Home
2016 Meets
2015 Meets
Archive & Records
Forms & Documents
Officiating
Member Pools
Board & Minutes
About RCSL

Meet Results / Record Listing

(Meters Time = Yards Time x 1.11 ----- Yards Time = Meters Time / 1.11)



Licensed to RCSL - F               HY-TEK's MEET MANAGER 5.0 6/17/2015 11:34 PM
                     Byrd Springs vs Piedmont - 6/17/2015                      
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 BYRD SPRING-SE  'A'                               1:38.02    1:37.09    7  
     1) Henriksen, Anna S 7             2) Suwarow, Addie J 8             
     3) Jones, Kara K 8                 4) Lecompte, Natalie J 8          
  2 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            1:31.76    1:44.02  
     1) Duckett, Claire 8               2) Jackson, Adella 7              
     3) Graham, Audrey 8                4) King, Betsy 8                  
 -- PIEDMONT PIRANHAS  'B'                            2:16.20   X2:10.18  
     1) Parks, Penelope 8               2) Bostick, Adaline 7             
     3) Bibb, Maret 7                   4) Wessel, Anne 7                 
 
Event 2  Boys 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 BYRD SPRING-SE  'A'                               1:39.62    1:39.89    7  
     1) Ashburn, Evan D 7               2) Hill, Adam A 8                 
     3) Smith, Hoke H 8                 4) Leebern, Seth D 8              
  2 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            2:19.25    2:35.84  
     1) Robinson, Sam 7                 2) Carroll, Preston 7             
     3) Allport, Caleb 6                4) Schmitz, Wilson 6              
 -- BYRD SPRING-SE  'B'                               2:03.67   X1:59.97  
     1) Bishop, Logan J 8               2) Jones, Paul A 8                
     3) Gooden, Nolan E 8               4) Henriksen, CJ R 5              
 
Event 3  Girls 9-10 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            2:54.31    2:51.51    7  
     1) Brooks, Caroline 9              2) McEniry, Katie 10              
     3) King, Mary Foster 10            4) Parks, Isabella 10             
  2 BYRD SPRING-SE  'A'                               3:09.90    2:59.06  
     1) Lowe, Claudia E 9               2) Denson, Lexi J 9               
     3) Henriksen, Emma M 10            4) Thompson, Allie R 10           
 -- PIEDMONT PIRANHAS  'B'                            3:36.91   X3:34.66  
     1) Vaughn, Madlyn 10               2) Watson, Emma 10                
     3) Werth, Adeline 10               4) Herring, Winnie 10             
 
Event 4  Boys 9-10 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            3:00.88    3:01.33    7  
     1) Gaines, Xander 10               2) Elkins, Jack 9                 
     3) Bostick, Braden 9               4) Walker, Philip 9               
  2 BYRD SPRING-SE  'A'                               3:17.41    3:10.12  
     1) Lawson, Cole B 10               2) Smith, Sawyer B 10             
     3) Lecompte, Tucker J 9            4) Bishop, Matthew F 10           
 -- BYRD SPRING-SE  'B'                               4:39.18   X4:45.32  
     1) Lindow, Gabe N 10               2) Aderholt, Jack G 9             
     3) Suwarow, Chapin M 10            4) Barto, Holden M 9              
 
Event 5  Girls 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 BYRD SPRING-SE  'A'                               2:13.92    2:22.10    7  
     1) Hinely, Mary E 11               2) Lindow, Tess M 12              
     3) Cornelius, Jessica R 12         4) Waters, Deanna C 11            
  2 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            4:56.76    2:49.69  
     1) Erbach, Lizzie 12               2) Archer, Jamie 12               
     3) Graham, Katie 12                4) Moss, Emma 12                  
 -- BYRD SPRING-SE  'B'                               2:41.08   X2:56.16  
     1) Noland, Riley M 12              2) Flinn, Bailey N 12             
     3) Lecompte, Savannah M 11         4) Gooden, Rori V 11              
 -- BYRD SPRING-SE  'C'                                    NT   X3:09.47  
     1) Denson, Peyton G 12             2) Flinn, Madison G 12            
     3) Henderson, Cordelia W 11        4) Henriksen, Ava L 9             
 
Event 6  Boys 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            2:25.86    2:33.32    7  
     1) Caroll, Hayden 12               2) Westra, Benjamin 11            
     3) Calatrello, Henry 12            4) Shores, James 12               
  2 BYRD SPRING-SE  'A'                               2:42.89    2:53.34  
     1) Leebern, Caden G 11             2) Lowe, Josh M 12                
     3) Hill, Aaron M 12                4) Noland, Jonathan W 11          
 -- BYRD SPRING-SE  'B'                               3:12.66   X3:45.79  
     1) Flinn, Taylor J 12              2) Lawson, Jackson B 11           
     3) Lamey, Johnny S 12              4)                                
 
Event 7  Girls 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            1:58.54    2:01.47    7  
     1) Monk, Anna 14                   2) Schloss, Anna Kathryn 13       
     3) Monk, Marybeth 13               4) Strankman, Cole Elizabeth 14   
  2 BYRD SPRING-SE  'A'                               2:26.85    2:26.84  
     1) Kelton, Laurel M 13             2) Northcutt, Ali E 14            
     3) Amis, Abby C 14                 4) Luttrell, Torri E 14           
 
Event 8  Boys 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            1:54.64    2:00.43    7  
     1) Chance, Caleb 14                2) Nurre, Alexander 13            
     3) Wan, Ethan 13                   4) Werth, Benjamin 14             
 
Event 9  Girls 15-17 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 BYRD SPRING-SE  'A'                               1:59.03    2:06.91    7  
     1) Northcutt, Mary A 16            2) Blasingame, Renae R 15         
     3) Vasquez, Emily R 14             4) Hui, Chloe H 16                
  2 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            2:16.79    2:21.26  
     1) Monk, Abby 16                   2) Calatrello, Annie 15           
     3) Bell, Maria 16                  4) Rigby, Lauren 15               
 -- PIEDMONT PIRANHAS  'B'                            2:43.41         DQ  
     1) Perez, Makayla 15               2) Lynch, Kathleen 17             
     3) Nunn, Julie 15                  4) Sims, Carley 15                
 
Event 10  Boys 15-17 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            1:46.15    1:49.60    7  
     1) Overbeek, Cade 16               2) Baldwin, Spencer 17            
     3) Smith, Austin 16                4) Herring, Jackson 17            
  2 BYRD SPRING-SE  'A'                               1:49.47    1:50.63  
     1) Lindow, Jackson R 16            2) Blasingame, Ian I 16           
     3) Manush, Ben B 17                4) Vasquez, Sam E 16              
 
Event 11  Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hudson, Harper             6 PIED                   29.50      30.77    5  
  2 Randolph-Bishop, Katie L   5 BYRD SPRING-SE         37.72      33.00    3  
  3 Alston, Alexis             5 PIED                   37.77      37.66    1  
  4 Stifflemire, Ivy M         4 BYRD SPRING-SE       1:03.26      52.09  
  5 Rigby, Ansley              6 PIED                   50.18      59.21  
  6 Bishop, Kaylen G           4 BYRD SPRING-SE       1:04.66    1:13.63  
 
Event 13  Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Gooden, Nomi-Marie M       5 BYRD SPRING-SE            NT     X44.40  
 -- Alston, Anne Marie         5 PIED                   51.06     X49.40  
 -- Cox, Madeline R            6 BYRD SPRING-SE       1:03.03     X51.50  
 -- Wessel, Molly              5 PIED                      NT   X1:47.62  
 
Event 14  Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Thompson, Benjamin C       6 BYRD SPRING-SE         28.08      23.47    5  
  2 Henriksen, CJ R            5 BYRD SPRING-SE         23.08      24.47    3  
  3 Trefry, Weston             5 PIED                   35.10      33.56    1  
  4 Sieja, Oliver              6 PIED                   35.91      35.03  
  5 Stifflemire, Deisen K      6 BYRD SPRING-SE         32.44      37.12  
  6 Schmitz, Wilson            6 PIED                   34.09      37.26  
 
Event 16  Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Webb, Zachary P            6 BYRD SPRING-SE         38.19     X40.31  
 -- Partain, Warren S          5 BYRD SPRING-SE         39.04     X41.75  
 -- Smith, David L             5 BYRD SPRING-SE            NT     X47.41  
 -- Lecompte, Logan B          5 BYRD SPRING-SE         57.47   X1:02.72  
 -- Partain, Teddy T           2 BYRD SPRING-SE            NT   X1:55.00  
 
Event 17  Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 King, Betsy                8 PIED                   16.59      18.66    5  
  2 Jones, Kara K              8 BYRD SPRING-SE         19.27      19.19    3  
  3 Graham, Audrey             8 PIED                   19.52      19.53    1  
  4 Lecompte, Natalie J        8 BYRD SPRING-SE         18.63      19.82  
  5 Duckett, Claire            8 PIED                      NT      21.62  
  6 Partain, Shelby B          7 BYRD SPRING-SE         26.34      25.37  
 
Event 19  Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Henderson, Ida M           7 BYRD SPRING-SE            NT     X22.66  
 -- Amos, Finley               7 PIED                   33.69     X27.64  
 -- Turchetta, Carley E        7 BYRD SPRING-SE         44.76     X40.91  
 -- Satterfeal, Kinsley        7 PIED                   38.53     X44.88  
 -- Wessel, Anne               7 PIED                      NT         DQ  
 
Event 20  Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Leebern, Seth D            8 BYRD SPRING-SE         17.88      18.76    5  
  2 Bishop, Logan J            8 BYRD SPRING-SE         23.06      20.78    3  
  3 Ashburn, Evan D            7 BYRD SPRING-SE         21.19      22.28    1  
  4 Robinson, Sam              7 PIED                   32.12     J31.51  
  5 Allport, Caleb             6 PIED                   35.30     J31.35  
  6 Carroll, Preston           7 PIED                   35.12      35.75  
 
Event 22  Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Turchetta, Brendan S       8 BYRD SPRING-SE         37.53     X33.28  
 
Event 23  Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 King, Mary Foster         10 PIED                   33.09      33.41    5  
  2 Henriksen, Emma M         10 BYRD SPRING-SE         34.02      35.21    3  
  3 Brooks, Caroline           9 PIED                   40.27      41.28    1  
  4 Parks, Isabella           10 PIED                   40.47      43.75  
  5 Henriksen, Ava L           9 BYRD SPRING-SE         46.16      45.59  
  6 Denson, Lexi J             9 BYRD SPRING-SE         46.00      46.90  
 
Event 25  Girls 9-10 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Land, Emma                 9 PIED                   47.33     X46.69  
 -- Gaines, Xoi                9 PIED                      NT     X48.90  
 -- Steele, Abby               9 PIED                   51.97     X49.28  
 -- Henderson, Olivia W        9 BYRD SPRING-SE            NT     X50.41  
 -- Honea, Catie               9 PIED                   56.22     X53.69  
 -- Steele, Suzy               9 PIED                 1:06.47   X1:13.37  
 
Event 26  Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bostick, Braden            9 PIED                   33.37      34.70    5  
  2 Gaines, Xander            10 PIED                   36.38      37.65    3  
  3 Bishop, Matthew F         10 BYRD SPRING-SE         41.46      38.90    1  
  4 Lecompte, Tucker J         9 BYRD SPRING-SE         49.19      39.57  
  5 Walker, Philip             9 PIED                   39.73      40.66  
  6 Barto, Holden M            9 BYRD SPRING-SE       1:18.65    1:28.50  
 
Event 28  Boys 9-10 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Aderholt, Jack G           9 BYRD SPRING-SE         57.84     X56.52  
 -- Robinsen, Ben              9 PIED                 1:03.69   X1:00.12  
 -- Rigby, Joshua              9 PIED                   46.72   X1:09.14  
 
Event 29  Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lindow, Tess M            12 BYRD SPRING-SE         29.62      29.56    5  
  2 Erbach, Lizzie            12 PIED                   31.56      31.06    3  
  3 Noland, Riley M           12 BYRD SPRING-SE         33.15      33.34    1  
  4 Archer, Jamie             12 PIED                   32.21      34.12  
  5 Flinn, Bailey N           12 BYRD SPRING-SE         37.14      36.40  
  6 Moss, Emma                12 PIED                   37.40      37.91  
 
Event 31  Girls 11-12 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Lecompte, Savannah M      11 BYRD SPRING-SE         35.52     X34.77  
 -- Denson, Peyton G          12 BYRD SPRING-SE         42.09     X42.72  
 -- Henderson, Cordelia W     11 BYRD SPRING-SE            NT     X46.27  
 
Event 32  Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Calatrello, Henry         12 PIED                   27.69      28.26    5  
  2 Caroll, Hayden            12 PIED                   27.88      28.47    3  
  3 Lowe, Josh M              12 BYRD SPRING-SE         33.21      33.07    1  
  4 Shores, James             12 PIED                   32.85      33.40  
  5 Leebern, Caden G          11 BYRD SPRING-SE         40.43      45.41  
  6 Flinn, Taylor J           12 BYRD SPRING-SE         39.28      53.06  
 
Event 35  Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schloss, Anna Kathryn     13 PIED                   26.31      27.00    5  
  2 Strankman, Cole Elizabet  14 PIED                   27.59      27.59    3  
  3 Monk, Anna                14 PIED                   26.25      27.60    1  
  4 Northcutt, Ali E          14 BYRD SPRING-SE         29.79      30.83  
  5 Kelton, Laurel M          13 BYRD SPRING-SE         31.87      31.56  
  6 Amis, Abby C              14 BYRD SPRING-SE         33.31      32.91  
 
Event 37  Girls 13-14 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- McEniry, Colleen          13 PIED                   52.65     X46.56  
 
Event 38  Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chance, Caleb             14 PIED                   24.01      24.57    5  
  2 Nurre, Alexander          13 PIED                   25.53      25.34    3  
  3 Werth, Benjamin           14 PIED                   25.69      26.07    1  
  4 Jones, Adam J             13 BYRD SPRING-SE         29.49      29.84  
  5 Jones, Nick P             13 BYRD SPRING-SE         33.72      33.38  
 
Event 40  Boys 13-14 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Rigby, Connor             13 PIED                   35.02     X37.64  
 
Event 41  Girls 15-17 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Northcutt, Mary A         16 BYRD SPRING-SE         25.61      27.09    5  
  2 Vasquez, Emily R          14 BYRD SPRING-SE         26.65      27.63    3  
  3 Calatrello, Annie         15 PIED                   29.15      29.38    1  
  4 Blasingame, Renae R       15 BYRD SPRING-SE         29.26      29.94  
  5 Monk, Abby                16 PIED                   30.43      32.03  
  6 Bell, Maria               16 PIED                   31.31      33.47  
 
Event 43  Girls 15-17 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Perez, Makayla            15 PIED                   32.72     X33.14  
 -- Sims, Carley              15 PIED                   37.51     X37.56  
 
Event 44  Boys 15-17 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Overbeek, Cade            16 PIED                   22.80      23.70    5  
  2 Herring, Jackson          17 PIED                   22.95      24.28    3  
  3 Blasingame, Ian I         16 BYRD SPRING-SE         24.25      24.31    1  
  4 Shelton, Nathan           17 PIED                   25.28      25.62  
 
Event 47  Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lecompte, Natalie J        8 BYRD SPRING-SE         30.07      29.47    5  
  2 Jones, Kara K              8 BYRD SPRING-SE         28.88      30.19    3  
  3 Graham, Audrey             8 PIED                   30.21      31.18    1  
  4 Suwarow, Addie J           8 BYRD SPRING-SE         33.09      34.03  
 -- Parks, Penelope            8 PIED                      NT         DQ  
 -- Jackson, Adella            7 PIED                   31.62         DQ  
 
Event 48  Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Robinson, Sam              7 PIED                   30.27      25.97    5  
  2 Hill, Adam A               8 BYRD SPRING-SE         24.53      26.14    3  
  3 Leebern, Seth D            8 BYRD SPRING-SE         29.11      26.69    1  
  4 Allport, Caleb             6 PIED                   36.93      37.94  
  5 Carroll, Preston           7 PIED                   33.40      54.59  
 -- Jones, Paul A              8 BYRD SPRING-SE         34.65         DQ  
 
Event 49  Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McEniry, Katie            10 PIED                   49.07      48.27    5  
  2 Amos, Haynes               9 PIED                 3:00.00      52.51    3  
  3 Lowe, Claudia E            9 BYRD SPRING-SE         55.65      52.81    1  
  4 Parks, Isabella           10 PIED                   57.38      55.31  
  5 Denson, Lexi J             9 BYRD SPRING-SE         56.33      55.56  
  6 Thompson, Allie R         10 BYRD SPRING-SE       1:07.34    1:04.56  
 
Event 50  Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, Sawyer B           10 BYRD SPRING-SE         50.65      50.97    5  
  2 Sims, Aidan               10 PIED                   57.90      56.72    3  
  3 Elkins, Jack               9 PIED                   54.18      56.88    1  
  4 Jacobsen, Carter          10 PIED                 1:02.00    1:09.69  
  5 Suwarow, Chapin M         10 BYRD SPRING-SE       1:04.63    1:14.06  
 
Event 51  Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Blasingame, Claire C      12 BYRD SPRING-SE         34.13      34.62    5  
  2 Archer, Jamie             12 PIED                   42.27     J42.72    3  
  3 Erbach, Lizzie            12 PIED                   42.71     J42.63    1  
  4 Flinn, Madison G          12 BYRD SPRING-SE         50.44      52.61  
  5 Noland, Riley M           12 BYRD SPRING-SE         55.44      52.62  
 
Event 52  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Calatrello, Henry         12 PIED                   36.35      38.95    5  
  2 Lowe, Josh M              12 BYRD SPRING-SE         42.59      43.88    3  
  3 Westra, Benjamin          11 PIED                   47.13      50.72    1  
  4 Flinn, Taylor J           12 BYRD SPRING-SE         50.63      53.87  
  5 Shores, James             12 PIED                   48.28      55.66  
  6 Lamey, Johnny S           12 BYRD SPRING-SE       1:09.18    1:09.32  
 
Event 53  Girls 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schloss, Anna Kathryn     13 PIED                   33.91      34.41    5  
  2 Monk, Anna                14 PIED                   34.22      34.63    3  
  3 Northcutt, Ali E          14 BYRD SPRING-SE         38.31      39.26    1  
  4 Kelton, Laurel M          13 BYRD SPRING-SE            NT      42.90  
  5 Satterfeal, Sesalie       13 PIED                   54.00      47.46  
 
Event 54  Boys 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nurre, Alexander          13 PIED                   32.25      32.03    5  
  2 Werth, Benjamin           14 PIED                   33.04      33.44    3  
  3 Wan, Ethan                13 PIED                   34.77      34.44    1  
  4 Jones, Nick P             13 BYRD SPRING-SE         41.94      40.69  
 
Event 55  Girls 15-17 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Blasingame, Renae R       15 BYRD SPRING-SE         35.02      35.95    5  
  2 Calatrello, Annie         15 PIED                   37.03      37.02    3  
  3 Henderson, Sophia L       15 BYRD SPRING-SE            NT      42.81    1  
  4 Fulton, Giselle P         15 BYRD SPRING-SE         43.94      44.19  
  5 Lynch, Kathleen           17 PIED                   41.89      45.41  
  6 Ledyard, Kate             15 PIED                   45.37      45.60  
 
Event 56  Boys 15-17 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Baldwin, Spencer          17 PIED                   31.09      32.50    5  
  2 Herring, Jackson          17 PIED                   30.40      32.82    3  
  3 Shelton, Micah            15 PIED                   32.99      32.97    1  
 
Event 57  Mixed 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 BYRD SPRING-SE  'A'                               1:15.46    1:22.02    7  
     1) Hill, Adam A M8                 2) Lecompte, Natalie J W8         
     3) Henriksen, Anna S W7            4) Leebern, Seth D M8             
  2 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            1:40.81    1:55.00  
     1) Robinson, Sam M7                2) Schmitz, Wilson M6             
     3) King, Betsy W8                  4) Graham, Audrey W8              
 -- BYRD SPRING-SE  'B'                               1:29.74   X1:32.56  
     1) Smith, Hoke H M8                2) Partain, Shelby B W7           
     3) Jones, Kara K W8                4) Ashburn, Evan D M7             
 -- BYRD SPRING-SE  'C'                               1:51.89   X2:01.90  
     1) Cox, Nicholas R M8              2) Turchetta, Carley E W7         
     3) Suwarow, Addie J W8             4) Bishop, Logan J M8             
 -- PIEDMONT PIRANHAS  'B'                            1:51.94   X2:02.60  
     1) Carroll, Preston M7             2) Allport, Caleb M6              
     3) Bostick, Adaline W7             4) Duckett, Claire W8             
 
Event 59  Mixed 9-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            2:23.11    2:28.71    7  
     1) Gaines, Xander M10              2) Brooks, Caroline W9            
     3) King, Mary Foster W10           4) Bostick, Braden M9             
  2 BYRD SPRING-SE  'A'                               2:36.86    2:34.81  
     1) Bishop, Matthew F M10           2) Lowe, Claudia E W9             
     3) Henriksen, Emma M W10           4) Lawson, Cole B M10             
 -- PIEDMONT PIRANHAS  'B'                            2:46.17   X2:55.16  
     1) Werth, Adeline W10              2) Perez, Grady M9                
     3) Parks, Isabella W10             4) Walker, Philip M9              
 -- BYRD SPRING-SE  'B'                               2:57.14   X3:11.90  
     1) Smith, Sawyer B M10             2) Henriksen, Ava L W9            
     3) Henderson, Olivia W W9          4) Suwarow, Chapin M M10          
 
Event 61  Mixed 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 BYRD SPRING-SE  'A'                               1:56.84    1:56.56    7  
     1) Lowe, Josh M M12                2) Lindow, Tess M W12             
     3) Blasingame, Claire C W12        4) Hill, Aaron M M12              
  2 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            1:59.34    2:01.89  
     1) Erbach, Lizzie W12              2) Archer, Jamie W12              
     3) Caroll, Hayden M12              4) Calatrello, Henry M12          
 -- BYRD SPRING-SE  'C'                               2:25.37   X2:35.28  
     1) Leebern, Caden G M11            2) Noland, Riley M W12            
     3) Hinely, Mary E W11              4) Flinn, Taylor J M12            
 -- PIEDMONT PIRANHAS  'B'                                 NT   X2:36.44  
     1) Hale, Olivia W11                2) Moss, Emma W12                 
     3) Jackson, Caden M11              4) Shores, James M12              
 
Event 63  Mixed 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            1:41.92    1:44.49    7  
     1) Schloss, Anna Kathryn W13       2) Nurre, Alexander M13           
     3) Monk, Marybeth W13              4) Chance, Caleb M14              
  2 BYRD SPRING-SE  'A'                               2:04.87    2:07.66  
     1) Jones, Nick P M13               2) Kelton, Laurel M W13           
     3) Northcutt, Ali E W14            4) Jones, Adam J M13              
 -- PIEDMONT PIRANHAS  'B'                                 NT   X1:56.72  
     1) Satterfeal, Sesalie W13         2) Wan, Ethan M13                 
     3) Strankman, Cole Elizabeth W14   4) Werth, Benjamin M14            
 
Event 65  Mixed 15-17 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 BYRD SPRING-SE  'A'                               1:37.90    1:38.44    7  
     1) Blasingame, Ian I M16           2) Northcutt, Mary A W16          
     3) Hui, Chloe H W16                4) Vasquez, Sam E M16             
  2 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            1:45.33    1:49.39  
     1) Herring, Jackson M17            2) Calatrello, Annie W15          
     3) Monk, Abby W16                  4) Overbeek, Cade M16             
 
Event 67  Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 King, Betsy                8 PIED                   21.91      22.82    5  
  2 Henriksen, Anna S          7 BYRD SPRING-SE         21.83      23.70    3  
  3 Lecompte, Natalie J        8 BYRD SPRING-SE         26.62      26.50    1  
  4 Partain, Shelby B          7 BYRD SPRING-SE         31.66      29.34  
  5 Bostick, Adaline           7 PIED                      NT      29.44  
  6 Duckett, Claire            8 PIED                   26.58      31.81  
 
Event 68  Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Leebern, Seth D            8 BYRD SPRING-SE         32.94      27.94    5  
  2 Gooden, Nolan E            8 BYRD SPRING-SE         29.38      29.70    3  
  3 Robinson, Sam              7 PIED                   31.32      34.07    1  
  4 Cox, Nicholas R            8 BYRD SPRING-SE         43.60      36.50  
  5 Carroll, Preston           7 PIED                   54.82      53.43  
 
Event 69  Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 King, Mary Foster         10 PIED                   36.35      39.08    5  
  2 Henriksen, Emma M         10 BYRD SPRING-SE         41.18      43.50    3  
  3 Brooks, Caroline           9 PIED                   46.71      46.57    1  
  4 McEniry, Katie            10 PIED                   47.23      53.56  
  5 Thompson, Allie R         10 BYRD SPRING-SE       1:01.12    1:00.38  
  6 Denson, Lexi J             9 BYRD SPRING-SE       1:10.93    1:04.50  
 
Event 70  Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bostick, Braden            9 PIED                   42.53      46.53    5  
  2 Gaines, Xander            10 PIED                   46.16      46.97    3  
  3 Walker, Philip             9 PIED                   53.72      53.38    1  
  4 Lindow, Gabe N            10 BYRD SPRING-SE         57.59    1:02.47  
  5 Suwarow, Chapin M         10 BYRD SPRING-SE       1:02.21    1:07.37  
 -- Lawson, Cole B            10 BYRD SPRING-SE         54.34         DQ  
 
Event 71  Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lindow, Tess M            12 BYRD SPRING-SE         33.70      33.46    5  
  2 Cornelius, Jessica R      12 BYRD SPRING-SE         35.76      35.25    3  
  3 Erbach, Lizzie            12 PIED                   37.09      38.08    1  
  4 Hinely, Mary E            11 BYRD SPRING-SE         44.35      42.25  
  5 Graham, Katie             12 PIED                   56.17      52.25  
 
Event 72  Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hill, Aaron M             12 BYRD SPRING-SE         32.39      32.57    5  
  2 Caroll, Hayden            12 PIED                   33.70      34.26    3  
  3 Jackson, Caden            11 PIED                   53.15      53.82    1  
  4 Noland, Jonathan W        11 BYRD SPRING-SE         53.14      57.03  
  5 Leebern, Caden G          11 BYRD SPRING-SE         51.44      59.72  
 
Event 73  Girls 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monk, Anna                14 PIED                   28.92      34.51    5  
  2 Strankman, Cole Elizabet  14 PIED                   34.08      34.69    3  
  3 Amis, Abby C              14 BYRD SPRING-SE            NT      43.19    1  
  4 Love, Cameron D           13 BYRD SPRING-SE         46.32      43.90  
  5 Luttrell, Torri E         14 BYRD SPRING-SE         47.81      47.78  
  6 Satterfeal, Sesalie       13 PIED                      NT      48.30  
 
Event 74  Boys 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chance, Caleb             14 PIED                   28.17      29.35    5  
  2 Wan, Ethan                13 PIED                   30.18      30.63    3  
  3 Werth, Benjamin           14 PIED                   29.87      31.10    1  
  4 Jones, Adam J             13 BYRD SPRING-SE         35.63      35.51  
  5 Jones, Nick P             13 BYRD SPRING-SE         45.96      44.19  
 
Event 75  Girls 15-17 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hui, Chloe H              16 BYRD SPRING-SE         29.87      30.47    5  
  2 Northcutt, Mary A         16 BYRD SPRING-SE         29.66      33.02    3  
  3 Monk, Abby                16 PIED                   33.44      33.44    1  
  4 Fulton, Giselle P         15 BYRD SPRING-SE         36.81      37.75  
  5 Bell, Maria               16 PIED                   38.72      42.25  
 
Event 76  Boys 15-17 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Overbeek, Cade            16 PIED                   26.75      28.34    5  
  2 Smith, Austin             16 PIED                   27.96      28.94    3  
  3 Lindow, Jackson R         16 BYRD SPRING-SE         31.83      30.21    1  
  4 Shelton, Micah            15 PIED                      NT      32.53  
 
Event 77  Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Henriksen, Anna S          7 BYRD SPRING-SE         22.00      22.68    5  
  2 King, Betsy                8 PIED                   23.34      23.26    3  
  3 Jones, Kara K              8 BYRD SPRING-SE         24.47      25.46    1  
  4 Graham, Audrey             8 PIED                   23.56      26.16  
  5 Duckett, Claire            8 PIED                   30.13      30.38  
  6 Suwarow, Addie J           8 BYRD SPRING-SE         40.50      40.10  
 
Event 78  Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, Hoke H              8 BYRD SPRING-SE         29.21      25.45    5  
  2 Gooden, Nolan E            8 BYRD SPRING-SE         31.69      28.09    3  
  3 Bishop, Logan J            8 BYRD SPRING-SE         37.59      38.44    1  
  4 Allport, Caleb             6 PIED                   40.44      40.13  
 
Event 79  Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 King, Mary Foster         10 PIED                   38.06      39.20    5  
  2 Henriksen, Emma M         10 BYRD SPRING-SE         42.97      45.70    3  
  3 Brooks, Caroline           9 PIED                   50.39      48.72    1  
  4 McEniry, Katie            10 PIED                   49.13      52.50  
  5 Lowe, Claudia E            9 BYRD SPRING-SE       1:10.68    1:06.00  
  6 Henriksen, Ava L           9 BYRD SPRING-SE       1:05.78    1:12.91  
 
Event 80  Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bostick, Braden            9 PIED                   40.81      44.08    5  
  2 Smith, Sawyer B           10 BYRD SPRING-SE         46.84      44.60    3  
  3 Bishop, Matthew F         10 BYRD SPRING-SE       1:11.94      54.03    1  
  4 Gaines, Xander            10 PIED                   58.32      57.34  
  5 Lecompte, Tucker J         9 BYRD SPRING-SE         50.96      58.91  
 -- Walker, Philip             9 PIED                   54.87         DQ  
 
Event 81  Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Blasingame, Claire C      12 BYRD SPRING-SE         28.19      28.13    5  
  2 Waters, Deanna C          11 BYRD SPRING-SE         49.65      38.59    3  
  3 Archer, Jamie             12 PIED                   40.27      42.01    1  
  4 Moss, Emma                12 PIED                      NT      49.06  
  5 Gooden, Rori V            11 BYRD SPRING-SE       1:03.84    1:03.32  
 
Event 82  Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hill, Aaron M             12 BYRD SPRING-SE         31.09      30.78    5  
  2 Calatrello, Henry         12 PIED                   32.18      32.53    3  
  3 Caroll, Hayden            12 PIED                   32.70      33.88    1  
  4 Lamey, Johnny S           12 BYRD SPRING-SE       1:11.50      52.03  
  5 Jackson, Caden            11 PIED                   47.96      52.47  
  6 Noland, Jonathan W        11 BYRD SPRING-SE         56.75      52.49  
 
Event 83  Girls 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monk, Marybeth            13 PIED                   28.12      28.94    5  
  2 Schloss, Anna Kathryn     13 PIED                   29.53      31.09    3  
  3 Strankman, Cole Elizabet  14 PIED                   30.43      31.56    1  
  4 Northcutt, Ali E          14 BYRD SPRING-SE         31.59      33.62  
  5 Kelton, Laurel M          13 BYRD SPRING-SE         34.37      34.56  
  6 Love, Cameron D           13 BYRD SPRING-SE            NT      44.75  
 
Event 84  Boys 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chance, Caleb             14 PIED                   27.28      27.44    5  
  2 Wan, Ethan                13 PIED                   28.53      29.28    3  
  3 Jones, Adam J             13 BYRD SPRING-SE         33.45      34.88    1  
  4 Herring, Wylder           14 PIED                   34.62      35.40  
 
Event 85  Girls 15-17 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hui, Chloe H              16 BYRD SPRING-SE         28.72      29.38    5  
  2 Vasquez, Emily R          14 BYRD SPRING-SE         29.20      32.19    3  
  3 Bell, Maria               16 PIED                   34.38      36.82    1  
  4 Fulton, Giselle P         15 BYRD SPRING-SE         41.75      44.00  
 
Event 86  Boys 15-17 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Overbeek, Cade            16 PIED                   24.55      25.75    5  
  2 Blasingame, Ian I         16 BYRD SPRING-SE         25.91      26.40    3  
  3 Smith, Austin             16 PIED                   25.36      26.50    1  
  4 Manush, Ben B             17 BYRD SPRING-SE         26.20      27.10  
  5 Lindow, Jackson R         16 BYRD SPRING-SE         32.06      30.62  
 
Event 87  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            1:16.12    1:26.76    7  
     1) Bibb, Maret 7                   2) Duckett, Claire 8              
     3) Graham, Audrey 8                4) King, Betsy 8                  
  2 BYRD SPRING-SE  'A'                               1:22.18    1:27.12  
     1) Lecompte, Natalie J 8           2) Partain, Shelby B 7            
     3) Jones, Kara K 8                 4) Henriksen, Anna S 7            
 
Event 88  Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 BYRD SPRING-SE  'A'                               1:23.02    1:30.25    7  
     1) Hill, Adam A 8                  2) Smith, Hoke H 8                
     3) Ashburn, Evan D 7               4) Leebern, Seth D 8              
  2 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            1:10.54    2:35.25  
     1) Robinson, Sam 7                 2) Schmitz, Wilson 6              
     3) Carroll, Preston 7              4) Allport, Caleb 6               
 -- BYRD SPRING-SE  'B'                               1:38.20   X1:46.44  
     1) Jones, Paul A 8                 2) Cox, Nicholas R 8              
     3) Gooden, Nolan E 8               4) Bishop, Logan J 8              
 -- BYRD SPRING-SE  'C'                               2:06.64   X2:26.25  
     1) Henriksen, CJ R 5               2) Turchetta, Brendan S 8         
     3) Partain, Warren S 5             4) Thompson, Benjamin C 6         
 
Event 89  Girls 9-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            2:36.40    2:40.46    7  
     1) Brooks, Caroline 9              2) Werth, Adeline 10              
     3) Parks, Isabella 10              4) King, Mary Foster 10           
  2 BYRD SPRING-SE  'A'                               2:44.86    2:47.66  
     1) Lowe, Claudia E 9               2) Denson, Lexi J 9               
     3) Thompson, Allie R 10            4) Henriksen, Emma M 10           
 
Event 90  Boys 9-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            2:07.77    2:37.59    7  
     1) Walker, Philip 9                2) Gaines, Xander 10              
     3) Perez, Grady 9                  4) Bostick, Braden 9              
  2 BYRD SPRING-SE  'A'                               2:49.14    2:53.01  
     1) Bishop, Matthew F 10            2) Smith, Sawyer B 10             
     3) Suwarow, Chapin M 10            4) Lawson, Cole B 10              
 -- BYRD SPRING-SE  'B'                               3:54.21   X4:03.18  
     1) Lecompte, Tucker J 9            2) Barto, Holden M 9              
     3) Aderholt, Jack G 9              4) Lindow, Gabe N 10              
 
Event 91  Girls 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 BYRD SPRING-SE  'A'                               1:59.12    2:00.09    7  
     1) Lindow, Tess M 12               2) Hinely, Mary E 11              
     3) Cornelius, Jessica R 12         4) Blasingame, Claire C 12        
  2 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            2:17.88    2:22.84  
     1) Erbach, Lizzie 12               2) Hale, Olivia 11                
     3) Moss, Emma 12                   4) Archer, Jamie 12               
 -- BYRD SPRING-SE  'B'                               2:18.32   X2:22.16  
     1) Noland, Riley M 12              2) Flinn, Bailey N 12             
     3) Lecompte, Savannah M 11         4) Waters, Deanna C 11            
 -- BYRD SPRING-SE  'C'                                    NT        XDQ  
     1) Denson, Peyton G 12             2) Flinn, Madison G 12            
     3) Gooden, Rori V 11               4) Henderson, Cordelia W 11       
 
Event 92  Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            2:09.15    2:14.34    7  
     1) Caroll, Hayden 12               2) Jackson, Caden 11              
     3) Shores, James 12                4) Calatrello, Henry 12           
  2 BYRD SPRING-SE  'A'                               2:17.44    2:22.09  
     1) Lowe, Josh M 12                 2) Lamey, Johnny S 12             
     3) Noland, Jonathan W 11           4) Hill, Aaron M 12               
 -- BYRD SPRING-SE  'B'                               2:43.64   X3:02.57  
     1) Leebern, Caden G 11             2) Lawson, Jackson B 11           
     3) Flinn, Taylor J 12              4)                                
 
Event 93  Girls 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            1:49.35    1:56.19    7  
     1) Monk, Anna 14                   2) Strankman, Cole Elizabeth 14   
     3) Schloss, Anna Kathryn 13        4) Monk, Marybeth 13              
  2 BYRD SPRING-SE  'A'                               2:08.63    2:13.22  
     1) Kelton, Laurel M 13             2) Luttrell, Torri E 14           
     3) Amis, Abby C 14                 4) Northcutt, Ali E 14            
 
Event 94  Boys 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            1:41.82    1:50.94    7  
     1) Nurre, Alexander 13             2) Wan, Ethan 13                  
     3) Werth, Benjamin 14              4) Chance, Caleb 14               
 
Event 95  Girls 15-17 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 BYRD SPRING-SE  'A'                               1:46.67    1:59.28    7  
     1) Northcutt, Mary A 16            2) Blasingame, Renae R 15         
     3) Vasquez, Emily R 14             4) Hui, Chloe H 16                
  2 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            2:02.83    2:13.82  
     1) Monk, Abby 16                   2) Rigby, Lauren 15               
     3) Bell, Maria 16                  4) Calatrello, Annie 15           
 -- PIEDMONT PIRANHAS  'B'                            2:12.07   X2:26.94  
     1) Ledyard, Kate 15                2) Sims, Carley 15                
     3) Perez, Makayla 15               4) Nunn, Julie 15                 
 
Event 96  Boys 15-17 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            1:34.48    1:59.95    7  
     1) Herring, Jackson 17             2) Smith, Austin 16               
     3) Baldwin, Spencer 17             4) Overbeek, Cade 16              
 -- BYRD SPRING-SE  'A'                               1:38.82         DQ  
     1) Blasingame, Ian I 16            2) Lindow, Jackson R 16           
     3) Manush, Ben B 17                4) Vasquez, Sam E 16              

 

 
 

Web Design by:
MerchantWorks, Inc.


Copyright 2004-2017 - Rocket City Swim League, PO Box 10052, Huntsville, AL 35801
info@swimrcsl.org