Home
2016 Meets
2015 Meets
Archive & Records
Forms & Documents
Officiating
Member Pools
Board & Minutes
About RCSL

Meet Results / Record Listing

(Meters Time = Yards Time x 1.11 ----- Yards Time = Meters Time / 1.11)



Licensed to RCSL - F               HY-TEK's MEET MANAGER 5.0 6/25/2015 10:26 AM
                     2015 MNSO vs HAMC Meters - 6/24/2015                      
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 8 & Under 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                   1:46.80    1:50.60    7  
     1) Cunha, Masie 8                  2) Quadrini, Claire 8             
     3) Mathews, Tessa 7                4) Campbell, Abby 7               
  2 Hampton Cove Hurricanes  'A'                      1:44.51    1:58.69  
     1) Nuwayhid, Ella 6                2) Thomas, Laura Riley 7          
     3) Neicamp, Sydney-Kate 8          4) Woolsey, Grace 7               
 -- Hampton Cove Hurricanes  'C'                           NT   X2:18.99  
     1) McGee, Lucy 7                   2) Jeffery, Gabrielle 8           
     3) Garcia, Brooklyn 8              4) Haley, Anna Elise 8            
 -- Monte Sano  'B'                                        NT   X2:52.17  
     1) Cantey, Lily 7                  2) Wise, Ruby 7                   
     3) Beranek, Harper 8               4) Evans, Carys 7                 
 -- Hampton Cove Hurricanes  'B'                      2:15.22   X3:01.15  
     1) Garcia, Cambria 7               2) MacGrotty, Mazie 6             
     3) Morton, Julia 7                 4) Friedt, Katelyn 7              
 
Event 2  Boys 8 & Under 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                   1:46.78    1:49.72    7  
     1) Keener, William 8               2) Baumgartner, Max 7             
     3) Otto, Owen 8                    4) Copeland, Jack 8               
  2 Hampton Cove Hurricanes  'A'                      1:52.74    2:09.05  
     1) Vergara, Cruz 8                 2) Bowman, Josh 8                 
     3) Carter, Jack 8                  4) Helton, Evan 8                 
 -- Monte Sano  'B'                                   2:15.78   X2:11.45  
     1) Smith, Derek 8                  2) McMillion, Caleb 8             
     3) Evans, Matthew 7                4) Echols, Paul 7                 
 -- Hampton Cove Hurricanes  'B'                      2:27.50   X2:25.72  
     1) Moore, Ian 7                    2) Foreman, Max 8                 
     3) Winton, Reid 7                  4)                                
 -- Monte Sano  'C'                                        NT   X3:12.66  
     1) Smith, Shane 7                  2) Williams, Nate 8               
     3) Otto, Andrew 8                  4) Gullion, James 7               
 -- Hampton Cove Hurricanes  'C'                      3:09.57   X3:17.36  
     1) Hale, Davin 8                   2) Carter, Lewis 6                
     3) Warr, Ryan 7                    4) Wright, Adam 7                 
 
Event 3  Girls 9-10 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                   3:14.53    3:12.58    7  
     1) St. John, Sophia 9              2) Keener, Clara 10               
     3) Quadrini, Grace 10              4) Stephens, Stella 10            
  2 Hampton Cove Hurricanes  'A'                      3:26.49    4:07.40  
     1) Neicamp, Allie 10               2) Frost, Layla 10                
     3) McCormack, Gabby 10             4) McGee, Annalyse 9              
 -- Monte Sano  'B'                                   4:01.66   X3:52.52  
     1) Sheppard, Peyton 10             2) Miller, Georgie 9              
     3) Evans, Alexandra 9              4) Wilmoth, Marcela 9             
 -- Monte Sano  'C'                                   4:36.45   X4:27.85  
     1) Smith, Nadia 9                  2) Roche, Elise 9                 
     3) Worthy, Emily 9                 4) Copeland, Jordan 10            
 
Event 4  Boys 9-10 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hampton Cove Hurricanes  'A'                      3:09.87    3:17.18    7  
     1) Neville, Will 9                 2) McClelland, Evan 10            
     3) Harrison, Caleb 10              4) Nixon, Aiden 10                
  2 Monte Sano  'A'                                   3:25.53    3:27.61  
     1) Worthy, Will 10                 2) Patterson, Jay 9               
     3) Huskey, Alec 9                  4) Mathews, Elliot 9              
 -- Hampton Cove Hurricanes  'B'                      3:53.93   X3:55.97  
     1) Thomas, Logan 9                 2) Carter, William 9              
     3) Cannaday, Eli 10                4) Shiner, Harrison 9             
 -- Hampton Cove Hurricanes  'C'                           NT   X5:12.57  
     1) Williams, Evan 10               2) Cioppi, Alexander 10           
     3) Warr, John Wilson 9             4) Miller, Hayden 9               
 -- Monte Sano  'B'                                        NT        XDQ  
     1) Navarro, Django 10              2) Masterson, Aaron 10            
     3) Pine, Gavin 10                  4) Lawrence, Jack Wu 10           
 
Event 5  Girls 11-12 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                   2:47.92    2:51.24    7  
     1) Agee, Abigail 11                2) Rabban, Sophie 12              
     3) Graves, Virginia 12             4) Smith, Sophie 11               
  2 Hampton Cove Hurricanes  'A'                      2:45.23    2:56.93  
     1) Shiner, Katheryn 12             2) Anthony, Morgan 12             
     3) Carter, Virginia 12             4) Crawford, Chandler 12          
 -- Hampton Cove Hurricanes  'B'                      2:58.28   X3:26.12  
     1) Carter, Abigail 11              2) Turner, Abbey 11               
     3) Jarres, Gigi 11                 4) Rhonemus, Ellee 12             
 
Event 6  Boys 11-12 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                   2:52.10    2:54.64    7  
     1) Burbach, Pierson 12             2) Moore, Alex 12                 
     3) Craig, Kieran 12                4) Jiminez, Connor 12             
  2 Hampton Cove Hurricanes  'A'                      3:04.62    2:56.34  
     1) McClelland, Garrett 12          2) Newman, Barrett 11             
     3) Morton, John-Patrick 12         4) Anthony, Brandon 12            
 -- Monte Sano  'B'                                   3:29.75   X3:30.65  
     1) Sheppard, Evan 12               2) Garrison, James 11             
     3) Moore, Will 12                  4) Lang, Kane 12                  
 
Event 7  Girls 13-14 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                   2:32.02    2:33.22    7  
     1) Mathews, Rebecca 13             2) Rabban, Bella 13               
     3) Masterson, Marianne 14          4) Scoggins, Sydney 14            
  2 Hampton Cove Hurricanes  'A'                      2:53.93    2:54.44  
     1) Bowman, Emily 13                2) Wright, Meghan 14              
     3) Helton, Erin 13                 4) Lee, Maggie 12                 
 -- Monte Sano  'B'                                   2:59.29   X3:01.37  
     1) Wistner, Abigail 13             2) Daniel, Kiera 13               
     3) Derington, Julia 13             4) Wise, Rylie 13                 
 
Event 8  Boys 13-14 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                   2:33.22    2:38.37    7  
     1) Klemm, Riley 14                 2) Wilmoth, Caleb 13              
     3) Stephens, Henry 13              4) Condron, Jack 13               
 -- Monte Sano  'B'                                   2:53.34   X2:54.99  
     1) Sheppard, Sam 13                2) Barnes, Matthew 13             
     3) Stephens, William 13            4) Huskey, Joshua 14              
 
Event 9  Girls 15-17 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                   2:39.88    2:36.55    7  
     1) Scott, Zoe 16                   2) Horton, Laura 16               
     3) Lacey, Emma 16                  4) Bradford, Becca 16             
  2 Hampton Cove Hurricanes  'A'                           NT    2:36.56  
     1) Rhonemus, Emma 16               2) Corrigan, Lexi 16              
     3) Bray, Christina 15              4) Hosna, Sophie 12               
 
Event 10  Boys 15-17 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                   2:09.32    2:14.13    7  
     1) Graves, Macon 17                2) Rabban, Isaac 15               
     3) Daniel, Linden 16               4) Ready, Quinn 16                
  2 Hampton Cove Hurricanes  'A'                      2:24.13    2:21.81  
     1) Crawford, Will 15               2) Carter, Dan 15                 
     3) Hosna, Jack 14                  4) Davis, Jackson 15              
 
Event 11  Girls 6 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nuwayhid, Ella             6 HAMC                   25.89      24.03    5  
  2 MacGrotty, Mazie           6 HAMC                   25.63      30.19    3  
  3 Roche, Evelyn              5 Makos                  39.38      37.80    1  
  4 Graffeo, Miriam            6 HAMC                   29.90      40.14  
 
Event 13  Girls 6 & Under 25 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- McGee, Charlotte           5 HAMC                   40.55     X41.24  
 -- Baumgartner, Jenny         4 Makos                     NT     X53.78  
 -- Beddingfield, Blakely      4 HAMC                   39.68   X1:06.96  
 
Event 14  Boys 6 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kostrzewa, Charlie         5 HAMC                   29.27      28.69    5  
  2 Quadrini, Tyler            5 Makos                  29.86      31.23    3  
  3 Cooper, Matthew            6 HAMC                   33.64      33.37    1  
  4 Cioppi, Roman              6 HAMC                   32.94      37.13  
  5 McMillion, Sam             6 Makos                  36.88      37.67  
  6 Stanley, William           6 Makos                  50.31      53.28  
 
Event 16  Boys 6 & Under 25 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lowe, Camden               6 Makos                     NT      43.16  
 -- Hale, Owen                 4 HAMC                      NT     X20.75  
 -- Carter, Lewis              6 HAMC                   35.73     X40.62  
 -- Morgan, Stuart             5 Makos                  53.99     X41.09  
 -- Keener, Henry              5 Makos                  59.14     X58.84  
 -- Cantey, Waring             5 Makos                1:14.73   X1:06.64  
 
Event 17  Girls 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mathews, Tessa             7 Makos                  21.96      21.33    5  
  2 Neicamp, Sydney-Kate       8 HAMC                   21.30     J28.71    3  
  3 Woolsey, Grace             7 HAMC                   21.47     J24.27    1  
  4 Garcia, Cambria            7 HAMC                   25.92     J26.95  
  5 Campbell, Abby             7 Makos                  27.16      28.72  
  6 Cantey, Lily               7 Makos                  26.56      31.69  
 
Event 19  Girls 8 & Under 25 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Haley, Anna Elise          8 HAMC                      NT     X25.20  
 -- Garcia, Brooklyn           8 HAMC                   33.51     X26.05  
 -- McGee, Lucy                7 HAMC                   29.56     X29.52  
 -- Jeffery, Gabrielle         8 HAMC                   30.71     X32.43  
 -- Evans, Carys               7 Makos                  40.15     X36.70  
 -- Gullion, Violet            7 Makos                  39.87     X39.84  
 
Event 20  Boys 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bowman, Josh               8 HAMC                   19.62     J24.89    5  
  2 McMillion, Caleb           8 Makos                  20.82     J21.31    3  
  3 Otto, Owen                 8 Makos                  27.10     J21.60    1  
  4 Evans, Matthew             7 Makos                  25.05      25.37  
  5 Moore, Ian                 7 HAMC                   27.42      26.51  
  6 Helton, Evan               8 HAMC                      NT      28.26  
 
Event 22  Boys 8 & Under 25 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Winton, Reid               7 HAMC                   27.84      27.11  
 -- Copeland, Jack             8 Makos                  20.94     X21.85  
 -- Gray, Jack                 8 HAMC                   30.59     X26.53  
 -- Wright, Adam               7 HAMC                   27.78     X28.69  
 -- Foreman, Max               8 HAMC                   30.75     X30.03  
 -- Otto, Andrew               8 Makos                  29.68     X31.72  
 -- Wood, Joseph               7 HAMC                   30.87     X31.87  
 -- Warr, Ryan                 7 HAMC                   32.29     X32.04  
 -- Gullion, James             7 Makos                  39.05     X36.11  
 -- Blauwkamp, Zach            8 HAMC                   39.85     X36.95  
 -- Williams, Nate             8 Makos                  34.39     X38.47  
 -- Miller, Parker             7 HAMC                   36.01     X38.67  
 -- Hale, Davin                8 HAMC                      NT     X38.97  
 -- Smith, Shane               7 Makos                  37.10   X1:07.40  
 
Event 23  Girls 9-10 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Neicamp, Allie            10 HAMC                   35.98      35.83    5  
  2 Quadrini, Grace           10 Makos                  35.83      36.56    3  
  3 Keener, Clara             10 Makos                  41.94      41.39    1  
  4 Wilmoth, Marcela           9 Makos                  48.71      51.29  
 -- McGee, Annalyse            9 HAMC                   42.41     X51.76  
 
Event 25  Girls 9-10 50 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Copeland, Jordan          10 Makos                  50.60     X52.26  
 -- Roche, Elise               9 Makos                  51.94     X53.19  
 -- Worthy, Emily              9 Makos                1:01.17     X57.38  
 -- McCormack, Gabby          10 HAMC                   56.92     X59.52  
 -- Riethmaier, Morgan         9 HAMC                 1:02.58   X1:00.94  
 -- Smith, Nadia               9 Makos                1:05.16   X1:12.02  
 
Event 26  Boys 9-10 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Neville, Will              9 HAMC                   36.29      37.67    5  
  2 Mathews, Elliot            9 Makos                  40.50      38.66    3  
  3 Harrison, Caleb           10 HAMC                   40.43      41.98    1  
  4 McClelland, Evan          10 HAMC                   42.57      43.50  
  5 Huskey, Alec               9 Makos                  43.00      48.63  
  6 Beranek, Jacob            10 Makos                  52.38      52.19  
 
Event 28  Boys 9-10 50 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Pine, Gavin               10 Makos                     NT     X40.85  
 -- Shiner, Harrison           9 HAMC                   44.80     X46.61  
 -- Cannaday, Eli             10 HAMC                   49.26     X47.71  
 -- Williams, Evan            10 HAMC                   48.53     X51.12  
 -- Cioppi, Alexander         10 HAMC                   54.19     X54.21  
 -- Garrison, Luke             9 Makos                  59.60     X59.08  
 -- Lawrence, Jack Wu         10 Makos                  51.78   X1:01.14  
 -- Miller, Hayden             9 HAMC                 1:14.29   X1:13.93  
 
Event 29  Girls 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Graves, Virginia          12 Makos                  31.83      33.03    5  
  2 Lawrence, Lucy Wu         12 Makos                  37.54     J37.19    3  
  3 Carter, Virginia          12 HAMC                   36.73     J36.97    0.5
  3 Rabban, Sophie            12 Makos                  37.16     J38.74    0.5
  5 Hosna, Sophie             12 HAMC                      NT     J39.68  
  6 Shiner, Katheryn          12 HAMC                   38.13     J39.48  
 
Event 31  Girls 11-12 50 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Carter, Abigail           11 HAMC                   41.53     X40.84  
 -- Turner, Abbey             11 HAMC                   42.95     X43.59  
 -- Love, Mai                 11 Makos                  42.78     X45.24  
 -- Jarres, Gigi              11 HAMC                   46.08     X47.21  
 -- Summerlin, Emilia         12 Makos                     NT     X48.87  
 -- Wallace, Emily            12 HAMC                   50.82     X51.01  
 -- Foreman, Stella           12 HAMC                   49.46     X51.71  
 -- Blauwkamp, XiXi           11 HAMC                      NT     X52.09  
 
Event 32  Boys 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Craig, Kieran             12 Makos                  32.63      33.94    5  
  2 Morton, John-Patrick      12 HAMC                   33.86      34.79    3  
  3 McClelland, Garrett       12 HAMC                   38.08      36.59    1  
  4 Jiminez, Connor           12 Makos                  36.86      38.33  
  5 Garrison, James           11 Makos                  40.87      41.88  
  6 Watson, Carter            12 HAMC                   43.27      41.97  
 
Event 34  Boys 11-12 50 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Anthony, Brandon          12 HAMC                   39.12     X41.68  
 -- Miller, Jackson           11 HAMC                   47.99     X44.90  
 -- Williams, Lawson          12 Makos                  52.46     X53.99  
 
Event 35  Girls 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mathews, Rebecca          13 Makos                  31.54      31.64    5  
  2 Scoggins, Sydney          14 Makos                  32.22      32.26    3  
  3 Bowman, Emily             13 HAMC                   34.38      36.14    1  
  4 Wright, Meghan            14 HAMC                   35.80      37.89  
  5 Helton, Erin              13 HAMC                   37.14      38.19  
  6 Derington, Julia          13 Makos                  40.12      40.62  
 
Event 38  Boys 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stephens, Henry           13 Makos                  30.88      31.68    5  
  2 Klemm, Riley              14 Makos                  32.78      33.83    3  
  3 Hosna, Jack               14 HAMC                   33.02      34.47    1  
  4 Stephenson, Mickey        14 HAMC                   39.23      39.60  
  5 Miller, Wyatt             13 Makos                  42.97      42.62  
 
Event 40  Boys 13-14 50 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Condron, Jack             13 Makos                  34.43     X34.94  
 -- Sheppard, Sam             13 Makos                  42.25     X38.10  
 -- Fennimore, Jacob          13 Makos                     NT     X45.18  
 
Event 41  Girls 15-17 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Corrigan, Lexi            16 HAMC                   31.73      32.17    5  
  2 Lacey, Emma               16 Makos                  32.85      32.95    3  
  3 Scott, Zoe                16 Makos                  34.69      34.33    1  
  4 Bradford, Becca           16 Makos                  37.71      37.81  
 -- Mokry, McKenzie           16 Makos                     NT     X33.16  
 
Event 44  Boys 15-17 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Graves, Macon             17 Makos                  26.60      27.40    5  
  2 Crawford, Will            15 HAMC                   26.72      28.01    3  
  3 Ready, Quinn              16 Makos                  28.19      28.51    1  
  4 Davis, Jackson            15 HAMC                   28.21      29.82  
  5 Barnes, Sam               15 Makos                  34.90      34.19  
 
Event 47  Girls 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Quadrini, Claire           8 Makos                  22.67      23.35    5  
  2 Neicamp, Sydney-Kate       8 HAMC                   26.30      29.62    3  
  3 Campbell, Abby             7 Makos                     NT      35.56    1  
  4 Thomas, Laura Riley        7 HAMC                   30.98      37.87  
  5 Woolsey, Grace             7 HAMC                   44.26      39.63  
 
Event 48  Boys 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bowman, Josh               8 HAMC                   29.24      31.34    5  
  2 Baumgartner, Max           7 Makos                  30.71      33.00    3  
  3 Smith, Derek               8 Makos                  37.98      33.38    1  
  4 Evans, Matthew             7 Makos                  33.12      33.97  
  5 Carter, Jack               8 HAMC                   31.44      36.35  
  6 Winton, Reid               7 HAMC                   41.05      44.92  
 
Event 49  Girls 9-10 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Neicamp, Allie            10 HAMC                   51.48      53.02    5  
  2 Keener, Clara             10 Makos                  52.76      53.67    3  
  3 Evans, Alexandra           9 Makos                  59.02    1:00.31    1  
  4 Miller, Georgie            9 Makos                1:02.23    1:03.88  
 -- Moore, Isabel              9 HAMC                 1:13.26         DQ  
 
Event 50  Boys 9-10 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Neville, Will              9 HAMC                   49.53      51.59    5  
  2 Patterson, Jay             9 Makos                  57.53      55.94    3  
  3 Huskey, Alec               9 Makos                  56.52      57.10    1  
  4 Nixon, Aiden              10 HAMC                 1:00.56      58.69  
  5 McClelland, Evan          10 HAMC                   56.72      59.55  
  6 Masterson, Aaron          10 Makos                1:00.08    1:00.75  
 
Event 51  Girls 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Anthony, Morgan           12 HAMC                   45.49      47.10    5  
  2 Rabban, Sophie            12 Makos                  48.88      48.89    3  
  3 Masterson, Margaret       12 Makos                     NT      51.15    1  
  4 Lee, Maggie               12 HAMC                   50.44      53.94  
  5 Agee, Abigail             11 Makos                  55.95      55.77  
  6 Crawford, Chandler        12 HAMC                   57.72      57.00  
 
Event 52  Boys 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Morton, John-Patrick      12 HAMC                   46.72      46.75    5  
  2 Craig, Kieran             12 Makos                  46.59      48.65    3  
  3 Jiminez, Connor           12 Makos                  46.23      48.73    1  
  4 McClelland, Garrett       12 HAMC                   51.42      51.97  
  5 Moore, Alex               12 Makos                  49.91      52.81  
  6 Newman, Barrett           11 HAMC                   58.62      58.80  
 
Event 53  Girls 13-14 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rabban, Bella             13 Makos                  40.37      41.59    5  
  2 Scoggins, Sydney          14 Makos                  44.00      45.07    3  
  3 Daniel, Kiera             13 Makos                  48.34      47.59    1  
  4 Helton, Erin              13 HAMC                   47.82      47.63  
  5 Wright, Meghan            14 HAMC                   47.06      48.83  
 
Event 54  Boys 13-14 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stephens, Henry           13 Makos                  40.76      42.30    5  
  2 Wilmoth, Caleb            13 Makos                  43.43      44.29    3  
  3 Barnes, Matthew           13 Makos                  51.62      51.41    1  
  4 Hosna, Jack               14 HAMC                   44.08      51.42  
  5 Stephenson, Mickey        14 HAMC                   55.86      55.97  
 -- Frost, Gage               13 HAMC                      NT         DQ  
 
Event 55  Girls 15-17 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bray, Christina           15 HAMC                   42.95      44.27    5  
  2 Lacey, Emma               16 Makos                  43.99      45.07    3  
  3 Scott, Zoe                16 Makos                  46.53      47.99    1  
  4 Horton, Laura             16 Makos                  47.29      49.50  
 -- Corrigan, Lexi            16 HAMC                   40.89     X41.89  
 
Event 56  Boys 15-17 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Graves, Macon             17 Makos                  33.10      34.36    5  
  2 Rabban, Isaac             15 Makos                  36.49      37.09    3  
  3 Ready, Quinn              16 Makos                  37.10      37.47    1  
  4 Davis, Jackson            15 HAMC                   37.47      39.56  
  5 Carter, Dan               15 HAMC                   43.32      44.80  
 
Event 57  Mixed 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                   1:21.92    1:26.59    7  
     1) Copeland, Jack M8               2) McMillion, Caleb M8            
     3) Mathews, Tessa W7               4) Quadrini, Claire W8            
  2 Hampton Cove Hurricanes  'A'                           NT    1:39.85  
     1) Neicamp, Sydney-Kate W8         2) Clarke, Dillon M8              
     3) Woolsey, Grace W7               4) Bowman, Josh M8                
 -- Hampton Cove Hurricanes  'B'                           NT   X1:54.80  
     1) Helton, Evan M8                 2) Garcia, Cambria W7             
     3) Morton, Julia W7                4) Carter, Jack M8                
 -- Monte Sano  'B'                                   2:06.70   X1:57.91  
     1) Campbell, Abby W7               2) Cunha, Masie W8                
     3) Keener, William M8              4) Williams, Nate M8              
 -- Hampton Cove Hurricanes  'C'                           NT   X1:58.69  
     1) Moore, Ian M7                   2) McGee, Lucy W7                 
     3) Thomas, Laura Riley W7          4) Foreman, Max M8                
 -- Monte Sano  'C'                                        NT   X2:17.94  
     1) Cantey, Lily W7                 2) Gullion, Violet W7             
     3) Echols, Paul M7                 4) Otto, Andrew M8                
 
Event 59  Mixed 9-10 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hampton Cove Hurricanes  'A'                           NT    2:47.96    7  
     1) Neville, Will M9                2) McGee, Annalyse W9             
     3) Harrison, Caleb M10             4) Neicamp, Allie W10             
  2 Monte Sano  'A'                                   2:41.27    2:55.71  
     1) Huskey, Alec M9                 2) Quadrini, Grace W10            
     3) Keener, Clara W10               4) Mathews, Elliot M9             
 -- Monte Sano  'B'                                        NT   X2:57.89  
     1) Stephens, Stella W10            2) Pine, Gavin M10                
     3) St. John, Sophia W9             4) Masterson, Aaron M10           
 -- Hampton Cove Hurricanes  'B'                           NT   X3:05.98  
     1) McClelland, Evan M10            2) Frost, Layla W10               
     3) Nixon, Aiden M10                4) Moore, Isabel W9               
 -- Hampton Cove Hurricanes  'C'                           NT   X3:39.69  
     1) Carter, William M9              2)                                
     3) Shiner, Harrison M9             4) McCormack, Gabby W10           
 -- Monte Sano  'C'                                        NT   X3:48.57  
     1) Smith, Nadia W9                 2) Beranek, Jacob M10             
     3) Copeland, Jordan W10            4) Patterson, Jay M9              
 
Event 61  Mixed 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                   2:18.48    2:24.57    7  
     1) Jiminez, Connor M12             2) Graves, Virginia W12           
     3) Lawrence, Lucy Wu W12           4) Craig, Kieran M12              
  2 Hampton Cove Hurricanes  'A'                           NT    2:28.93  
     1) Carter, Virginia W12            2) McClelland, Garrett M12        
     3) Shiner, Katheryn W12            4) Morton, John-Patrick M12       
 -- Monte Sano  'B'                                   2:36.23   X2:40.60  
     1) Agee, Abigail W11               2) Burbach, Pierson M12           
     3) Garrison, James M11             4) Smith, Sophie W11              
 -- Hampton Cove Hurricanes  'B'                           NT   X2:46.62  
     1) Hosna, Sophie W12               2) Anthony, Brandon M12           
     3) Crawford, Chandler W12          4) Watson, Carter M12             
 -- Monte Sano  'C'                                   2:50.04   X2:53.75  
     1) Moore, Alex M12                 2) Love, Mai W11                  
     3) Lang, Kane M12                  4) Masterson, Margaret W12        
 -- Hampton Cove Hurricanes  'C'                           NT   X3:03.53  
     1) Carter, Abigail W11             2) Carter, Brian M11              
     3) Miller, Jackson M11             4) Lee, Maggie W12                
 
Event 63  Mixed 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                   2:07.42    2:13.06    7  
     1) Klemm, Riley M14                2) Mathews, Rebecca W13           
     3) Scoggins, Sydney W14            4) Stephens, Henry M13            
  2 Hampton Cove Hurricanes  'A'                           NT    2:36.17  
     1) Bowman, Emily W13               2) Stephenson, Mickey M14         
     3) Helton, Erin W13                4) Hosna, Jack M14                
 -- Monte Sano  'B'                                   2:17.13   X2:17.79  
     1) Huskey, Joshua M14              2) Masterson, Marianne W14        
     3) Rabban, Bella W13               4) Condron, Jack M13              
 -- Monte Sano  'C'                                   2:28.86   X2:32.37  
     1) Wilmoth, Caleb M13              2) Wistner, Abigail W13           
     3) Derington, Julia W13            4) Stephens, William M13          
 
Event 65  Mixed 15-17 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hampton Cove Hurricanes  'A'                           NT    2:03.16    7  
     1) Davis, Jackson M15              2) Rhonemus, Emma W16             
     3) Corrigan, Lexi W16              4) Crawford, Will M15             
  2 Monte Sano  'A'                                   2:02.33    2:10.13  
     1) Ready, Quinn M16                2) Lacey, Emma W16                
     3) Scott, Zoe W16                  4) Graves, Macon M17              
 -- Monte Sano  'B'                                   2:20.16   X2:17.24  
     1) Barnes, Sam M15                 2) Horton, Laura W16              
     3) Mokry, McKenzie W16             4) Arey, Jack M16                 
 
Event 67  Girls 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Quadrini, Claire           8 Makos                  21.42      21.81    5  
  2 Nuwayhid, Ella             6 HAMC                   27.56      27.09    3  
  3 Mathews, Tessa             7 Makos                  29.54      31.29    1  
  4 Cunha, Masie               8 Makos                  35.18      36.00  
  5 Garcia, Cambria            7 HAMC                   35.31      36.11  
  6 Woolsey, Grace             7 HAMC                   35.22      38.44  
 
Event 68  Boys 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Keener, William            8 Makos                  26.91      27.33    5  
  2 Otto, Owen                 8 Makos                  28.78      31.29    3  
  3 Carter, Jack               8 HAMC                   30.50      33.33    1  
  4 Baumgartner, Max           7 Makos                  29.41      34.87  
  5 Moore, Ian                 7 HAMC                      NT      38.94  
  6 Vergara, Cruz              8 HAMC                   34.97      39.63  
 
Event 69  Girls 9-10 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Quadrini, Grace           10 Makos                  42.49      42.72    5  
  2 Neicamp, Allie            10 HAMC                   44.16      45.00    3  
  3 Stephens, Stella          10 Makos                1:02.18      58.99    1  
  4 Sheppard, Peyton          10 Makos                1:02.47    1:00.91  
  5 McGee, Annalyse            9 HAMC                      NT    1:14.00  
 -- Frost, Layla              10 HAMC                 1:01.00         DQ  
 
Event 70  Boys 9-10 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Neville, Will              9 HAMC                   44.73      46.49    5  
  2 Harrison, Caleb           10 HAMC                   49.57      52.13    3  
  3 Nixon, Aiden              10 HAMC                   56.71      53.93    1  
  4 Worthy, Will              10 Makos                  54.31      55.09  
  5 Navarro, Django           10 Makos                1:02.28      56.08  
  6 Mathews, Elliot            9 Makos                  51.94      56.33  
 
Event 71  Girls 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Graves, Virginia          12 Makos                  37.89      39.85    5  
  2 Shiner, Katheryn          12 HAMC                   45.31      44.80    3  
  3 Agee, Abigail             11 Makos                  45.21      45.11    1  
  4 Lawrence, Lucy Wu         12 Makos                  46.38      49.94  
  5 Carter, Abigail           11 HAMC                      NT      51.78  
  6 Lee, Maggie               12 HAMC                   49.63      51.81  
 
Event 72  Boys 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jiminez, Connor           12 Makos                     NT      44.54    5  
  2 McClelland, Garrett       12 HAMC                   46.11      45.49    3  
  3 Burbach, Pierson          12 Makos                  45.11      47.51    1  
  4 Newman, Barrett           11 HAMC                 1:00.07      59.91  
  5 Lang, Kane                12 Makos                     NT    1:06.60  
  6 Carter, Brian             11 HAMC                 1:07.53    1:08.07  
 
Event 73  Girls 13-14 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mathews, Rebecca          13 Makos                  40.37      41.70    5  
  2 Bowman, Emily             13 HAMC                   41.10      46.08    3  
  3 Wistner, Abigail          13 Makos                  43.86      47.29    1  
  4 Wright, Meghan            14 HAMC                   49.32      48.70  
  5 Daniel, Kiera             13 Makos                  48.03      50.22  
 
Event 74  Boys 13-14 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Klemm, Riley              14 Makos                  37.93      38.83    5  
  2 Wilmoth, Caleb            13 Makos                  51.61      45.04    3  
  3 Stephenson, Mickey        14 HAMC                   55.57      49.56    1  
  4 Frost, Gage               13 HAMC                   53.07      50.00  
 -- Stephens, William         13 Makos                  46.07         DQ  
 
Event 75  Girls 15-17 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Scott, Zoe                16 Makos                  38.32      39.93    5  
  2 Bray, Christina           15 HAMC                   43.20      43.63    3  
  3 Horton, Laura             16 Makos                  45.85      47.64    1  
  4 Bradford, Becca           16 Makos                  53.51      56.56  
 
Event 76  Boys 15-17 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Graves, Macon             17 Makos                  30.24      31.20    5  
  2 Crawford, Will            15 HAMC                   33.99      34.08    3  
  3 Rabban, Isaac             15 Makos                  38.12      37.69    1  
  4 Wright, Marshall          16 Makos                  40.27      39.00  
  5 Carter, Dan               15 HAMC                   45.83      43.59  
 
Event 77  Girls 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Quadrini, Claire           8 Makos                  21.18      20.58    5  
  2 Mathews, Tessa             7 Makos                  25.43      29.03    3  
  3 Neicamp, Sydney-Kate       8 HAMC                   27.46      32.39    1  
  4 Beranek, Harper            8 Makos                  35.62      38.07  
  5 Morton, Julia              7 HAMC                   36.42      41.40  
  6 Thomas, Laura Riley        7 HAMC                   38.92      42.97  
 
Event 78  Boys 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Otto, Owen                 8 Makos                  28.22      27.66    5  
  2 Carter, Jack               8 HAMC                   26.66      31.03    3  
  3 McMillion, Caleb           8 Makos                  31.69      31.27    1  
  4 Vergara, Cruz              8 HAMC                   31.39     J34.54  
  5 Bowman, Josh               8 HAMC                   30.34     J34.03  
  6 Echols, Paul               7 Makos                  46.00      41.28  
 
Event 79  Girls 9-10 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Quadrini, Grace           10 Makos                  40.98      41.93    5  
  2 Keener, Clara             10 Makos                  49.29      50.80    3  
  3 St. John, Sophia           9 Makos                  55.69      56.41    1  
  4 McGee, Annalyse            9 HAMC                      NT    1:05.89  
  5 Moore, Isabel              9 HAMC                 1:14.44    1:07.43  
 
Event 80  Boys 9-10 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Harrison, Caleb           10 HAMC                   45.23      47.67    5  
  2 Mathews, Elliot            9 Makos                  52.10      52.64    3  
  3 Masterson, Aaron          10 Makos                     NT      55.53    1  
  4 Carter, William            9 HAMC                   53.91      57.12  
  5 Thomas, Logan              9 HAMC                   55.06    1:00.99  
  6 Huskey, Alec               9 Makos                  53.19    1:09.69  
 
Event 81  Girls 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Graves, Virginia          12 Makos                  34.95      35.93    5  
  2 Carter, Virginia          12 HAMC                   46.62      44.51    3  
  3 Rhonemus, Ellee           12 HAMC                   53.55      53.74    1  
  4 Smith, Sophie             11 Makos                  48.76      54.91  
  5 Lawrence, Lucy Wu         12 Makos                     NT      55.88  
 
Event 82  Boys 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Morton, John-Patrick      12 HAMC                   40.77      37.19    5  
  2 Craig, Kieran             12 Makos                  40.22      42.15    3  
  3 Moore, Will               12 Makos                  48.66      49.32    1  
  4 Sheppard, Evan            12 Makos                     NT      51.17  
  5 Watson, Carter            12 HAMC                   52.84      57.47  
  6 Carter, Brian             11 HAMC                 1:00.36    1:08.39  
 
Event 83  Girls 13-14 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mathews, Rebecca          13 Makos                  38.27      37.47    5  
  2 Rabban, Bella             13 Makos                  39.46      38.59    3  
  3 Masterson, Marianne       14 Makos                  39.06      39.03    1  
  4 Bowman, Emily             13 HAMC                   42.85      46.39  
  5 Helton, Erin              13 HAMC                   44.92      47.09  
 
Event 84  Boys 13-14 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stephens, Henry           13 Makos                  37.43      38.87    5  
  2 Stephens, William         13 Makos                  39.65      44.25    3  
  3 Huskey, Joshua            14 Makos                  52.72      44.72    1  
  4 Frost, Gage               13 HAMC                   55.58      51.83  
 
Event 85  Girls 15-17 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lacey, Emma               16 Makos                  36.56      36.41    5  
  2 Bray, Christina           15 HAMC                   37.02      38.44    3  
  3 Corrigan, Lexi            16 HAMC                   37.17      38.59    1  
  4 Bradford, Becca           16 Makos                  47.05      48.87  
 
Event 86  Boys 15-17 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Crawford, Will            15 HAMC                   31.34      31.77    5  
  2 Davis, Jackson            15 HAMC                   32.19      32.37    3  
  3 Ready, Quinn              16 Makos                  33.42      35.53    1  
  4 Arey, Jack                16 Makos                  34.63      36.48  
  5 Daniel, Linden            16 Makos                  34.40      36.79  
  6 Carter, Dan               15 HAMC                   41.77      45.61  
 
Event 87  Girls 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                   1:33.88    1:44.43    7  
     1) Mathews, Tessa 7                2) Campbell, Abby 7               
     3) Cantey, Lily 7                  4) Quadrini, Claire 8             
  2 Hampton Cove Hurricanes  'A'                      1:27.90    1:46.21  
     1) Woolsey, Grace 7                2) MacGrotty, Mazie 6             
     3) Garcia, Cambria 7               4) Neicamp, Sydney-Kate 8         
 -- Hampton Cove Hurricanes  'B'                      1:43.36   X2:04.57  
     1) McGee, Lucy 7                   2) Garcia, Brooklyn 8             
     3) Jeffery, Gabrielle 8            4) Morton, Julia 7                
 -- Monte Sano  'B'                                   2:16.33   X2:06.05  
     1) Gullion, Violet 7               2) Beranek, Harper 8              
     3) Cunha, Masie 8                  4) Masterson, Mollie 7            
 
Event 88  Boys 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                   1:29.91    1:34.86    7  
     1) Copeland, Jack 8                2) Baumgartner, Max 7             
     3) Keener, William 8               4) McMillion, Caleb 8             
  2 Hampton Cove Hurricanes  'A'                      1:30.64    1:39.42  
     1) Helton, Evan 8                  2) Vergara, Cruz 8                
     3) Carter, Jack 8                  4) Bowman, Josh 8                 
 -- Monte Sano  'B'                                   1:50.36   X1:52.43  
     1) Otto, Owen 8                    2) Echols, Paul 7                 
     3) Smith, Derek 8                  4) Evans, Matthew 7               
 -- Hampton Cove Hurricanes  'B'                           NT   X1:55.93  
     1) Foreman, Max 8                  2) Wright, Adam 7                 
     3) Moore, Ian 7                    4) Winton, Reid 7                 
 -- Hampton Cove Hurricanes  'C'                           NT   X2:14.48  
     1)                                 2) Gray, Jack 8                   
     3) Warr, Ryan 7                    4) Cioppi, Roman 6                
 -- Monte Sano  'C'                                   2:20.22   X2:59.12  
     1) Smith, Shane 7                  2) Williams, Nate 8               
     3) Gullion, James 7                4) Otto, Andrew 8                 
 
Event 89  Girls 9-10 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                   2:50.86    3:00.07    7  
     1) Keener, Clara 10                2) Stephens, Stella 10            
     3) St. John, Sophia 9              4) Quadrini, Grace 10             
  2 Hampton Cove Hurricanes  'A'                      2:47.05    3:06.59  
     1) McGee, Annalyse 9               2) Frost, Layla 10                
     3) Clarke, Rachel 10               4) Neicamp, Allie 10              
 -- Monte Sano  'B'                                   3:42.12   X3:44.44  
     1) Sheppard, Peyton 10             2) Worthy, Emily 9                
     3) Miller, Georgie 9               4) Copeland, Jordan 10            
 -- Monte Sano  'C'                                   3:36.66   X3:51.67  
     1) Roche, Elise 9                  2) Evans, Alexandra 9             
     3) Smith, Nadia 9                  4) Wilmoth, Marcela 9             
 
Event 90  Boys 9-10 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hampton Cove Hurricanes  'A'                      2:42.48    2:58.03    7  
     1) Harrison, Caleb 10              2) Nixon, Aiden 10                
     3) McClelland, Evan 10             4) Neville, Will 9                
  2 Monte Sano  'A'                                   2:53.40    3:09.80  
     1) Huskey, Alec 9                  2) Masterson, Aaron 10            
     3) Worthy, Will 10                 4) Mathews, Elliot 9              
 -- Hampton Cove Hurricanes  'B'                      3:06.85   X3:22.49  
     1) Shiner, Harrison 9              2) Cannaday, Eli 10               
     3) Williams, Evan 10               4) Carter, William 9              
 -- Monte Sano  'B'                                   3:33.68   X3:48.82  
     1) Navarro, Django 10              2) Patterson, Jay 9               
     3) Garrison, Luke 9                4) Lawrence, Jack Wu 10           
 -- Hampton Cove Hurricanes  'C'                      3:54.12   X4:17.74  
     1) Cioppi, Alexander 10            2) Warr, John Wilson 9            
     3) Miller, Hayden 9                4) Thomas, Logan 9                
 
Event 91  Girls 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                   2:24.34    2:32.39    7  
     1) Masterson, Margaret 12          2) Lawrence, Lucy Wu 12           
     3) Agee, Abigail 11                4) Graves, Virginia 12            
  2 Hampton Cove Hurricanes  'A'                      2:24.55    2:35.29  
     1) Shiner, Katheryn 12             2) Lee, Maggie 12                 
     3) Hosna, Sophie 12                4) Carter, Virginia 12            
 -- Hampton Cove Hurricanes  'B'                      2:36.61   X3:11.16  
     1) Anthony, Morgan 12              2) Foreman, Stella 12             
     3) Turner, Abbey 11                4) Carter, Abigail 11             
 
Event 92  Boys 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                   2:30.37    2:36.38    7  
     1) Jiminez, Connor 12              2) Burbach, Pierson 12            
     3) Garrison, James 11              4) Craig, Kieran 12               
  2 Hampton Cove Hurricanes  'A'                      2:34.33    2:37.03  
     1) McClelland, Garrett 12          2) Watson, Carter 12              
     3) Anthony, Brandon 12             4) Morton, John-Patrick 12        
 -- Monte Sano  'B'                                   3:04.84   X3:02.96  
     1) Moore, Will 12                  2) Williams, Lawson 12            
     3) Sheppard, Evan 12               4) Moore, Alex 12                 
 
Event 93  Girls 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                   2:10.87    2:15.78    7  
     1) Scoggins, Sydney 14             2) Masterson, Marianne 14         
     3) Rabban, Bella 13                4) Mathews, Rebecca 13            
  2 Hampton Cove Hurricanes  'A'                      2:22.41    2:35.92  
     1) Wright, Meghan 14               2) Helton, Erin 13                
     3) Crawford, Chandler 12           4) Bowman, Emily 13               
 -- Monte Sano  'B'                                   2:36.29   X2:48.53  
     1)                                 2) Derington, Julia 13            
     3) Daniel, Kiera 13                4) Wistner, Abigail 13            
 
Event 94  Boys 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                   2:13.68    2:23.47    7  
     1) Klemm, Riley 14                 2) Condron, Jack 13               
     3) Huskey, Joshua 14               4) Stephens, Henry 13             
 -- Monte Sano  'B'                                   2:46.23   X2:47.23  
     1) Barnes, Matthew 13              2) Sheppard, Sam 13               
     3) Miller, Wyatt 13                4) Stephens, William 13           
 
Event 95  Girls 15-17 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                   2:21.53    2:26.57    7  
     1) Scott, Zoe 16                   2) Horton, Laura 16               
     3) Bradford, Becca 16              4) Lacey, Emma 16                 
 
Event 96  Boys 15-17 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                   1:54.48    2:10.68    7  
     1) Ready, Quinn 16                 2) Rabban, Isaac 15               
     3) Daniel, Linden 16               4) Wright, Marshall 16            
 -- Monte Sano  'B'                                   2:19.19   X3:52.06  
     1) Barnes, Sam 15                  2) Arey, Jack 16                  

 

 
 

Web Design by:
MerchantWorks, Inc.


Copyright 2004-2017 - Rocket City Swim League, PO Box 10052, Huntsville, AL 35801
info@swimrcsl.org