Home
2016 Meets
2015 Meets
Archive & Records
Forms & Documents
Officiating
Member Pools
Board & Minutes
About RCSL

Meet Results / Record Listing

(Meters Time = Yards Time x 1.11 ----- Yards Time = Meters Time / 1.11)



Licensed to RCSL - A                HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 6/1/2017 12:43 AM
                   2017 RCSL SHERvsHAMC - meters - 5/31/2017                   
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 8 & Under 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hampton Cove Hurricanes  'A'                      1:41.55    1:54.38    7  
     1) Nuwayhid, Ella 8                2) MacGrotty, Mazie 8             
     3) Wade, Jenna Beth 8              4) Beddingfield, Blakeley 6       
  2 Sherwood Swim Team  'A'                           2:14.60    2:02.81  
     1) Bowling, Alexis 8               2) Olander, Anabel 7              
     3) Whetstone, Addison 7            4) Lee, Sophie 7                  
 -- Sherwood Swim Team  'B'                                NT   X3:27.33  
     1) Pelfrey, Adelyn 7               2) Bailey, Meg 7                  
     3) Koehler, Brynna 6               4) Havin, Anna 7                  
 
Event 2  Boys 8 & Under 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sherwood Swim Team  'A'                           1:41.69    1:31.85    7  
     1) Busby, David 8                  2) Gibson, Schaffer 8             
     3) Whetstone, Isaac 8              4) Cozelos, Aiden 8               
  2 Hampton Cove Hurricanes  'A'                      1:48.66    1:40.14  
     1) Park, Tyler 8                   2) Simmons, Parker 8              
     3) Wright, Adam 8                  4) Nuwayhid, Reid 6               
 -- Sherwood Swim Team  'B'                           2:38.20   X2:17.23  
     1) Kyemba, Torin 7                 2) Dzieciolowski, Johnny 8        
     3) Donatelli, Jack 8               4) Bailey, Seth 8                 
 -- Sherwood Swim Team  'C'                                NT   X2:37.27  
     1) Johnson, Zachary 7              2) Lenahan, Garrett 7             
     3) Jackson, Shaun 7                4) Dzieciolowski, Charlie 6       
 
Event 3  Girls 9-10 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sherwood Swim Team  'A'                           3:57.86    3:19.15    7  
     1) Walker, Ava 10                  2) Koehler, Finn 10               
     3) Whetstone, Savannah 10          4) Merrell, Kate 9                
  2 Hampton Cove Hurricanes  'A'                      2:53.91    3:57.67  
     1) Garcia, Brooklyn 10             2) Neicamp, Sydney-Kate 10        
     3) Garcia, Cambria 9               4) Morton, Julia 9                
 -- Sherwood Swim Team  'B'                                NT   X4:10.24  
     1) McWhorter, Addison 9            2) Lenahan, Ainsley 10            
     3) Donatelli, Abigail 9            4) Bailey, Hannah 10              
 
Event 4  Boys 9-10 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hampton Cove Hurricanes  'A'                      3:20.64    3:27.83    7  
     1) Wade, Maverick 10               2) Blauwkamp, Zach 9              
     3) Moore, Ian 9                    4) Kusserow, Sebastian 10         
  2 Sherwood Swim Team  'A'                           4:31.30    3:55.73  
     1) Hammer, Matthew 10              2) Howard, Grant 9                
     3) Pace, Juan 10                   4) Lee, Salem 9                   
 
Event 5  Girls 11-12 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sherwood Swim Team  'A'                           3:04.70    2:59.65    7  
     1) Spickard, Sarah 12              2) Laue, Jaclyn 11                
     3) Howard, Shelby 12               4) Clark, Caroline 12             
  2 Hampton Cove Hurricanes  'A'                      3:00.21    3:23.89  
     1) Brix, Samantha 11               2) Mathew, Alaina 12              
     3) Neicamp, Allison 12             4) McCormack, Gabby 12            
 -- Sherwood Swim Team  'B'                           4:09.48   X3:36.72  
     1) Bailey, Claire 12               2) Kyemba, Sophia 12              
     3) Laue, Abigail 11                4) Rorick, Caitlyn 12             
 
Event 6  Boys 11-12 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sherwood Swim Team  'A'                           3:02.04    2:43.62    7  
     1) Purser, Hayden 12               2) Purser, Gibson 12              
     3) Johnson, Nathan 12              4) Cozelos, Mason 12              
  2 Hampton Cove Hurricanes  'A'                      3:12.51    3:24.47  
     1) Smouse, Tyler 11                2) Williams, Evan 12              
     3) Harrison, Caleb 12              4) Simmons, Connor 11             
 
Event 7  Girls 13-14 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sherwood Swim Team  'A'                           2:47.95    2:44.01    7  
     1) Anderson, Mandy 13              2) Hammer, Emily 14               
     3) Busby, Elizabeth 13             4) Gibson, Kennedy 13             
  2 Hampton Cove Hurricanes  'A'                      2:29.98    2:48.97  
     1) Blauwkamp, XiXi 13              2) Smith, Gabbi 14                
     3) Brix, Sophia 14                 4) Guy, Sydney 14                 
 
Event 8  Boys 13-14 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sherwood Swim Team  'A'                           2:31.22    2:33.44    7  
     1) Rorick, Michael 14              2) Laue, Frederick 14             
     3) Holtcamp, Mason 14              4) Amborski, Matthew 14           
  2 Hampton Cove Hurricanes  'A'                      2:30.22    2:58.31  
     1) Newman, Barrett 13              2) Smouse, Gabriel 13             
     3) Morton, John Patrick 14         4) Williams, Alexander 14         
 
Event 9  Girls 15-17 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sherwood Swim Team  'A'                           2:28.62    2:32.72    7  
     1) Rinehart, Elise 16              2) Tomlin, Morgan 16              
     3) Holtcamp, Mackenzie 16          4) Clark, Katie 16                
 
Event 10  Boys 15-17 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hampton Cove Hurricanes  'A'                      2:15.22    2:43.70    7  
     1) Guy, Cameron 15                 2) Wright, Christopher 15         
     3) Davis, Jackson 17               4) Smouse, Gabriel 13             
  2 Sherwood Swim Team  'A'                           2:07.13    3:04.56  
     1) Pant, Shreyas 15                2) Weis, Brandon 16               
     3) Amborski, Robert 16             4) Cole, Michael 13               
 
Event 11  Girls 6 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Beddingfield, Blakeley     6 HC Hurricanes          26.92      29.06    5  
  2 Edwards, Skylar            6 Sherwood                  NT     J38.36    3  
  3 Koehler, Brynna            6 Sherwood             1:00.67     J38.10    1  
  4 Warr, Olivia               6 HC Hurricanes        1:02.62      54.60  
  5 Bowling, Nikki             6 Sherwood               47.34    1:02.16  
  6 MacGrotty, Lucy            6 HC Hurricanes          54.73    1:18.28  
 
Event 13  Girls 6 & Under 25 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Clay, Avianna              6 Sherwood               33.66     X28.55  
 -- Walker, Mia                5 Sherwood                  NT     X45.67  
 -- Del Greco, Ella            6 HC Hurricanes             NT     X50.99  
 -- Lee, Stella                4 Sherwood                  NT     X52.38  
 -- Beevers, Caitlin           6 HC Hurricanes        1:27.97   X1:06.94  
 -- Havin, Scarlett            5 Sherwood                  NT   X1:10.04  
 -- Nickelson, Ava             6 HC Hurricanes             NT   X1:24.96  
 
Event 14  Boys 6 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nuwayhid, Reid             6 HC Hurricanes          24.52      23.30    5  
  2 Dzieciolowski, Charlie     6 Sherwood                  NT      32.38    3  
  3 Morton, Jacob              5 HC Hurricanes          53.66      51.99    1  
  4 Bailey, Caleb              5 Sherwood               49.40      55.32  
  5 Blauwkamp, Ian             6 HC Hurricanes        1:03.41    1:03.92  
  6 Alferink, Michael          6 Sherwood                  NT    1:09.91  
 
Event 16  Boys 6 & Under 25 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pant, Rithik               5 Sherwood                  NT    1:13.57  
 -- Buening, Tate              6 Sherwood                  NT     X54.56  
 -- Gibson, Drew               6 Sherwood               55.19     X54.72  
 -- Havin, Martin              4 Sherwood                  NT   X1:03.99  
 -- Dzieciolowski, Michael     4 Sherwood                  NT   X1:12.46  
 -- Berg, Seeley               6 HC Hurricanes        1:28.24   X1:13.03  
 -- Davenport, Hayes           5 Sherwood                  NT   X1:14.11  
 -- Olander, Warren            4 Sherwood               53.24   X1:26.52  
 -- Clay, Eli                  4 Sherwood             1:19.13   X1:30.26  
 -- Parkinson, Elijah          4 Sherwood                  NT   X1:32.27  
 
Event 17  Girls 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wade, Jenna Beth           8 HC Hurricanes          22.83      21.71    5  
  2 Whetstone, Addison         7 Sherwood               31.57      24.70    3  
  3 Lee, Sophie                7 Sherwood               27.84      25.96    1  
  4 Andrews, Rachael           7 HC Hurricanes          30.49      30.98  
  5 Pelfrey, Adelyn            7 Sherwood                  NT      37.73  
  6 Nichols, Zoie              7 HC Hurricanes          36.30      37.77  
 
Event 19  Girls 8 & Under 25 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Dollman, Tessa Grace       7 HC Hurricanes          34.60     X31.91  
 -- Cole, Catherine            7 Sherwood                  NT     X43.71  
 -- Bailey, Meg                7 Sherwood               47.81     X44.26  
 -- Havin, Anna                7 Sherwood               45.15     X52.63  
 
Event 20  Boys 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wright, Adam               8 HC Hurricanes          19.49      18.03    5  
  2 Gibson, Schaffer           8 Sherwood               21.45      18.82    3  
  3 Park, Tyler                8 HC Hurricanes          20.26      19.49    1  
  4 Dzieciolowski, Johnny      8 Sherwood                  NT      25.40  
  5 Bailey, Luke               7 Sherwood               32.19      26.38  
  6 Cooper, Matthew            8 HC Hurricanes          25.63      26.52  
 
Event 22  Boys 8 & Under 25 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Appletoft, Austin          7 HC Hurricanes          28.30     X25.02  
 -- Burwell, Carson            7 HC Hurricanes             NT     X26.43  
 -- Johnson, Zachary           7 Sherwood               42.06     X27.52  
 -- Bailey, Seth               8 Sherwood               28.05     X27.90  
 -- Davenport, Owen            7 Sherwood                  NT     X29.60  
 -- Lenahan, Garrett           7 Sherwood               37.94     X34.62  
 -- Kyemba, Torin              7 Sherwood               41.57     X38.17  
 -- Smouse, Nathaniel          8 HC Hurricanes          42.54     X40.60  
 -- Del Greco, Caleb           8 HC Hurricanes             NT     X44.08  
 -- Phillips, Dax              7 Sherwood                  NT     X44.11  
 
Event 23  Girls 9-10 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Merrell, Kate              9 Sherwood                  NT      42.59    5  
  2 Neicamp, Sydney-Kate      10 HC Hurricanes          45.05      42.61    3  
  3 Koehler, Finn             10 Sherwood               42.83      43.51    1  
  4 Lenahan, Ainsley          10 Sherwood               59.68      58.20  
  5 Garcia, Brooklyn          10 HC Hurricanes          50.60    1:02.46  
  6 Morton, Julia              9 HC Hurricanes          59.74    1:02.98  
 
Event 25  Girls 9-10 50 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Garcia, Cambria            9 HC Hurricanes             NT     X46.53  
 -- Bailey, Hannah            10 Sherwood               52.91     X47.06  
 -- Havin, Lizzy               9 Sherwood                  NT   X1:00.15  
 -- Smith, Isabella (Tori)     9 HC Hurricanes        1:10.41   X1:03.53  
 -- Willis, Adley              9 Sherwood                  NT   X1:05.91  
 -- Newell, Victoria          10 HC Hurricanes        1:27.68   X1:19.90  
 -- Sitterson, Leah            9 HC Hurricanes             NT   X1:28.77  
 -- Zechler, Zoe              10 Sherwood             2:19.83   X1:42.89  
 
Event 26  Boys 9-10 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Moore, Ian                 9 HC Hurricanes          51.62      46.33    5  
  2 Kusserow, Sebastian       10 HC Hurricanes          51.37      49.12    3  
  3 Helton, Evan               9 HC Hurricanes          52.41      56.00    1  
  4 Hunt, Chris                9 Sherwood                  NT      56.07  
  5 Lee, Salem                 9 Sherwood             1:11.35      59.29  
  6 Howard, Grant              9 Sherwood                  NT    1:02.40  
 
Event 28  Boys 9-10 50 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Novak, Samuel              9 Sherwood                  NT   X1:26.99  
 -- Pant, Rohan                9 Sherwood                  NT   X1:43.17  
 
Event 29  Girls 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Clark, Caroline           12 Sherwood               38.99      37.92    5  
  2 Kyemba, Sophia            12 Sherwood               46.25      41.53    3  
  3 Howard, Shelby            12 Sherwood               40.01      41.88    1  
  4 McCormack, Gabby          12 HC Hurricanes          49.56      47.93  
  5 Mathew, Alaina            12 HC Hurricanes          44.78      47.99  
  6 Guy, Shelby               11 HC Hurricanes          50.38      51.22  
 
Event 31  Girls 11-12 50 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Andrews, Rochelle         11 HC Hurricanes          51.58     X51.37  
 -- Helton, Lindsey           11 HC Hurricanes        1:00.17     X55.27  
 
Event 32  Boys 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Davenport, Luke           11 Sherwood                  NT      37.48    5  
  2 Cozelos, Mason            12 Sherwood               43.52      38.58    3  
  3 Williams, Evan            12 HC Hurricanes          38.36      38.98    1  
  4 Segerson, Ryland          12 Sherwood               45.94      42.81  
  5 Smouse, Tyler             11 HC Hurricanes          49.35      46.71  
  6 Simmons, Connor           11 HC Hurricanes          50.02      48.07  
 
Event 34  Boys 11-12 50 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Mathew, Ian               11 HC Hurricanes          59.84        XDQ  
 
Event 35  Girls 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gibson, Kennedy           13 Sherwood               33.77      33.59    5  
  2 Blauwkamp, XiXi           13 HC Hurricanes          34.71      34.33    3  
  3 Brix, Sophia              14 HC Hurricanes          32.61      35.92    1  
  4 Smith, Gabbi              14 HC Hurricanes          36.30      38.44  
  5 Cunningham, Lindsay       13 Sherwood             1:02.19    1:03.47  
  6 Hooper, Kelsey            13 Sherwood             1:13.01    1:14.15  
 
Event 37  Girls 13-14 50 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Turner, Abbey             13 HC Hurricanes          41.07     X38.63  
 -- Kusserow, Anne            14 HC Hurricanes          41.92     X39.75  
 -- Guy, Sydney               14 HC Hurricanes          38.93     X44.51  
 
Event 38  Boys 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Morton, John Patrick      14 HC Hurricanes          29.87      31.00    5  
  2 Amborski, Matthew         14 Sherwood               31.79      33.25    3  
  3 Rorick, Michael           14 Sherwood               35.68      33.85    1  
  4 Newman, Barrett           13 HC Hurricanes          40.94      40.61  
  5 Smouse, Gabriel           13 HC Hurricanes          50.63      48.77  
  6 Cole, Michael             13 Sherwood             1:01.22    1:03.57  
 
Event 40  Boys 13-14 50 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Anthony, Brandon          14 HC Hurricanes          35.42     X35.65  
 
Event 41  Girls 15-17 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rinehart, Elise           16 Sherwood               30.47      30.07    5  
  2 Holtcamp, Mackenzie       16 Sherwood               30.38      30.47    3  
  3 Harrison, Kimberly        15 HC Hurricanes          32.74      33.57    1  
  4 Helton, Erin              15 HC Hurricanes          35.51      36.25  
  5 Clark, Katie              16 Sherwood                  NT      36.89  
 
Event 44  Boys 15-17 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wright, Christopher       15 HC Hurricanes          29.80      29.09    5  
  2 Davis, Jackson            17 HC Hurricanes          29.34     J29.41    3  
  3 Weis, Brandon             16 Sherwood               29.35     J29.25    1  
  4 Amborski, Robert          16 Sherwood               28.51      30.34  
  5 Guy, Cameron              15 HC Hurricanes          37.27      36.88  
  6 Pant, Shreyas             15 Sherwood                  NT      41.00  
 
Event 47  Girls 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nuwayhid, Ella             8 HC Hurricanes          29.76      30.56    5  
  2 Olander, Anabel            7 Sherwood               33.74      32.88    3  
  3 MacGrotty, Mazie           8 HC Hurricanes          36.21      35.99    1  
  4 Wade, Jenna Beth           8 HC Hurricanes          38.88      36.49  
  5 Lee, Sophie                7 Sherwood                  NT      44.16  
 -- Bowling, Alexis            8 Sherwood               44.31         DQ  
 
Event 48  Boys 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Whetstone, Isaac           8 Sherwood               24.34      24.29    5  
  2 Wright, Adam               8 HC Hurricanes          28.27      27.39    3  
  3 Cozelos, Aiden             8 Sherwood               31.56      28.54    1  
  4 Park, Tyler                8 HC Hurricanes          31.93      29.80  
  5 Simmons, Parker            8 HC Hurricanes          32.61      31.97  
  6 Dzieciolowski, Johnny      8 Sherwood                  NT      32.72  
 
Event 49  Girls 9-10 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Neicamp, Sydney-Kate      10 HC Hurricanes          52.01      50.75    5  
  2 Walker, Ava               10 Sherwood                  NT    1:03.35    3  
  3 Cozelos, Josie             9 Sherwood                  NT    1:17.76    1  
  4 Garcia, Brooklyn          10 HC Hurricanes        1:13.10    1:20.59  
 -- Morton, Julia              9 HC Hurricanes        1:16.69         DQ  
 -- McWhorter, Addison         9 Sherwood                  NT         DQ  
 
Event 50  Boys 9-10 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pace, Juan                10 Sherwood                  NT     J57.75    5  
  2 Wade, Maverick            10 HC Hurricanes          59.78     J58.09    3  
  3 Blauwkamp, Zach            9 HC Hurricanes        1:03.47     J57.69    1  
  4 Kusserow, Sebastian       10 HC Hurricanes        1:04.18    1:03.76  
  5 Howard, Grant              9 Sherwood                  NT   J1:09.19  
  6 Hammer, Matthew           10 Sherwood             1:08.99   J1:06.20  
 
Event 51  Girls 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Clark, Caroline           12 Sherwood               48.73      45.18    5  
  2 Neicamp, Allison          12 HC Hurricanes          50.50      48.05    3  
  3 Laue, Jaclyn              11 Sherwood               52.33      49.27    1  
  4 Brix, Samantha            11 HC Hurricanes          49.68      51.51  
  5 Spickard, Sarah           12 Sherwood               58.70      52.03  
  6 McCormack, Gabby          12 HC Hurricanes        1:07.72    1:07.70  
 
Event 52  Boys 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Purser, Gibson            12 Sherwood               44.84      41.88    5  
  2 Daniel, Aiden             12 Sherwood             1:04.38      46.52    3  
  3 Purser, Hayden            12 Sherwood               53.28      47.59    1  
  4 Harrison, Caleb           12 HC Hurricanes        1:02.86      57.77  
  5 Simmons, Connor           11 HC Hurricanes        1:02.02      59.85  
 -- Williams, Evan            12 HC Hurricanes          58.41         DQ  
 
Event 53  Girls 13-14 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gibson, Kennedy           13 Sherwood               43.03      44.22    5  
  2 Smith, Gabbi              14 HC Hurricanes          43.13      46.54    3  
  3 Anderson, Mandy           13 Sherwood               55.14      47.67    1  
  4 Anthony, Morgan           14 HC Hurricanes          45.11      48.99  
  5 Kusserow, Anne            14 HC Hurricanes          48.15      49.55  
  6 Hammer, Emily             14 Sherwood               49.85      50.02  
 
Event 54  Boys 13-14 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Laue, Frederick           14 Sherwood               44.51      44.53    5  
  2 Holtcamp, Mason           14 Sherwood               48.22      44.84    3  
  3 Morton, John Patrick      14 HC Hurricanes          43.18      45.21    1  
  4 Rorick, Michael           14 Sherwood               48.53      48.25  
  5 Williams, Alexander       14 HC Hurricanes          50.58      48.84  
  6 Newman, Barrett           13 HC Hurricanes          52.38      52.26  
 
Event 55  Girls 15-17 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Clark, Katie              16 Sherwood               46.94      45.33    5  
  2 Tomlin, Morgan            16 Sherwood               43.79      45.48    3  
  3 Helton, Erin              15 HC Hurricanes          44.40      48.26    1  
 
Event 56  Boys 15-17 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Weis, Brandon             16 Sherwood               36.99      39.33    5  
  2 Wright, Christopher       15 HC Hurricanes          40.07      40.25    3  
  3 Davis, Jackson            17 HC Hurricanes          37.86      40.58    1  
  4 Pant, Shreyas             15 Sherwood                  NT    1:01.67  
 -- Guy, Cameron              15 HC Hurricanes          53.40         DQ  
 
Event 57  Mixed 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hampton Cove Hurricanes  'A'                      1:22.12    1:23.43    7  
     1) Nuwayhid, Ella W8               2) Park, Tyler M8                 
     3) MacGrotty, Mazie W8             4) Wright, Adam M8                
  2 Sherwood Swim Team  'A'                           1:23.80    1:30.03  
     1) Cozelos, Aiden M8               2) Olander, Anabel W7             
     3) Whetstone, Addison W7           4) Whetstone, Isaac M8            
 -- Sherwood Swim Team  'C'                                NT   X2:40.56  
     1) Bailey, Seth M8                 2) Clay, Avianna W6               
     3) Bailey, Caleb M5                4) Bailey, Meg W7                 
 -- Sherwood Swim Team  'B'                                NT   X2:48.34  
     1) Bailey, Luke M7                 2) Walker, Mia W5                 
     3) Cole, Catherine W7              4) Kyemba, Torin M7               
 
Event 59  Mixed 9-10 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sherwood Swim Team  'A'                           3:11.41    2:56.44    7  
     1) Whetstone, Savannah W10         2) Hunt, Chris M9                 
     3) Merrell, Kate W9                4) Pace, Juan M10                 
  2 Hampton Cove Hurricanes  'A'                      3:09.61    3:19.43  
     1) Neicamp, Sydney-Kate W10        2) Garcia, Brooklyn W10           
     3) Kusserow, Sebastian M10         4) Wade, Maverick M10             
 -- Sherwood Swim Team  'C'                                NT   X4:51.12  
     1) Lenahan, Ainsley W10            2) Lee, Salem M9                  
     3) Pant, Rohan M9                  4) Havin, Lizzy W9                
 -- Sherwood Swim Team  'B'                                NT   X5:00.00  
     1) Willis, Adley W9                2) Novak, Samuel M9               
     3) Howard, Grant M9                4) Cozelos, Josie W9              
 
Event 61  Mixed 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sherwood Swim Team  'A'                           2:26.30    2:30.06    7  
     1) Purser, Gibson M12              2) Howard, Shelby W12             
     3) Clark, Caroline W12             4) Purser, Hayden M12             
  2 Hampton Cove Hurricanes  'A'                      2:24.83    2:32.09  
     1) Harrison, Caleb M12             2) Brix, Samantha W11             
     3) Williams, Evan M12              4) Neicamp, Allison W12           
 -- Sherwood Swim Team  'C'                                NT   X2:22.81  
     1) Daniel, Aiden M12               2) Rorick, Caitlyn W12            
     3) Laue, Abigail W11               4) Cozelos, Mason M12             
 -- Sherwood Swim Team  'B'                                NT   X2:59.06  
     1) Bailey, Claire W12              2) Laue, Jaclyn W11               
     3) Davenport, Luke M11             4) Segerson, Ryland M12           
 
Event 63  Mixed 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sherwood Swim Team  'A'                           2:16.75    2:16.30    7  
     1) Busby, Elizabeth W13            2) Gibson, Kennedy W13            
     3) Amborski, Matthew M14           4) Holtcamp, Mason M14            
  2 Hampton Cove Hurricanes  'A'                      2:18.13    2:22.50  
     1) Brix, Sophia W14                2) Blauwkamp, XiXi W13            
     3) Newman, Barrett M13             4) Morton, John Patrick M14       
 -- Sherwood Swim Team  'B'                                NT   X2:31.38  
     1) Laue, Frederick M14             2) Hammer, Emily W14              
     3) Anderson, Mandy W13             4) Rorick, Michael M14            
 -- Sherwood Swim Team  'C'                                NT   X3:45.65  
     1) Moore, Hayley W14               2) Hooper, Kelsey W13             
     3) Cole, Michael M13               4) Johnson, Nathan M12            
 
Event 65  Mixed 15-17 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sherwood Swim Team  'A'                           1:58.92    2:03.39    7  
     1) Amborski, Robert M16            2) Rinehart, Elise W16            
     3) Holtcamp, Mackenzie W16         4) Weis, Brandon M16              
  2 Hampton Cove Hurricanes  'A'                      2:07.39    2:12.74  
     1) Wright, Christopher M15         2) Harrison, Kimberly W15         
     3) Helton, Erin W15                4) Davis, Jackson M17             
 
Event 67  Girls 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nuwayhid, Ella             8 HC Hurricanes          24.39      25.42    5  
  2 Whetstone, Addison         7 Sherwood                  NT      27.38    3  
  3 MacGrotty, Mazie           8 HC Hurricanes          40.06      29.73    1  
  4 Bowling, Alexis            8 Sherwood               35.34      34.74  
  5 Olander, Anabel            7 Sherwood                  NT      35.20  
  6 Dollman, Tessa Grace       7 HC Hurricanes          54.09      35.95  
 
Event 68  Boys 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Busby, David               8 Sherwood               28.23      27.97    5  
  2 Cooper, Matthew            8 HC Hurricanes          36.60      32.08    3  
  3 Simmons, Parker            8 HC Hurricanes        1:06.20      37.25    1  
  4 Jackson, Shaun             7 Sherwood               43.78      38.15  
  5 Donatelli, Jack            8 Sherwood               48.67      39.99  
  6 Appletoft, Austin          7 HC Hurricanes          50.06      45.23  
 
Event 69  Girls 9-10 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Whetstone, Savannah       10 Sherwood                  NT      45.25    5  
  2 Merrell, Kate              9 Sherwood                  NT      52.16    3  
  3 Donatelli, Abigail         9 Sherwood                  NT      56.97    1  
  4 Garcia, Cambria            9 HC Hurricanes        1:08.70      58.85  
  5 Morton, Julia              9 HC Hurricanes        1:19.43    1:06.26  
  6 Smith, Isabella (Tori)     9 HC Hurricanes        1:39.31    1:24.99  
 
Event 70  Boys 9-10 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pace, Juan                10 Sherwood                  NT      45.59    5  
  2 Wade, Maverick            10 HC Hurricanes          54.51      52.12    3  
  3 Blauwkamp, Zach            9 HC Hurricanes        1:00.81      57.37    1  
  4 Moore, Ian                 9 HC Hurricanes        1:04.30    1:02.08  
  5 Hammer, Matthew           10 Sherwood             1:28.27    1:20.15  
 -- Hunt, Chris                9 Sherwood                  NT         DQ  
 
Event 71  Girls 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Neicamp, Allison          12 HC Hurricanes          39.39      43.40    5  
  2 Laue, Abigail             11 Sherwood               51.06      49.89    3  
  3 Rorick, Caitlyn           12 Sherwood                  NT      51.36    1  
  4 Brix, Samantha            11 HC Hurricanes          53.31      52.27  
  5 Mathew, Alaina            12 HC Hurricanes        1:07.40    1:01.23  
  6 Bailey, Claire            12 Sherwood             1:17.42    1:08.05  
 
Event 72  Boys 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Johnson, Nathan           12 Sherwood               45.64      43.04    5  
  2 Purser, Gibson            12 Sherwood               51.44      45.97    3  
  3 Harrison, Caleb           12 HC Hurricanes          46.70      46.73    1  
  4 Cozelos, Mason            12 Sherwood                  NT      50.13  
  5 Smouse, Tyler             11 HC Hurricanes          59.52      58.03  
  6 Simmons, Connor           11 HC Hurricanes        1:04.49      59.84  
 
Event 73  Girls 13-14 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Busby, Elizabeth          13 Sherwood               43.51      43.36    5  
  2 Blauwkamp, XiXi           13 HC Hurricanes          46.32      45.17    3  
  3 Turner, Abbey             13 HC Hurricanes          49.40      48.75    1  
  4 Anderson, Mandy           13 Sherwood               48.38      49.24  
  5 Brix, Sophia              14 HC Hurricanes          48.57      51.45  
  6 Moore, Hayley             14 Sherwood             1:13.01      58.20  
 
Event 74  Boys 13-14 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holtcamp, Mason           14 Sherwood               38.73      37.76    5  
  2 Laue, Frederick           14 Sherwood               40.28      42.19    3  
  3 Williams, Alexander       14 HC Hurricanes          55.80      53.58    1  
  4 Newman, Barrett           13 HC Hurricanes          54.50      57.46  
  5 Cole, Michael             13 Sherwood                  NT    1:04.12  
 -- Smouse, Gabriel           13 HC Hurricanes        1:10.36         DQ  
 
Event 75  Girls 15-17 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rinehart, Elise           16 Sherwood               34.26      35.17    5  
  2 Holtcamp, Mackenzie       16 Sherwood               35.74      37.18    3  
  3 Harrison, Kimberly        15 HC Hurricanes          36.54      38.61    1  
  4 Tomlin, Morgan            16 Sherwood               44.73      46.00  
 
Event 76  Boys 15-17 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Amborski, Robert          16 Sherwood               35.86      42.45    5  
  2 Pant, Shreyas             15 Sherwood                  NT      59.04    3  
 -- Guy, Cameron              15 HC Hurricanes          44.32         DQ  
 
Event 77  Girls 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nuwayhid, Ella             8 HC Hurricanes          32.06      29.49    5  
  2 Wade, Jenna Beth           8 HC Hurricanes          32.52      31.03    3  
  3 MacGrotty, Mazie           8 HC Hurricanes          36.97      31.17    1  
  4 Lee, Sophie                7 Sherwood                  NT      34.97  
  5 Olander, Anabel            7 Sherwood                  NT      36.68  
  6 Whetstone, Addison         7 Sherwood               37.68      38.33  
 
Event 78  Boys 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wright, Adam               8 HC Hurricanes          22.70     J20.98    5  
  2 Whetstone, Isaac           8 Sherwood               22.30     J20.66    3  
  3 Gibson, Schaffer           8 Sherwood               29.55      22.60    1  
  4 Park, Tyler                8 HC Hurricanes          27.08      25.52  
  5 Cozelos, Aiden             8 Sherwood               28.44      30.36  
  6 Cooper, Matthew            8 HC Hurricanes          32.98      37.71  
 
Event 79  Girls 9-10 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Whetstone, Savannah       10 Sherwood               51.78      45.85    5  
  2 Neicamp, Sydney-Kate      10 HC Hurricanes          58.02     J58.61    3  
  3 Donatelli, Abigail         9 Sherwood                  NT     J58.32    1  
  4 Garcia, Cambria            9 HC Hurricanes        1:14.56    1:02.42  
  5 Koehler, Finn             10 Sherwood             1:12.21    1:04.00  
  6 Garcia, Brooklyn          10 HC Hurricanes        1:20.32    1:21.32  
 
Event 80  Boys 9-10 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pace, Juan                10 Sherwood                  NT      44.92    5  
  2 Wade, Maverick            10 HC Hurricanes          51.04      54.14    3  
  3 Moore, Ian                 9 HC Hurricanes          57.16      57.69    1  
  4 Hammer, Matthew           10 Sherwood             1:08.89    1:02.51  
  5 Blauwkamp, Zach            9 HC Hurricanes        1:03.49    1:03.53  
  6 Hunt, Chris                9 Sherwood                  NT    1:21.50  
 
Event 81  Girls 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Neicamp, Allison          12 HC Hurricanes          38.67      43.72    5  
  2 Spickard, Sarah           12 Sherwood               49.57      46.15    3  
  3 Howard, Shelby            12 Sherwood               51.45      52.02    1  
  4 Brix, Samantha            11 HC Hurricanes          46.28      52.29  
  5 Kyemba, Sophia            12 Sherwood                  NT      54.72  
  6 Mathew, Alaina            12 HC Hurricanes        1:01.37    1:00.19  
 
Event 82  Boys 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Johnson, Nathan           12 Sherwood               43.54      39.34    5  
  2 Purser, Hayden            12 Sherwood               47.46      41.34    3  
  3 Harrison, Caleb           12 HC Hurricanes          39.98      45.79    1  
  4 Daniel, Aiden             12 Sherwood             1:00.15      47.80  
  5 Williams, Evan            12 HC Hurricanes          59.21      56.46  
  6 Smouse, Tyler             11 HC Hurricanes        1:17.42    1:09.62  
 
Event 83  Girls 13-14 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Busby, Elizabeth          13 Sherwood               37.40      37.16    5  
  2 Smith, Gabbi              14 HC Hurricanes          44.24      43.21    3  
  3 Brix, Sophia              14 HC Hurricanes          36.24      44.14    1  
  4 Hammer, Emily             14 Sherwood               45.17      45.99  
  5 Blauwkamp, XiXi           13 HC Hurricanes          46.44      47.59  
  6 Moore, Hayley             14 Sherwood                  NT    1:12.19  
 
Event 84  Boys 13-14 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holtcamp, Mason           14 Sherwood               34.83      33.54    5  
  2 Morton, John Patrick      14 HC Hurricanes          34.84      34.40    3  
  3 Laue, Frederick           14 Sherwood               42.56      40.27    1  
  4 Amborski, Matthew         14 Sherwood               46.44      49.16  
  5 Williams, Alexander       14 HC Hurricanes          55.12      50.01  
  6 Smouse, Gabriel           13 HC Hurricanes        1:07.22    1:06.06  
 
Event 85  Girls 15-17 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rinehart, Elise           16 Sherwood               32.48      33.03    5  
  2 Holtcamp, Mackenzie       16 Sherwood               32.77      33.87    3  
  3 Harrison, Kimberly        15 HC Hurricanes          36.53      39.08    1  
  4 Clark, Katie              16 Sherwood                  NT      40.73  
  5 Helton, Erin              15 HC Hurricanes          47.79      45.71  
 
Event 86  Boys 15-17 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Davis, Jackson            17 HC Hurricanes          31.97      32.59    5  
  2 Weis, Brandon             16 Sherwood               32.15      33.55    3  
  3 Wright, Christopher       15 HC Hurricanes          34.72      33.96    1  
  4 Amborski, Robert          16 Sherwood               33.46      42.74  
 
Event 87  Girls 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hampton Cove Hurricanes  'A'                      1:32.12    1:43.13    7  
     1) MacGrotty, Mazie 8              2) Beddingfield, Blakeley 6       
     3) Wade, Jenna Beth 8              4) Nuwayhid, Ella 8               
  2 Sherwood Swim Team  'A'                           1:59.65    2:00.65  
     1) Whetstone, Addison 7            2) Pelfrey, Adelyn 7              
     3) Lee, Sophie 7                   4) Olander, Anabel 7              
 -- Sherwood Swim Team  'B'                           2:49.42   X2:36.58  
     1) Cole, Catherine 7               2) Bowling, Nikki 6               
     3) Clay, Avianna 6                 4) Bowling, Alexis 8              
 -- Sherwood Swim Team  'C'                                NT   X3:05.73  
     1) Bailey, Meg 7                   2) Koehler, Brynna 6              
     3) Edwards, Skylar 6               4) Havin, Anna 7                  
 
Event 88  Boys 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sherwood Swim Team  'A'                           1:27.17    1:21.30    7  
     1) Cozelos, Aiden 8                2) Busby, David 8                 
     3) Gibson, Schaffer 8              4) Whetstone, Isaac 8             
  2 Hampton Cove Hurricanes  'A'                      1:29.90    1:29.91  
     1) Park, Tyler 8                   2) Cooper, Matthew 8              
     3) Nuwayhid, Reid 6                4) Wright, Adam 8                 
 -- Sherwood Swim Team  'C'                                NT   X2:11.11  
     1) Jackson, Shaun 7                2) Lenahan, Garrett 7             
     3) Dzieciolowski, Charlie 6        4) Donatelli, Jack 8              
 -- Sherwood Swim Team  'B'                                NT   X2:15.05  
     1) Bailey, Luke 7                  2) Phillips, Dax 7                
     3) Johnson, Zachary 7              4) Dzieciolowski, Johnny 8        
 
Event 89  Girls 9-10 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sherwood Swim Team  'A'                           3:18.15    2:54.00    7  
     1) Merrell, Kate 9                 2) Bailey, Hannah 10              
     3) Koehler, Finn 10                4) Whetstone, Savannah 10         
  2 Hampton Cove Hurricanes  'A'                      3:45.81    3:55.31  
     1) Garcia, Brooklyn 10             2) Smith, Isabella (Tori) 9       
     3) Morton, Julia 9                 4) Neicamp, Sydney-Kate 10        
 -- Sherwood Swim Team  'B'                                NT   X3:41.77  
     1) Donatelli, Abigail 9            2) McWhorter, Addison 9           
     3) Walker, Ava 10                  4) Havin, Lizzy 9                 
 -- Sherwood Swim Team  'C'                                NT   X5:10.54  
     1) Lenahan, Ainsley 10             2) Cozelos, Josie 9               
     3) Willis, Adley 9                 4) Zechler, Zoe 10                
 
Event 90  Boys 9-10 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hampton Cove Hurricanes  'A'                      3:17.98    3:17.24    7  
     1) Kusserow, Sebastian 10          2) Helton, Evan 9                 
     3) Moore, Ian 9                    4) Wade, Maverick 10              
  2 Sherwood Swim Team  'A'                           3:49.24    3:29.02  
     1) Pace, Juan 10                   2) Howard, Grant 9                
     3) Hunt, Chris 9                   4) Lee, Salem 9                   
 
Event 91  Girls 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sherwood Swim Team  'A'                           2:42.73    2:45.15    7  
     1) Howard, Shelby 12               2) Laue, Jaclyn 11                
     3) Spickard, Sarah 12              4) Clark, Caroline 12             
  2 Hampton Cove Hurricanes  'A'                      2:44.99    3:02.27  
     1) Brix, Samantha 11               2) Guy, Shelby 11                 
     3) Mathew, Alaina 12               4) Neicamp, Allison 12            
 -- Sherwood Swim Team  'B'                           3:14.40   X3:07.81  
     1) Kyemba, Sophia 12               2) Bailey, Claire 12              
     3) Laue, Abigail 11                4) Rorick, Caitlyn 12             
 
Event 92  Boys 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sherwood Swim Team  'A'                           2:37.38    2:28.44    7  
     1) Johnson, Nathan 12              2) Daniel, Aiden 12               
     3) Purser, Hayden 12               4) Purser, Gibson 12              
  2 Hampton Cove Hurricanes  'A'                      2:54.37    3:04.63  
     1) Williams, Evan 12               2) Simmons, Connor 11             
     3) Smouse, Tyler 11                4) Harrison, Caleb 12             
 
Event 93  Girls 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sherwood Swim Team  'A'                           2:25.02    2:32.69    7  
     1) Gibson, Kennedy 13              2) Hammer, Emily 14               
     3) Anderson, Mandy 13              4) Busby, Elizabeth 13            
  2 Hampton Cove Hurricanes  'A'                      2:22.55    2:37.34  
     1) Blauwkamp, XiXi 13              2) Guy, Sydney 14                 
     3) Smith, Gabbi 14                 4) Brix, Sophia 14                
 
Event 94  Boys 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sherwood Swim Team  'A'                           2:14.14    2:17.83    7  
     1) Holtcamp, Mason 14              2) Rorick, Michael 14             
     3) Laue, Frederick 14              4) Amborski, Matthew 14           
  2 Hampton Cove Hurricanes  'A'                      2:39.17    2:47.73  
     1) Williams, Alexander 14          2) Newman, Barrett 13             
     3) Anthony, Brandon 14             4) Morton, John Patrick 14        
 
Event 95  Girls 15-17 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sherwood Swim Team  'A'                           2:14.35    2:15.08    7  
     1) Rinehart, Elise 16              2) Clark, Katie 16                
     3) Tomlin, Morgan 16               4) Holtcamp, Mackenzie 16         
 
Event 96  Boys 15-17 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hampton Cove Hurricanes  'A'                      1:57.83    2:10.01    7  
     1) Wright, Christopher 15          2) Guy, Cameron 15                
     3) Williams, Alexander 14          4) Davis, Jackson 17              

 

 
 

Web Design by:
MerchantWorks, Inc.


Copyright 2004-2017 - Rocket City Swim League, PO Box 10052, Huntsville, AL 35801
info@swimrcsl.org