Home
2019 Meets
2018 Meets
Archive & Records
Forms & Documents
Officiating
Member Pools
Board & Minutes
About RCSL

Meet Results / Record Listing

(Meters Time = Yards Time x 1.11 ----- Yards Time = Meters Time / 1.11)



Licensed to RCSL Swimming Champ. Meet
                                    HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 7/4/2019 12:03 AM
                   2019 RCSL BLOS vs SJST -Yards - 7/3/2019                    
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    SC Yards:   1:13.47        1981 Whitesburg                                 
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'A'                        1:27.14    1:29.88  
     1) Yates, Lauren 7                 2) Wiley, Addison 8               
     3) Harwood, Emma 8                 4) Clark, Lily 7                  
  2 SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'A'                    1:41.65    1:43.91  
     1) Tuck, Leigha 8                  2) Madewell, Payton 8             
     3) Scruggs, Katie 8                4) Johnson, Daisy 8               
 -- BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'B'                             NT   X1:48.60  
     1) Holden, Harper 7                2) Kelly, Rylee Grace 8           
     3) Lowe, Landry 7                  4) Davenport, Claire 7            
 -- BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'C'                             NT   X2:07.71  
     1) Covington, Kate 7               2) Cooper, Caroline 7             
     3) Collier, Charity 7              4) Fierro, Mia 7                  
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'B'                         NT   X2:12.07  
     1) Thomas, Emerie 7                2) Locke, Olivia 7                
     3) Macaulay, Breauna 7             4) Steele-Prince, Logan 8         
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'C'                         NT   X2:47.58  
     1) Castor, Clarissa 7              2) Robeson, Kennady 7             
     3) Patch, Sarah 8                  4) Mastin, Anna 8                 
 
Event 2  Boys 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    SC Yards:   1:16.31        1982 Whitesburg                                 
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'A'                        1:26.70    1:28.43  
     1) Lehr, Charlie 8                 2) Lehr, Bennett 8                
     3) Wilson, Parker 8                4) Ferguson, James 7              
  2 SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'A'                    1:48.33    1:51.78  
     1) Patterson, Kiptyn 8             2) Murphy, Dawson 8               
     3) Wright, Abel 8                  4) Petrukhno, Peter 8             
 -- BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'C'                             NT   X2:17.37  
     1) Murphree, Asher 8               2) Murphree, Weston 7             
     3) Simpson, Cole 7                 4) Tharp, Blake 7                 
 -- BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'B'                             NT   X2:21.57  
     1) Brinkley, Andy 7                2) Caragianis, Noah 8             
     3) Smilie, John David 7            4) McElroy, Austin 7              
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'B'                         NT   X2:30.38  
     1) Brown, Jackson 8                2) Wargo, James 8                 
     3) Hillman, Landon 8               4) Kelley, Aiden 7                
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'C'                         NT   X3:04.07  
     1) Trafton, Connor 7               2) Davis, Austin 7                
     3) Ayers, Tanner 8                 4) Petrukhno, Paul 8              
 
Event 3  Girls 9-10 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    SC Yards:   2:17.35        1998 Piedmont                                   
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'A'                        2:38.88    2:40.90  
     1) Krichev, Charlotte 9            2) Paparella, Elle 10             
     3) Mackey, Story 10                4) Holden, Sydney 10              
  2 SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'A'                    2:49.91    3:01.07  
     1) Dublin, Bruklyn 10              2) Utley, Olivia 10               
     3) McDonald, Ellie 9               4) Reynolds, Madison 10           
 -- BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'B'                             NT   X3:17.13  
     1) McClung, Mary Ceil 9            2) Rowe, Sarah Grace 9            
     3) Davenport, Allie 10             4) Speaks, Emme 9                 
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'B'                         NT   X4:45.28  
     1) Steele-Prince, Makayla 9        2) Hicks, Abbie 10                
     3) Schaab, Eva 10                  4) Williams, Olivia 9             
 
Event 4  Boys 9-10 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    SC Yards:   2:15.90        1997 Jones Valley                               
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'A'                        2:45.51    2:47.31  
     1) Goldmon, William 10             2) Paque, Knox 9                  
     3) Clark, Will 9                   4) Simpson, Connor 10             
  2 SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'A'                    2:59.15    2:52.39  
     1) Locke, Gavin 10                 2) McCarver, Camden 10            
     3) Locke, Levi 10                  4) Clark, Grady 10                
 -- BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'C'                             NT   X4:14.58  
     1) Mitchell, Tyler 9               2) Livingston, JT 10              
     3) Harwood, Andrew 10              4) Holt, Grayson 9                
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'B'                         NT   X4:21.34  
     1) Kelley, Ben 9                   2) Fielder, Kyhlar 9              
     3) Wright, Reece 9                 4) Ayers, Collin 9                
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'C'                         NT   X5:27.37  
     1) Hughes, Ethan 10                2) Crane, Skyler 10               
     3) Simmons, Adam 10                4) Wallace, Houston 9             
 -- BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'B'                             NT        XDQ  
     1) Lehr, Harrison 10               2) Fierro, David 9                
     3) Whitehead, Brooks 9             4) Leven, Max 9                   
 
Event 5  Girls 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    SC Yards:   2:05.19        1999 Piedmont                                   
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'A'                        2:24.50    2:19.90  
     1) Ingram, Katie E 11              2) Howell, Rowen 12               
     3) Krichev, Sophie 11              4) Vela, Natalia 11               
  2 SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'A'                    2:26.84    2:29.13  
     1) Owen, Rylee 11                  2) Caruso, Lexie 11               
     3) Simmons, Alaina 12              4) McCrary, Akasha 12             
 -- BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'B'                             NT   X3:00.75  
     1) Fierro, Averee 11               2) Kelly, Madi 10                 
     3) Moody, Skye Marie 11            4) Mullins, Mem 11                
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'B'                         NT   X3:02.00  
     1) Kirkham, Sarah 11               2) Ancell, Hallie-Grace 11        
     3) Simmons, Maggie 12              4) McGilton, Savannah 12          
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'C'                         NT   X4:04.63  
     1) Sanders, Madeline 12            2) Wargo, Sophie 12               
     3) Towers, Madelyn 11              4) Skipworth, Sariah 9            
 
Event 6  Boys 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    SC Yards:   2:07.29        1999 Jones Valley, Johns Valley                 
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'A'                        2:50.37    2:48.63  
     1) Clark, Brackin 11               2) Roberts, Bross 11              
     3) Blankenship, Will 12            4) Watson, Ben 11                 
 -- BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'B'                             NT   X3:37.70  
     1) Cook, Hugh 11                   2) Malone, Van 11                 
     3) Brinkley, John Allen 12         4) Aboudonia, Raz 12              
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'A'                    2:48.56         DQ  
     1) McDonald, Bobby 12              2) Applegate, Logan 11            
     3) Nulter, Dean 12                 4) Petrukhno, Alex 11             
 
Event 7  Girls 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    SC Yards:   2:01.47   6/17/2014 Piedmont, PIED                             
                         A Monk, A Schloss, M Monk, C Strankman            
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'A'                        2:04.24    2:12.06  
     1) Rawls, Ava 13                   2) Bruce, Katie Wilson 13         
     3) Krichev, Audrey 13              4) Fann, Josey 13                 
  2 SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'A'                    2:16.97    2:21.62  
     1) Owen, Bailey 13                 2) Kimbrell, Mackenzie 14         
     3) MacBlane, Caley 13              4) McCleary, Ella 14              
 -- BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'B'                             NT   X2:35.19  
     1) Brinkley, Wini 13               2) Heritage, Greer 13             
     3) Fierro, Brooke 13               4) Heritage, Preston 13           
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'B'                         NT   X2:45.63  
     1) Brock, Rebecca 13               2) Kirkham, Hannah 14             
     3) Gaskin, Alayna 14               4) Cleary, Erin 13                
 
Event 8  Boys 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    SC Yards:   1:52.79   6/24/2015 Piedmont Piranhas, PIED                    
                         C Chance, A Nurre, E Wan, B Werth                 
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'A'                        2:28.82    2:31.85  
     1) Bohan, John 14                  2) Mitchell, Jack 13              
     3) Johnston, Matthew 13            4) Mackey, Cade 13                
 -- BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'B'                             NT   x3:19.85  
     1) Mcclung, Jacks 13               2) Spearman, Bryson 13            
     3) Campbell, Roan 13               4) Mody, Tyce 13                  
 
Event 9  Girls 15-17 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    SC Yards:   1:57.39   6/26/2019 Jones Valley Recreation Assn., JVRA        
                         A Shepherd, R Hamilton, C Patz, M Bibb            
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'A'                        1:59.72    1:54.20  
     1) Yates, Madelyn 14               2) Blasingame, Claire 16          
     3) Graves, Virginia 16             4) Krichev, Julia 15              
  2 SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'A'                    2:17.84    2:26.21  
     1) Welzyn, Marianne 15             2) Hanhart, Kaitlyn 15            
     3) McDonald, Savannah 15           4) Carroll, Abigail 15            
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'B'                         NT   X3:11.82  
     1) Sampson, Lexi 16                2) Bowar, Heaven 17               
     3) Nulter, Cali 15                 4) Frazier, Shelby 16             
 
Event 10  Boys 15-17 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    SC Yards:   1:42.31   6/29/2016 Piedmont Piranhas                          
                         C Chance, A Nurre, A Smith, C Overbeek            
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'A'                    1:56.24    1:52.03  
     1) McDonald, Brock 13              2) Erskine, Keyshawn 16           
     3) Driver, David 15                4) Davis, Wesley 17               
  2 BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'A'                        1:54.71    2:11.21  
     1) Blankenship, Nate 17            2) Theisen, Landon 16             
     3) Thurman, Reed 17                4) Cagle, Stevo 17                
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'B'                         NT   X2:22.51  
     1) Jackson, AJ 17                  2) Wallis, Mason 16               
     3) Broyles, Lawson 16              4) Sullivan, Colin 15             
 
Event 11  Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    SC Yards:   17.98        1998 Beth Anne Ashcraft, Whitesburg               
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jackson, Anna Reed         5 BLOSSOMWOOD            25.02      27.13  
  2 Langston, Avery            5 BLOSSOMWOOD            35.71      31.89  
  3 Yarbrough, Ella Grace      6 BLOSSOMWOOD            35.69      34.33  
  4 Hinton, Halzyn             6 SJST                   40.29      38.56  
  5 McDonald, Phoebe           6 SJST                   45.11      40.41  
  6 Alexander, Makayla         6 SJST                   41.04      44.90  
 
Event 13  Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McRight, Milie             6 BLOSSOMWOOD               NT      26.91  
 -- Lehr, Francie              5 BLOSSOMWOOD            36.25     X36.64  
 -- Covington, Ellis Ann       5 BLOSSOMWOOD            42.02     X40.52  
 -- Collier, Faith             6 BLOSSOMWOOD            49.78     X42.65  
 -- Cowan, Mary Virginia       6 BLOSSOMWOOD            40.94     X44.60  
 -- Fierro, Natalee            5 BLOSSOMWOOD            46.88     X46.26  
 -- Cook, Belle                6 BLOSSOMWOOD            50.36     X50.02  
 -- Holliday, Anna Gray        5 BLOSSOMWOOD            48.51     X59.70  
 -- Macaulay, Renee            6 SJST                 1:02.01   X1:02.90  
 -- Roberts, Jessie            5 BLOSSOMWOOD               NT   X1:08.31  
 -- Langston, Felicity         3 BLOSSOMWOOD          1:22.57   X1:15.19  
 -- Wright, Annabeth           4 SJST                 2:15.44   X1:37.97  
 -- Macaulay, Kai Leigha       4 SJST                 1:15.43   X2:17.76  
 
Event 14  Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    SC Yards:   16.34        1999 Lucas Marin, Hampton Cove                    
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Leven, Jacob               6 BLOSSOMWOOD            25.72      22.53  
  2 Wood, Rowdy                6 SJST                   27.38      28.40  
  3 Bender, Chase              6 SJST                   36.13      36.83  
  4 Clark, Eli                 5 BLOSSOMWOOD            35.31     J36.95  
  5 Wilson, Oliver             6 BLOSSOMWOOD            32.33     J36.90  
  6 Wright, Wyatt              5 SJST                   36.82      59.27  
 
Event 16  Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wright, Wyatt              5 SJST                      NT      39.32  
 -- Utley, Lawson              5 SJST                   41.48     X41.70  
 -- Kelly, Colt                6 BLOSSOMWOOD            40.26     X42.38  
 -- Thomas, George             6 BLOSSOMWOOD            35.38     X43.57  
 -- Bourgeois, Davis           6 BLOSSOMWOOD            42.71     X45.63  
 -- Smilie, Thomas             5 BLOSSOMWOOD            44.19     X45.82  
 -- Howell, Walt               6 BLOSSOMWOOD            42.16     X46.64  
 -- Kelley, Collin             4 SJST                   59.40     X50.20  
 -- Brinkley, George           5 BLOSSOMWOOD          1:29.31     X57.58  
 -- Burns, Lucus               5 BLOSSOMWOOD          1:20.89   X1:02.51  
 -- Betuel, Austin             4 SJST                 1:16.29   X1:15.65  
 -- Robertson, Thomas          4 BLOSSOMWOOD          1:41.46   X1:21.59  
 -- Whitehead, Carter          4 BLOSSOMWOOD          1:16.06   X1:26.21  
 -- Holden, Grant              4 BLOSSOMWOOD          1:38.87   X1:40.25  
 
Event 17  Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    SC Yards:   14.45        1981 Katherine Rhodes, Piedmont                   
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Harwood, Emma              8 BLOSSOMWOOD            17.09      16.96  
  2 Yates, Lauren              7 BLOSSOMWOOD            20.50      20.28  
  3 Madewell, Payton           8 SJST                   22.16      20.40  
  4 Clark, Lily                7 BLOSSOMWOOD            20.00      21.95  
  5 Tuck, Leigha               8 SJST                   34.34      28.57  
  6 Thomas, Emerie             7 SJST                   30.38      31.20  
 
Event 19  Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Cooper, Caroline           7 BLOSSOMWOOD            23.21     X23.07  
 -- Fierro, Mia                7 BLOSSOMWOOD            23.34     X24.26  
 -- Kelly, Rylee Grace         8 BLOSSOMWOOD            23.02     X24.81  
 -- Covington, Kate            7 BLOSSOMWOOD            29.73     X25.96  
 -- Castor, Clarissa           7 SJST                   30.60     X27.64  
 -- Roberts, Bea               7 BLOSSOMWOOD            31.71     X28.08  
 -- Steele-Prince, Logan       8 SJST                   33.51     X30.07  
 -- Rowe, Alice                7 BLOSSOMWOOD            29.89     X30.50  
 -- Brock, Bree-Anna           8 SJST                   33.15     X30.71  
 -- Collier, Charity           7 BLOSSOMWOOD            33.45     X31.41  
 -- Patch, Sarah               8 SJST                   34.85     X31.44  
 -- Santiago, Sofia            7 BLOSSOMWOOD            30.90     X31.96  
 -- Robeson, Kennady           7 SJST                   32.08     X32.13  
 -- Ostrander, Carmen          7 SJST                   32.71     X34.59  
 -- Smith, Piper               7 BLOSSOMWOOD            33.09     X35.34  
 -- Mize, Lilli                7 SJST                   33.99     X38.00  
 -- Mastin, Anna               8 SJST                   36.48     X46.77  
 -- Fannin, Chloe              7 SJST                   43.06     X49.44  
 -- Hughes, Alyssa             7 SJST                   48.40     X54.83  
 -- Gamble, Kyleigh            7 SJST                      NT   X1:05.28  
 
Event 20  Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    SC Yards:   13.74        1979 David Allen, Whitesburg                      
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wilson, Parker             8 BLOSSOMWOOD            16.97      17.21  
  2 Murphy, Dawson             8 SJST                   19.27      19.14  
  3 Ferguson, James            7 BLOSSOMWOOD            21.17      20.08  
  4 Paque, Maddox              7 BLOSSOMWOOD            20.80      20.37  
  5 Patterson, Kiptyn          8 SJST                   23.33      25.58  
  6 Ayers, Tanner              8 SJST                   26.96      31.27  
 
Event 22  Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Agee, Lincoln              7 BLOSSOMWOOD               NT      30.27  
 -- Smilie, John David         7 BLOSSOMWOOD            23.00     X24.00  
 -- Petrukhno, Peter           8 SJST                   24.16     X25.07  
 -- Murphree, Weston           7 BLOSSOMWOOD            27.44     X25.09  
 -- Murphree, Asher            8 BLOSSOMWOOD            23.57     X25.95  
 -- Caragianis, Noah           8 BLOSSOMWOOD            26.26     X27.33  
 -- Hillman, Landon            8 SJST                   27.47     X28.14  
 -- Simpson, Cole              7 BLOSSOMWOOD            28.03     X29.03  
 -- Robertson, James           7 BLOSSOMWOOD            31.82     X29.84  
 -- Tharp, Blake               7 BLOSSOMWOOD            30.68     X30.28  
 -- McElroy, Austin            7 BLOSSOMWOOD            29.45     X30.32  
 -- Brown, Jackson             8 SJST                   32.59     X32.21  
 -- Davis, Austin              7 SJST                   31.24     X32.52  
 -- Brinkley, Andy             7 BLOSSOMWOOD            31.35     X32.72  
 -- Wargo, James               8 SJST                   30.59     X33.85  
 -- Petrukhno, Paul            8 SJST                   33.13     X34.19  
 -- Kelley, Aiden              7 SJST                   36.27     X36.45  
 -- Thompson, Cody             7 SJST                   45.64     X40.96  
 -- Lane, Jonah                7 SJST                   52.12     X54.21  
 -- Smith, Michaelray          8 SJST                   40.77   X1:13.33  
 
Event 23  Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    SC Yards:   27.19    6/8/2011 Regan Weakley, Stingrays                     
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Holden, Sydney            10 BLOSSOMWOOD            32.59      32.87  
  2 McDonald, Ellie            9 SJST                   37.13      36.57  
  3 Krichev, Charlotte         9 BLOSSOMWOOD            38.93      37.62  
  4 Utley, Olivia             10 SJST                   37.65     J38.87  
  5 McClung, Mary Ceil         9 BLOSSOMWOOD            37.72     J38.62  
  6 Reynolds, Madison         10 SJST                   41.69      40.46  
 
Event 25  Girls 9-10 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Speaks, Emme               9 BLOSSOMWOOD            44.55     X39.95  
 -- Rowe, Sarah Grace          9 BLOSSOMWOOD            50.18     X52.27  
 -- Santiago, Olivia           9 BLOSSOMWOOD            51.51     X53.51  
 -- Wilson, Harlowe            9 SJST                   53.24     X55.59  
 -- Hicks, Abbie              10 SJST                   53.08     X55.90  
 -- Brinkley, Lynn            10 BLOSSOMWOOD            57.70     X58.07  
 -- Skipworth, Sariah          9 SJST                 1:09.44   X1:05.81  
 -- Steele-Prince, Makayla     9 SJST                 1:04.39   X1:06.15  
 -- Lane, Madelyn             10 SJST                 1:20.00   X1:07.90  
 -- Williams, Olivia           9 SJST                 1:05.31   X1:13.20  
 
Event 26  Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    SC Yards:   27.61        1981 David Allen, Whitesburg                      
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Goldmon, William          10 BLOSSOMWOOD            33.89      33.63  
  2 McCarver, Camden          10 SJST                   35.44      35.28  
  3 Paque, Knox                9 BLOSSOMWOOD            35.87      35.83  
  4 Clark, Grady              10 SJST                   39.13      40.26  
  5 Clark, Will                9 BLOSSOMWOOD            39.83      40.52  
  6 Kelley, Ben                9 SJST                   41.19      43.91  
 
Event 28  Boys 9-10 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Lehr, Harrison            10 BLOSSOMWOOD            40.13     X42.07  
 -- Fierro, David              9 BLOSSOMWOOD            41.60     X42.71  
 -- Leven, Max                 9 BLOSSOMWOOD            45.31     X44.44  
 -- Harwood, Andrew           10 BLOSSOMWOOD            44.89     X45.01  
 -- Holt, Grayson              9 BLOSSOMWOOD            45.14     X46.19  
 -- Tharp, Kyle               10 BLOSSOMWOOD            45.70     X46.25  
 -- Johnston, Caleb           10 BLOSSOMWOOD            43.87     X46.33  
 -- Simmons, Adam             10 SJST                   46.38     X47.51  
 -- Livingston, JT            10 BLOSSOMWOOD            42.69     X47.82  
 -- Hughes, Ethan             10 SJST                   53.16     X53.01  
 -- Mitchell, Tyler            9 BLOSSOMWOOD            56.28     X55.44  
 -- Fielder, Kyhlar            9 SJST                   51.75     X56.39  
 -- Wright, Reece              9 SJST                   48.69     X57.44  
 -- Ayers, Collin              9 SJST                 1:00.68   X1:00.09  
 -- Crane, Skyler             10 SJST                 1:05.15   X1:08.39  
 -- Wallace, Houston           9 SJST                   58.71   X1:15.20  
 
Event 29  Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    SC Yards:   25.37   6/26/2013 Regan Weakley, MTSP                          
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Howell, Rowen             12 BLOSSOMWOOD            29.27      29.08  
  2 Simmons, Alaina           12 SJST                   31.90      32.25  
  3 Simmons, Maggie           12 SJST                   33.56      33.72  
  4 Moody, Skye Marie         11 BLOSSOMWOOD               NT      34.01  
  5 Towers, Madelyn           11 SJST                   34.16      36.00  
  6 Mullins, Mem              11 BLOSSOMWOOD            36.65      36.70  
 
Event 31  Girls 11-12 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Ancell, Hallie-Grace      11 SJST                   36.86     X37.16  
 -- Watts, Amber              12 BLOSSOMWOOD            37.20     X37.69  
 -- Fierro, Averee            11 BLOSSOMWOOD            37.63     X38.07  
 -- Wright, Haylee            11 BLOSSOMWOOD            40.28     X38.95  
 -- Craig, Benton             11 BLOSSOMWOOD            40.89     X40.03  
 -- Wargo, Sophie             12 SJST                   38.37     X41.56  
 -- Kirkham, Sarah            11 SJST                   46.66     X45.97  
 -- Kelly, Madi               10 BLOSSOMWOOD            54.63   X1:02.83  
 -- Blankenship, MaeLi        11 BLOSSOMWOOD          1:30.08   X1:35.46  
 
Event 32  Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    SC Yards:   25.20        1976 Keating Johns, Jones Valley                  
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McDonald, Bobby           12 SJST                   28.70      29.59  
  2 Nulter, Dean              12 SJST                   32.94      34.90  
  3 Watson, Ben               11 BLOSSOMWOOD            33.53      35.77  
  4 Clark, Brackin            11 BLOSSOMWOOD            38.07      39.63  
  5 Malone, Van               11 BLOSSOMWOOD            38.89      41.40  
  6 Applegate, Logan          11 SJST                   42.45      54.53  
 
Event 34  Boys 11-12 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Aboudonia, Raz            12 BLOSSOMWOOD               NT     X44.66  
 -- Brinkley, John Allen      12 BLOSSOMWOOD            42.77     X45.46  
 -- Thompson, Cameron         11 SJST                   50.26     X48.51  
 -- Yohe, Adam                11 SJST                   58.46     X56.85  
 
Event 35  Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    SC Yards:   24.62   6/25/2014 Regan Weakley, MTSP                          
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fann, Josey               13 BLOSSOMWOOD            29.16      28.59  
  2 Owen, Bailey              13 SJST                   30.15      29.62  
  3 Bruce, Katie Wilson       13 BLOSSOMWOOD            30.10      29.63  
  4 McCleary, Ella            14 SJST                   29.33      29.83  
  5 Gaskin, Alayna            14 SJST                   32.29      31.33  
  6 Rawls, Ava                13 BLOSSOMWOOD            31.44      31.96  
 
Event 37  Girls 13-14 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Heritage, Greer           13 BLOSSOMWOOD            31.00     X30.89  
 -- Cleary, Erin              13 SJST                   30.68     X31.96  
 -- Heritage, Preston         13 BLOSSOMWOOD            32.15     X32.28  
 -- Brinkley, Wini            13 BLOSSOMWOOD            33.84     X34.03  
 -- Fierro, Brooke            13 BLOSSOMWOOD            33.78     X34.38  
 -- Boughton, Jayden          13 SJST                   37.07     X38.13  
 -- Bott, Sara                14 SJST                   40.51     X41.19  
 -- Brock, Rebecca            13 SJST                   39.26     X43.83  
 -- Bott, Jennifer            13 SJST                   51.21     X47.07  
 -- McGilton, Lily            14 SJST                 1:01.31     X54.02  
 
Event 38  Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    SC Yards:   23.27        1979 Chris McCool, Piedmont                       
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McDonald, Brock           13 SJST                   24.94      25.82  
  2 Bohan, John               14 BLOSSOMWOOD            29.34      28.97  
  3 Davis, William            13 SJST                   30.85      32.34  
  4 Mackey, Cade              13 BLOSSOMWOOD            32.10      32.38  
  5 Johnston, Matthew         13 BLOSSOMWOOD            32.13      32.47  
  6 Anderson, Franklin        13 SJST                   33.52      34.57  
 
Event 40  Boys 13-14 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mody, Tyce                13 BLOSSOMWOOD               NT      32.20  
  2 Mcclung, Jacks            13 BLOSSOMWOOD               NT      33.43  
  3 Campbell, Roan            13 BLOSSOMWOOD               NT      34.63  
 
Event 41  Girls 15-17 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    SC Yards:   24.64    6/8/2016 Sarah Margaret Cimino, Blossomwood           
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Krichev, Julia            15 BLOSSOMWOOD            25.94      24.96  
  2 Blasingame, Claire        16 BLOSSOMWOOD            26.47      26.44  
  3 McDonald, Savannah        15 SJST                   28.19      27.57  
  4 Vickers, Olivia           16 BLOSSOMWOOD            27.89      27.93  
  5 Carroll, Abigail          15 SJST                   31.59      32.34  
  6 Hanhart, Kaitlyn          15 SJST                   32.30      33.37  
 
Event 43  Girls 15-17 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Sampson, Lexi             16 SJST                   35.06     X34.62  
 -- Seymour, Taylor           17 BLOSSOMWOOD            35.56     X35.75  
 -- McCann, Morgan            16 BLOSSOMWOOD            36.13     X37.41  
 -- Bowar, Heaven             17 SJST                   38.64     X39.16  
 -- Frazier, Shelby           16 SJST                   40.30     X39.66  
 
Event 44  Boys 15-17 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    SC Yards:   21.69   6/22/2016 Cade Overbeek, PIED                          
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Erskine, Keyshawn         16 SJST                   23.30      23.52  
  2 Theisen, Landon           16 BLOSSOMWOOD            24.38      24.57  
  3 Driver, David             15 SJST                   24.80      25.08  
  4 Davis, Wesley             17 SJST                   27.43      27.13  
  5 Blankenship, Nate         17 BLOSSOMWOOD            28.86      28.88  
  6 Thurman, Reed             17 BLOSSOMWOOD            27.70      32.15  
 
Event 46  Boys 15-17 50 Yard Freestyle Exhibition
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Watkins, Lawrence         15 SJST                   33.26     X27.08  
 -- Jackson, AJ               17 SJST                   31.99     X28.21  
 -- Hicks, Daniel             15 SJST                   33.48     X29.95  
 -- Sullivan, Colin           15 SJST                   27.94     X30.97  
 -- Medlin, Taylor            17 SJST                   28.13     X31.52  
 -- Broyles, Lawson           16 SJST                   29.55     X33.33  
 
Event 47  Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    SC Yards:   18.65        1984 Katherine Rhodes, Piedmont                   
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Scruggs, Katie             8 SJST                   26.20      26.19  
  2 Wiley, Addison             8 BLOSSOMWOOD            25.99      29.72  
  3 Locke, Olivia              7 SJST                   36.02      32.02  
  4 Lowe, Landry               7 BLOSSOMWOOD               NT      35.34  
  5 Macaulay, Breauna          7 SJST                      NT      43.28  
  6 Davenport, Claire          7 BLOSSOMWOOD               NT      45.59  
 
Event 48  Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    SC Yards:   17.41        1997 Brian Chan, Randolph                         
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lehr, Charlie              8 BLOSSOMWOOD            24.90      23.90  
  2 Murphy, Dawson             8 SJST                   28.16      25.71  
  3 Lehr, Bennett              8 BLOSSOMWOOD            25.08      26.27  
  4 Paque, Maddox              7 BLOSSOMWOOD            31.21      30.78  
  5 Ayers, Tanner              8 SJST                   36.82      32.28  
  6 Wright, Abel               8 SJST                   39.26      34.02  
 
Event 49  Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    SC Yards:   35.62   6/29/2011 Alison Hu, WHBG                              
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mackey, Story             10 BLOSSOMWOOD            46.71      46.19  
  2 Paparella, Elle           10 BLOSSOMWOOD            47.14      47.15  
  3 Dublin, Bruklyn           10 SJST                 1:04.00      54.00  
  4 Schaab, Eva               10 SJST                   55.60      57.66  
  5 Krichev, Charlotte         9 BLOSSOMWOOD               NT      58.82  
  6 Reynolds, Madison         10 SJST                 1:04.87    1:07.41  
 
Event 50  Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    SC Yards:   36.72        1999 Brian Chan, Jones Valley                     
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Paque, Knox                9 BLOSSOMWOOD            47.70      46.57  
  2 McCarver, Camden          10 SJST                   52.96     J49.59  
  3 Locke, Gavin              10 SJST                   51.17     J49.57  
  4 Simpson, Connor           10 BLOSSOMWOOD            51.65      50.64  
  5 Jackson, Peyton            9 BLOSSOMWOOD            50.36      51.53  
  6 Locke, Levi               10 SJST                   53.26      54.70  
 
Event 51  Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    SC Yards:   33.44        1981 Jana Korsch, Camelot                         
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Krichev, Sophie           11 BLOSSOMWOOD            36.82      36.53  
  2 Howell, Rowen             12 BLOSSOMWOOD            39.21      38.89  
  3 Caruso, Lexie             11 SJST                   42.46      41.56  
  4 McCrary, Akasha           12 SJST                   42.72      42.51  
  5 Ingram, Katie E           11 BLOSSOMWOOD            45.96      44.19  
  6 McGilton, Savannah        12 SJST                 1:01.27      58.21  
 
Event 52  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    SC Yards:   32.55        1985 Randy Johnson, Jones Valley                  
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Roberts, Bross            11 BLOSSOMWOOD            48.27     J49.88  
  2 Watson, Ben               11 BLOSSOMWOOD            47.77     J50.14  
  3 Blankenship, Will         12 BLOSSOMWOOD            48.50     J49.82  
  4 Petrukhno, Alex           11 SJST                 1:12.07    1:06.46  
 -- Nulter, Dean              12 SJST                   46.15         DQ  
 
Event 53  Girls 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    SC Yards:   32.17    7/3/2012 Jesse Sabio, JVRA                            
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bruce, Katie Wilson       13 BLOSSOMWOOD            35.50      35.97  
  2 Yates, Madelyn            14 BLOSSOMWOOD            36.78      36.33  
  3 Kimbrell, Mackenzie       14 SJST                   38.22      37.72  
  4 Krichev, Audrey           13 BLOSSOMWOOD            40.55      39.90  
  5 McCleary, Ella            14 SJST                   38.94      41.47  
  6 Gaskin, Alayna            14 SJST                   43.15      45.03  
 
Event 54  Boys 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    SC Yards:   29.37   6/22/2016 Alexander Nurre, PIED                        
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mackey, Cade              13 BLOSSOMWOOD            44.76      44.40  
  2 Mitchell, Jack            13 BLOSSOMWOOD            47.50      45.84  
  3 Anderson, Franklin        13 SJST                      NT     J52.69  
  4 Wilks, Jax                13 BLOSSOMWOOD            52.71     J52.15  
 -- Davis, William            13 SJST                   46.72         DQ  
 
Event 55  Girls 15-17 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    SC Yards:   31.68        1986 Jana Korsch, Camelot                         
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Blasingame, Claire        16 BLOSSOMWOOD            34.32      33.82  
  2 Vickers, Olivia           16 BLOSSOMWOOD            36.52      36.00  
  3 Graves, Virginia          16 BLOSSOMWOOD            38.65      38.94  
  4 Hanhart, Kaitlyn          15 SJST                   45.70      42.90  
  5 Carroll, Abigail          15 SJST                   44.00      44.37  
  6 Nulter, Cali              15 SJST                   54.21      52.21  
 
Event 56  Boys 15-17 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    SC Yards:   27.72    6/2/2010 Cameron Conners, GREN                        
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Erskine, Keyshawn         16 SJST                   29.89      30.39  
  2 Theisen, Landon           16 BLOSSOMWOOD            30.80      32.41  
  3 Wallis, Mason             16 SJST                   34.40      34.91  
  4 Blankenship, Nate         17 BLOSSOMWOOD            38.44      39.20  
 
Event 57  Mixed 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    SC Yards:   1:05.41   6/27/2007 Blossomwood, BLOS                          
                         W Kretzchmar,B Thurman,R Roberts, S Cimino        
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'A'                        1:09.19    1:14.45  
     1) Wilson, Parker M8               2) Yates, Lauren W7               
     3) Harwood, Emma W8                4) Lehr, Bennett M8               
  2 SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'A'                    1:21.45    1:23.28  
     1) Wright, Abel M8                 2) Madewell, Payton W8            
     3) Scruggs, Katie W8               4) Murphy, Dawson M8              
 -- BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'B'                             NT   X1:53.22  
     1) Caragianis, Noah M8             2) Kelly, Rylee Grace W8          
     3) Robertson, James M7             4) Rowe, Alice W7                 
 -- BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'C'                             NT   X2:12.08  
     1) Santiago, Sofia W7              2) Simpson, Cole M7               
     3) Tharp, Blake M7                 4) Smith, Piper W7                
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'B'                         NT   X2:25.77  
     1) Kelley, Aiden M7                2) Ostrander, Carmen W7           
     3) Hall, Ryleigh W8                4) Thompson, Cody M7              
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'C'                         NT   X3:45.28  
     1) Lane, Jonah M7                  2) Fannin, Chloe W7               
     3) Brock, Bree-Anna W8             4) Smith, Michaelray M8           
 
Event 59  Mixed 9-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    SC Yards:   2:00.27        1983 Southeast YMCA                             
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'A'                        2:18.21    2:21.09  
     1) Mackey, Story W10               2) Simpson, Connor M10            
     3) Goldmon, William M10            4) Holden, Sydney W10             
  2 SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'A'                    2:23.78    2:27.39  
     1) Locke, Levi M10                 2) Utley, Olivia W10              
     3) Dublin, Bruklyn W10             4) McCarver, Camden M10           
 -- BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'B'                             NT   X3:04.84  
     1) Fierro, David M9                2) Speaks, Emme W9                
     3) Holt, Grayson M9                4) Rowe, Sarah Grace W9           
 -- BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'C'                             NT   X3:32.07  
     1) Johnston, Caleb M10             2) Tharp, Kyle M10                
     3) Santiago, Olivia W9             4) Brinkley, Lynn W10             
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'B'                         NT   X4:01.53  
     1) Crane, Skyler M10               2) Hicks, Abbie W10               
     3) Wilson, Harlowe W9              4) Hughes, Ethan M10              
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'C'                         NT   X4:16.76  
     1) Rose, Landon M9                 2) Skipworth, Sariah W9           
     3) Williams, Olivia W9             4) Wallace, Houston M9            
 
Event 61  Mixed 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    SC Yards:   1:50.42   6/18/2014 Piedmont Piranhas, Piedmont                
                         E Wan, A Schloss, A Nurre, M Monk                 
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'A'                    2:04.68    2:05.58  
     1) Nulter, Dean M12                2) Simmons, Alaina W12            
     3) McCrary, Akasha W12             4) McDonald, Bobby M12            
  2 BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'A'                        2:07.84    2:07.53  
     1) Howell, Rowen W12               2) Blankenship, Will M12          
     3) Watson, Ben M11                 4) Krichev, Sophie W11            
 -- BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'C'                             NT   X2:54.77  
     1) Wright, Haylee W11              2) Craig, Benton W11              
     3) Aboudonia, Raz M12              4) Malone, Van M11                
 -- BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'B'                             NT   X3:00.76  
     1) Brinkley, John Allen M12        2) Cook, Hugh M11                 
     3) Kelly, Madi W10                 4) Mullins, Mem W11               
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'B'                         NT   X3:04.47  
     1) Ancell, Hallie-Grace W11        2) McGilton, Savannah W12         
     3) Petrukhno, Alex M11             4) Thompson, Cameron M11          
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'C'                         NT   X3:27.46  
     1) Kirkham, Sarah W11              2) Sanders, Madeline W12          
     3) Yohe, Adam M11                  4) Bott, Dale M11                 
 
Event 63  Mixed 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    SC Yards:   1:42.31   6/12/2013 BYRD                                       
                         C Hui, M Northcutt, I Blasingame, S Vasquez       
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'A'                        1:58.85    1:54.21  
     1) Krichev, Audrey W13             2) Johnston, Matthew M13          
     3) Bohan, John M14                 4) Yates, Madelyn W14             
  2 SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'A'                    1:55.13    1:55.10  
     1) Owen, Bailey W13                2) Davis, William M13             
     3) McCleary, Ella W14              4) McDonald, Brock M13            
 -- BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'B'                             NT   X2:15.69  
     1) Fierro, Brooke W13              2) Brinkley, Wini W13             
     3) Mackey, Cade M13                4) Mitchell, Jack M13             
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'B'                         NT   X2:51.27  
     1) Boughton, Jayden W13            2) Applegate, Logan M11           
     3) McGilton, Lily W14              4) Anderson, Franklin M13         
 
Event 65  Mixed 15-17 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    SC Yards:   1:37.69   6/24/2015 Byrd Springs                               
                         J Hinely, M Northcutt, C Hui, S Vasquez           
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'A'                        1:41.84   J1:48.78  
     1) Krichev, Julia W15              2) Thurman, Reed M17              
     3) Blasingame, Claire W16          4) Theisen, Landon M16            
  2 SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'A'                    1:49.51   J1:50.31  
     1) McDonald, Savannah W15          2) Carroll, Abigail W15           
     3) Driver, David M15               4) Erskine, Keyshawn M16          
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'B'                         NT   X2:07.78  
     1) Hanhart, Kaitlyn W15            2) Sampson, Lexi W16              
     3) Broyles, Lawson M16             4) Medlin, Taylor M17             
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'C'                         NT   X2:20.66  
     1) Welzyn, Marianne W15            2) Hicks, Daniel M15              
     3) Watkins, Lawrence M15           4) Bowar, Heaven W17              
 
Event 67  Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    SC Yards:   17.71        1981 Lori Harrison, Byrd Spring                   
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yates, Lauren              7 BLOSSOMWOOD            21.63      24.25  
  2 Clark, Lily                7 BLOSSOMWOOD            29.52      27.06  
  3 Holden, Harper             7 BLOSSOMWOOD               NT      29.62  
  4 Tuck, Leigha               8 SJST                   28.49      31.57  
  5 Thomas, Emerie             7 SJST                   32.84      32.88  
  6 Macaulay, Breauna          7 SJST                      NT      35.82  
 
Event 68  Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    SC Yards:   16.41   6/19/2013 Riley T. Groves, RSAL                        
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lehr, Charlie              8 BLOSSOMWOOD            21.72     J22.77  
  2 Lehr, Bennett              8 BLOSSOMWOOD            23.44     J22.21  
  3 Murphy, Dawson             8 SJST                   26.37      28.45  
  4 Ferguson, James            7 BLOSSOMWOOD               NT      30.88  
  5 Patterson, Kiptyn          8 SJST                   30.00      33.65  
  6 Wright, Wyatt              5 SJST                 1:00.60      53.35  
 
Event 69  Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    SC Yards:   32.29    7/3/2012 Mary Beth Monk, Piedmont                     
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McDonald, Ellie            9 SJST                   41.21      39.26  
  2 Holden, Sydney            10 BLOSSOMWOOD            41.20      40.83  
  3 Utley, Olivia             10 SJST                   45.30      45.03  
  4 Dublin, Bruklyn           10 SJST                   44.79      48.58  
  5 Davenport, Allie          10 BLOSSOMWOOD            49.88      50.77  
 
Event 70  Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    SC Yards:   32.21   6/17/2015 Riley T Groves, Launchers                    
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Goldmon, William          10 BLOSSOMWOOD            39.56      40.51  
  2 Locke, Gavin              10 SJST                   42.30      43.69  
  3 McCarver, Camden          10 SJST                   44.55      44.31  
  4 Jackson, Peyton            9 BLOSSOMWOOD            45.50      47.01  
  5 Whitehead, Brooks          9 BLOSSOMWOOD            47.58      50.87  
  5 Clark, Grady              10 SJST                   48.98      50.87  
 
Event 71  Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    SC Yards:   29.44   6/12/2013 Regan Weakley, MTSP                          
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Krichev, Sophie           11 BLOSSOMWOOD               NT      32.01  
  2 McCrary, Akasha           12 SJST                   38.51      38.65  
  3 Owen, Rylee               11 SJST                   39.15      40.01  
  4 Ingram, Katie E           11 BLOSSOMWOOD            37.75      40.69  
  5 Towers, Madelyn           11 SJST                   45.41      46.38  
  6 Mullins, Mem              11 BLOSSOMWOOD               NT      46.89  
 
Event 72  Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    SC Yards:   28.40   5/31/2017 Riley T Groves, Launchers                    
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McDonald, Bobby           12 SJST                   34.84      37.00  
  2 Roberts, Bross            11 BLOSSOMWOOD            46.95      45.39  
  3 Clark, Brackin            11 BLOSSOMWOOD            48.27      47.32  
  4 Cook, Hugh                11 BLOSSOMWOOD            50.01      51.10  
  5 Petrukhno, Alex           11 SJST                   49.77    1:01.90  
 
Event 73  Girls 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    SC Yards:   28.57   6/19/2013 Sarah Margaret Cimino, BLOS                  
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fann, Josey               13 BLOSSOMWOOD            34.36      33.39  
  2 Krichev, Audrey           13 BLOSSOMWOOD            33.63      33.77  
  3 Owen, Bailey              13 SJST                   34.21      35.25  
  4 Gaskin, Alayna            14 SJST                   34.71      35.58  
  5 Kimbrell, Mackenzie       14 SJST                   35.32      35.78  
  6 Rawls, Ava                13 BLOSSOMWOOD            35.82      37.07  
 
Event 74  Boys 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    SC Yards:   26.65    6/5/2019 Riley T Groves, Launchers                    
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McDonald, Brock           13 SJST                   29.73      30.07  
  2 Bohan, John               14 BLOSSOMWOOD            37.00      36.71  
  3 Johnston, Matthew         13 BLOSSOMWOOD            42.26      43.20  
  4 Davis, William            13 SJST                   43.38      46.87  
  5 Mitchell, Jack            13 BLOSSOMWOOD            48.01      48.15  
  6 Anderson, Franklin        13 SJST                   46.30      49.64  
 
Event 75  Girls 15-17 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    SC Yards:   27.09   6/22/2016 Sarah Margaret Cimino, Blossomwood           
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McDonald, Savannah        15 SJST                   32.86     J31.83  
  2 Graves, Virginia          16 BLOSSOMWOOD            32.78     J31.78  
  3 Welzyn, Marianne          15 SJST                   39.56      41.40  
  4 McCann, Morgan            16 BLOSSOMWOOD               NT      42.00  
  5 Carroll, Abigail          15 SJST                   42.66      43.68  
 
Event 76  Boys 15-17 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    SC Yards:   24.50        1983 Mark Shelton, Whitesburg                     
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Driver, David             15 SJST                   29.75      31.39  
  2 Simmons, Evan             16 SJST                   32.18      32.26  
  3 Davis, Wesley             17 SJST                   33.12     J34.83  
  4 Blankenship, Nate         17 BLOSSOMWOOD            33.81     J34.57  
  5 Thurman, Reed             17 BLOSSOMWOOD               NT      44.01  
 
Event 77  Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    SC Yards:   16.16        1987 Lee Ann Gathings, Greenwyche                 
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Harwood, Emma              8 BLOSSOMWOOD            20.46      18.89  
  2 Scruggs, Katie             8 SJST                   21.27      20.59  
  3 Lowe, Landry               7 BLOSSOMWOOD            24.03      26.08  
  4 Madewell, Payton           8 SJST                   29.13      26.45  
  5 Davenport, Claire          7 BLOSSOMWOOD               NT      29.07  
  6 Johnson, Daisy             8 SJST                   35.01      33.64  
 
Event 78  Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    SC Yards:   15.83   6/12/2013 Riley T. Groves, RSAL                        
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lehr, Bennett              8 BLOSSOMWOOD            19.93      19.76  
  2 Wilson, Parker             8 BLOSSOMWOOD            18.73      20.53  
  3 Wright, Abel               8 SJST                   26.01      24.15  
  4 Patterson, Kiptyn          8 SJST                   28.89      32.34  
  5 Ayers, Tanner              8 SJST                   41.86      33.72  
  6 Ferguson, James            7 BLOSSOMWOOD               NT      34.84  
 
Event 79  Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    SC Yards:   29.91    6/8/2011 Devin Campbell, Stingrays                    
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mackey, Story             10 BLOSSOMWOOD            37.34      39.84  
  2 McDonald, Ellie            9 SJST                   41.86      40.91  
  3 Utley, Olivia             10 SJST                   40.86      44.33  
  4 Krichev, Charlotte         9 BLOSSOMWOOD            45.76      45.40  
  5 Davenport, Allie          10 BLOSSOMWOOD            46.64      48.02  
  6 Schaab, Eva               10 SJST                   59.16    1:02.51  
 
Event 80  Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    SC Yards:   30.53   6/27/2007 Chandler Espy, JVRA                          
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Simpson, Connor           10 BLOSSOMWOOD            42.97      41.76  
  2 Clark, Will                9 BLOSSOMWOOD            42.28      42.72  
  3 Locke, Levi               10 SJST                   44.76      42.96  
  4 Locke, Gavin              10 SJST                   45.01      43.53  
  5 Whitehead, Brooks          9 BLOSSOMWOOD            47.70      48.26  
  6 Kelley, Ben                9 SJST                   53.02      56.84  
 
Event 81  Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    SC Yards:   27.88   6/29/2011 Sarah Margaret Cimino, BLOS                  
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Krichev, Sophie           11 BLOSSOMWOOD            30.34      30.02  
  2 Simmons, Alaina           12 SJST                   35.42      36.75  
  3 Caruso, Lexie             11 SJST                   44.87      41.64  
  4 Owen, Rylee               11 SJST                   39.63      41.65  
  5 Moody, Skye Marie         11 BLOSSOMWOOD            44.00      43.33  
  6 Watts, Amber              12 BLOSSOMWOOD               NT      55.84  
 
Event 82  Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    SC Yards:   27.85    7/3/2018 Bradford Johnson, GREN                       
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McDonald, Bobby           12 SJST                   35.27      36.26  
  2 Blankenship, Will         12 BLOSSOMWOOD            40.30      41.45  
  3 Nulter, Dean              12 SJST                   39.98      43.44  
  4 Watson, Ben               11 BLOSSOMWOOD            45.46      48.77  
  5 Petrukhno, Alex           11 SJST                   53.04      59.52  
  6 Malone, Van               11 BLOSSOMWOOD          1:00.00    1:11.14  
 
Event 83  Girls 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    SC Yards:   26.55   6/26/2013 Sarah Margaret Cimino, Blossomwood           
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yates, Madelyn            14 BLOSSOMWOOD            28.68      28.95  
  2 Bruce, Katie Wilson       13 BLOSSOMWOOD            31.15      31.19  
  3 McCleary, Ella            14 SJST                   34.11      33.58  
  4 MacBlane, Caley           13 SJST                   35.21      34.20  
  5 Rawls, Ava                13 BLOSSOMWOOD               NT      36.44  
  6 Kirkham, Hannah           14 SJST                   46.46      46.34  
 
Event 84  Boys 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    SC Yards:   25.37    6/5/2019 Riley T Groves, Launchers                    
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McDonald, Brock           13 SJST                   27.16      28.37  
  2 Bohan, John               14 BLOSSOMWOOD            37.27      36.76  
  3 Johnston, Matthew         13 BLOSSOMWOOD            39.46      40.58  
  4 Mackey, Cade              13 BLOSSOMWOOD            46.59      46.41  
 
Event 85  Girls 15-17 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    SC Yards:   26.44   6/22/2016 Sarah Margaret Cimino, Blossomwood           
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Blasingame, Claire        16 BLOSSOMWOOD            28.32      28.06  
  2 Graves, Virginia          16 BLOSSOMWOOD            29.84      29.46  
  3 Krichev, Julia            15 BLOSSOMWOOD            29.00      29.57  
  4 McDonald, Savannah        15 SJST                   31.52      29.75  
  5 Nulter, Cali              15 SJST                   41.32      41.87  
  6 Hanhart, Kaitlyn          15 SJST                   42.45      43.00  
 
Event 86  Boys 15-17 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    SC Yards:   23.52   6/18/2014 Zach S Harting, Launchers                    
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Erskine, Keyshawn         16 SJST                   25.90      25.97  
  2 Driver, David             15 SJST                   26.74      26.90  
  3 Simmons, Evan             16 SJST                   29.65      30.13  
  4 Theisen, Landon           16 BLOSSOMWOOD            28.05      30.53  
  5 Thurman, Reed             17 BLOSSOMWOOD            29.38      32.25  
 
Event 87  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    SC Yards:   1:09.30        1981 Whitesburg                                 
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'A'                        1:15.05    1:19.88  
     1) Wiley, Addison 8                2) Yates, Lauren 7                
     3) Clark, Lily 7                   4) Harwood, Emma 8                
  2 SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'A'                    1:39.65    1:36.20  
     1) Johnson, Daisy 8                2) Macaulay, Breauna 7            
     3) Madewell, Payton 8              4) Scruggs, Katie 8               
 -- BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'C'                             NT   X1:57.07  
     1) Cooper, Caroline 7              2) Covington, Kate 7              
     3) Fierro, Mia 7                   4) Santiago, Sofia 7              
 -- BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'B'                             NT   X2:01.14  
     1) Roberts, Bea 7                  2) Rowe, Alice 7                  
     3) Smith, Piper 7                  4) Holden, Harper 7               
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'B'                         NT   X2:07.97  
     1) Locke, Olivia 7                 2) Ostrander, Carmen 7            
     3) Robeson, Kennady 7              4) Castor, Clarissa 7             
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'C'                         NT   X2:23.89  
     1) Steele-Prince, Logan 8          2) Mize, Lilli 7                  
     3) Hall, Ryleigh 8                 4) Brock, Bree-Anna 8             
 
Event 88  Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    SC Yards:   1:06.64        1995 Jones Valley                               
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'A'                        1:12.40    1:17.45  
     1) Paque, Maddox 7                 2) Lehr, Charlie 8                
     3) Wilson, Parker 8                4) Lehr, Bennett 8                
  2 SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'A'                    1:30.85    1:32.21  
     1) Patterson, Kiptyn 8             2) Petrukhno, Peter 8             
     3) Wright, Abel 8                  4) Murphy, Dawson 8               
 -- BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'B'                             NT   X1:41.78  
     1) Ferguson, James 7               2) Caragianis, Noah 8             
     3) Simpson, Cole 7                 4) Smilie, John David 7           
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'B'                         NT   X2:05.43  
     1) Hillman, Landon 8               2) Ayers, Tanner 8                
     3) Davis, Austin 7                 4) Wargo, James 8                 
 -- BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'C'                             NT   X2:08.93  
     1) Tharp, Blake 7                  2) Robertson, James 7             
     3) Brinkley, Andy 7                4) McElroy, Austin 7              
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'C'                         NT   X3:01.00  
     1) Trafton, Connor 7               2) Brown, Jackson 8               
     3) Thompson, Cody 7                4) Smith, Michaelray 8            
 
Event 89  Girls 9-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    SC Yards:   2:06.90        1997 Randolph                                   
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'A'                        2:22.68    2:28.83  
     1) Mackey, Story 10                2) Krichev, Charlotte 9           
     3) Paparella, Elle 10              4) Holden, Sydney 10              
  2 SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'A'                    2:32.65    2:40.32  
     1) McDonald, Ellie 9               2) Reynolds, Madison 10           
     3) Utley, Olivia 10                4) Dublin, Bruklyn 10             
 -- BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'B'                             NT   X3:23.26  
     1) Brinkley, Lynn 10               2) Davenport, Allie 10            
     3) Speaks, Emme 9                  4) Santiago, Olivia 9             
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'B'                         NT   X3:59.57  
     1) Schaab, Eva 10                  2) Steele-Prince, Makayla 9       
     3) Hicks, Abbie 10                 4) Wilson, Harlowe 9              
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'C'                         NT   X4:55.32  
     1) Skipworth, Sariah 9             2) Lane, Madelyn 10               
     3) Patch, Sarah 8                  4) Williams, Olivia 9             
 
Event 90  Boys 9-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    SC Yards:   2:07.81        1997 Jones Valley                               
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'A'                        2:21.90    2:26.28  
     1) Simpson, Connor 10              2) Clark, Will 9                  
     3) Paque, Knox 9                   4) Goldmon, William 10            
  2 SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'A'                    2:28.77    2:26.64  
     1) Locke, Levi 10                  2) Clark, Grady 10                
     3) Locke, Gavin 10                 4) McCarver, Camden 10            
 -- BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'B'                             NT   X2:57.64  
     1) Whitehead, Brooks 9             2) Harwood, Andrew 10             
     3) Jackson, Peyton 9               4) Leven, Max 9                   
 -- BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'C'                             NT   X3:15.09  
     1) Livingston, JT 10               2) Mitchell, Tyler 9              
     3) Johnston, Caleb 10              4) Lehr, Harrison 10              
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'B'                         NT   X3:36.19  
     1) Kelley, Ben 9                   2) Wright, Reece 9                
     3) Rose, Landon 9                  4) Fielder, Kyhlar 9              
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'C'                         NT   X4:41.56  
     1) Hughes, Ethan 10                2) Ayers, Collin 9                
     3) Wallace, Houston 9              4) Crane, Skyler 10               
 
Event 91  Girls 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    SC Yards:   1:52.81   6/13/2012 Mountain Springs Swim Team                 
                         D Campbell, G Brandon, M Garding, R Weakley       
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'A'                        2:01.47    2:06.60  
     1) Howell, Rowen 12                2) Ingram, Katie E 11             
     3) Moody, Skye Marie 11            4) Krichev, Sophie 11             
  2 SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'A'                    2:07.75    2:11.71  
     1) Owen, Rylee 11                  2) Simmons, Maggie 12             
     3) Simmons, Alaina 12              4) McCrary, Akasha 12             
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'B'                         NT   X2:34.06  
     1) Towers, Madelyn 11              2) Ancell, Hallie-Grace 11        
     3) McGilton, Savannah 12           4) Caruso, Lexie 11               
 -- BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'B'                        2:29.74   X2:42.19  
     1) Watts, Amber 12                 2) Craig, Benton 11               
     3) Fierro, Averee 11               4) Mullins, Mem 11                
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'C'                         NT   X3:12.66  
     1) Kirkham, Sarah 11               2) Troutman, Lyndsey 11           
     3) Sanders, Madeline 12            4) Wargo, Sophie 12               
 
Event 92  Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    SC Yards:   1:54.36        1999 Jones Valley                               
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'A'                        2:23.81    2:30.84  
     1) Blankenship, Will 12            2) Clark, Brackin 11              
     3) Roberts, Bross 11               4) Watson, Ben 11                 
 -- BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'B'                             NT   X3:06.90  
     1) Aboudonia, Raz 12               2) Brinkley, John Allen 12        
     3) Cook, Hugh 11                   4) Malone, Van 11                 
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'B'                         NT   X3:46.27  
     1) Thompson, Cameron 11            2) Yohe, Adam 11                  
     3) Simmons, Adam 10                4) Bott, Dale 11                  
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'A'                    2:28.72         DQ  
     1) Nulter, Dean 12                 2) Petrukhno, Alex 11             
     3) Applegate, Logan 11             4) McDonald, Bobby 12             
 
Event 93  Girls 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    SC Yards:   1:46.47    6/4/2014 Mountain Springs, MTSP                     
                         D Campbell, H York, M Garding, R Weakley          
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'A'                        1:53.69    1:55.44  
     1) Krichev, Audrey 13              2) Bruce, Katie Wilson 13         
     3) Fann, Josey 13                  4) Yates, Madelyn 14              
  2 SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'A'                    2:00.11    2:03.59  
     1) Kimbrell, Mackenzie 14          2) MacBlane, Caley 13             
     3) Owen, Bailey 13                 4) McCleary, Ella 14              
 -- BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'B'                             NT   X2:16.76  
     1) Fierro, Brooke 13               2) Heritage, Greer 13             
     3) Heritage, Preston 13            4) Brinkley, Wini 13              
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'B'                         NT   x2:25.15  
     1) Cleary, Erin 13                 2) Gaskin, Alayna 14              
     3) Brock, Rebecca 13               4) Kirkham, Hannah 14             
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'C'                         NT   x3:12.06  
 
Event 94  Boys 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    SC Yards:   1:41.22    6/6/2012 Piedmont Piranhas                          
                         C Overbeek, A Smith, S Baldwin, J Herring         
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'A'                        2:06.35    2:12.26  
     1) Mackey, Cade 13                 2) Mitchell, Jack 13              
     3) Johnston, Matthew 13            4) Bohan, John 14                 
 
Event 95  Girls 15-17 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    SC Yards:   1:43.88   6/26/2019 Jones Valley Recreation Assn., JVRA        
                         C Patz, A Shepherd, M Bibb, R Hamilton            
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'A'                        1:48.40    2:04.31  
     1) Blasingame, Claire 16           2) Graves, Virginia 16            
     3) Vickers, Olivia 16              4) Krichev, Julia 15              
  2 SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'A'                    2:07.08    2:11.39  
     1) Carroll, Abigail 15             2) Sampson, Lexi 16               
     3) Hanhart, Kaitlyn 15             4) McDonald, Savannah 15          
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'B'                         NT   X2:35.60  
     1) Nulter, Cali 15                 2) Bowar, Heaven 17               
     3) Frazier, Shelby 16              4) Welzyn, Marianne 15            
 
Event 96  Boys 15-17 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    SC Yards:   1:32.25   6/30/2010 Whitesburg Tide, Whitesburg Tide           
                         C HOLDER, T Taylor, J ASHCRAFT, T Taylor          
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'A'                    1:42.64    1:45.02  
     1) Driver, David 15                2) Davis, Wesley 17               
     3) Simmons, Evan 16                4) Erskine, Keyshawn 16           
  2 BLOSSOMWOOD SWIM TEAM  'A'                        1:42.51    2:12.31  
     1) Blankenship, Nate 17            2) Cagle, Stevo 17                
     3) Thurman, Reed 17                4) Theisen, Landon 16             
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'B'                         NT   X1:55.78  
     1) Medlin, Taylor 17               2) Broyles, Lawson 16             
     3) Sullivan, Colin 15              4) Wallis, Mason 16               
 -- SHARON JOHNSTON SWIM TEAM  'C'                         NT   X2:09.50  
     1) Hicks, Daniel 15                2) Watkins, Lawrence 15           
     3) Davis, William 13               4) Jackson, AJ 17                 

 

 
 

Web Design by:
MerchantWorks, Inc.


Copyright 2004-2019 - Rocket City Swim League, PO Box 10052, Huntsville, AL 35801
info@swimrcsl.org