Home
2018 Meets
2017 Meets
Archive & Records
Forms & Documents
Officiating
Member Pools
Board & Minutes
About RCSL

Meet Results / Record Listing

(Meters Time = Yards Time x 1.11 ----- Yards Time = Meters Time / 1.11)



Licensed to RCSL - H                HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 7/4/2018 11:59 AM
                     2018 RCSL MTSPvsSJST-Yards - 7/3/2018                     
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 MOUNTAIN SPRINGS  'A'                             1:46.47    1:52.38    7  
     1) Dill, Sloan 8                   2) Spadaro, Addison 7             
     3) Braden, Nora 7                  4) Bailey, Mary 7                 
  2 SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'A'                    1:50.20    2:21.37  
     1) Scruggs, Katie 7                2) Tuck, Leigha 7                 
     3) Johnson, Daisy 7                4) Seal, Kaylee 8                 
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'B'                         NT   X3:22.77  
     1) Williams, Cameron 8             2)                                
     3) Williams, Olivia 8              4) Brock, Bree-Anna 7             
 
Event 2  Boys 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 MOUNTAIN SPRINGS  'A'                             2:00.37    1:40.37    7  
     1) Argentina, Oliver 8             2) Ashley, Max 8                  
     3) Murphree, Bright 8              4) Schroer, Hutton 8              
  2 SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'A'                    1:40.33    1:49.15  
     1) Murphy, Dawson 7                2) Caneer, Sam 8                  
     3) Kelley, Ben 8                   4) Nabors, Aiden 8                
 -- MOUNTAIN SPRINGS  'B'                                  NT   X2:20.50  
     1) Pfeiffer, Gus 7                 2) Roberts, Jadon 7               
     3) Cazier, Clayton 7               4) Graham, Jack 7                 
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'B'                         NT   X2:28.87  
     1) Frasier, Tobin 8                2) Wright, Reece 8                
     3) Wright, Abel 7                  4) Ayers, Collin 8                
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'C'                         NT   X2:38.33  
     1) Escareno, Aiden 8               2) Wargo, James 7                 
     3) Patterson, Kiptyn 7             4) Ayers, Tanner 7                
 
Event 3  Girls 9-10 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'A'                    2:50.77    2:52.85    7  
     1) Wyatt, Lyndsay 10               2) Caruso, Lexie 10               
     3) Andreani, Alyssa 9              4) Owen, Rylee 10                 
  2 MOUNTAIN SPRINGS  'A'                             3:11.10    3:16.03  
     1) Bennett, Rowe 10                2) Marler, Katherine 9            
     3) Buzzetta, Mia 10                4) Somers, Madeleine 10           
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'B'                         NT   X3:47.29  
     1) Towers, Madelyn 10              2) Wright, Haylee 10              
     3) Schaab, Eva 9                   4) Bowen, Kalaiah 9               
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'C'                         NT   X4:47.12  
     1) Wells, Rylee 10                 2) Ancell, Hallie-Grace 10        
     3) Reynolds, Madison 9             4) Carlisle, Cayden 10            
 
Event 4  Boys 9-10 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 MOUNTAIN SPRINGS  'A'                             3:13.38    3:18.84    7  
     1) Holmes, Wesley 10               2) Hulgan, Ryan 9                 
     3) Schroer, Keaton 10              4) Pendergrass, Charles 9         
  2 SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'A'                    3:15.81    3:24.78  
     1) McCarver, Camden 9              2) Tipton, Braden 10              
     3) Jacobs-EL, Azahri 10            4) Locke, Levi 9                  
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'B'                         NT   X4:45.08  
     1) Locke, Gavin 9                  2) Applegate, Logan 10            
     3) Simmons, Adam 9                 4) Petrukhno, Alex 10             
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'C'                         NT   X4:46.32  
     1) Musick, Jaden 10                2) James, Landon 9                
     3) Whaley, Zac 9                   4) Sisk, Parker 9                 
 -- MOUNTAIN SPRINGS  'B'                                  NT   X4:46.32  
     1) Retzke, Jefferson 9             2) Cazier, Noah 10                
     3) Roberts, Nathan 10              4) Bailey, John 9                 
 
Event 5  Girls 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'A'                    2:26.08    2:33.28    7  
     1) Simmons, Alaina 11              2) Bruce, Katie Wilson 12         
     3) Owen, Bailey 12                 4) MacBlane, Caley 12             
  2 MOUNTAIN SPRINGS  'A'                             2:36.84    2:50.44  
     1) Walker, Molly 11                2) Cockrell, Collyns 11           
     3) Roberts, Noah 12                4) Tumminello, Cici 11            
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'B'                         NT   x3:12.96  
     1) Black, Jessica 11               2) McCrary, Akasha 11             
     3) Simmons, Maggie 11              4) Brooks, Jaycee 11              
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'C'                         NT   X3:24.25  
     1) Wargo, Sophie 11                2) Mayes, Anna 11                 
     3) McGilton, Savannah 11           4) Brock, Rebecca 12              
 
Event 6  Boys 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 MOUNTAIN SPRINGS  'A'                             3:03.44    2:58.22    7  
     1) Cazier, William 12              2) Buzzetta, Jack 11              
     3) Engberg, Ethan 12               4) Boyd, Matthew 12               
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'B'                         NT   X3:32.57  
     1) Anderson, Wyatt 12              2) Williams, Spencer 11           
     3) Kimbrell, Rogan 11              4) Anderson, Franklin 12          
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'A'                    2:31.61         DQ  
     1) McDonald, Bobby 11              2) Davis, William 12              
     3) McDonald, Brock 12              4) Nulter, Dean 11                
 
Event 7  Girls 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'A'                    2:12.01    2:09.31    7  
     1) Gaskin, Alayna 13               2) Nabors, Carlee 14              
     3) McDonald, Savannah 14           4) Griffin, Caitlyn 14            
  2 MOUNTAIN SPRINGS  'A'                             2:17.03    2:24.75  
     1) Wilder, Walden 13               2) Cazier, Alexandra 14           
     3) Comulada, Gabriela 13           4) Hannah, Erin 13                
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'B'                         NT   X2:32.81  
     1) Kimbrell, Mackenzie 13          2) Wargo, Sarah 13                
     3) McCleary, Ella 13               4) Carroll, Abigail 14            
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'C'                         NT   X2:54.10  
     1) Ryan, Ashleigh 14               2) Viebrock, Cheyenne 14          
     3) Nulter, Cali 14                 4) Marty, Madison 13              
 
Event 8  Boys 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'A'                    2:12.56    2:09.87    7  
     1) Crisler, Reid 14                2) Blanshan, Andrew 14            
     3) Driver, David 14                4) Campbell, Addison 13           
  2 MOUNTAIN SPRINGS  'A'                             2:10.33    2:11.88  
     1) Bennett, Jamieson 14            2) Dillard, Andrew 13             
     3) Peffer, Nolan 13                4) Buzzetta, Charlie 13           
 
Event 9  Girls 15-17 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'A'                    2:04.17    2:11.87    7  
     1) Barrett, Emerson 17             2) Bagdonas, Chloe 16             
     3) McDonald, Naomi 16              4) Blanshan, Faith 15             
  2 MOUNTAIN SPRINGS  'A'                             2:13.83    2:21.81  
     1) Johnston, Emma 13               2) York, Priscilla 16             
     3) Brandon, Sophie 15              4) Brandon, Claire 15             
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'B'                         NT   X3:08.65  
     1) Black, Sarah 17                 2) Bowar, Hailey 17               
     3) Barrett, Isabella 15            4) Watwood, Breanna 17            
 
Event 10  Boys 15-17 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 MOUNTAIN SPRINGS  'A'                             1:58.01   J1:57.50    7  
     1) Johnston, Drew 16               2) Adams, Reece 16                
     3) Peffer, Gage 16                 4) Shook, Sam 16                  
  2 SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'A'                    1:58.69   J1:57.50  
     1) Simmons, Evan 15                2) Bassler, Coleton 17            
     3) Erskine, Keyshawn 15            4) Lopresti, James 17             
 -- MOUNTAIN SPRINGS  'B'                                  NT   X2:15.09  
     1) Garding, Nikolai 15             2) Comulada, Gavin 15             
     3) Walker, Charlie 15              4) Matteson, Tom 16               
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'B'                         NT   X2:22.14  
     1) Davis, Wesley 16                2) Wallis, Mason 15               
     3) Dockery, Chance 16              4) Medlin, Taylor 16              
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'C'                         NT   X2:44.53  
     1) Jackson, Robert 16              2) Clary, Sean 16                 
     3) Broyles, Lawson 15              4) Cousins, Joseph 16             
 
Event 11  Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Handley, Ellis             6 STINGRAYS              32.90      29.87    5  
  2 Hulgan, Katherine          6 STINGRAYS              39.32      35.80    3  
 
Event 13  Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Spadaro, Emma              5 STINGRAYS            1:06.00     X59.43  
 -- Reagan, Stella             6 STINGRAYS            1:10.28   X1:06.85  
 -- Schrimsher, Adeline        6 STINGRAYS            1:21.78   X1:13.13  
 
Event 14  Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Andreani, Reed             5 SJST                   31.52      30.72    5  
  2 Schrimsher, Rowan          6 STINGRAYS              33.96      32.91    3  
  3 Davis, Austin              6 SJST                   38.71      37.34    1  
  4 Wood, Rowdy                5 SJST                   34.86      39.00  
  5 Murphree, Quin             5 STINGRAYS                 NT      43.68  
  6 Roberts, Joshua            4 STINGRAYS              58.03      52.69  
 
Event 16  Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Thompson, Cody             6 SJST                   52.51     X42.56  
 -- Pfeiffer, Ford             5 STINGRAYS                 NT     X46.28  
 -- Wright, Wyatt              4 SJST                   49.70     X48.23  
 -- Tipton, Memphis            6 SJST                   43.98     X53.68  
 
Event 17  Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dill, Sloan                8 STINGRAYS              17.59      18.16    5  
  2 Bailey, Mary               7 STINGRAYS              27.42      25.50    3  
  3 Meehan, Lorcan             8 STINGRAYS              28.40      30.78    1  
  4 Johnson, Daisy             7 SJST                   32.93      32.00  
  5 Tuck, Leigha               7 SJST                      NT      35.22  
  6 Seal, Kaylee               8 SJST                   25.89      43.35  
 
Event 19  Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Williams, Olivia           8 SJST                   27.66     X33.34  
 -- Steele-Prince, Makayla     8 SJST                   38.82     X36.84  
 -- Patch, Sarah               7 SJST                   40.08     X40.00  
 -- Brock, Bree-Anna           7 SJST                   43.78     X41.65  
 -- Hall, Ryleigh              7 SJST                   40.59     X41.88  
 
Event 20  Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Argentina, Oliver          8 STINGRAYS              19.25      19.19    5  
  2 Nabors, Aiden              8 SJST                   20.30      20.34    3  
  3 Schroer, Hutton            8 STINGRAYS              24.25      21.54    1  
  4 Ashley, Max                8 STINGRAYS              24.61      22.75  
  5 Clark, Emmett              8 SJST                   27.21      24.53  
  6 Caneer, Sam                8 SJST                   28.11      26.34  
 
Event 22  Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Patterson, Kiptyn          7 SJST                   26.42     X26.15  
 -- Wallace, Houston           8 SJST                   34.85     X26.35  
 -- Graham, Jack               7 STINGRAYS              26.66     X28.38  
 -- Ayers, Collin              8 SJST                   33.32     X30.31  
 -- Cazier, Clayton            7 STINGRAYS              27.44     X30.59  
 -- Petrukhno, Peter           7 SJST                   38.96     X32.37  
 -- Wargo, James               7 SJST                   32.75     X32.41  
 -- Ayers, Tanner              7 SJST                   35.74     X33.78  
 -- Bozeman, Caleb             8 SJST                   34.11     X34.77  
 -- Skinner, Johnny            8 STINGRAYS              38.66     X35.03  
 -- Escareno, Aiden            8 SJST                   35.24     X36.47  
 -- Petrukhno, Paul            7 SJST                   45.46     X39.68  
 -- Frasier, Tobin             8 SJST                   42.60     X40.16  
 -- Syler, Cameron             8 SJST                   36.68     X41.91  
 -- Atkinson, Elias            8 STINGRAYS              50.62     X47.07  
 
Event 23  Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Owen, Rylee               10 SJST                   37.52      36.68    5  
  2 Wright, Haylee            10 SJST                   38.95      38.93    3  
  3 Buzzetta, Mia             10 STINGRAYS              39.16      39.69    1  
  4 Marler, Katherine          9 STINGRAYS              42.16      40.44  
  5 Towers, Madelyn           10 SJST                   41.19      42.53  
  6 Cockrell, Cassidy          9 STINGRAYS              57.96      49.68  
 
Event 25  Girls 9-10 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Ancell, Hallie-Grace      10 SJST                   43.52     X44.87  
 -- Bowen, Kalaiah             9 SJST                   43.72     X49.89  
 -- Schaab, Eva                9 SJST                   51.25     X52.44  
 -- Carlisle, Cayden          10 SJST                   50.37   X1:00.75  
 -- Hicks, Abbie               9 SJST                   56.94   X1:01.66  
 -- Swartz, Kaitlynn           9 SJST                 1:05.40   X1:09.44  
 
Event 26  Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holmes, Wesley            10 STINGRAYS              41.82      37.19    5  
  2 Jacobs-EL, Azahri         10 SJST                   39.71      39.40    3  
  3 McCarver, Camden           9 SJST                   42.19      41.18    1  
  4 Schroer, Keaton           10 STINGRAYS              41.12      42.00  
  5 Cazier, Noah              10 STINGRAYS              42.75      44.72  
  6 Locke, Levi                9 SJST                   44.17      45.69  
 
Event 28  Boys 9-10 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Clark, Grady               9 SJST                   43.48     X48.72  
 -- Sisk, Parker               9 SJST                   48.46     X49.50  
 -- Whaley, Zac                9 SJST                   59.10     X53.39  
 -- Petrukhno, Alex           10 SJST                   56.88     X55.44  
 -- James, Landon              9 SJST                 1:00.16   X1:05.59  
 -- Bailey, John               9 STINGRAYS            1:07.26   X1:06.22  
 -- Thompson, Cameron         10 SJST                 1:06.90   X1:10.72  
 
Event 29  Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bruce, Katie Wilson       12 SJST                   29.62      30.09    5  
  2 Owen, Bailey              12 SJST                   30.47     J30.09    3  
  3 Roberts, Noah             12 STINGRAYS              30.72      31.13    1  
  4 MacBlane, Caley           12 SJST                   34.58      34.00  
  5 Tumminello, Cici          11 STINGRAYS              38.69      40.03  
  6 Cockrell, Collyns         11 STINGRAYS              35.63      40.31  
 
Event 31  Girls 11-12 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Simmons, Alaina           11 SJST                   33.90     X35.28  
 -- Cleary, Erin              12 SJST                   36.61     X36.40  
 -- Boughton, Jayden          12 SJST                   38.60     X37.06  
 -- Mayes, Anna               11 SJST                   40.82     X41.26  
 -- Brock, Rebecca            12 SJST                   41.65     X43.85  
 -- McGilton, Savannah        11 SJST                   45.57     X45.54  
 -- Wargo, Sophie             11 SJST                   41.74     X49.37  
 -- Frasier, Lily             11 SJST                   52.80     X55.37  
 -- Dobbins, Chloe            11 SJST                   54.13     X58.93  
 
Event 32  Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McDonald, Brock           12 SJST                   27.29      28.47    5  
  2 Engberg, Ethan            12 STINGRAYS              30.35      30.66    3  
  3 Davis, William            12 SJST                   35.46      32.87    1  
  4 Boyd, Matthew             12 STINGRAYS              41.66      34.35  
  5 Cazier, William           12 STINGRAYS              37.69      38.97  
  6 Anderson, Wyatt           12 SJST                   41.57      42.56  
 
Event 34  Boys 11-12 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Anderson, Franklin        12 SJST                   39.53     X40.19  
 -- Anderson, Nolan           12 SJST                   55.14     X53.90  
 -- Williams, Spencer         11 SJST                   54.65     X54.03  
 -- Abell, Christian          11 SJST                   51.62     X55.94  
 
Event 35  Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nabors, Carlee            14 SJST                   29.42      28.19    5  
  2 Comulada, Gabriela        13 STINGRAYS              28.85      28.75    3  
  3 Gaskin, Alayna            13 SJST                   30.16      29.39    1  
  4 Wilder, Walden            13 STINGRAYS              29.66      30.84  
  5 Kimbrell, Mackenzie       13 SJST                   32.58      31.63  
  6 Harlow, Ella A            14 STINGRAYS              48.91      37.81  
 
Event 37  Girls 13-14 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Carroll, Abigail          14 SJST                   32.93     X33.49  
 -- Ryan, Ashleigh            14 SJST                   33.54     X33.79  
 -- Wargo, Sarah              13 SJST                   34.35     X35.72  
 -- Nulter, Cali              14 SJST                   35.59     X36.50  
 -- Viebrock, Cheyenne        14 SJST                   35.21     X36.97  
 -- Marty, Madison            13 SJST                   39.59     X40.81  
 
Event 38  Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Driver, David             14 SJST                   25.99      25.60    5  
  2 Bennett, Jamieson         14 STINGRAYS              25.93      25.72    3  
  3 York, Peyton J            13 STINGRAYS              30.49      28.54    1  
  4 Peffer, Nolan             13 STINGRAYS              28.61      28.61  
  5 Sullivan, Colin           14 SJST                   32.50      29.22  
  6 Blanshan, Andrew          14 SJST                   32.47      31.94  
 
Event 40  Boys 13-14 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Hicks, Daniel             14 SJST                   41.01     X40.00  
 -- Watkins, Lawrence         14 SJST                   44.95     X47.99  
 -- Bowar, Dylan              14 SJST                 1:14.90   X1:19.13  
 
Event 41  Girls 15-17 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Barrett, Emerson          17 SJST                   28.97      28.00    5  
  2 Westbrook, Tori           16 SJST                   28.61      28.34    3  
  3 York, Priscilla           16 STINGRAYS              29.19      28.60    1  
  4 Blanshan, Faith           15 SJST                   28.84      28.71  
  5 Brandon, Sophie           15 STINGRAYS              29.53      29.07  
  6 Brandon, Claire           15 STINGRAYS              30.38      31.06  
 
Event 43  Girls 15-17 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Sampson, Lexi             15 SJST                   35.18     X35.97  
 -- Watwood, Breanna          17 SJST                   35.59     X36.11  
 -- Black, Sarah              17 SJST                   33.93     X36.97  
 -- Bowar, Heaven             16 SJST                   38.90     X42.25  
 
Event 44  Boys 15-17 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Johnston, Drew            16 STINGRAYS              24.27      23.84    5  
  2 Erskine, Keyshawn         15 SJST                   24.17      23.88    3  
  3 Peffer, Gage              16 STINGRAYS              24.59      24.81    1  
  4 Adams, Reece              16 STINGRAYS              25.38      26.03  
  5 Bassler, Coleton          17 SJST                   26.74      26.36  
  6 Davis, Wesley             16 SJST                   27.33      26.75  
 
Event 46  Boys 15-17 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Wallis, Mason             15 SJST                   29.18     X28.16  
 -- Medlin, Taylor            16 SJST                   27.85     X28.78  
 -- Jackson, Robert           16 SJST                   32.57     X32.53  
 -- Cousins, Joseph           16 SJST                   33.56     X33.00  
 -- Hudgens, Cavender         15 SJST                   35.09     X33.75  
 
Event 47  Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dill, Sloan                8 STINGRAYS              29.48      26.88    5  
  2 Spadaro, Addison           7 STINGRAYS              32.46      32.97    3  
  3 Scruggs, Katie             7 SJST                   42.32      39.18    1  
  4 Meehan, Lorcan             8 STINGRAYS              39.31      41.46  
  5 Tuck, Leigha               7 SJST                      NT      44.57  
 
Event 48  Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Murphree, Bright           8 STINGRAYS              27.22      27.69    5  
  2 Ashley, Max                8 STINGRAYS              25.65      28.03    3  
  3 Schroer, Hutton            8 STINGRAYS              29.29      29.75    1  
  4 Caneer, Sam                8 SJST                   31.38      33.53  
  5 Murphy, Dawson             7 SJST                      NT      35.93  
 -- Wright, Reece              8 SJST                   31.98         DQ  
 
Event 49  Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Caruso, Lexie             10 SJST                   44.47      46.40    5  
  2 Bennett, Rowe             10 STINGRAYS              47.69      48.56    3  
  3 Marler, Katherine          9 STINGRAYS              51.65      50.34    1  
  4 Wyatt, Lyndsay            10 SJST                   52.80      51.88  
  5 Wright, Haylee            10 SJST                   58.11      59.25  
 -- Somers, Madeleine         10 STINGRAYS              57.62         DQ  
 
Event 50  Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Retzke, Jefferson          9 STINGRAYS              56.70      50.25    5  
  2 Tipton, Braden            10 SJST                   51.75      52.13    3  
  3 Hulgan, Ryan               9 STINGRAYS              55.28      57.44    1  
  4 Schroer, Keaton           10 STINGRAYS            1:01.00    1:02.22  
  5 Applegate, Logan          10 SJST                 1:07.65    1:03.22  
  6 Simmons, Adam              9 SJST                 1:07.16    1:11.79  
 
Event 51  Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bruce, Katie Wilson       12 SJST                   38.77      38.71    5  
  2 Roberts, Noah             12 STINGRAYS                 NT      42.34    3  
  3 Black, Jessica            11 SJST                      NT      47.56    1  
  4 Walker, Molly             11 STINGRAYS              47.88      48.13  
  5 McCrary, Akasha           11 SJST                   47.53      48.17  
  6 Tumminello, Cici          11 STINGRAYS                 NT      54.56  
 
Event 52  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Engberg, Ethan            12 STINGRAYS              42.06      42.44    5  
  2 McDonald, Bobby           11 SJST                   44.73      47.03    3  
  3 Cazier, William           12 STINGRAYS              54.69      49.22    1  
  4 Nulter, Dean              11 SJST                   49.51      49.33  
  5 Kimbrell, Rogan           11 SJST                   54.77      53.38  
  6 Buzzetta, Jack            11 STINGRAYS              55.53      56.72  
 
Event 53  Girls 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nabors, Carlee            14 SJST                   36.53      36.19    5  
  2 Wilder, Walden            13 STINGRAYS              37.16      37.97    3  
  3 McCleary, Ella            13 SJST                   41.05      39.25    1  
  4 Cazier, Alexandra         14 STINGRAYS              40.94      40.97  
  5 Kimbrell, Mackenzie       13 SJST                   42.00      41.85  
  6 Hannah, Erin              13 STINGRAYS              54.74      50.97  
 
Event 54  Boys 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bennett, Jamieson         14 STINGRAYS              33.72      33.56    5  
  2 Crisler, Reid             14 SJST                      NT      37.00    3  
  3 Dillard, Andrew           13 STINGRAYS              39.31      37.38    1  
  4 Rainey, Lawson            13 STINGRAYS              39.69      38.56  
  5 Sullivan, Colin           14 SJST                   45.47      43.29  
  6 Goldsby, Jacob            13 SJST                   49.34      46.69  
 
Event 55  Girls 15-17 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 York, Priscilla           16 STINGRAYS              36.19      36.63    5  
  2 Barrett, Isabella         15 SJST                      NT      39.44    3  
  3 Bagdonas, Chloe           16 SJST                   39.79      39.72    1  
  4 Brandon, Claire           15 STINGRAYS              46.63      46.13  
 
Event 56  Boys 15-17 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Erskine, Keyshawn         15 SJST                   31.10      31.81    5  
  2 Adams, Reece              16 STINGRAYS              33.91     J32.75    3  
  3 Bassler, Coleton          17 SJST                   32.81     J32.62    1  
  4 Garding, Nikolai          15 STINGRAYS              34.84      35.34  
  5 Comulada, Gavin           15 STINGRAYS              39.16      37.85  
  6 Clary, Sean               16 SJST                      NT      46.54  
 
Event 57  Mixed 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 MOUNTAIN SPRINGS  'A'                             1:22.44    1:34.56    7  
     1) Dill, Sloan W8                  2) Bailey, Mary W7                
     3) Murphree, Bright M8             4) Argentina, Oliver M8           
  2 SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'A'                    1:25.16    1:47.37  
     1) Clark, Emmett M8                2) Williams, Cameron W8           
     3) Scruggs, Katie W7               4) Brooks, Molly W8               
 -- MOUNTAIN SPRINGS  'B'                                  NT   X1:44.87  
     1) Schroer, Hutton M8              2) Braden, Nora W7                
     3) Ashley, Max M8                  4) Meehan, Lorcan W8              
 -- MOUNTAIN SPRINGS  'C'                                  NT   X1:56.43  
     1) Graham, Jack M7                 2) Spadaro, Addison W7            
     3) Handley, Ellis W6               4) Cazier, Clayton M7             
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'C'                         NT   X2:44.31  
     1) Escareno, Aiden M8              2) Hall, Ryleigh W7               
     3) Johnson, Daisy W7               4) Syler, Cameron M8              
 
Event 59  Mixed 9-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'A'                    2:39.92    2:35.28    7  
     1) Jacobs-EL, Azahri M10           2) McCarver, Camden M9            
     3) Owen, Rylee W10                 4) Andreani, Alyssa W9            
  2 MOUNTAIN SPRINGS  'A'                             2:45.51    2:40.90  
     1) Buzzetta, Mia W10               2) Holmes, Wesley M10             
     3) Marler, Katherine W9            4) Schroer, Keaton M10            
 -- MOUNTAIN SPRINGS  'B'                                  NT   X2:53.31  
     1) Pendergrass, Charles M9         2) Bennett, Rowe W10              
     3) Cazier, Noah M10                4) Somers, Madeleine W10          
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'B'                         NT   X3:28.65  
     1) Whaley, Zac M9                  2) Bowen, Kalaiah W9              
     3) Thomas, Molly W9                4) Petrukhno, Alex M10            
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'C'                         NT   X4:12.60  
     1) Sisk, Parker M9                 2) Jacobs-EL, Aznee W10           
     3) Hicks, Abbie W9                 4) Thompson, Cameron M10          
 
Event 61  Mixed 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'A'                    2:00.34    2:03.34    7  
     1) Owen, Bailey W12                2) McDonald, Bobby M11            
     3) Bruce, Katie Wilson W12         4) McDonald, Brock M12            
  2 MOUNTAIN SPRINGS  'A'                             2:14.65    2:12.63  
     1) Engberg, Ethan M12              2) Cazier, William M12            
     3) Walker, Molly W11               4) Roberts, Noah W12              
 -- MOUNTAIN SPRINGS  'B'                                  NT   X2:38.19  
     1) Tumminello, Cici W11            2) Buzzetta, Jack M11             
     3) Boyd, Matthew M12               4) Cockrell, Collyns W11          
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'B'                         NT   X3:11.29  
     1) Boughton, Jayden W12            2) Cleary, Erin W12               
     3) Williams, Spencer M11           4) Zurinsky, Andrew M11           
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'C'                         NT   X3:50.84  
     1) Dobbins, Chloe W11              2) Anderson, Nolan M12            
     3) Frasier, Lily W11               4) Abell, Christian M11           
 
Event 63  Mixed 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'A'                    1:49.74    1:50.47    7  
     1) McDonald, Savannah W14          2) Nabors, Carlee W14             
     3) Crisler, Reid M14               4) Driver, David M14              
  2 MOUNTAIN SPRINGS  'A'                             1:57.68    1:52.22  
     1) Bennett, Jamieson M14           2) Wilder, Walden W13             
     3) Comulada, Gabriela W13          4) Peffer, Nolan M13              
 -- MOUNTAIN SPRINGS  'B'                                  NT   X2:03.34  
     1) Buzzetta, Charlie M13           2) Cazier, Alexandra W14          
     3) Johnston, Emma W13              4) York, Peyton J M13             
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'B'                         NT   X2:13.54  
     1) Carroll, Abigail W14            2) Wargo, Sarah W13               
     3) Sullivan, Colin M14             4) Goldsby, Jacob M13             
 -- MOUNTAIN SPRINGS  'C'                                  NT   X2:23.78  
     1) Dillard, Andrew M13             2) Harlow, Ella A W14             
     3) Hannah, Erin W13                4) Rainey, Lawson M13             
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'C'                         NT   X2:51.81  
     1) Viebrock, Cheyenne W14          2) Marty, Madison W13             
     3) Hicks, Daniel M14               4) Watkins, Lawrence M14          
 
Event 65  Mixed 15-17 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'A'                    1:44.09    1:46.31    7  
     1) Barrett, Emerson W17            2) McDonald, Naomi W16            
     3) Bassler, Coleton M17            4) Erskine, Keyshawn M15          
  2 MOUNTAIN SPRINGS  'A'                             1:49.47    1:46.56  
     1) Johnston, Drew M16              2) Brandon, Sophie W15            
     3) York, Priscilla W16             4) Peffer, Gage M16               
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'C'                         NT   X2:19.96  
     1) Black, Sarah W17                2) Watwood, Breanna W17           
     3) Broyles, Lawson M15             4) Dockery, Chance M16            
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'B'                         NT   X3:00.00  
     1) Bowar, Hailey W17               2) Sampson, Lexi W15              
     3) Clary, Sean M16                 4) Medlin, Taylor M16             
 
Event 67  Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Scruggs, Katie             7 SJST                      NT      25.97    5  
  2 Braden, Nora               7 STINGRAYS              27.53      27.40    3  
  3 Handley, Grace             8 STINGRAYS              31.96      30.78    1  
  4 Spadaro, Addison           7 STINGRAYS              37.58      34.91  
  5 Seal, Kaylee               8 SJST                   35.31      36.75  
 
Event 68  Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Argentina, Oliver          8 STINGRAYS              24.18      23.38    5  
  2 Kelley, Ben                8 SJST                   26.74      25.25    3  
  3 Wright, Reece              8 SJST                   26.91      27.49    1  
  4 Murphy, Dawson             7 SJST                   30.09      31.78  
  5 Pfeiffer, Gus              7 STINGRAYS              34.99      32.06  
  6 Roberts, Jadon             7 STINGRAYS              35.35      35.00  
 
Event 69  Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Owen, Rylee               10 SJST                   44.53      44.91    5  
  2 Andreani, Alyssa           9 SJST                   50.10     J45.66    3  
  3 Bennett, Rowe             10 STINGRAYS              46.44     J45.50    1  
  4 Towers, Madelyn           10 SJST                   49.09      53.66  
  5 Buzzetta, Mia             10 STINGRAYS              49.78      54.72  
  6 Cockrell, Cassidy          9 STINGRAYS            1:12.38    1:02.19  
 
Event 70  Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holmes, Wesley            10 STINGRAYS              49.53      47.44    5  
  2 Pendergrass, Charles       9 STINGRAYS              52.97      51.25    3  
  3 McCarver, Camden           9 SJST                   52.00      53.28    1  
  4 Locke, Levi                9 SJST                   57.12    1:06.28  
  5 Roberts, Nathan           10 STINGRAYS            1:13.59    1:19.15  
  6 Simmons, Adam              9 SJST                      NT    1:19.50  
 
Event 71  Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Walker, Molly             11 STINGRAYS              40.35      38.29    5  
  2 Simmons, Alaina           11 SJST                   39.17      38.87    3  
  3 Black, Jessica            11 SJST                   41.38      42.26    1  
  4 MacBlane, Caley           12 SJST                      NT      42.37  
  5 Tumminello, Cici          11 STINGRAYS              46.46      46.62  
  6 Cockrell, Collyns         11 STINGRAYS                 NT    1:07.25  
 
Event 72  Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Davis, William            12 SJST                   46.86      47.64    5  
  2 Kimbrell, Rogan           11 SJST                   46.47      49.60    3  
  3 Anderson, Wyatt           12 SJST                   48.59      50.28    1  
  4 Buzzetta, Jack            11 STINGRAYS              54.69      53.94  
  5 Cazier, William           12 STINGRAYS              55.10    1:01.19  
  6 Boyd, Matthew             12 STINGRAYS              56.22    1:01.89  
 
Event 73  Girls 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McDonald, Savannah        14 SJST                   32.15      32.47    5  
  2 Gaskin, Alayna            13 SJST                   34.76      33.37    3  
  3 Griffin, Caitlyn          14 SJST                   35.36      35.59    1  
  4 Comulada, Gabriela        13 STINGRAYS                 NT      36.54  
  5 Johnston, Emma            13 STINGRAYS              37.66      37.22  
  6 Wilder, Walden            13 STINGRAYS              37.97      40.13  
 
Event 74  Boys 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Crisler, Reid             14 SJST                   31.37      31.03    5  
  2 Peffer, Nolan             13 STINGRAYS              36.69      34.53    3  
  3 York, Peyton J            13 STINGRAYS              34.93      35.56    1  
  4 Blanshan, Andrew          14 SJST                   38.63      38.62  
  5 Buzzetta, Charlie         13 STINGRAYS              38.90      39.11  
  6 Goldsby, Jacob            13 SJST                   48.87      45.72  
 
Event 75  Girls 15-17 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Barrett, Emerson          17 SJST                   30.37      30.72    5  
  2 McDonald, Naomi           16 SJST                   33.35      33.94    3  
  3 Barrett, Isabella         15 SJST                   32.85      34.56    1  
  4 Brandon, Claire           15 STINGRAYS              37.34      37.63  
  5 York, Priscilla           16 STINGRAYS                 NT      38.71  
  6 Brandon, Sophie           15 STINGRAYS              39.03      38.85  
 
Event 76  Boys 15-17 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Johnston, Drew            16 STINGRAYS                 NT      32.04    5  
  2 Simmons, Evan             15 SJST                   32.80      32.50    3  
  3 Davis, Wesley             16 SJST                   34.75      33.92    1  
  4 Shook, Sam                16 STINGRAYS              36.19      35.94  
  5 Matteson, Tom             16 STINGRAYS              44.53      43.51  
 
Event 77  Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dill, Sloan                8 STINGRAYS              22.37      25.36    5  
  2 Scruggs, Katie             7 SJST                   42.86      33.00    3  
  3 Handley, Grace             8 STINGRAYS              37.40      34.50    1  
  4 Meehan, Lorcan             8 STINGRAYS              50.87      40.78  
  5 Williams, Cameron          8 SJST                   39.80      47.97  
 -- Johnson, Daisy             7 SJST                   42.11         DQ  
 
Event 78  Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Murphree, Bright           8 STINGRAYS              24.97      23.66    5  
  2 Kelley, Ben                8 SJST                   21.74      24.25    3  
  3 Nabors, Aiden              8 SJST                   26.42      25.39    1  
  4 Argentina, Oliver          8 STINGRAYS              25.53      26.38  
  5 Clark, Emmett              8 SJST                      NT      30.62  
  6 Schroer, Hutton            8 STINGRAYS              34.15      33.40  
 
Event 79  Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Andreani, Alyssa           9 SJST                   45.07      46.31    5  
  2 Caruso, Lexie             10 SJST                      NT      47.40    3  
  3 Wyatt, Lyndsay            10 SJST                      NT      53.84    1  
  4 Marler, Katherine          9 STINGRAYS              53.59      57.22  
  5 Buzzetta, Mia             10 STINGRAYS              58.03    1:02.28  
  5 Somers, Madeleine         10 STINGRAYS            1:04.81    1:02.28  
 
Event 80  Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schroer, Keaton           10 STINGRAYS              48.25      48.78    5  
  2 Pendergrass, Charles       9 STINGRAYS              50.92      51.25    3  
  3 Tipton, Braden            10 SJST                   55.11      53.27    1  
  4 Jacobs-EL, Azahri         10 SJST                   48.58      55.41  
  5 Retzke, Jefferson          9 STINGRAYS              57.96    1:02.53  
  6 Locke, Levi                9 SJST                      NT    1:04.19  
 
Event 81  Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Roberts, Noah             12 STINGRAYS              34.07      35.43    5  
  2 Owen, Bailey              12 SJST                   36.29      37.56    3  
  3 Simmons, Alaina           11 SJST                   38.41      39.18    1  
  4 MacBlane, Caley           12 SJST                   39.75      39.32  
  5 Walker, Molly             11 STINGRAYS                 NT      47.25  
  6 Cockrell, Collyns         11 STINGRAYS                 NT    1:08.03  
 
Event 82  Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McDonald, Brock           12 SJST                   29.74      28.75    5  
  2 Engberg, Ethan            12 STINGRAYS              38.47      34.69    3  
  3 McDonald, Bobby           11 SJST                   41.06      42.53    1  
  4 Nulter, Dean              11 SJST                   40.64      43.37  
  5 Boyd, Matthew             12 STINGRAYS              50.21      50.62  
 
Event 83  Girls 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McDonald, Savannah        14 SJST                   30.91      30.40    5  
  2 Comulada, Gabriela        13 STINGRAYS              31.76      31.78    3  
  3 Griffin, Caitlyn          14 SJST                   33.61      32.63    1  
  4 McCleary, Ella            13 SJST                   37.81      37.54  
  5 Johnston, Emma            13 STINGRAYS              39.85      43.90  
  6 Harlow, Ella A            14 STINGRAYS              39.81      44.50  
 
Event 84  Boys 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Driver, David             14 SJST                   28.51      27.78    5  
  2 Peffer, Nolan             13 STINGRAYS              31.97     J30.66    3  
  3 Crisler, Reid             14 SJST                   31.46     J30.47    1  
  4 Bennett, Jamieson         14 STINGRAYS              33.03      31.44  
  5 Campbell, Addison         13 SJST                   34.13      33.93  
  6 York, Peyton J            13 STINGRAYS              35.44      36.05  
 
Event 85  Girls 15-17 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McDonald, Naomi           16 SJST                   30.86      31.91    5  
  2 Barrett, Emerson          17 SJST                   32.33      32.09    3  
  3 Blanshan, Faith           15 SJST                   32.16      33.37    1  
  4 Brandon, Sophie           15 STINGRAYS              33.79      33.63  
 
Event 86  Boys 15-17 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Erskine, Keyshawn         15 SJST                   26.11     J26.03    5  
  3 Peffer, Gage              16 STINGRAYS              27.31     J27.50    2  
  3 Adams, Reece              16 STINGRAYS                 NT     J27.50    2  
  4 Simmons, Evan             15 SJST                   28.75      29.00  
  5 Walker, Charlie           15 STINGRAYS              32.10      31.67  
 
Event 87  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 MOUNTAIN SPRINGS  'A'                             1:35.31    1:50.06    7  
     1) Dill, Sloan 8                   2) Meehan, Lorcan 8               
     3) Braden, Nora 7                  4) Bailey, Mary 7                 
  2 SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'A'                    1:43.28    2:16.78  
     1) Scruggs, Katie 7                2) Johnson, Daisy 7               
     3) Seal, Kaylee 8                  4) Williams, Cameron 8            
 -- MOUNTAIN SPRINGS  'B'                                  NT   X2:37.78  
     1) Spadaro, Addison 7              2) Somers, Cora 7                 
     3) Handley, Grace 8                4) Handley, Ellis 6               
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'B'                         NT   X3:01.81  
     1) Tuck, Leigha 7                  2)                                
     3) Brock, Bree-Anna 7              4) Williams, Olivia 8             
 
Event 88  Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 MOUNTAIN SPRINGS  'A'                             1:22.06    1:26.22    7  
     1) Argentina, Oliver 8             2) Ashley, Max 8                  
     3) Schroer, Hutton 8               4) Murphree, Bright 8             
  2 SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'A'                    1:33.94    1:28.72  
     1) Wright, Reece 8                 2) Murphy, Dawson 7               
     3) Nabors, Aiden 8                 4) Kelley, Ben 8                  
 -- MOUNTAIN SPRINGS  'B'                                  NT   X1:49.47  
     1) Graham, Jack 7                  2) Pfeiffer, Gus 7                
     3) Roberts, Jadon 7                4) Cazier, Clayton 7              
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'C'                         NT   X2:30.91  
     1) Wargo, James 7                  2) Frasier, Tobin 8               
     3) Andreani, Reed 5                4) Patterson, Kiptyn 7            
 
Event 89  Girls 9-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'A'                    2:37.04    2:37.34    7  
     1) Andreani, Alyssa 9              2) Wyatt, Lyndsay 10              
     3) Wright, Haylee 10               4) Owen, Rylee 10                 
  2 MOUNTAIN SPRINGS  'A'                             2:48.53    2:54.50  
     1) Buzzetta, Mia 10                2) Cockrell, Cassidy 9            
     3) Bennett, Rowe 10                4) Marler, Katherine 9            
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'B'                         NT   X3:16.65  
     1) Ancell, Hallie-Grace 10         2) Schaab, Eva 9                  
     3) Thomas, Molly 9                 4) Reynolds, Madison 9            
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'C'                         NT   X3:19.25  
     1) Carlisle, Cayden 10             2) Wells, Rylee 10                
     3) Jacobs-EL, Aznee 10             4) Swartz, Kaitlynn 9             
 
Event 90  Boys 9-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 MOUNTAIN SPRINGS  'A'                             2:55.72    2:45.88    7  
     1) Schroer, Keaton 10              2) Cazier, Noah 10                
     3) Pendergrass, Charles 9          4) Holmes, Wesley 10              
  2 SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'A'                    2:56.93    2:50.69  
     1) Locke, Levi 9                   2) Tipton, Braden 10              
     3) McCarver, Camden 9              4) Jacobs-EL, Azahri 10           
 -- MOUNTAIN SPRINGS  'B'                                  NT   X3:31.66  
     1) Retzke, Jefferson 9             2) Bailey, John 9                 
     3) Hulgan, Ryan 9                  4) Roberts, Nathan 10             
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'B'                         NT   X3:32.75  
     1) Simmons, Adam 9                 2) Sisk, Parker 9                 
     3)                                 4) Musick, Jaden 10               
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'C'                         NT   X4:05.78  
     1) Applegate, Logan 10             2) Whaley, Zac 9                  
     3) James, Landon 9                 4) Thompson, Cameron 10           
 
Event 91  Girls 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'A'                    2:04.20    2:12.85    7  
     1) Simmons, Alaina 11              2) MacBlane, Caley 12             
     3) Owen, Bailey 12                 4) Bruce, Katie Wilson 12         
  2 MOUNTAIN SPRINGS  'A'                             2:22.56    2:30.34  
     1) Roberts, Noah 12                2) Cockrell, Collyns 11           
     3) Tumminello, Cici 11             4) Walker, Molly 11               
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'B'                         NT   X2:55.91  
     1) Simmons, Maggie 11              2) Brooks, Jaycee 11              
     3) Mayes, Anna 11                  4) Cleary, Erin 12                
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'C'                         NT   X3:06.88  
     1) Wargo, Sophie 11                2) McGilton, Savannah 11          
     3) Boughton, Jayden 12             4) Frasier, Lily 11               
 
Event 92  Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'A'                    2:12.27    2:12.15    7  
     1) Davis, William 12               2) Nulter, Dean 11                
     3) McDonald, Bobby 11              4) McDonald, Brock 12             
  2 MOUNTAIN SPRINGS  'A'                             2:33.75    2:29.81  
     1) Engberg, Ethan 12               2) Buzzetta, Jack 11              
     3) Boyd, Matthew 12                4) Cazier, William 12             
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'B'                         NT   X3:06.00  
     1) Anderson, Wyatt 12              2) Kimbrell, Rogan 11             
     3) Anderson, Franklin 12           4) Zurinsky, Andrew 11            
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'C'                         NT   X4:05.78  
     1) Anderson, Nolan 12              2) Abell, Christian 11            
     3) Petrukhno, Alex 10              4) Williams, Spencer 11           
 
Event 93  Girls 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'A'                    1:57.49    1:59.15    7  
     1) Nabors, Carlee 14               2) Gaskin, Alayna 13              
     3) Griffin, Caitlyn 14             4) McDonald, Savannah 14          
  2 MOUNTAIN SPRINGS  'A'                             2:04.81    2:11.25  
     1) Wilder, Walden 13               2) Hannah, Erin 13                
     3) Johnston, Emma 13               4) Cazier, Alexandra 14           
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'B'                         NT   X2:14.25  
     1) Kimbrell, Mackenzie 13          2) Carroll, Abigail 14            
     3) McCleary, Ella 13               4) Ryan, Ashleigh 14              
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'C'                         NT   X2:41.06  
     1) Nulter, Cali 14                 2) Marty, Madison 13              
     3) Viebrock, Cheyenne 14           4) Brock, Rebecca 12              
 
Event 94  Boys 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'A'                    1:53.88    1:51.96    7  
     1) Sullivan, Colin 14              2) Campbell, Addison 13           
     3) Crisler, Reid 14                4) Driver, David 14               
  2 MOUNTAIN SPRINGS  'A'                             1:55.46    1:52.31  
     1) Bennett, Jamieson 14            2) York, Peyton J 13              
     3) Buzzetta, Charlie 13            4) Peffer, Nolan 13               
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'B'                         NT   X2:36.91  
     1) Blanshan, Andrew 14             2) Goldsby, Jacob 13              
     3) Watkins, Lawrence 14            4) Hicks, Daniel 14               
 
Event 95  Girls 15-17 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'A'                    1:50.47    1:55.97    7  
     1) Barrett, Emerson 17             2) Westbrook, Tori 16             
     3) Blanshan, Faith 15              4) McDonald, Naomi 16             
  2 MOUNTAIN SPRINGS  'A'                             1:59.37    1:59.13  
     1) Comulada, Gabriela 13           2) Brandon, Claire 15             
     3) Brandon, Sophie 15              4) York, Priscilla 16             
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'B'                         NT   X2:22.50  
     1) Barrett, Isabella 15            2) Bowar, Hailey 17               
     3) Watwood, Breanna 17             4) Black, Sarah 17                
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'C'                         NT   X2:35.69  
     1) Sampson, Lexi 15                2) Bowar, Heaven 16               
     3) Frazier, Shelby 15              4) Wargo, Sarah 13                
 
Event 96  Boys 15-17 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 MOUNTAIN SPRINGS  'A'                             1:40.81    1:42.50    7  
     1) Johnston, Drew 16               2) Shook, Sam 16                  
     3) Adams, Reece 16                 4) Peffer, Gage 16                
  2 SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'A'                    1:44.63    1:44.34  
     1) Davis, Wesley 16                2) Simmons, Evan 15               
     3) Bassler, Coleton 17             4) Erskine, Keyshawn 15           
 -- MOUNTAIN SPRINGS  'B'                                  NT   X1:54.82  
     1) Walker, Charlie 15              2) Matteson, Tom 16               
     3) Comulada, Gavin 15              4) Garding, Nikolai 15            
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'C'                         NT   X2:16.48  
     1) Wallis, Mason 15                2) Dockery, Chance 16             
     3) Cousins, Joseph 16              4) Jackson, Robert 16             
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'B'                         NT   X3:00.00  
     1) Lopresti, James 17              2) Medlin, Taylor 16              
     3) Broyles, Lawson 15              4) Clary, Sean 16                 

 

 
 

Web Design by:
MerchantWorks, Inc.


Copyright 2004-2018 - Rocket City Swim League, PO Box 10052, Huntsville, AL 35801
info@swimrcsl.org