Home
2016 Meets
2015 Meets
Archive & Records
Forms & Documents
Officiating
Member Pools
Board & Minutes
About RCSL

Meet Results / Record Listing

(Meters Time = Yards Time x 1.11 ----- Yards Time = Meters Time / 1.11)



Licensed to Monte Sano Makos        HY-TEK's MEET MANAGER 3.0 7/4/2012 12:06 AM
                      2012 WHBG vs SHER-Yards - 7/3/2012                       
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    SC Yards:   1:13.47        1981 Whitesburg                                 
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 WHITESBURG TIDE  'A'                                        1:58.14  
     1) Butler, Avery 7                 2) Maurer, Sophie 6               
     3) Martin, Julia 7                 4) Zajac, Sophia 6                
  2 SHERWOOD SWIM TEAM  'A'                                     2:06.13  
     1) Clegg, Sammi 8                  2) Clark, Caroline 7              
     3) Rorick, Caitlyn 7               4) White, Kaitlyn 8               
 -- SHERWOOD SWIM TEAM  'B'                                    X2:51.96  
     1) Winfrey, Wesleigh Jane 6        2) Kyemba, Sophia 7               
     3) Johnson, Audrey 7               4) Almond, Selah 6                
 -- WHITESBURG TIDE  'B'                                       X2:55.52  
     1) Skonieczny, Abby 6              2) Faulkner, Mia 6                
     3) Zibas, Julia 6                  4) Zibas, Natalie 5               
 
Event 2  Boys 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    SC Yards:   1:16.31        1982 Whitesburg                                 
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 WHITESBURG TIDE  'A'                                        1:27.93  
     1) Wimberly, Jack 8                2) Rooker, Matthew 8              
     3) Wilson, Walker 8                4) Stinson, Jake 8                
  2 SHERWOOD SWIM TEAM  'A'                                     3:03.33  
     1) Cozelos, Mason 7                2) Beams, Fisher 7                
     3) Sudderth, Thomas 8              4) Riley, Caleb 5                 
 -- WHITESBURG TIDE  'B'                                       X1:59.19  
     1) Skonieczny, Caden 8             2) Harris, Caden 8                
     3) Burney, Jack 7                  4) Mauer, David 8                 
 
Event 3  Girls 9-10 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    SC Yards:   2:17.35        1998 Piedmont                                   
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 WHITESBURG TIDE  'A'                                        3:21.21  
     1) Zibas, Camille 9                2) Ledbetter, Kate 9              
     3) Moffet, Victoria 10             4) Lynam, Sarah 10                
  2 SHERWOOD SWIM TEAM  'A'                                     4:39.19  
     1) Fryer, Hannah 9                 2) Schroeder, Abigail 9           
     3) Sudderth, Ellie 10              4) White, Kaitlyn 8               
 -- WHITESBURG TIDE  'B'                                       X4:14.84  
     1) Askew, Marissa 9                2) Jones, Alison 9                
     3) Lynam, Abby 9                   4) Fox, Corina 10                 
 
Event 4  Boys 9-10 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    SC Yards:   2:15.90        1997 Jones Valley                               
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 WHITESBURG TIDE  'A'                                        2:51.17  
     1) Rooker, Austin 9                2) Maurer, Jack 10                
     3) Burney, Judson 10               4) Wimberly, Carter G 9           
  2 SHERWOOD SWIM TEAM  'A'                                     2:54.97  
     1) Rorick, Michael 10              2) Holland, Jay 10                
     3) Holtcamp, Mason S 9             4) Stogner, John Allen 9          
 -- WHITESBURG TIDE  'B'                                       X3:40.54  
     1) Mauer, David 8                  2) Snead, Jonah 10                
     3) Steadmon, Lync 10               4) Harlow, Owen 9                 
 
Event 5  Girls 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    SC Yards:   2:05.19        1999 Piedmont                                   
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 WHITESBURG TIDE  'A'                                        2:29.36  
     1) Maurer, Gracie 11               2) Hu, Alison 11                  
     3) Clinton, Sydney 11              4) Stinson, Emma G 12             
  2 SHERWOOD SWIM TEAM  'A'                                     2:31.93  
     1) Tomlin, Morgan 12               2) Clark, Katie 11                
     3) Holtcamp, Mackenzie L 11        4) Beams, Kennedy 11              
 -- WHITESBURG TIDE  'B'                                       X3:55.40  
     1) Smith, Kendall 12               2) Williams, Hailey 11            
     3) Jones, Alison 9                 4) Hammrick, Lily A 11            
 
Event 6  Boys 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    SC Yards:   2:07.29        1999 Jones Valley                               
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 SHERWOOD SWIM TEAM  'A'                                     2:33.66  
     1) DeVaney, Collier 12             2) Amborski, Robert 12            
     3) Weis, Brandon 12                4) Gunn, Nathan 11                
  2 WHITESBURG TIDE  'A'                                        2:51.99  
     1) Richardson, John 11             2) Rice, Rob 11                   
     3) Wilson, Reynolds 11             4) Jose, Garrett D 11             
 -- SHERWOOD SWIM TEAM  'B'                                    X3:18.62  
     1) Formby, Nicholas 11             2) Purves, John 9                 
     3) Byrd, Hugh 12                   4) Marr, Douglas 12               
 
Event 7  Girls 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    SC Yards:   2:01.74        1984 Southeast YMCA                             
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 SHERWOOD SWIM TEAM  'A'                                     2:32.06  
     1) Stogner, Jessica 13             2) Purves, Leah 13                
     3) Ward, Emily 14                  4) Anthony, Eleese 13             
  2 WHITESBURG TIDE  'A'                                        2:51.14  
     1) Hoyt, Judi 13                   2) Harris, Maddie 13              
     3) Wilkerson, Hannah L 13          4) Smith, Kendall 12              
 
Event 8  Boys 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    SC Yards:   1:55.97    6/6/2007 Jones Valley Recreation Assn.              
                         T Lewallen, T Kaliszak, N Olson, Z Kaliszak       
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 WHITESBURG TIDE  'A'                                        2:04.63  
     1) Stinson, Cade 14                2) Bogardus, Jay C 13             
     3) Burney, Jadie 13                4) Rice, Sam 14                   
  2 SHERWOOD SWIM TEAM  'A'                                     2:07.19  
     1) DeVaney, Isaac 14               2) Clark, Carey 13                
     3) Lane, Josiah 14                 4) Gunn, Dalton 13                
 
Event 9  Girls 15-17 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    SC Yards:   1:59.64        2003 Piedmont                                   
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 WHITESBURG TIDE  'A'                                        2:14.36  
     1) Cutter, Amy 17                  2) Ingerson, Molly 17             
     3) Sullins, Ella 16                4) Jose, Morgan 17                
  2 SHERWOOD SWIM TEAM  'A'                                     2:26.10  
     1) Byrd, Rachel 16                 2) Weis, Emily 14                 
     3) Chandler, Abigail 16            4) Lancaster, Sara 17             
 
Event 10  Boys 15-17 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    SC Yards:   1:43.33   6/20/2012 Piedmont Piranhas                          
                         J Calatrello, J Lawrence, J Smith, T Calatrello   
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 WHITESBURG TIDE  'A'                                        2:06.59  
     1) Bogardus, Zach S 16             2) Holder, Dylan 17               
     3) Cleveland, Jonah N 16           4) Abbott, Jake 17                
  2 SHERWOOD SWIM TEAM  'A'                                     2:21.19  
     1) Amborski, Carl 15               2) Evans, Bradley 16              
     3) Lane, Jeremiah 16               4) Purves, Chris 16               
 
Event 11  Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    SC Yards:   17.98        1998 Beth Anne Ashcraft, Whitesburg               
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Zajac, Sophia              6 TIDE                             23.49  
  2 Maurer, Sophie             6 TIDE                             24.84  
  3 Zibas, Julia               6 TIDE                             27.07  
  4 Almond, Selah              6 SHERWOOD                         36.69  
  5 Allen, Katie Beth          4 SHERWOOD                         40.18  
  6 Winfrey, Wesleigh Jane     6 SHERWOOD                       1:05.33  
 
Event 13  Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    SC Yards:   17.98        1998 Beth Anne Ashcraft, Whitesburg               
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Turner, Madeline Rae       6 TIDE                            X39.55  
 -- Zibas, Natalie             5 TIDE                            X45.77  
 -- Winfrey, Rachel            3 SHERWOOD                        X52.94  
 -- Turner, Sydney             4 TIDE                            X56.31  
 
Event 14  Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    SC Yards:   16.34        1999 Lucas Marin, Hampton Cove                    
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Forgey, Walker             6 TIDE                             29.28  
  2 Miller, Sam                6 TIDE                             32.33  
  3 Wimberly, Seth             6 TIDE                             39.99  
  4 Riley, Caleb               5 SHERWOOD                       1:05.10  
  5 Cozelos, Aiden             3 SHERWOOD                       1:06.09  
 
Event 16  Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    SC Yards:   16.34        1999 Lucas Marin, Hampton Cove                    
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Skonieczny, Owen           3 TIDE                            X53.64  
 
Event 17  Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    SC Yards:   14.45        1981 Katherine Rhodes, Piedmont                   
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Butler, Avery              7 TIDE                            J27.61  
  2 White, Kaitlyn             8 SHERWOOD                        J29.24  
  3 Clark, Caroline            7 SHERWOOD                        J29.99  
  4 Clegg, Sammi               8 SHERWOOD                        J23.13  
  5 Faulkner, Mia              6 TIDE                            J32.30  
  6 Martin, Julia              7 TIDE                            J21.71  
 
Event 20  Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    SC Yards:   13.74        1979 David Allen, Whitesburg                      
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Stinson, Jake              8 TIDE                             18.82  
  2 Wilson, Walker             8 TIDE                             19.47  
  3 Skonieczny, Caden          8 TIDE                             20.92  
  4 Beams, Fisher              7 SHERWOOD                         31.86  
  5 Sudderth, Thomas           8 SHERWOOD                         31.98  
  6 Cozelos, Mason             7 SHERWOOD                         34.98  
 
Event 22  Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    SC Yards:   13.74        1979 David Allen, Whitesburg                      
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Mauer, David               8 TIDE                            X22.35  
 -- Burney, Jack               7 TIDE                            X27.00  
 
Event 23  Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    SC Yards:   27.19    6/8/2011 Regan Weakley, Stingrays                     
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Moffet, Victoria          10 TIDE                             38.24  
  2 Zibas, Camille             9 TIDE                             43.89  
  3 Lynam, Sarah              10 TIDE                             44.48  
  4 Fryer, Hannah              9 SHERWOOD                         55.71  
  5 Sudderth, Ellie           10 SHERWOOD                         57.14  
  6 Schroeder, Abigail         9 SHERWOOD                         59.17  
 
Event 25  Girls 9-10 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    SC Yards:   27.19    6/8/2011 Regan Weakley, Stingrays                     
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Fox, Corina               10 TIDE                          X1:14.32  
 
Event 26  Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    SC Yards:   27.61        1981 David Allen, Whitesburg                      
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burney, Judson            10 TIDE                             29.51  
  2 Stogner, John Allen        9 SHERWOOD                         34.14  
  3 Holtcamp, Mason S          9 SHERWOOD                         34.27  
  4 Maurer, Jack              10 TIDE                             36.10  
  5 Rooker, Austin             9 TIDE                             40.84  
  6 Amborski, Matthew          9 SHERWOOD                         51.25  
 
Event 28  Boys 9-10 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    SC Yards:   27.61        1981 David Allen, Whitesburg                      
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Snead, Jonah              10 TIDE                            X47.62  
 -- Clegg, Will               10 SHERWOOD                        X47.76  
 
Event 29  Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    SC Yards:   25.95        1981 Michelle Likos, Whitesburg                   
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hu, Alison                11 TIDE                             26.76  
  2 Holtcamp, Mackenzie L     11 SHERWOOD                         28.16  
  3 Tomlin, Morgan            12 SHERWOOD                         32.12  
  4 Maurer, Gracie            11 TIDE                             32.23  
  5 Stinson, Emma G           12 TIDE                             36.26  
  6 Clark, Katie              11 SHERWOOD                         37.80  
 
Event 31  Girls 11-12 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    SC Yards:   25.95        1981 Michelle Likos, Whitesburg                   
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Hammrick, Lily A          11 TIDE                          X1:05.03  
 
Event 32  Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    SC Yards:   25.20        1976 Keating Johns, Jones Valley                  
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 DeVaney, Collier          12 SHERWOOD                         31.10  
  2 Weis, Brandon             12 SHERWOOD                         32.12  
  3 Formby, Nicholas          11 SHERWOOD                         33.97  
  4 Jose, Garrett D           11 TIDE                             35.52  
  5 Richardson, John          11 TIDE                             39.20  
  6 Rice, Rob                 11 TIDE                             39.40  
 
Event 34  Boys 11-12 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    SC Yards:   25.20        1976 Keating Johns, Jones Valley                  
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Marr, Douglas             12 SHERWOOD                        X37.71  
 -- Schroeder, Gabriel        11 SHERWOOD                        X46.68  
 -- White, Connor             12 SHERWOOD                        X48.72  
 
Event 35  Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    SC Yards:   25.47        1999 Lauren Kaufmann, Greenwyche                  
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Purves, Leah              13 SHERWOOD                         30.41  
  2 Weis, Emily               14 SHERWOOD                         30.50  
  3 Stogner, Jessica          13 SHERWOOD                         31.37  
  4 Wilkerson, Hannah L       13 TIDE                             34.06  
  5 Harris, Maddie            13 TIDE                             36.35  
  6 Hoyt, Judi                13 TIDE                             39.26  
 
Event 37  Girls 13-14 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    SC Yards:   25.47        1999 Lauren Kaufmann, Greenwyche                  
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Medley, Katie             14 SHERWOOD                        X47.39  
 
Event 38  Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    SC Yards:   23.27        1979 Chris McCool, Piedmont                       
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 DeVaney, Isaac            14 SHERWOOD                         24.98  
  2 Bogardus, Jay C           13 TIDE                             25.05  
  3 Burney, Jadie             13 TIDE                             25.43  
  4 Clark, Carey              13 SHERWOOD                         26.70  
  5 Rice, Sam                 14 TIDE                             29.61  
  6 Lane, Josiah              14 SHERWOOD                         32.89  
 
Event 41  Girls 15-17 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    SC Yards:   24.94   6/23/2010 Valerie Nubbe, Mt. Springs                   
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Sullins, Ella             16 TIDE                             28.52  
  2 Cutter, Amy               17 TIDE                             29.97  
  3 Byrd, Rachel              16 SHERWOOD                         31.67  
  4 Chandler, Abigail         16 SHERWOOD                         32.40  
  5 Jose, Morgan              17 TIDE                             33.41  
  6 Lancaster, Sara           17 SHERWOOD                         34.60  
 
Event 44  Boys 15-17 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    SC Yards:   21.90   6/30/2010 Tehuti Taylor, Whitesburg                    
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Holder, Dylan             17 TIDE                             25.90  
  2 Bogardus, Zach S          16 TIDE                             26.24  
  3 Abbott, Jake              17 TIDE                             27.64  
  4 Lane, Jeremiah            16 SHERWOOD                         29.26  
  5 Amborski, Carl            15 SHERWOOD                         29.91  
  6 Evans, Bradley            16 SHERWOOD                         32.93  
 
Event 47  Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    SC Yards:   18.65        1984 Katherine Rhodes, Piedmont                   
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Clark, Caroline            7 SHERWOOD                         32.03  
  2 Skonieczny, Abby           6 TIDE                             35.02  
  3 Johnson, Audrey            7 SHERWOOD                         36.67  
  4 Maurer, Sophie             6 TIDE                             36.93  
  5 Faulkner, Mia              6 TIDE                             38.03  
  6 Kyemba, Sophia             7 SHERWOOD                         41.61  
 
Event 48  Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    SC Yards:   17.41        1997 Brian Chan, Randolph                         
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Rooker, Matthew            8 TIDE                             23.60  
  2 Wimberly, Jack             8 TIDE                             28.10  
  3 Skonieczny, Caden          8 TIDE                             30.95  
  4 Beams, Fisher              7 SHERWOOD                         35.05  
  5 Cozelos, Mason             7 SHERWOOD                         42.61  
 
Event 49  Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    SC Yards:   36.19        1995 Lauren Kaufmann, Greenwyche                  
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Jones, Alison              9 TIDE                           1:03.95  
  2 Sudderth, Ellie           10 SHERWOOD                       1:12.44  
  3 Askew, Marissa             9 TIDE                           1:13.45  
 -- Ledbetter, Kate            9 TIDE                                DQ  
 
Event 50  Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    SC Yards:   36.72        1999 Brian Chan, Jones Valley                     
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Maurer, Jack              10 TIDE                             46.62  
  2 Stogner, John Allen        9 SHERWOOD                         46.83  
  3 Harlow, Owen               9 TIDE                             53.31  
  4 Rooker, Austin             9 TIDE                             54.28  
  5 Holland, Jay              10 SHERWOOD                         54.89  
  6 Purves, John               9 SHERWOOD                       1:00.00  
 
Event 51  Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    SC Yards:   33.44        1981 Jana Korsch, Camelot                         
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hu, Alison                11 TIDE                             34.45  
  2 Tomlin, Morgan            12 SHERWOOD                         41.12  
  3 Stinson, Emma G           12 TIDE                             47.66  
  4 Beams, Kennedy            11 SHERWOOD                         49.18  
  5 Marr, Lydia               11 SHERWOOD                         56.60  
  6 Williams, Hailey          11 TIDE                           1:03.30  
 
Event 52  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    SC Yards:   32.55        1985 Randy Johnson, Jones Valley                  
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Weis, Brandon             12 SHERWOOD                         42.70  
  2 DeVaney, Collier          12 SHERWOOD                         43.19  
  3 Jose, Garrett D           11 TIDE                             46.32  
  4 Rice, Rob                 11 TIDE                             46.91  
  5 Wilson, Reynolds          11 TIDE                             47.50  
  6 Formby, Nicholas          11 SHERWOOD                         50.68  
 
Event 53  Girls 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    SC Yards:   32.27        1984 Rosemary Smith, Jones Valley                 
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Weis, Emily               14 SHERWOOD                         37.42  
  2 Purves, Leah              13 SHERWOOD                         40.60  
  3 Harris, Maddie            13 TIDE                             47.77  
  4 Hoyt, Judi                13 TIDE                             54.39  
  5 Anthony, Eleese           13 SHERWOOD                         55.62  
 
Event 54  Boys 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    SC Yards:   29.38    6/6/2007 Tyler Kaliszak, JVRA                         
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 DeVaney, Isaac            14 SHERWOOD                         32.84  
  2 Bogardus, Jay C           13 TIDE                             35.98  
  3 Clark, Carey              13 SHERWOOD                         36.79  
  4 Harlow, Ethan             13 TIDE                             40.33  
  5 Stinson, Cade             14 TIDE                             40.94  
  6 Gunn, Dalton              13 SHERWOOD                         43.50  
 
Event 55  Girls 15-17 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    SC Yards:   31.68        1986 Jana Korsch, Camelot                         
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ingerson, Molly           17 TIDE                             37.71  
  2 Sullins, Ella             16 TIDE                             39.71  
  3 Byrd, Rachel              16 SHERWOOD                         41.31  
  4 Snead, Morgan             16 TIDE                             44.95  
  5 Lancaster, Sara           17 SHERWOOD                         45.91  
  6 Chandler, Abigail         16 SHERWOOD                         46.66  
 
Event 56  Boys 15-17 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    SC Yards:   27.72    6/2/2010 Cameron Conners, GREN                        
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Holder, Dylan             17 TIDE                             33.55  
  2 Abbott, Jake              17 TIDE                             38.58  
  3 Cleveland, Jonah N        16 TIDE                             39.34  
  4 Evans, Bradley            16 SHERWOOD                         41.14  
  5 Lane, Jeremiah            16 SHERWOOD                         41.53  
  6 Purves, Chris             16 SHERWOOD                         43.86  
 
Event 57  Mixed 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    SC Yards:   1:05.41   6/27/2007 Blossomwood                                
                         W Kretzchmar,B Thurman,R Roberts,S Cimino         
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 WHITESBURG TIDE  'A'                                        1:27.70  
     1) Wilson, Walker M8               2) Maurer, Sophie W6              
     3) Martin, Julia W7                4) Stinson, Jake M8               
  2 SHERWOOD SWIM TEAM  'A'                                     1:50.65  
     1) Cozelos, Mason M7               2) Clegg, Sammi W8                
     3) Clark, Caroline W7              4) Beams, Fisher M7               
 -- WHITESBURG TIDE  'B'                                       X1:33.50  
     1) Rooker, Matthew M8              2) Zibas, Julia W6                
     3) Zajac, Sophia W6                4) Wimberly, Jack M8              
 -- WHITESBURG TIDE  'C'                                       X2:33.72  
     1) Miller, Sam M6                  2) Faulkner, Mia W6               
     3) Butler, Avery W7                4) Forgey, Walker M6              
 -- SHERWOOD SWIM TEAM  'B'                                    X2:53.98  
     1) Riley, Caleb M5                 2) Johnson, Audrey W7             
     3) White, Kaitlyn W8               4) Sudderth, Thomas M8            
 
Event 59  Mixed 9-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    SC Yards:   2:00.27        1983 Southeast YMCA                             
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 WHITESBURG TIDE  'A'                                        2:30.39  
     1) Maurer, Jack M10                2) Lynam, Sarah W10               
     3) Moffet, Victoria W10            4) Burney, Judson M10             
  2 SHERWOOD SWIM TEAM  'A'                                     3:36.21  
     1) Amborski, Matthew M9            2) Sudderth, Ellie W10            
     3) Fryer, Hannah W9                4) Rorick, Michael M10            
 -- WHITESBURG TIDE  'B'                                       X3:04.55  
     1) Steadmon, Lync M10              2) Zibas, Camille W9              
     3) Jones, Alison W9                4) Wimberly, Carter G M9          
 -- WHITESBURG TIDE  'C'                                       X3:26.36  
     1) Snead, Jonah M10                2) Ledbetter, Kate W9             
     3) Askew, Marissa W9               4) Harlow, Owen M9                
 
Event 61  Mixed 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    SC Yards:   1:50.70        1977 Piedmont                                   
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 SHERWOOD SWIM TEAM  'A'                                     2:06.32  
     1) Weis, Brandon M12               2) Holtcamp, Mackenzie L W11      
     3) Tomlin, Morgan W12              4) DeVaney, Collier M12           
  2 WHITESBURG TIDE  'A'                                        2:15.53  
     1) Maurer, Gracie W11              2) Wilson, Reynolds M11           
     3) Jose, Garrett D M11             4) Hu, Alison W11                 
 -- WHITESBURG TIDE  'B'                                       X2:34.48  
     1) Richardson, John M11            2) Stinson, Emma G W12            
     3) Clinton, Sydney W11             4) Rice, Rob M11                  
 -- SHERWOOD SWIM TEAM  'B'                                    X3:09.50  
     1) Marr, Lydia W11                 2) Jensen, Benjamin M11           
     3) Schroeder, Gabriel M11          4) Johnson, Emily W11             
 
Event 63  Mixed 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    SC Yards:   1:45.06    6/6/2007 Jones Valley Recreation Assn.              
                         T Lewallen, A Esneault, J Sabio, T Kaliszak       
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 SHERWOOD SWIM TEAM  'A'                                     1:57.53  
     1) Clark, Carey M13                2) Purves, Leah W13               
     3) Weis, Emily W14                 4) DeVaney, Isaac M14             
  2 WHITESBURG TIDE  'A'                                        2:04.05  
     1) Burney, Jadie M13               2) Harris, Maddie W13             
     3) Wilkerson, Hannah L W13         4) Bogardus, Jay C M13            
 -- WHITESBURG TIDE  'B'                                       X2:18.67  
     1) Rice, Sam M14                   2) Smith, Kendall W12             
     3) Hoyt, Judi W13                  4) Stinson, Cade M14              
 -- SHERWOOD SWIM TEAM  'B'                                    X2:30.82  
     1) Gunn, Dalton M13                2) Anthony, Eleese W13            
     3) Medley, Katie W14               4) Amborski, Samuel M13           
 
Event 65  Mixed 15-17 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    SC Yards:   1:38.24        1982 Whitesburg                                 
                         N Levasseur, B Hall, V McLean, S Sullins          
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 WHITESBURG TIDE  'A'                                        1:54.85  
     1) Holder, Dylan M17               2) Sullins, Ella W16              
     3) Cutter, Amy W17                 4) Bogardus, Zach S M16           
  2 SHERWOOD SWIM TEAM  'A'                                     2:07.50  
     1) Lane, Jeremiah M16              2) Byrd, Rachel W16               
     3) Chandler, Abigail W16           4) Amborski, Carl M15             
 -- WHITESBURG TIDE  'B'                                       X2:05.88  
     1) Cleveland, Jonah N M16          2) Jose, Morgan W17               
     3) Snead, Morgan W16               4) Abbott, Jake M17               
 
Event 67  Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    SC Yards:   17.71        1981 Lori Harrison, Byrd Spring                   
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Martin, Julia              7 TIDE                             27.89  
  2 Butler, Avery              7 TIDE                             28.64  
  3 Maurer, Sophie             6 TIDE                             29.04  
  4 Rorick, Caitlyn            7 SHERWOOD                         32.33  
  5 Jensen, Hannah             7 SHERWOOD                         40.95  
  6 White, Kaitlyn             8 SHERWOOD                         46.12  
 
Event 68  Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    SC Yards:   17.38        1987 Patrick Clark, Randolph                      
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Stinson, Jake              8 TIDE                             23.17  
  2 Wimberly, Jack             8 TIDE                             23.65  
  3 Harris, Caden              8 TIDE                             36.09  
  4 Sudderth, Thomas           8 SHERWOOD                         40.25  
 
Event 69  Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    SC Yards:   32.74    6/1/2011 Regan Weakley, Stingrays                     
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Moffet, Victoria          10 TIDE                             46.01  
  2 Lynam, Sarah              10 TIDE                             56.99  
  3 Fryer, Hannah              9 SHERWOOD                       1:08.56  
  4 Schroeder, Abigail         9 SHERWOOD                       1:09.52  
 
Event 70  Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    SC Yards:   32.26   6/27/2007 Chandler Espy, JVRA                          
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burney, Judson            10 TIDE                             35.56  
  2 Holtcamp, Mason S          9 SHERWOOD                         40.83  
  3 Maurer, Jack              10 TIDE                             44.54  
  4 Wimberly, Carter G         9 TIDE                             50.49  
  5 Rorick, Michael           10 SHERWOOD                         51.33  
  6 Jensen, Matthew            9 SHERWOOD                       1:20.00  
 
Event 71  Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    SC Yards:   30.10        1995 Margaret Hoelzer, Jones Valley               
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Holtcamp, Mackenzie L     11 SHERWOOD                         35.57  
  2 Maurer, Gracie            11 TIDE                             41.86  
  3 Stinson, Emma G           12 TIDE                             43.81  
  4 Clark, Katie              11 SHERWOOD                         47.40  
  5 Smith, Kendall            12 TIDE                             47.88  
  6 Johnson, Emily            11 SHERWOOD                       1:04.34  
 
Event 72  Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    SC Yards:   28.62   6/30/2010 Isaac DeVaney, Sherwood                      
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 DeVaney, Collier          12 SHERWOOD                         37.71  
  2 Gunn, Nathan              11 SHERWOOD                         38.77  
  3 Wilson, Reynolds          11 TIDE                             45.97  
  4 Richardson, John          11 TIDE                             46.44  
  5 Jensen, Benjamin          11 SHERWOOD                         54.04  
  6 McElreath, Alan           11 TIDE                           1:01.44  
 
Event 73  Girls 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    SC Yards:   29.00        1977 Jan King, Jones Valley                       
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Stogner, Jessica          13 SHERWOOD                         35.96  
  2 Weis, Emily               14 SHERWOOD                         37.13  
  3 Wilkerson, Hannah L       13 TIDE                             40.91  
  4 Harris, Maddie            13 TIDE                             43.88  
  5 Hoyt, Judi                13 TIDE                             45.13  
  6 Anthony, Eleese           13 SHERWOOD                         52.11  
 
Event 74  Boys 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    SC Yards:   27.19    6/1/2011 Chandler Espy, JVRA                          
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 DeVaney, Isaac            14 SHERWOOD                         27.47  
  2 Bogardus, Jay C           13 TIDE                             29.76  
  3 Burney, Jadie             13 TIDE                             30.36  
  4 Jones, Cameron            13 TIDE                             38.45  
  5 Amborski, Samuel          13 SHERWOOD                         43.66  
  6 Lane, Josiah              14 SHERWOOD                         44.23  
 
Event 75  Girls 15-17 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    SC Yards:   28.10        2001 E.C. Moore, Blossomwood                      
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cutter, Amy               17 TIDE                             32.90  
  2 Byrd, Rachel              16 SHERWOOD                         35.80  
  3 Snead, Morgan             16 TIDE                             37.61  
  4 Lancaster, Sara           17 SHERWOOD                         40.31  
  5 Jose, Morgan              17 TIDE                             43.85  
 
Event 76  Boys 15-17 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    SC Yards:   24.50        1983 Mark Shelton, Whitesburg                     
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cleveland, Jonah N        16 TIDE                             31.29  
  2 Bogardus, Zach S          16 TIDE                             32.82  
  3 Amborski, Carl            15 SHERWOOD                         37.19  
  4 Lane, Jeremiah            16 SHERWOOD                         40.04  
  5 Evans, Bradley            16 SHERWOOD                         45.75  
 
Event 77  Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    SC Yards:   16.16        1987 Lee Ann Gathings, Greenwyche                 
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Martin, Julia              7 TIDE                             31.97  
  2 Butler, Avery              7 TIDE                             35.74  
  3 Zajac, Sophia              6 TIDE                             40.16  
  4 Rorick, Caitlyn            7 SHERWOOD                         40.72  
  5 White, Kaitlyn             8 SHERWOOD                         42.24  
 -- Johnson, Audrey            7 SHERWOOD                            DQ  
 
Event 78  Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    SC Yards:   16.25        1979 David Allen, Whitesburg                      
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Rooker, Matthew            8 TIDE                             21.14  
  2 Wilson, Walker             8 TIDE                             22.72  
  3 Skonieczny, Caden          8 TIDE                             28.74  
  4 Beams, Fisher              7 SHERWOOD                         38.48  
  5 Sudderth, Thomas           8 SHERWOOD                         39.89  
  6 Cozelos, Mason             7 SHERWOOD                         45.21  
 
Event 79  Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    SC Yards:   29.91    6/8/2011 Devin Campbell, Stingrays                    
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Moffet, Victoria          10 TIDE                             46.64  
  2 Lynam, Abby                9 TIDE                             58.58  
  3 Ledbetter, Kate            9 TIDE                           1:02.30  
  4 Sudderth, Ellie           10 SHERWOOD                       1:18.10  
  5 Schroeder, Abigail         9 SHERWOOD                       1:19.34  
  6 Fryer, Hannah              9 SHERWOOD                       1:30.74  
 
Event 80  Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    SC Yards:   30.53   6/27/2007 Chandler Espy, JVRA                          
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burney, Judson            10 TIDE                             35.55  
  2 Holtcamp, Mason S          9 SHERWOOD                         36.46  
  3 Stogner, John Allen        9 SHERWOOD                         38.49  
  4 Harlow, Owen               9 TIDE                             54.86  
  5 Steadmon, Lync            10 TIDE                             55.77  
  6 Holland, Jay              10 SHERWOOD                       1:10.77  
 
Event 81  Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    SC Yards:   28.01        1995 Margaret Hoelzer, Jones Valley               
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hu, Alison                11 TIDE                             29.63  
  2 Holtcamp, Mackenzie L     11 SHERWOOD                         31.15  
  3 Tomlin, Morgan            12 SHERWOOD                         37.71  
  4 Clinton, Sydney           11 TIDE                             39.17  
  5 Maurer, Gracie            11 TIDE                             42.02  
  6 Clark, Katie              11 SHERWOOD                         47.07  
 
Event 82  Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    SC Yards:   28.44   6/16/2004 Steven Griffin, Greenwyche                   
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Amborski, Robert          12 SHERWOOD                         40.87  
  2 Formby, Nicholas          11 SHERWOOD                         43.75  
  3 Wilson, Reynolds          11 TIDE                             47.61  
  4 Jose, Garrett D           11 TIDE                             48.77  
  5 Rice, Rob                 11 TIDE                             52.11  
  6 Byrd, Hugh                12 SHERWOOD                         52.49  
 
Event 83  Girls 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    SC Yards:   27.47    6/6/2012 Sarah Margaret Cimino, Blossomwood           
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Purves, Leah              13 SHERWOOD                         34.61  
  2 Stogner, Jessica          13 SHERWOOD                         36.36  
  2 Ward, Emily               14 SHERWOOD                         36.36  
  4 Wilkerson, Hannah L       13 TIDE                             39.47  
 
Event 84  Boys 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    SC Yards:   26.16    6/1/2011 Chandler Espy, JVRA                          
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burney, Jadie             13 TIDE                             28.49  
  2 Clark, Carey              13 SHERWOOD                         29.82  
  3 Stinson, Cade             14 TIDE                             34.27  
  4 Gunn, Dalton              13 SHERWOOD                         35.71  
  5 Rice, Sam                 14 TIDE                             36.32  
  6 Lane, Josiah              14 SHERWOOD                         36.64  
 
Event 85  Girls 15-17 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    SC Yards:   26.65        1997 Megan Lynch, Piedmont                        
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Sullins, Ella             16 TIDE                             31.27  
  2 Cutter, Amy               17 TIDE                             34.70  
  3 Snead, Morgan             16 TIDE                             36.82  
  4 Chandler, Abigail         16 SHERWOOD                         37.66  
 
Event 86  Boys 15-17 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    SC Yards:   23.96   6/20/2012 John Smith, Piedmont                         
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Holder, Dylan             17 TIDE                             28.51  
  2 Cleveland, Jonah N        16 TIDE                             29.98  
  3 Bogardus, Zach S          16 TIDE                             30.87  
  4 Amborski, Carl            15 SHERWOOD                         35.27  
  5 Purves, Chris             16 SHERWOOD                         38.15  
 
Event 87  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    SC Yards:   1:09.30        1981 Whitesburg                                 
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 WHITESBURG TIDE  'A'                                        1:45.61  
     1) Maurer, Sophie 6                2) Zibas, Julia 6                 
     3) Zajac, Sophia 6                 4) Martin, Julia 7                
  2 SHERWOOD SWIM TEAM  'A'                                     1:49.74  
     1) Clark, Caroline 7               2) White, Kaitlyn 8               
     3) Rorick, Caitlyn 7               4) Clegg, Sammi 8                 
 -- WHITESBURG TIDE  'B'                                       X2:26.78  
     1) Faulkner, Mia 6                 2) Zibas, Natalie 5               
     3) Skonieczny, Abby 6              4) Butler, Avery 7                
 
Event 88  Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    SC Yards:   1:06.64        1995 Jones Valley                               
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 WHITESBURG TIDE  'A'                                        1:21.70  
     1) Wilson, Walker 8                2) Rooker, Matthew 8              
     3) Wimberly, Jack 8                4) Stinson, Jake 8                
  2 SHERWOOD SWIM TEAM  'A'                                     2:57.13  
     1) Beams, Fisher 7                 2) Cozelos, Mason 7               
     3) Riley, Caleb 5                  4) Sudderth, Thomas 8             
 -- WHITESBURG TIDE  'B'                                       X2:04.09  
     1) Mauer, David 8                  2) Burney, Jack 7                 
     3) Harris, Caden 8                 4) Wimberly, Seth 6               
 
Event 89  Girls 9-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    SC Yards:   2:06.90        1997 Randolph                                   
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 WHITESBURG TIDE  'A'                                        3:00.50  
     1) Lynam, Sarah 10                 2) Zibas, Camille 9               
     3) Jones, Alison 9                 4) Moffet, Victoria 10            
  2 SHERWOOD SWIM TEAM  'A'                                     4:28.26  
     1) Fryer, Hannah 9                 2) Sudderth, Ellie 10             
     3) Schroeder, Abigail 9            4) Jensen, Hannah 7               
 -- WHITESBURG TIDE  'B'                                       X3:57.43  
     1) Ledbetter, Kate 9               2) Fox, Corina 10                 
     3) Askew, Marissa 9                4) Lynam, Abby 9                  
 
Event 90  Boys 9-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    SC Yards:   2:07.81        1997 Jones Valley                               
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 WHITESBURG TIDE  'A'                                        2:35.16  
     1) Maurer, Jack 10                 2) Steadmon, Lync 10              
     3) Wimberly, Carter G 9            4) Burney, Judson 10              
  2 SHERWOOD SWIM TEAM  'A'                                     2:50.69  
     1) Amborski, Matthew 9             2) Holland, Jay 10                
     3) Stogner, John Allen 9           4) Holtcamp, Mason S 9            
 -- WHITESBURG TIDE  'B'                                       X3:06.15  
     1) Rooker, Austin 9                2) Skonieczny, Caden 8            
     3) Snead, Jonah 10                 4) Harlow, Owen 9                 
 
Event 91  Girls 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    SC Yards:   1:52.81   6/13/2012 Mountain Springs Swim Team                 
                         D Campbell, G Brandon, M Garding, R Weakley       
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 SHERWOOD SWIM TEAM  'A'                                     2:16.68  
     1) Tomlin, Morgan 12               2) Clark, Katie 11                
     3) Beams, Kennedy 11               4) Holtcamp, Mackenzie L 11       
  2 WHITESBURG TIDE  'A'                                        2:17.75  
     1) Maurer, Gracie 11               2) Smith, Kendall 12              
     3) Stinson, Emma G 12              4) Hu, Alison 11                  
 
Event 92  Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    SC Yards:   1:54.36        1999 Jones Valley                               
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 SHERWOOD SWIM TEAM  'A'                                     2:15.16  
     1) Weis, Brandon 12                2) Gunn, Nathan 11                
     3) Amborski, Robert 12             4) DeVaney, Collier 12            
  2 WHITESBURG TIDE  'A'                                        2:38.93  
     1) Wilson, Reynolds 11             2) Rice, Rob 11                   
     3) Richardson, John 11             4) Jose, Garrett D 11             
 -- SHERWOOD SWIM TEAM  'B'                                    X2:47.72  
     1) Formby, Nicholas 11             2) Jensen, Benjamin 11            
     3) Byrd, Hugh 12                   4) White, Connor 12               
 
Event 93  Girls 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    SC Yards:   1:48.83        1983 Whitesburg                                 
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 SHERWOOD SWIM TEAM  'A'                                     2:22.76  
     1) Weis, Emily 14                  2) Ward, Emily 14                 
     3) Medley, Katie 14                4) Stogner, Jessica 13            
  2 WHITESBURG TIDE  'A'                                        2:24.26  
     1) Harris, Maddie 13               2) Clinton, Sydney 11             
     3) Hoyt, Judi 13                   4) Wilkerson, Hannah L 13         
 
Event 94  Boys 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    SC Yards:   1:41.22    6/6/2012 Piedmont Piranhas                          
                         C Overbeek, A Smith, S Baldwin, J Herring         
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 WHITESBURG TIDE  'A'                                        1:48.59  
     1) Burney, Jadie 13                2) Rice, Sam 14                   
     3) Stinson, Cade 14                4) Bogardus, Jay C 13             
  2 SHERWOOD SWIM TEAM  'A'                                     1:56.34  
     1) Clark, Carey 13                 2) Gunn, Dalton 13                
     3) Lane, Josiah 14                 4) DeVaney, Isaac 14              
 -- WHITESBURG TIDE  'B'                                             x   
     1) Harlow, Ethan 13                2) Jones, Cameron 13              
 
Event 95  Girls 15-17 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    SC Yards:   1:46.41        2003 Piedmont                                   
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 WHITESBURG TIDE  'A'                                        2:01.72  
     1) Cutter, Amy 17                  2) Ingerson, Molly 17             
     3) Jose, Morgan 17                 4) Sullins, Ella 16               
  2 SHERWOOD SWIM TEAM  'A'                                     2:08.79  
     1) Purves, Leah 13                 2) Byrd, Rachel 16                
     3) Chandler, Abigail 16            4) Lancaster, Sara 17             
 
Event 96  Boys 15-17 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    SC Yards:   1:32.25   6/30/2010 Whitesburg Tide, Whitesburg Tide           
                         C HOLDER, T Taylor, J ASHCRAFT, T Taylor          
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 WHITESBURG TIDE  'A'                                        1:51.18  
     1) Holder, Dylan 17                2) Abbott, Jake 17                
     3) Cleveland, Jonah N 16           4) Bogardus, Zach S 16            
  2 SHERWOOD SWIM TEAM  'A'                                     2:04.69  
     1) Lane, Jeremiah 16               2) Purves, Chris 16               
     3) Evans, Bradley 16               4) Amborski, Carl 15              
 
                    Combined Team Scores - Through Event 96                    
 
  1. Whitesburg Tide                     368   2. Sherwood Swim Team                  185

 

 
 

Web Design by:
MerchantWorks, Inc.


Copyright 2004-2017 - Rocket City Swim League, PO Box 10052, Huntsville, AL 35801
info@swimrcsl.org