Home
2018 Meets
2017 Meets
Archive & Records
Forms & Documents
Officiating
Member Pools
Board & Minutes
About RCSL

Meet Results / Record Listing

(Meters Time = Yards Time x 1.11 ----- Yards Time = Meters Time / 1.11)



Licensed to RCSL Swimming Champ. Meet
                                    HY-TEK's MEET MANAGER 3.0 7/1/2014 11:20 PM
                     Byrd Springs vs Greenwyche - 7/1/2014                     
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 GREENWYCHE GATORS  'A'                            1:30.89    1:33.93    7  
     1) Scales, Amelia 7                2) Scott, Sydney 8                
     3) Ayres, Caroline 7               4) Hicks, Krysanne 8              
  2 BYRD SPRING-SE  'A'                               1:39.65    1:36.62  
     1) Lowe, Claudia E 8               2) Denson, Lexi J 8               
     3) Henriksen, Anna S 6             4) Henriksen, Ava L 8             
 -- GREENWYCHE GATORS  'B'                            2:00.13   X2:12.28  
     1) Herrington, Evelyn 7            2) Payne, Sarah 8                 
     3) McCary, Addie 8                 4) Edmondson, Lucy 8              
 -- BYRD SPRING-SE  'B'                               2:16.47   X2:13.15  
     1) Long, Hannah E 7                2) Lecompte, Natalie J 7          
     3) Waters, Piper L 8               4) Stripling, Meredith L 8        
 -- GREENWYCHE GATORS  'C'                            2:27.06   X2:18.32  
     1) Hobbs, Ellie 7                  2) Brinkley, Charlotte 7          
     3) Jones, Emma Towner 7            4) Byrnes, Grace 7                
 
Event 2  Boys 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 GREENWYCHE GATORS  'A'                            1:22.77    1:33.53    7  
     1) McManus, Wright 8               2) DeOrio, Tyler 8                
     3) Lunsford, Judd 7                4) Freeman, Justin 8              
  2 BYRD SPRING-SE  'A'                               1:35.07    1:34.90  
     1) McNeal, Cole T 8                2) Hill, Adam A 7                 
     3) Lecompte, Tucker J 8            4) Leebern, Seth D 7              
 -- GREENWYCHE GATORS  'B'                            1:47.26   X1:51.09  
     1) Derrick, Andrew 7               2) Scheiman, John 8               
     3) Bailey, Bobby 8                 4) Wolfe, Charlie 8               
 -- BYRD SPRING-SE  'B'                               1:58.15   X2:02.31  
     1) Gooden, Nolan E 7               2) Bishop, Logan J 7              
     3) Smith, Hoke H 7                 4) Wofford, Jason R 8             
 -- BYRD SPRING-SE  'C'                                    NT   X2:23.43  
     1) Aderholt, Jack G 8              2) Jones, Paul A 7                
     3) Clark, Ethan W 7                4) Cox, Nicholas R 7              
 
Event 3  Girls 9-10 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 GREENWYCHE GATORS  'A'                            2:55.47    2:55.90    7  
     1) Rainey, Elizabeth 10            2) DeOrio, Madison 9              
     3) Clary, Sydney 10                4) Smith, Corinne 9               
  2 BYRD SPRING-SE  'A'                               3:13.48    3:09.19  
     1) Henriksen, Emma M 9             2) Waters, Deanna C 10            
     3) Lecompte, Savannah M 10         4) Gooden, Rori V 10              
 
Event 4  Boys 9-10 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 GREENWYCHE GATORS  'A'                            2:43.25    2:46.22    7  
     1) Barlow, Bo 9                    2) Caneer, Will 9                 
     3) Kimball, Myles 10               4) Ziegler, William 10            
  2 BYRD SPRING-SE  'A'                               3:18.67    3:23.59  
     1) Leebern, Caden G 10             2) Durant, Timmy P 10             
     3) Smith, Sawyer B 9               4) Lawson, Jackson B 10           
 -- GREENWYCHE GATORS  'B'                            4:02.80   X3:36.31  
     1) Caneer, Charles 10              2) Van Beck, Chad 9               
     3) Clary, David 10                 4) Bailey, Jimmy 9                
 -- BYRD SPRING-SE  'B'                               3:57.82   X3:41.72  
     1) Lawson, Cole B 9                2) Noland, Jonathan W 10          
     3) Suwarow, Chapin M 9             4) Lindow, Gabe N 9               
 
Event 5  Girls 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 GREENWYCHE GATORS  'A'                            2:16.64    2:14.97    7  
     1) Ferguson, Emily 12              2) Evans, Jaya 11                 
     3) Ferguson, Rebecca 12            4) Barlow, Hunter 12              
  2 BYRD SPRING-SE  'A'                               2:17.05    2:15.78  
     1) Weir, Abby E 12                 2) Lindow, Tess M 11              
     3) Blasingame, Claire C 11         4) Kelton, Laurel M 12            
 -- BYRD SPRING-SE  'B'                               2:49.86   X2:59.18  
     1) Noland, Riley M 11              2) Flinn, Madison G 11            
     3) Tate, Brooke B 11               4) Flinn, Bailey N 11             
 
Event 6  Boys 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 GREENWYCHE GATORS  'A'                            2:31.18    2:29.50    7  
     1) Smith, Duncan 12                2) Scott, Spencer 11              
     3) O'Neil, Stephen 11              4) Steber, Ben 12                 
  2 BYRD SPRING-SE  'A'                               2:34.77    2:35.31  
     1) Jones, Adam J 12                2) Jones, Nick P 12               
     3) Hill, Aaron M 11                4) Porter, Cody J 12              
 -- BYRD SPRING-SE  'B'                                    NT   X3:14.59  
     1) Wofford, Josh D 12              2) Flinn, Taylor J 11             
     3) Lowe, Josh M 11                 4)                                
 
Event 7  Girls 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 BYRD SPRING-SE  'A'                               2:11.86    2:12.94    7  
     1) Hinely, Emma C 14               2) Blasingame, Renae R 14         
     3) Northcutt, Ali E 13             4) Vasquez, Emily R 14            
  2 GREENWYCHE GATORS  'A'                            2:11.78    2:15.72  
     1) Barlow, Ryan E 14               2) Brown, Saylor 14               
     3) Byers, Sophie 14                4) Wood, Delaney 13               
 -- BYRD SPRING-SE  'B'                               2:37.71   X2:49.60  
     1) Evans, Brittany A 14            2) Amis, Abby C 13                
     3) Luttrell, Torri E 13            4) Lowe, Claire E 13              
 
Event 8  Boys 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 GREENWYCHE GATORS  'A'                            2:09.55    2:27.21    7  
     1) Armstrong, Connor 14            2) Judge, Joseph 14               
     3) Shockley, Cal 13                4) Powell, Joel 14                
 
Event 9  Girls 15-17 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 GREENWYCHE GATORS  'A'                            2:10.51    2:27.46    7  
     1) Martinson, Sarah Abbott A 17    2) Conners, Olivia 15             
     3) Byers, Hannah 17                4) Rogers, Walton 15              
 
Event 10  Boys 15-17 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 BYRD SPRING-SE  'A'                               1:53.65    1:54.06    7  
     1) Vasquez, Sam E 15               2) Hinely, Joe M 16               
     3) Blasingame, Ian I 15            4) Reed, Luke A 15                
  2 GREENWYCHE GATORS  'A'                            1:51.48    1:57.44  
     1) McNeely, Paul 16                2) Conners, Braxton 17            
     3) Kimrey, Andrew 17               4) Kimel, Sam 15                  
 
Event 11  Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Henriksen, Anna S          6 BYRD SPRING-SE         20.62      20.28    5  
  2 Daniel, Bella              6 GATORS                 29.27      29.81    3  
  3 Banks, Abby                5 GATORS                 31.52      38.32    1  
  4 Hobbs, Emma                6 GATORS                 39.13      44.50  
  5 Partain, Shelby B          6 BYRD SPRING-SE         38.12      47.25  
 
Event 13  Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Derrick, Emily             5 GATORS                 50.14     X40.28  
 
Event 14  Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Banks, Tate                6 GATORS                 25.95      26.63    5  
  2 Smith, Gibson              6 GATORS                 27.60      27.85    3  
  3 Freeman, Andrew            6 GATORS                 28.93      28.75    1  
  4 Ashburn, Evan D            6 BYRD SPRING-SE         36.26      30.85  
  5 Clark, Malachi M           6 BYRD SPRING-SE         33.75      37.81  
  6 Henriksen, CJ R            4 BYRD SPRING-SE         31.50      39.03  
 
Event 16  Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- McCary, Thad               6 GATORS                 39.03     X34.72  
 -- Kent, Farrell              6 GATORS                 30.41     X35.25  
 -- Scheiman, James            5 GATORS                 44.07     X37.25  
 -- Edmondson, Owen            4 GATORS               1:00.36     X43.13  
 -- Steber, Joseph             6 GATORS                 44.71     X50.41  
 -- Partain, Warren S          4 BYRD SPRING-SE         57.62   X1:01.47  
 
Event 17  Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ayres, Caroline            7 GATORS                 18.99      18.47    5  
  2 Lowe, Claudia E            8 BYRD SPRING-SE         19.21      18.69    3  
  3 Scott, Sydney              8 GATORS                 19.17      19.37    1  
  4 Henriksen, Ava L           8 BYRD SPRING-SE         19.72      19.78  
  5 Scales, Amelia             7 GATORS                 19.18      19.94  
  6 Lecompte, Natalie J        7 BYRD SPRING-SE         23.75      22.88  
 
Event 19  Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Edmondson, Lucy            8 GATORS                 21.50     X21.69  
 -- McCary, Addie              8 GATORS                 27.11     X23.59  
 -- Byrnes, Grace              7 GATORS                 27.56     X28.19  
 -- Brinkley, Charlotte        7 GATORS                 27.46     X28.75  
 -- Long, Hannah E             7 BYRD SPRING-SE         29.03     X28.84  
 -- Stripling, Meredith L      8 BYRD SPRING-SE         28.32     X29.97  
 -- Jones, Emma Towner         7 GATORS                 28.18     X30.88  
 -- Suwarow, Addie J           7 BYRD SPRING-SE         35.05     X33.81  
 -- Hobbs, Ellie               7 GATORS                 31.43     X35.22  
 -- Herrington, Evelyn         7 GATORS                 40.80     X37.94  
 
Event 20  Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lunsford, Judd             7 GATORS                 20.09      18.34    5  
  2 Lecompte, Tucker J         8 BYRD SPRING-SE         18.09      18.72    3  
  3 Scheiman, John             8 GATORS                 19.77      19.28    1  
  4 Leebern, Seth D            7 BYRD SPRING-SE         20.04      19.66  
  5 McManus, Wright            8 GATORS                 19.91      20.88  
  6 Jones, Paul A              7 BYRD SPRING-SE            NT      30.56  
 
Event 22  Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Wofford, Jason R           8 BYRD SPRING-SE         23.19     X20.72  
 -- Wolfe, Charlie             8 GATORS                 23.93     X21.00  
 -- Derrick, Andrew            7 GATORS                 20.72     X21.50  
 -- Templeton, Taylor          8 GATORS                 28.08     X26.65  
 -- Smith, Hoke H              7 BYRD SPRING-SE         27.13     X27.94  
 -- Aderholt, Jack G           8 BYRD SPRING-SE         27.56     X28.78  
 -- Cox, Nicholas R            7 BYRD SPRING-SE         37.90     X31.43  
 -- Templeton, Hunter          7 GATORS                 41.75     X36.56  
 
Event 23  Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hinely, Mary E            10 BYRD SPRING-SE         33.22      32.98    5  
  2 Clary, Sydney             10 GATORS                 37.73      36.90    3  
  3 Henriksen, Emma M          9 BYRD SPRING-SE         35.79      37.10    1  
  4 Lecompte, Savannah M      10 BYRD SPRING-SE         35.52      39.25  
  5 Smith, Corinne             9 GATORS                 40.05      39.97  
  6 DeOrio, Madison            9 GATORS                 39.84      40.34  
 
Event 25  Girls 9-10 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Wofford, Allie M           9 BYRD SPRING-SE       1:04.46   X1:01.63  
 
Event 26  Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Barlow, Bo                 9 GATORS                 32.48      32.69    5  
  2 Kimball, Myles            10 GATORS                 33.32      35.03    3  
  3 Ziegler, William          10 GATORS                 36.97      37.78    1  
  4 Durant, Timmy P           10 BYRD SPRING-SE         39.22      39.09  
  5 Noland, Jonathan W        10 BYRD SPRING-SE            NT      39.62  
  6 Lawson, Cole B             9 BYRD SPRING-SE         46.74      43.50  
 
Event 28  Boys 9-10 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Caneer, Charles           10 GATORS                 40.06     X42.06  
 -- Suwarow, Chapin M          9 BYRD SPRING-SE         46.42     X42.35  
 -- Clary, David              10 GATORS                 43.68     X44.66  
 -- Lindow, Gabe N             9 BYRD SPRING-SE       1:02.13     X52.53  
 -- Fulton, Tyler J            9 BYRD SPRING-SE       1:24.12   X1:01.57  
 
Event 29  Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ferguson, Emily           12 GATORS                 28.68      28.69    5  
  2 Weir, Abby E              12 BYRD SPRING-SE         29.81      30.09    3  
  3 Lindow, Tess M            11 BYRD SPRING-SE         30.53      31.34    1  
  4 Kelton, Laurel M          12 BYRD SPRING-SE         32.41      31.87  
  5 Barlow, Hunter            12 GATORS                 31.14      32.28  
  6 Evans, Jaya               11 GATORS                 31.68      32.53  
 
Event 32  Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hill, Aaron M             11 BYRD SPRING-SE         28.37      30.34    5  
  2 Smith, Duncan             12 GATORS                 31.64      32.12    3  
  3 Jones, Adam J             12 BYRD SPRING-SE         32.50      33.19    1  
  4 Steber, Ben               12 GATORS                 32.37      34.19  
  5 O'Neil, Stephen           11 GATORS                    NT      36.06  
  6 Porter, Cody J            12 BYRD SPRING-SE         38.16      42.28  
 
Event 34  Boys 11-12 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Wofford, Josh D           12 BYRD SPRING-SE         41.08     X43.50  
 
Event 35  Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Barlow, Ryan E            14 GATORS                 26.58     J27.19    5  
  2 Vasquez, Emily R          14 BYRD SPRING-SE         27.60     J27.16    3  
  3 Wood, Delaney             13 GATORS                 28.82     J30.72    1  
  4 Blasingame, Renae R       14 BYRD SPRING-SE         29.85     J30.44  
  5 Hinely, Emma C            14 BYRD SPRING-SE         30.43      30.91  
  6 Byers, Sophie             14 GATORS                 29.52      31.28  
 
Event 37  Girls 13-14 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Amis, Abby C              13 BYRD SPRING-SE         33.34     X35.03  
 -- Luttrell, Torri E         13 BYRD SPRING-SE         39.08     X38.38  
 -- Lowe, Claire E            13 BYRD SPRING-SE         40.16     X41.07  
 
Event 38  Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Powell, Joel              14 GATORS                 27.68      28.10    5  
  2 Shockley, Cal             13 GATORS                 27.86      28.34    3  
  3 Kennamer, Carson          14 GATORS                    NT      28.41    1  
  4 Weir, Andrew N            14 BYRD SPRING-SE         29.06      29.16  
 
Event 41  Girls 15-17 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hui, Chloe H              15 BYRD SPRING-SE         25.59      26.87    5  
  2 Conners, Olivia           15 GATORS                 27.71      28.07    3  
  3 Martinson, Sarah Abbott   17 GATORS                 28.09      28.65    1  
  4 Rogers, Walton            15 GATORS                 29.76      29.16  
 
Event 44  Boys 15-17 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Conners, Braxton          17 GATORS                 23.14      24.00    5  
  2 Vasquez, Sam E            15 BYRD SPRING-SE         23.84      24.07    3  
  3 McNeely, Paul             16 GATORS                 24.00      25.12    1  
  4 Cooper, Will              15 GATORS                    NT      25.91  
  5 Hinely, Joe M             16 BYRD SPRING-SE         24.72      26.22  
  6 Manush, Ben B             16 BYRD SPRING-SE         27.06      26.93  
 
Event 47  Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Denson, Lexi J             8 BYRD SPRING-SE         26.47      24.59    5  
  2 Scott, Sydney              8 GATORS                 26.13      27.59    3  
  3 Hicks, Krysanne            8 GATORS                 27.23     J29.15    1  
  4 Lowe, Claudia E            8 BYRD SPRING-SE         30.97     J28.94  
  5 Payne, Anne                8 GATORS                 32.17      38.91  
  6 Waters, Piper L            8 BYRD SPRING-SE            NT      54.37  
 
Event 48  Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 DeOrio, Tyler              8 GATORS                 23.96      25.25    5  
  2 Hill, Adam A               7 BYRD SPRING-SE         28.72      26.97    3  
  3 Bailey, Bobby              8 GATORS                 27.92      27.37    1  
  4 Freeman, Justin            8 GATORS                 24.31      27.53  
  5 Bishop, Logan J            7 BYRD SPRING-SE         31.70      32.84  
  6 Jones, Paul A              7 BYRD SPRING-SE         37.72      36.72  
 
Event 49  Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hinely, Mary E            10 BYRD SPRING-SE         47.02      46.65    5  
  2 DeOrio, Madison            9 GATORS                 48.14      47.12    3  
  3 Smith, Corinne             9 GATORS                 52.28      52.88    1  
  4 Waters, Deanna C          10 BYRD SPRING-SE         51.54      52.97  
  5 Ayres, Anna K             10 GATORS                 54.39      53.41  
  6 Gooden, Rori V            10 BYRD SPRING-SE       1:11.46    1:13.00  
 
Event 50  Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kimball, Myles            10 GATORS                 45.43      47.31    5  
  2 Smith, Sawyer B            9 BYRD SPRING-SE         54.05      58.34    3  
  3 Lawson, Cole B             9 BYRD SPRING-SE       1:00.77    1:02.56    1  
  4 Bailey, Jimmy              9 GATORS                    NT    1:18.16  
 -- Durant, Timmy P           10 BYRD SPRING-SE         50.14         DQ  
 -- Caneer, Will               9 GATORS                 48.77         DQ  
 
Event 51  Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Blasingame, Claire C      11 BYRD SPRING-SE         35.18      36.97    5  
  2 Evans, Jaya               11 GATORS                 42.24      41.47    3  
  3 Ferguson, Rebecca         12 GATORS                 39.47      41.68    1  
  4 Barlow, Hunter            12 GATORS                    NT      44.13  
  5 Flinn, Bailey N           11 BYRD SPRING-SE            NT      52.03  
  6 Flinn, Madison G          11 BYRD SPRING-SE            NT      56.35  
 
Event 52  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hill, Aaron M             11 BYRD SPRING-SE         39.13      41.28    5  
  2 Scott, Spencer            11 GATORS                 41.97      42.00    3  
  3 Porter, Cody J            12 BYRD SPRING-SE         47.16      49.37    1  
  4 Flinn, Taylor J           11 BYRD SPRING-SE            NT      53.56  
  5 Coomer, David             11 GATORS               1:05.77    1:00.25  
 
Event 53  Girls 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Blasingame, Renae R       14 BYRD SPRING-SE         36.28      36.35    5  
  2 Hinely, Emma C            14 BYRD SPRING-SE         38.26      38.69    3  
  3 Brown, Saylor             14 GATORS                 40.36      42.07    1  
  4 Northcutt, Ali E          13 BYRD SPRING-SE         40.96      42.16  
  5 Byers, Sophie             14 GATORS                 40.78      43.47  
  6 Wood, Delaney             13 GATORS                 42.17      44.09  
 
Event 54  Boys 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Judge, Joseph             14 GATORS                 37.39      40.22    5  
  2 Powell, Joel              14 GATORS                 37.58      40.53    3  
 -- Armstrong, Connor         14 GATORS                    NT         DQ  
 
Event 55  Girls 15-17 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hui, Chloe H              15 BYRD SPRING-SE         35.72      35.97    5  
  2 Conners, Olivia           15 GATORS                 36.10      36.12    3  
  3 Rogers, Walton            15 GATORS                 39.21      39.56    1  
  4 Byers, Hannah             17 GATORS                 40.63      40.09  
 
Event 56  Boys 15-17 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Conners, Braxton          17 GATORS                 28.78      29.94    5  
  2 Cooper, Will              15 GATORS                    NT      35.06    3  
  3 Brown, Martin             16 GATORS                 34.91      35.12    1  
  4 Reed, Luke A              15 BYRD SPRING-SE         35.95      35.54  
  5 Manush, Ben B             16 BYRD SPRING-SE            NT      36.44  
  6 Lindow, Jackson R         15 BYRD SPRING-SE         36.15      36.75  
 
Event 57  Mixed 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 GREENWYCHE GATORS  'A'                            1:11.43    1:17.47    7  
     1) Ayres, Caroline W7              2) Scott, Sydney W8               
     3) DeOrio, Tyler M8                4) Freeman, Justin M8             
  2 BYRD SPRING-SE  'A'                               1:17.06    1:18.59  
     1) Leebern, Seth D M7              2) Lowe, Claudia E W8             
     3) Henriksen, Ava L W8             4) Lecompte, Tucker J M8          
 -- BYRD SPRING-SE  'B'                               1:24.94   X1:40.44  
     1) McNeal, Cole T M8               2) Wofford, Jason R M8            
     3) Denson, Lexi J W8               4) Waters, Piper L W8             
 -- BYRD SPRING-SE  'C'                               1:41.00   X1:58.13  
     1) Clark, Ethan W M7               2) Aderholt, Jack G M8            
     3) Lecompte, Natalie J W7          4) Suwarow, Addie J W7            
 -- GREENWYCHE GATORS  'C'                            1:18.89   X2:00.25  
     1) Herrington, Evelyn W7           2) Hobbs, Ellie W7                
     3) Derrick, Andrew M7              4) Bailey, Bobby M8               
 -- GREENWYCHE GATORS  'B'                            1:18.89   X2:01.56  
     1) Templeton, Hunter M7            2) Templeton, Taylor M8           
     3) Edmondson, Lucy W8              4) Byrnes, Grace W7               
 
Event 59  Mixed 9-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 GREENWYCHE GATORS  'A'                            2:23.37    2:28.59    7  
     1) Kimball, Myles M10              2) DeOrio, Madison W9             
     3) Clary, Sydney W10               4) Barlow, Bo M9                  
  2 BYRD SPRING-SE  'A'                               2:31.75    2:41.97  
     1) Durant, Timmy P M10             2) Leebern, Caden G M10           
     3) Lecompte, Savannah M W10        4) Hinely, Mary E W10             
 -- BYRD SPRING-SE  'B'                               2:42.68   X2:51.87  
     1) Smith, Sawyer B M9              2) Lawson, Jackson B M10          
     3) Henriksen, Emma M W9            4) Waters, Deanna C W10           
 -- GREENWYCHE GATORS  'B'                            2:41.27   x2:59.25  
     1) Clary, David M10                2) Bailey, Jimmy M9               
     3) Rainey, Elizabeth W10           4) Keith, Anna C W10              
 -- BYRD SPRING-SE  'C'                               3:31.58   X4:02.37  
     1) Noland, Jonathan W M10          2) Ashburn, Evan D M6             
     3) Gooden, Rori V W10              4) Wofford, Allie M W9            
 
Event 61  Mixed 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 BYRD SPRING-SE  'A'                               1:58.18    2:00.25    7  
     1) Hill, Aaron M M11               2) Jones, Adam J M12              
     3) Weir, Abby E W12                4) Blasingame, Claire C W11       
  2 GREENWYCHE GATORS  'A'                            2:01.60    2:03.06  
     1) Ferguson, Rebecca W12           2) Ferguson, Emily W12            
     3) Steber, Ben M12                 4) Smith, Duncan M12              
 -- BYRD SPRING-SE  'B'                               2:18.47   X2:22.88  
     1) Lowe, Josh M M11                2) Porter, Cody J M12             
     3) Lindow, Tess M W11              4) Kelton, Laurel M W12           
 -- BYRD SPRING-SE  'C'                               2:37.16   X3:04.65  
     1) Wofford, Josh D M12             2) Flinn, Taylor J M11            
     3) Flinn, Bailey N W11             4) Flinn, Madison G W11           
 
Event 63  Mixed 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 GREENWYCHE GATORS  'A'                            1:50.18    1:57.75    7  
     1) Wood, Delaney W13               2) Shockley, Cal M13              
     3) Barlow, Ryan E W14              4) Powell, Joel M14               
  2 BYRD SPRING-SE  'A'                               2:04.67    2:12.90  
     1) Blasingame, Renae R W14         2) Jones, Nick P M12              
     3) Weir, Andrew N M14              4) Vasquez, Emily R W14           
 
Event 65  Mixed 15-17 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 BYRD SPRING-SE  'A'                               1:39.95    1:40.25    7  
     1) Northcutt, Mary A W15           2) Hui, Chloe H W15               
     3) Hinely, Joe M M16               4) Vasquez, Sam E M15             
  2 GREENWYCHE GATORS  'A'                            1:42.51    1:47.88  
     1) Martinson, Sarah Abbott A W17   2) Conners, Olivia W15            
     3) McNeely, Paul M16               4) Conners, Braxton M17           
 -- BYRD SPRING-SE  'B'                               1:55.32   X2:05.19  
     1) Reed, Luke A M15                2) Lindow, Jackson R M15          
     3) Fulton, Giselle P W14           4) Amis, Abby C W13               
 
Event 67  Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Henriksen, Anna S          6 BYRD SPRING-SE         27.57      23.21    5  
  2 Scales, Amelia             7 GATORS                 23.59      23.88    3  
  3 Lowe, Claudia E            8 BYRD SPRING-SE         23.19      24.81    1  
  4 Ayres, Caroline            7 GATORS                 24.57      25.66  
  5 Henriksen, Ava L           8 BYRD SPRING-SE         27.48      29.09  
  6 Hicks, Krysanne            8 GATORS                 27.53      30.13  
 
Event 68  Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McManus, Wright            8 GATORS                 22.68      23.78    5  
  2 Freeman, Justin            8 GATORS                 24.95      23.84    3  
  3 McNeal, Cole T             8 BYRD SPRING-SE         25.37      25.56    1  
  4 Lecompte, Tucker J         8 BYRD SPRING-SE         24.62      28.22  
  5 Gooden, Nolan E            7 BYRD SPRING-SE         29.95      30.34  
  6 Scheiman, John             8 GATORS                 26.14      31.44  
 
Event 69  Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Clary, Sydney             10 GATORS                 44.73      45.90    5  
  2 Rainey, Elizabeth         10 GATORS                 45.77      46.78    3  
  3 Henriksen, Emma M          9 BYRD SPRING-SE         43.07      46.81    1  
  4 Waters, Deanna C          10 BYRD SPRING-SE         47.99      47.56  
  5 Ayres, Anna K             10 GATORS                 48.93      48.47  
  6 Lecompte, Savannah M      10 BYRD SPRING-SE         43.42      49.06  
 
Event 70  Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Barlow, Bo                 9 GATORS                 39.73      43.34    5  
  2 Van Beck, Chad             9 GATORS                 54.97      47.35    3  
  3 Ziegler, William          10 GATORS                 47.02      48.90    1  
  4 Leebern, Caden G          10 BYRD SPRING-SE         51.80      54.62  
  5 Noland, Jonathan W        10 BYRD SPRING-SE         59.59      58.91  
  6 Lawson, Cole B             9 BYRD SPRING-SE         55.54    1:03.38  
 
Event 71  Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ferguson, Emily           12 GATORS                 31.67      33.06    5  
  2 Lindow, Tess M            11 BYRD SPRING-SE         35.41      35.28    3  
  3 Ferguson, Rebecca         12 GATORS                 34.69      36.19    1  
  4 Weir, Abby E              12 BYRD SPRING-SE         35.94      36.50  
  5 Kelton, Laurel M          12 BYRD SPRING-SE         39.53      40.37  
  6 Barlow, Hunter            12 GATORS                 38.07      41.28  
 
Event 72  Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, Duncan             12 GATORS                 35.53      37.62    5  
  2 Jones, Adam J             12 BYRD SPRING-SE         38.32      40.44    3  
  3 Jones, Nick P             12 BYRD SPRING-SE         46.84      47.81    1  
  4 Scott, Spencer            11 GATORS                    NT      49.75  
  5 Porter, Cody J            12 BYRD SPRING-SE            NT    1:01.28  
 -- O'Neil, Stephen           11 GATORS                 39.99         DQ  
 
Event 73  Girls 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Vasquez, Emily R          14 BYRD SPRING-SE         32.94      32.15    5  
  2 Barlow, Ryan E            14 GATORS                 29.93      33.65    3  
  3 Hinely, Emma C            14 BYRD SPRING-SE         34.50      36.72    1  
  4 Fulton, Giselle P         14 BYRD SPRING-SE         37.28      36.81  
  5 Coomer, Mary              13 GATORS                 39.02      37.78  
 
Event 74  Boys 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Shockley, Cal             13 GATORS                 32.96      35.41    5  
  2 Powell, Joel              14 GATORS                 36.60      38.38    3  
  3 Armstrong, Connor         14 GATORS                 37.94      38.53    1  
 
Event 75  Girls 15-17 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hui, Chloe H              15 BYRD SPRING-SE         30.13      31.44    5  
  2 Rogers, Walton            15 GATORS                 35.00      36.60    3  
  3 Byers, Hannah             17 GATORS                 37.51      38.25    1  
 
Event 76  Boys 15-17 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Vasquez, Sam E            15 BYRD SPRING-SE         27.04      29.34    5  
  2 Hinely, Joe M             16 BYRD SPRING-SE         32.53      32.46    3  
  3 Coomer, Christopher       15 GATORS                 31.91      32.75    1  
  4 Lindow, Jackson R         15 BYRD SPRING-SE         32.88      33.40  
  5 Cooper, Will              15 GATORS                 31.59      34.28  
  6 Powell, John Collin C     17 GATORS                    NT      34.69  
 
Event 77  Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ayres, Caroline            7 GATORS                 21.14      23.97    5  
  2 Scott, Sydney              8 GATORS                 23.93      28.03    3  
  3 Henriksen, Anna S          6 BYRD SPRING-SE         30.27      28.87    1  
  4 Hicks, Krysanne            8 GATORS                 26.80      29.09  
  5 Henriksen, Ava L           8 BYRD SPRING-SE         29.44      29.97  
  6 Lecompte, Natalie J        7 BYRD SPRING-SE         37.53      34.47  
 
Event 78  Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lecompte, Tucker J         8 BYRD SPRING-SE         20.94      22.75    5  
  2 Lunsford, Judd             7 GATORS                 22.55      23.34    3  
  3 DeOrio, Tyler              8 GATORS                 24.78      23.66    1  
  4 Bailey, Bobby              8 GATORS                 25.00      24.46  
  5 McNeal, Cole T             8 BYRD SPRING-SE         25.32      25.85  
  6 Clark, Ethan W             7 BYRD SPRING-SE            NT      37.56  
 
Event 79  Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Clary, Sydney             10 GATORS                 41.51      41.00    5  
  2 Hinely, Mary E            10 BYRD SPRING-SE         43.41      43.09    3  
  3 Henriksen, Emma M          9 BYRD SPRING-SE         47.01      46.97    1  
  4 Lecompte, Savannah M      10 BYRD SPRING-SE         44.91      47.03  
  5 DeOrio, Madison            9 GATORS                 50.79      48.63  
  6 Smith, Corinne             9 GATORS                 52.18      53.81  
 
Event 80  Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Barlow, Bo                 9 GATORS                 37.20      37.03    5  
  2 Kimball, Myles            10 GATORS                 39.74      38.06    3  
  3 Ziegler, William          10 GATORS                 44.46      43.88    1  
  4 Smith, Sawyer B            9 BYRD SPRING-SE         53.29      52.60  
  5 Noland, Jonathan W        10 BYRD SPRING-SE         59.21    1:00.06  
  6 Lawson, Jackson B         10 BYRD SPRING-SE         55.12    1:01.06  
 
Event 81  Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Blasingame, Claire C      11 BYRD SPRING-SE         29.01      30.22    5  
  2 Ferguson, Emily           12 GATORS                    NT      30.54    3  
  3 Ferguson, Rebecca         12 GATORS                 31.59      32.91    1  
  4 Evans, Jaya               11 GATORS                    NT      39.09  
  5 Tate, Brooke B            11 BYRD SPRING-SE         41.06      40.41  
  6 Noland, Riley M           11 BYRD SPRING-SE            NT      41.03  
 
Event 82  Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hill, Aaron M             11 BYRD SPRING-SE         33.97      36.34    5  
  2 Jones, Adam J             12 BYRD SPRING-SE         37.72      38.03    3  
  3 Smith, Duncan             12 GATORS                 38.38      40.38    1  
  4 O'Neil, Stephen           11 GATORS                 41.87      42.28  
  5 Steber, Ben               12 GATORS                 45.77      46.69  
  6 Jones, Nick P             12 BYRD SPRING-SE         51.09      52.13  
 
Event 83  Girls 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Barlow, Ryan E            14 GATORS                 27.83      29.41    5  
  2 Vasquez, Emily R          14 BYRD SPRING-SE         30.80      29.97    3  
  3 Northcutt, Ali E          13 BYRD SPRING-SE         33.48      34.59    1  
  4 Wood, Delaney             13 GATORS                 33.72      34.97  
  5 Byers, Sophie             14 GATORS                 32.67      35.12  
  6 Evans, Brittany A         14 BYRD SPRING-SE         36.00      36.91  
 
Event 84  Boys 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Shockley, Cal             13 GATORS                 31.76      32.96    5  
  2 Kennamer, Carson          14 GATORS                    NT      34.07    3  
  3 Weir, Andrew N            14 BYRD SPRING-SE         35.72      36.25    1  
  4 Judge, Joseph             14 GATORS                    NT      37.38  
 
Event 85  Girls 15-17 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Martinson, Sarah Abbott   17 GATORS                 31.49      30.50    5  
  2 Conners, Olivia           15 GATORS                 30.94      32.00    3  
  3 Byers, Hannah             17 GATORS                 33.36      33.63    1  
 
Event 86  Boys 15-17 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Manush, Ben B             16 BYRD SPRING-SE         27.10      26.88    5  
  2 Vasquez, Sam E            15 BYRD SPRING-SE         27.05      27.19    3  
  3 Conners, Braxton          17 GATORS                 26.15      27.31    1  
  4 McNeely, Paul             16 GATORS                 28.52      27.63  
  5 Hinely, Joe M             16 BYRD SPRING-SE         28.30      29.84  
 
Event 87  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 GREENWYCHE GATORS  'A'                            1:17.37    1:24.91    7  
     1) Scales, Amelia 7                2) Hicks, Krysanne 8              
     3) Scott, Sydney 8                 4) Ayres, Caroline 7              
  2 BYRD SPRING-SE  'A'                               1:23.30    1:29.62  
     1) Lowe, Claudia E 8               2) Henriksen, Anna S 6            
     3) Lecompte, Natalie J 7           4) Henriksen, Ava L 8             
 -- GREENWYCHE GATORS  'B'                            1:40.02   X1:59.60  
     1) Edmondson, Lucy 8               2) Payne, Anne 8                  
     3) Hobbs, Ellie 7                  4) Jones, Emma Towner 7           
 -- BYRD SPRING-SE  'B'                               1:51.05   X1:59.97  
     1) Denson, Lexi J 8                2) Stripling, Meredith L 8        
     3) Long, Hannah E 7                4) Suwarow, Addie J 7             
 -- GREENWYCHE GATORS  'C'                            1:50.19   X2:20.15  
     1) McCary, Addie 8                 2) Payne, Sarah 8                 
     3) Herrington, Evelyn 7            4) Byrnes, Grace 7                
 
Event 88  Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 GREENWYCHE GATORS  'A'                            1:12.95    1:19.60    7  
     1) Derrick, Andrew 7               2) Bailey, Bobby 8                
     3) DeOrio, Tyler 8                 4) Freeman, Justin 8              
  2 BYRD SPRING-SE  'A'                               1:22.45    1:23.59  
     1) Leebern, Seth D 7               2) Wofford, Jason R 8             
     3) McNeal, Cole T 8                4) Lecompte, Tucker J 8           
 -- GREENWYCHE GATORS  'B'                                 NT   X1:27.50  
     1) Lunsford, Judd 7                2) McManus, Wright 8              
     3) Scheiman, John 8                4) Wolfe, Charlie 8               
 -- BYRD SPRING-SE  'B'                               1:43.62   X1:59.72  
     1) Clark, Ethan W 7                2) Hill, Adam A 7                 
     3) Smith, Hoke H 7                 4) Aderholt, Jack G 8             
 -- BYRD SPRING-SE  'C'                               2:34.89   X2:08.78  
     1) Bishop, Logan J 7               2) Gooden, Nolan E 7              
     3) Cox, Nicholas R 7               4) Jones, Paul A 7                
 
Event 89  Girls 9-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 BYRD SPRING-SE  'A'                               2:21.69    2:32.22    7  
     1) Henriksen, Emma M 9             2) Lecompte, Savannah M 10        
     3) Waters, Deanna C 10             4) Hinely, Mary E 10              
  2 GREENWYCHE GATORS  'A'                            2:41.81    2:44.41  
     1) Smith, Corinne 9                2) Ayres, Anna K 10               
     3) DeOrio, Madison 9               4) Clary, Sydney 10               
 
Event 90  Boys 9-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 GREENWYCHE GATORS  'A'                            2:22.83    2:33.71    7  
     1) Kimball, Myles 10               2) Ziegler, William 10            
     3) Caneer, Charles 10              4) Barlow, Bo 9                   
  2 BYRD SPRING-SE  'A'                               2:52.74    3:04.00  
     1) Durant, Timmy P 10              2) Lawson, Jackson B 10           
     3) Smith, Sawyer B 9               4) Leebern, Caden G 10            
 -- GREENWYCHE GATORS  'B'                            2:52.90   X3:14.87  
     1) Clary, David 10                 2) Caneer, Will 9                 
     3) Van Beck, Chad 9                4) Bailey, Jimmy 9                
 -- BYRD SPRING-SE  'B'                               3:59.41   X3:36.18  
     1) Suwarow, Chapin M 9             2) Lawson, Cole B 9               
     3) Lindow, Gabe N 9                4) Fulton, Tyler J 9              
 
Event 91  Girls 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 BYRD SPRING-SE  'A'                               2:00.25    2:00.84    7  
     1) Weir, Abby E 12                 2) Kelton, Laurel M 12            
     3) Lindow, Tess M 11               4) Blasingame, Claire C 11        
  2 GREENWYCHE GATORS  'A'                            2:00.97    2:04.03  
     1) Ferguson, Rebecca 12            2) Evans, Jaya 11                 
     3) Barlow, Hunter 12               4) Ferguson, Emily 12             
 -- BYRD SPRING-SE  'B'                               2:43.24   X2:48.84  
     1) Noland, Riley M 11              2) Tate, Brooke B 11              
     3) Flinn, Madison G 11             4) Flinn, Bailey N 11             
 
Event 92  Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 GREENWYCHE GATORS  'A'                            2:09.95    2:20.56    7  
     1) Scott, Spencer 11               2) O'Neil, Stephen 11             
     3) Steber, Ben 12                  4) Smith, Duncan 12               
  2 BYRD SPRING-SE  'A'                               2:20.09    2:25.60  
     1) Jones, Adam J 12                2) Porter, Cody J 12              
     3) Jones, Nick P 12                4) Hill, Aaron M 11               
 -- BYRD SPRING-SE  'B'                                    NT   X2:37.38  
     1) Lowe, Josh M 11                 2) Wofford, Josh D 12             
     3) Flinn, Taylor J 11              4)                                
 
Event 93  Girls 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 GREENWYCHE GATORS  'A'                            1:57.06    1:59.25    7  
     1) Wood, Delaney 13                2) Coomer, Mary 13                
     3) Byers, Sophie 14                4) Barlow, Ryan E 14              
  2 BYRD SPRING-SE  'A'                               1:58.57    1:59.37  
     1) Blasingame, Renae R 14          2) Northcutt, Ali E 13            
     3) Hinely, Emma C 14               4) Vasquez, Emily R 14            
 -- BYRD SPRING-SE  'B'                               2:24.95   X2:32.15  
     1) Fulton, Giselle P 14            2) Amis, Abby C 13                
     3) Luttrell, Torri E 13            4) Lowe, Claire E 13              
 
Event 94  Boys 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 GREENWYCHE GATORS  'A'                            1:51.50    1:58.72    7  
     1) Powell, Joel 14                 2) Judge, Joseph 14               
     3) Shockley, Cal 13                4) Kennamer, Carson 14            
 
Event 95  Girls 15-17 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- GREENWYCHE GATORS  'A'                            1:53.22         DQ  
     1) Martinson, Sarah Abbott A 17    2) Byers, Hannah 17               
     3) Rogers, Walton 15               4) Conners, Olivia 15             
 
Event 96  Boys 15-17 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- GREENWYCHE GATORS  'A'                            1:37.45         DQ  
     1) Conners, Braxton 17             2) Kimrey, Andrew 17              
     3) Kimel, Sam 15                   4) McNeely, Paul 16               
 -- BYRD SPRING-SE  'A'                               1:41.65         DQ  
     1) Reed, Luke A 15                 2) Manush, Ben B 16               
     3) Hinely, Joe M 16                4) Vasquez, Sam E 15              

 

 
 

Web Design by:
MerchantWorks, Inc.


Copyright 2004-2018 - Rocket City Swim League, PO Box 10052, Huntsville, AL 35801
info@swimrcsl.org