Home
2016 Meets
2015 Meets
Archive & Records
Forms & Documents
Officiating
Member Pools
Board & Minutes
About RCSL

Meet Results / Record Listing

(Meters Time = Yards Time x 1.11 ----- Yards Time = Meters Time / 1.11)



Licensed to RCSL - F               HY-TEK's MEET MANAGER 5.0 6/11/2015 11:07 AM
             2015 Piedmont vs Redstone Arsenal - Yards - 6/10/2015             
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            1:31.76    1:41.00    7  
     1) Duckett, Claire 8               2) Bostick, Adaline 7             
     3) Graham, Audrey 8                4) King, Betsy 8                  
  2 REDSTONE ARSENAL LAUNCHERS  'A'                        NT    2:04.87  
     1) Plummer, Sophie 8               2) Blankenship, Katelyn X 8       
     3) Groves, Brooke T 8              4) Flores, Savannah 8             
 -- PIEDMONT PIRANHAS  'B'                            2:01.68   X2:09.91  
     1) Wessel, Anne 7                  2) Jackson, Adella 7              
     3) Parks, Penelope 8               4) Bibb, Maret 7                  
 
Event 2  Boys 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 REDSTONE ARSENAL LAUNCHERS  'A'                        NT    1:44.19    7  
     1) Fritz, Zayne J 8                2) Ashcroft, Hayden W 8           
     3) Beeson, Jimmy W 7               4) Enfinger, Grant H 7            
  2 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            2:39.43    2:23.13  
     1) Carroll, Preston 7              2) Robinson, Sam 7                
     3) Allport, Caleb 6                4) Jacobsen, Will 6               
 
Event 3  Girls 9-10 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            2:57.04    2:52.82    7  
     1) Brooks, Caroline 9              2) McEniry, Katie 10              
     3) King, Mary Foster 10            4) Parks, Isabella 10             
  2 REDSTONE ARSENAL LAUNCHERS  'A'                        NT    3:20.78  
     1) Plummer, Emma 10                2) Flores, Summer 10              
     3) Free, Peyton R 9                4) Plant, Olivia 10               
 -- PIEDMONT PIRANHAS  'B'                            3:37.81   X3:29.32  
     1) Werth, Adeline 10               2) Watson, Emma 10                
     3) Dempsey, Arabella 10            4) Herring, Winnie 10             
 
Event 4  Boys 9-10 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            2:45.06    3:03.78    7  
     1) Gaines, Xander 10               2) Elkins, Jack 9                 
     3) Bostick, Braden 9               4) Walker, Philip 9               
 -- REDSTONE ARSENAL LAUNCHERS  'A'                        NT         DQ  
     1) Reynolds, Conner T 10           2) Eames, Tyler M 9               
     3) Groves, Riley T 10              4) Blanshan, Andrew J 10          
 
Event 5  Girls 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 REDSTONE ARSENAL LAUNCHERS  'A'                        NT    2:20.71    7  
     1) McCarty, Eboni F 12             2) Smith, Gabbi W 12              
     3) Hamilton, Rebekah L 12          4) Wiggins, Teresa L 11           
  2 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            2:33.09    2:41.84  
     1) Hale, Olivia 11                 2) Bender, Scout 11               
     3) Nurre, Jane 11                  4) Archer, Jamie 12               
 
Event 6  Boys 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            2:26.55    2:26.62    7  
     1) Caroll, Hayden 12               2) Westra, Benjamin 11            
     3) Calatrello, Henry 12            4) Shores, James 12               
  2 REDSTONE ARSENAL LAUNCHERS  'A'                        NT    2:29.67  
     1) Stokes, Nicholaus S 12          2) Stokes, John Thomas T 11       
     3) Eames, Jackson T 12             4) Taylor, Wyatt 12               
 -- REDSTONE ARSENAL LAUNCHERS  'B'                        NT   X3:04.59  
     1) Skonieczny, Caden 11            2) Blankenship, Samuel A 12       
     3) Bamburg, Jason R 12             4) Cobert, Xander 11              
 
Event 7  Girls 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            1:58.70    2:05.58    7  
     1) Monk, Marybeth 13               2) Schloss, Anna Kathryn 13       
     3) Strankman, Cole Elizabeth 14    4) Speigle, Jillian 13            
 
Event 8  Boys 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            2:01.67    2:00.47    7  
     1) Chance, Caleb 14                2) Nurre, Alexander 13            
     3) Werth, Benjamin 14              4) Herring, Wylder 14             
  2 REDSTONE ARSENAL LAUNCHERS  'A'                        NT    2:00.68  
     1) Stokes, Christopher F 14        2) Shen, Jiaming H 13             
     3) Wiggins, Joshua E 14            4) Vander Schaaf, Reice P 14      
 -- REDSTONE ARSENAL LAUNCHERS  'B'                        NT   X3:38.22  
     1) Hinkle, Joshua T 13             2) Taylor, Harrison R 9           
     3) MacDonald, Trevor J 14          4) Reynolds, Christian M 12       
 
Event 9  Girls 15-17 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            2:16.79    2:25.62    7  
     1) Monk, Abby 16                   2) Calatrello, Annie 15           
     3) Bell, Maria 16                  4) Nunn, Julie 15                 
  2 REDSTONE ARSENAL LAUNCHERS  'A'                        NT    2:46.65  
     1) Johnson, Tiffany P 13           2) Daughtry, McKayla 15           
     3) Campbell, Sasha M 15            4) Bamburg, Sarah A 15            
 -- PIEDMONT PIRANHAS  'B'                            2:43.41   X2:44.06  
     1) Schuetz, Gianna 16              2) Lynch, Kathleen 17             
     3) Huttula, Erin 16                4) Rigby, Lauren 15               
 
Event 10  Boys 15-17 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            1:47.79    1:49.32    7  
     1) Overbeek, Cade 16               2) Herring, Jackson 17            
     3) Smith, Austin 16                4) Shelton, Nathan 17             
  2 REDSTONE ARSENAL LAUNCHERS  'A'                        NT    2:08.66  
     1) Hinkle, James E 15              2) Blankenship, John M 16         
     3) Taylor, Benjamin 16             4) Wiggins, Ethan A 15            
 
Event 11  Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Franks, Ruthey             5 LAUNCHERS              40.24      30.82    5  
  2 Hudson, Harper             6 PIED                   29.50      36.25    3  
  3 Satterfeal, Kinsley        6 PIED                   49.52      38.53    1  
  4 Alston, Alexis             5 PIED                   37.77      46.50  
  5 Eames, Katie L             4 LAUNCHERS            1:25.98      57.10  
 
Event 13  Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Hodges, Caroline           6 PIED                 1:34.57     X44.07  
 -- Rigby, Ansley              6 PIED                 1:18.27     X50.18  
 -- Alston, Anne Marie         5 PIED                   51.06     X57.72  
 
Event 14  Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Franks, Greyson            6 LAUNCHERS              36.79      31.00    5  
  2 Jacobsen, Will             6 PIED                   33.90      32.72    3  
  3 Groves, James              5 LAUNCHERS              36.82      33.09    1  
  4 Schmitz, Wilson            6 PIED                   37.01      34.09  
  5 Trefry, Weston             5 PIED                   37.70      35.10  
  6 Reynolds, Alexander        6 LAUNCHERS                 NT      39.29  
 
Event 16  Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Sieja, Oliver              6 PIED                   38.77     X35.91  
 -- Taylor, Hayes              5 PIED                   42.78     X37.03  
 -- Taylor, John Marshall      5 PIED                   59.12     X53.06  
 
Event 17  Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 King, Betsy                8 PIED                   16.59      18.56    5  
  2 Graham, Audrey             8 PIED                   19.52      20.62    3  
  3 Blankenship, Katelyn X     8 LAUNCHERS                 NT      21.60    1  
  4 Duckett, Claire            8 PIED                   22.00      23.67  
  5 Flores, Savannah           8 LAUNCHERS              34.19      30.25  
 
Event 19  Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Bibb, Maret                7 PIED                   24.25     X23.28  
 -- Funkhouser, Ryn            8 LAUNCHERS              41.14     X30.69  
 -- Wessel, Anne               7 PIED                   29.39     X32.62  
 -- Amos, Finley               7 PIED                   47.62     X33.69  
 -- Crisp, Ainslee             7 LAUNCHERS              47.01     X37.28  
 
Event 20  Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ashcroft, Hayden W         8 LAUNCHERS              17.41      17.84    5  
  2 Beeson, Jimmy W            7 LAUNCHERS              20.59      19.79    3  
  3 Fritz, Zayne J             8 LAUNCHERS                 NT      21.34    1  
  4 Robinson, Sam              7 PIED                   33.47      32.12  
  5 Carroll, Preston           7 PIED                   35.39      35.12  
  6 Allport, Caleb             6 PIED                   39.34      35.30  
 
Event 22  Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Hernandez, Kian            8 LAUNCHERS              29.14     X25.06  
 -- Davison, Elliot            7 LAUNCHERS              49.78     X42.62  
 
Event 23  Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 King, Mary Foster         10 PIED                   33.14      33.09    5  
  2 Free, Peyton R             9 LAUNCHERS              37.23      37.91    3  
  3 Parks, Isabella           10 PIED                   40.47      42.04    1  
  4 Brooks, Caroline           9 PIED                   40.27      43.25  
  5 Flores, Summer            10 LAUNCHERS              41.97      44.47  
  6 Plant, Sydney              9 LAUNCHERS                 NT      46.40  
 
Event 25  Girls 9-10 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Plant, Olivia             10 LAUNCHERS                 NT      48.31  
  2 Gaines, Xoi                9 PIED                      NT      50.84  
 -- Amos, Haynes               9 PIED                   51.00     X43.22  
 -- Vaughn, Madlyn            10 PIED                   49.70     X45.38  
 -- Land, Emma                 9 PIED                      NT     X47.33  
 -- Steele, Abby               9 PIED                   51.97     X55.31  
 -- Honea, Catie               9 PIED                   56.63     X56.22  
 -- Steele, Suzy               9 PIED                 1:06.47   X1:09.87  
 
Event 26  Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bostick, Braden            9 PIED                   33.37      33.47    5  
  2 Gaines, Xander            10 PIED                   36.38      37.25    3  
  3 Walker, Philip             9 PIED                   41.66      39.73    1  
  4 Blanshan, Andrew J        10 LAUNCHERS              46.08      44.57  
  5 Crisp, Liam D             10 LAUNCHERS              48.08      45.67  
  6 Taylor, Harrison R         9 LAUNCHERS                 NT    1:29.07  
 
Event 28  Boys 9-10 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Aldridge, Ray             10 LAUNCHERS                 NT     X51.17  
 -- Daughtry, Noah            10 LAUNCHERS            1:01.95   X1:01.22  
 -- Robinsen, Ben              9 PIED                 1:09.69   X1:03.69  
 -- Rigby, Joshua              9 PIED                   46.72   X1:04.15  
 -- Harbin, Caden W            9 LAUNCHERS            1:44.23   X1:25.12  
 
Event 29  Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hamilton, Rebekah L       12 LAUNCHERS              27.68      27.41    5  
  2 McCarty, Eboni F          12 LAUNCHERS                 NT      29.90    3  
  3 Nurre, Jane               11 PIED                   31.10      31.88    1  
  4 Archer, Jamie             12 PIED                   32.21      32.34  
  5 Bender, Scout             11 PIED                   36.66      34.09  
  6 Wiggins, Teresa L         11 LAUNCHERS              34.92      35.25  
 
Event 31  Girls 11-12 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Moss, Emma                11 PIED                      NT     X37.40  
 -- Barnsby, Cecilia          12 LAUNCHERS                 NT     X50.59  
 -- Mills, Amber              11 LAUNCHERS            1:19.34   X1:01.81  
 
Event 32  Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Calatrello, Henry         12 PIED                   28.53      27.69    5  
  2 Caroll, Hayden            12 PIED                   27.88      28.32    3  
  3 Stokes, Nicholaus S       12 LAUNCHERS              30.91      30.25    1  
  4 Eames, Jackson T          12 LAUNCHERS              33.38      34.31  
  5 Shores, James             12 PIED                   32.85      34.99  
  6 Taylor, Wyatt             12 LAUNCHERS              37.07      37.93  
 
Event 34  Boys 11-12 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Bamburg, Jason R          12 LAUNCHERS              38.54     X36.75  
 -- Cobert, Xander            11 LAUNCHERS                 NT     X43.49  
 -- Reynolds, Christian M     12 LAUNCHERS              47.41     X48.21  
 -- Allport, Nathan           11 PIED                 1:04.00     X58.60  
 
Event 35  Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monk, Marybeth            13 PIED                   26.07     J26.38    5  
  2 Schloss, Anna Kathryn     13 PIED                   26.77     J26.31    3  
  3 Strankman, Cole Elizabet  14 PIED                   27.59      27.60    1  
  4 Mix, Samantha A           14 LAUNCHERS              29.62      29.53  
  5 Johnson, Tiffany P        13 LAUNCHERS              49.60      49.87  
  6 Franks, Esther            14 LAUNCHERS              58.11      54.12  
 
Event 37  Girls 13-14 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Satterfeal, Sesalie       13 PIED                   34.51     X34.87  
 -- Hughston, Hannah          13 PIED                   44.20     X43.34  
 -- Robinson, Faith           13 PIED                   52.61     X46.07  
 -- McEniry, Colleen          13 PIED                      NT     X52.65  
 -- Honea, Brooklyn           14 PIED                 1:03.71   X1:00.88  
 
Event 38  Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chance, Caleb             14 PIED                   24.67      24.01    5  
  2 Shen, Jiaming H           13 LAUNCHERS              26.15      25.34    3  
  3 Nurre, Alexander          13 PIED                   26.06      25.53    1  
  4 Werth, Benjamin           14 PIED                   25.69      25.81  
  4 Wiggins, Joshua E         14 LAUNCHERS              26.54      25.81  
  6 Vander Schaaf, Reice P    14 LAUNCHERS              28.18      27.61  
 
Event 40  Boys 13-14 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- MacDonald, Trevor J       14 LAUNCHERS              29.16     X29.04  
 -- Schuetz, Neil             13 PIED                   30.83     X29.81  
 -- Rigby, Connor             13 PIED                   35.02     X36.75  
 
Event 41  Girls 15-17 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Calatrello, Annie         15 PIED                   29.15      29.38    5  
  2 Campbell, Sasha M         15 LAUNCHERS              30.68      30.17    3  
  3 Monk, Abby                16 PIED                   30.43      31.00    1  
  4 Bamburg, Sarah A          15 LAUNCHERS                 NT      32.17  
  5 Bell, Maria               16 PIED                   31.31      34.83  
  6 Daughtry, McKayla         15 LAUNCHERS              33.02      34.90  
 
Event 43  Girls 15-17 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Perez, Makayla            15 PIED                   32.73     X32.72  
 -- Nunn, Julie               15 PIED                   31.99     X35.19  
 -- Shores, Camryn            15 PIED                   36.63     X35.76  
 -- Ledyard, Kate             15 PIED                      NT     X36.03  
 
Event 44  Boys 15-17 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Overbeek, Cade            16 PIED                   22.80      23.15    5  
  2 Herring, Jackson          17 PIED                   22.95      23.56    3  
  3 Shelton, Nathan           17 PIED                   25.28      25.29    1  
  4 Taylor, Benjamin          16 LAUNCHERS                 NT      26.28  
  5 Eames, Jason B            15 LAUNCHERS                 NT      27.34  
  6 Wiggins, Ethan A          15 LAUNCHERS              29.77      29.41  
 
Event 46  Boys 15-17 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Lewis, Levi               15 LAUNCHERS              40.87     X37.69  
 
Event 47  Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Blankenship, Katelyn X     8 LAUNCHERS                 NT      30.00    5  
  2 Graham, Audrey             8 PIED                   30.21      30.81    3  
  3 Groves, Brooke T           8 LAUNCHERS                 NT      31.84    1  
  4 Jackson, Adella            7 PIED                   31.62      32.16  
  5 Parks, Penelope            8 PIED                   37.00      32.29  
  6 Flores, Savannah           8 LAUNCHERS            1:00.20      49.90  
 
Event 48  Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ashcroft, Hayden W         8 LAUNCHERS              30.66      30.25    5  
  2 Robinson, Sam              7 PIED                   30.27      31.40    3  
  3 Allport, Caleb             6 PIED                   39.69      36.93    1  
  4 Enfinger, Grant H          7 LAUNCHERS              39.30      39.09  
  5 Beeson, Jimmy W            7 LAUNCHERS              38.09      40.19  
  6 Carroll, Preston           7 PIED                   33.40      41.28  
 
Event 49  Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McEniry, Katie            10 PIED                   51.80      49.07    5  
  2 Plant, Olivia             10 LAUNCHERS                 NT      56.58    3  
  3 Parks, Isabella           10 PIED                   57.38      57.38    1  
  4 Watson, Emma              10 PIED                   58.97      58.07  
  5 Free, Peyton R             9 LAUNCHERS              56.64      58.75  
  6 Flores, Summer            10 LAUNCHERS            1:05.00    1:02.50  
 
Event 50  Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Groves, Riley T           10 LAUNCHERS                 NT      43.32    5  
  2 Elkins, Jack               9 PIED                   54.18    1:01.00    3  
  3 Jacobsen, Carter           9 PIED                 1:02.00    1:04.40    1  
  4 Perez, Grady               9 PIED                 1:19.35    1:14.21  
  5 Reynolds, Conner T        10 LAUNCHERS            1:35.64    1:39.72  
 -- Eames, Tyler M             9 LAUNCHERS            1:09.57         DQ  
 
Event 51  Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, Gabbi W            12 LAUNCHERS                 NT      41.35    5  
  2 Archer, Jamie             12 PIED                   42.27      44.22    3  
  3 Nurre, Jane               11 PIED                   45.53      45.31    1  
  4 Bender, Scout             11 PIED                   45.64      45.65  
  5 Wiggins, Teresa L         11 LAUNCHERS                 NT      52.13  
  6 Blanshan, Faith L         12 LAUNCHERS            1:00.92      52.37  
 
Event 52  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Calatrello, Henry         12 PIED                   36.87      36.35    5  
  2 Stokes, Nicholaus S       12 LAUNCHERS              41.67      39.50    3  
  3 Eames, Jackson T          12 LAUNCHERS              41.02      40.75    1  
  4 Blankenship, Samuel A     12 LAUNCHERS                 NT      42.55  
  5 Westra, Benjamin          11 PIED                   47.13      51.07  
  6 Shores, James             12 PIED                      NT      52.10  
 
Event 53  Girls 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schloss, Anna Kathryn     13 PIED                   34.07      33.91    5  
  2 Mix, Samantha A           14 LAUNCHERS              39.75      38.40    3  
  3 Speigle, Jillian          13 PIED                   39.69      39.16    1  
  4 Johnson, Tiffany P        13 LAUNCHERS            1:00.63    1:04.94  
 
Event 54  Boys 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Shen, Jiaming H           13 LAUNCHERS              34.15      31.87    5  
  2 Nurre, Alexander          13 PIED                   33.03      32.25    3  
  3 Werth, Benjamin           14 PIED                   33.14      33.04    1  
  4 Stokes, Christopher F     14 LAUNCHERS              37.40      38.25  
  5 Herring, Wylder           14 PIED                   37.19      41.87  
  6 Vander Schaaf, Reice P    14 LAUNCHERS                 NT      42.13  
 
Event 55  Girls 15-17 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Calatrello, Annie         15 PIED                   37.03      37.50    5  
  2 Lynch, Kathleen           17 PIED                   41.89      42.85    3  
  3 Schuetz, Gianna           16 PIED                   41.76      43.68    1  
  4 Bamburg, Sarah A          15 LAUNCHERS              46.91      45.06  
  5 Daughtry, McKayla         15 LAUNCHERS              49.77      46.63  
 
Event 56  Boys 15-17 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Herring, Jackson          17 PIED                   30.40      30.75    5  
  2 Smith, Austin             16 PIED                   33.75      33.43    3  
  3 Nurre, Nicholas           16 PIED                   33.54      34.94    1  
  4 Eames, Jason B            15 LAUNCHERS                 NT      35.84  
  5 Blankenship, John M       16 LAUNCHERS                 NT      36.56  
  6 Hinkle, James E           15 LAUNCHERS              52.23      51.41  
 
Event 57  Mixed 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 REDSTONE ARSENAL LAUNCHERS  'A'                        NT    1:21.59    7  
     1) Blankenship, Katelyn X W8       2) Ashcroft, Hayden W M8          
     3) Groves, Brooke T W8             4) Beeson, Jimmy W M7             
  2 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            1:10.69    1:46.00  
     1) King, Betsy W8                  2) Graham, Audrey W8              
     3) Robinson, Sam M7                4) Jacobsen, Will M6              
 -- REDSTONE ARSENAL LAUNCHERS  'B'                        NT   X1:52.16  
     1) Enfinger, Grant H M7            2) Hernandez, Kian M8             
     3) Plummer, Sophie W8              4) Flores, Savannah W8            
 -- REDSTONE ARSENAL LAUNCHERS  'C'                        NT   X2:39.59  
     1) Crisp, Ainslee W7               2) Eames, Katie L W4              
     3) Daughtry, Gabriel M8            4) Funkhouser, Ryn W8             
 
Event 59  Mixed 9-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            2:21.02    2:25.43    7  
     1) Brooks, Caroline W9             2) Gaines, Xander M10             
     3) King, Mary Foster W10           4) Bostick, Braden M9             
  2 REDSTONE ARSENAL LAUNCHERS  'A'                        NT    2:37.53  
     1) Groves, Riley T M10             2) Flores, Summer W10             
     3) Free, Peyton R W9               4) Blanshan, Andrew J M10         
 -- REDSTONE ARSENAL LAUNCHERS  'B'                        NT   X2:58.72  
     1) Eames, Tyler M M9               2) Crisp, Liam D M10              
     3) Plant, Olivia W10               4) Plummer, Emma W10              
 -- REDSTONE ARSENAL LAUNCHERS  'C'                        NT   X4:18.75  
     1) Taylor, Harrison R M9           2) Daughtry, Noah M10             
     3) Plant, Sydney W9                4) Franks, Josephine W10          
 
Event 61  Mixed 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            1:51.01    1:59.25    7  
     1) Calatrello, Henry M12           2) Nurre, Jane W11                
     3) Archer, Jamie W12               4) Caroll, Hayden M12             
  2 REDSTONE ARSENAL LAUNCHERS  'A'                        NT    2:00.25  
     1) Hamilton, Rebekah L W12         2) Eames, Jackson T M12           
     3) Stokes, Nicholaus S M12         4) McCarty, Eboni F W12           
 -- REDSTONE ARSENAL LAUNCHERS  'B'                        NT   X2:31.65  
     1) Smith, Gabbi W W12              2) Blanshan, Faith L W12          
     3) Skonieczny, Caden M11           4) Bamburg, Jason R M12           
 -- REDSTONE ARSENAL LAUNCHERS  'C'                        NT   X3:02.40  
     1) Barnsby, Cecilia W12            2) Blankenship, Samuel A M12      
     3) Mills, Amber W11                4) Stokes, John Thomas T M11      
 
Event 63  Mixed 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            1:44.64    1:43.66    7  
     1) Monk, Marybeth W13              2) Werth, Benjamin M14            
     3) Schloss, Anna Kathryn W13       4) Chance, Caleb M14              
  2 REDSTONE ARSENAL LAUNCHERS  'A'                        NT    1:54.50  
     1) Shen, Jiaming H M13             2) Mix, Samantha A W14            
     3) Wiggins, Joshua E M14           4) Wiggins, Teresa L W11          
 -- REDSTONE ARSENAL LAUNCHERS  'B'                        NT   X2:40.10  
     1) MacDonald, Trevor J M14         2) Vander Schaaf, Reice P M14     
     3) Franks, Esther W14              4) Johnson, Tiffany P W13         
 
Event 65  Mixed 15-17 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            1:43.31    1:53.22    7  
     1) Herring, Jackson M17            2) Calatrello, Annie W15          
     3) Monk, Abby W16                  4) Overbeek, Cade M16             
  2 REDSTONE ARSENAL LAUNCHERS  'A'                        NT    1:57.62  
     1) Campbell, Sasha M W15           2) Wiggins, Ethan A M15           
     3) Taylor, Benjamin M16            4) Bamburg, Sarah A W15           
 
Event 67  Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 King, Betsy                8 PIED                   21.91      22.47    5  
  2 Groves, Brooke T           8 LAUNCHERS              29.61      28.75    3  
  3 Duckett, Claire            8 PIED                   26.58      30.30    1  
  4 Parks, Penelope            8 PIED                   36.37      33.95  
  5 Flores, Savannah           8 LAUNCHERS              37.78      37.50  
  6 Plummer, Sophie            8 LAUNCHERS                 NT      39.35  
 
Event 68  Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fritz, Zayne J             8 LAUNCHERS              29.50      28.25    5  
  2 Daughtry, Gabriel          8 LAUNCHERS              35.69      29.94    3  
  3 Enfinger, Grant H          7 LAUNCHERS              33.64      33.38    1  
  4 Robinson, Sam              7 PIED                   31.32      36.78  
  5 Carroll, Preston           7 PIED                   54.82      55.34  
 
Event 69  Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 King, Mary Foster         10 PIED                   36.35      38.19    5  
  2 Brooks, Caroline           9 PIED                   46.71      50.28    3  
  3 McEniry, Katie            10 PIED                   47.23      52.53    1  
  4 Plummer, Emma             10 LAUNCHERS              57.41      53.93  
  5 Flores, Summer            10 LAUNCHERS              57.68    1:00.44  
  6 Franks, Josephine         10 LAUNCHERS            1:13.65    1:06.87  
 
Event 70  Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Groves, Riley T           10 LAUNCHERS              32.86      32.69    5  
  2 Bostick, Braden            9 PIED                   44.21      42.53    3  
  3 Gaines, Xander            10 PIED                   46.47      46.16    1  
  4 Blanshan, Andrew J        10 LAUNCHERS                 NT      50.97  
  5 Walker, Philip             9 PIED                 1:01.13      53.72  
  6 Reynolds, Conner T        10 LAUNCHERS            1:14.55    1:15.12  
 
Event 71  Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hamilton, Rebekah L       12 LAUNCHERS              34.21      33.66    5  
  2 McCarty, Eboni F          12 LAUNCHERS                 NT      35.43    3  
  3 Smith, Gabbi W            12 LAUNCHERS                 NT      43.66    1  
  4 Nurre, Jane               11 PIED                   42.21      44.71  
  5 Hale, Olivia              11 PIED                   49.12      50.57  
  6 Graham, Katie             12 PIED                   58.28      56.17  
 
Event 72  Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Caroll, Hayden            12 PIED                      NT      34.12    5  
  2 Stokes, Nicholaus S       12 LAUNCHERS              36.96      36.15    3  
  3 Stokes, John Thomas T     11 LAUNCHERS                 NT      46.31    1  
  4 Skonieczny, Caden         11 LAUNCHERS                 NT      50.77  
  5 Jackson, Caden            11 PIED                      NT      53.15  
 
Event 73  Girls 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monk, Marybeth            13 PIED                   29.63      31.18    5  
  2 Strankman, Cole Elizabet  14 PIED                   34.08      34.75    3  
  3 Speigle, Jillian          13 PIED                   37.68      38.33    1  
  4 Johnson, Tiffany P        13 LAUNCHERS            1:00.41      56.85  
  5 Franks, Esther            14 LAUNCHERS            1:07.06    1:05.25  
 
Event 74  Boys 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chance, Caleb             14 PIED                   28.39      28.17    5  
  2 Wiggins, Joshua E         14 LAUNCHERS              31.11      30.40    3  
  3 Werth, Benjamin           14 PIED                   29.87      31.62    1  
  4 Stokes, Christopher F     14 LAUNCHERS              34.24      35.75  
  5 Vander Schaaf, Reice P    14 LAUNCHERS                 NT      36.73  
  6 Herring, Wylder           14 PIED                   35.92      39.18  
 
Event 75  Girls 15-17 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Calatrello, Annie         15 PIED                   33.48      34.53    5  
  2 Monk, Abby                16 PIED                   33.44      34.78    3  
  3 Campbell, Sasha M         15 LAUNCHERS              38.54      37.53    1  
  4 Bamburg, Sarah A          15 LAUNCHERS                 NT      41.19  
  5 Bell, Maria               16 PIED                   38.72      43.17  
 
Event 76  Boys 15-17 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Overbeek, Cade            16 PIED                   26.75      27.22    5  
  2 Smith, Austin             16 PIED                   27.96      29.28    3  
  3 Taylor, Benjamin          16 LAUNCHERS                 NT      31.68    1  
  4 Shelton, Nathan           17 PIED                   32.38      31.74  
  5 Hinkle, James E           15 LAUNCHERS              38.71      37.69  
  6 Blankenship, John M       16 LAUNCHERS                 NT      38.31  
 
Event 77  Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 King, Betsy                8 PIED                   23.34      24.41    5  
  2 Groves, Brooke T           8 LAUNCHERS              27.32     J25.28    3  
  3 Graham, Audrey             8 PIED                   23.56     J25.09    1  
  4 Blankenship, Katelyn X     8 LAUNCHERS                 NT      28.44  
  5 Duckett, Claire            8 PIED                   31.19      30.13  
  6 Plummer, Sophie            8 LAUNCHERS                 NT      36.11  
 
Event 78  Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Beeson, Jimmy W            7 LAUNCHERS              32.21     J27.88    5  
  2 Ashcroft, Hayden W         8 LAUNCHERS              27.67     J26.50    3  
  3 Enfinger, Grant H          7 LAUNCHERS                 NT      38.47    1  
  4 Allport, Caleb             6 PIED                   40.44      42.57  
 
Event 79  Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 King, Mary Foster         10 PIED                   38.06      38.43    5  
  2 Free, Peyton R             9 LAUNCHERS              45.88      47.44    3  
  3 Brooks, Caroline           9 PIED                   50.39      52.55    1  
  4 McEniry, Katie            10 PIED                   49.13      52.82  
 
Event 80  Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Groves, Riley T           10 LAUNCHERS              31.16      31.47    5  
  2 Bostick, Braden            9 PIED                   40.81      42.25    3  
  3 Walker, Philip             9 PIED                   58.28      54.87    1  
  4 Gaines, Xander            10 PIED                   58.32    1:00.92  
  5 Blanshan, Andrew J        10 LAUNCHERS                 NT    1:01.33  
 -- Eames, Tyler M             9 LAUNCHERS            1:07.96         DQ  
 
Event 81  Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hamilton, Rebekah L       12 LAUNCHERS                 NT      32.06    5  
  2 Smith, Gabbi W            12 LAUNCHERS                 NT      40.34    3  
  3 McCarty, Eboni F          12 LAUNCHERS                 NT      40.37    1  
  4 Bender, Scout             11 PIED                   43.88      40.69  
  5 Archer, Jamie             12 PIED                   40.27      41.75  
  6 Hale, Olivia              11 PIED                   49.36      47.10  
 
Event 82  Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Calatrello, Henry         12 PIED                   32.87      32.18    5  
  2 Eames, Jackson T          12 LAUNCHERS                 NT      34.08    3  
  3 Caroll, Hayden            12 PIED                   32.70      34.66    1  
  4 Taylor, Wyatt             12 LAUNCHERS              41.31      38.87  
  5 Stokes, John Thomas T     11 LAUNCHERS              46.68      45.34  
  6 Jackson, Caden            11 PIED                   47.96      56.10  
 
Event 83  Girls 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monk, Marybeth            13 PIED                   28.12      28.72    5  
  2 Schloss, Anna Kathryn     13 PIED                   29.53      30.12    3  
  3 Strankman, Cole Elizabet  14 PIED                   30.43      31.22    1  
  4 Mix, Samantha A           14 LAUNCHERS                 NT      36.91  
 
Event 84  Boys 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chance, Caleb             14 PIED                   27.28      27.48    5  
  2 Wiggins, Joshua E         14 LAUNCHERS              28.71      27.81    3  
  3 Shen, Jiaming H           13 LAUNCHERS              29.00      28.35    1  
  4 Nurre, Alexander          13 PIED                   32.04      29.52  
  5 Herring, Wylder           14 PIED                   34.62      36.54  
  6 Hinkle, Joshua T          13 LAUNCHERS              43.69      41.05  
 
Event 85  Girls 15-17 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monk, Abby                16 PIED                   31.76      34.62    5  
  2 Campbell, Sasha M         15 LAUNCHERS              36.62      35.09    3  
  3 Bell, Maria               16 PIED                   34.38      37.47    1  
  4 Daughtry, McKayla         15 LAUNCHERS                 NT      40.56  
  5 Huttula, Erin             16 PIED                   43.21      45.94  
 
Event 86  Boys 15-17 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Overbeek, Cade            16 PIED                   24.55      25.44    5  
  2 Smith, Austin             16 PIED                   25.36      26.65    3  
  3 Herring, Jackson          17 PIED                   26.28      26.74    1  
  4 Taylor, Benjamin          16 LAUNCHERS                 NT      28.07  
  5 Eames, Jason B            15 LAUNCHERS                 NT      32.97  
  6 Wiggins, Ethan A          15 LAUNCHERS              36.54      35.47  
 
Event 87  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            1:16.12    1:25.22    7  
     1) Bostick, Adaline 7              2) Duckett, Claire 8              
     3) Graham, Audrey 8                4) King, Betsy 8                  
 -- REDSTONE ARSENAL LAUNCHERS  'A'                        NT         DQ  
     1) Blankenship, Katelyn X 8        2) Flores, Savannah 8             
     3) Groves, Brooke T 8              4) Plummer, Sophie 8              
 
Event 88  Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 REDSTONE ARSENAL LAUNCHERS  'A'                        NT    1:26.22    7  
     1) Ashcroft, Hayden W 8            2) Beeson, Jimmy W 7              
     3) Fritz, Zayne J 8                4) Enfinger, Grant H 7            
  2 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            2:06.50    2:25.03  
     1) Robinson, Sam 7                 2) Carroll, Preston 7             
     3) Jacobsen, Will 6                4) Allport, Caleb 6               
 
Event 89  Girls 9-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            2:36.45    2:45.53    7  
     1) Brooks, Caroline 9              2) Werth, Adeline 10              
     3) Parks, Isabella 10              4) King, Mary Foster 10           
  2 REDSTONE ARSENAL LAUNCHERS  'A'                        NT    3:18.84  
     1) Free, Peyton R 9                2) Plummer, Emma 10               
     3) Franks, Josephine 10            4) Flores, Summer 10              
 
Event 90  Boys 9-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            2:34.81    2:33.75    7  
     1) Gaines, Xander 10               2) Perez, Grady 9                 
     3) Walker, Philip 9                4) Bostick, Braden 9              
  2 REDSTONE ARSENAL LAUNCHERS  'A'                        NT    2:46.19  
     1) Groves, Riley T 10              2) Blanshan, Andrew J 10          
     3) Eames, Tyler M 9                4) Crisp, Liam D 10               
 -- REDSTONE ARSENAL LAUNCHERS  'B'                        NT   X4:35.19  
     1) Taylor, Harrison R 9            2) Reynolds, Conner T 10          
     3) Aldridge, Ray 10                4) Daughtry, Noah 10              
 
Event 91  Girls 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 REDSTONE ARSENAL LAUNCHERS  'A'                        NT    2:10.28    7  
     1) McCarty, Eboni F 12             2) Smith, Gabbi W 12              
     3) Wiggins, Teresa L 11            4) Hamilton, Rebekah L 12         
  2 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            2:11.53    2:20.22  
     1) Bender, Scout 11                2) Hale, Olivia 11                
     3) Archer, Jamie 12                4) Nurre, Jane 11                 
 -- REDSTONE ARSENAL LAUNCHERS  'B'                        NT   X3:10.66  
     1) Blanshan, Faith L 12            2) Barnsby, Cecilia 12            
     3) Plant, Olivia 10                4) Mills, Amber 11                
 
Event 92  Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            2:09.99    2:11.07    7  
     1) Calatrello, Henry 12            2) Jackson, Caden 11              
     3) Shores, James 12                4) Caroll, Hayden 12              
  2 REDSTONE ARSENAL LAUNCHERS  'A'                        NT    2:26.34  
     1) Stokes, Nicholaus S 12          2) Taylor, Wyatt 12               
     3) Eames, Jackson T 12             4) Stokes, John Thomas T 11       
 -- REDSTONE ARSENAL LAUNCHERS  'B'                        NT   X2:51.85  
     1) Cobert, Xander 11               2) Skonieczny, Caden 11           
     3) Reynolds, Christian M 12        4) Blankenship, Samuel A 12       
 
Event 93  Girls 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            1:49.81    1:57.89    7  
     1) Speigle, Jillian 13             2) Strankman, Cole Elizabeth 14   
     3) Schloss, Anna Kathryn 13        4) Monk, Marybeth 13              
 
Event 94  Boys 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            1:46.14    1:46.16    7  
     1) Werth, Benjamin 14              2) Herring, Wylder 14             
     3) Nurre, Alexander 13             4) Chance, Caleb 14               
  2 REDSTONE ARSENAL LAUNCHERS  'A'                        NT    1:47.63  
     1) Shen, Jiaming H 13              2) Vander Schaaf, Reice P 14      
     3) Wiggins, Joshua E 14            4) MacDonald, Trevor J 14         
 -- REDSTONE ARSENAL LAUNCHERS  'B'                        NT   X2:36.53  
     1) Reynolds, Christian M 12        2) Stokes, Christopher F 14       
     3) Hinkle, Joshua T 13             4) Bamburg, Jason R 12            
 
Event 95  Girls 15-17 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            2:02.83    2:06.41    7  
     1) Monk, Abby 16                   2) Rigby, Lauren 15               
     3) Bell, Maria 16                  4) Calatrello, Annie 15           
  2 REDSTONE ARSENAL LAUNCHERS  'A'                        NT    2:09.51  
     1) Mix, Samantha A 14              2) Bamburg, Sarah A 15            
     3) Campbell, Sasha M 15            4) Daughtry, McKayla 15           
 
Event 96  Boys 15-17 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 PIEDMONT PIRANHAS  'A'                            1:35.75    1:37.00    7  
     1) Herring, Jackson 17             2) Smith, Austin 16               
     3) Shelton, Nathan 17              4) Overbeek, Cade 16              
  2 REDSTONE ARSENAL LAUNCHERS  'A'                        NT    1:54.25  
     1) Taylor, Benjamin 16             2) Eames, Jason B 15              
     3) Hinkle, James E 15              4) Wiggins, Ethan A 15            

 

 
 

Web Design by:
MerchantWorks, Inc.


Copyright 2004-2017 - Rocket City Swim League, PO Box 10052, Huntsville, AL 35801
info@swimrcsl.org