Home
2016 Meets
2015 Meets
Archive & Records
Forms & Documents
Officiating
Member Pools
Board & Minutes
About RCSL

Meet Results / Record Listing

(Meters Time = Yards Time x 1.11 ----- Yards Time = Meters Time / 1.11)



Licensed to RCSL - A                HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 6/1/2017 12:49 AM
                      2017 MTSP vs MSNO-Yards - 5/31/2017                      
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 MOUNTAIN SPRINGS SWIM TEAM  'A'                   1:54.75    1:54.13    7  
     1) Johnston, Norah 8               2) Cockrell, Cassidy 8            
     3) Dill, Sloan 7                   4) Johnson, Reese 8               
  2 MONTE SANO  'A'                                   1:32.86    2:03.49  
     1) Bothwell, Indy 8                2) Baumgartner, Jenny 6           
     3) Roche, Evelyn G 7               4) Bains, Amelia K 7              
 -- MOUNTAIN SPRINGS SWIM TEAM  'C'                        NT   X2:33.50  
     1) Meehan, Lorcan 7                2) Hallett, Kara 8                
     3) Davenport, Taylor 8             4) Helms, Vivian 7                
 -- MOUNTAIN SPRINGS SWIM TEAM  'B'                        NT   X2:42.50  
     1) Haymond, Sophie 7               2) Wessel, Molly 7                
     3) Overton, Maelle 6               4) Handley, Grace 7               
 
Event 2  Boys 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 MONTE SANO  'A'                                   1:56.68    1:42.62    7  
     1) Lowe, Camden 8                  2) McMillion, Samuel J 8          
     3) Quadrini, Tyler 7               4) Pfitzer, Wick 7                
  2 MOUNTAIN SPRINGS SWIM TEAM  'A'                   2:34.82    2:10.47  
     1) Argentina, Oliver 7             2) Schmitt, Miles 8               
     3) Pendergrass, Charles 8          4) Ashley, Max 7                  
 -- MONTE SANO  'B'                                        NT   X2:13.49  
     1) Elam, Jack 7                    2) Hicks, Thomas 7                
     3) Stanley, William A 8            4) Morgan, Stuart 7               
 -- MOUNTAIN SPRINGS SWIM TEAM  'B'                        NT   X3:15.12  
     1) Schroer, Hutton 7               2) Murphree, Bright 7             
     3) Hulgan, Ryan 8                  4) Richardson, Eli 8              
 
Event 3  Girls 9-10 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 MONTE SANO  'A'                                   3:20.05    2:59.44    7  
     1) Beranek, Harper E 10            2) Roche, Elise K 10              
     3) Quadrini, Claire 10             4) Marion, Zoey 10                
 -- MOUNTAIN SPRINGS SWIM TEAM  'B'                        NT   X4:33.69  
     1) Haynie, Addie 9                 2) Somers, Madeleine 9            
     3) Wessel, Anne 9                  4) Pommerenck, Meredith 10        
 -- MOUNTAIN SPRINGS SWIM TEAM  'A'                   3:40.11         DQ  
     1) Buzzetta, Mia 9                 2) Walker, Molly 10               
     3) Cockrell, Collyns 9             4) Bennett, Rowe 9                
 
Event 4  Boys 9-10 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 MONTE SANO  'A'                                   3:17.42    2:53.94    7  
     1) Keener, William W 10            2) McMillion, Caleb J 10          
     3) Baumgartner, Max T 9            4) Copeland, Jack 9               
  2 MOUNTAIN SPRINGS SWIM TEAM  'A'                   2:56.83    4:18.87  
     1) Schroer, Keaton 9               2) Schmitz, Christopher 10        
     3) Dilworth, Colin 10              4) Roberts, Nathan 9              
 -- MONTE SANO  'B'                                        NT   X3:19.73  
     1) Smith, Shane 9                  2) Evans, Matthew 9               
     3) Otto, Owen W 10                 4) Echols, Paul 9                 
 -- MONTE SANO  'C'                                   4:39.31   X4:10.28  
     1) Otto, Andrew 10                 2) Smith, Derek 10                
     3) Williams, Nate 10               4) McJunkins, Caleb 9             
 
Event 5  Girls 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 MOUNTAIN SPRINGS SWIM TEAM  'A'                   2:32.02    2:24.85    7  
     1) Johnston, Emma 12               2) Wilder, Walden 12              
     3) Comulada, Gabriela 12           4) Roberts, Noah 11               
  2 MONTE SANO  'A'                                   2:44.56    2:35.47  
     1) Stephens, Stella E 12           2) Keener, Clara E 12             
     3) Quadrini, Grace M 11            4) Hicks, Taylor 11               
 -- MOUNTAIN SPRINGS SWIM TEAM  'B'                        NT   X3:07.69  
     1) Schmitt, Avery 11               2) Little, Campbell 11            
     3) Defiore, Ellie 11               4) Hannah, Erin 12                
 -- MONTE SANO  'B'                                   3:26.66   X3:15.63  
     1) Wise, Reghan 12                 2) Miller, Georgie 11             
     3) Rogers, Mia 11                  4) Copeland, Jordan 12            
 
Event 6  Boys 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 MOUNTAIN SPRINGS SWIM TEAM  'A'                   2:29.20    2:28.22    7  
     1) York, Peyton J 12               2) Dillard, Andrew 12             
     3) Peffer, Nolan 12                4) Engberg, Ethan 11              
  2 MONTE SANO  'A'                                   2:57.36    2:45.30  
     1) Worthy, Will K 12               2) Patterson, Jay 11              
     3) Masterson, Aaron 12             4) Beranek, Jacob J 12            
 -- MOUNTAIN SPRINGS SWIM TEAM  'B'                        NT   X2:56.43  
     1) Johnson, Luke 12                2) Rainey, Lawson 11              
     3) Tumminello, Vince 12            4) Buzzetta, Charlie 12           
 -- MOUNTAIN SPRINGS SWIM TEAM  'C'                        NT   X4:45.65  
     1) Pendergrass, Matthew 11         2) Timberlake, Charlie 12         
     3) Timberlake, Andrew 10           4) Schmitz, Christopher 10        
 
Event 7  Girls 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 MOUNTAIN SPRINGS SWIM TEAM  'A'                   2:16.96    2:22.28    7  
     1) Brandon, Claire 14              2) Schaefer, Genevieve 14         
     3) Brandon, Sophie 14              4) Overton, Lauren-Cain 14        
  2 MONTE SANO  'A'                                   2:41.57    2:37.53  
     1) Lawrence, Lucy Wu W 14          2) Howie, Maggie 13               
     3) Smith, Sophie 13                4) Masterson, Margaret 14         
 
Event 8  Boys 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 MOUNTAIN SPRINGS SWIM TEAM  'A'                   2:31.12    2:12.12    7  
     1) Garding, Nikolai 14             2) Bennett, Jamieson 13           
     3) Walker, Charlie 14              4) Comulada, Gavin 14             
  2 MONTE SANO  'A'                                   2:28.33    2:14.73  
     1) Sheppard, Evan 13               2) Craig, Kieran M 14             
     3) Perry, Quillan 14               4) Copeland, Aiden S 14           
 
Event 9  Girls 15-17 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 MOUNTAIN SPRINGS SWIM TEAM  'A'                   1:59.58    2:01.71    7  
     1) Campbell, Devin 16              2) Garding, Madelene 17           
     3) Weakley, Regan 16               4) York, Priscilla 15             
  2 MONTE SANO  'A'                                   2:13.41    2:15.71  
     1) Wistner, Abigail N 15           2) Rabban, Bella 15               
     3) Scoggins, Sydney J 16           4) Masterson, Marianne E 16       
 
Event 10  Boys 15-17 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 MOUNTAIN SPRINGS SWIM TEAM  'A'                   1:54.42    1:55.38    7  
     1) Vela, Evan 17                   2) Adams, Reece 15                
     3) Peffer, Gage 15                 4) Johnston, Sam 17               
  2 MONTE SANO  'A'                                   2:22.82    2:20.36  
     1) Stephens, Henry T 15            2) Bazzle, Jon-Michael 16         
     3) Barnes, Sam A 17                4) Barnes, Matthew 15             
 -- MOUNTAIN SPRINGS SWIM TEAM  'B'                        NT   X2:31.69  
     1) Johnston, Drew 15               2) Matteson, Tom 15               
     3) Celeski, Noah R 17              4) Fulcher, Samual 15             
 
Event 11  Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Baumgartner, Jenny         6 MAKOS                  31.78      21.72    5  
  2 Tidwell, Miriam            6 STINGRAYS              25.82      26.79    3  
  3 Lawrence, Molly Wu         6 MAKOS                  41.13      34.15    1  
  4 Spadaro, Addison           6 STINGRAYS              42.57      36.94  
  5 Overton, Maelle            6 STINGRAYS              39.66      38.37  
  6 Pfitzer, Lily A            5 MAKOS                  49.17      38.53  
 
Event 13  Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Johnson, Anne Butler       5 STINGRAYS              43.16     X33.25  
 -- Kish, Kailyn               6 STINGRAYS                 NT     X43.03  
 -- Brown, Shelby              4 MAKOS                     NT     X43.93  
 -- Williams, Clara            6 MAKOS                1:06.77     X44.74  
 -- Roush, Lizzie              6 STINGRAYS              59.50     X45.75  
 -- Hunt, Carlie               5 MAKOS                  57.94     X46.14  
 -- Haynie, Livy               6 STINGRAYS              52.75     X46.84  
 -- Wessel, Kate               5 STINGRAYS              45.78     X51.94  
 -- Wessel, Caroline           5 STINGRAYS            1:20.55     X52.91  
 -- Morgan, Audrey             5 MAKOS                1:30.50     X57.43  
 -- Butler, Caroline           6 STINGRAYS              52.05   X1:04.19  
 -- Braden, Nora               6 STINGRAYS              45.00   X1:26.19  
 
Event 14  Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Johnston, William A        6 STINGRAYS              30.43      27.72    5  
  2 Roberts, Jadon             6 STINGRAYS              26.63      29.38    3  
  3 Pfeiffer, Gus              6 STINGRAYS              51.35      38.89    1  
 
Event 16  Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Davenport, Will            6 STINGRAYS            1:12.53     X52.06  
 
Event 17  Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dill, Sloan                7 STINGRAYS              20.97     J20.13    5  
  2 Johnson, Reese             8 STINGRAYS              22.03     J20.62    3  
  3 Johnston, Norah            8 STINGRAYS              22.85     J19.68    1  
  4 Roche, Evelyn G            7 MAKOS                  22.25      22.13  
  5 Bains, Amelia K            7 MAKOS                  32.08      29.34  
  6 Howard, Anna L             7 MAKOS                  39.34      32.79  
 
Event 19  Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Meehan, Lorcan             7 STINGRAYS              38.76     X23.97  
 -- Hallett, Kara              8 STINGRAYS              37.20     X31.84  
 -- Handley, Grace             7 STINGRAYS                 NT     X34.68  
 -- Beck, Carrie               7 MAKOS                  54.95     X37.85  
 -- Haymond, Sophie            7 STINGRAYS              42.63     X42.35  
 -- Helms, Vivian              7 STINGRAYS              48.78     X45.78  
 -- Davenport, Taylor          8 STINGRAYS              27.22     X49.09  
 
Event 20  Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pfitzer, Wick              7 MAKOS                  26.97      19.60    5  
  2 Pendergrass, Charles       8 STINGRAYS              19.66      20.62    3  
  3 Morgan, Stuart             7 MAKOS                  24.24      22.41    1  
  4 Elam, Jack                 7 MAKOS                  25.24      25.66  
  5 Schmitt, Miles             8 STINGRAYS                 NT      28.94  
  6 Ashley, Max                7 STINGRAYS              29.54      36.50  
 
Event 22  Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Carsten, Sebastion         7 MAKOS                  39.53     X24.90  
 -- Murphree, Bright           7 STINGRAYS              31.50     X26.40  
 -- Hicks, Thomas              7 MAKOS                  30.81     X29.73  
 -- Keener, Henry L            7 MAKOS                  35.23     X32.96  
 -- Henrich, Thomas            7 STINGRAYS              53.94     X34.47  
 -- Hulgan, Ryan               8 STINGRAYS              42.47     X38.37  
 -- Campbell, Michael          7 MAKOS                     NT     X45.09  
 -- Richardson, Eli            8 STINGRAYS            2:15.10     X58.50  
 
Event 23  Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Walker, Molly             10 STINGRAYS              38.84      38.66    5  
  2 Marion, Zoey              10 MAKOS                  42.43      45.43    3  
  3 Buzzetta, Mia              9 STINGRAYS              43.07      45.78    1  
  4 Cockrell, Collyns          9 STINGRAYS              50.00     J46.10  
  5 Campbell, Abby             9 MAKOS                     NT     J46.09  
  6 Wise, Ruby                 9 MAKOS                     NT      57.63  
 
Event 25  Girls 9-10 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Pommerenck, Meredith      10 STINGRAYS              55.07     X59.40  
 -- Jones, Maggie              9 STINGRAYS                 NT   X1:05.49  
 -- Haynie, Addie              9 STINGRAYS            1:14.43   X1:08.16  
 
Event 26  Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Keener, William W         10 MAKOS                  38.61      39.65    5  
  2 Smith, Derek              10 MAKOS                  44.66      45.25    3  
  3 Roberts, Nathan            9 STINGRAYS              50.12      47.53    1  
  4 Dilworth, Colin           10 STINGRAYS                 NT      47.75  
  5 Schroer, Keaton            9 STINGRAYS              55.77      58.66  
  6 Otto, Andrew              10 MAKOS                1:02.25    1:00.37  
 
Event 28  Boys 9-10 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Echols, Paul               9 MAKOS                     NT     X45.84  
 -- Williams, Nate            10 MAKOS                  44.17     X45.91  
 -- McJunkins, Caleb           9 MAKOS                     NT     X51.49  
 
Event 29  Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Comulada, Gabriela        12 STINGRAYS              32.44      29.75    5  
  2 Wilder, Walden            12 STINGRAYS              33.58      32.56    3  
  3 Johnston, Emma            12 STINGRAYS              32.62      33.50    1  
  4 Keener, Clara E           12 MAKOS                  35.48      33.89  
  5 Stephens, Stella E        12 MAKOS                  37.55      38.01  
  6 Wise, Reghan              12 MAKOS                  39.19      38.60  
 
Event 31  Girls 11-12 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Defiore, Ellie            11 STINGRAYS              37.79     X36.59  
 -- Hannah, Erin              12 STINGRAYS              39.94     X40.21  
 -- Smith, Nadia E            11 MAKOS                  47.30     X40.28  
 -- Little, Campbell          11 STINGRAYS              44.33     X44.37  
 -- Schmitt, Avery            11 STINGRAYS              44.47     X48.78  
 -- Arnston, Corinne          11 STINGRAYS              47.53     X53.88  
 -- Branscome, Sophie         11 MAKOS                     NT   X1:00.65  
 
Event 32  Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 York, Peyton J            12 STINGRAYS              30.25      30.84    5  
  2 Peffer, Nolan             12 STINGRAYS              30.51      31.91    3  
  3 Engberg, Ethan            11 STINGRAYS              31.47      33.50    1  
  4 Masterson, Aaron          12 MAKOS                  37.51      34.97  
  5 Worthy, Will K            12 MAKOS                  36.65      37.16  
  6 Beranek, Jacob J          12 MAKOS                  40.30      38.68  
 
Event 34  Boys 11-12 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Rainey, Lawson            11 STINGRAYS              39.13     X37.66  
 -- Tumminello, Vince         12 STINGRAYS              43.94     X42.96  
 -- Pendergrass, Matthew      11 STINGRAYS              43.54     X43.97  
 
Event 35  Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schaefer, Genevieve       14 STINGRAYS              29.40      29.37    5  
  2 Brandon, Sophie           14 STINGRAYS              29.25      29.63    3  
  3 Howie, Maggie             13 MAKOS                  32.06      32.26    1  
  4 Brandon, Claire           14 STINGRAYS              31.65      32.28  
  5 Smith, Sophie             13 MAKOS                     NT      35.98  
  6 Masterson, Margaret       14 MAKOS                  34.19      36.38  
 
Event 38  Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Craig, Kieran M           14 MAKOS                  26.50      26.27    5  
  2 Bennett, Jamieson         13 STINGRAYS              27.94      26.78    3  
  3 Perry, Quillan            14 MAKOS                  28.78      28.13    1  
  4 Walker, Charlie           14 STINGRAYS              30.21      28.72  
  5 Comulada, Gavin           14 STINGRAYS              32.25      29.81  
  6 Copeland, Aiden S         14 MAKOS                  39.76      33.50  
 
Event 41  Girls 15-17 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Weakley, Regan            16 STINGRAYS              24.12      26.25    5  
  2 Campbell, Devin           16 STINGRAYS              26.03      26.78    3  
  3 Scoggins, Sydney J        16 MAKOS                  27.22      28.07    1  
  4 York, Priscilla           15 STINGRAYS              28.35      29.30  
  5 Masterson, Marianne E     16 MAKOS                  30.44     J31.53  
  6 Rabban, Bella             15 MAKOS                  29.08     J31.44  
 
Event 44  Boys 15-17 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Johnston, Sam             17 STINGRAYS              24.41      24.63    5  
  2 Vela, Evan                17 STINGRAYS              23.23      24.91    3  
  3 Peffer, Gage              15 STINGRAYS              23.82      25.19    1  
  4 Stephens, Henry T         15 MAKOS                  25.25      25.56  
  5 Bazzle, Jon-Michael       16 MAKOS                     NT      28.72  
  6 Barnes, Sam A             17 MAKOS                  31.19      29.91  
 
Event 46  Boys 15-17 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Patton, Daniel            17 STINGRAYS              28.38     X27.48  
 -- Celeski, Noah R           17 STINGRAYS              27.68     X28.09  
 -- Tillery, Luke A           15 STINGRAYS              32.07     X30.13  
 -- Fulcher, Samual           15 STINGRAYS              31.94     X31.97  
 -- Matteson, Tom             15 STINGRAYS              38.87     X34.81  
 
Event 47  Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Johnson, Reese             8 STINGRAYS              29.17      29.09    5  
  2 Johnston, Norah            8 STINGRAYS              37.17      31.88    3  
  3 Baumgartner, Jenny         6 MAKOS                     NT      32.28    1  
  4 Bains, Amelia K            7 MAKOS                     NT      38.86  
  5 Wright, Emma A             8 MAKOS                     NT     J46.84  
  6 Wessel, Molly              7 STINGRAYS              40.88     J46.22  
 
Event 48  Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Quadrini, Tyler            7 MAKOS                  50.90      23.75    5  
  2 McMillion, Samuel J        8 MAKOS                  34.24      28.21    3  
  3 Stanley, William A         8 MAKOS                  46.50      32.32    1  
  4 Argentina, Oliver          7 STINGRAYS                 NT      34.44  
  5 Schmitt, Miles             8 STINGRAYS              34.56      41.68  
  6 Schroer, Hutton            7 STINGRAYS              43.69      43.37  
 
Event 49  Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Quadrini, Claire          10 MAKOS                  39.50      39.98    5  
  2 Bennett, Rowe              9 STINGRAYS            1:17.10      52.87    3  
  3 Roche, Elise K            10 MAKOS                1:00.57      54.35    1  
  4 Walker, Molly             10 STINGRAYS              54.47      55.40  
  5 Wessel, Anne               9 STINGRAYS                 NT    1:13.43  
  6 Beranek, Harper E         10 MAKOS                1:23.25    1:16.82  
 
Event 50  Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Baumgartner, Max T         9 MAKOS                     NT      47.76    5  
  2 McMillion, Caleb J        10 MAKOS                  51.37      53.25    3  
  3 Evans, Matthew             9 MAKOS                     NT      58.15    1  
  4 Schmitz, Christopher      10 STINGRAYS                 NT    1:03.28  
  5 Dilworth, Colin           10 STINGRAYS                 NT    1:10.41  
  6 Timberlake, Andrew        10 STINGRAYS            1:28.44    1:17.16  
 
Event 51  Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Quadrini, Grace M         11 MAKOS                  40.35      38.49    5  
  2 Wilder, Walden            12 STINGRAYS              39.74      39.53    3  
  3 Comulada, Gabriela        12 STINGRAYS              43.12      40.43    1  
  4 Keener, Clara E           12 MAKOS                  42.91      43.97  
  5 Roberts, Noah             11 STINGRAYS              50.44      47.87  
  6 Wilmoth, Marcela          11 MAKOS                     NT    1:01.41  
 
Event 52  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 York, Peyton J            12 STINGRAYS              41.66      41.84    5  
  2 Dillard, Andrew           12 STINGRAYS              41.90      44.85    3  
  3 Patterson, Jay            11 MAKOS                  46.30      45.18    1  
  4 Masterson, Aaron          12 MAKOS                  49.82      45.97  
  5 Johnson, Luke             12 STINGRAYS              46.62      46.88  
  6 Lawrence, Jack Wu         11 MAKOS                1:08.22      56.75  
 
Event 53  Girls 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schaefer, Genevieve       14 STINGRAYS              38.63      38.72    5  
  2 Rabban, Sophie            13 MAKOS                  43.18      38.95    3  
  3 Howie, Maggie             13 MAKOS                  40.58      39.43    1  
  4 Overton, Lauren-Cain      14 STINGRAYS              41.62      42.47  
  5 Masterson, Margaret       14 MAKOS                  44.22      47.53  
 -- Harlow, Ella A            13 STINGRAYS              55.59         DQ  
 
Event 54  Boys 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bennett, Jamieson         13 STINGRAYS              37.71      35.85    5  
  2 Craig, Kieran M           14 MAKOS                  37.41      36.91    3  
  3 Garding, Nikolai          14 STINGRAYS              41.50      37.12    1  
  4 Comulada, Gavin           14 STINGRAYS              42.60      39.22  
 
Event 55  Girls 15-17 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Campbell, Devin           16 STINGRAYS              32.84      35.09    5  
  2 Garding, Madelene         17 STINGRAYS              35.47      36.16    3  
  3 York, Priscilla           15 STINGRAYS              37.56      37.56    1  
  4 Rabban, Bella             15 MAKOS                  34.90      38.12  
  5 Wistner, Abigail N        15 MAKOS                  38.77      39.32  
  6 Masterson, Marianne E     16 MAKOS                  39.63      41.16  
 
Event 56  Boys 15-17 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bazzle, Jon-Michael       16 MAKOS                     NT      34.97    5  
  2 Adams, Reece              15 STINGRAYS              35.71      35.19    3  
  3 Stephens, Henry T         15 MAKOS                  34.53      35.55    1  
  4 Johnston, Sam             17 STINGRAYS              36.25      35.62  
  5 Johnston, Drew            15 STINGRAYS              39.89      38.25  
  6 Barnes, Sam A             17 MAKOS                  44.50      43.14  
 
Event 57  Mixed 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 MOUNTAIN SPRINGS SWIM TEAM  'A'                   1:27.38    1:41.31    7  
     1) Pendergrass, Charles M8         2) Johnson, Reese W8              
     3) Ashley, Max M7                  4) Dill, Sloan W7                 
  2 MONTE SANO  'A'                                   1:36.66    2:24.66  
     1) Morgan, Stuart M7               2) Roche, Evelyn G W7             
     3) Bains, Amelia K W7              4) Quadrini, Tyler M7             
 -- MOUNTAIN SPRINGS SWIM TEAM  'B'                        NT   X1:45.72  
     1) Davenport, Taylor W8            2) Schmitt, Miles M8              
     3) Schroer, Hutton M7              4) Johnston, Norah W8             
 -- MOUNTAIN SPRINGS SWIM TEAM  'C'                        NT   X2:00.84  
     1) Cockrell, Cassidy W8            2) Hulgan, Ryan M8                
     3) Argentina, Oliver M7            4) Marler, Katherine W8           
 
Event 59  Mixed 9-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 MONTE SANO  'A'                                   2:35.81    2:38.59    7  
     1) Keener, William W M10           2) Otto, Owen W M10               
     3) Marion, Zoey W10                4) Quadrini, Claire W10           
  2 MOUNTAIN SPRINGS SWIM TEAM  'A'                   2:59.78    3:07.35  
     1) Schroer, Keaton M9              2) Buzzetta, Mia W9               
     3) Walker, Molly W10               4) Roberts, Nathan M9             
 -- MONTE SANO  'B'                                        NT   X3:03.36  
     1) Masterson, Molly W9             2) Templeton, Hunter A M10        
     3) Echols, Paul M9                 4) Campbell, Abby W9              
 -- MOUNTAIN SPRINGS SWIM TEAM  'B'                        NT   X3:52.47  
     1) Dilworth, Colin M10             2) Pommerenck, Meredith W10       
     3) Schmitz, Christopher M10        4) Wessel, Anne W9                
 
Event 61  Mixed 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 MOUNTAIN SPRINGS SWIM TEAM  'A'                   2:06.96    2:12.19    7  
     1) Peffer, Nolan M12               2) Johnston, Emma W12             
     3) Wilder, Walden W12              4) York, Peyton J M12             
  2 MONTE SANO  'A'                                   2:21.67    2:14.85  
     1) Keener, Clara E W12             2) Worthy, Will K M12             
     3) Masterson, Aaron M12            4) Quadrini, Grace M W11          
 -- MOUNTAIN SPRINGS SWIM TEAM  'B'                        NT   X2:14.19  
     1) Roberts, Noah W11               2) Comulada, Gabriela W12         
     3) Engberg, Ethan M11              4) Buzzetta, Charlie M12          
 -- MOUNTAIN SPRINGS SWIM TEAM  'C'                        NT   X2:46.84  
     1) Rainey, Lawson M11              2) Dillard, Andrew M12            
     3) Schmitt, Avery W11              4) Little, Campbell W11           
 -- MONTE SANO  'B'                                        NT   X2:49.67  
     1) Lawrence, Jack Wu M11           2) Beranek, Jacob J M12           
     3) Smith, Nadia E W11              4) Wilmoth, Marcela W11           
 
Event 63  Mixed 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 MOUNTAIN SPRINGS SWIM TEAM  'A'                   1:58.84    1:57.41    7  
     1) Schaefer, Genevieve W14         2) Comulada, Gavin M14            
     3) Brandon, Sophie W14             4) Bennett, Jamieson M13          
  2 MONTE SANO  'A'                                   1:58.73    1:58.47  
     1) Perry, Quillan M14              2) Rabban, Sophie W13             
     3) Howie, Maggie W13               4) Craig, Kieran M M14            
 -- MOUNTAIN SPRINGS SWIM TEAM  'B'                        NT   X2:04.41  
     1) Garding, Nikolai M14            2) Brandon, Claire W14            
     3) Overton, Lauren-Cain W14        4) Walker, Charlie M14            
 -- MONTE SANO  'B'                                        NT   X2:22.28  
     1) Love, Mai L W13                 2) Craig, Alexis M W13            
     3) Copeland, Aiden S M14           4) Sheppard, Evan M13             
 
Event 65  Mixed 15-17 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 MOUNTAIN SPRINGS SWIM TEAM  'A'                   1:37.20    1:38.84    7  
     1) Campbell, Devin W16             2) Peffer, Gage M15               
     3) Weakley, Regan W16              4) Vela, Evan M17                 
  2 MONTE SANO  'A'                                   1:52.74    1:59.43  
     1) Scoggins, Sydney J W16          2) Rabban, Bella W15              
     3) Barnes, Sam A M17               4) Stephens, Henry T M15          
 -- MOUNTAIN SPRINGS SWIM TEAM  'B'                        NT   X1:47.19  
     1) Adams, Reece M15                2) Garding, Madelene W17          
     3) York, Priscilla W15             4) Johnston, Sam M17              
 -- MOUNTAIN SPRINGS SWIM TEAM  'C'                        NT   X1:56.19  
     1) Celeski, Noah R M17             2) Fulcher, Laura Kate W17        
     3) York, Hannah W17                4) Johnston, Drew M15             
 -- MONTE SANO  'B'                                        NT   X2:12.73  
     1) Wise, Rylie W15                 2) Naderi, Rose W15               
     3) Barnes, Matthew M15             4) Bazzle, Jon-Michael M16        
 
Event 67  Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Baumgartner, Jenny         6 MAKOS                     NT      25.25    5  
  2 Johnston, Norah            8 STINGRAYS              28.63      26.72    3  
  3 Roche, Evelyn G            7 MAKOS                     NT      27.46    1  
  4 Bothwell, Indy             8 MAKOS                     NT      28.17  
  5 Dill, Sloan                7 STINGRAYS              29.88      30.16  
  6 Cockrell, Cassidy          8 STINGRAYS              36.53      30.19  
 
Event 68  Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Quadrini, Tyler            7 MAKOS                  23.08      19.75    5  
  2 Pendergrass, Charles       8 STINGRAYS              25.41      25.78    3  
  3 Lowe, Camden               8 MAKOS                  35.04      31.65    1  
  4 McMillion, Samuel J        8 MAKOS                  50.15      34.29  
  5 Schmitt, Miles             8 STINGRAYS              33.87      40.29  
  6 Ashley, Max                7 STINGRAYS                 NT      50.13  
 
Event 69  Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Quadrini, Claire          10 MAKOS                  36.66      37.31    5  
  2 Buzzetta, Mia              9 STINGRAYS              51.36      52.63    3  
  3 Walker, Molly             10 STINGRAYS              56.13      54.66    1  
  4 Roche, Elise K            10 MAKOS                1:02.40      58.41  
  5 Masterson, Molly           9 MAKOS                     NT      58.47  
  6 Wessel, Anne               9 STINGRAYS                 NT    1:01.19  
 
Event 70  Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Keener, William W         10 MAKOS                  44.00      45.45    5  
  2 Smith, Shane               9 MAKOS                     NT      53.78    3  
  3 Copeland, Jack             9 MAKOS                1:08.89      55.75    1  
  4 Roberts, Nathan            9 STINGRAYS            1:18.09    1:04.03  
  5 Dilworth, Colin           10 STINGRAYS                 NT    1:05.34  
  6 Schroer, Keaton            9 STINGRAYS            1:20.68    1:18.25  
 
Event 71  Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Quadrini, Grace M         11 MAKOS                  35.69      34.91    5  
  2 Johnston, Emma            12 STINGRAYS              38.53      40.38    3  
  3 Wilder, Walden            12 STINGRAYS              40.84      42.34    1  
  4 Roberts, Noah             11 STINGRAYS              46.64      45.62  
  5 Miller, Georgie           11 MAKOS                1:08.41      58.19  
 
Event 72  Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Peffer, Nolan             12 STINGRAYS              40.31      37.06    5  
  2 Buzzetta, Charlie         12 STINGRAYS              46.00      45.40    3  
  3 Engberg, Ethan            11 STINGRAYS              43.19      45.71    1  
  4 Lawrence, Jack Wu         11 MAKOS                1:00.40      50.07  
  5 Beranek, Jacob J          12 MAKOS                  50.81      51.22  
 
Event 73  Girls 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schaefer, Genevieve       14 STINGRAYS              35.65      36.69    5  
  2 Brandon, Sophie           14 STINGRAYS              35.17      39.66    3  
  3 Brandon, Claire           14 STINGRAYS              36.48      40.56    1  
  4 Craig, Alexis M           13 MAKOS                1:06.31    1:06.83  
 
Event 74  Boys 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bennett, Jamieson         13 STINGRAYS              36.59      36.63    5  
  2 Garding, Nikolai          14 STINGRAYS              39.81      38.50    3  
  3 Sheppard, Evan            13 MAKOS                  39.19      40.64    1  
  4 Walker, Charlie           14 STINGRAYS              44.60      42.47  
 -- Perry, Quillan            14 MAKOS                  34.05         DQ  
 
Event 75  Girls 15-17 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Campbell, Devin           16 STINGRAYS              28.33      30.87    5  
  2 Weakley, Regan            16 STINGRAYS              28.29      32.91    3  
  3 York, Priscilla           15 STINGRAYS              35.99      37.53    0.5
  3 Wistner, Abigail N        15 MAKOS                  35.61      37.53    0.5
  5 Bledsoe, Leah             15 MAKOS                  38.16      39.57  
  6 Wise, Rylie               15 MAKOS                  42.12      40.22  
 
Event 76  Boys 15-17 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Vela, Evan                17 STINGRAYS              27.59      28.56    5  
  2 Adams, Reece              15 STINGRAYS              33.28      35.26    3  
  3 Peffer, Gage              15 STINGRAYS              32.34      35.47    1  
  4 Barnes, Matthew           15 MAKOS                  47.31      41.73  
  5 Barnes, Sam A             17 MAKOS                  45.31      43.73  
 
Event 77  Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Johnson, Reese             8 STINGRAYS              29.49      30.72    5  
  2 Roche, Evelyn G            7 MAKOS                     NT      31.57    3  
  3 Cockrell, Cassidy          8 STINGRAYS              33.66      34.44    1  
  4 Dill, Sloan                7 STINGRAYS              30.09      36.78  
 
Event 78  Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Quadrini, Tyler            7 MAKOS                  23.16      19.13    5  
  2 Pendergrass, Charles       8 STINGRAYS              41.25      28.03    3  
  3 Lowe, Camden               8 MAKOS                  43.84      31.75    1  
  4 McMillion, Samuel J        8 MAKOS                  41.50      32.59  
  5 Schmitt, Miles             8 STINGRAYS              35.76      38.87  
  6 Schroer, Hutton            7 STINGRAYS              43.94      41.56  
 
Event 79  Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Quadrini, Claire          10 MAKOS                  34.41      35.37    5  
  2 Tumminello, Cici          10 STINGRAYS            1:01.59      52.50    3  
  3 Bennett, Rowe              9 STINGRAYS            1:04.06      54.08    1  
  4 Buzzetta, Mia              9 STINGRAYS              58.66      57.00  
  5 Beranek, Harper E         10 MAKOS                     NT      58.06  
  6 Marion, Zoey              10 MAKOS                1:09.98    1:02.93  
 
Event 80  Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Baumgartner, Max T         9 MAKOS                     NT      43.00    5  
  2 McMillion, Caleb J        10 MAKOS                  52.59      48.23    3  
  3 Otto, Owen W              10 MAKOS                1:03.82      52.34    1  
  4 Roberts, Nathan            9 STINGRAYS            1:06.01    1:02.62  
  5 Schroer, Keaton            9 STINGRAYS            1:14.74    1:10.57  
  6 Schmitz, Christopher      10 STINGRAYS            1:11.80    1:22.72  
 
Event 81  Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Quadrini, Grace M         11 MAKOS                  34.20      31.96    5  
  2 Comulada, Gabriela        12 STINGRAYS              37.81      34.66    3  
  3 Keener, Clara E           12 MAKOS                  40.75      40.23    1  
  4 Roberts, Noah             11 STINGRAYS              43.75      40.41  
  5 Johnston, Emma            12 STINGRAYS              43.87      44.38  
  6 Hicks, Taylor             11 MAKOS                  54.88      45.72  
 
Event 82  Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 York, Peyton J            12 STINGRAYS              37.75      37.09    5  
  2 Peffer, Nolan             12 STINGRAYS              37.28      37.47    3  
  3 Engberg, Ethan            11 STINGRAYS              40.96      43.78    1  
  4 Masterson, Aaron          12 MAKOS                  45.87      44.65  
  5 Patterson, Jay            11 MAKOS                  48.32      45.47  
  6 Worthy, Will K            12 MAKOS                  47.09      45.89  
 
Event 83  Girls 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brandon, Sophie           14 STINGRAYS              32.45      35.69    5  
  2 Rabban, Sophie            13 MAKOS                  44.98      39.01    3  
  3 Brandon, Claire           14 STINGRAYS              38.48      43.62    1  
  4 Harlow, Ella A            13 STINGRAYS              48.03      46.22  
 
Event 84  Boys 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Perry, Quillan            14 MAKOS                  31.97      32.71    5  
  2 Craig, Kieran M           14 MAKOS                  31.59      33.96    3  
  3 Walker, Charlie           14 STINGRAYS              41.35      37.10    1  
  4 Comulada, Gavin           14 STINGRAYS              43.66      38.90  
  5 Garding, Nikolai          14 STINGRAYS              44.07      40.43  
 
Event 85  Girls 15-17 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Weakley, Regan            16 STINGRAYS              26.85      29.00    5  
  2 Garding, Madelene         17 STINGRAYS              29.56      31.04    3  
  3 Scoggins, Sydney J        16 MAKOS                  32.46      34.29    1  
  4 York, Hannah              17 STINGRAYS              37.22      37.00  
  5 Bledsoe, Leah             15 MAKOS                  33.99      37.17  
  6 Naderi, Rose              15 MAKOS                  42.59      41.08  
 
Event 86  Boys 15-17 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Vela, Evan                17 STINGRAYS              24.23      25.68    5  
  2 Peffer, Gage              15 STINGRAYS              26.71      27.82    3  
  3 Johnston, Sam             17 STINGRAYS              29.74      28.81    1  
 
Event 87  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 MOUNTAIN SPRINGS SWIM TEAM  'A'                   1:32.38    1:37.12    7  
     1) Johnston, Norah 8               2) Cockrell, Cassidy 8            
     3) Johnson, Reese 8                4) Dill, Sloan 7                  
  2 MONTE SANO  'A'                                   2:05.45    1:59.27  
     1) Baumgartner, Jenny 6            2) Bains, Amelia K 7              
     3) Howard, Anna L 7                4) Roche, Evelyn G 7              
 -- MOUNTAIN SPRINGS SWIM TEAM  'B'                        NT   X2:15.88  
     1) Davenport, Taylor 8             2) Marler, Katherine 8            
     3) Wessel, Molly 7                 4) Overton, Maelle 6              
 -- MONTE SANO  'B'                                   3:06.61   X2:24.93  
     1) Wright, Emma A 8                2) Bothwell, Indy 8               
     3) Beck, Carrie 7                  4) Lawrence, Molly Wu 6           
 
Event 88  Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 MONTE SANO  'A'                                   1:33.66    1:38.73    7  
     1) Morgan, Stuart 7                2) Elam, Jack 7                   
     3) McMillion, Samuel J 8           4) Quadrini, Tyler 7              
  2 MOUNTAIN SPRINGS SWIM TEAM  'A'                   1:45.29    1:49.94  
     1) Schmitt, Miles 8                2) Schroer, Hutton 7              
     3) Ashley, Max 7                   4) Pendergrass, Charles 8         
 -- MONTE SANO  'B'                                        NT   X2:31.31  
     1) Keener, Henry L 7               2) Campbell, Michael 7            
     3) Carsten, Sebastion 7            4) Hicks, Thomas 7                
 
Event 89  Girls 9-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 MONTE SANO  'A'                                   2:46.12    2:48.27    7  
     1) Marion, Zoey 10                 2) Roche, Elise K 10              
     3) Beranek, Harper E 10            4) Quadrini, Claire 10            
  2 MOUNTAIN SPRINGS SWIM TEAM  'A'                   2:58.32    3:01.10  
     1) Tumminello, Cici 10             2) Cockrell, Collyns 9            
     3) Buzzetta, Mia 9                 4) Walker, Molly 10               
 -- MOUNTAIN SPRINGS SWIM TEAM  'B'                        NT   X3:59.84  
     1) Bennett, Rowe 9                 2) Pommerenck, Meredith 10        
     3) Somers, Madeleine 9             4) Wessel, Anne 9                 
 
Event 90  Boys 9-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 MONTE SANO  'A'                                        NT    2:43.32    7  
     1) Keener, William W 10            2) McMillion, Caleb J 10          
     3) Evans, Matthew 9                4) Baumgartner, Max T 9           
  2 MOUNTAIN SPRINGS SWIM TEAM  'A'                   3:38.65    3:38.53  
     1) Dilworth, Colin 10              2) Schmitz, Christopher 10        
     3) Schroer, Keaton 9               4) Roberts, Nathan 9              
 -- MONTE SANO  'C'                                        NT   X3:14.56  
     1) Copeland, Jack 9                2) McJunkins, Caleb 9             
     3) Smith, Shane 9                  4) Otto, Owen W 10                
 -- MONTE SANO  'B'                                        NT   X3:20.32  
     1) Smith, Derek 10                 2) Otto, Andrew 10                
     3) Echols, Paul 9                  4) Williams, Nate 10              
 
Event 91  Girls 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 MOUNTAIN SPRINGS SWIM TEAM  'A'                   2:14.58    2:16.06    7  
     1) Johnston, Emma 12               2) Roberts, Noah 11               
     3) Comulada, Gabriela 12           4) Wilder, Walden 12              
  2 MONTE SANO  'A'                                   2:21.43    2:24.74  
     1) Keener, Clara E 12              2) Hicks, Taylor 11               
     3) Miller, Georgie 11              4) Quadrini, Grace M 11           
 -- MOUNTAIN SPRINGS SWIM TEAM  'B'                        NT   X2:51.00  
     1) Defiore, Ellie 11               2) Arnston, Corinne 11            
     3) Schmitt, Avery 11               4) Hannah, Erin 12                
 -- MONTE SANO  'B'                                        NT   X3:12.27  
     1) Wise, Reghan 12                 2) Smith, Nadia E 11              
     3) Rogers, Mia 11                  4) Branscome, Sophie 11           
 
Event 92  Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 MOUNTAIN SPRINGS SWIM TEAM  'A'                   2:07.44    2:12.85    7  
     1) Peffer, Nolan 12                2) Johnson, Luke 12               
     3) Engberg, Ethan 11               4) York, Peyton J 12              
  2 MONTE SANO  'A'                                   2:35.96    2:36.14  
     1) Masterson, Aaron 12             2) Beranek, Jacob J 12            
     3) Patterson, Jay 11               4) Worthy, Will K 12              
 -- MOUNTAIN SPRINGS SWIM TEAM  'B'                        NT   X2:39.47  
     1) Rainey, Lawson 11               2) Pendergrass, Matthew 11        
     3) Dillard, Andrew 12              4) Buzzetta, Charlie 12           
 
Event 93  Girls 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 MOUNTAIN SPRINGS SWIM TEAM  'A'                   1:59.70    2:07.51    7  
     1) Brandon, Sophie 14              2) Brandon, Claire 14             
     3) Overton, Lauren-Cain 14         4) Schaefer, Genevieve 14         
  2 MONTE SANO  'A'                                   2:10.08    2:12.89  
     1) Howie, Maggie 13                2) Lawrence, Lucy Wu W 14         
     3) Masterson, Margaret 14          4) Rabban, Sophie 13              
 
Event 94  Boys 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 MOUNTAIN SPRINGS SWIM TEAM  'A'                   2:03.97    1:56.50    7  
     1) Comulada, Gavin 14              2) Walker, Charlie 14             
     3) Garding, Nikolai 14             4) Bennett, Jamieson 13           
  2 MONTE SANO  'A'                                   2:08.35    2:06.57  
     1) Perry, Quillan 14               2) Sheppard, Evan 13              
     3) Copeland, Aiden S 14            4) Craig, Kieran M 14             
 
Event 95  Girls 15-17 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 MOUNTAIN SPRINGS SWIM TEAM  'A'                   1:45.70    1:52.45    7  
     1) Campbell, Devin 16              2) Garding, Madelene 17           
     3) York, Priscilla 15              4) Weakley, Regan 16              
  2 MONTE SANO  'A'                                   2:00.08    2:07.72  
     1) Rabban, Bella 15                2) Masterson, Marianne E 16       
     3) Bledsoe, Leah 15                4) Scoggins, Sydney J 16          
 
Event 96  Boys 15-17 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 MOUNTAIN SPRINGS SWIM TEAM  'A'                   1:37.62    1:51.78    7  
     1) Johnston, Sam 17                2) Adams, Reece 15                
     3) Peffer, Gage 15                 4) Vela, Evan 17                  
  2 MONTE SANO  'A'                                   2:00.98    2:00.89  
     1) Miller, Wyatt W 15              2) Barnes, Sam A 17               
     3) Barnes, Matthew 15              4) Stephens, Henry T 15           
 -- MOUNTAIN SPRINGS SWIM TEAM  'B'                        NT   X1:59.47  
     1) Celeski, Noah R 17              2) Fulcher, Samual 15             
     3) Patton, Daniel 17               4) Johnston, Drew 15              

 

 
 

Web Design by:
MerchantWorks, Inc.


Copyright 2004-2017 - Rocket City Swim League, PO Box 10052, Huntsville, AL 35801
info@swimrcsl.org