Home
2018 Meets
2017 Meets
Archive & Records
Forms & Documents
Officiating
Member Pools
Board & Minutes
About RCSL

Meet Results / Record Listing

(Meters Time = Yards Time x 1.11 ----- Yards Time = Meters Time / 1.11)



Licensed to RCSL Swimming Champ. Meet                 HY-TEK's MEET MANAGER 3.0
                     2011 MNSO vs BLWD-Meters - 6/22/2011                      
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 8 & Under 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                             1:48.51  
     1) Smith, Sophie 7                 2) Rabban, Sophie 8               
     3) Dunford, Abigail C 8            4) Masterson, Margaret 8          
  2 Blossomwood Swim Team  'A'                                  1:57.37  
     1) Yates, Madelyn 6                2) Johnson, Madeline 8            
     3) Henshaw, Caroline 8             4) Paparella, Meg 7               
 -- Monte Sano  'C'                                            X2:01.53  
     1) Bazzle, Kate 8                  2) Howie, Maggie 7                
     3) Graves, Virginia 8              4) Mathis, Millie 8               
 -- Blossomwood Swim Team  'B'                                 X2:05.13  
     1) Banish, Katie 8                 2) Colley, Caroline 7             
     3) Krichev, Julia 7                4) Roby, Willa 8                  
 -- Monte Sano  'B'                                            X2:11.37  
     1) Agee, Abigail 7                 2) Mathis, Ally 7                 
     3) Perry, Olivia 7                 4) Mathews, Corrina 7             
 -- Blossomwood Swim Team  'C'                                 X2:33.09  
     1) Creech, Mary Maddox 8           2) Suttles, Jane Katherine 8      
     3) Hensley, Holland 7              4) Moore, Vivian 8                
 
Event 2  Boys 8 & Under 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                             1:45.13  
     1) Burbach, Pierson 8              2) Jiminez, Connor 8              
     3) Craig, Kieran 8                 4) Perry, Quillan 8               
  2 Blossomwood Swim Team  'A'                                  2:10.09  
     1) Tolen, John William 7           2) Egeland, Liam 8                
     3) Harbarger, David 8              4) Adams, John 8                  
 -- Monte Sano  'C'                                            X2:22.03  
     1) Boyd, Jacob 8                   2) Bankowski, Clate 7             
     3) Lang, Kane L 8                  4) Moore, Alex 8                  
 -- Monte Sano  'B'                                            X2:31.34  
     1) Sheppard, Evan 8                2) Huskey, Alec 5                 
     3) Moore, Will 8                   4) Tucker, Gregory 7              
 -- Blossomwood Swim Team  'B'                                 X2:47.35  
     1) Penfield, Thomas Henry 7        2) Hyatt, Mike 7                  
     3) McCrary, Gamble 7               4) Hudson, Alton 7                
 
Event 3  Girls 9-10 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Blossomwood Swim Team  'A'                                  3:11.18  
     1) Cimino, Maddie 9                2) Janssen, Kelli 10              
     3) Johnson, Jackie 9               4) Schloss, Anna 9                
  2 Monte Sano  'A'                                             3:27.17  
     1) Burbach, Madison 10             2) Daniel, Kiera 9                
     3) Masterson, Marianne E 10        4) Scoggins, Sydney 10            
 -- Monte Sano  'B'                                            X3:36.65  
     1) Mathis, Anna L 10               2) Hall, Anna Reid 10             
     3) Rabban, Bella 9                 4) Bellenfant, Raychel 10         
 -- Blossomwood Swim Team  'B'                                 X4:21.09  
     1) Gilbert, Mary 10                2) Seymour, Taylor 9              
     3) Hutchens, Sara 10               4) Butler, Emma 9                 
 -- Monte Sano  'C'                                            X4:21.50  
     1) Mathews, Rebecca 9              2) Horton, Maggie 10              
     3) Derington, Julia 9              4) Thornton, Stephanie 10         
 
Event 4  Boys 9-10 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                             3:15.07  
     1) Klemm, Riley 10                 2) Bazzle, Jon-Michael 10         
     3) Huskey, Joshua 10               4) Jackson, Gabe 10               
  2 Blossomwood Swim Team  'A'                                  3:26.06  
     1) Swing, Joe 10                   2) League, Willsey 10             
     3) Thurman, Reed 9                 4) Wilson, Fletcher 10            
 -- Monte Sano  'B'                                            X4:17.37  
     1) Pace, Hayden 10                 2) Sheppard, Sam 9                
     3) Stephens, William 9             4) Michael, Charlie 10            
 
Event 5  Girls 11-12 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                             2:36.13  
     1) Scott, Zoe 12                   2) Mokry, McKenzie 12             
     3) Clark, Annie 11                 4) Lacey, Emma 12                 
  2 Blossomwood Swim Team  'A'                                  2:39.16  
     1) Cimino, Sarah Margaret 12       2) Clayton, Allie 12              
     3) Roberts, Riley 12               4) Johnston, Mackenzie 11         
 -- Monte Sano  'B'                                            X3:17.35  
     1) Wood, Caroline 12               2) Horton, Laura 12               
     3) Thornton, Cary Jo 12            4) Bradford, Becca 12             
 
Event 6  Boys 11-12 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Blossomwood Swim Team  'A'                                  2:54.60  
     1) Kretzschmar, Will 12            2) Johnson, Brooks 12             
     3) Mantooth, Matthew 11            4) Thurman, Blake 12              
  2 Monte Sano  'A'                                             3:08.74  
     1) Ordway, John 12                 2) Fair, Patrick 12               
     3) Rabban, Isaac 11                4) Daniel, Linden 12              
 -- Blossomwood Swim Team  'B'                                 X3:12.04  
     1) Calvert, Ethan 11               2) Darden, Will 11                
     3) Harbarger, Sam 11               4) Butler, Warren 11              
 -- Blossomwood Swim Team  'C'                                 X3:55.97  
     1) Suttles, Bennett 11             2) Kaylor, John Michael 12        
     3) Windham, Sims 12                4) Smith, Connor 12               
 -- Monte Sano  'B'                                            X4:32.22  
     1) Younes, Alexander 11            2) Moore, Sam 11                  
     3) Younes, Patrick 11              4) Spivey, Jake 11                
 
Event 7  Girls 13-14 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Blossomwood Swim Team  'A'                                  2:40.65  
     1) Clayton, Hannah Page 13         2) Janssen, Alexa 13              
     3) Smith, Megan 14                 4) Spearman, Carolanne 14         
  2 Monte Sano  'A'                                             2:41.31  
     1) Tiller, Faith E 14              2) Wistner, Albany 14             
     3) Bowlin, Brooke 13               4) McCool, Kyra 14                
 
Event 8  Boys 13-14 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                             2:26.07  
     1) Michael, John 13                2) Clark, Dylan 14                
     3) Stephens, Ciaran 14             4) Klemm, Chandler 13             
  2 Blossomwood Swim Team  'A'                                  2:49.04  
     1) Batson, Luke 14                 2) Harbarger, Jackson 14          
     3) Medawar, Nicholas 13            4) Batson, Andrew 13              
 
Event 9  Girls 15-17 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                             2:45.23  
     1) Mokry, Darby 16                 2) Wright, Carter 17              
     3) Scoggins, Sarah 17              4) Phares, Emily 17               
 
Event 10  Boys 15-17 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Blossomwood Swim Team  'A'                                  2:13.97  
     1) Smith, Karter 16                2) Roberts, Christopher 15        
     3) Hudson, Harrison 17             4) McDonald, Carter 15            
  2 Monte Sano  'A'                                             2:28.42  
     1) Fuller, Jacob 17                2) Craig, Brian 15                
     3) Petroff, Ryan 17                4) Graham, Tyler 15               
 
Event 11  Girls 6 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Yates, Madelyn             6 Blossomwood                      25.53  
  2 Garmon, Mandy              6 Makos                            34.77  
  3 Watson, McKenna            6 Blossomwood                      35.24  
  4 Sheppard, Peyton           6 Makos                            38.91  
  5 Krichev, Audrey            5 Blossomwood                      39.42  
  6 Keener, Clara              6 Makos                            43.69  
 
Event 13  Girls 6 & Under 25 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Leech, Lakelee             6 Blossomwood                     X38.32  
 -- Suttles, Ella              5 Blossomwood                     X45.81  
 -- Henshaw, Ella              5 Blossomwood                     X49.81  
 -- Henrich, Nancy Kate        5 Blossomwood                     X56.34  
 -- Brinkley, Wini             5 Blossomwood                   X1:01.06  
 -- Heritage, Preston          5 Blossomwood                   X1:01.90  
 -- McCrary, Eliza             5 Blossomwood                   X1:04.22  
 -- Beranek, Harper            4 Makos                         X1:04.64  
 -- Heritage, Greer            5 Blossomwood                   X1:08.72  
 -- Boyd, Zoe                  5 Makos                         X1:29.97  
 
Event 14  Boys 6 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bankowski, Brett W         6 Makos                            26.97  
  2 Langford, Clements         6 Blossomwood                      31.63  
  3 Samples, Luke              6 Blossomwood                      32.69  
  4 Beranek, Jacob J           6 Makos                            33.34  
  5 Egeland, Peyton            6 Blossomwood                      36.53  
  6 Masterson, Aaron           6 Makos                          1:22.09  
 
Event 16  Boys 6 & Under 25 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Mathews, Elliot            5 Makos                           X37.40  
 -- Collins, Owen              6 Blossomwood                     X43.29  
 -- Spivey, Bryson             6 Makos                           X43.32  
 -- Lunsford, Luke             6 Blossomwood                     X43.47  
 -- Hensley, Huck              5 Blossomwood                     X43.62  
 -- Sanders, Jack              6 Blossomwood                     X44.06  
 -- Dodgen, Drew               5 Blossomwood                     X44.93  
 -- Tumminello, Vince          6 Blossomwood                     X45.06  
 -- Patterson, Jay             5 Makos                           X45.88  
 -- Pace, Charlie              5 Makos                           X50.67  
 -- Huskey, Alec               5 Makos                           X55.41  
 -- Duncan, Graham             5 Blossomwood                     X58.22  
 -- Wren, Emerson              5 Makos                         X1:03.15  
 -- Lunsford, Judd             4 Blossomwood                   X1:10.17  
 -- Keener, William            4 Makos                         X1:18.22  
 -- Presson, Devon             6 Makos                         X1:23.85  
 
Event 17  Girls 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dunford, Abigail C         8 Makos                            18.09  
  2 Lawrence, Lucy Wu          8 Makos                            22.47  
  3 Krichev, Julia             7 Blossomwood                     J22.47  
  4 Paparella, Meg             7 Blossomwood                      23.69  
  5 Masterson, Margaret        8 Makos                            24.81  
  6 Johnson, Madeline          8 Blossomwood                      29.89  
 
Event 19  Girls 8 & Under 25 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Mathis, Millie             8 Makos                           X26.02  
 -- Mathews, Corrina           7 Makos                           X26.78  
 -- Howie, Maggie              7 Makos                           X27.62  
 -- Perry, Olivia              7 Makos                           X28.38  
 -- Mathis, Ally               7 Makos                           X29.82  
 -- Suttles, Jane Katherine    8 Blossomwood                     X30.88  
 -- Moore, Vivian              8 Blossomwood                     X32.09  
 -- Collins, Ella              7 Blossomwood                     X33.12  
 -- Hensley, Holland           7 Blossomwood                     X33.32  
 -- Anglin, Sadie              7 Blossomwood                     X33.50  
 -- Creech, Mary Maddox        8 Blossomwood                     X41.72  
 -- Mitchell, Emma             7 Makos                           X42.25  
 -- Banish, Katie              8 Blossomwood                     X42.53  
 -- Wren, Ellie M              8 Makos                           X51.83  
 -- Craig, Alexis              7 Makos                         X1:01.15  
 
Event 20  Boys 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Jiminez, Connor            8 Makos                            18.03  
  2 Burbach, Pierson           8 Makos                            22.03  
  3 Tolen, John William        7 Blossomwood                      24.00  
  4 Tucker, Gregory            7 Makos                           J27.84  
  5 Adams, John                8 Blossomwood                     J28.63  
  6 Harbarger, David           8 Blossomwood                     J27.73  
 
Event 22  Boys 8 & Under 25 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Lang, Kane L               8 Makos                           X27.80  
 -- Bankowski, Clate           7 Makos                           X27.97  
 -- Boyd, Jacob                8 Makos                           X28.44  
 -- Penfield, Thomas Henry     7 Blossomwood                     X39.94  
 -- Hyatt, Mike                7 Blossomwood                     X47.40  
 -- Young, David               7 Blossomwood                     X51.35  
 
Event 23  Girls 9-10 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Scoggins, Sydney          10 Makos                            37.49  
  2 Cimino, Maddie             9 Blossomwood                      42.29  
  3 Masterson, Marianne E     10 Makos                            43.25  
  4 Schloss, Anna              9 Blossomwood                      44.06  
  5 Mathis, Anna L            10 Makos                            44.78  
  6 Johnson, Jackie            9 Blossomwood                      45.67  
 
Event 25  Girls 9-10 50 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Derington, Julia           9 Makos                           X49.50  
 -- Tucker, Abby              10 Makos                           X51.62  
 -- Horton, Maggie            10 Makos                           X52.21  
 -- Mathews, Rebecca           9 Makos                           X52.66  
 -- Bellenfant, Raychel       10 Makos                           X59.94  
 -- Hensley, Evey              9 Blossomwood                   X1:04.78  
 -- Butler, Emma               9 Blossomwood                   X1:05.31  
 -- Thornton, Stephanie       10 Makos                         X1:05.41  
 
Event 26  Boys 9-10 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Swing, Joe                10 Blossomwood                      35.25  
  2 Jackson, Gabe             10 Makos                            36.75  
  3 Pace, Hayden              10 Makos                            45.19  
  4 Sheppard, Sam              9 Makos                            47.53  
  5 Wilson, Fletcher          10 Blossomwood                      48.77  
  6 League, Willsey           10 Blossomwood                      53.83  
 
Event 28  Boys 9-10 50 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Cummings, Andrew          10 Blossomwood                     X50.22  
 -- Blankenship, Nate          9 Blossomwood                     X53.36  
 -- Michael, Charlie          10 Makos                         X1:10.03  
 -- Barnes, Matthew            9 Makos                         X1:14.49  
 
Event 29  Girls 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cimino, Sarah Margaret    12 Blossomwood                      29.41  
  2 Mokry, McKenzie           12 Makos                            31.06  
  3 Clark, Annie              11 Makos                            35.50  
  4 Wood, Kathleen            12 Makos                            35.71  
  5 Roberts, Riley            12 Blossomwood                      36.63  
  6 Johnston, Mackenzie       11 Blossomwood                      38.47  
 
Event 31  Girls 11-12 50 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Dunford, Annie            11 Makos                           X41.75  
 -- Hamilton, Ruthie          11 Makos                           X42.41  
 -- Thornton, Cary Jo         12 Makos                           X42.80  
 -- Johnson, Anna Grace       11 Blossomwood                   X1:02.64  
 
Event 32  Boys 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kretzschmar, Will         12 Blossomwood                      36.63  
  2 Darden, Will              11 Blossomwood                      37.29  
  3 Mantooth, Matthew         11 Blossomwood                      37.82  
  4 Ordway, John              12 Makos                            38.96  
  5 Daniel, Linden            12 Makos                            40.63  
  6 Dombroski, Alex           11 Makos                            46.31  
 
Event 34  Boys 11-12 50 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Windham, Sims             12 Blossomwood                     X40.31  
 -- Harbarger, Sam            11 Blossomwood                     X41.38  
 -- Kaylor, John Michael      12 Blossomwood                     X42.69  
 -- Suttles, Bennett          11 Blossomwood                     X46.81  
 -- Smith, Connor             12 Blossomwood                     X46.98  
 -- Moore, Sam                11 Makos                           X49.98  
 -- Roby, Jackson             11 Blossomwood                     X57.55  
 -- Spivey, Jake              11 Makos                         X1:02.80  
 
Event 35  Girls 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Megan              14 Blossomwood                      31.28  
  2 Tiller, Faith E           14 Makos                            31.49  
  3 Clayton, Hannah Page      13 Blossomwood                      34.62  
  4 Fair, Sara Kate           14 Makos                            35.47  
  5 Spearman, Carolanne       14 Blossomwood                      36.63  
  6 Wistner, Albany           14 Makos                            37.06  
 
Event 37  Girls 13-14 50 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Shattuck, Katie           14 Makos                           X37.89  
 
Event 38  Boys 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Stephens, Ciaran          14 Makos                            31.06  
  2 Clark, Dylan              14 Makos                            31.09  
  3 Michael, John             13 Makos                            33.07  
  4 Batson, Andrew            13 Blossomwood                      35.06  
  5 Batson, Luke              14 Blossomwood                      35.71  
  6 Medawar, Nicholas         13 Blossomwood                      35.72  
 
Event 40  Boys 13-14 50 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Thomas, Lawson            13 Makos                           X52.10  
 
Event 41  Girls 15-17 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mokry, Darby              16 Makos                            30.62  
  2 Moore, Sarah Gwin         15 Blossomwood                      31.03  
  3 Parsons, Devon            16 Blossomwood                      31.51  
  4 Scoggins, Sarah           17 Makos                            32.37  
  5 Phares, Emily             17 Makos                            33.91  
 
Event 43  Girls 15-17 50 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Ordway, Sarah Katherine   17 Makos                           X38.51  
 
Event 44  Boys 15-17 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Karter             16 Blossomwood                      27.12  
  2 Wisener, Jared            16 Makos                            28.60  
  3 Hudson, Harrison          17 Blossomwood                      28.78  
  4 McDonald, Carter          15 Blossomwood                      29.07  
  5 Fuller, Jacob             17 Makos                            31.25  
  6 Petroff, Ryan             17 Makos                            31.66  
 
Event 47  Girls 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dunford, Abigail C         8 Makos                            30.34  
  2 Bazzle, Kate               8 Makos                            32.12  
  3 Rabban, Sophie             8 Makos                            32.33  
  4 Johnson, Madeline          8 Blossomwood                      33.81  
  5 Colley, Caroline           7 Blossomwood                      39.53  
  6 Paparella, Meg             7 Blossomwood                      41.92  
 
Event 48  Boys 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Jiminez, Connor            8 Makos                            27.95  
  2 Perry, Quillan             8 Makos                            30.28  
  3 Moore, Alex                8 Makos                            32.12  
  4 Harbarger, David           8 Blossomwood                      36.41  
  5 Adams, John                8 Blossomwood                      36.71  
  6 McCrary, Gamble            7 Blossomwood                      45.92  
 
Event 49  Girls 9-10 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Janssen, Kelli            10 Blossomwood                      52.61  
  2 Schloss, Anna              9 Blossomwood                     J53.66  
  3 Masterson, Marianne E     10 Makos                           J53.60  
  4 Hall, Anna Reid           10 Makos                            56.50  
  5 Daniel, Kiera              9 Makos                          1:03.59  
 
Event 50  Boys 9-10 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Jackson, Gabe             10 Makos                            53.03  
  2 Bazzle, Jon-Michael       10 Makos                            53.85  
  3 Wilmoth, Caleb             9 Makos                          1:02.72  
  4 Smith, Preston            10 Blossomwood                    1:02.95  
  5 League, Willsey           10 Blossomwood                    1:04.91  
 
Event 51  Girls 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mokry, McKenzie           12 Makos                            39.55  
  2 Roberts, Riley            12 Blossomwood                      45.10  
  3 Lacey, Emma               12 Makos                            45.71  
  4 Clayton, Allie            12 Blossomwood                      48.27  
  5 Horton, Laura             12 Makos                            51.37  
  6 Johnston, Mackenzie       11 Blossomwood                      56.19  
 
Event 52  Boys 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Fair, Patrick             12 Makos                            47.31  
  2 Johnson, Brooks           12 Blossomwood                      49.34  
  3 Darden, Will              11 Blossomwood                      50.47  
  4 Ready, Quinn E            12 Makos                            55.81  
  5 Butler, Warren            11 Blossomwood                    1:01.69  
 -- Rabban, Isaac             11 Makos                               DQ  
      60 False start
 
Event 53  Girls 13-14 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Fair, Sara Kate           14 Makos                            46.57  
  2 Janssen, Alexa            13 Blossomwood                      49.87  
  3 Wistner, Albany           14 Makos                            50.10  
  4 McCool, Kyra              14 Makos                           J50.50  
  5 Spearman, Carolanne       14 Blossomwood                     J50.42  
 
Event 54  Boys 13-14 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Clark, Dylan              14 Makos                            40.53  
  2 Howie, Houston            13 Makos                            43.28  
  3 Harbarger, Jackson        14 Blossomwood                      45.88  
  4 Wilkinson, Haden          14 Makos                            47.56  
  5 Batson, Andrew            13 Blossomwood                      47.65  
  6 Medawar, Nicholas         13 Blossomwood                      50.06  
 
Event 55  Girls 15-17 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mokry, Darby              16 Makos                            40.60  
  2 Moore, Sarah Gwin         15 Blossomwood                      43.61  
  3 Bowlin, Bethany           17 Makos                            43.78  
  4 Sherman, Brooke           15 Blossomwood                      45.69  
  5 Wright, Carter            17 Makos                            46.81  
 
Event 56  Boys 15-17 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Petroff, Ryan             17 Makos                            38.36  
  2 Roberts, Christopher      15 Blossomwood                      39.56  
  3 Wisener, Jared            16 Makos                            39.62  
  4 Hamm, Andy                15 Blossomwood                      42.29  
  5 Kaylor, Daniel            15 Blossomwood                      47.60  
 -- Craig, Brian              15 Makos                               DQ  
      60 False start
 
Event 57  Mixed 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                             1:24.57  
     1) Burbach, Pierson M8             2) Dunford, Abigail C W8          
     3) Rabban, Sophie W8               4) Jiminez, Connor M8             
  2 Blossomwood Swim Team  'A'                                  1:37.84  
     1) Krichev, Julia W7               2) Tolen, John William M7         
     3) Paparella, Meg W7               4) Adams, John M8                 
 -- Monte Sano  'B'                                            X2:28.75  
     1) Mathis, Millie W8               2) Wren, Ellie M W8               
     3) Lang, Kane L M8                 4) Moore, Will M8                 
 -- Blossomwood Swim Team  'B'                                 X2:34.44  
     1) McCrary, Gamble M7              2) Anglin, Sadie W7               
     3) Banish, Katie W8                4) Hyatt, Mike M7                 
 -- Blossomwood Swim Team  'C'                                 X2:35.23  
     1) Creech, Mary Maddox W8          2) Penfield, Thomas Henry M7      
     3) Hudson, Alton M7                4) Hensley, Holland W7            
 -- Monte Sano  'C'                                            X2:44.77  
     1) Bazzle, Kate W8                 2) Craig, Alexis W7               
     3) Boyd, Jacob M8                  4) Moore, Alex M8                 
 
Event 59  Mixed 9-10 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                             2:41.70  
     1) Scoggins, Sydney W10            2) Masterson, Marianne E W10      
     3) Jackson, Gabe M10               4) Klemm, Riley M10               
  2 Blossomwood Swim Team  'A'                                  2:53.35  
     1) Thurman, Reed M9                2) Schloss, Anna W9               
     3) Cimino, Maddie W9               4) Swing, Joe M10                 
 -- Monte Sano  'B'                                            X3:21.22  
     1) Wilmoth, Caleb M9               2) Horton, Maggie W10             
     3) Mathews, Rebecca W9             4) Pace, Hayden M10               
 -- Blossomwood Swim Team  'B'                                 X3:25.00  
     1) Cummings, Andrew M10            2) Hall, Griffin M10              
     3) Hensley, Evey W9                4) Hutchens, Sara W10             
 -- Monte Sano  'C'                                            X3:46.12  
     1) Tucker, Abby W10                2) Rabban, Bella W9               
     3) Michael, Charlie M10            4) Sheppard, Sam M9               
 
Event 61  Mixed 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Blossomwood Swim Team  'A'                                  2:21.31  
     1) Kretzschmar, Will M12           2) Roberts, Riley W12             
     3) Mantooth, Matthew M11           4) Cimino, Sarah Margaret W12     
  2 Monte Sano  'A'                                             2:26.02  
     1) Mokry, McKenzie W12             2) Lacey, Emma W12                
     3) Ordway, John M12                4) Rabban, Isaac M11              
 -- Monte Sano  'C'                                            X3:14.81  
     1) Spivey, Jake M11                2) Younes, Alexander M11          
     3) Wood, Caroline W12              4) Horton, Laura W12              
 -- Monte Sano  'B'                                            X3:15.20  
     1) Ready, Quinn E M12              2) Younes, Patrick M11            
     3) Hamilton, Ruthie W11            4) Bradford, Becca W12            
 -- Blossomwood Swim Team  'B'                                 X3:27.59  
     1) Blankenship, Hannah W11         2) Butler, Warren M11             
     3) Roby, Jackson M11               4) Johnson, Anna Grace W11        
 
Event 63  Mixed 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                             2:14.75  
     1) Fair, Sara Kate W14             2) Tiller, Faith E W14            
     3) Stephens, Ciaran M14            4) Clark, Dylan M14               
  2 Blossomwood Swim Team  'A'                                  2:22.50  
     1) Batson, Andrew M13              2) Medawar, Nicholas M13          
     3) Clayton, Hannah Page W13        4) Smith, Megan W14               
 -- Blossomwood Swim Team  'B'                                 X2:44.88  
     1) Colley, Will M13                2) Janssen, Alexa W13             
     3) Smith, Tyler M14                4) Spearman, Carolanne W14        
 -- Monte Sano  'B'                                            X2:45.75  
     1) Thomas, Lawson M13              2) Wilkinson, Haden M14           
     3) Wistner, Albany W14             4) McCool, Kyra W14               
 
Event 65  Mixed 15-17 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Blossomwood Swim Team  'A'                                  1:59.97  
     1) Parsons, Devon W16              2) Moore, Sarah Gwin W15          
     3) Hudson, Harrison M17            4) Smith, Karter M16              
  2 Monte Sano  'A'                                             2:02.32  
     1) Wisener, Jared M16              2) Petroff, Ryan M17              
     3) Mokry, Darby W16                4) Scoggins, Sarah W17            
 
Event 67  Girls 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Agee, Abigail              7 Makos                            29.19  
  2 Rabban, Sophie             8 Makos                            29.43  
  3 Krichev, Julia             7 Blossomwood                      30.38  
  4 Yates, Madelyn             6 Blossomwood                      31.15  
  5 Smith, Sophie              7 Makos                            32.05  
  6 Roby, Willa                8 Blossomwood                      33.88  
 
Event 68  Boys 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burbach, Pierson           8 Makos                            29.55  
  2 Perry, Quillan             8 Makos                            29.60  
  3 Sheppard, Evan             8 Makos                            31.91  
  4 Tolen, John William        7 Blossomwood                      35.29  
  5 Egeland, Liam              8 Blossomwood                      38.88  
  6 Hudson, Alton              7 Blossomwood                    1:00.41  
 
Event 69  Girls 9-10 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cimino, Maddie             9 Blossomwood                      47.69  
  2 Scoggins, Sydney          10 Makos                            51.47  
  3 Wistner, Abigail N         9 Makos                            53.41  
  4 Gilbert, Mary             10 Blossomwood                      54.83  
  5 Johnson, Jackie            9 Blossomwood                      55.77  
  6 Burbach, Madison          10 Makos                            57.28  
 
Event 70  Boys 9-10 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Swing, Joe                10 Blossomwood                      42.10  
  2 Klemm, Riley              10 Makos                            49.39  
  3 Bazzle, Jon-Michael       10 Makos                            53.41  
  4 Huskey, Joshua            10 Makos                            56.44  
  5 Thurman, Reed              9 Blossomwood                    1:00.51  
 
Event 71  Girls 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cimino, Sarah Margaret    12 Blossomwood                      33.17  
  2 Scott, Zoe                12 Makos                            41.45  
  3 Wood, Caroline            12 Makos                            57.22  
  4 Blankenship, Hannah       11 Blossomwood                    1:00.74  
  5 Bradford, Becca           12 Makos                          1:05.34  
 
Event 72  Boys 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kretzschmar, Will         12 Blossomwood                      41.68  
  2 Thurman, Blake            12 Blossomwood                      45.57  
  3 Ordway, John              12 Makos                            48.71  
  4 Calvert, Ethan            11 Blossomwood                      49.67  
  5 Daniel, Linden            12 Makos                            54.91  
  6 Younes, Alexander         11 Makos                          1:08.57  
 
Event 73  Girls 13-14 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Megan              14 Blossomwood                      39.44  
  2 Clayton, Hannah Page      13 Blossomwood                      39.67  
  3 Tiller, Faith E           14 Makos                            40.01  
  4 Bowlin, Brooke            13 Makos                            47.10  
 
Event 74  Boys 13-14 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Michael, John             13 Makos                            40.22  
  2 Stephens, Ciaran          14 Makos                            44.09  
  3 Howie, Houston            13 Makos                            48.72  
  4 Batson, Luke              14 Blossomwood                      51.22  
  5 Colley, Will              13 Blossomwood                      59.17  
  6 Smith, Tyler              14 Blossomwood                    1:08.33  
 
Event 75  Girls 15-17 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Moore, Sarah Gwin         15 Blossomwood                      35.12  
  2 Mokry, Darby              16 Makos                            38.93  
  3 Scoggins, Sarah           17 Makos                            39.19  
  4 Castellow, Mallory        15 Makos                            42.39  
 
Event 76  Boys 15-17 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Karter             16 Blossomwood                      33.16  
  2 Wisener, Jared            16 Makos                            35.00  
  3 McDonald, Carter          15 Blossomwood                      36.54  
  4 Hudson, Harrison          17 Blossomwood                      38.13  
  5 Fuller, Jacob             17 Makos                            42.40  
  6 Graham, Tyler             15 Makos                            46.71  
 
Event 77  Girls 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dunford, Abigail C         8 Makos                            24.29  
  2 Graves, Virginia           8 Makos                            28.10  
  3 Lawrence, Lucy Wu          8 Makos                            28.35  
  4 Henshaw, Caroline          8 Blossomwood                      29.63  
  5 Krichev, Julia             7 Blossomwood                      29.97  
  6 Johnson, Madeline          8 Blossomwood                      37.08  
 
Event 78  Boys 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Jiminez, Connor            8 Makos                            23.77  
  2 Craig, Kieran              8 Makos                            27.19  
  3 Tolen, John William        7 Blossomwood                      32.10  
  4 Moore, Will                8 Makos                            32.91  
  5 Harbarger, David           8 Blossomwood                      34.78  
  6 Adams, John                8 Blossomwood                      37.67  
 
Event 79  Girls 9-10 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Scoggins, Sydney          10 Makos                            46.72  
  2 Johnson, Jackie            9 Blossomwood                      53.53  
  3 Rabban, Bella              9 Makos                            55.06  
  4 Schloss, Anna              9 Blossomwood                      57.19  
  5 Masterson, Marianne E     10 Makos                          1:00.31  
  6 Janssen, Kelli            10 Blossomwood                    1:04.99  
 
Event 80  Boys 9-10 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Swing, Joe                10 Blossomwood                      45.69  
  2 Klemm, Riley              10 Makos                            53.63  
  3 Batson, Cole               9 Blossomwood                   J1:04.59  
  4 Thurman, Reed              9 Blossomwood                   J1:03.43  
  5 Pace, Hayden              10 Makos                          1:05.69  
  6 Huskey, Joshua            10 Makos                          1:06.19  
 -- Stephens, William          9 Makos                           X58.90  
 
Event 81  Girls 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cimino, Sarah Margaret    12 Blossomwood                      31.25  
  2 Mokry, McKenzie           12 Makos                            34.62  
  3 Lacey, Emma               12 Makos                            40.68  
  4 Clark, Annie              11 Makos                            41.75  
  5 Roberts, Riley            12 Blossomwood                      43.39  
  6 Johnston, Mackenzie       11 Blossomwood                      52.51  
 
Event 82  Boys 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kretzschmar, Will         12 Blossomwood                      43.44  
  2 Mantooth, Matthew         11 Blossomwood                      43.87  
  3 Thurman, Blake            12 Blossomwood                      46.16  
  4 Ordway, John              12 Makos                            53.50  
  5 Rabban, Isaac             11 Makos                            54.08  
  6 Younes, Patrick           11 Makos                          1:24.78  
 
Event 83  Girls 13-14 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Megan              14 Blossomwood                      36.00  
  2 Tiller, Faith E           14 Makos                            36.07  
  3 Clayton, Hannah Page      13 Blossomwood                      41.42  
  4 McCool, Kyra              14 Makos                            43.62  
  5 Bowlin, Brooke            13 Makos                            45.19  
  6 Janssen, Alexa            13 Blossomwood                      47.23  
 
Event 84  Boys 13-14 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Stephens, Ciaran          14 Makos                           J37.86  
  2 Klemm, Chandler           13 Makos                           J37.65  
  3 Medawar, Nicholas         13 Blossomwood                      39.03  
  4 Wilkinson, Haden          14 Makos                            44.72  
  5 Harbarger, Jackson        14 Blossomwood                      46.98  
  6 Batson, Andrew            13 Blossomwood                      47.65  
 
Event 85  Girls 15-17 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Parsons, Devon            16 Blossomwood                      33.75  
  2 Scoggins, Sarah           17 Makos                            36.03  
  3 Phares, Emily             17 Makos                            38.32  
 
Event 86  Boys 15-17 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Karter             16 Blossomwood                      29.25  
  2 Hudson, Harrison          17 Blossomwood                      30.90  
  3 McDonald, Carter          15 Blossomwood                      31.62  
  4 Petroff, Ryan             17 Makos                            34.73  
  5 Craig, Brian              15 Makos                            38.19  
  6 Fuller, Jacob             17 Makos                            38.31  
 
Event 87  Girls 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                             1:32.13  
     1) Rabban, Sophie 8                2) Masterson, Margaret 8          
     3) Lawrence, Lucy Wu 8             4) Dunford, Abigail C 8           
  2 Blossomwood Swim Team  'A'                                  1:35.91  
     1) Yates, Madelyn 6                2) Krichev, Julia 7               
     3) Roby, Willa 8                   4) Paparella, Meg 7               
 -- Monte Sano  'B'                                            X1:47.87  
     1) Graves, Virginia 8              2) Smith, Sophie 7                
     3) Agee, Abigail 7                 4) Mathis, Millie 8               
 -- Monte Sano  'C'                                            X1:59.69  
     1) Mathis, Ally 7                  2) Howie, Maggie 7                
     3) Perry, Olivia 7                 4) Mathews, Corrina 7             
 -- Blossomwood Swim Team  'B'                                 X2:06.00  
     1) Suttles, Jane Katherine 8       2) Moore, Vivian 8                
     3) Hensley, Holland 7              4) Henshaw, Caroline 8            
 -- Blossomwood Swim Team  'C'                                 X2:33.99  
     1) Creech, Mary Maddox 8           2) Colley, Caroline 7             
     3) Banish, Katie 8                 4) Anglin, Sadie 7                
 
Event 88  Boys 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                             1:33.38  
     1) Burbach, Pierson 8              2) Craig, Kieran 8                
     3) Perry, Quillan 8                4) Jiminez, Connor 8              
  2 Blossomwood Swim Team  'A'                                  1:51.91  
     1) McCrary, Gamble 7               2) Harbarger, David 8             
     3) Adams, John 8                   4) Tolen, John William 7          
 -- Monte Sano  'B'                                            X1:47.57  
     1) Bankowski, Brett W 6            2) Tucker, Gregory 7              
     3) Lang, Kane L 8                  4) Sheppard, Evan 8               
 -- Monte Sano  'C'                                            X2:01.47  
     1) Bankowski, Clate 7              2) Moore, Will 8                  
     3) Moore, Alex 8                   4) Boyd, Jacob 8                  
 -- Blossomwood Swim Team  'B'                                 X2:56.10  
     1) Hudson, Alton 7                 2) Egeland, Liam 8                
     3) Hyatt, Mike 7                   4) Young, David 7                 
 
Event 89  Girls 9-10 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                             2:51.46  
     1) Masterson, Marianne E 10        2) Rabban, Bella 9                
     3) Mathis, Anna L 10               4) Scoggins, Sydney 10            
  2 Blossomwood Swim Team  'A'                                  2:58.09  
     1) Gilbert, Mary 10                2) Schloss, Anna 9                
     3) Johnson, Jackie 9               4) Cimino, Maddie 9               
 -- Monte Sano  'B'                                            X3:14.47  
     1) Hall, Anna Reid 10              2) Daniel, Kiera 9                
     3) Tucker, Abby 10                 4) Bellenfant, Raychel 10         
 -- Monte Sano  'C'                                            X3:32.58  
     1) Horton, Maggie 10               2) Derington, Julia 9             
     3) Wistner, Abigail N 9            4) Burbach, Madison 10            
 -- Blossomwood Swim Team  'B'                                 X3:58.57  
     1) Janssen, Kelli 10               2) Butler, Emma 9                 
     3) Hensley, Evey 9                 4) Hutchens, Sara 10              
 
Event 90  Boys 9-10 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                             2:52.17  
     1) Klemm, Riley 10                 2) Bazzle, Jon-Michael 10         
     3) Pace, Hayden 10                 4) Jackson, Gabe 10               
  2 Blossomwood Swim Team  'A'                                  3:10.06  
     1) Thurman, Reed 9                 2) Batson, Cole 9                 
     3) Wilson, Fletcher 10             4) Swing, Joe 10                  
 -- Monte Sano  'B'                                            X3:57.38  
     1) Sheppard, Sam 9                 2) Barnes, Matthew 9              
     3) Wilmoth, Caleb 9                4) Stephens, William 9            
 -- Blossomwood Swim Team  'B'                                 X4:25.57  
     1) Smith, Preston 10               2) League, Willsey 10             
     3) Blankenship, Nate 9             4) Hall, Griffin 10               
 
Event 91  Girls 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                             2:20.49  
     1) Lacey, Emma 12                  2) Wood, Kathleen 12              
     3) Clark, Annie 11                 4) Mokry, McKenzie 12             
  2 Blossomwood Swim Team  'A'                                  2:28.97  
     1) Clayton, Allie 12               2) Johnston, Mackenzie 11         
     3) Roberts, Riley 12               4) Cimino, Sarah Margaret 12      
 -- Monte Sano  'B'                                            X2:38.10  
     1) Scott, Zoe 12                   2) Horton, Laura 12               
     3) Thornton, Cary Jo 12            4) Wood, Caroline 12              
 
Event 92  Boys 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Blossomwood Swim Team  'A'                                  2:30.47  
     1) Thurman, Blake 12               2) Darden, Will 11                
     3) Kretzschmar, Will 12            4) Mantooth, Matthew 11           
  2 Monte Sano  'A'                                             2:44.66  
     1) Rabban, Isaac 11                2) Daniel, Linden 12              
     3) Fair, Patrick 12                4) Ordway, John 12                
 -- Blossomwood Swim Team  'B'                                 X2:45.77  
     1) Butler, Warren 11               2) Calvert, Ethan 11              
     3) Johnson, Brooks 12              4) Harbarger, Sam 11              
 -- Blossomwood Swim Team  'C'                                 X3:22.90  
     1) Kaylor, John Michael 12         2) Roby, Jackson 11               
     3) Smith, Connor 12                4) Windham, Sims 12               
 -- Monte Sano  'B'                                            X3:37.88  
     1) Ready, Quinn E 12               2) Spivey, Jake 11                
     3) Younes, Patrick 11              4) Moore, Sam 11                  
 
Event 93  Girls 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                             2:22.07  
     1) Fair, Sara Kate 14              2) Wistner, Albany 14             
     3) Bowlin, Brooke 13               4) Tiller, Faith E 14             
  2 Blossomwood Swim Team  'A'                                  2:24.87  
     1) Janssen, Alexa 13               2) Spearman, Carolanne 14         
     3) Clayton, Hannah Page 13         4) Smith, Megan 14                
 
Event 94  Boys 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                             2:18.03  
     1) Stephens, Ciaran 14             2) Klemm, Chandler 13             
     3) Michael, John 13                4) Clark, Dylan 14                
  2 Blossomwood Swim Team  'A'                                  2:33.22  
     1) Batson, Andrew 13               2) Medawar, Nicholas 13           
     3) Batson, Luke 14                 4) Harbarger, Jackson 14          
 -- Monte Sano  'B'                                            X2:49.43  
     1) Howie, Houston 13               2) Beddingfield, Winston 13       
     3) Thomas, Lawson 13               4) Wilkinson, Haden 14            
 
Event 95  Girls 15-17 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                             2:27.83  
     1) Scoggins, Sarah 17              2) Bowlin, Bethany 17             
     3) Wright, Carter 17               4) Phares, Emily 17               
 
Event 96  Boys 15-17 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Blossomwood Swim Team  'A'                                  1:58.72  
     1) Roberts, Christopher 15         2) McDonald, Carter 15            
     3) Hudson, Harrison 17             4) Smith, Karter 16               
  2 Monte Sano  'A'                                             2:03.82  
     1) Wisener, Jared 16               2) Craig, Brian 15                
     3) Fuller, Jacob 17                4) Petroff, Ryan 17               
 
                    Combined Team Scores - Through Event 96                    
 
  1. Monte Sano                          334   2. Blossomwood Swim Team               219

 

 
 

Web Design by:
MerchantWorks, Inc.


Copyright 2004-2018 - Rocket City Swim League, PO Box 10052, Huntsville, AL 35801
info@swimrcsl.org