Home
2016 Meets
2015 Meets
Archive & Records
Forms & Documents
Officiating
Member Pools
Board & Minutes
About RCSL

Meet Results / Record Listing

(Meters Time = Yards Time x 1.11 ----- Yards Time = Meters Time / 1.11)



Licensed to RCSL - F                HY-TEK's MEET MANAGER 5.0 7/1/2015 11:43 PM
                     2015 PIED vs GREN - Yards - 7/1/2015                      
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 GREENWYCHE GATORS  'A'                            1:23.99    1:23.78    7  
     1) Ayres, Caroline 8               2) Sawyer, Kat 8                  
     3) Scales, Amelia 8                4) Harrison, Reilly 8             
 -- GREENWYCHE GATORS  'B'                                 NT   X2:01.23  
     1) Herrington, Evelyn 8            2) Byrnes, Grace 8                
     3) Daniel, Bella 7                 4) Ellett, Mary M 8               
 -- PIEDMONT PIRANHAS  'B'                            2:08.62   X4:59.93  
     1) Wessel, Anne 7                  2) Parks, Penelope 8              
     3) Jackson, Adella 7               4) Amos, Finley 7                 
 -- PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            1:36.20         DQ  
     1) Duckett, Claire 8               2) Howell, Rowen 8                
     3) King, Betsy 8                   4) Bibb, Maret 7                  
 
Event 2  Boys 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 GREENWYCHE GATORS  'A'                            1:29.36    1:33.03    7  
     1) Lee, Paul 8                     2) Freeman, Andrew 7              
     3) Lunsford, Judd 8                4) Derrick, Andrew 8              
  2 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            2:15.50    2:31.26  
     1) Robinson, Sam 8                 2) Carroll, Preston 7             
     3) Allport, Caleb 6                4) Trefry, Weston 5               
 -- GREENWYCHE GATORS  'C'                            2:12.58   X1:58.05  
     1) Wells, Thomas 8                 2) Banks, Tate 7                  
     3) Johnson, Wesley 7               4) Steber, Joseph 7               
 -- GREENWYCHE GATORS  'B'                            1:45.31   X2:09.00  
     1) Kent, Farrell 7                 2) Smith, George 8                
     3) McCary, Thad 7                  4) Green, Henry 8                 
 
Event 3  Girls 9-10 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 GREENWYCHE GATORS  'A'                            2:50.74    2:46.65    7  
     1) Smith, Corinne 10               2) DeOrio, Madison 10             
     3) Houser, Michaela 10             4) Hicks, Krysanne 9              
  2 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            2:52.82    2:50.57  
     1) Brooks, Caroline 9              2) McEniry, Katie 10              
     3) King, Mary Foster 10            4) Parks, Isabella 10             
 -- GREENWYCHE GATORS  'B'                                 NT   X3:37.22  
     1) Keith, Caroline 9               2) Jones, Hope 9                  
     3) McCary, Addie 9                 4) Payne, Anne 9                  
 
Event 4  Boys 9-10 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 GREENWYCHE GATORS  'A'                            2:35.93    2:34.91    7  
     1) Freeman, Justin 9               2) Hardy, Samuel 10               
     3) Barlow, Bo 10                   4) Whitmire, Todd 10              
  2 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            3:00.88    3:03.67  
     1) Gaines, Xander 10               2) Elkins, Jack 9                 
     3) Bostick, Braden 9               4) Walker, Philip 9               
 -- GREENWYCHE GATORS  'B'                                 NT   X3:18.91  
     1) Danner, Peyton 10               2) Bailey, Bobby 9                
     3) Bailey, Jimmy 10                4) Kimball, Mason 9               
 -- GREENWYCHE GATORS  'C'                                 NT   X3:30.23  
     1) Van Beck, Chad 10               2) Whitmire, Daniel 9             
     3) McManus, Wright 9               4) Sawyer, Owen 10                
 -- PIEDMONT PIRANHAS  'B'                            3:48.95   X4:10.07  
     1) Sims, Aidan 10                  2) Rigby, Joshua 9                
     3) Huttula, David 10               4) Perez, Grady 9                 
 
Event 5  Girls 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            2:28.90    2:29.15    7  
     1) Erbach, Lizzie 12               2) Archer, Jamie 12               
     3) Nurre, Jane 11                  4) Bibb, Maddie 11                
  2 GREENWYCHE GATORS  'A'                            2:35.99    2:33.94  
     1) Rainey, Elizabeth 11            2) Evans, Jaya 12                 
     3) Clary, Sydney 11                4) Kimel, Corrine 12              
 -- GREENWYCHE GATORS  'B'                                 NT   X3:01.85  
     1) Ayres, Anna K 11                2) Scales, Ansley 11              
     3) Keith, Anna C 11                4) Ellett, Tabry 11               
 
Event 6  Boys 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 GREENWYCHE GATORS  'A'                            2:18.98    2:19.31    7  
     1) O'Neil, Stephen 12              2) Scott, Spencer 12              
     3) Hardy, Jackson 12               4) Kimball, Myles 11              
  2 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            2:25.53    2:25.71  
     1) Caroll, Hayden 12               2) Westra, Benjamin 11            
     3) Calatrello, Henry 12            4) Shores, James 12               
 
Event 7  Girls 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            1:58.54    2:00.87    7  
     1) Monk, Anna 14                   2) Schloss, Anna Kathryn 13       
     3) Monk, Marybeth 13               4) Strankman, Cole Elizabeth 14   
  2 GREENWYCHE GATORS  'A'                            2:11.86    2:15.15  
     1) Ferguson, Emily 13              2) Ferguson, Rebecca 13           
     3) Coomer, Mary 14                 4) Wood, Delaney 14               
 
Event 8  Boys 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            1:54.34    1:54.96    7  
     1) Werth, Benjamin 14              2) Nurre, Alexander 14            
     3) Wan, Ethan 13                   4) Chance, Caleb 14               
  2 GREENWYCHE GATORS  'A'                            2:10.71    2:10.10  
     1) Smith, Duncan 13                2) Shockley, Cal 14               
     3) Landwehr, Connors 14            4) Steber, Ben 13                 
 
Event 9  Girls 15-17 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 GREENWYCHE GATORS  'A'                            2:06.84    2:08.00    7  
     1) Rogers, Walton 16               2) Conners, Olivia 16             
     3) Barlow, Ryan E 15               4) Byers, Sophie 15               
  2 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            2:16.78    2:19.85  
     1) Monk, Abby 16                   2) Calatrello, Annie 15           
     3) Bell, Maria 16                  4) Rigby, Lauren 15               
 
Event 10  Boys 15-17 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            1:46.15    1:51.68    7  
     1) Overbeek, Cade 16               2) Baldwin, Spencer 17            
     3) Smith, Austin 16                4) Herring, Jackson 17            
  2 GREENWYCHE GATORS  'A'                            1:56.78    1:56.94  
     1) Coomer, Christopher 16          2) Cox, Davis 16                  
     3) McNeely, Paul 17                4) Brown, Martin 17               
 
Event 11  Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Banks, Abby                6 GATORS                 22.96      23.91    5  
  2 Kimball, Madelyn           5 GATORS                 29.90      33.13    3  
  3 Hudson, Harper             6 PIED                   29.50     J36.66    1  
  4 Derrick, Emily             6 GATORS                 31.39      36.09  
  5 Alston, Alexis             5 PIED                   35.84     J35.39  
  6 Hodges, Caroline           6 PIED                   36.13      43.47  
 
Event 13  Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Giminez, Isabella          6 GATORS                 32.39     X33.16  
 -- Alston, Anne Marie         5 PIED                   40.94     X35.33  
 -- Schreiber, Elena           5 GATORS                 56.41     X39.91  
 -- Smith, Sara                6 GATORS                 38.29     X41.98  
 -- Kent, Hadley               5 GATORS                 43.67     X43.63  
 -- Wells, Lane                4 GATORS                 39.88     X44.29  
 -- Pitchford, Josie           6 GATORS                 45.57     X45.50  
 -- Wessel, Molly              5 PIED                   56.56     X46.38  
 -- Herrington, Natalie        5 GATORS               1:00.28     X58.31  
 -- Herrington, Amelia         5 GATORS                 58.69     X58.48  
 
Event 14  Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hardy, Benjamin            6 GATORS                 22.20     J29.20    5  
  2 Hardy, William             6 GATORS                 21.96     J25.50    3  
  3 Scheiman, James            6 GATORS                 26.09     J28.54    1  
  4 Taylor, Hayes              5 PIED                   37.03      33.50  
  5 Trefry, Weston             5 PIED                   30.65      33.87  
  6 Schmitz, Wilson            6 PIED                   34.09      36.20  
 
Event 16  Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Green, Luke                6 GATORS                 33.33     X31.01  
 -- Edmondson, Owen            5 GATORS                 31.28     X32.28  
 -- Simpson, Connor            6 GATORS                 30.47     X33.38  
 -- Spellman, Nate             6 GATORS                 32.28     X33.76  
 -- Taylor, John Marshall      5 PIED                   53.06     X44.62  
 -- Ayres, Charles             5 GATORS                 38.48     X44.89  
 -- Wells, Charles             6 GATORS                 46.77   X1:19.40  
 
Event 17  Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ayres, Caroline            8 GATORS                 15.22      16.56    5  
  2 King, Betsy                8 PIED                   16.59      16.60    3  
  3 Harrison, Reilly           8 GATORS                 18.25      17.62    1  
  4 Sawyer, Kat                8 GATORS                 18.72      19.51  
  5 Howell, Rowen              8 PIED                   18.01      19.58  
  6 Bibb, Maret                7 PIED                   21.78      21.59  
 
Event 19  Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stone, Libby               7 GATORS                 28.90      28.22  
 -- Amos, Finley               7 PIED                   27.64     X22.59  
 -- Byrnes, Grace              8 GATORS                 22.41     X22.87  
 -- Bailey, Marybella R        7 GATORS                 39.59     X23.03  
 -- Jones, Emma Towner         8 GATORS                 22.87     X23.37  
 -- Herrington, Evelyn         8 GATORS                 25.97     X25.44  
 -- Ellett, Mary M             8 GATORS                 26.45     X27.03  
 -- Wessel, Anne               7 PIED                   29.39     X29.00  
 -- Hobbs, Ellie               8 GATORS                 29.53     X31.89  
 -- Satterfeal, Kinsley        7 PIED                   38.53     X36.53  
 -- Hobbs, Emma                7 GATORS                 31.25     X38.03  
 
Event 20  Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Derrick, Andrew            8 GATORS                 18.18      19.00    5  
  2 Freeman, Andrew            7 GATORS                 20.72      20.06    3  
  3 Smith, Gibson              7 GATORS                 20.95      22.01    1  
  4 Allport, Caleb             6 PIED                   29.86     J37.28  
  5 Robinson, Sam              8 PIED                   29.25     J30.59  
  6 Carroll, Preston           7 PIED                   35.12      38.43  
 
Event 22  Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Banks, Tate                7 GATORS                 22.84     X23.28  
 -- Johnson, Wesley            7 GATORS                 23.32     X24.75  
 -- Steber, Joseph             7 GATORS                 24.23     X25.69  
 -- Smith, George              8 GATORS                 25.44     X26.11  
 -- Kent, Farrell              7 GATORS                 23.75     X28.23  
 -- McCary, Thad               7 GATORS                 26.86     X29.09  
 -- Green, Henry               8 GATORS                 28.60     X29.90  
 -- Wells, Thomas              8 GATORS                 29.30     X31.19  
 
Event 23  Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 King, Mary Foster         10 PIED                   31.92      32.57    5  
  2 DeOrio, Madison           10 GATORS                 35.87      37.38    3  
  3 Smith, Corinne            10 GATORS                 37.62      38.06    1  
  4 Hicks, Krysanne            9 GATORS                 42.86      41.46  
  5 Parks, Isabella           10 PIED                   40.47      41.97  
  6 Brooks, Caroline           9 PIED                   40.27      42.04  
 
Event 25  Girls 9-10 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Land, Emma                 9 PIED                   41.03     X41.48  
 -- Edmondson, Lucy            9 GATORS                    NT     X43.65  
 -- Scott, Sydney              9 GATORS                 44.28     X43.69  
 -- Graham, Audrey             9 PIED                   43.41     X44.03  
 -- Honea, Catie               9 PIED                      NT     X44.07  
 -- Dempsey, Arabella         10 PIED                   43.97     X44.37  
 -- Keith, Caroline            9 GATORS                 46.33     X45.12  
 -- Vaughn, Madlyn            10 PIED                   45.38     X45.88  
 -- McCary, Addie              9 GATORS                 44.66     X47.81  
 -- Jones, Hope                9 GATORS                 45.95     X49.20  
 -- Gaines, Xoi                9 PIED                   48.90     X52.94  
 
Event 26  Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Barlow, Bo                10 GATORS                 31.36      31.22    5  
  2 Bostick, Braden            9 PIED                   32.31      32.34    3  
  3 Hardy, Samuel             10 GATORS                 33.37      33.16    1  
  4 Whitmire, Todd            10 GATORS                 33.90      34.08  
  5 Gaines, Xander            10 PIED                   36.38      36.83  
  6 Walker, Philip             9 PIED                   39.73      39.69  
 
Event 28  Boys 9-10 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Van Beck, Chad            10 GATORS                 37.03     X35.78  
 -- McManus, Wright            9 GATORS                 41.88     X41.85  
 -- Sawyer, Owen              10 GATORS                 42.23     X42.30  
 -- Wolfe, Charlie             9 GATORS                 45.30     X43.50  
 -- Kimball, Mason             9 GATORS                 49.80     X45.47  
 -- Whitmire, Daniel           9 GATORS                 49.56     X46.44  
 -- Lunsford, Luke            10 GATORS                 48.38     X46.50  
 -- Perez, Grady               9 PIED                   43.40     X47.38  
 -- Bailey, Jimmy             10 GATORS                 48.37     X47.69  
 -- Bailey, Bobby              9 GATORS                 41.68     X49.08  
 -- Rigby, Joshua              9 PIED                   46.72     X56.29  
 -- Robinsen, Ben              9 PIED                 1:00.12     X58.04  
 
Event 29  Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Erbach, Lizzie            12 PIED                   31.06      30.59    5  
  2 Nurre, Jane               11 PIED                   31.10      30.98    3  
  3 Evans, Jaya               12 GATORS                 32.45      31.22    1  
  4 Kimel, Corrine            12 GATORS                 32.12      31.41  
  5 Bibb, Maddie              11 PIED                   31.39      31.97  
  6 Clary, Sydney             11 GATORS                 35.04      35.59  
 
Event 31  Girls 11-12 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Graham, Katie             12 PIED                   40.63     X39.56  
 -- Ellett, Tabry             11 GATORS                 41.59     X41.28  
 -- Keith, Anna C             11 GATORS                 41.23     X42.66  
 
Event 32  Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Calatrello, Henry         12 PIED                   27.69      27.83    5  
  2 Caroll, Hayden            12 PIED                   27.88      28.01    3  
  3 O'Neil, Stephen           12 GATORS                 30.18      30.69    1  
  4 Kimball, Myles            11 GATORS                 30.21      31.35  
  5 Hardy, Jackson            12 GATORS                 31.39      31.74  
  6 Shores, James             12 PIED                   32.85      33.50  
 
Event 35  Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monk, Marybeth            13 PIED                   26.07      26.33    5  
  2 Monk, Anna                14 PIED                   26.25      26.96    3  
  3 Ferguson, Emily           13 GATORS                 27.11      27.00    1  
  4 Schloss, Anna Kathryn     13 PIED                   26.31      27.41  
  5 Wood, Delaney             14 GATORS                 27.97      28.44  
  6 Ferguson, Rebecca         13 GATORS                 29.59      31.80  
 
Event 37  Girls 13-14 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Satterfeal, Sesalie       13 PIED                   33.47     X33.88  
 -- Poplin, Helen             13 PIED                   38.57     X38.78  
 -- Robinson, Faith           13 PIED                   34.22     X46.10  
 -- Honea, Brooklyn           14 PIED                 1:00.88     X52.93  
 
Event 38  Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chance, Caleb             14 PIED                   23.91      24.93    5  
  2 Werth, Benjamin           14 PIED                   25.69      25.94    3  
  3 Landwehr, Connors         14 GATORS                 26.81      26.44    1  
  4 Shockley, Cal             14 GATORS                 26.53      26.75  
  5 Nurre, Alexander          14 PIED                   25.34      28.31  
  6 Steber, Ben               13 GATORS                 29.07      30.17  
 
Event 40  Boys 13-14 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Schuetz, Neil             13 PIED                   29.81     X30.48  
 -- Huttula, Matthew          13 PIED                   33.99     X34.62  
 
Event 41  Girls 15-17 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Barlow, Ryan E            15 GATORS                 26.62      27.59    5  
  2 Conners, Olivia           16 GATORS                 27.40      28.03    3  
  3 Byers, Sophie             15 GATORS                 29.32      29.43    1  
  4 Calatrello, Annie         15 PIED                   29.06      29.60  
  5 Rigby, Lauren             15 PIED                   31.94      32.72  
 
Event 43  Girls 15-17 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Perez, Makayla            15 PIED                   32.72     X33.33  
 -- Huttula, Erin             16 PIED                      NT     X34.32  
 -- Shores, Camryn            15 PIED                   35.31     X34.43  
 -- Sims, Carley              15 PIED                   37.51     X37.03  
 -- Lawrence, Mary Kathryn    17 PIED                      NT   X1:01.47  
 
Event 44  Boys 15-17 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Overbeek, Cade            16 PIED                   22.80      23.31    5  
  2 Baldwin, Spencer          17 PIED                   24.01     J23.81    3  
  3 Herring, Jackson          17 PIED                   22.95     J23.72    1  
  4 McNeely, Paul             17 GATORS                 24.07      25.03  
  5 Brown, Martin             17 GATORS                 25.02      25.47  
  6 Cox, Davis                16 GATORS                 27.53      26.52  
 
Event 47  Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sawyer, Kat                8 GATORS                 24.59      25.04    5  
  2 Howell, Rowen              8 PIED                   25.03      25.21    3  
  3 Harrison, Reilly           8 GATORS                 26.86      27.03    1  
  4 Scales, Amelia             8 GATORS                 26.90      27.81  
  5 Jackson, Adella            7 PIED                   30.09      29.77  
  6 Parks, Penelope            8 PIED                   32.29      34.94  
 
Event 48  Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Robinson, Sam              8 PIED                   25.97      25.66    5  
  2 Lunsford, Judd             8 GATORS                 23.34      26.00    3  
  3 Freeman, Andrew            7 GATORS                 27.44      27.47    1  
  4 Lee, Paul                  8 GATORS                 28.20      30.84  
  5 Carroll, Preston           7 PIED                   33.40      52.19  
 
Event 49  Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 DeOrio, Madison           10 GATORS                 44.03      45.21    5  
  2 Houser, Michaela          10 GATORS                 51.19      48.43    3  
  3 McEniry, Katie            10 PIED                   48.27      50.92    1  
  4 Amos, Haynes               9 PIED                   52.28      52.68  
  5 Parks, Isabella           10 PIED                   54.87      56.38  
 
Event 50  Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Whitmire, Todd            10 GATORS                 48.53      45.65    5  
  2 Freeman, Justin            9 GATORS                 48.78      48.13    3  
  3 DeOrio, Tyler              9 GATORS                 53.44      52.28    1  
  4 Elkins, Jack               9 PIED                   54.18      54.76  
  5 Sims, Aidan               10 PIED                   56.72      54.77  
 
Event 51  Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Erbach, Lizzie            12 PIED                   42.63      41.71    5  
  2 Kimel, Corrine            12 GATORS                 45.63      42.19    3  
  3 Evans, Jaya               12 GATORS                 42.08      43.32    1  
  4 Archer, Jamie             12 PIED                   42.27      43.99  
  5 Scales, Ansley            11 GATORS                 47.95      47.79  
  6 Bibb, Maddie              11 PIED                      NT      47.91  
 
Event 52  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Calatrello, Henry         12 PIED                   36.04      35.88    5  
  2 Scott, Spencer            12 GATORS                 39.96      39.18    3  
  3 Caroll, Hayden            12 PIED                   41.31      40.61    1  
  4 Kimball, Myles            11 GATORS                 41.78      42.53  
  5 Whitmire, John Bradley B  12 GATORS                 47.88      46.07  
  6 Westra, Benjamin          11 PIED                   47.13      49.88  
 
Event 53  Girls 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monk, Anna                14 PIED                   34.22      34.87    5  
  2 Schloss, Anna Kathryn     13 PIED                   33.91      35.80    3  
  3 Ferguson, Rebecca         13 GATORS                 38.23      39.47    1  
  4 Speigle, Jillian          13 PIED                   39.16      40.53  
  5 Wood, Delaney             14 GATORS                 41.47      41.00  
  6 Barlow, Hunter            13 GATORS                 42.07      42.32  
 
Event 54  Boys 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nurre, Alexander          14 PIED                   32.03      32.50    5  
  2 Werth, Benjamin           14 PIED                   32.66      33.66    3  
  3 Wan, Ethan                13 PIED                   34.44      34.94    1  
  4 Landwehr, Connors         14 GATORS                 37.52      38.10  
  5 Smith, Duncan             13 GATORS                 43.01      42.41  
  6 Houser, Joey              13 GATORS                 45.95      43.82  
 
Event 55  Girls 15-17 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Conners, Olivia           16 GATORS                 36.28     J37.28    5  
  2 Calatrello, Annie         15 PIED                   37.02     J37.13    3  
  3 Rogers, Walton            16 GATORS                 37.45      38.25    1  
  4 Brown, Saylor             15 GATORS                 40.25      40.55  
  5 Schuetz, Gianna           16 PIED                   41.76      44.06  
  6 Ledyard, Kate             15 PIED                   45.37      45.40  
 
Event 56  Boys 15-17 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Herring, Jackson          17 PIED                   30.40      30.99    5  
  2 Baldwin, Spencer          17 PIED                   31.09      31.35    3  
  3 Brown, Martin             17 GATORS                 32.19      31.88    1  
  4 Nurre, Nicholas           16 PIED                      NT      34.53  
  5 Cox, Davis                16 GATORS                 34.46      34.60  
  6 Ellett, Boots             15 GATORS                 48.10      45.60  
 
Event 57  Mixed 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 GREENWYCHE GATORS  'A'                            1:15.60    1:12.25    7  
     1) Derrick, Andrew M8              2) Scales, Amelia W8              
     3) Lunsford, Judd M8               4) Ayres, Caroline W8             
  2 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            1:33.71    1:39.47  
     1) Robinson, Sam M8                2) Allport, Caleb M6              
     3) Howell, Rowen W8                4) King, Betsy W8                 
 -- GREENWYCHE GATORS  'B'                                 NT   X1:44.85  
     1) Banks, Tate M7                  2) Green, Henry M8                
     3) Byrnes, Grace W8                4) Schreiber, Cataryna W7         
 -- GREENWYCHE GATORS  'C'                                 NT   X1:49.04  
     1) Keith, Atkins E W8              2) Jones, Emma Towner W8          
     3) Wells, Thomas M8                4) McCary, Thad M7                
 
Event 59  Mixed 9-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 GREENWYCHE GATORS  'A'                            2:19.31    2:18.57    7  
     1) Houser, Michaela W10            2) DeOrio, Madison W10            
     3) Hardy, Samuel M10               4) Barlow, Bo M10                 
  2 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            2:20.88    2:22.30  
     1) Gaines, Xander M10              2) Brooks, Caroline W9            
     3) King, Mary Foster W10           4) Bostick, Braden M9             
 -- GREENWYCHE GATORS  'B'                                 NT   X3:02.83  
     1) Bailey, Jimmy M10               2) Keith, Caroline W9             
     3) Kimball, Mason M9               4) Payne, Anne W9                 
 -- GREENWYCHE GATORS  'C'                                 NT   X3:09.30  
     1) McCary, Addie W9                2) Scott, Sydney W9               
     3) Whitmire, Daniel M9             4) Lunsford, Luke M10             
 
Event 61  Mixed 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            1:58.02    2:01.69    7  
     1) Erbach, Lizzie W12              2) Caroll, Hayden M12             
     3) Bibb, Maddie W11                4) Calatrello, Henry M12          
  2 GREENWYCHE GATORS  'A'                            2:26.31    2:07.78  
     1) O'Neil, Stephen M12             2) Evans, Jaya W12                
     3) Kimel, Corrine W12              4) Kimball, Myles M11             
 -- GREENWYCHE GATORS  'B'                                 NT   X2:37.16  
     1) Danner, Jackson M12             2) Keith, Anna C W11              
     3) Ellett, Tabry W11               4) Ziegler, William M11           
 
Event 63  Mixed 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            1:41.57    1:42.41    7  
     1) Monk, Marybeth W13              2) Nurre, Alexander M14           
     3) Monk, Anna W14                  4) Chance, Caleb M14              
  2 GREENWYCHE GATORS  'A'                            1:51.13    1:49.72  
     1) Landwehr, Connors M14           2) Wood, Delaney W14              
     3) Ferguson, Emily W13             4) Shockley, Cal M14              
 
Event 65  Mixed 15-17 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 GREENWYCHE GATORS  'A'                            1:46.89    1:43.69    7  
     1) Brown, Martin M17               2) Conners, Olivia W16            
     3) McNeely, Paul M17               4) Barlow, Ryan E W15             
  2 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            1:45.24    1:48.35  
     1) Herring, Jackson M17            2) Calatrello, Annie W15          
     3) Monk, Abby W16                  4) Overbeek, Cade M16             
 
Event 67  Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ayres, Caroline            8 GATORS                 19.72      21.44    5  
  2 King, Betsy                8 PIED                   21.91      21.98    3  
  3 Harrison, Reilly           8 GATORS                 22.81      22.65    1  
  4 Scales, Amelia             8 GATORS                 22.64      23.69  
  5 Howell, Rowen              8 PIED                   24.77      25.01  
  6 Duckett, Claire            8 PIED                   26.13      27.91  
 
Event 68  Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lunsford, Judd             8 GATORS                 21.28      23.34    5  
  2 Lee, Paul                  8 GATORS                 24.66      24.22    3  
  3 Derrick, Andrew            8 GATORS                 26.00      27.47    1  
  4 Robinson, Sam              8 PIED                   31.32      31.30  
  5 Carroll, Preston           7 PIED                   53.43      50.40  
 
Event 69  Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 King, Mary Foster         10 PIED                   36.35      36.31    5  
  2 Houser, Michaela          10 GATORS                 43.58      43.35    3  
  3 Smith, Corinne            10 GATORS                 44.04      44.62    1  
  4 Brooks, Caroline           9 PIED                   46.31      45.55  
  5 Werth, Adeline            10 PIED                   50.56      48.78  
  6 Edmondson, Lucy            9 GATORS                 53.04      51.64  
 
Event 70  Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Barlow, Bo                10 GATORS                 37.82      37.25    5  
  2 Hardy, Samuel             10 GATORS                 39.81      39.90    3  
  3 Freeman, Justin            9 GATORS                 42.68     J42.53    1  
  4 Bostick, Braden            9 PIED                   42.53     J42.33  
  5 Gaines, Xander            10 PIED                   46.16      47.45  
  6 Walker, Philip             9 PIED                   53.09      55.78  
 
Event 71  Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Erbach, Lizzie            12 PIED                   37.09      38.24    5  
  2 Rainey, Elizabeth         11 GATORS                 43.26      41.84    3  
  3 Nurre, Jane               11 PIED                   42.21      44.25    1  
  4 Ayres, Anna K             11 GATORS                 47.07      48.69  
 -- Clary, Sydney             11 GATORS                 42.21         DQ  
 
Event 72  Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Caroll, Hayden            12 PIED                   33.70      33.03    5  
  2 O'Neil, Stephen           12 GATORS                 36.09      36.50    3  
  3 Hardy, Jackson            12 GATORS                 36.57      38.50    1  
  4 Shores, James             12 PIED                   44.38      43.48  
  5 Clary, David              11 GATORS                 45.23      45.38  
  6 Jackson, Caden            11 PIED                   53.15      54.81  
 
Event 73  Girls 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monk, Marybeth            13 PIED                   29.63      29.47    5  
  2 Ferguson, Emily           13 GATORS                 31.76      31.06    3  
  3 Monk, Anna                14 PIED                   28.92      31.93    1  
  4 Strankman, Cole Elizabet  14 PIED                   34.08      33.09  
  5 Ferguson, Rebecca         13 GATORS                 34.68      34.37  
  6 Coomer, Mary              14 GATORS                 38.40      38.22  
 
Event 74  Boys 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chance, Caleb             14 PIED                   28.17      29.44    5  
  2 Werth, Benjamin           14 PIED                   29.87     J31.20    3  
  3 Shockley, Cal             14 GATORS                 31.85     J31.35    1  
  4 Wan, Ethan                13 PIED                   30.18     J30.91  
  5 Rogers, Jackson           13 GATORS                 35.88      36.23  
 -- Smith, Duncan             13 GATORS                 34.98         DQ  
 
Event 75  Girls 15-17 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Barlow, Ryan E            15 GATORS                 29.93      31.25    5  
  2 Rogers, Walton            16 GATORS                 33.41      33.44    3  
  3 Monk, Abby                16 PIED                   33.44      34.38    1  
  4 Calatrello, Annie         15 PIED                   33.48      36.19  
  5 McNeely, Emma             15 GATORS                 37.97      39.81  
  6 Bell, Maria               16 PIED                   38.72      43.22  
 
Event 76  Boys 15-17 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Overbeek, Cade            16 PIED                   26.75      27.14    5  
  2 Smith, Austin             16 PIED                   27.96      29.03    3  
  3 Coomer, Christopher       16 GATORS                 30.56      31.13    1  
  4 Cox, Davis                16 GATORS                 33.45      32.73  
  5 Nurre, Nicholas           16 PIED                      NT      36.25  
 
Event 77  Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ayres, Caroline            8 GATORS                 19.82      19.53    5  
  2 Scales, Amelia             8 GATORS                 21.43      21.16    3  
  3 King, Betsy                8 PIED                   23.26      23.88    1  
  4 Sawyer, Kat                8 GATORS                 24.57      25.41  
  5 Duckett, Claire            8 PIED                   30.13      29.97  
  6 Bibb, Maret                7 PIED                      NT      30.50  
 
Event 78  Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lunsford, Judd             8 GATORS                 19.08      20.90    5  
  2 Lee, Paul                  8 GATORS                 22.15      23.72    3  
  3 Derrick, Andrew            8 GATORS                 25.63      26.45    1  
  4 Allport, Caleb             6 PIED                   40.13      40.29  
 
Event 79  Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 King, Mary Foster         10 PIED                   37.77      36.23    5  
  2 Houser, Michaela          10 GATORS                 39.81      39.35    3  
  3 DeOrio, Madison           10 GATORS                 48.90      43.97    1  
  4 Brooks, Caroline           9 PIED                   48.72      49.07  
  5 McEniry, Katie            10 PIED                   49.13      51.96  
 -- Hicks, Krysanne            9 GATORS                 54.40         DQ  
 
Event 80  Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Barlow, Bo                10 GATORS                 34.29      34.31    5  
  2 Hardy, Samuel             10 GATORS                 40.67     J39.47    3  
  3 Johnson, Bradford          9 GATORS                 40.67     J39.28    1  
  4 Bostick, Braden            9 PIED                   40.81      44.37  
  5 Walker, Philip             9 PIED                   51.78      58.41  
  6 Gaines, Xander            10 PIED                   57.34      59.13  
 
Event 81  Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Clary, Sydney             11 GATORS                 38.53      37.94    5  
  2 Nurre, Jane               11 PIED                   38.15      38.03    3  
  3 Archer, Jamie             12 PIED                   40.04      39.52    1  
  4 Bender, Scout             11 PIED                   40.07      40.59  
  5 Scales, Ansley            11 GATORS                 42.94      42.53  
  6 Evans, Jaya               12 GATORS                    NT      42.85  
 
Event 82  Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Calatrello, Henry         12 PIED                   31.85      32.45    5  
  2 Hardy, Jackson            12 GATORS                 32.72      35.25    3  
  3 Kimball, Myles            11 GATORS                 37.97      38.60    1  
  4 Ziegler, William          11 GATORS                 42.12      44.35  
  5 Jackson, Caden            11 PIED                   47.96      58.85  
  6 Westra, Benjamin          11 PIED                   51.34    1:00.81  
 
Event 83  Girls 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monk, Marybeth            13 PIED                   28.12      28.32    5  
  2 Ferguson, Emily           13 GATORS                 28.62      28.91    3  
  3 Strankman, Cole Elizabet  14 PIED                   30.43      31.03    1  
  4 Wood, Delaney             14 GATORS                 31.98      31.87  
  5 Hale, Emily               14 PIED                   34.57      35.40  
  6 Coomer, Mary              14 GATORS                 33.90      38.03  
 
Event 84  Boys 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chance, Caleb             14 PIED                   27.28      27.43    5  
  2 Wan, Ethan                13 PIED                   28.53      28.90    3  
  3 Nurre, Alexander          14 PIED                   29.52      29.78    1  
  4 Shockley, Cal             14 GATORS                 30.49      30.10  
  5 Landwehr, Connors         14 GATORS                 30.76      31.59  
  6 Smith, Duncan             13 GATORS                 34.00      33.88  
 
Event 85  Girls 15-17 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Barlow, Ryan E            15 GATORS                 27.83      29.60    5  
  2 Conners, Olivia           16 GATORS                 31.53      31.94    3  
  3 Byers, Sophie             15 GATORS                 33.25      33.77    1  
  4 Monk, Abby                16 PIED                   31.76      36.36  
  5 Bell, Maria               16 PIED                   34.38      36.95  
 
Event 86  Boys 15-17 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Overbeek, Cade            16 PIED                   24.55      25.34    5  
  2 McNeely, Paul             17 GATORS                 26.74     J26.60    3  
  3 Smith, Austin             16 PIED                   25.36     J26.49    1  
  4 Herring, Jackson          17 PIED                   26.28      27.09  
  5 Brown, Martin             17 GATORS                 30.29      30.88  
  6 Armstrong, Connor         15 GATORS                 36.23      32.46  
 
Event 87  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 GREENWYCHE GATORS  'A'                            1:10.21    1:12.66    7  
     1) Harrison, Reilly 8              2) Sawyer, Kat 8                  
     3) Scales, Amelia 8                4) Ayres, Caroline 8              
  2 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            1:17.98    1:20.99  
     1) King, Betsy 8                   2) Howell, Rowen 8                
     3) Duckett, Claire 8               4) Bibb, Maret 7                  
 -- GREENWYCHE GATORS  'B'                            1:29.57   X1:46.12  
     1) Byrnes, Grace 8                 2) Daniel, Bella 7                
     3) Jones, Emma Towner 8            4) Schreiber, Cataryna 7          
 -- PIEDMONT PIRANHAS  'B'                            1:44.09   X2:02.77  
     1) Jackson, Adella 7               2) Parks, Penelope 8              
     3) Amos, Finley 7                  4) Wessel, Anne 7                 
 -- GREENWYCHE GATORS  'C'                            1:40.10   X3:10.67  
     1) Hobbs, Emma 7                   2) Hobbs, Ellie 8                 
     3) Herrington, Evelyn 8            4) Keith, Atkins E 8              
 
Event 88  Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 GREENWYCHE GATORS  'A'                            1:14.59    1:19.06    7  
     1) Derrick, Andrew 8               2) Freeman, Andrew 7              
     3) Lee, Paul 8                     4) Lunsford, Judd 8               
  2 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            2:03.85    2:22.85  
     1) Trefry, Weston 5                2) Carroll, Preston 7             
     3) Allport, Caleb 6                4) Robinson, Sam 8                
 -- GREENWYCHE GATORS  'B'                            1:27.95   X1:35.16  
     1) Smith, Gibson 7                 2) Banks, Tate 7                  
     3) Hardy, Benjamin 6               4) Hardy, William 6               
 -- GREENWYCHE GATORS  'C'                            1:36.74   X1:52.71  
     1) Wells, Thomas 8                 2) Smith, George 8                
     3) Steber, Joseph 7                4) Kent, Farrell 7                
 
Event 89  Girls 9-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 GREENWYCHE GATORS  'A'                            2:30.51    2:32.79    7  
     1) Hicks, Krysanne 9               2) Smith, Corinne 10              
     3) DeOrio, Madison 10              4) Houser, Michaela 10            
  2 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            2:33.69    2:36.85  
     1) King, Mary Foster 10            2) Brooks, Caroline 9             
     3) Parks, Isabella 10              4) Land, Emma 9                   
 -- PIEDMONT PIRANHAS  'B'                            2:51.44   X2:49.43  
     1) McEniry, Katie 10               2) Werth, Adeline 10              
     3) Amos, Haynes 9                  4) Graham, Audrey 9               
 -- GREENWYCHE GATORS  'B'                                 NT        XDQ  
     1) Jones, Hope 9                   2) Edmondson, Lucy 9              
     3) McCary, Addie 9                 4) Scott, Sydney 9                
 
Event 90  Boys 9-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 GREENWYCHE GATORS  'A'                            2:12.61    2:15.18    7  
     1) Whitmire, Todd 10               2) Hardy, Samuel 10               
     3) Freeman, Justin 9               4) Barlow, Bo 10                  
  2 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            2:30.87    2:37.24  
     1) Bostick, Braden 9               2) Gaines, Xander 10              
     3) Walker, Philip 9                4) Perez, Grady 9                 
 -- GREENWYCHE GATORS  'B'                            2:30.83   X2:30.59  
     1) Danner, Peyton 10               2) Van Beck, Chad 10              
     3) Johnson, Bradford 9             4) DeOrio, Tyler 9                
 -- GREENWYCHE GATORS  'C'                            2:51.09   X3:07.33  
     1) McManus, Wright 9               2) Bailey, Bobby 9                
     3) Wolfe, Charlie 9                4) Sawyer, Owen 10                
 -- PIEDMONT PIRANHAS  'B'                                 NT   X3:23.49  
     1) Robinsen, Ben 9                 2) Elkins, Jack 9                 
     3) Rigby, Joshua 9                 4) Sims, Aidan 10                 
 
Event 91  Girls 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            2:05.76    2:09.22    7  
     1) Erbach, Lizzie 12               2) Nurre, Jane 11                 
     3) Bibb, Maddie 11                 4) Archer, Jamie 12               
  2 GREENWYCHE GATORS  'A'                            2:15.10    2:19.28  
     1) Brinkley, Ella F 12             2) Clary, Sydney 11               
     3) Kimel, Corrine 12               4) Evans, Jaya 12                 
 -- GREENWYCHE GATORS  'B'                                 NT   X2:40.06  
     1) Scales, Ansley 11               2) Rainey, Elizabeth 11           
     3) Keith, Anna C 11                4) Ellett, Tabry 11               
 
Event 92  Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            2:08.30    2:06.23    7  
     1) Calatrello, Henry 12            2) Caroll, Hayden 12              
     3) Shores, James 12                4) Jackson, Caden 11              
  2 GREENWYCHE GATORS  'A'                            2:06.99    2:08.47  
     1) Clary, David 11                 2) Kimball, Myles 11              
     3) Hardy, Jackson 12               4) O'Neil, Stephen 12             
 -- GREENWYCHE GATORS  'B'                                 NT   X2:25.43  
     1) Danner, Jackson 12              2) Scott, Spencer 12              
     3) Ziegler, William 11             4) Coomer, David 12               
 
Event 93  Girls 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            1:46.22    1:51.20    7  
     1) Monk, Marybeth 13               2) Monk, Anna 14                  
     3) Schloss, Anna Kathryn 13        4) Strankman, Cole Elizabeth 14   
  2 GREENWYCHE GATORS  'A'                            1:55.72    1:56.19  
     1) Wood, Delaney 14                2) Barlow, Hunter 13              
     3) Ferguson, Rebecca 13            4) Ferguson, Emily 13             
 -- PIEDMONT PIRANHAS  'B'                            2:35.43   X2:23.83  
     1) Speigle, Jillian 13             2) Hale, Emily 14                 
     3) Satterfeal, Sesalie 13          4) Robinson, Faith 13             
 
Event 94  Boys 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            1:41.53    1:42.53    7  
     1) Chance, Caleb 14                2) Nurre, Alexander 14            
     3) Werth, Benjamin 14              4) Wan, Ethan 13                  
  2 GREENWYCHE GATORS  'A'                            1:49.63    1:54.90  
     1) Rogers, Jackson 13              2) Smith, Duncan 13               
     3) Landwehr, Connors 14            4) Shockley, Cal 14               
 
Event 95  Girls 15-17 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 GREENWYCHE GATORS  'A'                            1:54.00    1:54.93    7  
     1) Byers, Sophie 15                2) Rogers, Walton 16              
     3) Conners, Olivia 16              4) Barlow, Ryan E 15              
  2 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            2:02.74    2:12.03  
     1) Monk, Abby 16                   2) Rigby, Lauren 15               
     3) Bell, Maria 16                  4) Calatrello, Annie 15           
 -- PIEDMONT PIRANHAS  'B'                            2:02.74   X2:45.07  
     1) Nunn, Julie 15                  2) Lawrence, Mary Kathryn 17      
     3) Perez, Makayla 15               4) Shores, Camryn 15              
 
Event 96  Boys 15-17 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            1:34.20    1:36.38    7  
     1) Herring, Jackson 17             2) Baldwin, Spencer 17            
     3) Smith, Austin 16                4) Overbeek, Cade 16              
  2 GREENWYCHE GATORS  'A'                            1:41.45    1:41.06  
     1) Brown, Martin 17                2) Coomer, Christopher 16         
     3) Cox, Davis 16                   4) McNeely, Paul 17               
 
Event 99  Mixed 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hladky, Cami              16 DOLPHINS                  NT      22.73  
  2 Rivetta, Maria            16 DOLPHINS                  NT      22.75  
  3 Snoddy, Carolyn           22 DOLPHINS                  NT      27.56  
  4 Hopkins, Martin           16 DOLPHINS                  NT     x30.03  
  5 Furber, Connor            13 DOLPHINS                  NT     x30.62  
  6 Hulgan, Zack              20 DOLPHINS                  NT   x1:15.38  

 

 
 

Web Design by:
MerchantWorks, Inc.


Copyright 2004-2017 - Rocket City Swim League, PO Box 10052, Huntsville, AL 35801
info@swimrcsl.org