Home
2016 Meets
2015 Meets
Archive & Records
Forms & Documents
Officiating
Member Pools
Board & Minutes
About RCSL

Meet Results / Record Listing

(Meters Time = Yards Time x 1.11 ----- Yards Time = Meters Time / 1.11)



Licensed to RCSL Swimming Champ. Meet                 HY-TEK's MEET MANAGER 3.0
                2012 Hampton Cove vs Camelot - Yards - 6/6/2012                
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 HAMPTON COVE HURRICANES  'A'                      1:43.20    2:03.06        
     1) Jarres, GiGi 8                  2) Jaeger, Sarah 8                
     3) Neicamp, Allie G 7              4) Cazier, Alexandra 8            
  2 CAMELOT  'A'                                      2:08.08    2:03.42        
     1) Reeves, Kate 7                  2) Ferguson, Miranda 8            
     3) Jones, Sadie K 8                4) Lemke, AnnaBeth E 8            
 -- HAMPTON COVE HURRICANES  'B'                           NT   X1:59.30        
     1) Houser, Michaela 7              2) Burnside, Olivia 7             
     3) DeOrio, Madison L 7             4) Summers, Caroline 8            
 -- HAMPTON COVE HURRICANES  'C'                           NT   X2:40.53        
     1) Schappell, Olivia M 6           2) Brinkmeier, Grayson 8          
     3) Claflin, Emma H 8               4) Trice, Abigail L 6             
 -- CAMELOT  'B'                                           NT        XDQ        
 
Event 2  Boys 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 HAMPTON COVE HURRICANES  'A'                      1:50.67    1:47.43        
     1) Neville, Will 6                 2) Nixon, Aiden C 7               
     3) Harrison, Caleb 7               4) Neill, Zach 8                  
  2 CAMELOT  'A'                                           NT    3:15.07        
     1) Nielsen, Wyatt 7                2) Baron, Campbell 7              
     3) Lewis, Jes 8                    4) Treen, Lake 6                  
 -- HAMPTON COVE HURRICANES  'B'                           NT   X2:15.71        
     1) Neill, Jay 7                    2) Neill, Ben 7                   
     3) Hale, Ethan 8                   4) Mcclelland, Evan P 7           
 
Event 3  Girls 9-10 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 HAMPTON COVE HURRICANES  'A'                      3:05.23    3:17.22        
     1) Barten, Cora M 10               2) Anthony, Morgan 9              
     3) Harrison, Kimberly 10           4) Kelly, Sarah 9                 
  2 CAMELOT  'A'                                      3:31.68    3:31.25        
     1) Askew, Amber 9                  2) Jones, Morgan E 10             
     3) Dean, Jill A 9                  4) Stinson, Catherine A 9         
 -- HAMPTON COVE HURRICANES  'B'                           NT   X3:52.00        
     1) Lee, Maggie E 9                 2) Parris, Kelli 10               
     3) Shelton, Lauren 9               4) Brix, William Brix 9           
 -- HAMPTON COVE HURRICANES  'C'                           NT   X3:54.62        
     1) Shiner, Katheryn E 9            2) Crawford, Chandler 9           
     3) Smith, Dora 10                  4) Rhonemus, Ellee 9              
 
Event 4  Boys 9-10 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 HAMPTON COVE HURRICANES  'A'                      3:01.93    3:33.61        
     1) Houser, Joey 9                  2) Aldag, Thomas 10               
     3) McClelland, Garrett J 9         4) Wright, Christopher T 10       
  2 CAMELOT  'A'                                      4:13.46    3:33.76        
     1) Thorington, Jake M 10           2) Sherman, Casey A 10            
     3) VanAllen, Hudson J 10           4) Earhart, Noah 9                
 -- HAMPTON COVE HURRICANES  'B'                           NT   X3:51.29        
     1) Morton, John Patrick 9          2) Watson, Carter 9               
     3) Neill, West 10                  4) Gibson, Tynan 9                
 
Event 5  Girls 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 HAMPTON COVE HURRICANES  'A'                      2:35.09    2:46.81        
     1) Erickson, Sami R 12             2) Bray, Christina 12             
     3) Applebaum, Katie 11             4) Wright, Meghan P 11            
  2 CAMELOT  'A'                                      3:02.05    3:23.49        
     1) Reeves, Abby E 11               2) Honeycutt, Mary 11             
     3) Swann, Katlyn 12                4) Meeks, Ashleigh 11             
 
Event 6  Boys 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 HAMPTON COVE HURRICANES  'A'                      2:52.32    2:39.99        
     1) Neill, Blake 11                 2) Kelly, Sean 11                 
     3) Harrison, Nathan 11             4) Crawford, Will 12              
  2 CAMELOT  'A'                                      3:09.53    2:46.65        
     1) Link, Ethan M 12                2) Nielsen, Garrett B 11          
     3) Wheeless, Collin M 12           4) Hughes, James 12               
 
Event 7  Girls 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 CAMELOT  'A'                                      2:16.48    2:15.15        
     1) Griffin, Emily M 14             2) Woody, Mae E 13                
     3) Woody, Madeline M 14            4) Thorington, Taylor L 13        
  2 HAMPTON COVE HURRICANES  'A'                      2:23.94    2:29.37        
     1) Combs, Savannah D 13            2) Kelly, Sami 13                 
     3) Brown, Catie 13                 4) Skelton, Kyndall P 13          
 -- HAMPTON COVE HURRICANES  'B'                           NT   X2:40.63        
     1) McClelland, Jessi R 13          2) Trobaugh, Marissa 14           
     3) Corbett, Audrey J 14            4) Estes, Rachel 14               
 -- CAMELOT  'B'                                      2:48.77   X2:41.54        
     1) Swann, Anna K 14                2) Cote, Wanda L 14               
     3) Hughes, SyAnn 14                4) Badar, Victoria E 13           
 
Event 8  Boys 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 CAMELOT  'A'                                      2:22.18    2:12.39        
     1) Meagher, Kaegan J 14            2) Gehrdes, Jack 14               
     3) Fulmer, Bret M 14               4) Neese, Kyle T 14               
  2 HAMPTON COVE HURRICANES  'A'                      2:15.22    2:30.08        
     1) Brown, Chris 13                 2) Aldag, Franklin 14             
     3) Dombrowsky, Christopher 13      4) Shelton, Nathan 13             
 -- CAMELOT  'B'                                      2:55.11         x         
     1) Hurley, Scott A 13              2) Hollihan, David E 14           
     3) Gehrdes, Mark 14                4) Meeks, Austin 13               
 
Event 9  Girls 15-17 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 HAMPTON COVE HURRICANES  'A'                           NT    2:16.37        
     1) Maurel, Elise O 15              2) Damian, Lexi 15                
     3) Clark, Amanda 15                4) Rhonemus, Emma M 13            
  2 CAMELOT  'A'                                      2:25.84    2:25.50        
     1) Freeman, Clara 15               2) Zimmerman, Ansley 16           
     3) Lewis, Erica 15                 4) Stone, Jordan L 17             
 
Event 10  Boys 15-17 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 CAMELOT  'A'                                      2:02.03    1:51.99        
     1) Butler, David 15                2) Zimmerman, Fritz R 17          
     3) Prasher, Karl 16                4) Gehrdes, Chuck 16              
  2 HAMPTON COVE HURRICANES  'A'                      2:03.69    2:04.51        
     1) Dombrowsky, Nic 16              2) Hawkins, Jack R 15             
     3) Couch, Seth 15                  4) Damian, Luke 16                
 
Event 11  Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McGee, Annalyse V          6 HAMC                   35.70      29.93        
  2 Brix, Samantha             6 HAMC                    9.90      30.50        
  3 Schappell, Olivia M        6 HAMC                   36.41      31.18        
  4 Swann, Sarah               6 CAM                    54.87      53.00        
  5 Casey, Sophie              4 CAM                    53.94      59.39        
 -- Trapp, Emma                6 CAM                    37.95         DQ        
 
Event 13  Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Trice, Abigail L           6 HAMC                    9.00     X26.16        
 -- McLain, Madison C          6 HAMC                   31.75     X29.00        
 -- McGee, Lucy G              4 HAMC                    9.90   X1:41.59        
 
Event 14  Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Neville, Will              6 HAMC                    9.90      21.85        
  2 DeOrio, Tyler              5 HAMC                   37.94      32.06        
  3 Vergara, Cruz J            5 HAMC                   41.16      40.77        
  4 Treen, Lake                6 CAM                    46.50      41.97        
  5 Ashton, Liam               6 CAM                  1:09.52      49.04        
  6 Lemke, Wilson R            4 CAM                    42.34    1:57.74        
 
Event 16  Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- O'Hare, Brennan            6 HAMC                   31.07     X26.87        
 -- Carter, John B             5 HAMC                      NT     X45.13        
 -- Summers, Andrew            5 HAMC                      NT     X47.31        
 -- Hale, Davin                5 HAMC                   48.63   X1:11.07        
 -- Cazier, William            6 HAMC                   59.91   X1:17.56        
 -- Ferguson, John S           5 CAM                  1:37.21   X1:37.57        
 
Event 17  Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Houser, Michaela           7 HAMC                   21.50      19.33        
  2 Lemke, AnnaBeth E          8 CAM                    24.14      22.94        
  3 Neicamp, Allie G           7 HAMC                   23.62      23.48        
  4 DeOrio, Madison L          7 HAMC                   24.81      25.38        
  5 Bosse, Natalie             8 CAM                    28.36      28.48        
 
Event 19  Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Swann, Emma Grace          7 CAM                    29.31     X20.25        
 -- Summers, Caroline          8 HAMC                      NT     X25.00        
 -- Claflin, Emma H            8 HAMC                    9.90     X26.55        
 -- Earhart, Mary Grace        7 CAM                    35.69     X26.56        
 -- King, Emily                7 HAMC                    9.90     X39.13        
 
Event 20  Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lewis, Jes                 8 CAM                    24.89      18.03        
  2 Harrison, Caleb            7 HAMC                   21.43      21.55        
  3 Baron, Campbell            7 CAM                       NT      22.00        
  4 Neill, Zach                8 HAMC                   23.81      29.46        
  5 Neill, Ben                 7 HAMC                   31.08      32.81        
  6 Treen, Lake                6 CAM                    46.50      33.80        
 
Event 22  Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Carter Jr, Brian           8 HAMC                   46.87     X35.30        
 -- Hall, Grayson              7 HAMC                   42.69     X37.97        
 -- Nielsen, Wyatt             7 CAM                    49.41        XDQ        
 
Event 23  Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dean, Jill A               9 CAM                    31.15      34.48        
  2 Harrison, Kimberly        10 HAMC                   40.31      35.42        
  3 Askew, Amber               9 CAM                    44.49      39.74        
  4 Haskell, Ardis             9 HAMC                   48.34      40.90        
  5 Shelton, Lauren            9 HAMC                   53.81      45.69        
  6 Jones, Morgan E           10 CAM                    45.34      47.17        
 
Event 25  Girls 9-10 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Brix, William Brix         9 HAMC                    9.90     X46.49        
 -- Shiner, Katheryn E         9 HAMC                   59.03     X48.10        
 -- Bosse, Lydia              10 CAM                       NT     X49.83        
 -- Crawford, Chandler         9 HAMC                 1:06.46     X52.21        
 -- Smith, Dora               10 HAMC                   52.24     X54.59        
 -- Scherlis, Sophia           9 HAMC                      NT     X58.47        
 -- Rhonemus, Ellee            9 HAMC                 1:15.13   X1:01.62        
 -- Foreman, Stella C          9 HAMC                      NT   X1:09.16        
 
Event 26  Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thorington, Jake M        10 CAM                    45.04      38.67        
  2 Houser, Joey               9 HAMC                   44.44      39.41        
  3 Neill, West               10 HAMC                   43.03      40.16        
  4 Wright, Christopher T     10 HAMC                   47.15      40.40        
  5 VanAllen, Hudson J        10 CAM                    49.53      42.35        
  6 Sherman, Casey A          10 CAM                    47.50      42.57        
 
Event 28  Boys 9-10 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Anthony, Brandon M         9 HAMC                 1:06.72    1:01.53        
  2 Trafton, Joshua           10 HAMC                 1:23.35    1:17.71        
 
Event 29  Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Applebaum, Katie          11 HAMC                   35.35      33.67        
  2 Erickson, Sami R          12 HAMC                   39.60      35.02        
  3 Swann, Katlyn             12 CAM                    40.64      39.53        
  4 Honeycutt, Mary           11 CAM                    43.88      39.83        
  5 Wright, Meghan P          11 HAMC                      NT      42.40        
 -- Meeks, Ashleigh           11 CAM                    45.26         DQ        
 -- Fogg, Brenna-Claire       11 HAMC                    9.90        SCR        
 
Event 32  Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wheeless, Collin M        12 CAM                    31.45      29.83        
  2 Crawford, Will            12 HAMC                   33.27      31.29        
  3 Hughes, James             12 CAM                    37.58      33.25        
  4 Neill, Blake              11 HAMC                   35.99      33.46        
  5 Harrison, Nathan          11 HAMC                   34.90      33.56        
  6 Link, Ethan M             12 CAM                    38.58      39.16        
 
Event 35  Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Woody, Madeline M         14 CAM                    28.07      27.63        
  2 Griffin, Emily M          14 CAM                    30.06      29.57        
  3 Thorington, Taylor L      13 CAM                    30.02      30.53        
  4 Combs, Savannah D         13 HAMC                   32.37      30.54        
  5 Rhonemus, Emma M          13 HAMC                   33.59      32.57        
  6 Corbett, Audrey J         14 HAMC                   34.57      35.00        
 
Event 37  Girls 13-14 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nance, Skylar h           14 HAMC                      NT      49.00        
 -- Cote, Wanda L             14 CAM                    36.96     X35.77        
 -- Estes, Rachel             14 HAMC                   15.10     X39.11        
 -- Hanks, Jordan             14 HAMC                      NT     X40.87        
 -- Swann, Anna K             14 CAM                    35.97        SCR        
 
Event 38  Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fulmer, Bret M            14 CAM                    27.83      26.69        
  2 Meagher, Kaegan J         14 CAM                    30.66      29.58        
  3 Aldag, Franklin           14 HAMC                   33.03      30.16        
  4 Taheri, Mauhaun J         14 HAMC                   43.73      45.94        
 -- Shelton, Nathan           13 HAMC                   36.78        SCR        
 -- Neese, Kyle T             14 CAM                    28.86        SCR        
 
Event 40  Boys 13-14 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hollihan, David E         14 CAM                    37.69      34.84        
  2 Hagan, Colton             14 CAM                    49.91      43.06        
 -- Meeks, Austin             13 CAM                    40.59        SCR        
 -- Gehrdes, Mark             14 CAM                    33.46        SCR        
 
Event 41  Girls 15-17 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Maurel, Elise O           15 HAMC                   25.56      26.69        
  2 Clark, Amanda             15 HAMC                   27.23      28.23        
  3 Freeman, Clara            15 CAM                    30.84      29.57        
  4 Lewis, Erica              15 CAM                    31.15      30.31        
  5 Stone, Jordan L           17 CAM                    30.93      31.83        
  6 Damian, Lexi              15 HAMC                   31.59      32.87        
 
Event 44  Boys 15-17 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zimmerman, Fritz R        17 CAM                    23.94      24.08        
  2 Gehrdes, Chuck            16 CAM                    25.56      24.49        
  3 Dombrowsky, Nic           16 HAMC                   25.64      24.53        
  4 Butler, David             15 CAM                    26.69      25.69        
  5 Couch, Seth               15 HAMC                   28.68      27.69        
  6 Hawkins, Jack R           15 HAMC                      NT      30.22        
 -- Urban, Scott              15 HAMC                   29.49        SCR        
 
Event 47  Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brinkmeier, Grayson        8 HAMC                   15.10      32.95        
  2 McClure, Kara Beth E       8 HAMC                      NT      33.59        
  3 Ferguson, Miranda          8 CAM                    36.13      35.33        
  4 Lemke, AnnaBeth E          8 CAM                    44.19      38.68        
  5 Roberts, Sophia            7 CAM                       NT      59.00        
 -- Cazier, Alexandra          8 HAMC                   44.18         DQ        
 -- Trice, Avery N             8 HAMC                   15.10        SCR        
 
Event 48  Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lewis, Jes                 8 CAM                    39.70      28.54        
  2 Baron, Campbell            7 CAM                       NT      30.92        
  3 Mcclelland, Evan P         7 HAMC                   39.91      35.94        
  4 Chapman, Reece S           6 HAMC                   52.93      39.62        
 -- Nixon, Aiden C             7 HAMC                   31.32         DQ        
 
Event 49  Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dean, Jill A               9 CAM                    47.52      51.87        
  2 Edwards, McKenzie M        9 HAMC                 1:06.67      57.97        
  3 Anthony, Morgan            9 HAMC                 1:04.52      58.35        
  4 Kelly, Sarah               9 HAMC                 1:05.90      59.13        
  5 Jones, Morgan E           10 CAM                  1:02.98      59.77        
  6 Askew, Amber               9 CAM                  1:06.85    1:03.19        
 
Event 50  Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Thorington, Jake M        10 CAM                  1:11.29      58.43        
  2 VanAllen, Hudson J        10 CAM                  1:12.95      58.52        
  3 Aldag, Thomas             10 HAMC                 1:04.76      58.64        
  4 McClelland, Garrett J      9 HAMC                 1:06.16      58.97        
  5 Sherman, Casey A          10 CAM                  1:12.06    1:03.21        
  6 Watson, Carter             9 HAMC                      NT    1:08.25        
 
Event 51  Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fogg, Brenna-Claire       11 HAMC                   52.27      44.37        
  2 Bray, Christina           12 HAMC                   46.31     J45.94        
  3 Swann, Katlyn             12 CAM                    46.55     J46.09        
  4 Honeycutt, Mary           11 CAM                    48.56     J45.24        
  5 Damian, Sasha             11 HAMC                 1:00.31      52.06        
 -- Reeves, Abby E            11 CAM                    59.17        SCR        
 
Event 52  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wheeless, Collin M        12 CAM                    47.02      42.18        
  2 Wang, Rong                12 HAMC                   45.63     J47.33        
  3 Hughes, James             12 CAM                    56.83     J47.62        
  4 Kelly, Sean               11 HAMC                   49.83     J47.30        
  5 Nielsen, Garrett B        11 CAM                    58.77      53.15        
 -- Tichow, Michael A         12 HAMC                   53.49        SCR        
 
Event 53  Girls 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Woody, Madeline M         14 CAM                    38.22      37.16        
  2 Woody, Mae E              13 CAM                    38.22      38.77        
  3 Trobaugh, Marissa         14 HAMC                   44.27      41.97        
  4 Thorington, Taylor L      13 CAM                    41.41      42.37        
  5 Kelly, Sami               13 HAMC                   44.64      43.58        
  6 McClelland, Jessi R       13 HAMC                   48.22      45.97        
 
Event 54  Boys 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gehrdes, Jack             14 CAM                    42.35      38.21        
  2 Fulmer, Bret M            14 CAM                    40.48      38.39        
  3 Aldag, Franklin           14 HAMC                   44.59      41.07        
  4 Meagher, Kaegan J         14 CAM                    43.59      41.26        
  5 Brown, Chris              13 HAMC                   43.53      42.68        
  6 Taheri, Mauhaun J         14 HAMC                   15.10      59.72        
 
Event 55  Girls 15-17 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Clark, Amanda             15 HAMC                   34.72      36.84        
  2 Lewis, Erica              15 CAM                    39.62      41.03        
  3 Rivette, Maria            16 CAM                  1:23.12      43.80        
  4 Zimmerman, Ansley         16 CAM                       NT     J44.97        
  5 Damian, Lexi              15 HAMC                   42.77     J44.93        
 
Event 56  Boys 15-17 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zimmerman, Fritz R        17 CAM                    29.62      31.34        
  2 Butler, David             15 CAM                    36.69      33.04        
  3 Gehrdes, Chuck            16 CAM                    35.38      33.82        
  4 Hawkins, Jack R           15 HAMC                   37.08      38.02        
  5 McClelland, Graham S      15 HAMC                   46.67      42.72        
 -- Damian, Luke              16 HAMC                   39.39         DQ        
 
Event 57  Mixed 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 HAMPTON COVE HURRICANES  'A'                      1:27.16    1:31.50        
     1) Neicamp, Allie G W7             2) Neville, Will M6               
     3) Houser, Michaela W7             4) Harrison, Caleb M7             
 -- HAMPTON COVE HURRICANES  'B'                           NT   X1:44.71        
     1) DeOrio, Madison L W7            2) Neill, Jay M7                  
     3) Summers, Caroline W8            4) Neill, Zach M8                 
 -- HAMPTON COVE HURRICANES  'C'                           NT   X2:03.18        
     1) Jaeger, Sarah W8                2) Neill, Ben M7                  
     3) Burnside, Olivia W7             4) Chapman, Reece S M6            
 -- CAMELOT  'C'                                      2:53.51   X2:47.14        
     1) Hurley, Dylan M7                2) Roberts, Sophia W7             
     3) Jones, Sadie K W8               4) Nielsen, Wyatt M7              
 -- CAMELOT  'B'                                      2:26.51   X3:35.69        
     1) Treen, Lake M6                  2) Swann, Emma Grace W7           
     3) Bosse, Natalie W8               4) Lemke, Wilson R M4             
 -- CAMELOT  'A'                                      1:51.57         DQ        
     1) Baron, Campbell M7              2) Lemke, AnnaBeth E W8           
     3) Reeves, Kate W7                 4) Lewis, Jes M8                  
 
Event 59  Mixed 9-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 CAMELOT  'A'                                      2:48.18    2:45.27        
     1) Sherman, Casey A M10            2) Askew, Amber W9                
     3) Dean, Jill A W9                 4) Thorington, Jake M M10         
  2 HAMPTON COVE HURRICANES  'A'                      2:33.15    2:50.12        
     1) Harrison, Kimberly W10          2) Neill, West M10                
     3) Kelly, Sarah W9                 4) Houser, Joey M9                
 -- HAMPTON COVE HURRICANES  'B'                           NT   X3:16.37        
     1) Lee, Maggie E W9                2) McClelland, Garrett J M9       
     3) Smith, Dora W10                 4) Aldag, Thomas M10              
 -- CAMELOT  'B'                                      3:23.38   X3:17.49        
     1) Earhart, Noah M9                2) Stinson, Catherine A W9        
     3) Jones, Morgan E W10             4) VanAllen, Hudson J M10         
 -- HAMPTON COVE HURRICANES  'C'                           NT   X3:20.47        
     1) Anthony, Morgan W9              2) Watson, Carter M9              
     3) Shelton, Lauren W9              4) Wright, Christopher T M10      
 
Event 61  Mixed 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 HAMPTON COVE HURRICANES  'A'                      2:23.48    2:18.37        
     1) Applebaum, Katie W11            2) Crawford, Will M12             
     3) Erickson, Sami R W12            4) Harrison, Nathan M11           
  2 CAMELOT  'A'                                      2:24.25    2:26.43        
     1) Hughes, James M12               2) Swann, Katlyn W12              
     3) Honeycutt, Mary W11             4) Wheeless, Collin M M12         
 -- HAMPTON COVE HURRICANES  'B'                           NT   X2:33.15        
     1) Wright, Meghan P W11            2) Tichow, Michael A M12          
     3) Bray, Christina W12             4) Neill, Blake M11               
 -- HAMPTON COVE HURRICANES  'C'                           NT   X2:46.47        
     1) Parris, Sydney W11              2) Wang, Rong M12                 
     3) Damian, Sasha W11               4) Kelly, Sean M11                
 -- CAMELOT  'B'                                      2:41.27   X2:53.54        
     1) Nielsen, Garrett B M11          2) Meeks, Ashleigh W11            
     3) Hurley, Katelyn M W11           4) Link, Ethan M M12              
 
Event 63  Mixed 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 CAMELOT  'A'                                      1:54.78    1:56.35        
     1) Neese, Kyle T M14               2) Thorington, Taylor L W13       
     3) Woody, Madeline M W14           4) Fulmer, Bret M M14             
  2 HAMPTON COVE HURRICANES  'A'                      1:56.59    2:04.77        
     1) Combs, Savannah D W13           2) Aldag, Franklin M14            
     3) Rhonemus, Emma M W13            4) Brown, Chris M13               
 -- CAMELOT  'B'                                      2:03.95   X2:03.53        
     1) Gehrdes, Jack M14               2) Woody, Mae E W13               
     3) Griffin, Emily M W14            4) Meagher, Kaegan J M14          
 -- HAMPTON COVE HURRICANES  'B'                           NT   X2:17.53        
     1) Kelly, Sami W13                 2) Dombrowsky, Christopher M13    
     3) Skelton, Kyndall P W13          4) Shelton, Nathan M13            
 -- CAMELOT  'C'                                      2:16.05   X2:26.63        
     1) Hurley, Scott A M13             2) Swann, Anna K W14              
     3) Badar, Victoria E W13           4) Gehrdes, Mark M14              
 
Event 65  Mixed 15-17 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 HAMPTON COVE HURRICANES  'A'                      1:55.15    1:47.01        
     1) Maurel, Elise O W15             2) Damian, Luke M16               
     3) Clark, Amanda W15               4) Dombrowsky, Nic M16            
  2 CAMELOT  'A'                                      1:51.27    1:49.63        
     1) Gehrdes, Chuck M16              2) Freeman, Clara W15             
     3) Lewis, Erica W15                4) Zimmerman, Fritz R M17         
 -- CAMELOT  'B'                                      1:58.08   X2:05.19        
     1) Prasher, Karl M16               2) Mills, Grace E W16             
     3) Stone, Jordan L W17             4) Butler, David M15              
 
Event 67  Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Neicamp, Allie G           7 HAMC                   30.71      25.97        
  2 Reeves, Kate               7 CAM                    27.55      26.12        
  3 Schappell, Anya R          8 HAMC                   36.69      27.28        
  4 Lemke, AnnaBeth E          8 CAM                    31.52      31.46        
  5 Jones, Sadie K             8 CAM                    33.93      35.58        
  6 Jaeger, Sarah              8 HAMC                   44.88      35.75        
 
Event 68  Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lewis, Jes                 8 CAM                    32.67      25.07        
  2 Neville, Will              6 HAMC                      NT      27.72        
  3 Harrison, Caleb            7 HAMC                   31.15      27.89        
  4 Hale, Ethan                8 HAMC                   37.63      40.01        
  5 Treen, Lake                6 CAM                       NT      47.23        
 -- Hurley, Dylan              7 CAM                       NT        SCR        
 -- Chapman, Reece S           6 HAMC                   51.01        SCR        
 
Event 69  Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Harrison, Kimberly        10 HAMC                   46.77      40.40        
  2 Askew, Amber               9 CAM                    52.78      47.13        
  3 Lee, Maggie E              9 HAMC                 1:05.45      56.60        
  4 Stinson, Catherine A       9 CAM                  1:19.47    1:06.73        
 -- Barten, Cora M            10 HAMC                   58.25         DQ        
 
Event 70  Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Neill, West               10 HAMC                   56.13      50.52        
  2 Thorington, Jake M        10 CAM                    57.33      51.52        
  3 Houser, Joey               9 HAMC                   55.83      52.34        
  4 Sherman, Casey A          10 CAM                  1:03.89      56.95        
  5 Morton, John Patrick       9 HAMC                 1:14.41      57.31        
  6 Earhart, Noah              9 CAM                  1:10.52    1:06.33        
 
Event 71  Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Erickson, Sami R          12 HAMC                   44.69      43.90        
  2 Reeves, Abby E            11 CAM                    51.77      47.33        
  3 Wright, Meghan P          11 HAMC                   54.31      54.18        
  4 Parris, Sydney            11 HAMC                 1:03.00      55.07        
  5 Honeycutt, Mary           11 CAM                    58.62    1:00.63        
  6 Hurley, Katelyn M         11 CAM                  1:09.26    1:05.45        
 
Event 72  Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Harrison, Nathan          11 HAMC                   42.09      40.12        
  2 Neill, Blake              11 HAMC                   42.74      42.17        
  3 Link, Ethan M             12 CAM                    48.86      44.48        
  4 Tichow, Michael A         12 HAMC                   49.75      45.84        
  5 Nielsen, Garrett B        11 CAM                  1:04.97      59.76        
 -- Hughes, James             12 CAM                    54.82         DQ        
 
Event 73  Girls 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Griffin, Emily M          14 CAM                    35.97      34.61        
  2 Combs, Savannah D         13 HAMC                   37.41      37.18        
  3 Thorington, Taylor L      13 CAM                    39.85      40.14        
  4 Brown, Catie              13 HAMC                      NT      40.92        
  5 Skelton, Kyndall P        13 HAMC                   41.47     J42.03        
  6 Hughes, SyAnn             14 CAM                    45.45     J41.99        
 -- Corbett, Audrey J         14 HAMC                   39.87        SCR        
 
Event 74  Boys 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gehrdes, Jack             14 CAM                    38.86      36.27        
  2 Gehrdes, Mark             14 CAM                       NT      38.17        
  3 Brown, Chris              13 HAMC                   40.36      38.84        
  4 Shelton, Nathan           13 HAMC                   54.23      39.86        
 -- Neese, Kyle T             14 CAM                    36.51        SCR        
 -- Hurley, Scott A           13 CAM                    43.04        SCR        
 -- Dombrowsky, Christopher   13 HAMC                   45.16        SCR        
 
Event 75  Girls 15-17 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Freeman, Clara            15 CAM                    36.99      33.10        
  2 Stone, Jordan L           17 CAM                    38.34      38.55        
  3 Mills, Grace E            16 CAM                    40.28      40.37        
 -- Maurel, Elise O           15 HAMC                   29.20         DQ        
 
Event 76  Boys 15-17 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dombrowsky, Nic           16 HAMC                   27.32      29.26        
  2 Prasher, Karl             16 CAM                    35.94      33.13        
  3 Hawkins, Jack R           15 HAMC                   40.32      37.56        
  4 Ferguson, Connor E        15 HAMC                   50.54      42.69        
 -- Butler, David             15 CAM                    33.80        SCR        
 -- Gehrdes, Nicholas         15 CAM                    51.14        SCR        
 
Event 77  Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jarres, GiGi               8 HAMC                   34.47      26.08        
  2 Reeves, Kate               7 CAM                    35.25      30.03        
  3 Burnside, Olivia           7 HAMC                   38.44      30.19        
  4 Neicamp, Allie G           7 HAMC                   33.75      31.92        
  5 Jones, Sadie K             8 CAM                    40.26      36.13        
  6 Roberts, Sophia            7 CAM                       NT      48.71        
 
Event 78  Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Harrison, Caleb            7 HAMC                   27.97      23.87        
  2 Nixon, Aiden C             7 HAMC                   31.69      28.95        
  3 Neill, Jay                 7 HAMC                   32.41      35.29        
 -- Baron, Campbell            7 CAM                       NT         DQ        
 -- Hurley, Dylan              7 CAM                       NT        SCR        
 
Event 79  Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dean, Jill A               9 CAM                    39.53      43.53        
  2 Harrison, Kimberly        10 HAMC                   51.27      43.84        
  3 Parris, Kelli             10 HAMC                 1:04.61    1:22.62        
 -- Barten, Cora M            10 HAMC                   53.64         DQ        
 -- Jones, Morgan E           10 CAM                    59.63         DQ        
 -- Stinson, Catherine A       9 CAM                  1:26.17        SCR        
 
Event 80  Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 VanAllen, Hudson J        10 CAM                  1:11.95      55.72        
  2 Houser, Joey               9 HAMC                 1:00.31    1:01.15        
  3 McClelland, Garrett J      9 HAMC                   57.09    1:02.27        
  4 Watson, Carter             9 HAMC                 1:00.84    1:06.63        
  5 McDonald, Tyler            9 CAM                  1:26.71    1:12.69        
  6 Swann, Eli                 9 CAM                  1:41.70    1:28.04        
 
Event 81  Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Applebaum, Katie          11 HAMC                   36.64      39.52        
  2 Erickson, Sami R          12 HAMC                   41.83      45.23        
  3 Bray, Christina           12 HAMC                   50.30      50.72        
  4 Swann, Katlyn             12 CAM                    49.49      51.59        
  5 Meeks, Ashleigh           11 CAM                  1:11.38    1:00.31        
  6 Hurley, Katelyn M         11 CAM                  1:11.32    1:10.87        
 
Event 82  Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wheeless, Collin M        12 CAM                    44.32      38.97        
  2 Harrison, Nathan          11 HAMC                   43.11      43.03        
  3 Crawford, Will            12 HAMC                   43.31     J45.97        
  4 Link, Ethan M             12 CAM                    53.75     J44.01        
  5 Neill, Blake              11 HAMC                   48.73      49.66        
  6 Nielsen, Garrett B        11 CAM                  1:02.05      51.83        
 
Event 83  Girls 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Woody, Madeline M         14 CAM                    32.27      31.87        
  2 Brown, Catie              13 HAMC                   34.56      37.83        
  3 Combs, Savannah D         13 HAMC                   40.19      38.81        
  4 Skelton, Kyndall P        13 HAMC                   38.81      39.09        
  5 Badar, Victoria E         13 CAM                    43.77      40.72        
  5 Hughes, SyAnn             14 CAM                    39.37      40.72        
 
Event 84  Boys 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fulmer, Bret M            14 CAM                    33.88      32.75        
  2 Meagher, Kaegan J         14 CAM                    37.64      33.44        
  3 Brown, Chris              13 HAMC                   35.95      36.12        
  4 Dombrowsky, Christopher   13 HAMC                   43.03      42.63        
  5 Aldag, Franklin           14 HAMC                   44.87      48.47        
 -- Hurley, Scott A           13 CAM                    40.96        SCR        
 
Event 85  Girls 15-17 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Maurel, Elise O           15 HAMC                   29.60      30.38        
  2 Clark, Amanda             15 HAMC                   29.78      31.71        
  3 Freeman, Clara            15 CAM                    35.19      33.93        
  4 Lewis, Erica              15 CAM                    37.38      37.09        
  5 Stone, Jordan L           17 CAM                    36.46      37.10        
  6 Damian, Lexi              15 HAMC                   38.77      39.57        
 
Event 86  Boys 15-17 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zimmerman, Fritz R        17 CAM                    26.16      26.87        
  2 Dombrowsky, Nic           16 HAMC                   28.40      29.06        
  3 Prasher, Karl             16 CAM                    33.05      29.19        
  4 Gehrdes, Chuck            16 CAM                    33.93      30.55        
  5 Couch, Seth               15 HAMC                   33.96      32.65        
  6 Damian, Luke              16 HAMC                   32.89      36.80        
 
Event 87  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 HAMPTON COVE HURRICANES  'A'                      1:30.70    1:43.83        
     1) Neicamp, Allie G 7              2) Cazier, Alexandra 8            
     3) Jarres, GiGi 8                  4) Houser, Michaela 7             
  2 CAMELOT  'A'                                      1:42.01    1:53.30        
     1) Lemke, AnnaBeth E 8             2) Swann, Emma Grace 7            
     3) Bosse, Natalie 8                4) Reeves, Kate 7                 
 -- HAMPTON COVE HURRICANES  'B'                           NT   X1:48.24        
     1) Jaeger, Sarah 8                 2) Burnside, Olivia 7             
     3) Summers, Caroline 8             4) DeOrio, Madison L 7            
 -- CAMELOT  'B'                                      2:18.41   X1:52.33        
     1) Roberts, Sophia 7               2) Trapp, Emma 6                  
     3) Earhart, Mary Grace 7           4) Jones, Sadie K 8               
 -- HAMPTON COVE HURRICANES  'C'                           NT   X2:13.97        
     1) McGee, Annalyse V 6             2) Brinkmeier, Grayson 8          
     3) Schappell, Olivia M 6           4) Claflin, Emma H 8              
 
Event 88  Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 HAMPTON COVE HURRICANES  'A'                      1:41.60    1:38.39        
     1) Neville, Will 6                 2) Neill, Jay 7                   
     3) Neill, Zach 8                   4) Harrison, Caleb 7              
  2 CAMELOT  'A'                                      2:43.14    2:35.81        
     1) Baron, Campbell 7               2) Nielsen, Wyatt 7               
     3) Hurley, Dylan 7                 4) Lewis, Jes 8                   
 -- HAMPTON COVE HURRICANES  'B'                           NT   X2:11.19        
     1) Chapman, Reece S 6              2) Nixon, Aiden C 7               
     3) Neill, Ben 7                    4) DeOrio, Tyler 5                
 -- HAMPTON COVE HURRICANES  'C'                           NT   X2:31.19        
     1) Mcclelland, Evan P 7            2) Vergara, Cruz J 5              
     3) Hall, Grayson 7                 4) Hale, Ethan 8                  
 
Event 89  Girls 9-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 HAMPTON COVE HURRICANES  'A'                      3:01.75    2:51.68        
     1) Barten, Cora M 10               2) Lee, Maggie E 9                
     3) Kelly, Sarah 9                  4) Harrison, Kimberly 10          
  2 CAMELOT  'A'                                      2:57.37    3:03.77        
     1) Askew, Amber 9                  2) Stinson, Catherine A 9         
     3) Jones, Morgan E 10              4) Dean, Jill A 9                 
 -- HAMPTON COVE HURRICANES  'B'                           NT   X3:38.19        
     1) Shelton, Lauren 9               2) Crawford, Chandler 9           
     3) Parris, Kelli 10                4) Smith, Dora 10                 
 -- HAMPTON COVE HURRICANES  'C'                           NT   X3:59.75        
     1) Shiner, Katheryn E 9            2) Rhonemus, Ellee 9              
     3) Foreman, Stella C 9             4) Brix, William Brix 9           
 
Event 90  Boys 9-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 HAMPTON COVE HURRICANES  'A'                      2:56.22    2:56.30        
     1) Houser, Joey 9                  2) Wright, Christopher T 10       
     3) McClelland, Garrett J 9         4) Neill, West 10                 
  2 CAMELOT  'A'                                      3:14.19    3:19.29        
     1) Sherman, Casey A 10             2) Earhart, Noah 9                
     3) VanAllen, Hudson J 10           4) Thorington, Jake M 10          
 -- HAMPTON COVE HURRICANES  'B'                           NT   X3:28.03        
     1) Aldag, Thomas 10                2) Watson, Carter 9               
     3) Gibson, Tynan 9                 4) Morton, John Patrick 9         
 
Event 91  Girls 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 HAMPTON COVE HURRICANES  'A'                      2:27.37    2:36.83        
     1) Erickson, Sami R 12             2) Bray, Christina 12             
     3) Wright, Meghan P 11             4) Applebaum, Katie 11            
  2 CAMELOT  'A'                                      2:39.74    2:56.47        
     1) Hurley, Katelyn M 11            2) Honeycutt, Mary 11             
     3) Meeks, Ashleigh 11              4) Swann, Katlyn 12               
 
Event 92  Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 HAMPTON COVE HURRICANES  'A'                      2:34.63    2:24.72        
     1) Crawford, Will 12               2) Tichow, Michael A 12           
     3) Neill, Blake 11                 4) Harrison, Nathan 11            
  2 CAMELOT  'A'                                      2:35.08    2:34.96        
     1) Hughes, James 12                2) Nielsen, Garrett B 11          
     3) Link, Ethan M 12                4) Wheeless, Collin M 12          
 
Event 93  Girls 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 CAMELOT  'A'                                      1:59.52    2:01.39        
     1) Thorington, Taylor L 13         2) Woody, Mae E 13                
     3) Griffin, Emily M 14             4) Woody, Madeline M 14           
  2 HAMPTON COVE HURRICANES  'A'                      2:10.30    2:20.96        
     1) Kelly, Sami 13                  2) Rhonemus, Emma M 13            
     3) Brown, Catie 13                 4) Skelton, Kyndall P 13          
 -- CAMELOT  'B'                                      2:21.97   X2:21.21        
     1) Swann, Anna K 14                2) Cote, Wanda L 14               
     3) Hughes, SyAnn 14                4) Badar, Victoria E 13           
 -- HAMPTON COVE HURRICANES  'B'                           NT   X2:28.54        
     1) Trobaugh, Marissa 14            2) Corbett, Audrey J 14           
     3) McClelland, Jessi R 13          4) Estes, Rachel 14               
 
Event 94  Boys 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 CAMELOT  'A'                                      1:59.21    1:59.28        
     1) Neese, Kyle T 14                2) Gehrdes, Jack 14               
     3) Meagher, Kaegan J 14            4) Fulmer, Bret M 14              
  2 HAMPTON COVE HURRICANES  'A'                      1:56.53    2:17.90        
     1) Aldag, Franklin 14              2) Shelton, Nathan 13             
     3) Dombrowsky, Christopher 13      4) Brown, Chris 13                
 -- CAMELOT  'B'                                      2:25.32        SCR        
     1) Hurley, Scott A 13              2) Meeks, Austin 13               
     3) Hollihan, David E 14            4) Gehrdes, Mark 14               
 
Event 95  Girls 15-17 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 HAMPTON COVE HURRICANES  'A'                           NT    2:03.71        
     1) Damian, Lexi 15                 2) Clark, Amanda 15               
     3) Combs, Savannah D 13            4) Maurel, Elise O 15             
  2 CAMELOT  'A'                                      2:06.28    2:10.57        
     1) Stone, Jordan L 17              2) Mills, Grace E 16              
     3) Lewis, Erica 15                 4) Freeman, Clara 15              
 
Event 96  Boys 15-17 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 CAMELOT  'A'                                      1:43.07    1:49.49        
     1) Gehrdes, Chuck 16               2) Prasher, Karl 16               
     3) Butler, David 15                4) Zimmerman, Fritz R 17          
  2 HAMPTON COVE HURRICANES  'A'                      2:07.98    1:53.01        
     1) Damian, Luke 16                 2) Hawkins, Jack R 15             
     3) Couch, Seth 15                  4) Dombrowsky, Nic 16             

 

 
 

Web Design by:
MerchantWorks, Inc.


Copyright 2004-2017 - Rocket City Swim League, PO Box 10052, Huntsville, AL 35801
info@swimrcsl.org