team                              1:58.21  
     1) Lynn, Jacob M15                 2) Weakley, Annabeth W17          
     3) Byrd, Sara Kathryn K W16        4) Jones, Ethan M16               
 13 1-5 Sharon Johnston                                         1:58.94  
     1) Wilson, Jesica W15              2) Lozier, Rachel W15             
     3) Jamar, Laban M15                4) Greising, Shaun M17            
 14 1-6 YMCA Seals                                              2:13.94  
     1) Jerman, Alicia W17              2) Buechlar, Mathew M13           
     3) Peterson, Julie W16             4) Coyle, Austin M17              
  1 2-1 Jones Valley Recreation Assn.                           1:40.14  
     1) Kaliszak, Luke M15              2) Olson, Elizabeth W15           
     3) Wilson, Kristyn W17             4) Kaliszak, Zack M17             
  2 2-2 Greenwyche Gators                                       1:43.81  
     1) Sutphin, Jared M15              2) Toth, Katie W17                
     3) Cooper, Kelly W15               4) Bohannon, Evan M16             
  3 2-3 Blossomwood Swim Team                                   1:44.36  
     1) Moore, Sarah Gwin W15           2) Parsons, Devon W16             
     3) Hudson, Harrison M17            4) Smith, Karter M16              
  4 2-4 Piedmont Piranhas                                       1:44.61  
     1) Lawrence, Jackson M16           2) Wire, Allison W16              
     3) Nunn, Kate W15                  4) Smith, John M15                
  5 2-5 Monte Sano                                              1:44.92  
     1) Mokry, Darby W16                2) Scoggins, Sarah W17            
     3) Crook, Lowell H M15             4) Petroff, Ryan M17              
  6 2-6 Camelot                                                 1:49.70  
     1) Hollihan, Brad R M17            2) Stone, Jordan L W16            
     3) Woody, Marley W17               4) Zimmerman, Fritz R M16         
  7 2-7 Whitesburg Tide                                         1:49.97  
     1) Bogardus, Zach S M15            2) Cutter, Amy W16                
     3) Henderson, Sara E W17           4) Cleveland, Jonah N M15         
 10 2-8 Sherwood Swim Team                                      1:54.73  
     1) Anderson, Cory M16              2) Byrd, Rachel W15               
     3) Danner, Taylor W15              4) Laue, Brandon M16              
 
Event 79  Girls 15-17 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 2-1 Busk, Hannah          17 LILY                   26.79      27.14  
  2 2-2 Starck, Jennifer      16 JVRA                   27.77      27.25  
  3 2-3 Wilson, Kristyn       17 JVRA                   28.38      28.16  
  4 2-4 Toth, Katie           17 GREN                   29.51      28.33  
  5 2-5 Moore, Sarah Gwin     15 Blossomwood            29.87      28.87  
  6 2-6 Hinely, Megan         15 Byrd Spring            29.70      29.33  
  7 2-7 Pirani, Catherine     14 JVRA                   30.34      30.02  
  8 2-8 Parsons, Devon        16 Blossomwood            30.44      30.77  
B - Final
  9 1-1 Scoggins, Sarah       17 Makos                  31.12      30.95  
 10 1-2 Clarke, Katelyn       16 MCST                   31.03      31.33  
 11 1-3 Cutter, Amy           16 Tide                   31.54      31.61  
 12 1-4 Keller, Sydney        16 Byrd Spring            31.79      31.62  
 13 1-5 Katta, Meghna         15 GREN                   31.87      31.75  
 14 1-6 Spearing, Sherry      16 LILY                   32.25      32.10  
 15 1-7 Nunn, Kate            15 Piedmont               32.09      32.58  
 16 1-8 Jerman, Alicia        17 YMCA                   32.29      33.41  
 
Event 79  Girls 15-17 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
 --  Steves, Lindsay          17 JVRA                                     
 --  Bowlin, Bethany          17 Makos                                    
 --  Leahy, Kristin           15 YMCA                                     
 32 1-1 Weakley, Annabeth     17 Stingrays                         36.38  
 33 1-2 Bailey, Alex          15 SJST                              38.75  
 34 1-3 Luttrell, Anna        17 Byrd Spring                       38.77  
 35 1-4 Castellow, Mallory    15 Makos                             39.55  
 36 1-5 Jose, Morgan          16 Tide                              39.66  
 37 1-6 Erickson, Maddie C    15 HAMC                              39.91  
 38 1-7 Villanueva, Elizabet  16 Launchers                         44.12  
 39 1-8 Haley, Emily          15 LILY                              45.42  
 15 2-1 Spearing, Sherry      16 LILY                              32.25  
 18 2-2 Woody, Marley         17 CAM                               33.13  
 21 2-3 Lynch, Ailish         15 Piedmont                          33.79  
 23 2-4 Mills, Grace E        15 CAM                               34.02  
 26 2-5 Wilson, Jesica        15 SJST                              34.60  
 28 2-6 Wilson, Dana          16 SJST                              34.88  
 29 2-7 Stone, Jordan L       16 CAM                               35.27  
 31 2-8 Browers, Veronica     15 Blossomwood                       36.14  
  4 3-1 Toth, Katie           17 GREN                              29.51  
  8 3-2 Parsons, Devon        16 Blossomwood                       30.44  
  9 3-3 Clarke, Katelyn       16 MCST                              31.03  
 11 3-4 Cutter, Amy           16 Tide                              31.54  
 13 3-5 Katta, Meghna         15 GREN                              31.87  
 14 3-6 Nunn, Kate            15 Piedmont                          32.09  
 22 3-7 Dailey, Julia E       15 HAMC                              33.90  
 24 3-8 Lancaster, Sara       16 Sherwood                          34.16  
  2 4-1 Starck, Jennifer      16 JVRA                              27.77  
  5 4-2 Hinely, Megan         15 Byrd Spring                       29.70  
  6 4-3 Moore, Sarah Gwin     15 Blossomwood                       29.87  
 10 4-4 Scoggins, Sarah       17 Makos                             31.12  
 16 4-5 Jerman, Alicia        17 YMCA                              32.29  
 20 4-6 Danner, Taylor        15 Sherwood                          33.74  
 27 4-7 Byrd, Sara Kathryn K  16 Stingrays                         34.87  
  1 5-1 Busk, Hannah          17 LILY                              26.79  
  3 5-2 Wilson, Kristyn       17 JVRA                              28.38  
  7 5-3 Pirani, Catherine     14 JVRA                              30.34  
 12 5-4 Keller, Sydney        16 Byrd Spring                       31.79  
 17 5-5 Sullins, Ella         15 Tide                              33.03  
 19 5-6 Easterling, Caroline  16 GREN                              33.21  
 25 5-7 Phares, Emily         17 Makos                             34.42  
 30 5-8 Chandler, Abigail     15 Sherwood                          35.75  
 
Event 80  Boys 15-17 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 2-1 Smith, John           15 Piedmont               24.89      24.11  
  2 2-2 McCarthy, Sean        17 HAMC                   24.94      24.62  
  3 2-3 Kaliszak, Luke        15 JVRA                   24.58      24.69  
  4 2-4 Zimmerman, Fritz R    16 CAM                    24.94      24.89  
  5 2-5 Smith, Karter         16 Blossomwood            25.25      25.16  
  6 2-6 Kaliszak, Zack        17 JVRA                   25.80      25.86  
  7 2-7 King, Connor          16 Makos                  26.06      25.89  
  8 2-8 Lawrence, Jackson     16 Piedmont               26.16      26.21  
B - Final
  9 1-1 Hudson, Harrison      17 Blossomwood            26.73      26.39  
 10 1-2 Sutphin, Jared        15 GREN                   26.78      26.51  
 11 1-3 Hollihan, Brad R      17 CAM                    26.62      26.53  
 12 1-4 Petroff, Ryan         17 Makos                  27.55      27.24  
 13 1-5 Dombrowsky, Nic       15 HAMC                   27.76      27.25  
 14 1-6 Coyle, Austin         17 YMCA                   27.17      27.35  
 15 1-7 Calatrello, Jack      15 Piedmont               27.35      27.49  
 16 1-8 Bryant, Jonathan      15 LILY                   27.67      27.64  
 
Event 80  Boys 15-17 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
 26 1-1 Jamar, Laban          15 SJST                              32.33  
 29 1-2 Uecker, Dominic       16 LILY                              33.15  
 33 1-3 Taylor, Jacob         16 SJST                              35.66  
 34 1-4 Guerrero, Nicolas     16 Byrd Spring                       36.22  
 24 2-1 Lynn, Jacob           15 Stingrays                         30.66  
 25 2-2 Damian, Luke          15 HAMC                              30.94  
 27 2-3 Craig, Brian          15 Makos                             32.62  
 28 2-4 Lane, Jeremiah        15 Sherwood                          32.91  
 30 2-5 Jones, Eric           17 Sherwood                          33.33  
 31 2-6 Charlton, Tyler       16 Stingrays                         34.40  
 32 2-7 Jedlovec, Dylan       15 Tide                              34.90  
  5 3-1 Smith, Karter         16 Blossomwood                       25.25  
  7 3-2 King, Connor          16 Makos                             26.06  
  9 3-3 Hollihan, Brad R      17 CAM                               26.62  
 12 3-4 Coyle, Austin         17 YMCA                              27.17  
 15 3-5 Bryant, Jonathan      15 LILY                              27.67  
 18 3-6 Jones, Ethan          16 Stingrays                         28.30  
 22 3-7 Larsen, Taylor        16 GREN                              29.54  
 23 3-8 Holder, Dylan         16 Tide                              29.55  
  1 4-1 Kaliszak, Luke        15 JVRA                              24.58  
  3 4-2 Zimmerman, Fritz R    16 CAM                               24.94  
  8 4-3 Lawrence, Jackson     16 Piedmont                          26.16  
 13 4-4 Calatrello, Jack      15 Piedmont                          27.35  
 14 4-5 Petroff, Ryan         17 Makos                             27.55  
 16 4-6 Dombrowsky, Nic       15 HAMC                              27.76  
 19 4-7 Roberts, Christopher  15 Blossomwood                       28.49  
 20 4-8 Prasher, Karl         16 CAM                               29.25  
  2 5-1 Smith, John           15 Piedmont                          24.89  
  3 5-2 McCarthy, Sean        17 HAMC                              24.94  
  6 5-3 Kaliszak, Zack        17 JVRA                              25.80  
 10 5-4 Hudson, Harrison      17 Blossomwood                       26.73  
 11 5-5 Sutphin, Jared        15 GREN                              26.78  
 17 5-6 Bohannon, Evan        16 GREN                              28.24  
 21 5-7 Bogardus, Zach S      15 Tide                              29.53  
 
Event 85  Girls 15-17 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 2-1 Busk, Hannah          17 LILY                   28.52      28.08  
  2 2-2 Starck, Jennifer      16 JVRA                   29.35      28.70  
  3 2-3 Moore, Sarah Gwin     15 Blossomwood            29.50      29.45  
  4 2-4 Mokry, Darby          16 Makos                  31.00      30.20  
  5 2-5 Olson, Elizabeth      15 JVRA                   30.82      30.81  
  6 2-6 Henderson, Sara E     17 Tide                   31.96      31.76  
  7 2-7 Pirani, Catherine     14 JVRA                   32.72      32.09  
  8 2-8 Johnson, Emily        17 GREN                   32.92      32.62  
B - Final
  9 1-1 Wire, Allison         16 Piedmont               33.59      33.00  
 10 1-2 Nunn, Kate            15 Piedmont               33.21      33.04  
 11 1-3 Cutter, Amy           16 Tide                   33.43      33.25  
 12 1-4 Danner, Taylor        15 Sherwood               33.92      33.70  
 13 1-5 Clarke, Katelyn       16 MCST                   32.92      33.79  
 14 1-6 Kokes, Kelso          17 Sherwood               34.19      33.96  
 15 1-7 Katta, Meghna         15 GREN                   34.16      34.40  
 16 1-8 Scoggins, Sarah       17 Makos                  34.28      34.61  
 
Event 85  Girls 15-17 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
 --  Hoover, Savannah         15 Stingrays                                
 32 1-1 Dunn, Aubrey          16 YMCA                              44.20  
 23 2-1 Conners, Amelia       17 LILY                              36.37  
 25 2-2 Bishop, Brooke        17 SJST                              37.85  
 26 2-3 Mills, Grace E        15 CAM                               38.96  
 27 2-4 Watson, Katie         17 CAM                               39.18  
 29 2-5 Wilson, Dana          16 SJST                              39.34  
 30 2-6 Haley, Emily          15 LILY                              41.03  
 31 2-7 Luttrell, Anna        17 Byrd Spring                       41.76  
  3 3-1 Moore, Sarah Gwin     15 Blossomwood                       29.50  
  6 3-2 Henderson, Sara E     17 Tide                              31.96  
  7 3-3 Pirani, Catherine     14 JVRA                              32.72  
 11 3-4 Cutter, Amy           16 Tide                              33.43  
 17 3-5 Tolleson, Rachel      16 Piedmont                          34.30  
 19 3-6 Cooper, Kelly         15 GREN                              34.72  
 21 3-7 Lozier, Rachel        15 SJST                              35.53  
 28 3-8 Dailey, Julia E       15 HAMC                              39.33  
  2 4-1 Starck, Jennifer      16 JVRA                              29.35  
  4 4-2 Olson, Elizabeth      15 JVRA                              30.82  
  5 4-3 Mokry, Darby          16 Makos                             31.00  
  9 4-4 Clarke, Katelyn       16 MCST                             J32.92  
 10 4-5 Nunn, Kate            15 Piedmont                          33.21  
 13 4-6 Danner, Taylor        15 Sherwood                          33.92  
 14 4-7 Katta, Meghna         15 GREN                              34.16  
 24 4-8 Phares, Emily         17 Makos                             36.97  
  1 5-1 Busk, Hannah          17 LILY                              28.52  
  8 5-2 Johnson, Emily        17 GREN                              32.92  
 12 5-3 Wire, Allison         16 Piedmont                          33.59  
 15 5-4 Kokes, Kelso          17 Sherwood                          34.19  
 16 5-5 Scoggins, Sarah       17 Makos                             34.28  
 18 5-6 Weakley, Annabeth     17 Stingrays                         34.64  
 20 5-7 Jerman, Alicia        17 YMCA                              35.52  
 22 5-8 Byrd, Rachel          15 Sherwood                          35.62  
 
Event 86  Boys 15-17 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 2-1 Kaliszak, Luke        15 JVRA                   24.67      24.41  
  2 2-2 Day, Szymmy           15 JVRA                   26.98      26.38  
  3 2-3 McCarthy, Sean        17 HAMC                   28.19      27.24  
  4 2-4 Calatrello, Jack      15 Piedmont               27.77      27.69  
  5 2-5 King, Connor          16 Makos                  28.48      27.87  
  6 2-6 Smith, John           15 Piedmont               28.61      27.97  
  7 2-7 Smith, Karter         16 Blossomwood            28.61      27.98  
  8 2-8 Bohannon, Evan        16 GREN                   28.31      28.33  
B - Final
  9 1-1 Hollihan, Brad R      17 CAM                    28.86      29.04  
 10 1-2 Dombrowsky, Nic       15 HAMC                   28.93      29.39  
 11 1-3 Coyle, Austin         17 YMCA                   29.01      29.42  
 12 1-4 Wisener, Jared        16 Makos                  30.83      30.06  
 13 1-5 Baldwin, Parker       15 Piedmont               30.26      30.41  
 14 1-6 Brown, Matthew        16 GREN                   30.82      30.91  
 15 1-7 Gehrdes, Chuck        15 CAM                    31.85      31.35  
 -- 1- Hudson, Harrison       17 Blossomwood            31.74         DQ  
 
Event 86  Boys 15-17 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
 --  Patton, Aaron            16 Stingrays                                
  6 1-1 King, Connor          16 Makos                             28.48  
 32 1-2 Brink, Stephen        17 MCST                              39.09  
 22 2-1 Roberts, Christopher  15 Blossomwood                       33.35  
 25 2-2 Satterfield, Forrest  16 Stingrays                         34.69  
 27 2-3 Crook, Lowell H       15 Makos                             36.02  
 29 2-4 Guerrero, Nicolas     16 Byrd Spring                       37.65  
 30 2-5 Cardno, Kevin W       16 HAMC                              37.75  
 31 2-6 Charlton, Tyler       16 Stingrays                         38.60  
  2 3-1 Day, Szymmy           15 JVRA                              26.98  
  5 3-2 Bohannon, Evan        16 GREN                              28.31  
 10 3-3 Dombrowsky, Nic       15 HAMC                              28.93  
 13 3-4 Brown, Matthew        16 GREN                              30.82  
 14 3-5 Wisener, Jared        16 Makos                             30.83  
 15 3-6 Hudson, Harrison      17 Blossomwood                       31.74  
 16 3-7 Gehrdes, Chuck        15 CAM                               31.85  
 24 3-8 Jones, Eric           17 Sherwood                          34.39  
  1 4-1 Kaliszak, Luke        15 JVRA                              24.67  
  4 4-2 McCarthy, Sean        17 HAMC                              28.19  
  9 4-3 Hollihan, Brad R      17 CAM                               28.86  
 11 4-4 Coyle, Austin         17 YMCA                              29.01  
 17 4-5 Anderson, Cory        16 Sherwood                          32.12  
 18 4-6 Laue, Brandon         16 Sherwood                          32.92  
 23 4-7 Greising, Shaun       17 SJST                              33.58  
 26 4-8 Abbott, Jake          16 Tide                              35.49  
  3 5-1 Calatrello, Jack      15 Piedmont                          27.77  
  7 5-2 Smith, John           15 Piedmont                          28.61  
  7 5-2 Smith, Karter         16 Blossomwood                       28.61  
 12 5-4 Baldwin, Parker       15 Piedmont                          30.26  
 19 5-5 Karigan, Stephen      16 GREN                              33.11  
 20 5-6 Bogardus, Zach S      15 Tide                              33.12  
 21 5-7 Holder, Dylan         16 Tide                              33.22  
 28 5-8 Davis, Steven M       15 CAM                               36.45  
 
Event 91  Girls 15-17 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  4 1-1 Lily Flagg                                              1:56.62  
     1) Spearing, Sherry 16             2) Marett, Savannah 16            
     3) Conners, Amelia 17              4) Busk, Hannah 17                
 10 1-2 Sharon Johnston                                         2:09.11  
     1) Bailey, Alex 15                 2) Bishop, Brooke 17              
     3) Wilson, Jesica 15               4) Lozier, Rachel 15              
 11 1-3 Camelot                                                 2:11.37  
     1) Watson, Katie 17                2) Mills, Grace E 15              
     3) Stone, Jordan L 16              4) Woody, Marley 17               
 12 1-4 Mountain Springs Swim Team                              2:14.03  
     1) Weakley, Annabeth 17            2) Mickle, Peyton Ann 14          
     3) Pattillo, Audrey 17             4) Byrd, Sara Kathryn K 16        
 13 1-5 YMCA Seals                                              2:15.80  
     1) Peterson, Julie 16              2) Freeman, Clara 14              
     3) Dunn, Aubrey 16                 4) Jerman, Alicia 17              
  1 2-1 Jones Valley Recreation Assn.                           1:47.63  
     1) Starck, Jennifer 16             2) Espy, Samantha 16              
     3) Olson, Elizabeth 15             4) Wilson, Kristyn 17             
  2 2-2 Greenwyche Gators                                       1:50.75  
     1) Easterling, Caroline 16         2) Cooper, Kelly 15               
     3) Katta, Meghna 15                4) Toth, Katie 17                 
  3 2-3 Monte Sano                                              1:53.88  
     1) Scoggins, Sarah 17              2) Wright, Carter 17              
     3) Phares, Emily 17                4) Mokry, Darby 16                
  5 2-4 Piedmont Piranhas                                       1:57.59  
     1) Nalley, Lindsey 17              2) Tolleson, Rachel 16            
     3) Wire, Allison 16                4) Nunn, Kate 15                  
  6 2-5 Byrd Spring                                             1:58.65  
     1) Keller, Sydney 16               2) Lindow, Michaila 16            
     3) Luttrell, Anna 17               4) Hinely, Megan 15               
  7 2-6 Blossomwood Swim Team                                   2:00.91  
     1) Browers, Veronica 15            2) Sherman, Brooke 15             
     3) Parsons, Devon 16               4) Moore, Sarah Gwin 15           
  8 2-7 Whitesburg Tide                                         2:04.48  
     1) Cutter, Amy 16                  2) Jose, Morgan 16                
     3) Ingerson, Molly 16              4) Henderson, Sara E 17           
  9 2-8 Sherwood Swim Team                                      2:08.88  
     1) Chandler, Abigail 15            2) Lancaster, Sara 16             
     3) Byrd, Rachel 15                 4) Danner, Taylor 15              
 
Event 92  Boys 15-17 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  9 1-1 Hampton Cove Hurricanes                                 1:47.87  
     1) Dombrowsky, Nic 15              2) Packard, Austin J 15           
     3) Damian, Luke 15                 4) McCarthy, Sean 17              
 10 1-2 Mountain Springs Swim Team                              1:54.55  
     1) Lynn, Jacob 15                  2) Charlton, Tyler 16             
     3) Satterfield, Forrest 16         4) Jones, Ethan 16                
 11 1-3 Sharon Johnston                                         1:54.77  
     1) Taylor, Jacob 16                2) Krause, Keith 14               
     3) Jamar, Laban 15                 4) Greising, Shaun 17             
  1 2-1 Piedmont Piranhas                                       1:33.68  
     1) Lawrence, Jackson 16            2) Calatrello, Jack 15            
     3) Calatrello, Thomas 16           4) Smith, John 15                 
  2 2-2 Greenwyche Gators                                       1:38.02  
     1) Sutphin, Jared 15               2) Larsen, Taylor 16              
     3) Brown, Matthew 16               4) Bohannon, Evan 16              
  3 2-3 Camelot                                                 1:40.06  
     1) Searcy, Philip 17               2) Gehrdes, Chuck 15              
     3) Hollihan, Brad R 17             4) Zimmerman, Fritz R 16          
  4 2-4 Monte Sano                                              1:40.65  
     1) Wisener, Jared 16               2) Petroff, Ryan 17               
     3) Crook, Lowell H 15              4) King, Connor 16                
  5 2-5 Blossomwood Swim Team                                   1:41.59  
     1) Roberts, Christopher 15         2) Cimino, Addison 16             
     3) Hudson, Harrison 17             4) Smith, Karter 16               
  6 2-6 Jones Valley Recreation Assn.                           1:43.39  
     1) Kaliszak, Luke 15               2) Jones, Caleb 13                
     3) Day, Szymmy 15                  4) Kaliszak, Zack 17              
  7 2-7 Sherwood Swim Team                                      1:46.10  
     1) Anderson, Cory 16               2) Adkins, Logan 16               
     3) Jones, Eric 17                  4) Laue, Brandon 16               
  8 2-8 Whitesburg Tide                                         1:46.78  
     1) Bogardus, Zach S 15             2) Jedlovec, Dylan 15             
     3) Holder, Dylan 16                4) Abbott, Jake 16                
 
                    Combined Team Scores - Through Event 92                    
 
  1. Jones Valley Recreation Assn.      1493   2. Piedmont Piranhas                1471.5
  3. Greenwyche Gators                1447.5   4. Monte Sano                       1369.5
  5. Blossomwood Swim Team              1022   6. Byrd Spring                         948
  7. Whitesburg Tide                     839   8. Sherwood Swim Team                  826
  9. Hampton Cove Hurricanes             781  10. Redstone Arsenal Launchers          730
 11. Mountain Springs Swim Team        701.5  12. Camelot                             694
 13. Sharon Johnston                     557  14. Lily Flagg                          533
 15. Mt. Carmel Hammerheads              291  16. YMCA Seals                          187
 17. Valley Hill Country Club            144                                             

 

 
 

Web Design by:
MerchantWorks, Inc.


Copyright 2004-2017 - Rocket City Swim League, PO Box 10052, Huntsville, AL 35801
info@swimrcsl.org