Home
2016 Meets
2015 Meets
Archive & Records
Forms & Documents
Officiating
Member Pools
Board & Minutes
About RCSL

Meet Results / Record Listing

(Meters Time = Yards Time x 1.11 ----- Yards Time = Meters Time / 1.11)



Licensed to RCSL - H                HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 6/8/2016 11:39 PM
                        2016 RCSL SHERvsWHBG - 6/8/2016                        
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 8 & Under 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
        RCSL:   1:26.70        1977 Aquatic Club                               
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sherwood Swim Team  'A'                           2:13.87    1:54.48    7  
     1) McKnelly, Elizabeth 8           2) Merrell, Kate 8                
     3) Donatelli, Abigail 8            4) Olander, Anabel 6              
  2 Whitesburg Tide  'A'                                   NT    2:31.29  
     1) Hester, Lauren 7                2) Smith, Addison 8               
     3) Turner, Sydney 8                4) Alderson, Lena 6               
 -- Sherwood Swim Team  'B'                           3:21.02   X2:43.00  
     1) Flynn, Katie 8                  2) Havin, Lizzy 8                 
     3) Whetstone, Addison 6            4) Willis, Adley 8                
 -- Sherwood Swim Team  'C'                                NT   X2:58.09  
     1) McWhorter, Addison 8            2) Bowling, Alexis 7              
     3) Lee, Sophie 6                   4) Clay, Avianna 5                
 
Event 2  Boys 8 & Under 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
        RCSL:   1:25.60        1975 Sherwood                                   
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sherwood Swim Team  'A'                           1:57.76    1:53.59    7  
     1) Gibson, Schaffer 7              2) Whetstone, Isaac 7             
     3) Cozelos, Aiden 7                4) Hunt, Chris 8                  
  2 Whitesburg Tide  'A'                                   NT    2:25.56  
     1) Shea, Luke 7                    2) Morris, Luke 7                 
     3) Alderson, Christian 8           4) Hopkins, Cole 7                
 -- Sherwood Swim Team  'B'                           2:44.99   X2:50.32  
     1) Donatelli, Jack 7               2) Howard, Grant 8                
     3) Lee, Salem 8                    4) Kyemba, Torin 6                
 -- Sherwood Swim Team  'C'                                NT   X2:55.68  
     1) Jackson, Shaun 6                2) Bailey, Seth 8                 
     3) Detwiler, George 7              4) Lenahan, Garret 6              
 
Event 3  Girls 9-10 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
        RCSL:   2:38.78        1988 Piedmont                                   
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Whitesburg Tide  'A'                                   NT    3:12.97    7  
     1) Zajac, Sophia 9                 2) Thompson, Lillian 10           
     3) Maurer, Sophie 10               4) Shea, Bess 10                  
  2 Sherwood Swim Team  'A'                           3:40.70    3:28.98  
     1) Laue, Abigail 10                2) Laue, Jaclyn 10                
     3) Whetstone, Savannah 9           4) Spickard, April 9              
 -- Whitesburg Tide  'B'                                   NT   X4:21.16  
     1) Turner, Madeline Rae 10         2) Alexander, Emma 9              
     3) Insley, Bella 10                4) Hawkins, Virginia 9            
 
Event 5  Girls 11-12 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
        RCSL:   2:22.44        1999 Piedmont                                   
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sherwood Swim Team  'A'                           2:49.89    2:38.27    7  
     1) Reese, Jessica 12               2) Gibson, Kennedy 12             
     3) Busby, Elizabeth 12             4) Wirth, Alyssa 11               
  2 Whitesburg Tide  'A'                                   NT    3:11.83  
     1) Butler, Avery 11                2) Shea, Emma 11                  
     3) Hopkins, Avery 9                4) Thompson, Maggie 12            
 -- Sherwood Swim Team  'B'                           3:12.65   X3:05.55  
     1) Anderson, Mandy 12              2) Clark, Caroline 11             
     3) Spickard, Sarah 11              4) Howard, Shelby 11              
 -- Sherwood Swim Team  'C'                           3:42.89   X3:36.92  
     1) Rorick, Caitlyn 11              2) Shaw, Maddie 11                
     3) Detwiler, Evelyn 11             4) Kyemba, Sophia 11              
 
Event 6  Boys 11-12 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
        RCSL:   2:24.93        1999 Jones Valley                               
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Whitesburg Tide  'A'                                   NT    2:47.06    7  
     1) Osterbauer, Matthew 11          2) Rooker, Matthew 12             
     3) Wilson, Walker 12               4) Stinson, Jake 12               
  2 Sherwood Swim Team  'A'                           3:19.10    3:05.30  
     1) Purser, Hayden 11               2) Purser, Gibson 11              
     3) Johnson, Nathan 11              4) Segerson, Ryland 11            
 -- Whitesburg Tide  'B'                                   NT        XDQ  
     1) Maurer, David 12                2) Kalber, Kole 11                
     3) Alderson, Jacob 12              4) Harris, Caden 12               
 
Event 7  Girls 13-14 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
        RCSL:   2:17.75        1984 Camelot                                    
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sherwood Swim Team  'A'                           3:04.55    3:03.18    7  
     1) Goode, Summer 13                2) Hammer, Emily 13               
     3) Wirth, Emily 14                 4) Moore, Hayley 13               
 
Event 8  Boys 13-14 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
        RCSL:   2:07.56    6/1/2016 Mt. Carmel Hammerheads, MCST               
                         C Amos, R Worshek, J Sentell, N Hudson            
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Whitesburg Tide  'A'                                   NT    2:27.60    7  
     1) Maurer, Jack 14                 2) Harlow, Owen 13                
     3) Stogner, John 13                4) Rooker, Austin 13              
  2 Sherwood Swim Team  'A'                           2:36.48    2:34.10  
     1) Rorick, Michael 13              2) Laue, Frederick 13             
     3) Holtcamp, Mater 13              4) Amborski, Matthew 13           
 
Event 9  Girls 15-17 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
        RCSL:   2:14.87   6/23/2010 Jones Valley                               
                         K.Wilson, J.Sabio, J.Starck, M.Luther             
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sherwood Swim Team  'A'                           2:10.81    2:25.75    7  
     1) Rinehart, Elise 15              2) Tarsitano, Christina 15        
     3) Hammer, Kayla 17                4) Holtcamp, Mackenzie 15         
  2 Whitesburg Tide  'A'                                   NT    2:38.32  
     1) Maurer, Grace 15                2) Thompson, Kaelyn 15            
     3) Clinton, Sydney 15              4) McDonald, Sydney 17            
 -- Sherwood Swim Team  'B'                           3:03.21   X2:59.02  
     1) Collins, Kayla 15               2) Tomlin, Morgan 15              
     3) Clark, Katie 15                 4) Evans, Laura 15                
 
Event 10  Boys 15-17 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
        RCSL:   1:54.64    7/2/2013 Piedmont                                   
                         J. Calletrello, S. Strankman, J. Smith, J. Herring
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sherwood Swim Team  'A'                           2:09.82    2:17.69    7  
     1) Clark, Carey 17                 2) Reese, Nick 15                 
     3) Amborski, Robert 16             4) Weis, Brandon 16               
  2 Whitesburg Tide  'A'                                   NT    2:25.73  
     1) Alderson, Samuel 13             2) Rice, Rob 15                   
     3) Jones, Cameron 16               4) Jose, Garrett 15               
 
Event 11  Girls 6 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
        RCSL:   20.32        2005 Sarah Margaret Cimino, BLOSSOMWOOD           
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Olander, Anabel            6 Sherwood               29.07      28.78    5  
  2 Lee, Sophie                6 Sherwood               36.91      29.76    3  
  3 Whetstone, Addison         6 Sherwood               35.96      31.68    1  
  4 Alderson, Lena             6 Tide                      NT      41.56  
  5 Shea, Eleanor              5 Tide                      NT      43.15  
  6 Hester, Penny              5 Tide                      NT    1:11.86  
 
Event 13  Girls 6 & Under 25 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Clay, Avianna              5 Sherwood               42.50     X33.66  
 -- Morris, Clara              5 Tide                      NT     X54.02  
 -- Bailey, Meg                6 Sherwood             1:39.46     X57.33  
 -- Bowling, Nikki             5 Sherwood             1:01.57   X1:01.53  
 -- Havin, Anna                6 Sherwood               55.75   X1:04.53  
 -- McKnelly, Madelyn          5 Sherwood             1:01.75   X1:10.02  
 -- Bishop, Ellie              6 Sherwood             1:15.77   X1:10.03  
 
Event 14  Boys 6 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
        RCSL:   18.49        2002 Chandler Hinson, CAMELOT                     
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jackson, Shaun             6 Sherwood               40.89      41.46    5  
  2 Lenahan, Garret            6 Sherwood               41.13      42.85    3  
  3 Kyemba, Torin              6 Sherwood               43.13      46.04    1  
  4 Smith, Nolan               5 Tide                      NT      58.94  
  5 Alexander, Landon          5 Tide                      NT    1:09.23  
  6 Turner, Quade              5 Tide                      NT    1:11.93  
 
Event 16  Boys 6 & Under 25 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Bailey, Luke               6 Sherwood               43.16     X34.22  
 -- Bailey, Caleb              4 Sherwood             1:30.68     X49.40  
 -- Johnson, Zachary           6 Sherwood               51.44     X54.85  
 -- Olander, Warren            3 Sherwood             1:21.40     X57.14  
 -- Gibson, Drew               5 Sherwood                  NT   X1:22.45  
 -- Rooker, Jackson            4 Tide                      NT   X1:23.25  
 -- Clay, Eli                  3 Sherwood             1:51.90   X1:28.65  
 
Event 17  Girls 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
        RCSL:   16.07    6/3/2009 Reagan Wealkey, Stingrays                    
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Merrell, Kate              8 Sherwood               20.95      19.57    5  
  2 Donatelli, Abigail         8 Sherwood               21.58      20.24    3  
  3 Smith, Addison             8 Tide                      NT      25.44    1  
  4 Turner, Sydney             8 Tide                      NT      25.80  
  5 Flynn, Katie               8 Sherwood               47.84      32.80  
  6 Hester, Lauren             7 Tide                      NT      46.60  
 
Event 19  Girls 8 & Under 25 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Willis, Adley              8 Sherwood               35.09     X33.15  
 -- Bowling, Alexis            7 Sherwood               40.83     X37.13  
 -- Merritt, McKayla           8 Sherwood               48.34     X46.18  
 -- Daniel, Anna Clark         7 Sherwood             1:09.76   X1:16.99  
 
Event 20  Boys 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
        RCSL:   16.10        1973 Chris McCool, PIEDMONT                       
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cozelos, Aiden             7 Sherwood               27.37      23.03    5  
  2 Alderson, Christian        8 Tide                      NT      24.44    3  
  3 Busby, David               7 Sherwood                  NT      25.77    1  
  4 Hunt, Chris                8 Sherwood               26.54      26.44  
  5 Shea, Luke                 7 Tide                      NT      27.19  
  6 Hopkins, Cole              7 Tide                      NT      29.52  
 
Event 22  Boys 8 & Under 25 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Donatelli, Jack            7 Sherwood               30.72     X29.44  
 -- Bailey, Seth               8 Sherwood               36.42     X31.58  
 -- Howard, Grant              8 Sherwood               43.37     X33.53  
 
Event 23  Girls 9-10 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
        RCSL:   31.34    6/5/2013 Claire Blasingame, Mountain Springs          
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Thompson, Lillian         10 Tide                      NT      40.63    5  
  2 Shea, Bess                10 Tide                      NT      42.50    3  
  3 Insley, Bella             10 Tide                      NT      45.67    1  
  4 Laue, Abigail             10 Sherwood               47.94      47.45  
  5 Bailey, Hannah             9 Sherwood               56.58      57.77  
  6 Spickard, April            9 Sherwood                  NT    1:00.55  
 
Event 25  Girls 9-10 50 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Turner, Madeline Rae      10 Tide                      NT   X1:01.07  
 -- Lenahan, Ainsley           9 Sherwood             1:39.84   X1:21.26  
 
Event 26  Boys 9-10 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
        RCSL:   30.62        1998 Josh Renegar, JVRA                           
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hammer, Matthew            9 Sherwood             1:03.41      56.80    5  
  2 Watson, Brodie             9 Tide                      NT    1:00.16    3  
  3 Custodio, Tom              9 Tide                      NT    1:07.05    1  
 
Event 29  Girls 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
        RCSL:   28.51    6/5/2013 Regan Weakley, MTSP                          
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gibson, Kennedy           12 Sherwood                  NT      33.78    5  
  2 Busby, Elizabeth          12 Sherwood                  NT      34.02    3  
  3 Wirth, Alyssa             11 Sherwood               36.75      34.94    1  
  4 Thompson, Maggie          12 Tide                      NT      39.75  
  5 Shea, Emma                11 Tide                      NT      40.06  
  6 Butler, Avery             11 Tide                      NT      41.87  
 
Event 31  Girls 11-12 50 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Howard, Shelby            11 Sherwood               42.70     X40.01  
 -- Thorton, Sarah            11 Sherwood               42.71     X41.97  
 -- Spickard, Sarah           11 Sherwood               42.70     X42.56  
 -- Kyemba, Sophia            11 Sherwood               45.34     X46.25  
 -- Rorick, Caitlyn           11 Sherwood               53.56     X49.34  
 -- Bailey, Claire            11 Sherwood               59.06     X56.91  
 
Event 32  Boys 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
        RCSL:   28.00        1976 Keating Johns, JVRA                          
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wilson, Walker            12 Tide                      NT      35.43    5  
  2 Purser, Gibson            11 Sherwood               40.20      35.92    3  
  3 Rooker, Matthew           12 Tide                      NT      37.15    1  
  4 Osterbauer, Matthew       11 Tide                      NT      37.50  
  5 Stringer, Noah            12 Sherwood               51.30    1:01.64  
 
Event 34  Boys 11-12 50 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Harris, Caden             12 Tide                      NT     X43.55  
 
Event 35  Girls 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
        RCSL:   27.57    7/1/2015 Regan Weakley, MTSP                          
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wirth, Emily              14 Sherwood               35.04      33.85    5  
  2 Moffet, Victoria          14 Tide                      NT      34.40    3  
  3 Zibas, Camille            13 Tide                      NT      35.03    1  
  4 Goode, Summer             13 Sherwood               37.53      36.97  
  5 Moore, Hayley             13 Sherwood                  NT      47.90  
 
Event 38  Boys 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
        RCSL:   26.39   6/20/2007 Tyler Kaiiszak, JVRA                         
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Harlow, Owen              13 Tide                      NT      28.99    5  
  2 Stogner, John             13 Tide                      NT      29.96    3  
  3 Maurer, Jack              14 Tide                      NT      32.95    1  
  4 Amborski, Matthew         13 Sherwood               33.37      33.35  
  5 Rorick, Michael           13 Sherwood               38.01      35.68  
  6 Zambrycki, Ben            14 Sherwood                  NT      46.33  
 
Event 40  Boys 13-14 50 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Steadmon, Lync            13 Tide                      NT     X33.35  
 -- Custodio, Paul            13 Tide                      NT     X41.39  
 
Event 41  Girls 15-17 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
        RCSL:   28.00        1980 Allison Orr, CAMELOT                         
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hammer, Kayla             17 Sherwood               29.16      30.15    5  
  2 Stinson, Emma             16 Tide                      NT      34.03    3  
  3 McDonald, Sydney          17 Tide                      NT      34.99    1  
  4 Tarsitano, Christina      15 Sherwood               30.05      37.27  
  5 Collins, Kayla            15 Sherwood               44.06      49.98  
 
Event 44  Boys 15-17 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
        RCSL:   24.93    7/2/2013 John Smith, PIEDMONT                         
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jones, Cameron            16 Tide                      NT      29.09    5  
  2 Weis, Brandon             16 Sherwood               29.97      29.35    3  
  3 Reese, Nick               15 Sherwood               30.24      31.68    1  
  4 Rice, Rob                 15 Tide                      NT      31.97  
  5 Jose, Garrett             15 Tide                      NT      34.15  
  6 Dahl, Ryan                15 Sherwood                  NT      39.80  
 
Event 47  Girls 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
        RCSL:   21.30        1978 Jana Horsch, CAMELOT                         
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McKnelly, Elizabeth        8 Sherwood               34.47      35.73    5  
  2 Smith, Hayden              7 Tide                      NT      43.53    3  
  3 Flynn, Katie               8 Sherwood                  NT      46.47    1  
  4 Havin, Lizzy               8 Sherwood               48.84      48.35  
  5 Hester, Lauren             7 Tide                      NT    1:09.28  
 -- Smith, Addison             8 Tide                      NT         DQ  
 
Event 48  Boys 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
        RCSL:   20.60        1980 Elmer Hung, CAMELOT                          
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Whetstone, Isaac           7 Sherwood               26.18      25.25    5  
  2 Gibson, Schaffer           7 Sherwood               30.82      30.06    3  
  3 Morris, Luke               7 Tide                      NT      30.32    1  
  4 Alexander, Mason           7 Tide                      NT      31.79  
  5 Lee, Salem                 8 Sherwood                  NT      45.45  
  6 Hopkins, Cole              7 Tide                      NT      47.49  
 
Event 49  Girls 9-10 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
        RCSL:   40.53   6/15/2011 Allison Hu, Tide                             
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maurer, Sophie            10 Tide                      NT      54.40    5  
  2 Thompson, Lillian         10 Tide                      NT      54.54    3  
  3 Whetstone, Savannah        9 Sherwood                  NT      58.50    1  
  4 Alexander, Emma            9 Tide                      NT    1:04.55  
  5 Spickard, April            9 Sherwood                  NT    1:08.65  
  6 Detwiler, Jane             9 Sherwood                  NT    1:15.41  
 
Event 50  Boys 9-10 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
        RCSL:   40.85        2005 Fritz Zimmerman, CAMELOT                     
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hammer, Matthew            9 Sherwood             1:18.18    1:13.00    5  
 -- Custodio, Tom              9 Tide                      NT         DQ  
 -- Watson, Brodie             9 Tide                      NT         DQ  
 
Event 51  Girls 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
        RCSL:   37.08        1982 Jana Korsch, CAMELOT                         
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Reese, Jessica            12 Sherwood               43.26      47.53    5  
  2 Clark, Caroline           11 Sherwood               50.77      48.73    3  
  3 Anderson, Mandy           12 Sherwood               52.25      55.14    1  
  4 Shea, Emma                11 Tide                      NT      55.59  
 
Event 52  Boys 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
        RCSL:   37.70        1977 William Wells, BLOSSOMWOOD                   
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Purser, Gibson            11 Sherwood               46.99      46.99    5  
  2 Rooker, Matthew           12 Tide                      NT      47.36    3  
  3 Wilson, Walker            12 Tide                      NT      49.74    1  
  4 Kalber, Kole              11 Tide                      NT    1:01.63  
  5 Segerson, Ryland          11 Sherwood             1:12.15    1:05.83  
  6 Daniel, Aiden             11 Sherwood                  NT    1:17.88  
 
Event 53  Girls 13-14 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
        RCSL:   36.54   6/24/2009 Darby Mokry, MONTE SANO                      
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Moffet, Victoria          14 Tide                      NT      46.77    5  
  2 Wirth, Emily              14 Sherwood               48.48      49.30    3  
  3 Hammer, Emily             13 Sherwood               51.98      50.62    1  
  4 Goode, Summer             13 Sherwood               53.81      54.36  
 
Event 54  Boys 13-14 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
        RCSL:   32.62   6/20/2007 Tyler Kaliszak, JVRA                         
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Harlow, Owen              13 Tide                      NT      38.44    5  
  2 Maurer, Jack              14 Tide                      NT      43.63    3  
  3 Laue, Frederick           13 Sherwood               47.52      44.51    1  
  4 Rooker, Austin            13 Tide                      NT      45.08  
  5 Holtcamp, Mater           13 Sherwood               50.01      49.42  
  6 Zambrycki, Ben            14 Sherwood                  NT      56.58  
 
Event 55  Girls 15-17 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
        RCSL:   35.39        1985 Jana Korsch, CAMELOT                         
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tomlin, Morgan            15 Sherwood               42.15      44.67    5  
  2 Thompson, Kaelyn          15 Tide                      NT      46.02    3  
  3 Tarsitano, Christina      15 Sherwood               36.85      46.58    1  
  4 Stinson, Emma             16 Tide                      NT      47.38  
  5 Smith, Kendall            16 Tide                      NT      50.35  
  6 Evans, Laura              15 Sherwood               59.17      57.15  
 
Event 56  Boys 15-17 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
        RCSL:   30.23   6/30/2010 Tyler Kaliszak, JVRA                         
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rice, Rob                 15 Tide                      NT      37.71    5  
  2 Clark, Carey              17 Sherwood                  NT      39.22    3  
  3 Amborski, Robert          16 Sherwood               42.32      39.51    1  
  4 Reese, Nick               15 Sherwood               38.26      40.01  
  5 Jose, Garrett             15 Tide                      NT      41.98  
  6 McElreath, Alan           15 Tide                      NT      51.49  
 
Event 57  Mixed 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
        RCSL:   1:15.47   6/13/2007 Blossomwood, BLOS                          
                         W.Kretzschmar, B.Thurman, R.Roberts, S.Cimino     
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sherwood Swim Team  'A'                           1:33.32    1:28.00    7  
     1) Merrell, Kate W8                2) Donatelli, Abigail W8          
     3) Gibson, Schaffer M7             4) Whetstone, Isaac M7            
  2 Whitesburg Tide  'A'                                   NT    1:48.97  
     1) Alderson, Christian M8          2) Smith, Addison W8              
     3) Hopkins, Cole M7                4) Turner, Sydney W8              
 -- Sherwood Swim Team  'B'                                NT   X1:43.98  
     1) McKnelly, Elizabeth W8          2) Hunt, Chris M8                 
     3) McWhorter, Addison W8           4) Busby, David M7                
 -- Sherwood Swim Team  'C'                                NT   X1:49.63  
     1) Olander, Anabel W6              2) Willis, Adley W8               
     3) Lee, Salem M8                   4) Cozelos, Aiden M7              
 -- Whitesburg Tide  'B'                                   NT   X2:30.64  
     1) Morris, Luke M7                 2) Hester, Lauren W7              
     3) Smith, Hayden W7                4) Shea, Luke M7                  
 
Event 59  Mixed 9-10 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
        RCSL:   2:19.00        1976 Piedmont                                   
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sherwood Swim Team  'A'                           2:56.03    3:27.51    7  
     1) Hammer, Matthew M9              2) Schlaman, Ryan M10             
     3) Laue, Jaclyn W10                4) Whetstone, Savannah W9         
  2 Whitesburg Tide  'A'                                   NT    3:34.62  
     1) Shea, Bess W10                  2) Custodio, Tom M9               
     3) Watson, Brodie M9               4) Thompson, Lillian W10          
 
Event 61  Mixed 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
        RCSL:   2:04.91   6/29/2011 Byrd Spring, BYRD                          
                         I Blasingame, S Vasquez, M Northcutt, E Vasquez   
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sherwood Swim Team  'A'                           2:25.21    2:30.65    7  
     1) Wirth, Alyssa W11               2) Anderson, Mandy W12            
     3) Purser, Gibson M11              4) Johnson, Nathan M11            
  2 Whitesburg Tide  'A'                                   NT    2:32.60  
     1) Rooker, Matthew M12             2) Shea, Emma W11                 
     3) Thompson, Maggie W12            4) Wilson, Walker M12             
 -- Sherwood Swim Team  'B'                                NT   X3:05.40  
     1) Schlaman, Madeline W12          2) Purser, Hayden M11             
     3) Segerson, Ryland M11            4) Thorton, Sarah W11             
 -- Sherwood Swim Team  'C'                                NT   X3:43.38  
     1) Bailey, Claire W11              2) Daniel, Aiden M11              
     3) Stringer, Noah M12              4) Kyemba, Sophia W11             
 
Event 63  Mixed 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
        RCSL:   1:54.67    6/5/2013 Byrd Spring                                
                         C Hui, M Northcutt, I Blasingame, S Vasquez       
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Whitesburg Tide  'A'                                   NT    2:12.56    7  
     1) Maurer, Jack M14                2) Zibas, Camille W13             
     3) Moffet, Victoria W14            4) Harlow, Owen M13               
  2 Sherwood Swim Team  'A'                           2:06.62    2:16.75  
     1) Amborski, Matthew M13           2) Goode, Summer W13              
     3) Wirth, Emily W14                4) Holtcamp, Mater M13            
 -- Sherwood Swim Team  'B'                                NT   X2:44.05  
     1) Rorick, Michael M13             2) Moore, Hayley W13              
     3) Hammer, Emily W13               4) Laue, Frederick M13            
 
Event 65  Mixed 15-17 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
        RCSL:   1:52.35   6/30/2010 Jones Valley Recreation Assn.              
                         N Olson, J Starck, J Sabio, T Kaliszak            
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sherwood Swim Team  'A'                           1:58.43    2:04.95    7  
     1) Hammer, Kayla W17               2) Holtcamp, Mackenzie W15        
     3) Weis, Brandon M16               4) Clark, Carey M17               
  2 Whitesburg Tide  'A'                                   NT    2:10.60  
     1) Maurer, Grace W15               2) McDonald, Sydney W17           
     3) Rice, Rob M15                   4) Jones, Cameron M16             
 -- Sherwood Swim Team  'C'                                NT   X2:14.88  
     1) Reese, Nick M15                 2) Clark, Katie W15               
     3) Tomlin, Morgan W15              4) Amborski, Robert M16           
 -- Whitesburg Tide  'B'                                   NT   X2:22.43  
     1) McElreath, Alan M15             2) Stinson, Emma W16              
     3) Clinton, Sydney W15             4) Jose, Garrett M15              
 
Event 67  Girls 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
        RCSL:   18.88        1981 Lori Harrison, BYRD SPRING                   
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Merrell, Kate              8 Sherwood               27.41      28.50    5  
  2 McWhorter, Addison         8 Sherwood                  NT     J29.79    3  
  3 Donatelli, Abigail         8 Sherwood                  NT     J29.70    1  
  4 Turner, Sydney             8 Tide                      NT      31.66  
  5 Hester, Lauren             7 Tide                      NT      45.33  
  6 Smith, Hayden              7 Tide                      NT      49.34  
 
Event 68  Boys 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
        RCSL:   19.25        1980 Elmer Hung, CAMELOT                          
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Whetstone, Isaac           7 Sherwood               26.46      23.09    5  
  2 Cozelos, Aiden             7 Sherwood               40.46      29.03    3  
  3 Detwiler, George           7 Sherwood             1:12.22      34.85    1  
  4 Alderson, Christian        8 Tide                      NT      37.31  
  5 Hawkins, Patrick           8 Tide                      NT      40.74  
  6 Shea, Luke                 7 Tide                      NT      44.98  
 
Event 69  Girls 9-10 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
        RCSL:   36.88   6/29/2011 Regan Weakley, Stingrays                     
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Whetstone, Savannah        9 Sherwood                  NT      47.63    5  
  2 Laue, Abigail             10 Sherwood               49.71      51.93    3  
  3 Zajac, Sophia              9 Tide                      NT     J53.17    1  
  4 Insley, Bella             10 Tide                      NT     J53.12  
  5 Shea, Bess                10 Tide                      NT      54.14  
  6 Spickard, April            9 Sherwood                  NT    1:28.51  
 
Event 70  Boys 9-10 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
        RCSL:   36.47    6/3/2015 Riley Groves, Launchers                      
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Custodio, Tom              9 Tide                      NT    1:22.23    5  
  2 Hammer, Matthew            9 Sherwood                  NT    1:40.77    3  
 
Event 71  Girls 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
        RCSL:   33.17   6/22/2011 Sarah Margaret Cimino, BLOS                  
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gibson, Kennedy           12 Sherwood                  NT      42.35    5  
  2 Anderson, Mandy           12 Sherwood               48.09      48.38    3  
  3 Thompson, Maggie          12 Tide                      NT      50.37    1  
  4 Butler, Avery             11 Tide                      NT      51.31  
  5 Shea, Emma                11 Tide                      NT      57.55  
  6 Shaw, Maddie              11 Sherwood                  NT      57.83  
 
Event 72  Boys 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
        RCSL:   27.10   6/29/2011 Chandler Espy, JVRA                          
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stinson, Jake             12 Tide                      NT      42.37    5  
  2 Osterbauer, Matthew       11 Tide                      NT      43.88    3  
  3 Johnson, Nathan           11 Sherwood               56.93      48.92    1  
  4 Purser, Hayden            11 Sherwood               51.78      51.44  
  5 Daniel, Aiden             11 Sherwood                  NT    1:26.38  
 -- Alderson, Jacob           12 Tide                      NT         DQ  
 
Event 73  Girls 13-14 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
        RCSL:   32.07        2000 E.C. Moore, BLOSSOMWOOD                      
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Moffet, Victoria          14 Tide                      NT      42.96    5  
  2 Zibas, Camille            13 Tide                      NT      43.64    3  
  3 Goode, Summer             13 Sherwood               45.27      45.37    1  
  4 Hammer, Emily             13 Sherwood               53.42      53.79  
  5 Moore, Hayley             13 Sherwood                  NT    1:13.01  
 
Event 74  Boys 13-14 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
        RCSL:   30.18        2006 Steven Griffin, GREENWYCHE                   
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stogner, John             13 Tide                      NT      37.03    5  
  2 Maurer, Jack              14 Tide                      NT      41.07    3  
  3 Holtcamp, Mater           13 Sherwood               38.47      42.06    1  
  4 Rorick, Michael           13 Sherwood               41.19      43.88  
  5 Amborski, Matthew         13 Sherwood               45.01      44.59  
  6 Alderson, Samuel          13 Tide                      NT      46.00  
 
Event 75  Girls 15-17 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
        RCSL:   31.77   6/22/2011 Hannah Busk, LILY                            
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rinehart, Elise           15 Sherwood               33.95      34.26    5  
  2 Holtcamp, Mackenzie       15 Sherwood               35.41      36.24    3  
  3 Maurer, Grace             15 Tide                      NT      41.69    1  
  4 McDonald, Sydney          17 Tide                      NT      43.09  
  5 Smith, Kendall            16 Tide                      NT      46.78  
  6 Clark, Katie              15 Sherwood               45.67      47.50  
 
Event 76  Boys 15-17 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
        RCSL:   28.18    7/2/2013 John Smith, PIEDMONT                         
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Clark, Carey              17 Sherwood               31.20      32.23    5  
  2 Amborski, Robert          16 Sherwood               38.02      38.24    3  
  3 Jones, Cameron            16 Tide                      NT      38.59    1  
  4 Weis, Brandon             16 Sherwood               41.15      38.69  
  5 Jose, Garrett             15 Tide                      NT      48.30  
 -- Dayo, David               15 Tide                      NT         DQ  
 
Event 77  Girls 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
        RCSL:   18.16   6/29/2011 Claire Blasingame, BYRD                      
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Donatelli, Abigail         8 Sherwood                  NT      30.44    5  
  2 McKnelly, Elizabeth        8 Sherwood               46.45      31.65    3  
  3 Smith, Addison             8 Tide                      NT      35.99    1  
  4 Turner, Sydney             8 Tide                      NT      40.59  
  5 Havin, Lizzy               8 Sherwood                  NT      59.45  
  6 Smith, Hayden              7 Tide                      NT    1:02.42  
 
Event 78  Boys 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
        RCSL:   18.02    7/2/2013 Will Byrd, JVRA                              
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Whetstone, Isaac           7 Sherwood               24.79      24.60    5  
  2 Gibson, Schaffer           7 Sherwood                  NT      31.87    3  
  3 Busby, David               7 Sherwood                  NT      34.50    1  
  4 Alderson, Christian        8 Tide                      NT      38.09  
  5 Hopkins, Cole              7 Tide                      NT      41.84  
  6 Shea, Luke                 7 Tide                      NT      52.56  
 
Event 79  Girls 9-10 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
        RCSL:   34.42        1993 Margaret Hoelzer, JVRA                       
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Zajac, Sophia              9 Tide                      NT      50.82    5  
  2 Whetstone, Savannah        9 Sherwood                  NT      53.12    3  
  3 Maurer, Sophie            10 Tide                      NT      54.06    1  
  4 Shea, Bess                10 Tide                      NT      54.90  
  5 Laue, Jaclyn              10 Sherwood             1:06.78      55.22  
 -- Detwiler, Jane             9 Sherwood                  NT         DQ  
 
Event 81  Girls 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
        RCSL:   31.25   6/22/2011 Sarah Margaret Cimino, BLOS                  
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Busby, Elizabeth          12 Sherwood                  NT      37.78    5  
  2 Reese, Jessica            12 Sherwood               42.44      40.43    3  
  3 Thompson, Maggie          12 Tide                      NT      51.79    1  
  4 Butler, Avery             11 Tide                      NT      52.12  
 -- Detwiler, Evelyn          11 Sherwood               58.71         DQ  
 
Event 82  Boys 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
        RCSL:   30.68        2000 Josh Renegar, JVRA                           
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wilson, Walker            12 Tide                      NT      42.88    5  
  2 Osterbauer, Matthew       11 Tide                      NT      45.05    3  
  3 Rooker, Matthew           12 Tide                      NT      45.33    1  
  4 Johnson, Nathan           11 Sherwood               51.80      47.46  
  5 Segerson, Ryland          11 Sherwood             1:01.34      48.34  
  6 Purser, Hayden            11 Sherwood             1:05.25    1:00.24  
 
Event 83  Girls 13-14 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
        RCSL:   29.90   6/12/2013 Sarah Margaret Cimino, BLOS                  
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wirth, Emily              14 Sherwood               41.31      42.15    5  
  2 Hammer, Emily             13 Sherwood               48.22      47.91    3  
 
Event 84  Boys 13-14 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
        RCSL:   28.23    7/3/2012 Zach Harting, Redstone                       
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Harlow, Owen              13 Tide                      NT      31.81    5  
  2 Stogner, John             13 Tide                      NT      35.36    3  
  3 Holtcamp, Mater           13 Sherwood               34.40      35.92    1  
  4 Laue, Frederick           13 Sherwood               50.07      47.73  
  5 Alderson, Samuel          13 Tide                      NT      51.38  
  6 Amborski, Matthew         13 Sherwood               51.51      53.97  
 
Event 85  Girls 15-17 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
        RCSL:   29.87   6/30/2010 Hannah Busk, LILY                            
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rinehart, Elise           15 Sherwood               31.93      32.48    5  
  2 Holtcamp, Mackenzie       15 Sherwood               31.73      32.77    3  
  3 Hammer, Kayla             17 Sherwood               30.79      33.03    1  
  4 Clinton, Sydney           15 Tide                      NT      38.27  
  5 Maurer, Grace             15 Tide                      NT      40.22  
  6 Smith, Kendall            16 Tide                      NT      44.60  
 
Event 86  Boys 15-17 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
        RCSL:   26.98    7/2/2013 John Smith, PIEDMONT                         
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Clark, Carey              17 Sherwood               29.65      30.13    5  
  2 Jones, Cameron            16 Tide                      NT      32.06    3  
  3 Weis, Brandon             16 Sherwood               37.81      33.81    1  
  4 Rice, Rob                 15 Tide                      NT      35.05  
  5 Reese, Nick               15 Sherwood               35.90      40.52  
  6 Dayo, David               15 Tide                      NT    1:06.41  
 
Event 87  Girls 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
        RCSL:   1:19.61        1981 Camelot                                    
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sherwood Swim Team  'A'                           1:35.11    1:40.86    7  
     1) Donatelli, Abigail 8            2) Olander, Anabel 6              
     3) McKnelly, Elizabeth 8           4) Merrell, Kate 8                
  2 Whitesburg Tide  'A'                                   NT    2:26.93  
     1) Smith, Addison 8                2) Alderson, Lena 6               
     3) Hester, Lauren 7                4) Turner, Sydney 8               
 -- Sherwood Swim Team  'B'                           2:23.38   X2:12.74  
     1) Whetstone, Addison 6            2) Lee, Sophie 6                  
     3) Flynn, Katie 8                  4) Willis, Adley 8                
 
Event 88  Boys 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
        RCSL:   1:15.00        1972 Sherwood                                   
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sherwood Swim Team  'A'                           1:34.56    1:33.74    7  
     1) Gibson, Schaffer 7              2) Cozelos, Aiden 7               
     3) Hunt, Chris 8                   4) Whetstone, Isaac 7             
  2 Whitesburg Tide  'A'                                   NT    1:55.36  
     1) Alderson, Christian 8           2) Morris, Luke 7                 
     3) Shea, Luke 7                    4) Hopkins, Cole 7                
 -- Sherwood Swim Team  'B'                           2:06.36   X1:54.78  
     1) Donatelli, Jack 7               2) Detwiler, George 7             
     3) Busby, David 7                  4) Lee, Salem 8                   
 
Event 89  Girls 9-10 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
        RCSL:   2:27.47        1982 Byrd Spring                                
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Whitesburg Tide  'A'                                   NT    2:57.22    7  
     1) Maurer, Sophie 10               2) Zajac, Sophia 9                
     3) Shea, Bess 10                   4) Thompson, Lillian 10           
  2 Sherwood Swim Team  'A'                           3:01.68    3:13.06  
     1) Laue, Jaclyn 10                 2) Laue, Abigail 10               
     3) Spickard, April 9               4) Whetstone, Savannah 9          
 -- Whitesburg Tide  'B'                                   NT   X3:41.31  
     1) Alexander, Emma 9               2) Turner, Madeline Rae 10        
     3) Hawkins, Virginia 9             4) Hopkins, Avery 9               
 
Event 91  Girls 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
        RCSL:   2:05.71   6/20/2012 Mtn Springs Stingrays                      
                         R Weakley, M Garding, G Brandon, D Campbell       
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sherwood Swim Team  'A'                           2:35.89    2:20.87    7  
     1) Gibson, Kennedy 12              2) Busby, Elizabeth 12            
     3) Reese, Jessica 12               4) Wirth, Alyssa 11               
  2 Whitesburg Tide  'A'                                   NT    2:52.34  
     1) Shea, Emma 11                   2) Insley, Bella 10               
     3) Butler, Avery 11                4) Thompson, Maggie 12            
 -- Sherwood Swim Team  'B'                           2:53.45   X2:44.29  
     1) Anderson, Mandy 12              2) Spickard, Sarah 11             
     3) Clark, Caroline 11              4) Howard, Shelby 11              
 
Event 92  Boys 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
        RCSL:   2:05.19        1999 Jones Valley                               
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Whitesburg Tide  'A'                                   NT    2:31.06    7  
     1) Rooker, Matthew 12              2) Stinson, Jake 12               
     3) Osterbauer, Matthew 11          4) Wilson, Walker 12              
  2 Sherwood Swim Team  'A'                           2:58.84    2:46.45  
     1) Johnson, Nathan 11              2) Segerson, Ryland 11            
     3) Purser, Hayden 11               4) Purser, Gibson 11              
 -- Whitesburg Tide  'B'                                   NT   X2:52.56  
     1) Maurer, David 12                2) Harris, Caden 12               
     3) Alderson, Jacob 12              4) Kalber, Kole 11                
 
Event 93  Girls 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
        RCSL:   2:04.82        1984 Camelot                                    
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sherwood Swim Team  'A'                           2:41.90    2:52.40    7  
     1) Goode, Summer 13                2) Shaw, Maddie 11                
     3) Hammer, Emily 13                4) Wirth, Emily 14                
 
Event 94  Boys 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
        RCSL:   1:57.38   6/30/2010 Greenwyche Gators                          
                         B Malone, W Scoggins, B Conners, J Sutphin        
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Whitesburg Tide  'A'                                   NT    2:11.57    7  
     1) Maurer, Jack 14                 2) Rooker, Austin 13              
     3) Stogner, John 13                4) Harlow, Owen 13                
  2 Sherwood Swim Team  'A'                           2:19.21    2:25.64  
     1) Amborski, Matthew 13            2) Rorick, Michael 13             
     3) Laue, Frederick 13              4) Holtcamp, Mater 13             
 
Event 95  Girls 15-17 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
        RCSL:   2:01.40        1986 Camelot                                    
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sherwood Swim Team  'A'                           1:58.24    2:10.62    7  
     1) Holtcamp, Mackenzie 15          2) Tarsitano, Christina 15        
     3) Rinehart, Elise 15              4) Hammer, Kayla 17               
  2 Whitesburg Tide  'A'                                   NT    2:20.44  
     1) Maurer, Grace 15                2) Clinton, Sydney 15             
     3) Stinson, Emma 16                4) McDonald, Sydney 17            
 -- Sherwood Swim Team  'B'                           2:32.49   X2:46.63  
     1) Clark, Katie 15                 2) Collins, Kayla 15              
     3) Evans, Laura 15                 4) Tomlin, Morgan 15              
 
Event 96  Boys 15-17 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
        RCSL:   1:44.61    7/2/2013 Piedmont                                   
                         J. Herring, J. Calatrello, C. Overbeek, J. Smith  
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sherwood Swim Team  'A'                           1:54.83    2:05.33    7  
     1) Amborski, Robert 16             2) Reese, Nick 15                 
     3) Weis, Brandon 16                4) Clark, Carey 17                
  2 Whitesburg Tide  'A'                                   NT    2:13.35  
     1) Rice, Rob 15                    2) McElreath, Alan 15             
     3) Jose, Garrett 15                4) Jones, Cameron 16              

 

 
 

Web Design by:
MerchantWorks, Inc.


Copyright 2004-2017 - Rocket City Swim League, PO Box 10052, Huntsville, AL 35801
info@swimrcsl.org