Home
2016 Meets
2015 Meets
Archive & Records
Forms & Documents
Officiating
Member Pools
Board & Minutes
About RCSL

Meet Results / Record Listing

(Meters Time = Yards Time x 1.11 ----- Yards Time = Meters Time / 1.11)



Licensed to RCSL Swimming Champ. Meet                 HY-TEK's MEET MANAGER 3.0
                   2011 Monte Sano vs Greenwhcye - 6/1/2011                    
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 8 & Under 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Greenwyche Gators  'A'                                      1:53.10  
     1) Slaton, Hannah 8                2) Lewis, Madelynn 8              
     3) Grigsby, Ella Grace G 8         4) Kimel, Corrine 8               
  2 Monte Sano  'A'                                             1:59.29  
     1) Lawrence, Lucy Wu 8             2) Masterson, Margaret 8          
     3) Dunford, Abigail C 8            4) Rabban, Sophie 7               
 -- Greenwyche Gators  'B'                                     X2:21.33  
     1) Brinkley, Ella F 8              2) Clary, Sydney 7                
     3) Thurber, Isabella 8             4) Lewis, Claire 7                
 -- Monte Sano  'B'                                            X2:22.91  
     1) Perry, Olivia 7                 2) Buchanan, Anna C 8             
     3) Mathis, Millie 8                4) Smith, Sophie 7                
 -- Greenwyche Gators  'C'                                     X2:33.01  
     1) Keith, Anna C 7                 2) Mokhtari, Farah 8              
     3) Stone, Kate 8                   4) Ayers, Anna K 7                
 -- Monte Sano  'C'                                            X2:44.81  
     1) Bazzle, Kate 8                  2) Howie, Maggie 7                
     3) Mathis, Ally 7                  4) Wren, Ellie M 8                
 
Event 2  Boys 8 & Under 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                             1:47.01  
     1) Burbach, Pierson 8              2) Perry, Quillan 8               
     3) Jiminez, Connor 8               4) Craig, Kieran 8                
  2 Greenwyche Gators  'A'                                      2:03.95  
     1) Ziegler, William 7              2) Whitmire, John Bradley B 8     
     3) Coomer, David 8                 4) Danner, Jackson 8              
 -- Monte Sano  'B'                                            X2:19.69  
     1) Moore, Alex 8                   2) Sheppard, Evan 7               
     3) Moore, Will 8                   4) Tucker, Gregory 7              
 -- Greenwyche Gators  'B'                                     X2:28.82  
     1) Clary, David 7                  2) Banks, Colton 7                
     3) Lewis, Sullivan 7               4) Kennamer, Griffin 7            
 
Event 3  Girls 9-10 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                             3:15.89  
     1) Mathis, Anna L 10               2) Hall, Anna Reid 10             
     3) Masterson, Marianne E 10        4) Scoggins, Sydney 10            
  2 Greenwyche Gators  'A'                                      3:27.54  
     1) Ferguson, Emily 9               2) Washburn, Renae 10             
     3) Coomer, Mary 10                 4) Ferguson, Rebecca 9            
 -- Monte Sano  'C'                                            X3:51.67  
     1) Derington, Julia 9              2) Wistner, Abigail N 9           
     3) Rabban, Bella 9                 4) Bledsoe, Leah 9                
 -- Monte Sano  'B'                                            X4:06.85  
     1) Burbach, Madison 10             2) Horton, Maggie 10              
     3) Tucker, Abby 10                 4) Thornton, Stephanie 10         
 -- Greenwyche Gators  'B'                                     X4:45.99  
     1) Doss, Madison 9                 2) Fritz, Becca 9                 
     3) Jakab, Ella 9                   4) Kamelchuck, Riley 10           
 
Event 4  Boys 9-10 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Greenwyche Gators  'A'                                      3:08.98  
     1) Rogers, Jackson 9               2) League, Parker 10              
     3) Landwehr, Connors 10            4) Kennamer, Carson 10            
  2 Monte Sano  'A'                                             3:17.12  
     1) Klemm, Riley 9                  2) Bazzle, Jon-Michael 10         
     3) Jackson, Gabe 10                4) Wilmoth, Caleb 9               
 -- Greenwyche Gators  'B'                                     X4:02.42  
     1) Claybourne, Christopher 10      2) Smith, Duncan 9                
     3) Grace, William 10               4) Steber, Ben 9                  
 -- Monte Sano  'B'                                            X4:41.76  
     1) Sheppard, Sam 9                 2) Pace, Hayden 10                
     3) Stephens, William 9             4) Cain, James 10                 
 
Event 5  Girls 11-12 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                             2:38.04  
     1) Scott, Zoe 12                   2) Mokry, McKenzie 12             
     3) Clark, Annie 11                 4) Wood, Kathleen 12              
  2 Greenwyche Gators  'A'                                      2:48.47  
     1) Rogers, Walton 12               2) Sieja, Andie 11                
     3) Conners, Olivia 12              4) Tauss, Charlotte 12            
 -- Greenwyche Gators  'B'                                     X3:31.30  
     1) McNeely, Emma 11                2) Mitchell, Evie 11              
     3) Byers, Sophie 11                4) Bohannon, Caroline 11          
 -- Greenwyche Gators  'C'                                     X3:50.14  
     1) Blevins, Grace 11               2) Brown, Saylor 11               
     3) Broyles, Joanna 12              4) Saft, Virginia 11              
 
Event 6  Boys 11-12 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Greenwyche Gators  'A'                                      2:40.22  
     1) Coomer, Christopher 12          2) Cooper, Will 12                
     3) Slobe, Lucas 11                 4) Kimel, Sam 12                  
  2 Monte Sano  'A'                                             4:02.03  
     1) Spivey, Jake 11                 2) Daniel, Linden 12              
     3) Rabban, Isaac 11                4) Ready, Quinn E 12              
 -- Greenwyche Gators  'B'                                     X3:34.72  
     1) Martinson, Coleman 12           2) Cox, Davis 12                  
     3) Larsen, Will 11                 4) Jones, Alex 11                 
 -- Monte Sano  'B'                                                 XDQ  
     1) Wright, Marshall 12             2) Cain, Philip 12                
     3) Moore, Sam 11                   4) Fair, Patrick 12               
 
Event 7  Girls 13-14 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Greenwyche Gators  'A'                                      2:34.37  
     1) Jakab, Bailey 13                2) Cooper, Kelly 14               
     3) Martinson, Sarah Abbott A 14    4) Byers, Hannah 14               
  2 Monte Sano  'A'                                             2:38.39  
     1) Castellow, Mallory 14           2) Wistner, Albany 13             
     3) Tiller, Faith E 14              4) McCool, Kyra 13                
 -- Greenwyche Gators  'B'                                     X2:56.43  
     1) Below, Ally 13                  2) League, Avery 13               
     3) Jones, Katie 13                 4) Huber, Laura 13                
 
Event 8  Boys 13-14 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Greenwyche Gators  'A'                                      2:08.33  
     1) Reynolds, Eli 14                2) Conners, Braxton 14            
     3) Sutphin, Jared 14               4) McNeely, Paul 13               
  2 Monte Sano  'A'                                             2:31.52  
     1) Clark, Dylan 14                 2) Crook, Lowell H 14             
     3) Klemm, Chandler 13              4) Stephens, Ciaran 14            
 -- Greenwyche Gators  'B'                                     X2:37.96  
     1) Powell, John Collin C 14        2) Brown, Martin 13               
     3) Bohannon, Ryan 14               4) Kimrey, Andrew 14              
 -- Monte Sano  'B'                                            X3:04.50  
     1) Wilkinson, Haden 14             2) Howie, Houston 13              
     3) Michael, John 13                4) Thomas, Lawson 13              
 
Event 9  Girls 15-17 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Greenwyche Gators  'A'                                      2:26.29  
     1) Katta, Meghna 15                2) Landwehr, Parker 15            
     3) Easterling, Caroline 15         4) Toth, Katie 16                 
  2 Monte Sano  'A'                                             2:28.40  
     1) Mokry, Darby 16                 2) Bowlin, Bethany 17             
     3) Scoggins, Sarah 17              4) Phares, Emily 17               
 
Event 10  Boys 15-17 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Greenwyche Gators  'A'                                      2:14.60  
     1) Bohannon, Evan 16               2) Brown, Matthew 16              
     3) Larsen, Taylor 16               4) Karigan, Stephen 16            
  2 Monte Sano  'A'                                             2:15.33  
     1) Fuller, Jacob 17                2) Petroff, Ryan 16               
     3) King, Connor 16                 4) Graham, Tyler 15               
 
Event 11  Girls 6 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Corinne             6 GREN                             28.48  
  2 Aylward, Elizabeth         6 GREN                             40.76  
  3 Sheppard, Peyton           6 Makos                            44.71  
  4 Cain, Elizabeth            6 Makos                            46.12  
  5 Ayers, Caroline            4 GREN                             48.29  
  6 Boyd, Zoe                  5 Makos                          1:11.99  
 
Event 13  Girls 6 & Under 25 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Garmon, Mandy              6 Makos                           X37.22  
 -- Brinkley, Charlotte        4 GREN                          X2:18.21  
 
Event 14  Boys 6 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bankowski, Brett W         5 Makos                            26.23  
  2 Danner, Peyton             6 GREN                             28.64  
  3 Whitmire, Todd             6 GREN                             29.58  
  4 Slaton, Morgan             6 GREN                             32.40  
  5 Masterson, Aaron           6 Makos                            39.34  
  6 Spivey, Bryson             6 Makos                            51.96  
 
Event 16  Boys 6 & Under 25 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Manley, Matt               6 GREN                            X40.29  
 -- Mathews, Elliot            5 Makos                           X44.23  
 -- Skutta, Jake M             6 GREN                            X45.36  
 -- Johnson, Bradford          5 GREN                            X48.39  
 -- Bailey, Bobby              5 GREN                            X48.39  
 -- Bailey, Jimmy              6 GREN                            X50.53  
 -- McManus, Wright            5 GREN                            X51.48  
 -- Freeman, Justin            5 GREN                            X57.09  
 -- Huskey, Alec               5 Makos                           X58.17  
 -- Aylward, Richard           5 GREN                          X1:10.22  
 -- Pace, Charlie              5 Makos                         X1:11.94  
 -- Wren, Emerson              5 Makos                         X1:15.97  
 -- Thomas, Austin             5 GREN                          X1:31.88  
 -- Strickland, Park           4 GREN                          X1:44.77  
 
Event 17  Girls 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dunford, Abigail C         8 Makos                            21.03  
  2 Kimel, Corrine             8 GREN                             21.69  
  3 Slaton, Hannah             8 GREN                             22.63  
  4 Rabban, Sophie             7 Makos                            22.66  
  5 Grigsby, Ella Grace G      8 GREN                             23.04  
  6 Masterson, Margaret        8 Makos                            24.12  
 
Event 19  Girls 8 & Under 25 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Clary, Sydney              7 GREN                            X27.24  
 -- Smith, Sophie              7 Makos                           X27.88  
 -- Aylward, Mary C            8 GREN                            X27.99  
 -- Buchanan, Anna C           8 Makos                           X28.49  
 -- Mathis, Ally               7 Makos                           X28.69  
 -- Wilson, Meg                8 GREN                            X28.97  
 -- Perry, Olivia              7 Makos                           X29.81  
 -- Thurber, Isabella          8 GREN                            X29.96  
 -- Stone, Kate                8 GREN                            X30.14  
 -- Howie, Maggie              7 Makos                           X30.49  
 -- Mokhtari, Farah            8 GREN                            X32.64  
 -- Keith, Anna C              7 GREN                            X34.78  
 -- Ayers, Anna K              7 GREN                            X35.35  
 -- Thomas, Anna Ellis E       7 GREN                            X39.70  
 -- Ellett, Tabory             7 GREN                            X41.56  
 -- Mitchell, Emma             7 Makos                           X41.80  
 -- Wren, Ellie M              8 Makos                           X50.75  
 -- Craig, Alexis              7 Makos                         X1:20.19  
 
Event 20  Boys 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Jiminez, Connor            8 Makos                            18.42  
  2 Craig, Kieran              8 Makos                            21.34  
  3 Perry, Quillan             8 Makos                            23.00  
  4 Danner, Jackson            8 GREN                            J23.27  
  5 Whitmire, John Bradley B   8 GREN                            J23.19  
  6 Coomer, David              8 GREN                             26.44  
 
Event 22  Boys 8 & Under 25 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Banks, Colton              7 GREN                            X27.15  
 -- Bankowski, Clate           7 Makos                           X29.04  
 -- Moore, Will                8 Makos                           X29.05  
 -- Lewis, Sullivan            7 GREN                            X29.19  
 -- Tucker, Gregory            7 Makos                           X30.12  
 -- Moore, Alex                8 Makos                           X31.37  
 -- Kennamer, Griffin          7 GREN                            X33.37  
 -- Boyd, Jacob                8 Makos                           X34.64  
 -- Lang, Kane L               8 Makos                           X34.83  
 -- Atkins, Cade               8 GREN                            X42.84  
 -- Koken, Brett               7 GREN                            X47.56  
 
Event 23  Girls 9-10 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Coomer, Mary              10 GREN                             38.03  
  2 Scoggins, Sydney          10 Makos                            38.57  
  3 Masterson, Marianne E     10 Makos                            42.53  
  4 Hall, Anna Reid           10 Makos                            45.68  
  5 Washburn, Renae           10 GREN                             47.07  
  6 Ferguson, Emily            9 GREN                             49.29  
 
Event 25  Girls 9-10 50 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Rabban, Bella              9 Makos                           X44.69  
 -- Jakab, Ella                9 GREN                            X46.43  
 -- Daniel, Kiera              9 Makos                           X47.42  
 -- Bledsoe, Leah              9 Makos                           X51.58  
 -- Tucker, Abby              10 Makos                           X51.63  
 -- Derington, Julia           9 Makos                           X55.79  
 -- Mathews, Rebecca           9 Makos                           X55.88  
 -- Kamelchuck, Riley         10 GREN                          X1:02.87  
 -- Thornton, Stephanie       10 Makos                         X1:05.91  
 -- Doss, Madison              9 GREN                          X1:07.99  
 -- Hendrick, Chloe            9 GREN                          X1:14.17  
 
Event 26  Boys 9-10 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Jackson, Gabe             10 Makos                            37.37  
  2 League, Parker            10 GREN                             38.02  
  3 Kennamer, Carson          10 GREN                             38.89  
  4 Klemm, Riley               9 Makos                            38.96  
  5 Pace, Hayden              10 Makos                            44.36  
  6 Rogers, Jackson            9 GREN                             45.53  
 
Event 28  Boys 9-10 50 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Sheppard, Sam              9 Makos                           X46.11  
 -- Smith, Duncan              9 GREN                            X47.15  
 -- Stephens, William          9 Makos                           X54.34  
 -- Whatley, Holden            9 Makos                           X56.63  
 -- Douglas, Jake              9 GREN                            X59.43  
 -- Cain, James               10 Makos                           X59.89  
 -- Steber, Ben                9 GREN                          X1:04.65  
 -- Whatley, Fred              9 Makos                         X1:10.89  
 -- Barnes, Matthew            9 Makos                         X1:11.95  
 
Event 29  Girls 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Conners, Olivia           12 GREN                             34.42  
  2 Clark, Annie              11 Makos                            35.38  
  3 Wood, Caroline            12 Makos                            35.61  
  4 Rogers, Walton            12 GREN                             36.42  
  5 King, Anneliese           12 Makos                            36.73  
  6 Tauss, Charlotte          12 GREN                             39.49  
 
Event 31  Girls 11-12 50 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Wood, Kathleen            12 Makos                           X37.06  
 -- Dunford, Annie            11 Makos                           X40.59  
 -- Broyles, Joanna           12 GREN                            X41.20  
 -- Bohannon, Caroline        11 GREN                            X45.06  
 -- Blevins, Grace            11 GREN                            X45.27  
 -- McNeely, Emma             11 GREN                            X46.79  
 -- Mitchell, Evie            11 GREN                            X47.96  
 -- Saft, Virginia            11 GREN                            X56.18  
 -- Fritz, Lilly              11 GREN                            X56.45  
 -- Spera, Victoria           12 GREN                            X59.01  
 -- Brown, Saylor             11 GREN                            X59.70  
 
Event 32  Boys 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cooper, Will              12 GREN                             33.23  
  2 Slobe, Lucas              11 GREN                             34.89  
  3 Coomer, Christopher       12 GREN                             35.47  
  4 Rabban, Isaac             11 Makos                            39.36  
  5 Daniel, Linden            12 Makos                            44.35  
  6 Spivey, Jake              11 Makos                          1:03.53  
 
Event 34  Boys 11-12 50 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Powell, Joel              11 GREN                            X41.17  
 -- Martinson, Coleman        12 GREN                            X43.49  
 -- Mullins, Michael          12 GREN                            X43.54  
 -- Cain, Philip              12 Makos                           X45.14  
 -- Jones, Alex               11 GREN                            X48.83  
 -- Ready, Quinn E            12 Makos                           X49.50  
 -- Larsen, Will              11 GREN                            X49.86  
 -- Thornton, James           12 GREN                            X50.27  
 -- Moore, Sam                11 Makos                           X54.00  
 
Event 35  Girls 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cooper, Kelly             14 GREN                             30.97  
  2 Tiller, Faith E           14 Makos                            31.67  
  3 Martinson, Sarah Abbott   14 GREN                             31.92  
  4 Jakab, Bailey             13 GREN                             32.71  
  5 Bowlin, Brooke            13 Makos                            35.60  
  6 McCool, Kyra              13 Makos                            35.78  
 
Event 37  Girls 13-14 50 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Shattuck, `               13 Makos                           X36.31  
 -- Below, Ally               13 GREN                            X39.04  
 -- Huber, Laura              13 GREN                            X39.39  
 
Event 38  Boys 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Sutphin, Jared            14 GREN                             27.23  
  2 Conners, Braxton          14 GREN                             27.83  
  3 Stephens, Ciaran          14 Makos                           J30.59  
  4 Crook, Lowell H           14 Makos                           J30.37  
  5 Reynolds, Eli             14 GREN                             30.68  
  6 Michael, John             13 Makos                            33.17  
 
Event 40  Boys 13-14 50 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Bohannon, Ryan            14 GREN                            X33.56  
 -- Mullins, Matthew          14 GREN                            X35.03  
 -- Brown, Martin             13 GREN                            X40.71  
 
Event 41  Girls 15-17 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Toth, Katie               16 GREN                             31.00  
  2 Katta, Meghna             15 GREN                             32.29  
  3 Scoggins, Sarah           17 Makos                            32.46  
  4 Easterling, Caroline      15 GREN                             32.87  
  5 Phares, Emily             17 Makos                            34.17  
  6 Wright, Carter            17 Makos                            36.19  
 
Event 44  Boys 15-17 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 King, Connor              16 Makos                            28.13  
  2 Brown, Matthew            16 GREN                             28.30  
  3 Bohannon, Evan            16 GREN                            J29.46  
  4 Larsen, Taylor            16 GREN                            J29.05  
  5 Fuller, Jacob             17 Makos                            31.13  
  6 Graham, Tyler             15 Makos                            34.41  
 
Event 47  Girls 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Masterson, Margaret        8 Makos                            25.95  
  2 Lewis, Madelynn            8 GREN                            J29.15  
  3 Kimel, Corrine             8 GREN                            J28.77  
  4 Rabban, Sophie             7 Makos                           J32.37  
  5 Grigsby, Ella Grace G      8 GREN                            J30.18  
  6 Howie, Maggie              7 Makos                            45.77  
 
Event 48  Boys 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Jiminez, Connor            8 Makos                            26.05  
  2 Perry, Quillan             8 Makos                            32.75  
  3 Danner, Jackson            8 GREN                             33.69  
  4 Burbach, Pierson           8 Makos                            34.15  
  5 Whitmire, John Bradley B   8 GREN                             34.77  
  6 Ziegler, William           7 GREN                             37.35  
 
Event 49  Girls 9-10 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Masterson, Marianne E     10 Makos                            51.41  
  2 Hall, Anna Reid           10 Makos                            57.02  
  3 Horton, Maggie            10 Makos                          1:00.07  
  4 Washburn, Renae           10 GREN                           1:04.67  
  5 Ferguson, Rebecca          9 GREN                           1:05.07  
  6 Fritz, Becca               9 GREN                           1:14.07  
 
Event 50  Boys 9-10 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 League, Parker            10 GREN                             52.22  
  2 Bazzle, Jon-Michael       10 Makos                            53.19  
  3 Landwehr, Connors         10 GREN                          J1:01.03  
  4 Grace, William            10 GREN                          J1:00.93  
  5 Wilmoth, Caleb             9 Makos                          1:01.97  
  6 Huskey, Joshua             9 Makos                          1:09.39  
 
Event 51  Girls 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mokry, McKenzie           12 Makos                            42.47  
  2 Conners, Olivia           12 GREN                             44.59  
  3 Lacey, Emma               11 Makos                            45.61  
  4 Sieja, Andie              11 GREN                             50.11  
  5 Fuller, Rachel            11 Makos                            50.52  
  6 Byers, Sophie             11 GREN                           1:00.01  
 
Event 52  Boys 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cooper, Will              12 GREN                             45.48  
  2 Cox, Davis                12 GREN                             47.09  
  3 Kimel, Sam                12 GREN                             48.94  
  4 Daniel, Linden            12 Makos                          1:00.05  
  5 Ready, Quinn E            12 Makos                          1:00.81  
  6 Moore, Sam                11 Makos                          1:17.54  
 
Event 53  Girls 13-14 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cooper, Kelly             14 GREN                             43.02  
  2 Byers, Hannah             14 GREN                             45.18  
  3 League, Avery             13 GREN                             47.63  
  4 Wistner, Albany           13 Makos                            49.49  
  5 Jackson, Abbi E           14 Makos                            50.42  
  6 Derington, Sara           14 Makos                            50.48  
 
Event 54  Boys 13-14 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Conners, Braxton          14 GREN                             35.17  
  2 Sutphin, Jared            14 GREN                             37.49  
  3 Kimrey, Andrew            14 GREN                             38.47  
  4 Clark, Dylan              14 Makos                            40.14  
  5 Howie, Houston            13 Makos                            43.40  
  6 Wilkinson, Haden          14 Makos                            46.35  
 
Event 55  Girls 15-17 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mokry, Darby              16 Makos                            39.89  
  2 Toth, Katie               16 GREN                             40.13  
  3 Landwehr, Parker          15 GREN                             42.60  
  4 Neighbors, Anna           15 GREN                             45.09  
  5 Bowlin, Bethany           17 Makos                            46.23  
  6 Phares, Emily             17 Makos                            46.87  
 
Event 56  Boys 15-17 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 King, Connor              16 Makos                            36.77  
  2 Brown, Matthew            16 GREN                             37.03  
  3 Petroff, Ryan             16 Makos                            37.13  
  4 Larsen, Taylor            16 GREN                             40.97  
  5 Graham, Tyler             15 Makos                            46.75  
  6 Wilson, Reid              15 GREN                             59.27  
 
Event 57  Mixed 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                             1:27.73  
     1) Perry, Quillan M8               2) Rabban, Sophie W7              
     3) Dunford, Abigail C W8           4) Jiminez, Connor M8             
  2 Greenwyche Gators  'A'                                      1:34.80  
     1) Whitmire, John Bradley B M8     2) Grigsby, Ella Grace G W8       
     3) Slaton, Hannah W8               4) Danner, Jackson M8             
 -- Greenwyche Gators  'B'                                     X1:55.59  
     1) Lewis, Madelynn W8              2) Clary, Sydney W7               
     3) Coomer, David M8                4) Banks, Colton M7               
 -- Monte Sano  'B'                                            X1:59.69  
     1) Bankowski, Clate M7             2) Perry, Olivia W7               
     3) Moore, Will M8                  4) Howie, Maggie W7               
 -- Monte Sano  'C'                                            X2:02.88  
     1) Buchanan, Anna C W8             2) Moore, Alex M8                 
     3) Mathis, Ally W7                 4) Boyd, Jacob M8                 
 -- Greenwyche Gators  'C'                                     X2:34.27  
     1) Ellett, Tabory W7               2) Lewis, Claire W7               
     3) Lewis, Sullivan M7              4) Ziegler, William M7            
 
Event 59  Mixed 9-10 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Greenwyche Gators  'A'                                      2:42.35  
     1) Coomer, Mary W10                2) Kennamer, Carson M10           
     3) Washburn, Renae W10             4) League, Parker M10             
  2 Monte Sano  'A'                                             2:42.47  
     1) Klemm, Riley M9                 2) Masterson, Marianne E W10      
     3) Scoggins, Sydney W10            4) Jackson, Gabe M10              
 -- Greenwyche Gators  'B'                                     X3:34.07  
     1) Smith, Duncan M9                2) Ferguson, Rebecca W9           
     3) Jakab, Ella W9                  4) Steber, Ben M9                 
 -- Greenwyche Gators  'C'                                     X3:55.01  
     1) Grace, William M10              2) Fritz, Becca W9                
     3) Douglas, Jake M9                4) Doss, Madison W9               
 
Event 61  Mixed 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Greenwyche Gators  'A'                                      2:21.33  
     1) Slobe, Lucas M11                2) Conners, Olivia W12            
     3) Rogers, Walton W12              4) Cooper, Will M12               
  2 Monte Sano  'A'                                             2:28.17  
     1) Rabban, Isaac M11               2) Clark, Annie W11               
     3) Mokry, McKenzie W12             4) Daniel, Linden M12             
 -- Greenwyche Gators  'B'                                     X2:48.07  
     1) Cox, Davis M12                  2) Blevins, Grace W11             
     3) Bohannon, Caroline W11          4) Martinson, Coleman M12         
 -- Monte Sano  'B'                                            X3:06.23  
     1) Wright, Marshall M12            2) Lacey, Emma W11                
     3) Wood, Kathleen W12              4) Ready, Quinn E M12             
 -- Greenwyche Gators  'C'                                     X3:20.04  
     1) Fritz, Lilly W11                2) Jones, Alex M11                
     3) Broyles, Joanna W12             4) Larsen, Will M11               
 -- Monte Sano  'C'                                                 XDQ  
     1) Spivey, Jake M11                2) King, Anneliese W12            
     3) Wood, Caroline W12              4) Fair, Patrick M12              
 
Event 63  Mixed 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Greenwyche Gators  'A'                                      1:58.48  
     1) Conners, Braxton M14            2) Cooper, Kelly W14              
     3) Martinson, Sarah Abbott A W14   4) Sutphin, Jared M14             
  2 Monte Sano  'A'                                             2:11.26  
     1) Clark, Dylan M14                2) McCool, Kyra W13               
     3) Tiller, Faith E W14             4) Stephens, Ciaran M14           
 -- Monte Sano  'B'                                            X2:24.42  
     1) Crook, Lowell H M14             2) Jackson, Abbi E W14            
     3) Derington, Sara W14             4) Clem, Laurel W14               
 -- Greenwyche Gators  'B'                                     X2:25.47  
     1) Mullins, Matthew M14            2) Jones, Katie W13               
     3) Huber, Laura W13                4) Powell, John Collin C M14      
 -- Greenwyche Gators  'C'                                     X2:37.37  
     1) Brown, Martin M13               2) League, Avery W13              
     3) Below, Ally W13                 4) Bohannon, Ryan M14             
 
Event 65  Mixed 15-17 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                             1:59.30  
     1) Fuller, Jacob M17               2) Mokry, Darby W16               
     3) Scoggins, Sarah W17             4) King, Connor M16               
  2 Greenwyche Gators  'A'                                      1:59.54  
     1) Bohannon, Evan M16              2) Katta, Meghna W15              
     3) Brown, Matthew M16              4) Toth, Katie W16                
 -- Greenwyche Gators  'B'                                     X2:18.47  
     1) Wilson, Reid M15                2) Larsen, Sydney W16             
     3) Neighbors, Anna W15             4) Karigan, Stephen M16           
 -- Monte Sano  'B'                                            X2:21.13  
     1) Petroff, Ryan M16               2) Wright, Carter W17             
     3) Bowlin, Bethany W17             4) Graham, Tyler M15              
 
Event 67  Girls 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Slaton, Hannah             8 GREN                             28.31  
  2 Brinkley, Ella F           8 GREN                             29.03  
  3 Dunford, Abigail C         8 Makos                            31.41  
  4 Bazzle, Kate               8 Makos                           J32.99  
  5 Lewis, Claire              7 GREN                            J32.73  
  6 Lawrence, Lucy Wu          8 Makos                            36.00  
 
Event 68  Boys 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burbach, Pierson           8 Makos                            29.18  
  2 Coomer, David              8 GREN                             32.47  
  3 Whitmire, John Bradley B   8 GREN                             32.61  
  4 Clary, David               7 GREN                             34.97  
  5 Craig, Kieran              8 Makos                            35.47  
  6 Perry, Quillan             8 Makos                            37.15  
 
Event 69  Girls 9-10 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Coomer, Mary              10 GREN                             47.54  
  2 Scoggins, Sydney          10 Makos                            54.98  
  3 Mathis, Anna L            10 Makos                            55.94  
  4 Ferguson, Emily            9 GREN                             56.72  
  5 Washburn, Renae           10 GREN                             58.33  
  6 Burbach, Madison          10 Makos                            59.47  
 
Event 70  Boys 9-10 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Klemm, Riley               9 Makos                            47.97  
  2 Landwehr, Connors         10 GREN                             51.48  
  3 Bazzle, Jon-Michael       10 Makos                            53.68  
  4 Claybourne, Christopher   10 GREN                             55.88  
  5 Rogers, Jackson            9 GREN                             57.66  
  6 Michael, Charlie          10 Makos                          1:19.50  
 
Event 71  Girls 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mokry, McKenzie           12 Makos                            42.19  
  2 Scott, Zoe                12 Makos                            43.16  
  3 Rogers, Walton            12 GREN                             43.78  
  4 Tauss, Charlotte          12 GREN                             49.29  
  5 Wood, Caroline            12 Makos                            50.98  
  6 Sieja, Andie              11 GREN                             51.47  
 
Event 72  Boys 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cooper, Will              12 GREN                             39.75  
  2 Coomer, Christopher       12 GREN                             43.30  
  3 Slobe, Lucas              11 GREN                             43.44  
  4 Rabban, Isaac             11 Makos                            51.54  
  5 Daniel, Linden            12 Makos                            52.27  
  6 Wright, Marshall          12 Makos                          1:24.67  
 
Event 73  Girls 13-14 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Martinson, Sarah Abbott   14 GREN                             37.90  
  2 Cooper, Kelly             14 GREN                             38.81  
  3 Tiller, Faith E           14 Makos                            39.53  
  4 Jakab, Bailey             13 GREN                             40.13  
  5 Castellow, Mallory        14 Makos                            42.66  
  6 Wistner, Albany           13 Makos                            46.50  
 
Event 74  Boys 13-14 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Reynolds, Eli             14 GREN                             34.93  
  2 Conners, Braxton          14 GREN                             35.53  
  3 Powell, John Collin C     14 GREN                             38.98  
  4 Crook, Lowell H           14 Makos                            43.32  
  5 Stephens, Ciaran          14 Makos                            43.79  
  6 Wilkinson, Haden          14 Makos                            47.33  
 
Event 75  Girls 15-17 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mokry, Darby              16 Makos                            37.19  
  2 Scoggins, Sarah           17 Makos                            38.63  
  3 Katta, Meghna             15 GREN                             39.09  
  4 Larsen, Sydney            16 GREN                             41.13  
  5 Bowlin, Bethany           17 Makos                            48.22  
  6 Katta, Priya              16 GREN                             49.19  
 
Event 76  Boys 15-17 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bohannon, Evan            16 GREN                             34.23  
  2 Fuller, Jacob             17 Makos                            38.55  
  3 Karigan, Stephen          16 GREN                             38.63  
  4 Brown, Matthew            16 GREN                             38.92  
  5 Petroff, Ryan             16 Makos                            42.65  
  6 Graham, Tyler             15 Makos                            46.04  
 
Event 77  Girls 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dunford, Abigail C         8 Makos                            26.07  
  2 Slaton, Hannah             8 GREN                             28.03  
  3 Agee, Abigail              7 Makos                            32.17  
  4 Grigsby, Ella Grace G      8 GREN                             32.39  
  5 Lawrence, Lucy Wu          8 Makos                            34.01  
  6 Lewis, Madelynn            8 GREN                             35.13  
 
Event 78  Boys 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Craig, Kieran              8 Makos                            27.73  
  1 Jiminez, Connor            8 Makos                           J28.65  
  3 Coomer, David              8 GREN                             30.79  
  4 Ziegler, William           7 GREN                             31.22  
  5 Sheppard, Evan             7 Makos                            38.37  
  6 Danner, Jackson            8 GREN                             38.93  
 
Event 79  Girls 9-10 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Coomer, Mary              10 GREN                             46.92  
  2 Masterson, Marianne E     10 Makos                            57.84  
  3 Ferguson, Emily            9 GREN                             59.34  
  4 Rabban, Bella              9 Makos                            59.64  
  5 Ferguson, Rebecca          9 GREN                           1:01.72  
  6 Wistner, Abigail N         9 Makos                          1:07.15  
 
Event 80  Boys 9-10 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Landwehr, Connors         10 GREN                             47.00  
  2 League, Parker            10 GREN                             50.99  
  3 Klemm, Riley               9 Makos                            51.16  
  4 Jackson, Gabe             10 Makos                            52.15  
  5 Huskey, Joshua             9 Makos                            53.94  
  6 Rogers, Jackson            9 GREN                             58.46  
 
Event 81  Girls 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lacey, Emma               11 Makos                            40.30  
  2 Conners, Olivia           12 GREN                             42.55  
  3 Thornton, Cary Jo         12 Makos                            46.85  
  4 Christian, Betsy          11 Makos                            47.87  
  5 Rogers, Walton            12 GREN                             48.81  
  6 Tauss, Charlotte          12 GREN                             49.42  
 
Event 82  Boys 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Slobe, Lucas              11 GREN                             40.72  
  2 Kimel, Sam                12 GREN                             41.33  
  3 Coomer, Christopher       12 GREN                             44.42  
  4 Rabban, Isaac             11 Makos                            49.33  
  5 Barnes, Sam A             11 Makos                          1:12.00  
  6 Younes, Patrick           11 Makos                          1:17.11  
 
Event 83  Girls 13-14 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Tiller, Faith E           14 Makos                            35.67  
  2 Jakab, Bailey             13 GREN                             36.60  
  3 Martinson, Sarah Abbott   14 GREN                             37.13  
  4 Byers, Hannah             14 GREN                             38.12  
  5 Bowlin, Brooke            13 Makos                            44.50  
  6 Clem, Laurel              14 Makos                            46.02  
 
Event 84  Boys 13-14 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Sutphin, Jared            14 GREN                             31.54  
  2 Reynolds, Eli             14 GREN                             34.44  
  3 Kimrey, Andrew            14 GREN                             34.88  
  4 Stephens, Ciaran          14 Makos                            36.60  
  5 Clark, Dylan              14 Makos                            37.49  
  6 Klemm, Chandler           13 Makos                            40.23  
 
Event 85  Girls 15-17 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Toth, Katie               16 GREN                             33.29  
  2 Scoggins, Sarah           17 Makos                            35.53  
  3 Katta, Meghna             15 GREN                             36.66  
  4 Easterling, Caroline      15 GREN                             37.54  
  5 Phares, Emily             17 Makos                            40.15  
  6 Bowlin, Bethany           17 Makos                            52.33  
 
Event 86  Boys 15-17 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 King, Connor              16 Makos                            29.81  
  2 Bohannon, Evan            16 GREN                             33.69  
  3 Larsen, Taylor            16 GREN                             35.03  
  4 Petroff, Ryan             16 Makos                            35.25  
  5 Fuller, Jacob             17 Makos                            38.68  
  6 Karigan, Stephen          16 GREN                             43.07  
 
Event 87  Girls 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                             1:37.99  
     1) Dunford, Abigail C 8            2) Lawrence, Lucy Wu 8            
     3) Masterson, Margaret 8           4) Rabban, Sophie 7               
  2 Greenwyche Gators  'A'                                      1:43.63  
     1) Grigsby, Ella Grace G 8         2) Kimel, Corrine 8               
     3) Slaton, Hannah 8                4) Lewis, Madelynn 8              
 -- Greenwyche Gators  'B'                                     X2:06.51  
     1) Brinkley, Ella F 8              2) Clary, Sydney 7                
     3) Ayers, Anna K 7                 4) Thurber, Isabella 8            
 -- Monte Sano  'B'                                            X2:07.54  
     1) Sheppard, Peyton 6              2) Agee, Abigail 7                
     3) Perry, Olivia 7                 4) Buchanan, Anna C 8             
 -- Greenwyche Gators  'C'                                     X2:21.69  
     1) Wilson, Meg 8                   2) Stone, Kate 8                  
     3) Lewis, Claire 7                 4) Keith, Anna C 7                
 -- Monte Sano  'C'                                            X2:28.67  
     1) Howie, Maggie 7                 2) Mathis, Ally 7                 
     3) Mathis, Millie 8                4) Wren, Ellie M 8                
 
Event 88  Boys 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                             1:30.07  
     1) Craig, Kieran 8                 2) Perry, Quillan 8               
     3) Burbach, Pierson 8              4) Jiminez, Connor 8              
  2 Greenwyche Gators  'A'                                      1:43.53  
     1) Danner, Jackson 8               2) Coomer, David 8                
     3) Ziegler, William 7              4) Whitmire, John Bradley B 8     
 -- Monte Sano  'B'                                            X2:00.29  
     1) Tucker, Gregory 7               2) Lang, Kane L 8                 
     3) Moore, Will 8                   4) Sheppard, Evan 7               
 -- Greenwyche Gators  'B'                                     X2:16.10  
     1) Clary, David 7                  2) Banks, Colton 7                
     3) Kennamer, Griffin 7             4) Lewis, Sullivan 7              
 
Event 89  Girls 9-10 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                             2:58.09  
     1) Masterson, Marianne E 10        2) Mathis, Anna L 10              
     3) Hall, Anna Reid 10              4) Scoggins, Sydney 10            
  2 Greenwyche Gators  'A'                                      3:10.11  
     1) Washburn, Renae 10              2) Ferguson, Emily 9              
     3) Ferguson, Rebecca 9             4) Coomer, Mary 10                
 -- Monte Sano  'C'                                            X3:38.09  
     1) Wistner, Abigail N 9            2) Bledsoe, Leah 9                
     3) Thornton, Stephanie 10          4) Derington, Julia 9             
 -- Greenwyche Gators  'B'                                     X4:10.67  
     1) Jakab, Ella 9                   2) Hendrick, Chloe 9              
     3) Kamelchuck, Riley 10            4) Fritz, Becca 9                 
 -- Monte Sano  'B'                                                 XDQ  
     1) Daniel, Kiera 9                 2) Mathews, Rebecca 9             
     3) Tucker, Abby 10                 4) Rabban, Bella 9                
 
Event 90  Boys 9-10 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                             2:48.59  
     1) Jackson, Gabe 10                2) Huskey, Joshua 9               
     3) Bazzle, Jon-Michael 10          4) Klemm, Riley 9                 
  2 Greenwyche Gators  'A'                                      2:49.50  
     1) Landwehr, Connors 10            2) Rogers, Jackson 9              
     3) Kennamer, Carson 10             4) League, Parker 10              
  3 Monte Sano  'B'                                             4:11.02  
     1) Michael, Charlie 10             2) Cain, James 10                 
     3) Pace, Hayden 10                 4) Stephens, William 9            
 -- Greenwyche Gators  'B'                                     X3:27.13  
     1) Claybourne, Christopher 10      2) Steber, Ben 9                  
     3) Grace, William 10               4) Smith, Duncan 9                
 
Event 91  Girls 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                             2:22.70  
     1) Clark, Annie 11                 2) Lacey, Emma 11                 
     3) Wood, Kathleen 12               4) Mokry, McKenzie 12             
  2 Greenwyche Gators  'A'                                      2:35.42  
     1) Rogers, Walton 12               2) Sieja, Andie 11                
     3) Tauss, Charlotte 12             4) Conners, Olivia 12             
 -- Monte Sano  'B'                                            X2:39.33  
     1) King, Anneliese 12              2) Wood, Caroline 12              
     3) Christian, Betsy 11             4) Dunford, Annie 11              
 -- Monte Sano  'C'                                            X2:45.09  
     1) Agee, Caitlyn 11                2) Thornton, Cary Jo 12           
     3) Scott, Zoe 12                   4) Fuller, Rachel 11              
 -- Greenwyche Gators  'B'                                     X3:13.97  
     1) Broyles, Joanna 12              2) Bohannon, Caroline 11          
     3) Blevins, Grace 11               4) Fritz, Lilly 11                
 -- Greenwyche Gators  'C'                                     X3:48.23  
     1) Brown, Saylor 11                2) Mitchell, Evie 11              
     3) Spera, Victoria 12              4) Saft, Virginia 11              
 
Event 92  Boys 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Greenwyche Gators  'A'                                      2:22.97  
     1) Slobe, Lucas 11                 2) Coomer, Christopher 12         
     3) Kimel, Sam 12                   4) Cooper, Will 12                
  2 Monte Sano  'A'                                             3:21.59  
     1) Daniel, Linden 12               2) Ready, Quinn E 12              
     3) Rabban, Isaac 11                4) Spivey, Jake 11                
 -- Greenwyche Gators  'B'                                     X3:12.73  
     1) Jones, Alex 11                  2) Larsen, Will 11                
     3) Thornton, James 12              4) Powell, Joel 11                
 -- Monte Sano  'B'                                            X3:31.74  
     1) Barnes, Sam A 11                2) Younes, Alexander 11           
     3) Younes, Patrick 11              4) Fair, Patrick 12               
 
Event 93  Girls 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Greenwyche Gators  'A'                                      2:15.02  
     1) Cooper, Kelly 14                2) Jakab, Bailey 13               
     3) Byers, Hannah 14                4) Martinson, Sarah Abbott A 14   
  2 Monte Sano  'A'                                             2:19.01  
     1) McCool, Kyra 13                 2) Derington, Sara 14             
     3) Wistner, Albany 13              4) Tiller, Faith E 14             
 -- Greenwyche Gators  'B'                                     X2:36.97  
     1) Huber, Laura 13                 2) Jones, Katie 13                
     3) Below, Ally 13                  4) League, Avery 13               
 -- Monte Sano  'B'                                            X2:37.25  
     1) Bowlin, Brooke 13               2) Shattuck, ` 13                 
     3) Jackson, Abbi E 14              4) Clem, Laurel 14                
 
Event 94  Boys 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Greenwyche Gators  'A'                                      1:57.63  
     1) Conners, Braxton 14             2) Reynolds, Eli 14               
     3) McNeely, Paul 13                4) Sutphin, Jared 14              
  2 Monte Sano  'A'                                             2:11.60  
     1) Clark, Dylan 14                 2) Stephens, Ciaran 14            
     3) Crook, Lowell H 14              4) Howie, Houston 13              
 -- Greenwyche Gators  'B'                                     X2:32.10  
     1) Powell, John Collin C 14        2) Brown, Martin 13               
     3) Bohannon, Ryan 14               4) Mullins, Matthew 14            
 -- Monte Sano  'B'                                            X2:47.77  
     1) Michael, John 13                2) Klemm, Chandler 13             
     3) Wilkinson, Haden 14             4) Thomas, Lawson 13              
 
Event 95  Girls 15-17 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Greenwyche Gators  'A'                                      2:10.35  
     1) Easterling, Caroline 15         2) Katta, Meghna 15               
     3) Landwehr, Parker 15             4) Toth, Katie 16                 
  2 Monte Sano  'A'                                             2:12.18  
     1) Mokry, Darby 16                 2) Wright, Carter 17              
     3) Phares, Emily 17                4) Scoggins, Sarah 17             
 
Event 96  Boys 15-17 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Greenwyche Gators  'A'                                      1:59.74  
     1) Brown, Matthew 16               2) Larsen, Taylor 16              
     3) Karigan, Stephen 16             4) Bohannon, Evan 16              
  2 Monte Sano  'A'                                             2:03.52  
     1) Fuller, Jacob 17                2) Graham, Tyler 15               
     3) Petroff, Ryan 16                4) King, Connor 16                
 
                    Combined Team Scores - Through Event 96                    
 
  1. Greenwyche Gators                   325   2. Monte Sano                          228

 

 
 

Web Design by:
MerchantWorks, Inc.


Copyright 2004-2017 - Rocket City Swim League, PO Box 10052, Huntsville, AL 35801
info@swimrcsl.org