Home
2018 Meets
2017 Meets
Archive & Records
Forms & Documents
Officiating
Member Pools
Board & Minutes
About RCSL

Meet Results / Record Listing

(Meters Time = Yards Time x 1.11 ----- Yards Time = Meters Time / 1.11)



Licensed to Monte Sano Makos       HY-TEK's MEET MANAGER 3.0 6/12/2014 08:10 AM
                     2014 MNSO vs GREN Meters - 6/11/2014                      
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 8 & Under 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Greenwyche Gators  'A'                            2:03.30    1:48.75    7  
     1) Payne, Anne 8                   2) Hicks, Krysanne 8              
     3) Ayres, Caroline 7               4) Edmondson, Lucy 8              
  2 Monte Sano  'A'                                   1:47.60    1:48.92  
     1) Wilmoth, Marcela 8              2) Quadrini, Claire 7             
     3) St. John, Sophia 8              4) Miller, Georgie 8              
 -- Greenwyche Gators  'B'                            2:24.84   X2:27.37  
     1)                                 2) Sawyer, Kat 7                  
     3) McCary, Addie 8                 4) Byrnes, Grace 7                
 -- Monte Sano  'B'                                        NT   X2:59.93  
     1) Worthy, Emily 7                 2) Roche, Elise 8                 
     3) Smith, Nadia 8                  4) Cunha, Masie 7                 
 
Event 2  Boys 8 & Under 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                   1:38.88    1:37.90    7  
     1) Bankowski, Brett 8              2) Huskey, Alec 8                 
     3) Patterson, Jay 8                4) Mathews, Elliot 8              
  2 Greenwyche Gators  'A'                            1:43.36    1:45.90  
     1) Johnson, Bradford 8             2) Freeman, Justin 8              
     3) Bailey, Bobby 8                 4) DeOrio, Tyler 7                
 -- Greenwyche Gators  'B'                            2:06.28   X1:54.17  
     1) McManus, Wright 8               2) Scheiman, John 8               
     3) Lunsford, Judd 7                4) Derrick, Andrew 7              
 -- Monte Sano  'B'                                   2:15.89   X2:19.86  
     1) Keener, William 7               2) Garrison, Luke 8               
     3) Mitchell, Gabe 8                4) McMillion, Caleb 7             
 -- Greenwyche Gators  'C'                            2:49.47   X2:48.79  
     1) Lee, Paul 7                     2) Whitmire, Daniel 8             
     3) Templeton, Taylor 8             4) Templeton, Hunter 7            
 
Event 3  Girls 9-10 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                   3:15.45    3:17.89    7  
     1) Agee, Abigail 10                2) Garmon, Mandy 9                
     3) Quadrini, Grace 9               4) Smith, Sophie 10               
  2 Greenwyche Gators  'A'                            3:25.48    4:02.83  
     1) Ayres, Anna 10                  2) DeOrio, Madison 9              
     3) Smith, Corinne 9                4) Sawyer, Kat 7                  
 -- Monte Sano  'B'                                        NT   X3:47.31  
     1) McMillen, Callie 10             2) Perry, Olivia 10               
     3) Keener, Clara 9                 4) Stephens, Stella 9             
 -- Monte Sano  'C'                                        NT   X4:42.37  
     1) Naderi, Lily 10                 2) Mitchell, Emma 10              
     3) Sheppard, Peyton 9              4) Craig, Alexis 10               
 
Event 4  Boys 9-10 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Greenwyche Gators  'A'                            3:06.48    3:12.75    7  
     1) Barlow, Bo 9                    2) Whitmire, Todd 9               
     3) Ziegler, William 10             4) Kimball, Myles 10              
  2 Monte Sano  'A'                                   4:19.95    4:13.22  
     1) Garrison, James 10              2) Worthy, Will 9                 
     3) Foster, Harry 9                 4) Bankowski, Clate 10            
 -- Greenwyche Gators  'B'                            4:14.37        XDQ  
     1) Van Beck, Chad 9                2) Sawyer, Owen 9                 
     3) Allen, Joe 10                   4) Manley, Matt 9                 
 
Event 5  Girls 11-12 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Greenwyche Gators  'A'                            2:39.83    2:41.59    7  
     1) Ferguson, Emily 12              2) Evans, Jaya 11                 
     3) Ferguson, Rebecca 12            4) Barlow, Hunter 12              
  2 Monte Sano  'A'                                   2:49.31    2:43.16  
     1) Bledsoe, Leah 12                2) Rabban, Bella 12               
     3) Mathews, Rebecca 12             4) Rabban, Sophie 11              
 -- Monte Sano  'B'                                        NT   X3:17.01  
     1) Buchanan, Anna 11               2) Goshen, Therese 12             
     3) Lawrence, Lucy Wu 11            4) Naderi, Rose 12                
 
Event 6  Boys 11-12 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                   2:47.89    2:55.64    7  
     1) Stephens, Henry 12              2) Wilmoth, Caleb 12              
     3) Stephens, William 12            4) Huskey, Joshua 12              
  2 Greenwyche Gators  'A'                            3:03.17    3:13.12  
     1) Coomer, David 11                2) Danner, Jackson 11             
     3) Smith, Duncan 12                4) Danner, Peyton 9               
 -- Monte Sano  'C'                                   3:10.40   X3:08.02  
     1) Burbach, Pierson 11             2) Sheppard, Sam 12               
     3) Craig, Kieran 11                4) Barnes, Matthew 12             
 -- Monte Sano  'B'                                   3:24.58   X3:19.11  
     1) Sheppard, Evan 11               2) Moore, Alex 11                 
     3) Moore, Will 11                  4) Perry, Quillan 11              
 
Event 7  Girls 13-14 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                   3:09.24    3:11.31    7  
     1) Burbach, Madison 13             2) Fuller, Rachel 14              
     3) Bradford, Becca 14              4) Derington, Julia 12            
 -- Greenwyche Gators  'A'                            2:31.45         DQ  
     1) Barlow, Ryan 14                 2) Brown, Saylor 14               
     3) Byers, Sophie 14                4) Wood, Delaney 13               
 
Event 8  Boys 13-14 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Greenwyche Gators  'A'                            2:28.13    2:25.23    7  
     1) Shockley, Cal 13                2) Judge, Joseph 14               
     3) Landwehr, Connors 13            4) Powell, Joel 14                
  2 Monte Sano  'A'                                   2:30.45    2:30.30  
     1) Klemm, Riley 13                 2) Rabban, Isaac 14               
     3) Goshen, Joesph 14               4) Younes, Patrick 14             
 
Event 9  Girls 15-17 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Greenwyche Gators  'A'                            2:35.63    2:23.93    7  
     1) Martinson, Sarah Abbott 17      2) Conners, Olivia 15             
     3) Byers, Hannah 17                4) Cooper, Kelly 17               
  2 Monte Sano  'A'                                   2:32.98    2:38.23  
     1) Lacey, Emma 15                  2) Derington, Sara 17             
     3) Tiller, Faith 17                4) McCool, Kyra 17                
 
Event 10  Boys 15-17 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Greenwyche Gators  'A'                            2:05.01    2:04.07    7  
     1) Reynolds, Eli 17                2) Conners, Braxton 17            
     3) Sutphin, Jared 17               4) Kimrey, Andrew 17              
  2 Monte Sano  'A'                                   2:12.55    2:15.28  
     1) Stephens, Ciaran 17             2) Howie, Houston 16              
     3) Graves, Macon 16                4) Clark, Dylan 17                
 
Event 11  Girls 6 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mathews, Tessa             6 Makos                  26.63      26.19    5  
  2 Daniel, Bella              6 Gators                 42.40      38.03    3  
  3 Banks, Abby                5 Gators                 39.66      44.43    1  
  4 Kephart, Alyssa            6 Makos                  42.56      45.97  
  5 Hobbs, Emma                6 Gators                 56.68      51.68  
  6 Lawrence, Molly Wu         3 Makos                2:22.21    2:09.07  
 
Event 13  Girls 6 & Under 25 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Cantey, Lily               6 Makos                     NT     X52.30  
 -- Schreiber, Cataryna        6 Gators                 59.80     X58.69  
 -- Derrick, Emily             5 Gators               1:10.09   X1:20.17  
 -- Pitchford, Josie           5 Gators               1:13.77   X1:29.69  
 
Event 14  Boys 6 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Baumgartner, Max           6 Makos                  28.47      30.33    5  
  2 Banks, Tate                6 Gators                 34.61      34.83    3  
  3 Johnson, Wesley            6 Gators                 39.83      38.00    1  
  4 McCarty, Evan              6 Makos                  36.54      42.66  
  5 McMillion, Sam             5 Makos                  53.02      53.51  
 
Event 16  Boys 6 & Under 25 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Smith, Gibson              6 Gators                 42.34     X33.36  
 -- Kent, Farrell              6 Gators                 40.84     X42.91  
 -- Echols, Paul               6 Makos                  55.37     X44.13  
 -- Blue, Pearson              6 Gators                 43.13     X44.22  
 -- Scheiman, James            5 Gators               1:22.71     X51.74  
 -- Stanley, William           5 Makos                     NT   X1:24.31  
 -- Edmondson, Owen            4 Gators               1:07.00   X1:24.74  
 -- Smith, Shane               6 Makos                1:20.18   X1:43.32  
 
Event 17  Girls 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Quadrini, Claire           7 Makos                  21.12     J20.48    5  
  2 St. John, Sophia           8 Makos                  20.02     J20.19    3  
  3 Ayres, Caroline            7 Gators                 21.98      21.18    1  
  4 Edmondson, Lucy            8 Gators                 24.68      26.23  
  5 Payne, Anne                8 Gators                    NT     J29.96  
  6 Worthy, Emily              7 Makos                  31.34     J29.90  
 
Event 19  Girls 8 & Under 25 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Roche, Elise               8 Makos                  33.22     X26.95  
 -- McCary, Addie              8 Gators                 31.94     X30.40  
 -- Payne, Sarah               8 Gators                 36.83     X31.15  
 -- Cunha, Masie               7 Makos                     NT     X35.99  
 -- Brinkley, Charlotte        7 Gators                 35.61     X38.31  
 -- Byrnes, Grace              7 Gators                 30.59     X38.58  
 -- Smith, Nadia               8 Makos                  43.35     X38.66  
 -- Jones, Emma Towner         7 Gators                 40.64     X38.92  
 -- Hobbs, Ellie               7 Gators                 45.60     X52.35  
 
Event 20  Boys 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mathews, Elliot            8 Makos                  20.61      19.55    5  
  2 Freeman, Justin            8 Gators                 19.60      19.98    3  
  3 Johnson, Bradford          8 Gators                 23.35      20.29    1  
  4 DeOrio, Tyler              7 Gators                 20.45      20.99  
  5 Patterson, Jay             8 Makos                  23.92      21.93  
  6 Wren, Emerson              8 Makos                  23.88      23.81  
 
Event 22  Boys 8 & Under 25 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Lunsford, Judd             7 Gators                 23.84     X22.47  
 -- Mitchell, Gabe             8 Makos                  26.57     X24.92  
 -- Scheiman, John             8 Gators                 27.31     X25.14  
 -- McMillion, Caleb           7 Makos                  25.15     X25.59  
 -- Derrick, Andrew            7 Gators                 26.70     X26.99  
 -- Keener, William            7 Makos                  27.04     X27.90  
 -- Whitmire, Daniel           8 Gators                 31.81     X28.03  
 -- Lee, Paul                  7 Gators                 31.15     X28.35  
 -- Garrison, Luke             8 Makos                  37.32     X34.18  
 -- Templeton, Taylor          8 Gators                 41.18     X35.69  
 -- Wolfe, Charlie             8 Gators                    NT     X36.99  
 -- Templeton, Hunter          7 Gators                 52.57     X50.26  
 
Event 23  Girls 9-10 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, Sophie             10 Makos                  40.84      41.29    5  
  2 Clary, Sydney             10 Gators                 41.88      42.55    3  
  3 Agee, Abigail             10 Makos                  42.74      43.77    1  
  4 Smith, Corinne             9 Gators                 48.91      44.45  
  5 DeOrio, Madison            9 Gators                 44.22      45.17  
  6 Sheppard, Peyton           9 Makos                  51.84      54.14  
 
Event 25  Girls 9-10 50 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Craig, Alexis             10 Makos                  56.15   X1:05.29  
 -- Mitchell, Emma            10 Makos                  59.67   X1:13.76  
 
Event 26  Boys 9-10 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Barlow, Bo                 9 Gators                 36.05      37.20    5  
  2 Kimball, Myles            10 Gators                 38.33      37.59    3  
  3 Whitmire, Todd             9 Gators                 40.50      39.08    1  
  4 Foster, Harry              9 Makos                  43.08      42.56  
  5 Garrison, James           10 Makos                  43.98      45.58  
  6 Worthy, Will               9 Makos                  50.54      52.91  
 
Event 28  Boys 9-10 50 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Caneer, Charles           10 Gators                 49.24     X44.47  
 -- Manley, Matt               9 Gators                 55.84     X50.02  
 -- Van Beck, Chad             9 Gators                 56.17     X50.63  
 -- Clary, David              10 Gators                 49.13     X51.98  
 -- Caneer, Will               9 Gators                 49.83     X52.19  
 -- Allen, Joe                10 Gators                 48.53     X54.93  
 -- Bailey, Jimmy              9 Gators               1:01.93   X1:01.07  
 -- Sawyer, Owen               9 Gators               1:03.11   X1:03.86  
 
Event 29  Girls 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ferguson, Rebecca         12 Gators                 32.71     J32.83    5  
  2 Mathews, Rebecca          12 Makos                  33.67     J32.65    3  
  3 Barlow, Hunter            12 Gators                 34.79      35.18    1  
  4 Rabban, Sophie            11 Makos                  38.38     J39.78  
  5 Lawrence, Lucy Wu         11 Makos                     NT     J39.42  
 
Event 31  Girls 11-12 50 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Bazzle, Kate              11 Makos                  43.60     X44.99  
 -- Sibold, Lily              12 Makos                     NT     X49.40  
 -- Black, Lorelee            11 Makos                     NT     X53.40  
 
Event 32  Boys 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, Duncan             12 Gators                 44.78      35.12    5  
  2 Stephens, William         12 Makos                  37.63     J37.70    3  
  3 Craig, Kieran             11 Makos                  39.20     J37.35    1  
  4 Huskey, Joshua            12 Makos                  37.05      37.79  
  5 Danner, Jackson           11 Gators                 51.19      43.13  
 
Event 34  Boys 11-12 50 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Condron, Jack             12 Makos                  38.14     X38.62  
 -- Moore, Will               11 Makos                  41.84     X43.25  
 -- Miller, Wyatt             12 Makos                  46.54     X44.33  
 -- Barnes, Matthew           12 Makos                  44.92     X44.66  
 -- Moore, Alex               11 Makos                  38.71     X45.47  
 -- Egeland, Liam             11 Makos                  45.05     X46.18  
 
Event 35  Girls 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Barlow, Ryan              14 Gators                 29.55      31.13    5  
  2 Wood, Delaney             13 Gators                 32.42      34.09    3  
  3 Byers, Sophie             14 Gators                 34.38      35.20    1  
  4 Bradford, Becca           14 Makos                  38.51      39.59  
  5 Burbach, Madison          13 Makos                  41.17      40.48  
  6 Fuller, Rachel            14 Makos                  39.99      43.29  
 
Event 38  Boys 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rabban, Isaac             14 Makos                  29.81      30.03    5  
  2 Powell, Joel              14 Gators                 31.11      30.72    3  
  3 Landwehr, Connors         13 Gators                 31.04      31.02    1  
  4 Shockley, Cal             13 Gators                 30.93      31.51  
  5 Klemm, Riley              13 Makos                  34.15      35.23  
  6 Bazzle, Jon-Michael       13 Makos                  37.03      38.56  
 
Event 41  Girls 15-17 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tiller, Faith             17 Makos                  30.93      30.97    5  
  2 Martinson, Sarah Abbott   17 Gators                 31.22      31.37    3  
  3 Conners, Olivia           15 Gators                 31.41      31.69    1  
  4 Lacey, Emma               15 Makos                  32.28      32.90  
  5 Byers, Hannah             17 Gators                 33.34      33.90  
  6 Horton, Laura             15 Makos                  36.78      36.93  
 
Event 44  Boys 15-17 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sutphin, Jared            17 Gators                 26.18      25.73    5  
  2 Conners, Braxton          17 Gators                 26.37     J27.26    3  
  3 Stephens, Ciaran          17 Makos                  27.35     J27.23    1  
  4 Graves, Macon             16 Makos                  27.47      27.70  
  5 Reynolds, Eli             17 Gators                    NT      28.93  
  6 Clark, Dylan              17 Makos                  30.19      30.76  
 
Event 46  Boys 15-17 50 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Powell, John Collin       17 Gators                    NT     X30.79  
 
Event 47  Girls 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Quadrini, Claire           7 Makos                  28.78      29.63    5  
  2 Hicks, Krysanne            8 Gators                 31.10      30.23    3  
  3 Miller, Georgie            8 Makos                  33.03      30.62    1  
  4 Sawyer, Kat                7 Gators                 37.83      35.07  
  5 Wilmoth, Marcela           8 Makos                  41.21      38.48  
 -- Scott, Sydney              8 Gators                 33.49         DQ  
 
Event 48  Boys 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Patterson, Jay             8 Makos                     NT      25.96    5  
  2 Huskey, Alec               8 Makos                  27.03      27.12    3  
  3 Freeman, Justin            8 Gators                 29.33      30.05    1  
  4 Bailey, Bobby              8 Gators                 30.99      31.52  
  5 DeOrio, Tyler              7 Gators                 31.70      32.41  
  6 Bankowski, Brett           8 Makos                  32.27      32.78  
 
Event 49  Girls 9-10 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 DeOrio, Madison            9 Gators                 56.18      53.78    5  
  2 Garmon, Mandy              9 Makos                  55.73      56.89    3  
  3 Ayres, Anna               10 Gators               1:00.94    1:00.37    1  
  4 Perry, Olivia             10 Makos                  58.28    1:02.85  
  5 Naderi, Lily              10 Makos                1:07.44    1:03.56  
 
Event 50  Boys 9-10 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Whitmire, Todd             9 Gators                 52.58      54.28    5  
  2 Kimball, Myles            10 Gators                 52.15      55.07    3  
  3 Ziegler, William          10 Gators               1:12.91    1:09.08    1  
  4 Foster, Harry              9 Makos                1:13.87    1:10.27  
  5 Worthy, Will               9 Makos                1:09.82    1:13.11  
 -- Bankowski, Clate          10 Makos                1:24.43         DQ  
 
Event 51  Girls 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rabban, Bella             12 Makos                  41.62      41.32    5  
  2 Ferguson, Emily           12 Gators                 41.85      41.59    3  
  3 Ferguson, Rebecca         12 Gators                 43.81      44.20    1  
  4 Derington, Julia          12 Makos                  55.13      54.83  
  5 Goshen, Therese           12 Makos                  56.87      55.04  
 
Event 52  Boys 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stephens, Henry           12 Makos                  45.83      46.93    5  
  2 Wilmoth, Caleb            12 Makos                  47.87      49.13    3  
  3 Sheppard, Sam             12 Makos                  51.54      51.45    1  
  4 Danner, Jackson           11 Gators               1:08.92    1:04.06  
  5 Coomer, David             11 Gators                    NT    1:13.01  
 
Event 53  Girls 13-14 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Byers, Sophie             14 Gators                 45.83      47.07    5  
  2 Wood, Delaney             13 Gators                 47.06      48.06    3  
  3 Brown, Saylor             14 Gators                 51.37      48.47    1  
  4 Bradford, Becca           14 Makos                  53.58      52.47  
  5 Fuller, Rachel            14 Makos                  53.49      55.70  
 
Event 54  Boys 13-14 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rabban, Isaac             14 Makos                  36.82      38.49    5  
  2 Judge, Joseph             14 Gators                 41.50      41.90    3  
  3 Landwehr, Connors         13 Gators                 43.80      42.72    1  
  4 Powell, Joel              14 Gators                 42.81      46.27  
  5 Bazzle, Jon-Michael       13 Makos                  45.39      48.32  
 -- Younes, Alexander         14 Makos                     NT         DQ  
 
Event 55  Girls 15-17 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Conners, Olivia           15 Gators                 40.98      41.93    5  
  2 Lacey, Emma               15 Makos                  43.00      44.41    3  
  3 Byers, Hannah             17 Gators                 45.10      45.69    1  
  4 McCool, Kyra              17 Makos                     NT      51.09  
  5 Derington, Sara           17 Makos                  49.23      52.78  
  6 Broyles, Joanna           15 Gators               1:00.37      58.18  
 
Event 56  Boys 15-17 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Conners, Braxton          17 Gators                 32.68      33.42    5  
  2 Graves, Macon             16 Makos                  34.75      34.58    3  
  3 Kimrey, Andrew            17 Gators                 36.75      37.79    1  
  4 Brown, Martin             16 Gators                 41.74      39.14  
  5 Howie, Houston            16 Makos                  36.26     J39.67  
  6 Beddingfield, Winston     16 Makos                     NT     J39.52  
 
Event 57  Mixed 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                   1:17.57    1:23.90    7  
     1) Mathews, Elliot M8              2) St. John, Sophia W8            
     3) Quadrini, Claire W7             4) Huskey, Alec M8                
  2 Greenwyche Gators  'A'                            1:24.94    1:27.89  
     1) Hicks, Krysanne W8              2) Ayres, Caroline W7             
     3) DeOrio, Tyler M7                4) Freeman, Justin M8             
 -- Monte Sano  'D'                                   1:41.97   X1:42.26  
     1) Patterson, Jay M8               2) Mitchell, Gabe M8              
     3) Miller, Georgie W8              4) Wilmoth, Marcela W8            
 -- Greenwyche Gators  'B'                            1:35.08   X1:42.31  
     1) Johnson, Bradford M8            2) McManus, Wright M8             
     3) Payne, Anne W8                  4) Edmondson, Lucy W8             
 -- Monte Sano  'B'                                   2:14.54   X1:45.07  
     1) Roche, Elise W8                 2) Smith, Nadia W8                
     3) Duncan, Graham M8               4) Wren, Emerson M8               
 -- Greenwyche Gators  'C'                            1:47.66   X1:51.91  
     1) Lunsford, Judd M7               2) Bailey, Bobby M8               
     3) Scales, Amelia W7               4) Byrnes, Grace W7               
 -- Monte Sano  'C'                                        NT   X2:03.50  
     1) Cunha, Masie W7                 2) Worthy, Emily W7               
     3) McMillion, Caleb M7             4) Smith, Derek M7                
 
Event 59  Mixed 9-10 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Greenwyche Gators  'A'                            2:40.48    2:47.46    7  
     1) Barlow, Bo M9                   2) Kimball, Myles M10             
     3) DeOrio, Madison W9              4) Clary, Sydney W10              
  2 Monte Sano  'A'                                   2:48.97    3:00.51  
     1) Foster, Harry M9                2) Garrison, James M10            
     3) Quadrini, Grace W9              4) Smith, Sophie W10              
 -- Greenwyche Gators  'B'                            3:00.74   X3:19.47  
     1) Clary, David M10                2) Van Beck, Chad M9              
     3) Ayres, Anna W10                 4) Smith, Corinne W9              
 -- Monte Sano  'B'                                   3:31.14   X3:51.08  
     1) Fulkerson, Sam M10              2) Bankowski, Clate M10           
     3) Mitchell, Emma W10              4) Sheppard, Peyton W9            
 -- Monte Sano  'C'                                   3:41.15   X3:51.16  
     1) Worthy, Will M9                 2) Lawrence, Jack Wu M9           
     3) Naderi, Lily W10                4) Craig, Alexis W10              
 
Event 61  Mixed 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                   2:17.94    2:21.14    7  
     1) Huskey, Joshua M12              2) Rabban, Bella W12              
     3) Mathews, Rebecca W12            4) Stephens, Henry M12            
  2 Greenwyche Gators  'A'                            2:27.20    2:25.27  
     1) Scott, Spencer M11              2) Ferguson, Rebecca W12          
     3) Smith, Duncan M12               4) Ferguson, Emily W12            
 -- Monte Sano  'B'                                   2:39.88   X2:47.74  
     1) Bledsoe, Leah W12               2) Derington, Julia W12           
     3) Egeland, Liam M11               4) Condron, Jack M12              
 -- Monte Sano  'C'                                   2:53.61   X2:59.95  
     1) Bazzle, Kate W11                2) Naderi, Rose W12               
     3) Lang, Kane M11                  4) Sheppard, Evan M11             
 
Event 63  Mixed 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Greenwyche Gators  'A'                            2:03.94    2:07.83    7  
     1) Barlow, Ryan W14                2) Landwehr, Connors M13          
     3) Shockley, Cal M13               4) Wood, Delaney W13              
  2 Monte Sano  'A'                                        NT    2:34.01  
     1) Rabban, Isaac M14               2) Klemm, Riley M13               
     3) Bradford, Becca W14             4) Fuller, Rachel W14             
 -- Monte Sano  'B'                                        NT   X2:34.02  
     1) Barnes, Sam M14                 2) Goshen, Joesph M14             
     3) Burbach, Madison W13            4) Younes, Alexander M14          
 
Event 65  Mixed 15-17 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Greenwyche Gators  'A'                            1:55.18    1:53.45    7  
     1) Martinson, Sarah Abbott W17     2) Conners, Olivia W15            
     3) Conners, Braxton M17            4) Sutphin, Jared M17             
  2 Monte Sano  'A'                                   1:58.03    2:00.28  
     1) Graves, Macon M16               2) Tiller, Faith W17              
     3) Lacey, Emma W15                 4) Stephens, Ciaran M17           
 -- Monte Sano  'B'                                        NT   X2:16.71  
     1) McCool, Kyra W17                2) Horton, Laura W15              
     3) Klemm, Chandler M16             4) Beddingfield, Winston M16      
 -- Monte Sano  'C'                                   2:15.84   X2:17.28  
     1) Thornton, Cary Jo W15           2) Derington, Sara W17            
     3) Ready, Quinn M15                4) Daniel, Linden M15             
 
Event 67  Girls 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 St. John, Sophia           8 Makos                  31.44      27.74    5  
  2 Ayres, Caroline            7 Gators                 27.36      28.07    3  
  3 Scales, Amelia             7 Gators                 37.02      29.59    1  
  4 Wilmoth, Marcela           8 Makos                  31.22      30.45  
  5 Hicks, Krysanne            8 Gators                 30.91      31.99  
  6 Miller, Georgie            8 Makos                  36.89      34.69  
 
Event 68  Boys 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bankowski, Brett           8 Makos                  25.12      25.70    5  
  2 McManus, Wright            8 Gators                 27.98     J28.17    3  
  3 Johnson, Bradford          8 Gators                 25.83     J27.49    1  
  4 Freeman, Justin            8 Gators                 29.47      28.78  
  5 Patterson, Jay             8 Makos                  28.82      33.11  
  6 Duncan, Graham             8 Makos                  43.87      34.97  
 
Event 69  Girls 9-10 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Quadrini, Grace            9 Makos                  48.95      49.92    5  
  2 Agee, Abigail             10 Makos                  49.59      52.93    3  
  3 Clary, Sydney             10 Gators                 49.65      54.42    1  
  4 Ayres, Anna               10 Gators                 54.31      57.63  
  5 Smith, Corinne             9 Gators               1:04.89      58.30  
  6 McMillen, Callie          10 Makos                  57.74      59.94  
 
Event 70  Boys 9-10 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Barlow, Bo                 9 Gators                 44.10      47.23    5  
  2 Ziegler, William          10 Gators                 53.71      52.73    3  
  3 Whitmire, Todd             9 Gators                 52.89      53.88    1  
  4 Fulkerson, Sam            10 Makos                     NT      59.27  
  5 Garrison, James           10 Makos                1:07.93    1:07.27  
  6 McMillen, Ryan             9 Makos                1:11.14    1:13.91  
 
Event 71  Girls 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ferguson, Emily           12 Gators                 35.15      37.04    5  
  2 Mathews, Rebecca          12 Makos                     NT      41.27    3  
  3 Barlow, Hunter            12 Gators                 42.26      45.81    1  
  4 Bledsoe, Leah             12 Makos                  45.58      45.85  
  5 Naderi, Rose              12 Makos                     NT    1:08.25  
 
Event 72  Boys 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, Duncan             12 Gators                 49.79      39.44    5  
  2 Stephens, Henry           12 Makos                  41.47      40.93    3  
  3 Burbach, Pierson          11 Makos                  49.30      49.34    1  
  4 Coomer, David             11 Gators                    NT      52.58  
  5 Sheppard, Evan            11 Makos                  55.53      54.46  
 
Event 73  Girls 13-14 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Barlow, Ryan              14 Gators                 33.22      37.22    5  
  2 Wood, Delaney             13 Gators                 43.66      42.83    3  
  3 Burbach, Madison          13 Makos                  48.21      48.60    1  
 
Event 74  Boys 13-14 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Shockley, Cal             13 Gators                 37.44      38.26    5  
  2 Klemm, Riley              13 Makos                  39.32      39.03    3  
  3 Powell, Joel              14 Gators                 42.05      40.63    1  
  4 Younes, Patrick           14 Makos                  48.60      53.22  
  5 Goshen, Joesph            14 Makos                  48.68      53.99  
 
Event 75  Girls 15-17 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Martinson, Sarah Abbott   17 Gators                 34.73      36.29    5  
  2 Tiller, Faith             17 Makos                  38.00      37.15    3  
  3 Cooper, Kelly             17 Gators                    NT      39.00    1  
  4 Derington, Sara           17 Makos                  45.63      45.40  
  5 Thornton, Cary Jo         15 Makos                  52.83      48.33  
  6 Broyles, Joanna           15 Gators                 50.93      49.18  
 
Event 76  Boys 15-17 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sutphin, Jared            17 Gators                 30.04      30.35    5  
  2 Reynolds, Eli             17 Gators                    NT      31.87    3  
  3 Coomer, Christopher       15 Gators                 41.43      35.42    1  
  4 Stephens, Ciaran          17 Makos                  37.38      36.83  
  5 Klemm, Chandler           16 Makos                  39.77      42.35  
  6 Ready, Quinn              15 Makos                  42.86      42.78  
 
Event 77  Girls 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ayres, Caroline            7 Gators                 25.55      23.47    5  
  2 Quadrini, Claire           7 Makos                  26.54      25.93    3  
  3 St. John, Sophia           8 Makos                  25.76      28.09    1  
  4 Hicks, Krysanne            8 Gators                 33.51      32.41  
  5 Payne, Anne                8 Gators                    NT      35.83  
  6 Worthy, Emily              7 Makos                  38.53      36.90  
 
Event 78  Boys 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mathews, Elliot            8 Makos                  28.21      23.68    5  
  2 Johnson, Bradford          8 Gators                 26.09     J25.21    3  
  3 Huskey, Alec               8 Makos                  25.68     J25.06    1  
  4 Bankowski, Brett           8 Makos                  26.87      26.40  
  5 DeOrio, Tyler              7 Gators                 27.51      31.58  
  6 Bailey, Bobby              8 Gators                 27.75      32.27  
 
Event 79  Girls 9-10 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Clary, Sydney             10 Gators                 46.08      48.54    5  
  2 Quadrini, Grace            9 Makos                  49.29      52.65    3  
  3 Keener, Clara              9 Makos                  52.07      56.01    1  
  4 DeOrio, Madison            9 Gators               1:11.68      59.96  
  5 Ayres, Anna               10 Gators               1:07.61    1:01.30  
  6 Stephens, Stella           9 Makos                1:03.84    1:05.96  
 
Event 80  Boys 9-10 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Barlow, Bo                 9 Gators                 41.86      43.51    5  
  2 Kimball, Myles            10 Gators                 47.69      47.11    3  
  3 Ziegler, William          10 Gators                 51.47      52.86    1  
  4 Foster, Harry              9 Makos                1:10.13    1:13.05  
  5 Worthy, Will               9 Makos                1:19.82    1:33.76  
  6 Lawrence, Jack Wu          9 Makos                1:46.63    1:43.98  
 
Event 81  Girls 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ferguson, Emily           12 Gators                 33.54      34.13    5  
  2 Ferguson, Rebecca         12 Gators                 35.66      36.87    3  
  3 Mathews, Rebecca          12 Makos                  43.73      40.85    1  
  4 Rabban, Bella             12 Makos                  42.81      42.05  
  5 Barlow, Hunter            12 Gators                 40.61      43.74  
  6 Goshen, Therese           12 Makos                     NT      54.38  
 
Event 82  Boys 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, Duncan             12 Gators                 56.92     J42.60    5  
  2 Stephens, William         12 Makos                  41.50     J42.39    3  
  3 Huskey, Joshua            12 Makos                  42.72      48.61    1  
  4 Perry, Quillan            11 Makos                  51.35      50.32  
  5 Coomer, David             11 Gators                    NT    1:07.72  
  6 Danner, Jackson           11 Gators               1:35.31    1:27.96  
 
Event 83  Girls 13-14 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Barlow, Ryan              14 Gators                 30.89      33.11    5  
  2 Coomer, Mary              13 Gators                 43.32      38.20    3  
  3 Byers, Sophie             14 Gators                 38.35      38.95    1  
  4 Bradford, Becca           14 Makos                  48.51      49.93  
 
Event 84  Boys 13-14 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Landwehr, Connors         13 Gators                 38.08      37.86    5  
  2 Rabban, Isaac             14 Makos                     NT      38.18    3  
  3 Shockley, Cal             13 Gators                 37.06      38.87    1  
  4 Judge, Joseph             14 Gators                 40.73      40.60  
  5 Goshen, Joesph            14 Makos                  39.11      41.04  
  6 Younes, Patrick           14 Makos                  42.97      43.71  
 
Event 85  Girls 15-17 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tiller, Faith             17 Makos                  28.65      32.25    5  
  2 Conners, Olivia           15 Gators                 34.89      35.46    3  
  3 Lacey, Emma               15 Makos                  40.13      36.93    1  
  4 Byers, Hannah             17 Gators                 37.28      37.03  
 
Event 86  Boys 15-17 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sutphin, Jared            17 Gators                 28.31      27.57    5  
  2 Conners, Braxton          17 Gators                    NT      29.84    3  
  3 Graves, Macon             16 Makos                  28.72      30.89    1  
  4 Stephens, Ciaran          17 Makos                  29.85      31.27  
  5 Kimrey, Andrew            17 Gators                 31.71      32.26  
  6 Daniel, Linden            15 Makos                  30.25      37.93  
 
Event 87  Girls 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                   1:31.76    1:36.10    7  
     1) Quadrini, Claire 7              2) Miller, Georgie 8              
     3) Mathews, Tessa 6                4) St. John, Sophia 8             
  2 Greenwyche Gators  'A'                            1:33.17    1:46.85  
     1) Hicks, Krysanne 8               2) Scott, Sydney 8                
     3) Edmondson, Lucy 8               4) Ayres, Caroline 7              
 -- Greenwyche Gators  'B'                            2:03.97   X2:18.65  
     1) Scales, Amelia 7                2) Byrnes, Grace 7                
     3) Brinkley, Charlotte 7           4) Sawyer, Kat 7                  
 
Event 88  Boys 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Greenwyche Gators  'A'                            1:26.85    1:24.27    7  
     1) McManus, Wright 8               2) Johnson, Bradford 8            
     3) DeOrio, Tyler 7                 4) Freeman, Justin 8              
  2 Monte Sano  'A'                                   1:20.92    1:24.52  
     1) Bankowski, Brett 8              2) Mathews, Elliot 8              
     3) Wren, Emerson 8                 4) Huskey, Alec 8                 
 -- Greenwyche Gators  'B'                            1:42.54   X1:42.17  
     1) Lunsford, Judd 7                2) Bailey, Bobby 8                
     3) Derrick, Andrew 7               4) Scheiman, John 8               
 -- Greenwyche Gators  'C'                            2:16.51   X1:59.39  
     1) Lee, Paul 7                     2) Whitmire, Daniel 8             
     3) Templeton, Taylor 8             4) Templeton, Hunter 7            
 -- Monte Sano  'C'                                   1:59.28   X2:01.89  
     1) McMillion, Caleb 7              2) Baumgartner, Max 6             
     3) Smith, Derek 7                  4) Patterson, Jay 8               
 -- Monte Sano  'B'                                   2:05.02   X2:05.75  
     1) Keener, William 7               2) Garrison, Luke 8               
     3) Mitchell, Gabe 8                4) Duncan, Graham 8               
 
Event 89  Girls 9-10 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                   2:50.58    2:53.18    7  
     1) Quadrini, Grace 9               2) Agee, Abigail 10               
     3) Keener, Clara 9                 4) Smith, Sophie 10               
  2 Greenwyche Gators  'A'                            3:04.06    3:44.59  
     1) Clary, Sydney 10                2) McCary, Addie 8                
     3) Smith, Corinne 9                4) Ayres, Anna 10                 
 -- Monte Sano  'C'                                   3:25.02   X3:44.68  
     1) Perry, Olivia 10                2) Naderi, Lily 10                
     3) Craig, Alexis 10                4) Garmon, Mandy 9                
 -- Monte Sano  'B'                                   3:29.57   X3:51.43  
     1) McMillen, Callie 10             2) Sheppard, Peyton 9             
     3) Mitchell, Emma 10               4) Stephens, Stella 9             
 
Event 90  Boys 9-10 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Greenwyche Gators  'A'                            2:37.16    2:46.32    7  
     1) Barlow, Bo 9                    2) Whitmire, Todd 9               
     3) Ziegler, William 10             4) Kimball, Myles 10              
  2 Monte Sano  'A'                                   3:05.16    3:24.13  
     1) Garrison, James 10              2) Fulkerson, Sam 10              
     3) Worthy, Will 9                  4) Foster, Harry 9                
 -- Greenwyche Gators  'B'                            3:12.85   X3:41.18  
     1) Sawyer, Owen 9                  2) Allen, Joe 10                  
     3) Clary, David 10                 4) Caneer, Charles 10             
 -- Greenwyche Gators  'C'                            3:43.77   X3:47.20  
     1) Caneer, Will 9                  2) Manley, Matt 9                 
     3) Van Beck, Chad 9                4) Bailey, Jimmy 9                
 
Event 91  Girls 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Greenwyche Gators  'A'                            2:21.21    2:25.80    7  
     1) Barlow, Hunter 12               2) Evans, Jaya 11                 
     3) Ferguson, Rebecca 12            4) Ferguson, Emily 12             
  2 Monte Sano  'A'                                   2:23.18    2:31.23  
     1) Mathews, Rebecca 12             2) Derington, Julia 12            
     3) Bledsoe, Leah 12                4) Rabban, Bella 12               
 -- Monte Sano  'B'                                   2:47.20   X2:57.47  
     1) Naderi, Rose 12                 2) Bazzle, Kate 11                
     3) Buchanan, Anna 11               4) Lawrence, Lucy Wu 11           
 
Event 92  Boys 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                   2:28.28    2:34.57    7  
     1) Stephens, William 12            2) Huskey, Joshua 12              
     3) Craig, Kieran 11                4) Stephens, Henry 12             
  2 Greenwyche Gators  'A'                            2:47.14    3:01.42  
     1) Coomer, David 11                2) Smith, Duncan 12               
     3) Clary, David 10                 4) Danner, Jackson 11             
 -- Monte Sano  'C'                                   2:42.83   X2:44.99  
     1) Moore, Will 11                  2) Perry, Quillan 11              
     3) Condron, Jack 12                4) Sheppard, Sam 12               
 -- Monte Sano  'B'                                   2:49.80   X3:04.73  
     1) Miller, Wyatt 12                2) Moore, Alex 11                 
     3) Egeland, Liam 11                4) Wilmoth, Caleb 12              
 
Event 93  Girls 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Greenwyche Gators  'A'                            2:15.56    2:17.99    7  
     1) Coomer, Mary 13                 2) Byers, Sophie 14               
     3) Wood, Delaney 13                4) Barlow, Ryan 14                
  2 Monte Sano  'A'                                   2:39.90    2:52.37  
     1) Fuller, Rachel 14               2) Burbach, Madison 13            
     3) Goshen, Therese 12              4) Bradford, Becca 14             
 
Event 94  Boys 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Greenwyche Gators  'A'                            2:05.12    2:14.47    7  
     1) Shockley, Cal 13                2) Powell, Joel 14                
     3) Landwehr, Connors 13            4) Judge, Joseph 14               
  2 Monte Sano  'A'                                   2:13.57    2:23.32  
     1) Klemm, Riley 13                 2) Goshen, Joesph 14              
     3) Younes, Patrick 14              4) Rabban, Isaac 14               
 
Event 95  Girls 15-17 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                   2:17.14   J2:18.99    7  
     1) Lacey, Emma 15                  2) Horton, Laura 15               
     3) Thornton, Cary Jo 15            4) Tiller, Faith 17               
  2 Greenwyche Gators  'A'                            2:18.61   J2:18.90  
     1) Martinson, Sarah Abbott 17      2) Conners, Olivia 15             
     3) Byers, Hannah 17                4) Cooper, Kelly 17               
 
Event 96  Boys 15-17 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                   1:53.26    2:06.02    7  
     1) Graves, Macon 16                2) Ready, Quinn 15                
     3) Howie, Houston 16               4) Stephens, Ciaran 17            
 -- Greenwyche Gators  'A'                                 NT         DQ  
     1) Kimrey, Andrew 17               2) Reynolds, Eli 17               
     3) Conners, Braxton 17             4) Sutphin, Jared 17              

 

 
 

Web Design by:
MerchantWorks, Inc.


Copyright 2004-2018 - Rocket City Swim League, PO Box 10052, Huntsville, AL 35801
info@swimrcsl.org