Home
2018 Meets
2017 Meets
Archive & Records
Forms & Documents
Officiating
Member Pools
Board & Minutes
About RCSL

Meet Results / Record Listing

(Meters Time = Yards Time x 1.11 ----- Yards Time = Meters Time / 1.11)



Licensed to RCSL - H                HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 6/6/2018 11:27 PM
                   2018 RCSL LILYvsMNSO - meters - 6/6/2018                    
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 8 & Under 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lily Flagg  Swim Team  'A'                        1:51.43    1:49.32    7  
     1) Robley, Lily Kate 7             2) Vosahlik, Julia 8              
     3) Olsen, Emma 8                   4) Sturmfels, Josephine 7         
  2 Monte Sano  'A'                                   2:13.92    2:02.82  
     1) Kernan, Samantha 8              2) Bains, Amelia 8                
     3) Baumgartner, Jenny 7            4) Roche, Evelyn 8                
 -- Lily Flagg  Swim Team  'B'                             NT   X2:24.19  
     1) Biles, Brooklyn 7               2) Rye, Kallie 6                  
     3) Elmore, Joy Lynn 8              4) Allan, Isabelle 8              
 
Event 2  Boys 8 & Under 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                        NT    1:38.53    7  
     1) Morgan, Stuart 8                2) Pfitzer, Wick 8                
     3) Quadrini, Tyler 8               4) Elam, Jack 8                   
  2 Lily Flagg  Swim Team  'A'                        2:16.21    2:14.95  
     1) Broach, Matthew 6               2) Hull, Levi 8                   
     3) Jordan, Jack 8                  4) Scarbrough, Mason 8            
 -- Lily Flagg  Swim Team  'B'                        2:50.89   X2:38.31  
     1) Olsen, Bart 6                   2) Wysock, Charlie 8              
     3) Lewis, Jack 8                   4) Hull, Jack 7                   
 
Event 3  Girls 9-10 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lily Flagg  Swim Team  'A'                        3:42.70    3:26.75    7  
     1) Rorex, Avery 9                  2) Young, Keira 10                
     3) Olsen, Rebecca 10               4) Jordan, Addie Jane 10          
  2 Monte Sano  'A'                                   3:40.73    3:35.33  
     1) Masterson, Molly 10             2) Campbell, Abby 10              
     3) Bothwell, Inde 9                4) Williams, Lilly 10             
 -- Lily Flagg  Swim Team  'B'                        4:39.38   X4:13.95  
     1) Neumeyer, Marley 10             2) Bartley, Kamdyn 10             
     3) Elmore, Emma 10                 4) Mikatarian, Holly 9            
 
Event 4  Boys 9-10 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                   3:13.96    3:11.32    7  
     1) Smith, Shane 10                 2) Horvath, Ben 9                 
     3) Baumgartner, Max 10             4) Copeland, Jack 10              
  2 Lily Flagg  Swim Team  'A'                        3:26.25    3:29.59  
     1) Broach, William 10              2) Webb, Zack 9                   
     3) Marett, Aubry 10                4) Barnett, Parker 10             
 -- Lily Flagg  Swim Team  'B'                        4:22.85   X4:06.84  
     1) O'Halloran, Eamonn 10           2) Johnson, Luke 10               
     3) Rye, Cody 9                     4) Sudduth, Daniel 10             
 
Event 5  Girls 11-12 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                   3:12.48    3:09.69    7  
     1) Hicks, Taylor 12                2) Miller, Georgie 12             
     3) Worthy, Emily 11                4) Cunha, Masie 11                
 -- Lily Flagg  Swim Team  'A'                        3:15.44         DQ  
     1) Newby, Makinley 11              2) Chua, Fletcher 11              
     3) Zajac, Sophia 11                4) Garner, Lauren 11              
 
Event 6  Boys 11-12 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                   2:58.44    3:00.66    7  
     1) Keener, William 11              2) Horvath, Lars 11               
     3) Huskey, Alec 12                 4) McMillion, Caleb 11            
  2 Lily Flagg  Swim Team  'A'                        3:01.49    3:29.89  
     1) Wright, Noah 12                 2) Nester, James 11               
     3) Wood, Gabriel 12                4) Vosahlik, Adam 11              
 
Event 7  Girls 13-14 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lily Flagg  Swim Team  'A'                             NT    2:40.12    7  
     1) Shattuck, Emily 13              2) Chua, Catherine 13             
     3) Busk, Mia 13                    4) Vosahlik, Elizabeth 14         
  2 Monte Sano  'A'                                   3:12.16    3:04.13  
     1) Sheppard, Peyton 13             2) Howie, Maggie 14               
     3) Keener, Clara 13                4) Stephens, Stella 13            
 
Event 8  Boys 13-14 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                   3:13.17    3:09.35    7  
     1) Beranek, Jacob 13               2) Navarro, Django 13             
     3) Worthy, Will 13                 4) Kolb, James 13                 
  2 Lily Flagg  Swim Team  'A'                             NT    3:30.25  
     1) Elmore, Caleb 13                2) Barnett, Evan 13               
     3) Schmuck, Landry 14              4) Wright, Dylan 14               
 
Event 9  Girls 15-17 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                   2:35.47    2:31.69    7  
     1) Bledsoe, Leah 16                2) Rabban, Bella 16               
     3) Rabban, Sophie 15               4) Scoggins, Sydney 17            
  2 Lily Flagg  Swim Team  'A'                        3:24.49    3:02.69  
     1) Scott, Kaitlyn 14               2) Lewis, Kathryn 17              
     3) Chua, Rachel 16                 4) Lewis, Sarah 16                
 
Event 10  Boys 15-17 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                   2:20.97    2:19.52    7  
     1) Klemm, Riley 16                 2) Huskey, Joshua 16              
     3) Craig, Kieran 15                4) Perry, Quillan 15              
  2 Lily Flagg  Swim Team  'A'                        2:40.87    2:24.75  
     1) Hubbert, Benjamin 15            2) Chua, CJ 15                    
     3) Rorex, John David 16            4) Marsden, Joshua 16             
 
Event 11  Girls 6 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rye, Kallie                6 Lily Flagg             35.30      28.34    5  
  2 Phillippe, Kaitlyn         6 Makos                  30.93      31.22    3  
  3 Berkholtz, Kate            6 Makos                     NT      32.62    1  
  4 Hunt, Carlie               6 Makos                  35.37      32.97  
  5 Wysock, Stella             6 Lily Flagg             49.88      49.34  
  6 Allan, Nora                6 Lily Flagg             54.00      51.91  
 
Event 13  Girls 6 & Under 25 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Quadrini, Paige            6 Makos                     NT     X26.78  
 -- Wright, Summer             6 Lily Flagg                NT     X29.13  
 -- Horvath, Marie             6 Makos                  36.81     X32.69  
 -- McMillion, Rachel          6 Makos                  37.87     X40.84  
 -- Brown, Shelby              5 Makos                  41.53     X41.77  
 -- Morgan, Audrey             6 Makos                  46.70     X44.87  
 -- Mikatarian, Jessica        6 Lily Flagg             57.00     X46.72  
 -- Williams, Lucy             5 Makos                  48.99     X48.34  
 -- Nishida, Sophia            5 Lily Flagg           1:10.70     X51.33  
 -- Hunt, Peyton               4 Makos                  50.58     X52.28  
 -- Lawton, Lucky              6 Makos                  51.06     X52.52  
 -- Zajac, Natalia             6 Lily Flagg           1:03.83     X54.21  
 -- Scarbrough, Vivian         5 Lily Flagg           1:17.72     X57.31  
 -- Elam, Evelyn               5 Makos                1:08.90   X1:06.12  
 -- Farmer, Adelaide           6 Makos                1:36.26   X1:07.27  
 -- Neumeyer, Piper Grace      6 Lily Flagg           1:35.96   X1:25.09  
 -- Talley, Raegan             6 Lily Flagg           1:22.00   X1:29.88  
 -- Talley, Adalyn             4 Lily Flagg           1:20.00   X1:35.50  
 -- Elmore, Merry Layne        6 Lily Flagg           1:58.00   X1:42.60  
 -- Rye, Whitney               4 Lily Flagg                NT   X2:15.77  
 
Event 14  Boys 6 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Broach, Matthew            6 Lily Flagg             26.80      26.58    5  
  2 Olsen, Bart                6 Lily Flagg             28.80      28.39    3  
  3 Cantey, Harry              6 Makos                  42.94      37.70    1  
  4 Phillippe, Jacob           5 Makos                1:09.17    1:02.25  
 
Event 16  Boys 6 & Under 25 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Sturmfels, Oscar           5 Lily Flagg                NT     X49.45  
 -- Dennis, Patrick            6 Lily Flagg                NT     X54.27  
 -- Jordan, Hudson             6 Lily Flagg           1:32.32   X1:06.19  
 -- Causey, Thomas             5 Makos                1:28.00   X1:16.64  
 -- Olsen, Luke                4 Lily Flagg           1:24.00   X1:44.44  
 -- Taylor, Brenden            6 Lily Flagg           1:32.69   X2:13.15  
 
Event 17  Girls 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Baumgartner, Jenny         7 Makos                  18.14      18.76    5  
  2 Olsen, Emma                8 Lily Flagg             18.93      19.28    3  
  3 Vosahlik, Julia            8 Lily Flagg             22.34      22.10    1  
  4 Bains, Amelia              8 Makos                  26.86      24.22  
  5 Roche, Evelyn              8 Makos                  23.00      24.71  
  6 Sturmfels, Josephine       7 Lily Flagg                NT      25.75  
 
Event 19  Girls 8 & Under 25 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Gullion, Rosie             8 Makos                  34.45     X35.25  
 -- Navarro, Amara             8 Makos                  38.77     X35.58  
 -- Gooden, Nomi-Marie         8 Lily Flagg             36.70     X38.26  
 -- Barrow, Georgia            7 Lily Flagg             52.70     X41.78  
 -- Causey, Anne Michael       7 Makos                  43.84     X41.96  
 -- Hobbs, Eva                 7 Lily Flagg                NT     X49.70  
 -- King, Emma                 8 Lily Flagg             52.95   X1:08.88  
 
Event 20  Boys 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pfitzer, Wick              8 Makos                  21.84      21.01    5  
  2 Morgan, Stuart             8 Makos                  20.03      21.63    3  
  3 Jordan, Jack               8 Lily Flagg             22.89      24.40    1  
  4 Hicks, Thomas              8 Makos                  27.60     J30.71  
  5 Scarbrough, Mason          8 Lily Flagg             29.94     J30.39  
  6 Lewis, Jack                8 Lily Flagg             33.40      32.90  
 
Event 22  Boys 8 & Under 25 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Bradley, Thomas            8 Lily Flagg             36.03     X21.68  
 -- Cunha, Neil                7 Makos                  34.50     X30.58  
 -- Phelps, Cole               8 Lily Flagg             26.69     X31.58  
 -- Nester, Owen               8 Lily Flagg             51.07     X31.68  
 -- Keener, Henry              8 Makos                  34.85     X32.00  
 -- Cunha, Gabriel             7 Makos                  33.06     X34.12  
 -- Garner, Trip               7 Lily Flagg             48.09     X38.72  
 -- Hull, Jack                 7 Lily Flagg             38.25     X43.47  
 
Event 23  Girls 9-10 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Olsen, Rebecca            10 Lily Flagg             43.66      41.62    5  
  2 Young, Keira              10 Lily Flagg             45.50      44.32    3  
  3 Williams, Lilly           10 Makos                  45.45      45.71    1  
  4 Davis, Harlee             10 Makos                1:00.16      47.62  
  5 Jordan, Addie Jane        10 Lily Flagg             46.33      51.63  
  6 Gullion, Violet           10 Makos                1:21.97    1:14.16  
 
Event 25  Girls 9-10 50 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Bradley, Genevieve        10 Lily Flagg                NT     X54.38  
 -- Mikatarian, Holly          9 Lily Flagg             58.77     X55.51  
 -- Sturmfels, Corah           8 Lily Flagg                NT   X1:00.96  
 -- Garner, Layne              9 Lily Flagg                NT   X1:03.41  
 -- Neumeyer, Marley          10 Lily Flagg           1:05.00   X1:03.71  
 -- Wright, Emma               9 Makos                1:11.96   X1:06.39  
 -- Williams, Katie            9 Lily Flagg           1:21.19   X1:22.65  
 -- Zarilli, Caroline          9 Lily Flagg           2:21.35   X1:55.70  
 
Event 26  Boys 9-10 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Barnett, Parker           10 Lily Flagg             36.00      34.91    5  
  2 Copeland, Jack            10 Makos                  42.13      41.40    3  
  3 Marett, Aubry             10 Lily Flagg             42.15      45.01    1  
  4 McJunkins, Caleb          10 Makos                  53.45      49.28  
  5 Webb, Zack                 9 Lily Flagg             46.59      49.63  
  6 Navarro, Felix            10 Makos                  58.00      54.33  
 
Event 28  Boys 9-10 50 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Sudduth, Daniel           10 Lily Flagg             47.38     X49.64  
 -- Sturmfels, Frank           9 Lily Flagg             52.08     X50.26  
 -- Johnson, Luke             10 Lily Flagg             52.08     X51.27  
 -- O'Halloran, Eamonn        10 Lily Flagg           1:01.31     X51.53  
 -- Rye, Cody                  9 Lily Flagg             59.31     X51.60  
 -- Williams, Joshua          10 Lily Flagg           1:10.80   X1:08.27  
 -- Render, Charlie           10 Lily Flagg           1:13.70   X1:26.70  
 -- King, Alex                10 Lily Flagg           2:23.62   X2:04.71  
 
Event 29  Girls 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chua, Fletcher            11 Lily Flagg             35.45      34.90    5  
  2 Hicks, Taylor             12 Makos                  37.69      35.97    3  
  3 Miller, Georgie           12 Makos                     NT      38.59    1  
  4 Newby, Makinley           11 Lily Flagg             40.77      42.00  
  5 Roche, Elise              12 Makos                  54.57      46.51  
  6 Garner, Lauren            11 Lily Flagg           1:01.03      55.77  
 
Event 32  Boys 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McMillion, Caleb          11 Makos                  36.64      37.89    5  
  2 Huskey, Alec              12 Makos                  40.65      38.84    3  
  3 Wood, Gabriel             12 Lily Flagg             38.44      39.13    1  
  4 Wright, Noah              12 Lily Flagg             47.51      42.81  
  5 Williams, Nate            11 Makos                  51.07      45.39  
  6 Vosahlik, Adam            11 Lily Flagg             46.14      49.38  
 
Event 34  Boys 11-12 50 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Templeton, Hunter         11 Makos                  58.74     X55.20  
 
Event 35  Girls 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Shattuck, Emily           13 Lily Flagg                NT      31.32    5  
  2 Vosahlik, Elizabeth       14 Lily Flagg             34.96      34.21    3  
  3 Howie, Maggie             14 Makos                  41.75      35.39    1  
  4 Perry, Olivia             14 Makos                  41.96      39.83  
  5 Copeland, Jordan          13 Makos                  42.75      39.84  
 
Event 38  Boys 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Worthy, Will              13 Makos                  37.44      36.15    5  
  2 Kolb, James               13 Makos                  44.57     J43.20    3  
  3 Beranek, Jacob            13 Makos                  43.15     J43.02    1  
 
Event 40  Boys 13-14 50 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Kolb, Joshua              13 Makos                1:12.94   X1:10.62  
 
Event 41  Girls 15-17 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Scoggins, Sydney          17 Makos                  33.44      33.47    5  
  2 Wistner, Abigail          16 Makos                  35.01      35.22    3  
  3 Chua, Rachel              16 Lily Flagg             37.94      37.45    1  
  4 Naderi, Rose              16 Makos                  39.56      37.81  
  5 Lewis, Kathryn            17 Lily Flagg             37.14      37.83  
  6 Lewis, Sarah              16 Lily Flagg             43.14      41.06  
 
Event 44  Boys 15-17 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hubbert, Benjamin         15 Lily Flagg             30.07      28.95    5  
  2 Stephens, Henry           16 Makos                  29.83      29.14    3  
  3 Craig, Kieran             15 Makos                  28.77      29.38    1  
  4 Davis, Parker             15 Makos                  34.46      30.45  
  5 Marsden, Joshua           16 Lily Flagg             33.44      35.43  
 
Event 46  Boys 15-17 50 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Kolb, Peter               16 Makos                  40.45     X40.20  
 
Event 47  Girls 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Baumgartner, Jenny         7 Makos                  29.01      26.88    5  
  2 Olsen, Emma                8 Lily Flagg             28.32     J29.91    1  
  3 Allan, Isabelle            8 Lily Flagg             32.22     J28.69    3  
  4 Roche, Evelyn              8 Makos                  41.87      33.64  
  5 Vosahlik, Julia            8 Lily Flagg             34.09      33.93  
  6 Bains, Amelia              8 Makos                  46.37      41.03  
 
Event 48  Boys 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pfitzer, Wick              8 Makos                  27.53      27.82    5  
  2 Cantey, Waring             8 Makos                  27.34      27.88    3  
  3 Morgan, Stuart             8 Makos                  27.76      29.69    1  
  4 Hull, Levi                 8 Lily Flagg             39.72     J37.46  
  5 Wysock, Charlie            8 Lily Flagg             42.80     J36.48  
  6 Scarbrough, Mason          8 Lily Flagg             44.09      38.28  
 
Event 49  Girls 9-10 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Campbell, Abby            10 Makos                  57.82      56.39    5  
  2 Jordan, Addie Jane        10 Lily Flagg           1:15.90    1:08.66    3  
  3 Elmore, Emma              10 Lily Flagg           1:16.28    1:11.46    1  
  4 Cantey, Lily              10 Makos                1:16.81    1:14.14  
 -- Bartley, Kamdyn           10 Lily Flagg           1:15.60         DQ  
 -- Masterson, Molly          10 Makos                1:02.89         DQ  
 
Event 50  Boys 9-10 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Baumgartner, Max          10 Makos                  50.06      48.75    5  
  2 Barnett, Parker           10 Lily Flagg             52.32      48.84    3  
  3 Broach, William           10 Lily Flagg           1:07.85    1:03.33    1  
  4 Webb, Zack                 9 Lily Flagg           1:11.76    1:09.59  
  5 Stanley, William           9 Makos                1:25.33    1:27.70  
 -- Horvath, Ben               9 Makos                  52.89         DQ  
 
Event 51  Girls 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Miller, Georgie           12 Makos                  51.71      52.20    5  
  2 Zajac, Sophia             11 Lily Flagg             56.69      52.33    3  
  3 Roche, Elise              12 Makos                     NT      58.18    1  
  4 Cunha, Masie              11 Makos                  56.57    1:01.45  
 -- Garner, Lauren            11 Lily Flagg           1:17.63         DQ  
 
Event 52  Boys 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Huskey, Alec              12 Makos                  47.00      48.82    5  
  2 Horvath, Lars             11 Makos                  48.34      51.46    3  
  3 Smith, Derek              11 Makos                1:01.40      57.66    1  
  4 Nester, James             11 Lily Flagg           1:32.78    1:12.64  
  5 Elmore, Nathan            11 Lily Flagg           1:27.58    1:15.64  
 
Event 53  Girls 13-14 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chua, Catherine           13 Lily Flagg                NT      41.89    5  
  2 Howie, Maggie             14 Makos                  44.03      45.26    3  
  3 Keener, Clara             13 Makos                  40.57      48.25    1  
  4 Vosahlik, Elizabeth       14 Lily Flagg             52.56      50.47  
  5 Perry, Olivia             14 Makos                  54.37      50.94  
  6 Busk, Mia                 13 Lily Flagg           1:03.00      57.35  
 
Event 54  Boys 13-14 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Barnett, Evan             13 Lily Flagg                NT      40.56    5  
  2 Navarro, Django           13 Makos                  53.65      49.63    3  
  3 Worthy, Will              13 Makos                     NT      52.31    1  
  4 Wright, Cai               13 Lily Flagg                NT      58.41  
 -- Elmore, Caleb             13 Lily Flagg           1:18.37         DQ  
 
Event 55  Girls 15-17 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rabban, Bella             16 Makos                  40.13      40.45    5  
  2 Rabban, Sophie            15 Makos                  44.27      45.09    3  
  3 Masterson, Marianne       17 Makos                  44.58      45.52    1  
  4 Lewis, Kathryn            17 Lily Flagg             57.96      51.77  
 
Event 56  Boys 15-17 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bazzle, Jon-Michael       17 Makos                     NT      38.69    5  
  2 Chua, CJ                  15 Lily Flagg             41.22      38.75    3  
  3 Stephens, Henry           16 Makos                  43.30      40.81    1  
  4 Huskey, Joshua            16 Makos                  42.53      42.19  
 
Event 57  Mixed 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                   1:23.01    1:23.52    7  
     1) Quadrini, Tyler M8              2) Baumgartner, Jenny W7          
     3) Roche, Evelyn W8                4) Morgan, Stuart M8              
  2 Lily Flagg  Swim Team  'A'                             NT    1:37.89  
     1) Broach, Matthew M6              2) Vosahlik, Julia W8             
     3) Jordan, Jack M8                 4) Olsen, Emma W8                 
 -- Lily Flagg  Swim Team  'B'                             NT   X1:53.88  
     1) Allan, Isabelle W8              2) Phelps, Cole M8                
     3) Sturmfels, Josephine W7         4) Olsen, Bart M6                 
 -- Monte Sano  'B'                                   2:16.75   X2:02.09  
     1) Hicks, Thomas M8                2) Cunha, Neil M7                 
     3) Causey, Anne Michael W7         4) Kernan, Samantha W8            
 -- Monte Sano  'C'                                   2:21.13   X2:19.20  
     1) Keener, Henry M8                2) Gullion, Rosie W8              
     3) Cunha, Gabriel M7               4) Navarro, Amara W8              
 
Event 59  Mixed 9-10 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lily Flagg  Swim Team  'A'                             NT    2:47.59    7  
     1) Olsen, Rebecca W10              2) Young, Keira W10               
     3) Marett, Aubry M10               4) Barnett, Parker M10            
  2 Monte Sano  'A'                                   2:50.61    2:49.69  
     1) Copeland, Jack M10              2) Williams, Lilly W10            
     3) Masterson, Molly W10            4) Baumgartner, Max M10           
 -- Monte Sano  'B'                                   3:30.05   X3:17.78  
     1) McMillion, Samuel M9            2) Bothwell, Inde W9              
     3) Cantey, Lily W10                4) McJunkins, Caleb M10           
 -- Lily Flagg  Swim Team  'B'                             NT   X3:23.39  
     1) Jordan, Addie Jane W10          2) Webb, Zack M9                  
     3) Broach, William M10             4) Elmore, Emma W10               
 -- Monte Sano  'C'                                   3:50.99   X4:19.15  
     1) Wright, Emma W9                 2) Smith, Shane M10               
     3) Gullion, Violet W10             4) Ticola, Evan M10               
 
Event 61  Mixed 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                        NT    2:34.70    7  
     1) Huskey, Alec M12                2) Hicks, Taylor W12              
     3) Miller, Georgie W12             4) McMillion, Caleb M11           
  2 Lily Flagg  Swim Team  'A'                             NT    2:41.50  
     1) Vosahlik, Adam M11              2) Zajac, Sophia W11              
     3) Wood, Gabriel M12               4) Chua, Fletcher W11             
 -- Monte Sano  'C'                                        NT   X3:02.01  
     1) Smith, Derek M11                2) Templeton, Taylor M12          
     3) Cunha, Masie W11                4) Worthy, Emily W11              
 -- Monte Sano  'B'                                   3:00.86   X3:27.09  
     1) Templeton, Hunter M11           2) Williams, Nate M11             
     3) Campbell, Abby W10              4) Roche, Elise W12               
 -- Lily Flagg  Swim Team  'B'                             NT   X3:36.09  
     1) Newby, Makinley W11             2) Scarbrough, Ben M11            
     3) Wright, Noah M12                4) Garner, Lauren W11             
 
Event 63  Mixed 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lily Flagg  Swim Team  'A'                             NT    2:05.84    7  
     1) Barnett, Evan M13               2) Chua, Catherine W13            
     3) Shattuck, Emily W13             4) Schmuck, Landry M14            
  2 Monte Sano  'A'                                   2:33.74    2:29.12  
     1) Navarro, Django M13             2) Keener, Clara W13              
     3) Stephens, Stella W13            4) Worthy, Will M13               
 -- Lily Flagg  Swim Team  'B'                             NT   X2:44.20  
     1) Elmore, Caleb M13               2) Scott, Kaitlyn W14             
     3) Wright, Dylan M14               4) Vosahlik, Elizabeth W14        
 -- Monte Sano  'B'                                   3:22.22   X3:18.00  
     1) Perry, Olivia W14               2) Copeland, Jordan W13           
     3) Kolb, James M13                 4) Kolb, Joshua M13               
 
Event 65  Mixed 15-17 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                   2:06.58    2:08.82    7  
     1) Klemm, Riley M16                2) Scoggins, Sydney W17           
     3) Rabban, Sophie W15              4) Stephens, Henry M16            
  2 Lily Flagg  Swim Team  'A'                             NT    2:15.14  
     1) Hubbert, Benjamin M15           2) Chua, Rachel W16               
     3) Lewis, Kathryn W17              4) Chua, CJ M15                   
 -- Monte Sano  'C'                                        NT   X2:14.50  
     1) Bazzle, Jon-Michael M17         2) Rabban, Bella W16              
     3) Masterson, Marianne W17         4) Perry, Quillan M15             
 -- Monte Sano  'B'                                        NT   X2:29.72  
     1) Kolb, Peter M16                 2) Davis, Parker M15              
     3) Naderi, Rose W16                4) Wistner, Abigail W16           
 
Event 67  Girls 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Olsen, Emma                8 Lily Flagg             24.75      26.64    5  
  2 Allan, Isabelle            8 Lily Flagg             33.33     J42.21    3  
  3 Kernan, Samantha           8 Makos                  36.15     J37.53    1  
  4 Biles, Brooklyn            7 Lily Flagg             41.47      39.06  
  5 Hunt, Carlie               6 Makos                  37.09     J39.01  
  6 Beck, Carrie               8 Makos                  40.62     J41.96  
 
Event 68  Boys 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Quadrini, Tyler            8 Makos                     NT      21.19    5  
  2 Gotvald, Sebastion         8 Makos                  35.37      29.95    3  
  3 Broach, Matthew            6 Lily Flagg             34.60      33.84    1  
  4 Berkholtz, Joshua          8 Makos                  39.89      35.40  
  5 Lewis, Jack                8 Lily Flagg             49.50      37.19  
  6 Wysock, Charlie            8 Lily Flagg             44.17      42.87  
 
Event 69  Girls 9-10 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Young, Keira              10 Lily Flagg             49.00      50.81    5  
  2 Olsen, Rebecca            10 Lily Flagg             53.06      53.28    3  
  3 Bothwell, Inde             9 Makos                  53.00      54.83    1  
  4 Williams, Lilly           10 Makos                1:01.32    1:00.70  
  5 Rorex, Avery               9 Lily Flagg           1:01.08    1:01.59  
  6 Masterson, Molly          10 Makos                  57.14    1:03.53  
 
Event 70  Boys 9-10 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Baumgartner, Max          10 Makos                  41.58      41.08    5  
  2 Barnett, Parker           10 Lily Flagg             43.02      41.21    3  
  3 Broach, William           10 Lily Flagg             56.91      57.34    1  
  4 Smith, Shane              10 Makos                  58.53    1:00.46  
  5 Marett, Aubry             10 Lily Flagg           1:03.27    1:06.19  
 
Event 71  Girls 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chua, Fletcher            11 Lily Flagg             41.45      41.66    5  
  2 Zajac, Sophia             11 Lily Flagg             41.89      43.21    3  
  3 Hicks, Taylor             12 Makos                  44.78      47.90    1  
  4 Newby, Makinley           11 Lily Flagg             45.63      51.57  
  5 Cunha, Masie              11 Makos                  58.63      56.07  
 
Event 72  Boys 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Keener, William           11 Makos                  48.69      48.34    5  
  2 Wood, Gabriel             12 Lily Flagg             49.70      49.64    3  
  3 Wright, Noah              12 Lily Flagg           1:02.45      53.97    1  
  4 Vosahlik, Adam            11 Lily Flagg             58.88    1:02.53  
 -- Templeton, Taylor         12 Makos                1:04.51         DQ  
 -- McMillion, Caleb          11 Makos                  46.40         DQ  
 
Event 73  Girls 13-14 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Shattuck, Emily           13 Lily Flagg                NT      36.15    5  
  2 Chua, Catherine           13 Lily Flagg             43.34      39.07    3  
  3 Agee, Abigail             14 Makos                     NT      43.95    1  
  4 Vosahlik, Elizabeth       14 Lily Flagg             46.31      46.27  
  5 Sheppard, Peyton          13 Makos                1:04.85    1:01.44  
  6 Craig, Alexis             14 Makos                     NT    1:02.82  
 
Event 74  Boys 13-14 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Barnett, Evan             13 Lily Flagg             39.31      39.76    5  
  2 Wright, Dylan             14 Lily Flagg             51.59      45.84    3  
  3 Navarro, Django           13 Makos                     NT      48.72    1  
  4 Beranek, Jacob            13 Makos                  54.94      59.21  
  5 Elmore, Caleb             13 Lily Flagg           1:03.26    1:08.21  
 
Event 75  Girls 15-17 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bledsoe, Leah             16 Makos                  42.00      40.21    5  
  2 Scoggins, Sydney          17 Makos                  42.19      42.83    3  
  3 Lewis, Sarah              16 Lily Flagg             52.94      44.43    1  
  4 Chua, Rachel              16 Lily Flagg             48.46      47.51  
  5 Lewis, Kathryn            17 Lily Flagg             56.62      55.33  
 -- Wistner, Abigail          16 Makos                  42.44         DQ  
 
Event 76  Boys 15-17 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Klemm, Riley              16 Makos                  34.28      34.35    5  
  2 Chua, CJ                  15 Lily Flagg             36.65      35.22    3  
  3 Perry, Quillan            15 Makos                     NT      37.03    1  
  4 Hubbert, Benjamin         15 Lily Flagg             39.01      40.44  
  5 Stephens, Henry           16 Makos                     NT      40.82  
  6 Marsden, Joshua           16 Lily Flagg             50.80      57.75  
 
Event 77  Girls 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Baumgartner, Jenny         7 Makos                  28.40      22.78    5  
  2 Vosahlik, Julia            8 Lily Flagg             29.46      26.02    3  
  3 Robley, Lily Kate          7 Lily Flagg             35.72      27.20    1  
  4 Lawrence, Molly Wu         7 Makos                     NT      33.72  
  5 Roche, Evelyn              8 Makos                     NT      34.76  
 -- Elmore, Joy Lynn           8 Lily Flagg             47.08         DQ  
 
Event 78  Boys 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Quadrini, Tyler            8 Makos                     NT      18.53    5  
  2 Morgan, Stuart             8 Makos                     NT      32.00    3  
  3 Scarbrough, Mason          8 Lily Flagg             40.34      36.02    1  
  4 Jordan, Jack               8 Lily Flagg             33.97      37.51  
 -- Elam, Jack                 8 Makos                     NT         DQ  
 -- Olsen, Bart                6 Lily Flagg             43.26         DQ  
 
Event 79  Girls 9-10 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Young, Keira              10 Lily Flagg             52.20      51.75    5  
  2 Olsen, Rebecca            10 Lily Flagg             54.28      53.84    3  
  3 Williams, Lilly           10 Makos                1:09.69    1:05.47    1  
  4 Bothwell, Inde             9 Makos                1:00.32    1:06.75  
  5 Elmore, Emma              10 Lily Flagg           1:14.25    1:14.78  
  6 Campbell, Abby            10 Makos                1:15.51    1:22.31  
 
Event 80  Boys 9-10 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Baumgartner, Max          10 Makos                  40.41      41.72    5  
  2 Copeland, Jack            10 Makos                  48.28      56.33    3  
  3 Broach, William           10 Lily Flagg           1:01.97      59.15    1  
  4 Marett, Aubry             10 Lily Flagg           1:01.75    1:01.25  
  5 Webb, Zack                 9 Lily Flagg           1:10.44    1:10.56  
  6 McMillion, Samuel          9 Makos                1:16.25    1:20.20  
 
Event 81  Girls 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chua, Fletcher            11 Lily Flagg             42.89      42.03    5  
  2 Zajac, Sophia             11 Lily Flagg             44.21      43.84    3  
  3 Newby, Makinley           11 Lily Flagg             51.34      51.69    1  
  4 Worthy, Emily             11 Makos                  53.78    1:00.16  
 -- Hicks, Taylor             12 Makos                  48.88         DQ  
 -- Beranek, Harper           11 Makos                     NT         DQ  
 
Event 82  Boys 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Huskey, Alec              12 Makos                  44.77      47.84    5  
  2 McMillion, Caleb          11 Makos                  42.64      49.03    3  
  3 Wood, Gabriel             12 Lily Flagg             50.72      50.01    1  
  4 Keener, William           11 Makos                     NT      55.03  
  5 Wright, Noah              12 Lily Flagg           1:04.71      57.71  
  6 Vosahlik, Adam            11 Lily Flagg           1:05.65    1:09.76  
 
Event 83  Girls 13-14 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chua, Catherine           13 Lily Flagg             37.90      35.25    5  
  2 Shattuck, Emily           13 Lily Flagg                NT      35.59    3  
  3 Keener, Clara             13 Makos                  42.76      45.63    1  
  4 Copeland, Jordan          13 Makos                  46.59      49.64  
  5 Busk, Mia                 13 Lily Flagg           1:05.59      51.75  
  6 Stephens, Stella          13 Makos                  48.28      54.43  
 
Event 84  Boys 13-14 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schmuck, Landry           14 Lily Flagg                NT      33.53    5  
  2 Worthy, Will              13 Makos                  40.01      43.69    3  
  3 Wright, Dylan             14 Lily Flagg             50.22      49.38    1  
  4 Beranek, Jacob            13 Makos                  54.70      59.88  
 
Event 85  Girls 15-17 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Scoggins, Sydney          17 Makos                  39.03      39.62    5  
  2 Bledsoe, Leah             16 Makos                     NT      39.69    3  
  3 Rabban, Sophie            15 Makos                  39.90      41.84    1  
  4 Chua, Rachel              16 Lily Flagg             47.64      43.33  
  5 Lewis, Sarah              16 Lily Flagg             56.41      50.85  
 
Event 86  Boys 15-17 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Huskey, Joshua            16 Makos                  35.16      32.25    5  
  2 Chua, CJ                  15 Lily Flagg             34.33      33.15    3  
  3 Klemm, Riley              16 Makos                  33.00      34.58    1  
  4 Perry, Quillan            15 Makos                     NT      35.75  
  5 Hubbert, Benjamin         15 Lily Flagg             42.09      38.68  
 
Event 87  Girls 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lily Flagg  Swim Team  'A'                        1:37.98    1:38.88    7  
     1) Vosahlik, Julia 8               2) Sturmfels, Josephine 7         
     3) Allan, Isabelle 8               4) Olsen, Emma 8                  
  2 Monte Sano  'A'                                   1:38.81    1:44.68  
     1) Roche, Evelyn 8                 2) Bains, Amelia 8                
     3) Kernan, Samantha 8              4) Baumgartner, Jenny 7           
 -- Lily Flagg  Swim Team  'B'                        2:15.43   X2:10.58  
     1) Biles, Brooklyn 7               2) Rye, Kallie 6                  
     3) Elmore, Joy Lynn 8              4) Robley, Lily Kate 7            
 -- Monte Sano  'B'                                        NT   X2:23.83  
     1) Navarro, Amara 8                2) Beck, Carrie 8                 
     3) Lawrence, Molly Wu 7            4) Gullion, Rosie 8               
 -- Lily Flagg  Swim Team  'C'                        3:12.23   X3:31.76  
     1) Wysock, Stella 6                2) King, Emma 8                   
     3) Barrow, Georgia 7               4) Gooden, Nomi-Marie 8           
 
Event 88  Boys 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                   1:25.67    1:25.19    7  
     1) Pfitzer, Wick 8                 2) Elam, Jack 8                   
     3) Quadrini, Tyler 8               4) Morgan, Stuart 8               
  2 Lily Flagg  Swim Team  'A'                        1:45.18    1:55.14  
     1) Broach, Matthew 6               2) Lewis, Jack 8                  
     3) Scarbrough, Mason 8             4) Jordan, Jack 8                 
 -- Monte Sano  'B'                                   1:56.79   X1:58.69  
     1) Cantey, Waring 8                2) Gotvald, Sebastion 8           
     3) Berkholtz, Joshua 8             4) Hicks, Thomas 8                
 -- Lily Flagg  Swim Team  'B'                        2:11.71   X2:03.65  
     1) Phelps, Cole 8                  2) Hull, Levi 8                   
     3) Wysock, Charlie 8               4) Olsen, Bart 6                  
 -- Monte Sano  'C'                                   2:25.35   X2:23.97  
     1) Cunha, Neil 7                   2) Keener, Henry 8                
     3) Cantey, Harry 6                 4) Cunha, Gabriel 7               
 
Event 89  Girls 9-10 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                   3:13.98    3:15.84    7  
     1) Masterson, Molly 10             2) Bothwell, Inde 9               
     3) Cantey, Lily 10                 4) Williams, Lilly 10             
  2 Lily Flagg  Swim Team  'A'                        3:08.82    3:21.07  
     1) Olsen, Rebecca 10               2) Elmore, Emma 10                
     3) Jordan, Addie Jane 10           4) Young, Keira 10                
 -- Lily Flagg  Swim Team  'B'                        3:52.97   X4:00.25  
     1) Bartley, Kamdyn 10              2) Neumeyer, Marley 10            
     3) Mikatarian, Holly 9             4) Rorex, Avery 9                 
 -- Monte Sano  'B'                                   4:30.35   X4:13.64  
     1) Davis, Harlee 10                2) Wright, Emma 9                 
     3) Gullion, Violet 10              4) Campbell, Abby 10              
 
Event 90  Boys 9-10 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lily Flagg  Swim Team  'A'                        2:51.71    2:58.08    7  
     1) Marett, Aubry 10                2) Broach, William 10             
     3) Webb, Zack 9                    4) Barnett, Parker 10             
  2 Monte Sano  'A'                                   3:06.68    2:58.53  
     1) Copeland, Jack 10               2) McJunkins, Caleb 10            
     3) McMillion, Samuel 9             4) Baumgartner, Max 10            
 -- Lily Flagg  Swim Team  'B'                        3:30.85   X3:27.33  
     1) Johnson, Luke 10                2) Rye, Cody 9                    
     3) Sturmfels, Frank 9              4) Sudduth, Daniel 10             
 -- Monte Sano  'B'                                   4:09.65   X3:56.26  
     1) Navarro, Felix 10               2) Stanley, William 9             
     3) Smith, Shane 10                 4) Horvath, Ben 9                 
 
Event 91  Girls 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                   2:57.02    2:50.34    7  
     1) Cunha, Masie 11                 2) Miller, Georgie 12             
     3) Worthy, Emily 11                4) Hicks, Taylor 12               
  2 Lily Flagg  Swim Team  'A'                        2:53.13    2:56.60  
     1) Zajac, Sophia 11                2) Garner, Lauren 11              
     3) Newby, Makinley 11              4) Chua, Fletcher 11              
 
Event 92  Boys 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                   2:48.04    2:48.83    7  
     1) Huskey, Alec 12                 2) Smith, Derek 11                
     3) Horvath, Lars 11                4) McMillion, Caleb 11            
  2 Lily Flagg  Swim Team  'A'                        2:44.35    3:10.06  
     1) Vosahlik, Adam 11               2) Wright, Noah 12                
     3) Nester, James 11                4) Wood, Gabriel 12               
 
Event 93  Girls 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lily Flagg  Swim Team  'A'                             NT    2:32.72    7  
     1) Shattuck, Emily 13              2) Vosahlik, Elizabeth 14         
     3) Busk, Mia 13                    4) Chua, Catherine 13             
  2 Monte Sano  'A'                                   2:42.60    2:39.37  
     1) Stephens, Stella 13             2) Howie, Maggie 14               
     3) Copeland, Jordan 13             4) Keener, Clara 13               
 
Event 94  Boys 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lily Flagg  Swim Team  'A'                             NT    2:45.56    7  
     1) Barnett, Evan 13                2) Wright, Cai 13                 
     3) Wright, Dylan 14                4) Schmuck, Landry 14             
  2 Monte Sano  'A'                                   2:43.36    2:46.45  
     1) Navarro, Django 13              2) Beranek, Jacob 13              
     3) Kolb, James 13                  4) Worthy, Will 13                
 
Event 95  Girls 15-17 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                   2:25.33    2:24.33    7  
     1) Rabban, Bella 16                2) Wistner, Abigail 16            
     3) Masterson, Marianne 17          4) Rabban, Sophie 15              
  2 Lily Flagg  Swim Team  'A'                        3:04.42    2:39.27  
     1) Chua, Rachel 16                 2) Jones, Haley 15                
     3) Lewis, Sarah 16                 4) Lewis, Kathryn 17              
 
Event 96  Boys 15-17 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monte Sano  'A'                                   1:58.98    2:01.28    7  
     1) Klemm, Riley 16                 2) Stephens, Henry 16             
     3) Perry, Quillan 15               4) Craig, Kieran 15               
  2 Lily Flagg  Swim Team  'A'                        2:09.61    2:05.35  
     1) Hubbert, Benjamin 15            2) Rorex, John David 16           
     3) Marsden, Joshua 16              4) Chua, CJ 15                    

 

 
 

Web Design by:
MerchantWorks, Inc.


Copyright 2004-2018 - Rocket City Swim League, PO Box 10052, Huntsville, AL 35801
info@swimrcsl.org