Home
2018 Meets
2017 Meets
Archive & Records
Forms & Documents
Officiating
Member Pools
Board & Minutes
About RCSL

Meet Results / Record Listing

(Meters Time = Yards Time x 1.11 ----- Yards Time = Meters Time / 1.11)



Licensed to RCSL - H               HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 6/28/2018 12:22 AM
                   2018 RCSL LILYvsPIED - meters - 6/27/2018                   
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 8 & Under 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lily Flagg  Swim Team  'A'                        1:40.85    1:48.20    7  
     1) Robley, Lily Kate 7             2) Olsen, Emma 8                  
     3) Vosahlik, Julia 8               4) Sturmfels, Josephine 7         
  2 Piedmont Piranhas  'A'                            1:54.52    2:24.83  
     1) Wessel, Molly 8                 2) Handley, Olivia 8              
     3) Taylor, Savannah 8              4) Killian, Addy 7                
 -- Lily Flagg  Swim Team  'B'                        2:12.18   X2:08.70  
     1) Rye, Kallie 6                   2) Allan, Isabelle 8              
     3) Elmore, Joy Lynn 8              4) Gooden, Nomi-Marie 8           
 
Event 2  Boys 8 & Under 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Piedmont Piranhas  'A'                            1:53.49    1:50.97    7  
     1) Trefry, Weston 8                2) Hayles, Logan 8                
     3) Hodges, Luke 7                  4) Rymer, Bo 6                    
  2 Lily Flagg  Swim Team  'A'                        1:49.05    1:55.75  
     1) Bradley, Thomas 8               2) Olsen, Bart 6                  
     3) Scarbrough, Mason 8             4) Jordan, Jack 8                 
 -- Lily Flagg  Swim Team  'B'                        2:29.63   X2:27.32  
     1) Young, Connor 6                 2) Broach, Matthew 6              
     3) Phelps, Cole 8                  4) Lewis, Jack 8                  
 
Event 3  Girls 9-10 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Lily Flagg  Swim Team  'B'                        4:08.84   X4:14.75  
     1) Neumeyer, Marley 10             2) Bartley, Kamdyn 10             
     3) Elmore, Emma 10                 4) Taylor, Kalen 10               
 -- Piedmont Piranhas  'B'                                 NT   x4:19.27  
     1) Neely, Caitlyn 9                2) Hodges, Caroline 9             
     3) Wessel, Anne 10                 4) Rigby, Ansley 9                
 -- Piedmont Piranhas  'A'                            3:39.51         DQ  
     1) Kennedy, Allison 10             2) Bostick, Adaline 10            
     3) Satterfeal, Kinsley 9           4) McCloud, Caitlin 9             
 -- Lily Flagg  Swim Team  'A'                        3:33.55         DQ  
     1) Young, Keira 10                 2) Rorex, Avery 9                 
     3) Olsen, Rebecca 10               4) Jordan, Addie Jane 10          
 
Event 4  Boys 9-10 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lily Flagg  Swim Team  'A'                        3:21.09    3:27.31    7  
     1) Broach, William 10              2) Rye, Cody 9                    
     3) Marett, Aubry 10                4) Barnett, Parker 10             
  2 Piedmont Piranhas  'A'                            3:52.52    4:06.01  
     1) Schmitz, Wilson 9               2) Carroll, Preston 10            
     3) Sieja, Oliver 9                 4) Hesse, Oliver 9                
 -- Lily Flagg  Swim Team  'B'                        3:59.54   X3:49.57  
     1) O'Halloran, Eamonn 10           2) Johnson, Luke 10               
     3) Webb, Zack 9                    4) Sturmfels, Frank 9             
 
Event 5  Girls 11-12 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lily Flagg  Swim Team  'A'                        2:59.60    2:53.09    7  
     1) Newby, Makinley 11              2) Chua, Fletcher 11              
     3) Zajac, Sophia 11                4) Garner, Lauren 11              
 
Event 6  Boys 11-12 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Piedmont Piranhas  'A'                            2:46.89    2:48.95    7  
     1) Bostick, Braden 12              2) Elkins, Jack 12                
     3) Walker, Philip 12               4) Hopkins, Kemper 11             
  2 Lily Flagg  Swim Team  'A'                        3:11.03    3:22.82  
     1) Nester, James 11                2) Taylor, Tyler 12               
     3) Wood, Gabriel 12                4) Wright, Noah 12                
 -- Lily Flagg  Swim Team  'B'                        4:07.13   X4:27.08  
     1) Vosahlik, Adam 11               2) Gooden, Nolan 11               
     3) Elmore, Nathan 11               4) Scarbrough, Ben 11             
 
Event 7  Girls 13-14 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lily Flagg  Swim Team  'A'                        2:41.62    2:56.40    7  
     1) Vosahlik, Elizabeth 14          2) Busk, Mia 13                   
     3) Chua, Catherine 13              4) Yates, Adison 12               
 
Event 8  Boys 13-14 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Piedmont Piranhas  'A'                            2:34.59    2:50.93    7  
     1) Gaines, Xander 13               2) Hopkins, Fields 13             
     3) Walker, Owen 14                 4) Hesse, Fletcher 14             
 -- Lily Flagg  Swim Team  'A'                        2:44.46         DQ  
     1) Barnett, Evan 13                2) Wright, Cai 13                 
     3) Schmuck, Landry 14              4) Wright, Dylan 14               
 
Event 9  Girls 15-17 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Piedmont Piranhas  'A'                                 NT    2:30.34    7  
     1) Monk, Marybeth 16               2) Monk, Anna 17                  
     3) Erbach, Lizzie 15               4) Archer, Jamie 15               
  2 Lily Flagg  Swim Team  'A'                        2:54.86    2:43.95  
     1) Jones, Haley 15                 2) Chua, Rachel 17                
     3) Lewis, Sarah 16                 4) Busk, Olivia 15                
 
Event 10  Boys 15-17 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Piedmont Piranhas  'A'                            1:58.61    2:00.15    7  
     1) Chance, Caleb 17                2) Nurre, Alexander 17            
     3) Werth, Benjamin 17              4) Carroll, Hayden 15             
  2 Lily Flagg  Swim Team  'A'                        2:21.87    2:21.69  
     1) Chua, CJ 15                     2) Rorex, John David 16           
     3) Carlton, Andrew 17              4) Hubbert, Benjamin 15           
 
Event 11  Girls 6 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fleming, Meril             6 PIED                   25.91      26.08    5  
  2 Rye, Kallie                6 Lily Flagg             29.00      27.01    3  
  3 Mooty, Liddie              6 PIED                   28.24      29.08    1  
  4 Sieja, Edith               6 PIED                   27.85      29.50  
  5 Mikatarian, Jessica        6 Lily Flagg             42.46      35.06  
  6 Nishida, Sophia            5 Lily Flagg             42.35      48.44  
 
Event 13  Girls 6 & Under 25 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Wessel, Kate               6 PIED                   29.66     X29.03  
 -- Handley, Molly             6 PIED                   30.60     X31.32  
 -- Jacobs, Stella             6 PIED                   34.10     X34.83  
 -- Edmonson, Audrey           6 PIED                   34.44     X35.50  
 -- Hayles, Harper             5 PIED                   37.36     X38.40  
 -- Vayda, Arleigh             5 PIED                   39.57     X39.01  
 -- Neely, Jewel               6 PIED                   37.46     X39.90  
 -- Shores, Sarah              6 PIED                   38.71     X41.82  
 -- Zajac, Natalia             6 Lily Flagg             47.91     X44.46  
 -- Allan, Nora                6 Lily Flagg             42.68     X45.14  
 -- Wessel, Caroline           6 PIED                   43.89     X47.83  
 -- Phelps, Anna               5 Lily Flagg             54.32     X56.82  
 -- Elmore, Merry Layne        6 Lily Flagg           1:58.00     X56.91  
 -- Taylor, Emma Kate          6 PIED                 1:02.02     X59.40  
 -- Scarbrough, Vivian         5 Lily Flagg             55.50   X1:06.47  
 -- Wessel, Grace              3 PIED                   51.80   X1:20.25  
 -- Allan, Amelia              4 Lily Flagg           1:17.46   X1:21.15  
 -- Neumeyer, Piper Grace      6 Lily Flagg           1:08.75   X1:21.15  
 -- Talley, Raegan             6 Lily Flagg           1:11.12   X1:24.89  
 -- Schnieder, CC              6 PIED                 1:16.80   X1:29.50  
 -- McDowell, Caroline         4 PIED                      NT   X1:55.03  
 -- Rye, Whitney               4 Lily Flagg           1:24.44   X2:22.32  
 
Event 14  Boys 6 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Broach, Matthew            6 Lily Flagg             25.21      25.27    5  
  2 Olsen, Bart                6 Lily Flagg             28.31      27.41    3  
  3 Rymer, Bo                  6 PIED                   27.98      27.90    1  
  4 McCloud, Grant             6 PIED                   30.56      33.96  
  5 Roseberry, Grant           6 PIED                   30.87      37.32  
  6 Sturmfels, Oscar           5 Lily Flagg             40.25      42.90  
 
Event 16  Boys 6 & Under 25 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Dorion, Benjamin           7 PIED                   42.08     X41.28  
 -- Bludsworth, Ward           5 PIED                   47.80     X42.27  
 -- Young, Connor              6 Lily Flagg             39.99     X42.78  
 -- Dennis, Patrick            6 Lily Flagg             45.97     X43.89  
 -- Mooty, Drew                4 PIED                   54.00     X44.02  
 -- Neely, Judah               6 PIED                   56.79     X46.76  
 -- Taylor, Reid               5 PIED                   59.60     X51.19  
 -- McDowell, William          6 PIED                   43.11     X51.51  
 -- Evans, Paul                4 PIED                 1:06.68     X58.58  
 -- Bishop, Reed               3 PIED                   49.13   X1:00.20  
 -- Jordan, Hudson             6 Lily Flagg             54.62   X1:04.47  
 -- Powell, Brandon            4 PIED                   48.21   X1:04.82  
 -- Render, Miles              6 Lily Flagg           1:11.31   X1:04.94  
 -- Olsen, Luke                4 Lily Flagg           1:21.52   X1:32.64  
 -- Taylor, Brenden            6 Lily Flagg           1:10.52   X1:38.89  
 
Event 17  Girls 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Olsen, Emma                8 Lily Flagg             18.59      19.72    5  
  2 Vosahlik, Julia            8 Lily Flagg             21.26      21.40    3  
  3 Killian, Addy              7 PIED                   23.07      23.94    1  
  4 Sturmfels, Josephine       7 Lily Flagg             22.20      26.12  
  5 Handley, Olivia            8 PIED                   28.89      28.33  
  6 Wessel, Molly              8 PIED                   27.88      31.26  
 
Event 19  Girls 8 & Under 25 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Gooden, Nomi-Marie         8 Lily Flagg             29.84     X30.03  
 -- Taylor, Savannah           8 PIED                   30.08     X36.82  
 -- Hobbs, Eva                 7 Lily Flagg                NT     X45.19  
 -- Wright, Summer             7 Lily Flagg             31.15     X47.55  
 -- King, Emma                 8 Lily Flagg             52.95   X1:03.64  
 
Event 20  Boys 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Trefry, Weston             8 PIED                   17.97      17.95    5  
  2 Hayles, Logan              8 PIED                   18.80      18.83    3  
  3 Jordan, Jack               8 Lily Flagg             20.81      21.69    1  
  4 Phelps, Cole               8 Lily Flagg             26.46      25.43  
  5 Scarbrough, Mason          8 Lily Flagg             27.47      26.21  
  6 Hodges, Luke               7 PIED                   28.59      29.40  
 
Event 22  Boys 8 & Under 25 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Lewis, Jack                8 Lily Flagg             30.62     X28.81  
 -- Nester, Owen               8 Lily Flagg             31.10     X29.95  
 -- Garner, Trip               7 Lily Flagg             31.36     X32.64  
 -- Render, Hosea              8 Lily Flagg             56.59     X38.50  
 -- Erbach, Micah              8 PIED                   46.83     X46.71  
 -- Schneider, Joshua          8 PIED                      NT     X57.07  
 
Event 23  Girls 9-10 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bostick, Adaline          10 PIED                   40.17      41.56    5  
  2 Kennedy, Allison          10 PIED                   42.00      41.88    3  
  3 Olsen, Rebecca            10 Lily Flagg             43.66      42.15    1  
  4 Young, Keira              10 Lily Flagg             44.19      43.57  
  5 Jordan, Addie Jane        10 Lily Flagg             46.33      53.02  
  6 Wessel, Anne              10 PIED                      NT      54.71  
 
Event 25  Girls 9-10 50 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Clayton, Marlee           10 PIED                   54.47     X51.87  
 -- Bradley, Genevieve        10 Lily Flagg             53.02     X52.19  
 -- Handley, Chloe            10 PIED                   58.72     X53.68  
 -- Neely, Caitlyn             9 PIED                 1:01.42     X55.18  
 -- Rigby, Ansley              9 PIED                   53.79     X59.19  
 -- Williams, Katie            9 Lily Flagg           1:06.83   X1:07.46  
 -- Garner, Layne              9 Lily Flagg           1:08.30   X1:15.00  
 
Event 26  Boys 9-10 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Barnett, Parker           10 Lily Flagg             34.91      35.37    5  
  2 Sieja, Oliver              9 PIED                   42.95      44.80    3  
  3 Broach, William           10 Lily Flagg             45.27      45.78    1  
  4 Marett, Aubry             10 Lily Flagg             42.15      46.08  
  5 Schmitz, Wilson            9 PIED                   45.44      46.16  
  6 Hesse, Oliver              9 PIED                 1:00.33    1:05.78  
 
Event 28  Boys 9-10 50 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Render, Charlie           10 Lily Flagg           1:13.70   X1:13.01  
 -- Dorion, Sam                9 PIED                 1:15.38   X1:18.07  
 -- King, Alex                10 Lily Flagg           1:53.71   X1:40.38  
 -- Castro, Alex               9 Lily Flagg                NT   X1:40.75  
 
Event 29  Girls 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chua, Fletcher            11 Lily Flagg             34.52      35.44    5  
  2 Zajac, Sophia             11 Lily Flagg             35.88      37.38    3  
  3 Newby, Makinley           11 Lily Flagg             39.96      41.34    1  
 
Event 32  Boys 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Walker, Philip            12 PIED                   29.58      29.83    5  
  2 Bostick, Braden           12 PIED                   30.85      31.88    3  
  3 Wood, Gabriel             12 Lily Flagg             38.16      37.25    1  
  4 Wright, Noah              12 Lily Flagg                NT      40.59  
  5 Elkins, Jack              12 PIED                   41.48      44.03  
  6 Taylor, Tyler             12 Lily Flagg             41.38      45.83  
 
Event 34  Boys 11-12 50 SC Meter Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Elmore, Nathan            11 Lily Flagg             53.59     X55.94  
 -- Scarbrough, Ben           11 Lily Flagg           1:16.13   X1:10.46  
 
Event 35  Girls 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nurre, Jane               14 PIED                   31.36      32.25    5  
  2 Chua, Catherine           13 Lily Flagg             32.47      32.51    3  
  3 McEniry, Katie            13 PIED                   32.06      33.46    1  
  4 Vosahlik, Elizabeth       14 Lily Flagg             33.56      33.94  
  5 Werth, Adeline            13 PIED                      NT      40.50  
  6 Busk, Mia                 13 Lily Flagg             51.24      49.89  
 
Event 38  Boys 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schmuck, Landry           14 Lily Flagg             30.34      29.71    5  
  2 Gaines, Xander            13 PIED                   31.21      31.47    3  
  3 Hopkins, Fields           13 PIED                   32.89      32.13    1  
  4 Barnett, Evan             13 Lily Flagg             32.61      32.28  
  5 Hesse, Fletcher           14 PIED                   32.32      32.58  
  6 Wright, Dylan             14 Lily Flagg             37.05      37.71  
 
Event 41  Girls 15-17 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monk, Marybeth            16 PIED                   30.62      31.32    5  
  2 Monk, Anna                17 PIED                   31.18      31.63    3  
  3 Jones, Haley              15 Lily Flagg             32.02      31.85    1  
  4 Erbach, Lizzie            15 PIED                   31.54      33.39  
  5 Lewis, Kathryn            17 Lily Flagg             37.14      36.39  
  6 Chua, Rachel              17 Lily Flagg             37.53      36.84  
 
Event 44  Boys 15-17 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chance, Caleb             17 PIED                   24.76      25.34    5  
  2 Nurre, Alexander          17 PIED                   26.83      27.03    3  
  3 Werth, Benjamin           17 PIED                   27.78      27.37    1  
  4 Hubbert, Benjamin         15 Lily Flagg             30.07      29.69  
  5 Chua, CJ                  15 Lily Flagg             29.24      30.06  
  6 Marsden, Joshua           16 Lily Flagg             33.44      37.62  
 
Event 47  Girls 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Olsen, Emma                8 Lily Flagg             27.37      28.88    5  
  2 Allan, Isabelle            8 Lily Flagg             32.22      31.63    3  
  3 Robley, Lily Kate          7 Lily Flagg             35.90      34.08    1  
  4 Jacobs, Mia                7 PIED                      NT      44.34  
  5 Handley, Olivia            8 PIED                      NT      45.82  
  6 Evans, Elizabeth           7 PIED                      NT      48.53  
 
Event 48  Boys 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hayles, Logan              8 PIED                   24.31      26.43    5  
  2 Bradley, Thomas            8 Lily Flagg             26.38      27.63    3  
  3 Jordan, Jack               8 Lily Flagg             44.70      32.88    1  
  4 Olsen, Bart                6 Lily Flagg             29.94      36.02  
  5 McCloud, Grant             6 PIED                   44.26      46.45  
  6 Hodges, Luke               7 PIED                   48.70      53.71  
 
Event 49  Girls 9-10 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bostick, Adaline          10 PIED                   55.29      57.91    5  
  2 Young, Keira              10 Lily Flagg             59.27      58.31    3  
  3 Olsen, Rebecca            10 Lily Flagg           1:03.47    1:03.87    1  
  4 Gyorok, Ava                9 PIED                 1:04.18    1:05.94  
  5 Taylor, Kalen             10 Lily Flagg                NT    1:26.44  
 -- McCloud, Caitlin           9 PIED                 1:12.53         DQ  
 
Event 50  Boys 9-10 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Barnett, Parker           10 Lily Flagg             50.64      51.27    5  
  2 Johnson, Luke             10 Lily Flagg           1:00.46      59.38    3  
  3 Rye, Cody                  9 Lily Flagg             59.41      59.63    1  
  4 Carroll, Preston          10 PIED                 1:17.36    1:17.19  
  5 Allport, Benjamin          9 PIED                 1:22.31    1:18.27  
 
Event 51  Girls 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chua, Fletcher            11 Lily Flagg             44.16      46.63    5  
  2 Zajac, Sophia             11 Lily Flagg             52.96      53.52    3  
  3 Yates, Adison             12 Lily Flagg           1:29.18    1:02.63    1  
 
Event 52  Boys 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wright, Noah              12 Lily Flagg             53.49     J51.51    5  
  2 Elkins, Jack              12 PIED                   52.24      50.94    3  
  3 Vosahlik, Adam            11 Lily Flagg                NT     J50.77    1  
  4 Taylor, Tyler             12 Lily Flagg             50.03    1:03.46  
  5 Allport, Caleb            11 PIED                 1:04.04    1:07.19  
  6 Dorion, Luke              11 PIED                 1:24.13    1:17.77  
 
Event 53  Girls 13-14 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chua, Catherine           13 Lily Flagg             41.49      42.18    5  
  2 McEniry, Katie            13 PIED                   42.46      43.94    3  
  3 Nurre, Jane               14 PIED                      NT      45.72    1  
  4 Werth, Adeline            13 PIED                   49.08      52.26  
  5 Busk, Mia                 13 Lily Flagg             56.43      56.81  
 
Event 54  Boys 13-14 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Barnett, Evan             13 Lily Flagg             40.58      39.40    5  
  2 Schmuck, Landry           14 Lily Flagg             37.95      40.53    3  
  3 Hopkins, Fields           13 PIED                   45.85      46.03    1  
  4 Wright, Cai               13 Lily Flagg             55.57      55.81  
 
Event 55  Girls 15-17 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monk, Anna                17 PIED                   39.65      40.90    5  
  2 Chua, Rachel              17 Lily Flagg             46.58      46.70    3  
  3 Jones, Haley              15 Lily Flagg             47.60      47.26    1  
  4 Archer, Jamie             15 PIED                   46.53      49.13  
  5 Ruch, Devin               15 PIED                   53.01      53.51  
  6 Lewis, Sarah              16 Lily Flagg             59.94      59.22  
 
Event 56  Boys 15-17 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nurre, Alexander          17 PIED                   31.64      32.34    5  
  2 Werth, Benjamin           17 PIED                   34.30      34.19    3  
  3 Carroll, Hayden           15 PIED                   39.13      39.20    1  
  4 Rorex, John David         16 Lily Flagg             38.94      39.44  
  5 Wright, Jacob             15 Lily Flagg             45.87      43.63  
  6 Carlton, Andrew           17 Lily Flagg             43.84      43.71  
 
Event 57  Mixed 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lily Flagg  Swim Team  'A'                             NT    1:26.66    7  
     1) Jordan, Jack M8                 2) Broach, Matthew M6             
     3) Vosahlik, Julia W8              4) Olsen, Emma W8                 
  2 Piedmont Piranhas  'A'                                 NT    1:32.92  
     1) Hayles, Logan M8                2) Killian, Addy W7               
     3) Wessel, Molly W8                4) Trefry, Weston M8              
 -- Lily Flagg  Swim Team  'B'                             NT   X1:43.91  
     1) Phelps, Cole M8                 2) Scarbrough, Mason M8           
     3) Allan, Isabelle W8              4) Sturmfels, Josephine W7        
 -- Lily Flagg  Swim Team  'C'                             NT   X1:50.37  
     1) Elmore, Joy Lynn W8             2) Gooden, Nomi-Marie W8          
     3) Bradley, Thomas M8              4) Olsen, Bart M6                 
 -- Piedmont Piranhas  'B'                                 NT   X2:14.19  
     1) Evans, Elizabeth W7             2) Handley, Olivia W8             
     3) Hodges, Luke M7                 4) Dorion, Benjamin M7            
 
Event 59  Mixed 9-10 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lily Flagg  Swim Team  'A'                             NT    2:53.44    7  
     1) Olsen, Rebecca W10              2) Young, Keira W10               
     3) Marett, Aubry M10               4) Barnett, Parker M10            
  2 Piedmont Piranhas  'A'                                 NT    3:18.26  
     1) Schmitz, Wilson M9              2) Kennedy, Allison W10           
     3) Bostick, Adaline W10            4) Hesse, Oliver M9               
 -- Lily Flagg  Swim Team  'C'                             NT   X3:29.19  
     1) Sturmfels, Frank M9             2) Elmore, Emma W10               
     3) Bradley, Genevieve W10          4) Johnson, Luke M10              
 -- Lily Flagg  Swim Team  'B'                             NT   X3:31.07  
     1) Jordan, Addie Jane W10          2) Taylor, Kalen W10              
     3) Webb, Zack M9                   4) Broach, William M10            
 -- Piedmont Piranhas  'B'                                 NT   X4:08.96  
     1) Neely, Caitlyn W9               2) Dorion, Sam M9                 
     3) Carroll, Preston M10            4) Dorion, Rebecca W10            
 
Event 61  Mixed 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lily Flagg  Swim Team  'A'                             NT    2:33.53    7  
     1) Zajac, Sophia W11               2) Wysock, Noah M12               
     3) Wood, Gabriel M12               4) Chua, Fletcher W11             
 -- Lily Flagg  Swim Team  'B'                             NT   X3:02.08  
     1) Taylor, Tyler M12               2) Garner, Lauren W11             
     3) Wright, Noah M12                4) Newby, Makinley W11            
 -- Lily Flagg  Swim Team  'C'                             NT   X3:17.19  
     1) Yates, Adison W12               2) Wright, Liberty W11            
     3) Nester, James M11               4) Vosahlik, Adam M11             
 
Event 63  Mixed 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lily Flagg  Swim Team  'A'                             NT    2:06.90    7  
     1) Barnett, Evan M13               2) Vosahlik, Elizabeth W14        
     3) Chua, Catherine W13             4) Schmuck, Landry M14            
  2 Piedmont Piranhas  'A'                                 NT    2:09.41  
     1) Hesse, Fletcher M14             2) McEniry, Katie W13             
     3) Nurre, Jane W14                 4) Gaines, Xander M13             
 
Event 65  Mixed 15-17 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Piedmont Piranhas  'A'                                 NT    2:03.12    7  
     1) Nurre, Alexander M17            2) Monk, Marybeth W16             
     3) Monk, Anna W17                  4) Chance, Caleb M17              
  2 Lily Flagg  Swim Team  'A'                             NT    2:09.65  
     1) Hubbert, Benjamin M15           2) Busk, Olivia W15               
     3) Jones, Haley W15                4) Chua, CJ M15                   
 -- Lily Flagg  Swim Team  'B'                             NT   X2:24.22  
     1) Carlton, Andrew M17             2) Lewis, Sarah W16               
     3) Chua, Rachel W17                4) Marsden, Joshua M16            
 
Event 67  Girls 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Olsen, Emma                8 Lily Flagg             24.75      25.00    5  
  2 Killian, Addy              7 PIED                   24.76      27.02    3  
  3 Robley, Lily Kate          7 Lily Flagg             25.67      27.78    1  
  4 Wessel, Molly              8 PIED                   32.68      36.21  
  5 Handley, Olivia            8 PIED                   43.19      38.26  
  6 Biles, Brooklyn            7 Lily Flagg             39.47      38.96  
 
Event 68  Boys 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Trefry, Weston             8 PIED                   24.00      23.82    5  
  2 Bradley, Thomas            8 Lily Flagg             26.57      28.20    3  
  3 Hayles, Logan              8 PIED                   25.92      29.22    1  
  4 Jordan, Jack               8 Lily Flagg                NT      29.47  
  5 Phelps, Cole               8 Lily Flagg             40.45      34.13  
 
Event 69  Girls 9-10 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kennedy, Allison          10 PIED                   48.01      48.40    5  
  2 Bostick, Adaline          10 PIED                   51.13      49.83    3  
  3 Rorex, Avery               9 Lily Flagg           1:01.08    1:00.65    1  
  4 McCloud, Caitlin           9 PIED                      NT    1:01.41  
  5 Neumeyer, Marley          10 Lily Flagg           1:00.30    1:05.50  
  6 Bartley, Kamdyn           10 Lily Flagg           1:13.90    1:06.39  
 
Event 70  Boys 9-10 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sieja, Oliver              9 PIED                   54.88      54.28    5  
  2 Broach, William           10 Lily Flagg             55.12      58.08    3  
  3 O'Halloran, Eamonn        10 Lily Flagg           1:00.31      58.25    1  
  4 Sturmfels, Frank           9 Lily Flagg                NT    1:08.75  
  5 Hesse, Oliver              9 PIED                      NT    1:26.83  
 -- Schmitz, Wilson            9 PIED                   55.81         DQ  
 
Event 71  Girls 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Newby, Makinley           11 Lily Flagg             44.84      46.46    5  
  2 Yates, Adison             12 Lily Flagg           1:16.84      56.57    3  
  3 Wright, Liberty           11 Lily Flagg           1:13.68    1:06.44    1  
 
Event 72  Boys 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bostick, Braden           12 PIED                   38.33      37.56    5  
  2 Wood, Gabriel             12 Lily Flagg             48.74      49.08    3  
  3 Hopkins, Kemper           11 PIED                   57.13      57.07    1  
  4 Vosahlik, Adam            11 Lily Flagg             58.88      59.39  
 -- Walker, Philip            12 PIED                   35.70         DQ  
 -- Nester, James             11 Lily Flagg             55.96         DQ  
 
Event 73  Girls 13-14 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Vosahlik, Elizabeth       14 Lily Flagg             45.05      42.75    5  
  2 Werth, Adeline            13 PIED                   43.05      43.26    3  
 
Event 74  Boys 13-14 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hopkins, Fields           13 PIED                   41.38      42.52    5  
  2 Wright, Dylan             14 Lily Flagg             48.04      47.83    3  
  3 Elmore, Caleb             13 Lily Flagg             58.42      59.20    1  
  4 Walker, Owen              14 PIED                   57.51    1:00.57  
  5 Wright, Cai               13 Lily Flagg           1:10.52    1:07.15  
 -- Gaines, Xander            13 PIED                   39.82         DQ  
 
Event 75  Girls 15-17 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monk, Marybeth            16 PIED                   34.77      35.39    5  
  2 Monk, Anna                17 PIED                   36.04      37.63    3  
  3 Erbach, Lizzie            15 PIED                   38.16      39.77    1  
  4 Chua, Rachel              17 Lily Flagg             48.46      46.02  
  5 Lewis, Sarah              16 Lily Flagg             52.94      48.27  
 -- Lewis, Kathryn            17 Lily Flagg             56.62         DQ  
 
Event 76  Boys 15-17 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chance, Caleb             17 PIED                   27.96      28.25    5  
  2 Carroll, Hayden           15 PIED                   32.47      33.39    3  
  3 Nurre, Alexander          17 PIED                      NT      34.21    1  
  4 Chua, CJ                  15 Lily Flagg             33.99      34.96  
  5 Rorex, John David         16 Lily Flagg             40.95      40.19  
  6 Marsden, Joshua           16 Lily Flagg             46.29      49.26  
 
Event 77  Girls 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Vosahlik, Julia            8 Lily Flagg             25.61      24.50    5  
  2 Killian, Addy              7 PIED                   32.63      30.71    3  
  3 Allan, Isabelle            8 Lily Flagg             29.83      34.38    1  
  4 Wessel, Molly              8 PIED                   31.69      38.19  
  5 Elmore, Joy Lynn           8 Lily Flagg             35.61      40.41  
  6 Evans, Elizabeth           7 PIED                      NT      57.59  
 
Event 78  Boys 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Trefry, Weston             8 PIED                   21.02      23.39    5  
  2 Broach, Matthew            6 Lily Flagg             31.73      34.71    3  
  3 Scarbrough, Mason          8 Lily Flagg             35.76      36.09    1  
  4 Hodges, Luke               7 PIED                   37.20      44.45  
  5 Olsen, Bart                6 Lily Flagg             43.26      45.75  
 
Event 79  Girls 9-10 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Elmore, Emma              10 Lily Flagg           1:04.74    1:00.52    5  
  2 Kennedy, Allison          10 PIED                   59.12    1:01.77    3  
  3 Satterfeal, Kinsley        9 PIED                 1:04.87    1:09.78    1  
  4 Rorex, Avery               9 Lily Flagg           1:17.09    1:10.94  
  5 Mikatarian, Holly          9 Lily Flagg           1:24.51    1:10.96  
 -- Wessel, Anne              10 PIED                 1:16.04         DQ  
 
Event 80  Boys 9-10 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Marett, Aubry             10 Lily Flagg             56.43      57.00    5  
  2 Sieja, Oliver              9 PIED                   54.90      58.44    3  
  3 Webb, Zack                 9 Lily Flagg                NT    1:03.65    1  
  4 Rye, Cody                  9 Lily Flagg           1:23.07    1:14.76  
  5 Schmitz, Wilson            9 PIED                 1:15.20    1:20.70  
  6 Hesse, Oliver              9 PIED                      NT    1:32.03  
 
Event 81  Girls 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Zajac, Sophia             11 Lily Flagg             42.97      42.38    5  
  2 Chua, Fletcher            11 Lily Flagg             39.48      45.13    3  
 
Event 82  Boys 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Walker, Philip            12 PIED                   34.01      34.45    5  
  2 Bostick, Braden           12 PIED                   37.33      38.69    3  
  3 Wood, Gabriel             12 Lily Flagg             49.41      51.38    1  
  4 Wright, Noah              12 Lily Flagg             55.50      54.25  
  5 Gooden, Nolan             11 Lily Flagg           1:09.72      57.65  
  6 Hopkins, Kemper           11 PIED                   55.47      57.90  
 
Event 83  Girls 13-14 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chua, Catherine           13 Lily Flagg             35.55      36.19    5  
  2 McEniry, Katie            13 PIED                   35.98      36.33    3  
  3 Nurre, Jane               14 PIED                   36.08      36.47    1  
  4 Vosahlik, Elizabeth       14 Lily Flagg             41.15      40.15  
  5 Busk, Mia                 13 Lily Flagg             52.48      49.19  
 
Event 84  Boys 13-14 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schmuck, Landry           14 Lily Flagg             32.53      33.89    5  
  2 Hesse, Fletcher           14 PIED                      NT      39.57    3  
  3 Gaines, Xander            13 PIED                   39.93      39.58    1  
  4 Wright, Dylan             14 Lily Flagg             49.71      45.82  
  5 Elmore, Caleb             13 Lily Flagg           1:22.14    1:08.22  
 
Event 85  Girls 15-17 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Monk, Marybeth            16 PIED                   33.50      33.85    5  
  2 Erbach, Lizzie            15 PIED                   34.00      35.03    3  
  3 Archer, Jamie             15 PIED                   41.27      43.85    1  
  4 Busk, Olivia              15 Lily Flagg                NT      45.64  
  5 Lewis, Sarah              16 Lily Flagg             50.94      47.89  
 
Event 86  Boys 15-17 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chance, Caleb             17 PIED                   28.14      29.02    5  
  2 Werth, Benjamin           17 PIED                   30.90      30.44    3  
  3 Chua, CJ                  15 Lily Flagg             31.60      32.03    1  
  4 Carroll, Hayden           15 PIED                   31.62      32.45  
  5 Carlton, Andrew           17 Lily Flagg             38.87      38.22  
 -- Hubbert, Benjamin         15 Lily Flagg             37.46         DQ  
 
Event 87  Girls 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lily Flagg  Swim Team  'A'                        1:28.55    1:33.77    7  
     1) Vosahlik, Julia 8               2) Allan, Isabelle 8              
     3) Sturmfels, Josephine 7          4) Olsen, Emma 8                  
  2 Piedmont Piranhas  'A'                            1:42.15    2:02.09  
     1) Wessel, Molly 8                 2) Handley, Olivia 8              
     3) Jacobs, Mia 7                   4) Killian, Addy 7                
 -- Lily Flagg  Swim Team  'B'                        1:59.41   X1:58.76  
     1) Elmore, Joy Lynn 8              2) Wright, Summer 7               
     3) Gooden, Nomi-Marie 8            4) Rye, Kallie 6                  
 -- Piedmont Piranhas  'B'                                 NT   x2:14.20  
     1) Evans, Elizabeth 7              2) Taylor, Savannah 8             
     3) Wessel, Kate 6                  4) Handley, Molly 6               
 -- Lily Flagg  Swim Team  'C'                        2:25.67   X2:28.83  
     1) Biles, Brooklyn 7               2) Nishida, Sophia 5              
     3) Mikatarian, Jessica 6           4) Robley, Lily Kate 7            
 
Event 88  Boys 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lily Flagg  Swim Team  'A'                        1:39.95    1:42.01    7  
     1) Broach, Matthew 6               2) Scarbrough, Mason 8            
     3) Phelps, Cole 8                  4) Jordan, Jack 8                 
  2 Piedmont Piranhas  'A'                            1:33.34    1:49.03  
     1) Hayles, Logan 8                 2) Hodges, Luke 7                 
     3) McCloud, Grant 6                4) Trefry, Weston 8               
 -- Lily Flagg  Swim Team  'B'                        1:59.66   X2:03.46  
     1) Garner, Trip 7                  2) Nester, Owen 8                 
     3) Lewis, Jack 8                   4) Olsen, Bart 6                  
 
Event 89  Girls 9-10 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lily Flagg  Swim Team  'A'                        3:05.37    3:17.44    7  
     1) Young, Keira 10                 2) Taylor, Kalen 10               
     3) Jordan, Addie Jane 10           4) Olsen, Rebecca 10              
 -- Lily Flagg  Swim Team  'B'                        3:35.55   X3:33.65  
     1) Elmore, Emma 10                 2) Bartley, Kamdyn 10             
     3) Rorex, Avery 9                  4) Bradley, Genevieve 10          
 -- Piedmont Piranhas  'B'                                 NT   x3:54.52  
     1) Clayton, Marlee 10              2) Handley, Chloe 10              
     3) Neely, Caitlyn 9                4) Rigby, Ansley 9                
 -- Lily Flagg  Swim Team  'C'                        4:10.70   X4:20.68  
     1) Garner, Layne 9                 2) Williams, Katie 9              
     3) Neumeyer, Marley 10             4) Mikatarian, Holly 9            
 -- Piedmont Piranhas  'A'                            2:54.37         DQ  
     1) Wessel, Anne 10                 2) Bostick, Adaline 10            
     3) Kennedy, Allison 10             4) McCloud, Caitlin 9             
 
Event 90  Boys 9-10 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lily Flagg  Swim Team  'A'                        2:48.92    2:59.87    7  
     1) Marett, Aubry 10                2) Webb, Zack 9                   
     3) Broach, William 10              4) Barnett, Parker 10             
  2 Piedmont Piranhas  'A'                            3:19.19    3:30.41  
     1) Schmitz, Wilson 9               2) Hesse, Oliver 9                
     3) Carroll, Preston 10             4) Sieja, Oliver 9                
 -- Lily Flagg  Swim Team  'B'                        3:44.78   X4:29.58  
     1) Johnson, Luke 10                2) O'Halloran, Eamonn 10          
     3) Rye, Cody 9                     4) Sturmfels, Frank 9             
 
Event 91  Girls 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lily Flagg  Swim Team  'A'                        2:37.99    2:54.32    7  
     1) Yates, Adison 12                2) Garner, Lauren 11              
     3) Newby, Makinley 11              4) Zajac, Sophia 11               
 
Event 92  Boys 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Piedmont Piranhas  'A'                            2:24.22    2:34.97    7  
     1) Bostick, Braden 12              2) Hopkins, Kemper 11             
     3) Elkins, Jack 12                 4) Walker, Philip 12              
  2 Lily Flagg  Swim Team  'A'                        2:42.08    2:55.53  
     1) Vosahlik, Adam 11               2) Wright, Noah 12                
     3) Taylor, Tyler 12                4) Wood, Gabriel 12               
 -- Lily Flagg  Swim Team  'B'                        3:30.39   X3:52.63  
     1) Nester, James 11                2) Gooden, Nolan 11               
     3) Elmore, Nathan 11               4) Scarbrough, Ben 11             
 
Event 93  Girls 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lily Flagg  Swim Team  'A'                             NT    2:53.20    7  
     1) Chua, Catherine 13              2) Chua, Fletcher 11              
     3) Busk, Mia 13                    4) Vosahlik, Elizabeth 14         
 
Event 94  Boys 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Piedmont Piranhas  'A'                            2:08.90    2:19.43    7  
     1) Hesse, Fletcher 14              2) Hopkins, Fields 13             
     3) Walker, Owen 14                 4) Gaines, Xander 13              
  2 Lily Flagg  Swim Team  'A'                        2:31.09    2:29.22  
     1) Barnett, Evan 13                2) Elmore, Caleb 13               
     3) Wright, Dylan 14                4) Schmuck, Landry 14             
 
Event 95  Girls 15-17 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Piedmont Piranhas  'A'                                 NT    1:53.91    7  
     1) Monk, Anna 17                   2) Erbach, Lizzie 15              
     3) Archer, Jamie 15                4) Monk, Marybeth 16              
  2 Lily Flagg  Swim Team  'A'                        2:29.83    2:07.47  
     1) Busk, Olivia 15                 2) Lewis, Sarah 16                
     3) Chua, Rachel 17                 4) Jones, Haley 15                
 
Event 96  Boys 15-17 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Piedmont Piranhas  'A'                            1:47.48    1:53.91    7  
     1) Nurre, Alexander 17             2) Carroll, Hayden 15             
     3) Werth, Benjamin 17              4) Chance, Caleb 17               
  2 Lily Flagg  Swim Team  'A'                        2:07.67    2:07.47  
     1) Hubbert, Benjamin 15            2) Carlton, Andrew 17             
     3) Marsden, Joshua 16              4) Chua, CJ 15                    

 

 
 

Web Design by:
MerchantWorks, Inc.


Copyright 2004-2018 - Rocket City Swim League, PO Box 10052, Huntsville, AL 35801
info@swimrcsl.org