Home
2016 Meets
2015 Meets
Archive & Records
Forms & Documents
Officiating
Member Pools
Board & Minutes
About RCSL

Meet Results / Record Listing

(Meters Time = Yards Time x 1.11 ----- Yards Time = Meters Time / 1.11)



Licensed to Monte Sano Makos       HY-TEK's MEET MANAGER 3.0 6/24/2012 11:48 AM
                       2012 MNSO-BLOS-Meters - 6/20/2012                       
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 8 & Under 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Blossomwood Swim Team  'A'                                  1:41.81  
     1) Yates, Madelyn 7                2) Colley, Caroline 8             
     3) Krichev, Julia 8                4) Paparella, Meg 8               
  2 Monte Sano  'A'                                             1:44.20  
     1) Agee, Abigail 8                 2) Howie, Maggie 8                
     3) Mathis, Ally 8                  4) Smith, Sophie 8                
 -- Monte Sano  'C'                                            X2:09.60  
     1) McMillen, Callie 8              2) Keener, Clara 7                
     3) Perry, Olivia 8                 4) Sheppard, Peyton 7             
 -- Monte Sano  'B'                                            X2:15.15  
     1) Mathews, Corrina 8              2) Garmon, Mandy 7                
     3) Stephens, Stella E 7            4) Craig, Alexis 8                
 -- Blossomwood Swim Team  'C'                                 X2:43.29  
     1) Stuart, Betsy 7                 2) Murray, Dollie Meredith 8      
     3) Watson, McKenna 7               4) Rawls, Ava 6                   
 -- Blossomwood Swim Team  'B'                                 X2:46.93  
     1) Anglin, Sadie 8                 2) Collins, Ella 8                
     3) Hensley, Holland 8              4) Leech, Lakelee 7               
 
Event 2  Boys 8 & Under 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                             2:05.81  
     1) Finley, Tate 7                  2) Bankowski, Clate 8             
     3) Tucker, Gregory 8               4) Huskey, Alec 6                 
  2 Blossomwood Swim Team  'A'                                  2:16.91  
     1) Caldwell, Cade 8                2) Hyatt, Mike 8                  
     3) Penfield, Thomas Henry 8        4) Samples, Luke 7                
 -- Blossomwood Swim Team  'B'                                 X2:42.77  
     1) Hudson, Alton 8                 2) Morrow, Max 8                  
     3) Stuart, Benjamin 7              4) Comer, John Franklin 7         
 -- Blossomwood Swim Team  'C'                                 X3:08.93  
     1) Sanders, Jack 7                 2) Matheny, Bennett 7             
     3) Thompson, Charles 6             4) Rainey, Lawson 7               
 
Event 3  Girls 9-10 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Blossomwood Swim Team  'A'                                  2:51.34  
     1) Cimino, Maddie 10               2) Schloss, Anna 10               
     3) Johnson, Jackie 10              4) Gilbert, Elizabeth 10          
  2 Monte Sano  'A'                                             3:11.64  
     1) Wistner, Abigail N 10           2) Mathews, Rebecca 10            
     3) Rabban, Bella 10                4) Goshen, Therese 10             
 -- Monte Sano  'B'                                            X3:55.44  
     1) Graves, Virginia 9              2) Rabban, Sophie 9               
     3) Lawrence, Lucy Wu 9             4) Mathis, Millie 9               
 -- Monte Sano  'C'                                            X4:28.50  
     1) Derington, Julia 10             2) Bazzle, Kate 9                 
     3) Daniel, Kiera 10                4) Wren, Ellie M 9                
 -- Blossomwood Swim Team  'B'                                 X4:29.76  
     1) Banish, Katie 9                 2) Johnson, Madeline 9            
     3) Butler, Emma 10                 4) Cusker, Natalie 10             
 -- Blossomwood Swim Team  'C'                                 X4:33.50  
     1) Rawls, Audrey 9                 2) Seymour, Taylor 10             
     3) Thompson, Lucy 10               4) Suttles, Jane Katherine 9      
 
Event 4  Boys 9-10 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                             3:16.07  
     1) Stephens, Henry T 10            2) Wilmoth, Caleb 10              
     3) Stephens, William 10            4) Jiminez, Connor 9              
  2 Blossomwood Swim Team  'A'                                  3:41.66  
     1) Thurman, Reed 10                2) Brambach, Will 9               
     3) Cagle, Stephen 10               4) Leech, Remington 10            
 -- Monte Sano  'B'                                            X3:41.14  
     1) Sheppard, Evan 9                2) Sheppard, Sam 10               
     3) Craig, Kieran 9                 4) Perry, Quillan 9               
 -- Monte Sano  'C'                                            X3:55.07  
     1) Boyd, Jacob 9                   2) Moore, Alex 9                  
     3) Moore, Will 9                   4) Barnes, Matthew 10             
 -- Blossomwood Swim Team  'B'                                 X4:12.28  
     1) Sullins, Charlie 9              2) Blankenship, Nate 10           
     3) Batson, Cole 10                 4) Harbarger, David 9             
 
Event 5  Girls 11-12 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                             3:23.75  
     1) Horton, Maggie 11               2) Fuller, Rachel 12              
     3) Scoggins, Sydney 11             4) Tucker, Abby 11                
 -- Blossomwood Swim Team  'A'                                       DQ  
     1) Gilbert, Mary 11                2) Janssen, Kelli 11              
     3) Cagle, Savannah 11              4) Sisson, Claire 11              
 
Event 6  Boys 11-12 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                             2:47.31  
     1) Klemm, Riley 11                 2) Bazzle, Jon-Michael 11         
     3) Jackson, Gabe 11                4) Rabban, Isaac 12               
  2 Blossomwood Swim Team  'A'                                  2:48.81  
     1) Swing, Joe 11                   2) Darden, Will 12                
     3) Harbarger, Sam 12               4) Calvert, Ethan 12              
 
Event 7  Girls 13-14 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                             2:36.19  
     1) Scott, Zoe 13                   2) Bowlin, Brooke 14              
     3) Lacey, Emma 13                  4) Hastings, Anna Grace 14        
  2 Blossomwood Swim Team  'A'                                  2:41.50  
     1) Cimino, Sarah Margaret 13       2) Janssen, Alexa 14              
     3) Roberts, Riley 13               4) Taylor, Mady 13                
 
Event 8  Boys 13-14 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                             2:27.62  
     1) Michael, John 14                2) Graves, Macon 14               
     3) Klemm, Chandler 14              4) Daniel, Linden 13              
  2 Blossomwood Swim Team  'A'                                  2:30.94  
     1) Kretzschmar, Will 13            2) Batson, Andrew 14              
     3) Medawar, Nicholas 14            4) Thurman, Blake 13              
 
Event 9  Girls 15-17 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                             2:27.12  
     1) Mokry, Darby 17                 2) McCool, Kyra 15                
     3) Parsons, Devon J 17             4) Tiller, Faith E 15             
  2 Blossomwood Swim Team  'A'                                  2:31.12  
     1) Moore, Sarah Gwin 16            2) Spearman, Carolanne 15         
     3) Smith, Megan 15                 4) Sherman, Brooke 16             
 -- Monte Sano  'B'                                            X2:49.38  
     1) Derington, Sara 15              2) Fair, Sara Kate 15             
     3) Castellow, Mallory 16           4) Wistner, Albany 15             
 
Event 10  Boys 15-17 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                             2:13.37  
     1) Graves, Jackson 16              2) Craig, Brian 16                
     3) Stephens, Ciaran 15             4) Clark, Dylan 15                
  2 Blossomwood Swim Team  'A'                                  2:16.28  
     1) Smith, Karter 17                2) Hamm, Andy 16                  
     3) Roberts, Christopher 16         4) Cimino, Addison 17             
 
Event 11  Girls 6 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Rawls, Ava                 6 Blossomwood                      26.97  
  2 Krichev, Audrey            6 Blossomwood                      27.70  
  3 Williams, Ava              6 Blossomwood                      31.76  
  4 St. John, Sophia C         6 Makos                            32.99  
  5 Miller, Georgie            6 Makos                            34.06  
  6 Evans, Alexandra           6 Makos                            37.26  
 
Event 13  Girls 6 & Under 25 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Suttles, Ella              6 Blossomwood                     X30.43  
 -- Heritage, Preston          6 Blossomwood                     X35.07  
 -- Mullins, Anna Crawford     6 Blossomwood                     X36.69  
 -- Boyd, Zoe                  6 Makos                           X37.10  
 -- Heritage, Greer            6 Blossomwood                     X37.69  
 -- Henrich, Nancy Kate        6 Blossomwood                     X38.41  
 -- Layne, Shelby              6 Blossomwood                     X39.75  
 -- Mathews, Tessa             4 Makos                           X42.69  
 -- Butkis, Stella             6 Blossomwood                     X43.41  
 -- Cobb, Sarah                6 Blossomwood                     X43.91  
 -- Wilmoth, Marcela           6 Makos                           X45.53  
 -- Livingston, Emily Grace    6 Blossomwood                     X46.12  
 -- Gilliam, Riley             6 Blossomwood                     X46.62  
 -- Brinkley, Wini             6 Blossomwood                     X47.25  
 -- Roche, Elise               6 Makos                           X48.16  
 -- Sanders, Sarah Collins     4 Blossomwood                     X52.06  
 -- Krichev, Sophie            4 Blossomwood                     X53.07  
 -- Watson, May                6 Blossomwood                     X53.50  
 -- Worthy, Emily M            6 Makos                           X57.80  
 -- Jones, Emma Towner         5 Blossomwood                   X1:05.75  
 -- Fierro, Brooke             6 Blossomwood                   X1:06.13  
 
Event 14  Boys 6 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mathews, Elliot            6 Makos                            27.89  
  2 Hensley, Huck              6 Blossomwood                      29.09  
  3 Huskey, Alec               6 Makos                           J30.33  
  4 Patterson, Jay             6 Makos                           J30.15  
  5 Ward, Gates                6 Blossomwood                      31.41  
  6 Johnston, Matthew          6 Blossomwood                      32.74  
 
Event 16  Boys 6 & Under 25 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Wren, Emerson              6 Makos                           X35.03  
 -- Spearman, Bryson           6 Blossomwood                     X38.75  
 -- Davis, Sam                 6 Blossomwood                     X40.34  
 -- Keener, William            5 Makos                           X40.72  
 -- Duncan, Graham             6 Blossomwood                     X41.39  
 -- Thompson, Charles          6 Blossomwood                     X41.44  
 -- Waites, Will               4 Blossomwood                     X54.61  
 -- Ocampo, Nicholas           5 Blossomwood                   X1:02.93  
 -- Otto, Owen W               5 Makos                         X1:09.65  
 -- Wilks, Jax                 6 Blossomwood                   X1:17.50  
 -- Garrison, Luke             6 Makos                         X1:35.44  
 -- Baumgartner, Max T         4 Makos                         X3:07.19  
 
Event 17  Girls 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Krichev, Julia             8 Blossomwood                      19.54  
  2 Paparella, Meg             8 Blossomwood                      20.05  
  3 Yates, Madelyn             7 Blossomwood                      20.08  
  4 Smith, Sophie              8 Makos                            20.60  
  5 Perry, Olivia              8 Makos                            20.75  
  6 Agee, Abigail              8 Makos                            21.73  
 
Event 19  Girls 8 & Under 25 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- McMillen, Callie           8 Makos                           X26.73  
 -- Stephens, Stella E         7 Makos                           X27.57  
 -- Keener, Clara              7 Makos                           X29.00  
 -- Anglin, Sadie              8 Blossomwood                     X30.52  
 -- Sheppard, Peyton           7 Makos                           X30.57  
 -- Hensley, Holland           8 Blossomwood                     X31.16  
 -- Stuart, Betsy              7 Blossomwood                     X32.34  
 -- Quadrini, Grace M          7 Makos                           X32.94  
 -- Craig, Alexis              8 Makos                           X39.74  
 -- Leech, Lakelee             7 Blossomwood                     X43.14  
 -- Murray, Dollie Meredith    8 Blossomwood                     X51.90  
 
Event 20  Boys 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Tucker, Gregory            8 Makos                            21.82  
  2 Finley, Tate               7 Makos                            25.10  
  3 Samples, Luke              7 Blossomwood                      30.10  
  4 Penfield, Thomas Henry     8 Blossomwood                      32.33  
  5 Worthy, Will K             7 Makos                            41.91  
 -- Caldwell, Cade             8 Blossomwood                         DQ  
 
Event 22  Boys 8 & Under 25 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- McKinney, Sam              8 Blossomwood                     X27.80  
 -- Condron, Sean J            7 Makos                           X33.40  
 -- Rainey, Lawson             7 Blossomwood                     X35.63  
 -- Roby, Billy                7 Blossomwood                     X36.38  
 -- Matheny, Bennett           7 Blossomwood                     X37.59  
 -- Comer, John Franklin       7 Blossomwood                     X37.76  
 -- Sanders, Jack              7 Blossomwood                     X39.07  
 -- Hudson, Alton              8 Blossomwood                     X43.11  
 -- Lawrence, Jack Wu          7 Makos                           X44.63  
 
Event 23  Girls 9-10 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Schloss, Anna             10 Blossomwood                      34.56  
  2 Cimino, Maddie            10 Blossomwood                      35.92  
  3 Rabban, Bella             10 Makos                            36.24  
  4 Gilbert, Elizabeth        10 Blossomwood                      41.46  
  5 Goshen, Therese           10 Makos                            42.03  
  6 Bazzle, Kate               9 Makos                            49.12  
 
Event 25  Girls 9-10 50 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Cusker, Natalie           10 Blossomwood                     X47.59  
 -- Seymour, Taylor           10 Blossomwood                     X47.60  
 -- Hensley, Evey             10 Blossomwood                     X51.12  
 -- Rabban, Sophie             9 Makos                           X51.26  
 -- Roby, Willa                9 Blossomwood                     X55.87  
 -- Sibold, Lily H            10 Makos                           X58.87  
 -- Miniclier, Jane            9 Blossomwood                     X59.16  
 -- Butler, Emma              10 Blossomwood                   X1:00.02  
 -- Suttles, Jane Katherine    9 Blossomwood                   X1:00.03  
 -- Thompson, Lucy            10 Blossomwood                   X1:07.97  
 -- Creech, Mary Maddox        9 Blossomwood                   X1:08.34  
 -- Damson, Ali               10 Blossomwood                   X1:12.48  
 -- Rawls, Audrey              9 Blossomwood                   X1:14.52  
 -- Moore, Vivian              9 Blossomwood                   X1:14.56  
 -- Rainey, Anna               9 Blossomwood                   X1:24.13  
 -- Banish, Katie              9 Blossomwood                   X1:24.27  
 -- Wren, Ellie M              9 Makos                         X1:42.07  
 
Event 26  Boys 9-10 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Jiminez, Connor            9 Makos                            40.16  
  2 Thurman, Reed             10 Blossomwood                      42.94  
  3 Stephens, William         10 Makos                            43.09  
  4 Leech, Remington          10 Blossomwood                      46.66  
  5 Brambach, Will             9 Blossomwood                      48.10  
  6 Craig, Kieran              9 Makos                            51.48  
 
Event 28  Boys 9-10 50 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Batson, Cole              10 Blossomwood                     X46.03  
 -- Perry, Quillan             9 Makos                           X48.81  
 -- Boyd, Jacob                9 Makos                           X48.86  
 -- Moore, Will                9 Makos                           X50.40  
 -- Barnes, Matthew           10 Makos                           X52.61  
 -- Condron, Jack P           10 Makos                           X53.09  
 -- Miller, Wyatt             10 Makos                           X55.59  
 -- Moore, Alex                9 Makos                           X57.59  
 -- Harbarger, David           9 Blossomwood                     X57.84  
 -- Lang, Kane L               9 Makos                         X1:01.35  
 
Event 29  Girls 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Scoggins, Sydney          11 Makos                            34.49  
  2 Gilbert, Mary             11 Blossomwood                      45.19  
  3 Tucker, Abby              11 Makos                            45.33  
  4 Janssen, Kelli            11 Blossomwood                      45.53  
  5 Horton, Maggie            11 Makos                            47.04  
  6 Sisson, Claire            11 Blossomwood                      47.97  
 
Event 31  Girls 11-12 50 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Creech, Bankston          12 Blossomwood                     X48.24  
 
Event 32  Boys 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Swing, Joe                11 Blossomwood                      34.09  
  2 Jackson, Gabe             11 Makos                            35.52  
  3 Klemm, Riley              11 Makos                            36.32  
  4 Darden, Will              12 Blossomwood                      36.58  
  5 Calvert, Ethan            12 Blossomwood                      37.09  
  6 Huskey, Joshua            11 Makos                            39.81  
 
Event 34  Boys 11-12 50 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Goshen, Joesph C          12 Makos                           X39.46  
 -- Suttles, Bennett          12 Blossomwood                     X40.53  
 -- Younes, Patrick           12 Makos                           X41.54  
 -- Younes, Alexander         12 Makos                           X43.32  
 
Event 35  Girls 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cimino, Sarah Margaret    13 Blossomwood                      29.50  
  2 Lacey, Emma               13 Makos                            33.92  
  3 Hastings, Anna Grace      14 Makos                            34.25  
  4 Roberts, Riley            13 Blossomwood                      35.06  
  5 Bradford, Becca           13 Makos                            42.75  
  6 Taylor, Mady              13 Blossomwood                      43.00  
 
Event 38  Boys 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Graves, Macon             14 Makos                            28.86  
  2 Medawar, Nicholas         14 Blossomwood                      31.79  
  3 Howie, Houston            14 Makos                            32.57  
  4 Michael, John             14 Makos                            32.72  
  5 Batson, Andrew            14 Blossomwood                      33.25  
  6 Kretzschmar, Will         13 Blossomwood                      34.85  
 
Event 40  Boys 13-14 50 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Colley, Will              14 Blossomwood                     X40.50  
 
Event 41  Girls 15-17 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mokry, Darby              17 Makos                            30.09  
  2 Moore, Sarah Gwin         16 Blossomwood                      30.40  
  3 Smith, Megan              15 Blossomwood                      30.66  
  4 Tiller, Faith E           15 Makos                            31.69  
  5 Parsons, Devon J          17 Makos                            31.78  
  6 Sherman, Brooke           16 Blossomwood                      41.10  
 
Event 44  Boys 15-17 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Karter             17 Blossomwood                      26.41  
  2 Graves, Jackson           16 Makos                            28.00  
  3 Stephens, Ciaran          15 Makos                            28.33  
  4 Roberts, Christopher      16 Blossomwood                      29.76  
  5 Wilkinson, Haden          15 Makos                            30.28  
  6 Smith, Tyler              15 Blossomwood                      35.21  
 
Event 47  Girls 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Garmon, Mandy              7 Makos                            28.16  
  2 Paparella, Meg             8 Blossomwood                     J29.81  
  3 Perry, Olivia              8 Makos                           J30.34  
  4 Yates, Madelyn             7 Blossomwood                      29.95  
  5 Colley, Caroline           8 Blossomwood                     J29.57  
  6 Howie, Maggie              8 Makos                            31.83  
 
Event 48  Boys 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Tucker, Gregory            8 Makos                            30.82  
  2 Hyatt, Mike                8 Blossomwood                      37.48  
  3 Bankowski, Clate           8 Makos                            38.67  
  4 Morrow, Max                8 Blossomwood                      39.80  
  5 Stuart, Benjamin           7 Blossomwood                      50.16  
  6 Worthy, Will K             7 Makos                            56.00  
 
Event 49  Girls 9-10 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Schloss, Anna             10 Blossomwood                      46.10  
  2 Cimino, Maddie            10 Blossomwood                      49.42  
  3 Mathews, Rebecca          10 Makos                            55.57  
  4 Daniel, Kiera             10 Makos                            56.37  
  5 Johnson, Madeline          9 Blossomwood                      59.23  
  6 Mathis, Millie             9 Makos                          1:16.09  
 
Event 50  Boys 9-10 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Jiminez, Connor            9 Makos                            51.14  
  2 Wilmoth, Caleb            10 Makos                            53.09  
  3 Sheppard, Sam             10 Makos                            59.07  
  4 Blankenship, Nate         10 Blossomwood                    1:04.32  
  5 Brambach, Will             9 Blossomwood                    1:07.03  
  6 Cagle, Stephen            10 Blossomwood                    1:19.97  
 
Event 51  Girls 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Janssen, Kelli            11 Blossomwood                      47.16  
  2 Fuller, Rachel            12 Makos                            52.82  
  3 Cagle, Savannah           11 Blossomwood                      54.63  
  4 Horton, Maggie            11 Makos                            57.18  
  5 Sisson, Claire            11 Blossomwood                      59.33  
  6 Thornton, Stephanie       11 Makos                          1:02.12  
 
Event 52  Boys 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Darden, Will              12 Blossomwood                      44.78  
  2 Rabban, Isaac             12 Makos                            45.34  
  3 Jackson, Gabe             11 Makos                            49.12  
  4 Bazzle, Jon-Michael       11 Makos                            50.03  
  5 Calvert, Ethan            12 Blossomwood                      54.09  
  6 Smith, Preston            11 Blossomwood                      58.20  
 
Event 53  Girls 13-14 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lacey, Emma               13 Makos                            44.59  
  2 Roberts, Riley            13 Blossomwood                      46.66  
  3 Scott, Zoe                13 Makos                            47.69  
  4 Janssen, Alexa            14 Blossomwood                      48.43  
  5 Horton, Laura             13 Makos                            50.62  
  6 Taylor, Mady              13 Blossomwood                      56.16  
 
Event 54  Boys 13-14 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Graves, Macon             14 Makos                            36.07  
  2 Howie, Houston            14 Makos                            40.01  
  3 Medawar, Nicholas         14 Blossomwood                     J42.59  
  4 Batson, Andrew            14 Blossomwood                     J42.57  
  5 Ready, Quinn E            13 Makos                            48.31  
  6 Burkett, Graham           13 Blossomwood                      55.24  
 
Event 55  Girls 15-17 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mokry, Darby              17 Makos                            39.92  
  2 Moore, Sarah Gwin         16 Blossomwood                      43.37  
  3 Sherman, Brooke           16 Blossomwood                      45.82  
  4 McCool, Kyra              15 Makos                            47.59  
  5 Derington, Sara           15 Makos                            49.84  
 
Event 56  Boys 15-17 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Clark, Dylan              15 Makos                           J38.87  
  2 Hamm, Andy                16 Blossomwood                     J38.64  
  3 Craig, Brian              16 Makos                            39.13  
  4 Roberts, Christopher      16 Blossomwood                      39.41  
  5 Stephens, Ciaran          15 Makos                            39.87  
  6 Harbarger, Jackson        15 Blossomwood                      42.87  
 
Event 57  Mixed 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                             1:52.70  
     1) Garrison, James D M8            2) Finley, Tate M7                
     3) Keener, Clara W7                4) Stephens, Stella E W7          
 -- Monte Sano  'C'                                            X1:59.53  
     1) Mathews, Corrina W8             2) Mathis, Ally W8                
     3) Worthy, Will K M7               4) Huskey, Alec M6                
 -- Monte Sano  'B'                                            X2:01.57  
     1) Garmon, Mandy W7                2) Craig, Alexis W8               
     3) Tucker, Gregory M8              4) Bankowski, Clate M8            
 -- Blossomwood Swim Team  'B'                                 X2:13.99  
     1) Thompson, Charles M6            2) Hensley, Holland W8            
     3) Hyatt, Mike M8                  4) Collins, Ella W8               
 -- Blossomwood Swim Team  'C'                                 X2:42.04  
     1) Hudson, Alton M8                2) Morrow, Max M8                 
     3) Murray, Dollie Meredith W8      4) Stuart, Betsy W7               
 -- Blossomwood Swim Team  'A'                                       DQ  
     1) Stuart, Benjamin M7             2) Samples, Luke M7               
     3) Yates, Madelyn W7               4) Krichev, Julia W8              
 
Event 59  Mixed 9-10 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Blossomwood Swim Team  'A'                                  2:42.75  
     1) Thurman, Reed M10               2) Leech, Remington M10           
     3) Schloss, Anna W10               4) Cimino, Maddie W10             
  2 Monte Sano  'A'                                             2:54.26  
     1) Wistner, Abigail N W10          2) Sheppard, Evan M9              
     3) Craig, Kieran M9                4) Rabban, Bella W10              
 -- Monte Sano  'C'                                            X3:10.40  
     1) Barnes, Matthew M10             2) Wren, Ellie M W9               
     3) Stephens, William M10           4) Bazzle, Kate W9                
 -- Blossomwood Swim Team  'B'                                 X3:19.14  
     1) Batson, Cole M10                2) Blankenship, Nate M10          
     3) Johnson, Madeline W9            4) Cusker, Natalie W10            
 -- Monte Sano  'B'                                            X3:25.83  
     1) Lawrence, Lucy Wu W9            2) Boyd, Jacob M9                 
     3) Daniel, Kiera W10               4) Miller, Wyatt M10              
 -- Blossomwood Swim Team  'C'                                 X3:53.19  
     1) Damson, Ali W10                 2) Harbarger, David M9            
     3) Hensley, Evey W10               4) Sullins, Charlie M9            
 
Event 61  Mixed 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                             2:33.96  
     1) Jackson, Gabe M11               2) Klemm, Riley M11               
     3) Scoggins, Sydney W11            4) Fuller, Rachel W12             
  2 Blossomwood Swim Team  'A'                                  2:45.22  
     1) Janssen, Kelli W11              2) Gilbert, Mary W11              
     3) Darden, Will M12                4) Swing, Joe M11                 
 -- Blossomwood Swim Team  'C'                                 X3:00.78  
     1) Suttles, Bennett M12            2) Sisson, Claire W11             
     3) Hempstead, Maggie W11           4) Harbarger, Sam M12             
 -- Monte Sano  'B'                                            X3:10.47  
     1) Horton, Maggie W11              2) Thornton, Stephanie W11        
     3) Huskey, Joshua M11              4) Bazzle, Jon-Michael M11        
 -- Blossomwood Swim Team  'B'                                 X3:15.51  
     1) Butler, Warren M12              2) Creech, Bankston W12           
     3) Cagle, Savannah W11             4) Smith, Preston M11             
 
Event 63  Mixed 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                             2:12.47  
     1) Hastings, Anna Grace W14        2) Lacey, Emma W13                
     3) Graves, Macon M14               4) Michael, John M14              
  2 Blossomwood Swim Team  'A'                                  2:20.12  
     1) Roberts, Riley W13              2) Medawar, Nicholas M14          
     3) Batson, Andrew M14              4) Cimino, Sarah Margaret W13     
 -- Monte Sano  'C'                                            X2:28.56  
     1) Thornton, Cary Jo W13           2) Bowlin, Brooke W14             
     3) Klemm, Chandler M14             4) Ready, Quinn E M13             
 -- Monte Sano  'B'                                            X2:37.25  
     1) Horton, Laura W13               2) Bradford, Becca W13            
     3) Daniel, Linden M13              4) Howie, Houston M14             
 
Event 65  Mixed 15-17 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Blossomwood Swim Team  'A'                                  1:58.28  
     1) Smith, Megan W15                2) Moore, Sarah Gwin W16          
     3) Roberts, Christopher M16        4) Smith, Karter M17              
  2 Monte Sano  'A'                                             2:00.12  
     1) Mokry, Darby W17                2) Tiller, Faith E W15            
     3) Stephens, Ciaran M15            4) Graves, Jackson M16            
 -- Monte Sano  'B'                                            X2:14.69  
     1) Wistner, Albany W15             2) Derington, Sara W15            
     3) Graham, Tyler M16               4) Wilkinson, Haden M15           
 
Event 67  Girls 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Yates, Madelyn             7 Blossomwood                      24.81  
  2 Smith, Sophie              8 Makos                            26.07  
  3 Agee, Abigail              8 Makos                           J27.65  
  4 Howie, Maggie              8 Makos                           J26.69  
  5 Krichev, Julia             8 Blossomwood                      30.83  
  6 Collins, Ella              8 Blossomwood                      39.67  
 
Event 68  Boys 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Finley, Tate               7 Makos                            29.54  
  2 Caldwell, Cade             8 Blossomwood                      33.66  
  3 McMillen, Ryan             7 Makos                            36.18  
  4 Garrison, James D          8 Makos                            39.47  
  5 Samples, Luke              7 Blossomwood                     J46.42  
  6 Stuart, Benjamin           7 Blossomwood                     J45.72  
 
Event 69  Girls 9-10 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cimino, Maddie            10 Blossomwood                      41.22  
  2 Gilbert, Elizabeth        10 Blossomwood                      51.73  
  3 Johnson, Jackie           10 Blossomwood                      53.24  
  4 Wistner, Abigail N        10 Makos                            53.88  
  5 Graves, Virginia           9 Makos                          1:01.00  
  6 Lawrence, Lucy Wu          9 Makos                          1:01.66  
 
Event 70  Boys 9-10 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Stephens, Henry T         10 Makos                            48.37  
  2 Burbach, Pierson           9 Makos                            49.75  
  3 Wilmoth, Caleb            10 Makos                            53.49  
  4 Thurman, Reed             10 Blossomwood                      55.50  
  5 Blankenship, Nate         10 Blossomwood                    1:04.31  
  6 Leech, Remington          10 Blossomwood                    1:06.58  
 
Event 71  Girls 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Scoggins, Sydney          11 Makos                            47.42  
  2 Gilbert, Mary             11 Blossomwood                      53.43  
  3 Fuller, Rachel            12 Makos                            53.77  
  4 Sisson, Claire            11 Blossomwood                    1:02.17  
  5 Horton, Maggie            11 Makos                          1:06.22  
  6 Cagle, Savannah           11 Blossomwood                    1:07.44  
 
Event 72  Boys 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Swing, Joe                11 Blossomwood                      40.22  
  2 Klemm, Riley              11 Makos                            45.33  
  3 Calvert, Ethan            12 Blossomwood                      46.19  
  4 Harbarger, Sam            12 Blossomwood                      50.41  
  5 Huskey, Joshua            11 Makos                            54.03  
 
Event 73  Girls 13-14 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cimino, Sarah Margaret    13 Blossomwood                      33.65  
  2 Scott, Zoe                13 Makos                            39.83  
  3 Hastings, Anna Grace      14 Makos                            42.43  
  4 Bowlin, Brooke            14 Makos                            44.56  
 
Event 74  Boys 13-14 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kretzschmar, Will         13 Blossomwood                      38.56  
  2 Michael, John             14 Makos                            39.26  
  3 Thurman, Blake            13 Blossomwood                      43.64  
  4 Howie, Houston            14 Makos                            44.28  
  5 Klemm, Chandler           14 Makos                            45.49  
  6 Colley, Will              14 Blossomwood                      52.10  
 
Event 75  Girls 15-17 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Moore, Sarah Gwin         16 Blossomwood                      34.97  
  2 Mokry, Darby              17 Makos                            37.09  
  3 Smith, Megan              15 Blossomwood                      39.08  
  4 Tiller, Faith E           15 Makos                            39.43  
  5 Castellow, Mallory        16 Makos                            41.69  
 
Event 76  Boys 15-17 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Karter             17 Blossomwood                      33.88  
  2 Graves, Jackson           16 Makos                            35.85  
  3 Wilkinson, Haden          15 Makos                            38.60  
  4 Cimino, Addison           17 Blossomwood                      41.45  
  5 Stephens, Ciaran          15 Makos                            45.94  
  6 Batson, Luke              15 Blossomwood                      51.78  
 
Event 77  Girls 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Krichev, Julia             8 Blossomwood                      26.62  
  2 Mathis, Ally               8 Makos                           J28.36  
  3 Perry, Olivia              8 Makos                           J27.94  
  4 Mathews, Corrina           8 Makos                            31.45  
  5 Paparella, Meg             8 Blossomwood                      31.89  
  6 Watson, McKenna            7 Blossomwood                      32.23  
 
Event 78  Boys 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Tucker, Gregory            8 Makos                            29.27  
  2 Samples, Luke              7 Blossomwood                      36.00  
  3 Huskey, Alec               6 Makos                            38.77  
  4 Penfield, Thomas Henry     8 Blossomwood                      40.01  
  5 Stuart, Benjamin           7 Blossomwood                      52.22  
 -- Finley, Tate               7 Makos                               DQ  
 
Event 79  Girls 9-10 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Schloss, Anna             10 Blossomwood                      44.22  
  2 Rabban, Bella             10 Makos                            46.89  
  3 Johnson, Jackie           10 Blossomwood                      48.63  
  4 Gilbert, Elizabeth        10 Blossomwood                      51.61  
  5 Mathews, Rebecca          10 Makos                            53.97  
  6 Wistner, Abigail N        10 Makos                          1:02.13  
 
Event 80  Boys 9-10 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Jiminez, Connor            9 Makos                            49.74  
  2 Stephens, William         10 Makos                            51.03  
  3 Cagle, Stephen            10 Blossomwood                      56.56  
  4 Thurman, Reed             10 Blossomwood                      58.64  
  5 Sullins, Charlie           9 Blossomwood                      59.63  
  6 Wilmoth, Caleb            10 Makos                          1:01.06  
 
Event 81  Girls 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Scoggins, Sydney          11 Makos                            41.83  
  2 Fuller, Rachel            12 Makos                            53.13  
  3 Janssen, Kelli            11 Blossomwood                      56.28  
  4 Tucker, Abby              11 Makos                            57.53  
  5 Gilbert, Mary             11 Blossomwood                    1:03.67  
  6 Hempstead, Maggie         11 Blossomwood                    1:04.39  
 
Event 82  Boys 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Swing, Joe                11 Blossomwood                      38.69  
  2 Jackson, Gabe             11 Makos                            43.81  
  3 Klemm, Riley              11 Makos                            50.84  
  4 Harbarger, Sam            12 Blossomwood                      52.45  
  5 Butler, Warren            12 Blossomwood                      52.93  
  6 Barnes, Sam A             12 Makos                          1:03.81  
 -- Rabban, Isaac             12 Makos                           X48.59  
 
Event 83  Girls 13-14 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cimino, Sarah Margaret    13 Blossomwood                      30.78  
  2 Lacey, Emma               13 Makos                            38.03  
  3 Scott, Zoe                13 Makos                            38.48  
  4 Roberts, Riley            13 Blossomwood                     J41.44  
  5 Swing, Sally              14 Blossomwood                     J41.27  
  6 Thornton, Cary Jo         13 Makos                            45.72  
 
Event 84  Boys 13-14 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Graves, Macon             14 Makos                            33.49  
  2 Medawar, Nicholas         14 Blossomwood                      36.91  
  3 Klemm, Chandler           14 Makos                            38.34  
  4 Kretzschmar, Will         13 Blossomwood                      42.78  
  5 Daniel, Linden            13 Makos                            43.03  
  6 Batson, Andrew            14 Blossomwood                      43.46  
 
Event 85  Girls 15-17 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Parsons, Devon J          17 Makos                            33.94  
  2 Tiller, Faith E           15 Makos                            34.43  
  3 Smith, Megan              15 Blossomwood                      36.16  
  4 McCool, Kyra              15 Makos                            40.62  
 
Event 86  Boys 15-17 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Karter             17 Blossomwood                      29.59  
  2 Graves, Jackson           16 Makos                            31.99  
  3 Stephens, Ciaran          15 Makos                            32.47  
  4 Roberts, Christopher      16 Blossomwood                      34.08  
  5 Harbarger, Jackson        15 Blossomwood                      39.41  
  6 Graham, Tyler             16 Makos                            47.18  
 
Event 87  Girls 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Blossomwood Swim Team  'A'                                  1:29.54  
     1) Yates, Madelyn 7                2) Collins, Ella 8                
     3) Krichev, Julia 8                4) Paparella, Meg 8               
  2 Monte Sano  'A'                                             1:33.77  
     1) Mathis, Ally 8                  2) Howie, Maggie 8                
     3) Perry, Olivia 8                 4) Smith, Sophie 8                
 -- Blossomwood Swim Team  'C'                                 X1:58.36  
     1) Stuart, Betsy 7                 2) Watson, McKenna 7              
     3) Colley, Caroline 8              4) Krichev, Audrey 6              
 -- Monte Sano  'C'                                            X1:58.59  
     1) Mathews, Corrina 8              2) Sheppard, Peyton 7             
     3) Garmon, Mandy 7                 4) Keener, Clara 7                
 -- Monte Sano  'B'                                            X2:09.77  
     1) Agee, Abigail 8                 2) Craig, Alexis 8                
     3) McMillen, Callie 8              4) Stephens, Stella E 7           
 -- Blossomwood Swim Team  'B'                                 X2:43.92  
     1) Anglin, Sadie 8                 2) Hensley, Holland 8             
     3) Leech, Lakelee 7                4) Murray, Dollie Meredith 8      
 
Event 88  Boys 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                             1:59.64  
     1) Finley, Tate 7                  2) Worthy, Will K 7               
     3) Bankowski, Clate 8              4) Tucker, Gregory 8              
  2 Blossomwood Swim Team  'A'                                  2:19.06  
     1) Stuart, Benjamin 7              2) Penfield, Thomas Henry 8       
     3) Caldwell, Cade 8                4) Samples, Luke 7                
 -- Blossomwood Swim Team  'C'                                 X2:31.04  
     1) Thompson, Charles 6             2) Hensley, Huck 6                
     3) Morrow, Max 8                   4) Roby, Billy 7                  
 -- Blossomwood Swim Team  'B'                                 X2:36.40  
     1) Rainey, Lawson 7                2) Hudson, Alton 8                
     3) Hyatt, Mike 8                   4) Matheny, Bennett 7             
 
Event 89  Girls 9-10 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Blossomwood Swim Team  'A'                                  2:42.34  
     1) Johnson, Jackie 10              2) Gilbert, Elizabeth 10          
     3) Cimino, Maddie 10               4) Schloss, Anna 10               
  2 Monte Sano  'A'                                             2:53.65  
     1) Wistner, Abigail N 10           2) Mathews, Rebecca 10            
     3) Goshen, Therese 10              4) Rabban, Bella 10               
 -- Monte Sano  'C'                                            X3:39.31  
     1) Mathis, Millie 9                2) Sibold, Lily H 10              
     3) Rabban, Sophie 9                4) Graves, Virginia 9             
 -- Blossomwood Swim Team  'B'                                 X3:40.43  
     1) Johnson, Madeline 9             2) Roby, Willa 9                  
     3) Seymour, Taylor 10              4) Thompson, Lucy 10              
 -- Monte Sano  'B'                                            X4:17.47  
     1) Wren, Ellie M 9                 2) Derington, Julia 10            
     3) Bazzle, Kate 9                  4) Lawrence, Lucy Wu 9            
 -- Blossomwood Swim Team  'C'                                 X4:18.49  
     1) Hensley, Evey 10                2) Cusker, Natalie 10             
     3) Butler, Emma 10                 4) Banish, Katie 9                
 
Event 90  Boys 9-10 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                             2:57.42  
     1) Stephens, William 10            2) Wilmoth, Caleb 10              
     3) Craig, Kieran 9                 4) Jiminez, Connor 9              
  2 Blossomwood Swim Team  'A'                                  3:01.97  
     1) Thurman, Reed 10                2) Cagle, Stephen 10              
     3) Brambach, Will 9                4) Leech, Remington 10            
 -- Monte Sano  'B'                                            X3:22.04  
     1) Sheppard, Evan 9                2) Stephens, Henry T 10           
     3) Moore, Alex 9                   4) Sheppard, Sam 10               
 -- Blossomwood Swim Team  'B'                                 X3:38.93  
     1) Batson, Cole 10                 2) Blankenship, Nate 10           
     3) Harbarger, David 9              4) Sullins, Charlie 9             
 -- Monte Sano  'C'                                            X3:41.84  
     1) Lang, Kane L 9                  2) Perry, Quillan 9               
     3) Moore, Will 9                   4) Condron, Jack P 10             
 
Event 91  Girls 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                             3:01.67  
     1) Fuller, Rachel 12               2) Tucker, Abby 11                
     3) Thornton, Stephanie 11          4) Scoggins, Sydney 11            
  2 Blossomwood Swim Team  'A'                                  3:15.28  
     1) Gilbert, Mary 11                2) Cagle, Savannah 11             
     3) Sisson, Claire 11               4) Janssen, Kelli 11              
 
Event 92  Boys 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Blossomwood Swim Team  'A'                                  2:29.75  
     1) Harbarger, Sam 12               2) Calvert, Ethan 12              
     3) Darden, Will 12                 4) Swing, Joe 11                  
  2 Monte Sano  'A'                                             2:30.26  
     1) Klemm, Riley 11                 2) Rabban, Isaac 12               
     3) Bazzle, Jon-Michael 11          4) Jackson, Gabe 11               
 
Event 93  Girls 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                             2:19.43  
     1) Hastings, Anna Grace 14         2) Bowlin, Brooke 14              
     3) Scott, Zoe 13                   4) Lacey, Emma 13                 
  2 Blossomwood Swim Team  'A'                                  2:33.69  
     1) Taylor, Mady 13                 2) Swing, Sally 14                
     3) Roberts, Riley 13               4) Cimino, Sarah Margaret 13      
 
Event 94  Boys 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                             2:12.32  
     1) Michael, John 14                2) Klemm, Chandler 14             
     3) Howie, Houston 14               4) Graves, Macon 14               
  2 Blossomwood Swim Team  'A'                                  2:20.56  
     1) Batson, Andrew 14               2) Thurman, Blake 13              
     3) Kretzschmar, Will 13            4) Medawar, Nicholas 14           
 
Event 95  Girls 15-17 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                             2:10.07  
     1) Mokry, Darby 17                 2) McCool, Kyra 15                
     3) Parsons, Devon J 17             4) Tiller, Faith E 15             
  2 Blossomwood Swim Team  'A'                                  2:34.66  
     1) Smith, Megan 15                 2) Spearman, Carolanne 15         
     3) Moore, Sarah Gwin 16            4) Sherman, Brooke 16             
 -- Monte Sano  'B'                                            X2:30.07  
     1) Fair, Sara Kate 15              2) Castellow, Mallory 16          
     3) Derington, Sara 15              4) Wistner, Albany 15             
 
Event 96  Boys 15-17 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                             1:58.59  
     1) Stephens, Ciaran 15             2) Clark, Dylan 15                
     3) Wilkinson, Haden 15             4) Graves, Jackson 16             
  2 Blossomwood Swim Team  'A'                                  2:00.81  
     1) Cimino, Addison 17              2) Hamm, Andy 16                  
     3) Roberts, Christopher 16         4) Smith, Karter 17               
 
                    Combined Team Scores - Through Event 96                    
 
  1. Monte Sano                          327   2. Blossomwood Swim Team               226

 

 
 

Web Design by:
MerchantWorks, Inc.


Copyright 2004-2017 - Rocket City Swim League, PO Box 10052, Huntsville, AL 35801
info@swimrcsl.org